Keratynowe prostowanie -część II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 08:48   #751
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja nie rozumiem skad ten zachwyt nad ta keratyna. Ja robilam ten zabieg juz 2 razy i 2 razy nie udalo sie. Fakt,wlosy sa wygladzone i wygladaja na zdrowsze ale juz po pierwszym umyciu wcale nie sa proste
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:45   #752
mylittlepony
Przyczajenie
 
Avatar mylittlepony
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
GG do mylittlepony
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczęta, otóż mam problem odnośnie keratyny. 1,5 tygodnia temu połozyłam encanto, myję włosy babydream, nie katuję ich prostownicą, ale włosy są strasznie matowe, wypadają i niestety po babydream'ie nie chcą się rozczesywać. czy znacie może inne szampony i środki do stylizacji, które by ( chociażby powierzchownie ) rozwiązały mój problem? :< bo jeśli tak dalej pójdzie, to pewnego dnia obudzę się bez włosów :<
mylittlepony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 12:56   #753
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mylittlepony Pokaż wiadomość
dziewczęta, otóż mam problem odnośnie keratyny. 1,5 tygodnia temu połozyłam encanto, myję włosy babydream, nie katuję ich prostownicą, ale włosy są strasznie matowe, wypadają i niestety po babydream'ie nie chcą się rozczesywać. czy znacie może inne szampony i środki do stylizacji, które by ( chociażby powierzchownie ) rozwiązały mój problem? :< bo jeśli tak dalej pójdzie, to pewnego dnia obudzę się bez włosów :<
Ja mialam Wax szampon z apteki , bo te wszystkie drogeryjne maja sodium chloride, to samo mam po babydreamie i kupilam sobie johnosna szampon dla dzieci nie jest zly i nakladam odzywke yanga rossmanowaka
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 13:47   #754
mylittlepony
Przyczajenie
 
Avatar mylittlepony
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
GG do mylittlepony
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

edytko, bardzo dziękuję, na pewno sprawdzę a co myślicie o jedwabiu biosilka? nie zmniejszy efektów keratyny?
mylittlepony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 14:05   #755
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem skad ten zachwyt nad ta keratyna. Ja robilam ten zabieg juz 2 razy i 2 razy nie udalo sie. Fakt,wlosy sa wygladzone i wygladaja na zdrowsze ale juz po pierwszym umyciu wcale nie sa proste

to że Tobie nie wyszło, nie znaczy że innym nie wychodzi lub nie wyjdzie!

po co ta zazdrość?

ehh...
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 15:35   #756
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

zdjęcie przed zabiegiem
http://img88.imageshack.us/img88/9007/dsc00012tk.jpg
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 17:34   #757
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Czy znacie jakiś szampon przeciwłupieżowy który można stosować po encanto? babydream jak widać nie działa u mnie najlepiej ;/
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 21:12   #758
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
to że Tobie nie wyszło, nie znaczy że innym nie wychodzi lub nie wyjdzie!

po co ta zazdrość?

ehh...
A co to ma wspolnego z zazdrością? Nie wyszło mi - trudno,świat sie nie zawalił,mam prostownice i inne rozne sposoby na proste włosy.
A jeśli ty taki komentarz uważasz od razu za zazdrość to moze Ty masz w sobie tą cechę że wszystkiego wszystkim naokoło zazdrościsz?
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 08:07   #759
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem skad ten zachwyt nad ta keratyna.

o to mi chodzi jak byś nie wiedziała. Mi zabiegi wychodzą idealnie, każdemu służę radą a nie neguje zabieg jak Ty.

