Miłośniczki Zary-cz. XXVII - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-24, 18:24   #751
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Chce taka
Składam zamówienie
Pomyślę

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
Ale masz talent dziewczyno sama sie nauczylas czy kurs jakiś?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sama się nauczyłam. Wcześniej mama mi szyła i od niej się nauczyłam.

Cytat:
Napisane przez ewcik Pokaż wiadomość
bbbeee
wiedziałam, że Twojej produkcji.. pasiak wyszedł cudownie i spódniczka również


Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Wow, zazdroszczę talentu


[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;42432374]Sznurowańce fajny prezent



Zdolna jesteś Nic tylko biznesa tu otwierać i konkurencje Simple robić



klask i:[/QUOTE]

A Ty jako doradca w kwestii doboru materiału.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No to jak to, weź się naucz, będziesz nam szyć spódniczki i pasiaczki. Ja jestem pierwsza w kolejce Ja muszę tylko w pasie mieć inaczej niż Ty przy takiej spódniczce ;p
Muszę poćwiczyć.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
bbbeee a pokaż inne swoje dzieła Uszylaś jakiś pasiak? Ewidentnie masz dryg!
Pasiaka przerabiałam.

Cytat:
Napisane przez Marti179 Pokaż wiadomość
Super Ci wyszła ta spódniczka, świetnie w niej wyglądasz

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------



Gratuluje zakupu płaszcza, on jest super, powiedz mi, brałaś swój rozmiar, bo ja kupiłam rozmiar większy
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

Jakiego materialu uzylas?
Nie wiem, jak to się nazywa, ale jest to bawełna z domieszką lycry. Matowy materiał, dosyć gruby.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 18:27   #752
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Będę pamiętać.

Moja spódniczka "simple".
świetna
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 18:27   #753
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Kasiula36 i co tam Ci ciekawego w oczy wpadło dzisiaj w SCC?
Jak te spodnie we wzorek co mówiłam, ze tez przymierzałam?
Węże mierzyłas?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 18:29   #754
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak to się nazywa, ale jest to bawełna z domieszką lycry. Matowy materiał, dosyć gruby.
Dzieki
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 18:48   #755
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Skorzane torby z Zary nie sa super trwałe.. A torba sama w sobie fajna, wyglada jak Jet Set Korsa
Mamy synchronizacje mózgów dzisiaj

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Pomyślę



Sama się nauczyłam. Wcześniej mama mi szyła i od niej się nauczyłam.











A Ty jako doradca w kwestii doboru materiału.



Muszę poćwiczyć.



Pasiaka przerabiałam.





Nie wiem, jak to się nazywa, ale jest to bawełna z domieszką lycry. Matowy materiał, dosyć gruby.
Ja nie żartuje pięknie wyglądasz
I nawet jeśli kupię z Simple to drugą chętnie pragnę miec
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 18:56   #756
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Będę pamiętać.

Moja spódniczka "simple".
Rewelacja
Świetnie Ci wyszło
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:12   #757
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Polecisz jakiś fajny bronzer? Najlepiej bez drobinek
Juz pisze PW.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2013-08-25 o 21:52
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 20:06   #758
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Pomyślę



Sama się nauczyłam. Wcześniej mama mi szyła i od niej się nauczyłam.











A Ty jako doradca w kwestii doboru materiału.



Muszę poćwiczyć.



Pasiaka przerabiałam.





Nie wiem, jak to się nazywa, ale jest to bawełna z domieszką lycry. Matowy materiał, dosyć gruby.
Super Cieszę się, że mogłam pomóc chociaż troszkę

Oglądałam dzisiaj tą spódniczkę z Simple bo akurat wisiała na manekinie (rozmiar 38 khaki), ten materiał jest taki sztywny dzięki dodatkowo podszytemu od spodu materiałowi-podszewce - sprytnie uszyta