Może po prostu nie umiesz go zrobić należycie.
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:25   #760
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cześć Dziewczyny!

odkąd pamiętam zawsze prostowałam sobie włosy, gdyż moje naturalne to takie..niby kręcone ale to nie są loki...tylko takie bardziej siano o niezidentyfikowanym kształcie
Prostownica niby mi pomaga ale prawie każda pogoda potrafi sprawić że mi się mniej lub bardziej kręcą i puszą się znowu ile razy miałam mysli żeby uzbierać kaskę na trwałe (chemiczne) prostowanie...ale jakoś tak się bałam niszczyć włosy
a tu teraz proszę jakieś keratyny powstały

Dziewczyny ale do rzeczy, chciałabym zamówić Encanto na allegro, tylko chciałabym mieć pewność że zamówię pewny towar a nie jakieś podrobki itp... Czy któras z Was zamawiała na allegro Encanto? Jakiego sprzedawcę polecacie? (proszę na priv żeby nie było że ktoś reklamę robi)

pozdrawiam
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:31   #761
taja_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Za pewne to pytanie pojawiało się wiele razy, ale tak szukam i szukam i znaleźć nie mogę : ) chciałam wykonać zabieg w salonie lecz Pani dowiedziawszy się ze farbowałam włosy henną stwierdziła ze nie podejmie się tego zabiegu, dlaczego? I chciałabym zaryzykować i spróbować sama w domu z pomocą mamy :P tylko teraz co wybrać? Global Kerati, QOD GOLD,ENCANTO z tego co zdążyłam zauważyć są to najczęściej stosowane preparaty do tego zabiegu, a i chciałam jeszcze napisać ze nie chodzi mi o całkowicie proste włosy tylko o ich zregenerowanie i łatwość w układaniu fryzury, jestem już zmęczona codziennym ich forsowaniem typu prostownica
taja_93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 07:52   #762
MissU
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Mam pytanie czy któraś z Was robiła encanto zaraz po farbowaniu? Ja robiłam encanto miesiąc temu i mam już odrosty z siwymi niteczkami, więc muszę zafarbować i sądzę, że farba trochę zmyje keratynę, a za tydzień wyjeżdżam na wakacje i chcę mieć proste niewymagające układania włosięta, więc wypadałoby zrobić znów encanto. Mam zamiar dzisiaj zafarbować, a za 4-5 dni zrobić keratynę. Ktoś już tak eksperymentował? Trochę się boję zniszczeń i łysinki Wiem, że niektóre dziewczyny miały robioną w salonach keratynę zaraz po farbowaniu, ale to raczej nie było encanto...
MissU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 13:04   #763
taja_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

O i znalazłam jeszcze „Brazilian Blowout”
taja_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 11:36   #764
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hej kobiety
udzielalam sie w poprzedniej częsci wątku, robilam sobie i 5 osobom prostowanie keratynowe encanto, ale mam pytanie, czy moze mi ktoras polecic wiarygodnego sprzedawcę na allegro, gdyz mialam sytuacje, ze przy 2 zestawie (byl produkowany w stanach bodajze, kupilam u adam prl) mialam grudki w produktach i srebrne oslonki byly pozdzierane/ rozpuszczone. Zabieg nie udal sie na mojej siostrze, spalily jej sie wlosy doslownie, a dzien wczesniej robilam na kolezance i wszystko ok. nie chce wiec ryzykowac.
przy pierwszym zestawie od jaysona wszystko wyszlo super (na opakowaniu napisane bylo ze produkowane w brazilii) niestety, nie wystawia juz na allegro.

czy kupowalyscie od kogos godnego polecenia i produkty byly made in brazil?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 15:54   #765
magdaag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Kilka dni temu prostowalam wlosy (encanto), codziennie myje wlosy ale nie potrafie sie pozbyc tego smrodu, czy wam tez tak smierdzialy wlosy po zabiegu? Okropny zapach ;/ Kiedy to minie?
magdaag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:48   #766
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Wink Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

zapach mija po około miesiącu. stopniowo, wraz z efektem zabiegu
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 09:42   #767
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cześć,

chciałabym się Was zapytać gdzie zaopatrujecie się w encanto?

Oraz pytanie odnośnie zapachu: czy zapach jest podobny do zapachu po trwałej oraz mniej więcej tak samo schodzi?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 14:13   #768
MissU
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
hej kobiety
udzielalam sie w poprzedniej częsci wątku, robilam sobie i 5 osobom prostowanie keratynowe encanto, ale mam pytanie, czy moze mi ktoras polecic wiarygodnego sprzedawcę na allegro, gdyz mialam sytuacje, ze przy 2 zestawie (byl produkowany w stanach bodajze, kupilam u adam prl) mialam grudki w produktach i srebrne oslonki byly pozdzierane/ rozpuszczone. Zabieg nie udal sie na mojej siostrze, spalily jej sie wlosy doslownie, a dzien wczesniej robilam na kolezance i wszystko ok. nie chce wiec ryzykowac.
przy pierwszym zestawie od jaysona wszystko wyszlo super (na opakowaniu napisane bylo ze produkowane w brazilii) niestety, nie wystawia juz na allegro.

czy kupowalyscie od kogos godnego polecenia i produkty byly made in brazil?

Ja kupiłam na Allegro od sprzedawcy rehusik, ale produkty były wyprodukowane w USA. Zabieg wyszedł bardzo dobrze. Na butelkach nie był żadnych srebrnych osłonek ani śladu po czymś takim Zapłaciłam 235 zł Jutro robię zabieg ponownie. Mam nadzieję, że wyjdzie tak jak za pierwszym razem. Trochę mnie zbiła z tropu wieść, że powinny być tam osłonki.
MissU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:18   #769
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja zamawiałem 2 razy z ebuya i nie było żadnych osłonek

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

http://www.wszystkodowlosow.pl/index...lizator-400-ml

400ml spokojnie starczy na 3 zabiegi <tak myśle, albo i więcej> można by się zrzucić we 3 osoby, spotkać się u kogoś i zrobić sobie nawzajem <2 osoby robią jednej,a potem zmiana>
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 09:30   #770
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

[QUOTE=teken020;27594967]moje włosy po qod gold, są puszące suche i matowe, ale w miarę proste, końcówki z tyłu wyginają się na kształt deskorolki..

http://imageshack.us/f/830/dsc00008mn.jpg/
http://imageshack.us/f/850/dsc00009id.jpg/[/QUale kazdy mówił, że jak chcesz proste to spróbuj MAX, a wy wciąż upieracie się przy goldzie, który tutaj nie ma dobrych opinii.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez taja_93 Pokaż wiadomość
O i znalazłam jeszcze „Brazilian Blowout”
no własnie, bylo cos takie, ale jakos nikt o tym nie pisze.




jak ja chce proste wloski. ale co juz prawie jestem zdecydowana zamowic jakis produkt to nagle pojawia sie masa osobek uzalajacych sie nad slabymi efektami

encanto na pewno nie zrobie ze wzgledu na zapach.

zasatanawiam sie nad qod max - podobno bardziej prostuje niz wygladza. ale jak moje wlosy maja byc proste i suc he to ja chyba podziekuje. maja byc i proste i lsniace

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
kurde to ja juz nie mam slow na to czyli zarowno QOD max i QOD gold jest kit warte ???? ale widzialam na youtube wiele filmikow jak ciemnoskore dziewczyny prostowaly nim wlosy i naprwde efekt byl powalajacy...jest jeszcze jedna opcja moze w tych odlewkach wcle nie jest QOD no chtba ,ze byly orginalnie zapakowne
też mnie to zastanawia, afro wyprostowane na maksa, błyszczące a u was jakieś porażki...
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 09:48   #771
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja mialam robione u fryzjera global keratin, wieczorem bede myc pierwszy raz glowe ale poki co pieknie trzymaja mi sie proste nawet po spaniu nie musialam prostowac oto efekty przed kuracja, oraz po kuracji ale jeszcze przed myciem

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1309164038

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1309164038
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 09:48   #772
rendsaid
Wtajemniczenie
 