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kasiula36 i co tam Ci ciekawego w oczy wpadło dzisiaj w SCC?
Jak te spodnie we wzorek co mówiłam, ze tez przymierzałam?
Węże mierzyłas?
Mierzyłam wężowe sznurowańce, ale w większym rozmiarze 37 (bo 36 było zarezerwowane) i były sporo za duże i z przodu i z tyłu mi zbywało na długości. Jakościowo nie powalają niestety skóra jakaś taka papierowa i ten szew z przodu buta?
Mierzyłam kilka marynarek, koszul, spodni Niestety tylko się utwierdziłam że aż tyle rzeczy mi się nadal chce
Te które przymierzałaś - bardzo mi się podobają
Spodnie zebrowe za duże miałam
Natomiast wszystkie woski tzn. ecru, toffi i granatowe były idealne w długości nogawki

Mangowe woski też idealne w długości - mierzyłam akurat bordowe i zielone

Spodnie woski ze Stradi są sporo dłuższe, tańsze, ale woskowanie według mnie jak je zakładałam to strasznie szeleściły (jak to ktoś określił - ceratowe) co mnie zraziło już.... a na dokładkę nie lubię spodni które nie maja z przodu kieszeni

Cori ale jestem zła Tyle napstrykałam zdjęć spodni woskowanych w Mango, Stradi i w Zarze a nie mogę póki co zdjęć zrzucić na kompa Nie wiem albo mi się telefon zawiesił albo najzwyczajniej padł
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:17   #759
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;42435264]Super Cieszę się, że mogłam pomóc chociaż troszkę

Oglądałam dzisiaj tą spódniczkę z Simple bo akurat wisiała na manekinie (rozmiar 38 khaki), ten materiał jest taki sztywny dzięki dodatkowo podszytemu od spodu materiałowi-podszewce - sprytnie uszyta



Mierzyłam wężowe sznurowańce, ale w większym rozmiarze 37 (bo 36 było zarezerwowane) i były sporo za duże i z przodu i z tyłu mi zbywało na długości. Jakościowo nie powalają niestety skóra jakaś taka papierowa i ten szew z przodu buta?
Mierzyłam kilka marynarek, koszul, spodni Niestety tylko się utwierdziłam że aż tyle rzeczy mi się nadal chce
Te które przymierzałaś - bardzo mi się podobają
Spodnie zebrowe za duże miałam
Natomiast wszystkie woski tzn. ecru, toffi i granatowe były idealne w długości nogawki

Mangowe woski też idealne w długości - mierzyłam akurat bordowe i zielone

Spodnie woski ze Stradi są sporo dłuższe, tańsze, ale woskowanie według mnie jak je zakładałam to strasznie szeleściły (jak to ktoś określił - ceratowe) co mnie zraziło już.... a na dokładkę nie lubię spodni które nie maja z przodu kieszeni

Cori ale jestem zła Tyle napstrykałam zdjęć spodni woskowanych w Mango, Stradi i w Zarze a nie mogę póki co zdjęć zrzucić na kompa Nie wiem albo mi się telefon zawiesił albo najzwyczajniej padł [/QUOTE]

Niedobrze, chętnie bym zobaczyła, jak leżą te Mangowe woski. A na łydkach przylegają ładnie? Bo te ze Stradiego są dosyć szerokie. Są w Mango granatowe?
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:22   #760
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Z i wpadła mi w oko kurtka ze skórzanymi rękawami. W środku ma podpinkę z mięciutkiego misia i wydaje się że będzie ciepła na zimę Dodatkowo zakochałam się w sznurowańcach moje urodziny się zbliżają (1 październik- jestem waga, chyba jedyna na tym wątku ) więc Tż ma ułatwione zadanie Dodatkowo mierzyłam spódniczkę w Simple i tez przepadłam
Parka super na Tobie wygląda Ja jestem 10 września - panna - i już rozmyslam nad swoim prezentem
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:23   #761
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;42435264]
Mierzyłam wężowe sznurowańce, ale w większym rozmiarze 37 (bo 36 było zarezerwowane) i były sporo za duże i z przodu i z tyłu mi zbywało na długości. Jakościowo nie powalają niestety skóra jakaś taka papierowa i ten szew z przodu buta?
Mierzyłam kilka marynarek, koszul, spodni Niestety tylko się utwierdziłam że aż tyle rzeczy mi się nadal chce
Te które przymierzałaś - bardzo mi się podobają
Spodnie zebrowe za duże miałam
Natomiast wszystkie woski tzn. ecru, toffi i granatowe były idealne w długości nogawki

Cori ale jestem zła Tyle napstrykałam zdjęć spodni woskowanych w Mango, Stradi i w Zarze a nie mogę póki co zdjęć zrzucić na kompa Nie wiem albo mi się telefon zawiesił albo najzwyczajniej padł [/QUOTE]

Mówiłam, ze wykonanie węży pozostawia do życzenia, ale jednak polubiłam je, bo w sumie robią look

No przyznam, ze spodni maja tyle fajnych, ze gdyby nie ograniczenia, to co dzień bym chyba jakies kupowała
Zebry są o luźniejszym kroju, stąd lza duze, dlatego też je oddałam, bo po rozciagnieciu w ogóle by wygladały jak worek
Myślę na razie o tych granatowych we wzorek ten dziwny i o trf-owych z zamkami nad kostką.
Na co na pewno skusisz się we wrześniu? Gołebie ?
A te marynarki w 3 kolorach macałaś?

Kasiula spokojnie, to tylko uparty sprzęt Wez wyłacz i włacz ponownie telefon, moze coś to da.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-08-24 o 20:25
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 20:24   #762
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Niedobrze, chętnie bym zobaczyła, jak leżą te Mangowe woski. A na łydkach przylegają ładnie? Bo te ze Stradiego są dosyć szerokie. Są w Mango granatowe?
W Mango oprócz bordowych i zielonych leżały obok czarne i granatowe Jedynie co to ... mierzyłam rozmiar 34 i bordowe fajnie leżały a zielone już były ciut większe Są różnice w rozmiarach Ładnie mi przylegały w łydkach. Bardzo mile zaskoczyło mnie to, że Pani w mango zaoferowała pomoc w doborze idealnych zielonych wosków, przyniesie z magazynu Z bordowych był nawet rozmiar 32
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:25   #763
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
świetna
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Mamy synchronizacje mózgów dzisiaj

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------



Ja nie żartuje pięknie wyglądasz
I nawet jeśli kupię z Simple to drugą chętnie pragnę miec
No zobaczę, może spróbuję.

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Rewelacja
Świetnie Ci wyszło
Cieszę się, że się Wam podoba
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:25   #764
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
woski ze stradiego - granatowe i bordowe
fajnie wyglądają
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:27   #765
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;42435264]Super Cieszę się, że mogłam pomóc chociaż troszkę

Oglądałam dzisiaj tą spódniczkę z Simple bo akurat wisiała na manekinie (rozmiar 38 khaki), ten materiał jest taki sztywny dzięki dodatkowo podszytemu od spodu materiałowi-podszewce - sprytnie uszyta



Mierzyłam wężowe sznurowańce, ale w większym rozmiarze 37 (bo 36 było zarezerwowane) i były sporo za duże i z przodu i z tyłu mi zbywało na długości. Jakościowo nie powalają niestety skóra jakaś taka papierowa i ten szew z przodu buta?
Mierzyłam kilka marynarek, koszul, spodni Niestety tylko się utwierdziłam że aż tyle rzeczy mi się nadal chce
Te które przymierzałaś - bardzo mi się podobają
Spodnie zebrowe za duże miałam
Natomiast wszystkie woski tzn. ecru, toffi i granatowe były idealne w długości nogawki

Mangowe woski też idealne w długości - mierzyłam akurat bordowe i zielone

Spodnie woski ze Stradi są sporo dłuższe, tańsze, ale woskowanie według mnie jak je zakładałam to strasznie szeleściły (jak to ktoś określił - ceratowe) co mnie zraziło już.... a na dokładkę nie lubię spodni które nie maja z przodu kieszeni