Avatar rendsaid
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 012
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny czy mozna myc wlosy tym szamponem do robienia keratyny ? w sensie juz zrobilam prostowanie , a zostal mi szampon i zastanawiam sie czy mzna nim myc wlosy bo jest oczyszczajacy a boje sie zeby mi keratyny nie wyplukal
__________________

rendsaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:23   #773
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dla siebie i dla koleżanek zamawiałam od bidzis2702, ma tez fejsa i żadne butelki nie mają sreberka na wieczkach

http://www.facebook.com/update_secur...52769274783870
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:17   #774
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja już zamówiłam QOD max i już do mnie idzie więc na dniach będe robiła zabieg to pokaże efekt...- jeśli jakiś będzie
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:35   #775
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
i żadne butelki nie mają sreberka na wieczkach
Ja pamiętam jeszcze z poprzedniego wątku, że te sreberka/osłonki pojawiły się gdzieś tak w zimie (pisały o nich osoby zamawiające na ebay, przedtem ich nie było i nagle się pojawiły). Skoro wcześniej produkowano encanto bez nich, to może po prostu macie wcześniejszą serię mi też się nigdy nie udało dostać żadnego kompletu z takim zabezpieczeniem, ale legendy głoszą, że kiedyś było - co nie znaczy, że jeśli ich nie ma to macie jakiś nieoryginalny produkt
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:39   #776
agatapas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Zrobiłam QOD Gold kilka dni temu ale chyba coś zrobiłam źle, bo efekt jest taki, że włosy mam odbarwione, suche, proste jak druty a poza tym oklapnięte na maxa.

Generalnie umyłam i wysuszyłam włosy zgodnie z instrukcją. Strasznie dużo preparatu poszło mi na włosy (prawie 80 ml) pomimo, że nakładałam oszczędnie pędzelkiem i przeczesywałam cienkim grzebieniem.

Ostatecznie włosy po nałożeniu preparatu nie chciały się wysuszyć suszarką. Normalnie koszmar były jak jakieś takie tłuste. Suszyłam je chyba godzinę. Ostatecznie wyprostowałam włosy. Umęczyłam się strasznie.

Po umyciu włosy doszły do siebie były ładnie błyszczące ale strasznie płaskie. Teraz są proste jak druty ale raczej suche. Zero efektu włosów lustra. Dodatkowo rozjaśniły mi się o dwa tony albo i więcej. Na końcówkach mam zamiast brązu średni blond.

Nie wspomnę o tym, że po zmoczeniu włosy obrzydliwie śmierdzą. Zapach znika po wysuszeniu, ale jednak jak mnie zmoczył deszcz to capiło strasznie. Mam nadzieję, że ten zapach się wkrótce wypierze.

Generalnie niby efekt osiągnęłam, bo włosy są proste ale mam wrażenie, że mocno je zabieg zniszczył i dodatkowo teraz wyglądam jakbym straciła co najmniej połowę włosów. Nawet jak dziś zrobiłam włosy na wałki na pół godziny to bardzo szybko mi oklapły. Z reguły na takich grubych wałkach efekt utrzymywał mi się cały dzień.
__________________
agatapas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:41   #777
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Cześć,

chciałabym się Was zapytać gdzie zaopatrujecie się w encanto?

Oraz pytanie odnośnie zapachu: czy zapach jest podobny do zapachu po trwałej oraz mniej więcej tak samo schodzi?
Oj zapach jest zupełnie inny niż ten przy trwałej Wąchając go tak normalnie można powiedzieć, że jest nawet ładny - dopóki się nie zacznie wykonywać zabiegu wtedy piecze i podrażnia, więc maseczki na twarz konieczne, nie lekceważcie tego, bo muszę przyznać że dzięki nim komfort robienia całego prostowania mi się znacznie poprawił

Ja się zaopatruję w encanto na allegro i nigdy nie miałam problemów z preparatami.

Edytowane przez xxxcarolxxx
Czas edycji: 2011-06-27 o 13:42
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 12:21   #778
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

To Ci powiem agatapas że mnie zaniepokoiłaś trochę.. boje się właśnie żebym nie miała oklapmiętych włosów, ale mi się skręcają od czubka wrrr i będe musiała od góry je traktowac qod-em i prostownicą

__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 14:52   #779
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

mi nie oklapnely, po pierwszym myciu objetosc sie zwiekszyla ale nadal byly proste
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 14:54   #780
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

mam teraz takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _zdjęcie.JPG_-1.jpg (37,2 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0741.jpg (36,3 KB, 86 załadowań)
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.