Cori ale jestem zła Tyle napstrykałam zdjęć spodni woskowanych w Mango, Stradi i w Zarze a nie mogę póki co zdjęć zrzucić na kompa Nie wiem albo mi się telefon zawiesił albo najzwyczajniej padł [/QUOTE]
Kasiula, a które były najbardziej obcisłe/przylegające do ciała?
Ja mam woski z zary kupione chyba rok czy dwa temu (takie ze złotymi zamkami) i mam 36 - w czasie kiedy miałam rozmiar 36, były duże i mi spadały (zwłaszcza w biodrach). Teraz mam 34 i mogę w nich pływać. Jeśli dalej woski z zary są większe niż np. jeansy z zary, to pewnie będą na mnie duże. Poza tym woski w zimniejsze dni były zimne a w ciepłe - bylo w nich gorąco Trochę mnie to zniechęciło, ale te beżowe i granatowe mi się bardzo podobają
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:34   #766
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mówiłam, ze wykonanie węży pozostawia do życzenia, ale jednak polubiłam je, bo w sumie robią look

No przyznam, ze spodni maja tyle fajnych, ze gdyby nie ograniczenia, to co dzień bym chyba jakies kupowała
Zebry są o luźniejszym kroju, stąd lza duze, dlatego też je oddałam, bo po rozciagnieciu w ogóle by wygladały jak worek
Myślę na razie o tych granatowych we wzorek ten dziwny i o trf-owych z zamkami nad kostką.
Na co na pewno skusisz się we wrześniu? Gołebie ?
A te marynarki w 3 kolorach macałaś?

Kasiula spokojnie, to tylko uparty sprzęt Wez wyłacz i włacz ponownie telefon, moze coś to da.
Co do spodni to masz rację Jest dużo fajnych Spokojnie przytargałabym dzisiaj kilka par dawno tak nie miałam
Gołębie Szare
Tak, macałam i nawet przymierzyłam w pudrowym różowym zielona i granatowa też fajna

Telefon mi padł jeszcze w SCC - myślałam że się rozładował naładowałam go (chyba) i nie można go włączyć Nie reaguje na nic ...
Jutro brat przyjdzie - mój spec od telefonów, to coś może zaradzi
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:37   #767
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Pomyślę



Sama się nauczyłam. Wcześniej mama mi szyła i od niej się nauczyłam.
No popatrz, kolejna wspólna rzecz też mam maszynę i jestem samoukiem,szycie ciężko mi idzie,bo cierpliwości mam mało. Świetnie wyszła Ci ta spódniczka i tak szybko zrobiłaś, a wczoraj jeszcze o materiale rozmawiałyśmy i pewnie satysfakcja ogromna z dzieła
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:41   #768
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;42435827]Co do spodni to masz rację Jest dużo fajnych Spokojnie przytargałabym dzisiaj kilka par dawno tak nie miałam
Gołębie Szare
Tak, macałam i nawet przymierzyłam w pudrowym różowym zielona i granatowa też fajna

Telefon mi padł jeszcze w SCC - myślałam że się rozładował naładowałam go (chyba) i nie można go włączyć Nie reaguje na nic ...
Jutro brat przyjdzie - mój spec od telefonów, to coś może zaradzi [/QUOTE]

Ja tez bym z chęcia kilka par przytargała, z każdej mojej wizyty tam

I jak myślisz, czy te marynarki mimo bawełny dadzą rade aby trzymac fason po praniach? Bo wiesz, interesuje mnie zdanie ekspertki od
metriałów
Szkoda, ze mi w zielonym było tak se

Jak to mówią, złośliwosć rzeczy martwych, ale moze brat coś poradzi - mam nadzieje. A długo już masz ten telefon, miałas wczesniej z nim jakies przeboje?
A próbowałas wyciagnać baterię, wzłozyć z powrotem i uruchomić ? Albo spróbowac naładowąc raz jeszcze?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:58   #769
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Kasiula, a które były najbardziej obcisłe/przylegające do ciała?
Ja mam woski z zary kupione chyba rok czy dwa temu (takie ze złotymi zamkami) i mam 36 - w czasie kiedy miałam rozmiar 36, były duże i mi spadały (zwłaszcza w biodrach). Teraz mam 34 i mogę w nich pływać. Jeśli dalej woski z zary są większe niż np. jeansy z zary, to pewnie będą na mnie duże. Poza tym woski w zimniejsze dni były zimne a w ciepłe - bylo w nich gorąco Trochę mnie to zniechęciło, ale te beżowe i granatowe mi się bardzo podobają
Najbardziej obcisłe miałam woski ze Stradi'ego oraz zarowe granatowe (aż zdziwiłam się bo ktoś pisał, że wychodzą największe?) i toffi ecru były ciut luźniejsze .... może były częściej mierzone i rozepchały się?

Na mnie te woski z zamkami które masz to były sporo za duże i musiałabym z nich mieć rozmiar 32 w 34 wpadałam za każdym razem jak je mierzyłam.
Wosków w zimę (poniżej minus 10 stopni) i upalne lato nie zakładam

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tez bym z chęcia kilka par przytargała, z każdej mojej wizyty tam

I jak myślisz, czy te marynarki mimo bawełny dadzą rade aby trzymac fason po praniach? Bo wiesz, interesuje mnie zdanie ekspertki od
metriałów
Szkoda, ze mi w zielonym było tak se

Jak to mówią, złośliwosć rzeczy martwych, ale moze brat coś poradzi - mam nadzieje. A długo już masz ten telefon, miałas wczesniej z nim jakies przeboje?
A próbowałas wyciagnać baterię, wzłozyć z powrotem i uruchomić ? Albo spróbowac naładowąc raz jeszcze?
Cori, materiał marynarek wyglądał nawet na solidny, chociaż skład mógłby być szlachetniejszy A ile prań przeżyje to trudno obliczyć
Jak przeżyją do zimowej % to o nich pomyślę ....

Akurat ten telefon który mam jest od brata (ciągle jakiś nowy kupuje to potem dostaję kolejne "w spadku") i nie chcę za bardzo przy nim gmerać tym bardziej, że nigdy z nim problemów nie miałam
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 21:18   #770
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

[QUOTE=Agnes18;42408644]Zobaczcie co Vero Moda proponuje na jesień. Nie przypomina wam czegoś


Fajna, fajna ta Vero Moda. Jest już w sklepach?
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:27   #771
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez aroniasty Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałam wrzucić zdjęcia spodniczki jak przyjdzie, dziś przyszła. Ale kompletnie nie wiem co z nią zrobić Doradzcie jak to wygląda tak obiektywnie? Wiem że bluzka źle dobrana, ale to tak na szybko.
super w niej wyglądasz, zostawiaj

chyba ją zamówię tylko dłuższą o jakieś 5-10 cm
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:30   #772
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
No popatrz, kolejna wspólna rzecz też mam maszynę i jestem samoukiem,szycie ciężko mi idzie,bo cierpliwości mam mało. Świetnie wyszła Ci ta spódniczka i tak szybko zrobiłaś, a wczoraj jeszcze o materiale rozmawiałyśmy i pewnie satysfakcja ogromna z dzieła
Oj tak, zadowolona jestem. Znalazłam w pobliżu hurtownię tkanin, nawet duży wybór mają. A co do cierpliwości, to mi też jej brakuje.
Jesteś pewnie moją drugą rybą

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;42436134]Najbardziej obcisłe miałam woski ze Stradi'ego oraz zarowe granatowe (aż zdziwiłam się bo ktoś pisał, że wychodzą największe?) i toffi ecru były ciut luźniejsze .... może były częściej mierzone i rozepchały się?

Na mnie te woski z zamkami które masz to były sporo za duże i musiałabym z nich mieć rozmiar 32 w 34 wpadałam za każdym razem jak je mierzyłam.
Wosków w zimę (poniżej minus 10 stopni) i upalne lato nie zakładam

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------



Cori, materiał marynarek wyglądał nawet na solidny, chociaż skład mógłby być szlachetniejszy A ile prań przeżyje to trudno obliczyć
Jak przeżyją do zimowej % to o nich pomyślę ....

Akurat ten telefon który mam jest od brata (ciągle jakiś nowy kupuje to potem dostaję kolejne "w spadku") i nie chcę za bardzo przy nim gmerać tym bardziej, że nigdy z nim problemów nie miałam [/QUOTE]

Kasiula, te granatowe woski z Z są takie nierówne. Mierzyłam jedną parę, była ładnie obcisła, a już drugą prawie mogłam zdjąć bez rozpinania.
Napisz coś o tych z Mango.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:39   #773
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To napisz zażalenie do Zary [COLOR="Silver"]
Ok, namówiłaś mnie... Mam nadzieję, że mi pomożesz....


Coraz bardziej kuszą mnie sznurowańce...ale kurde....sezon się już kończy na sandałki...
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:41   #774
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
woski ze stradiego - granatowe i bordowe
chyba mam te woski z zeszłego sezonu - noszą się świetnie, podobnie jak zarowe
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:41   #775
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Będę pamiętać.

Moja spódniczka "simple".
pięknie wyszła masz talent
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:48   #776
aroniasty
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 696
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez fantastic Pokaż wiadomość
super w niej wyglądasz, zostawiaj

chyba ją zamówię tylko dłuższą o jakieś 5-10 cm
Dziękuje. Ja mam 43 cm, i rzeczywiście mogłam zamowić trochę dłuższą, no ale do kryjących rajstop da radę
aroniasty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:50   #777
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Oj tak, zadowolona jestem. Znalazłam w pobliżu hurtownię tkanin, nawet duży wybór mają. A co do cierpliwości, to mi też jej brakuje.
Jesteś pewnie moją drugą rybą

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------



Kasiula, te granatowe woski z Z są takie nierówne. Mierzyłam jedną parę, była ładnie obcisła, a już drugą prawie mogłam zdjąć bez rozpinania.
Napisz coś o tych z Mango.
Czyli pewnie co zarowe woski to wyjdą inaczej - zarowa "normalka"

Mangowe woski są no i co najważniejsze dla nas - niższych Bardzo dobrze się w nich czułam
Fajnie woskowane dobrze odszyte, świetne kolory Ja wrócę po zielone na bank, bo od roku już szukam, a zarowe które były w zeszłym roku pozostawiały wiele do życzenia .
Nad bordowymi/burgundowymi się zastanawiam , bo w sumie mam zarowe ale jednak jest to inny kolor Szkoda, że szarych nie mają .... tak mi się zachciało szarych wosków
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:50   #778
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Będę pamiętać.

Moja spódniczka "simple".
jestem pod wrażeniem, bo ja to mam dwie lewe do szycia
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:53   #779
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez aroniasty Pokaż wiadomość
Dziękuje. Ja mam 43 cm, i rzeczywiście mogłam zamowić trochę dłuższą, no ale do kryjących rajstop da radę
do kryjących założysz i nie będzie nic widać
a napisz jeszcze jak wykonanie, jakość materiału?
ona jest z takiego sztywniejszego materiału że tak ładnie się układa?
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:54   #780
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;42437225]Czyli pewnie co zarowe woski to wyjdą inaczej - zarowa "normalka"

Mangowe woski są no i co najważniejsze dla nas - niższych Bardzo dobrze się w nich czułam
Fajnie woskowane dobrze odszyte, świetne kolory Ja wrócę po zielone na bank, bo od roku już szukam, a zarowe które były w zeszłym roku pozostawiały wiele do życzenia .
Nad bordowymi/burgundowymi się zastanawiam , bo w sumie mam zarowe ale jednak jest to inny kolor Szkoda, że szarych nie mają .... tak mi się zachciało szarych wosków [/QUOTE]

Widziałam te zielone i bordowe w Mango. Zieleń jest ładna. A jakie kolory do tych zielonych wosków pasują? Czarny chyba za ciemny aczkolwiek może być. Z taką zielenią ładnie brąz wygląda, ale teraz cieżko coś w brązie kupić. Tak im się przyglądałam i nie mam pomysłu z czym by je nosić.
Do tych jasnych wosków z Zary ładnie granat wygląda
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.