1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wakacje. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 07:52   #751
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

hej!
no to i ja zaczynam. tylko nie mam teraz możliwości się poobmierzać.
jutro wypiszę moje "dane".
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 08:18   #752
LittleMo
Raczkowanie
 
Avatar LittleMo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 238
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez nat92 Pokaż wiadomość
Chłodzący Eveline owszem działa Może czujesz tylko lekki chłodek, bo nie smarowałaś się po kąpieli - zrobiłam tak w lecie i tak mroziło, że aż piekło No ale chyba się poświęcę i jutro skoczę do drogerii po jedną tubkę. Szkoda tylko, że jest taki niewydajny:/
Ja tylko po kąpieli się smarowałam (nie wyobrażam sobie smarować czymkolwiek nieumytej skóry ), to pewnie dlatego zawsze mnie mroziło

Dziś na śniadanko twarożek z owsianką, otrębami, siemieniem, rodzynkami, małym bananem i odrobinką miodu na wierzch i jabłuszko i zielona herbata

A za oknem pada śnieg, pada śnieg ...
LittleMo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 08:27   #753
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Wczoraj było okay, ale nie poćwiczyłam, bo nie miałam siły. Ech. Ale z jedzeniem dobrze, żadnych słodyczy..
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 08:30   #754
LittleMo
Raczkowanie
 
Avatar LittleMo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 238
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Wczoraj było okay, ale nie poćwiczyłam, bo nie miałam siły. Ech. Ale z jedzeniem dobrze, żadnych słodyczy..
Jak nie miałas siły, to pewnie miałas pracowity dzień no chyba że to niemoc przez kaca
LittleMo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 08:36   #755
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Witajcie
Jak wrócę około 14 do domku to wszystko uzupełnię Dziś mam tajna misję do zrobienia trochę się tym stresuje
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 08:38   #756
LittleMo
Raczkowanie
 
Avatar LittleMo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 238
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Witajcie
Jak wrócę około 14 do domku to wszystko uzupełnię Dziś mam tajna misję do zrobienia trochę się tym stresuje
Co to za misja?
LittleMo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 08:41   #757
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

LittleMo - Nawet nie przez kaca, tylko przez niewyspanie, przespałam po zabawie sylwestrowej max. pół godziny w ciągu całej nocy To mnie nieźle rozstroiło na cały kolejny dzień.

Bravvurka - Jak wrócisz, powiesz nam, o co chodziło? Trzymam kciuki!

Dziewczyny, chciałam się Was poradzić. Może macie jakieś sposoby na odzwyczajenie się od kawy? Bywały czasy, że piłam 2-3 duże kubki dziennie, teraz ograniczyłam się do 1, ale nie jestem w stanie jej zupełnie wykluczyć na czas dłuższy niż tydzień. Po tygodniu wracam i już.. I tu nie chodzi o uzależnienie, że źle się czuję bez kawy czy coś Po prostu uwielbiam jej smak!

Moje dane do tabelki:

Wiek - 18 (rocznikowo)
Wzrost - 163cm
Waga początkowa - ? Nie wiem, zważę się u pielęgniarki szkolnej
Obecna - jak wyżej
Cel - Bez zmian, nie chcę chudnąć, choć widzę po wymiarach, że odrobinę mi od lata ciałka przybyło
I tutaj następuje wielkie mierzenie.
Talia - 63cm (rano, po lekkim śniadaniu)
Pas (na wysokości pępka) - 72cm
Biodra - 85cm (latem było 80:O)
Udo - 49cm
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka

Edytowane przez star15
Czas edycji: 2009-01-02 o 08:49
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 08:47   #758
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam się Was poradzić. Może macie jakieś sposoby na odzwyczajenie się od kawy? Bywały czasy, że piłam 2-3 duże kubki dziennie, teraz ograniczyłam się do 1, ale nie jestem w stanie jej zupełnie wykluczyć na czas dłuższy niż tydzień. Po tygodniu wracam i już.. I tu nie chodzi o uzależnienie, że źle się czuję bez kawy czy coś Po prostu uwielbiam jej smak!
ja mam taki sam problem jak jestem w studenckim mieszkaniu. tam piję baardzo dużo kawy, zawsze znajdzie się dobry powód żeby wypić chociaż kubek. za to jak jestem w domu (w weekendy) to staram się nie pić albo chociaż ograniczyć. wiem, że nie jestem w stanie z niej zrezygnować, bo bardzo ją lubię. stwierdziłam, że nie ma z tym co walczyć, bo to będzie dla mnie taka mała przyjemność w nagrodę za to, że porzuciłam słodycze i wszystko co gazowane.

coś czuję, że u mnie może być dziś trudny dzień..
oczyszczam się, bo czuję się za pełna. potem poćwiczę.
ale miejmy nadzieję, że nie będzie aż tak źle i oprę się pokusom.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 08:54   #759
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
LittleMo - Nawet nie przez kaca, tylko przez niewyspanie, przespałam po zabawie sylwestrowej max. pół godziny w ciągu całej nocy To mnie nieźle rozstroiło na cały kolejny dzień.

Bravvurka - Jak wrócisz, powiesz nam, o co chodziło? Trzymam kciuki!

Dziewczyny, chciałam się Was poradzić. Może macie jakieś sposoby na odzwyczajenie się od kawy? Bywały czasy, że piłam 2-3 duże kubki dziennie, teraz ograniczyłam się do 1, ale nie jestem w stanie jej zupełnie wykluczyć na czas dłuższy niż tydzień. Po tygodniu wracam i już.. I tu nie chodzi o uzależnienie, że źle się czuję bez kawy czy coś Po prostu uwielbiam jej smak!

Moje dane do tabelki:

Wiek - 18 (rocznikowo)
Wzrost - 163cm
Waga początkowa - ? Nie wiem, zważę się u pielęgniarki szkolnej
Obecna - jak wyżej
Cel - Bez zmian, nie chcę chudnąć
I tutaj następuje wielkie mierzenie.
Talia - 63cm (rano, po lekkim śniadaniu)
Pas (na wysokości pępka) - 72cm
Biodra - 85cm (latem było 80:O)
Udo - 49cm
Może kup sobie Neskę bezkofeinową? Albo może po tygodniu bez kawy wypij sobie zbożową? Wiem, że to nie to, ale aktualnie sama odstawiłam kawę na co najmniej miesiąc i będę się tego trzymała tak samo jak zakazu jedzenia słodyczy itd.

Wiek: 18 (rocznikowo)
Wzrost: 164cm
Waga: 46,5kg
Cel: Kondycja, zdrowie, ładna skóra bez 'grudek'
Talia: 64cm
Pas(pod pępkiem): 74cm
Udo: 51cm
Biodra: 89-90cm
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 09:02   #760
littleola1
Zadomowienie
 
Avatar littleola1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 771
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

ja już po śniadanku, sałatka z tuńczyka i 2 kromki chleba ciemnego
wczoraj długo poćwiczyłam i już jestem z siebie dumna

i oczywiście zero słodyczy ; )



ps: proszę o pogrubienie, bo oczywiście zostaję z Wami
__________________
5kg 4kg 3kg 2kg 1kg 0kg

Edytowane przez littleola1
Czas edycji: 2009-01-02 o 09:29
littleola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 09:13   #761
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

no ja dzisiaj zaczynam.. oby się udało
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 09:13   #762
Rubinka01b
Raczkowanie
 
Avatar Rubinka01b
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 409
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Hmm ja wieczorkiem wstawie moje dane do tabeli
__________________
While there are others who want each moment to last forever.


Rubinka01b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 09:18   #763
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

hej dziewczyny!!
wczoraj wpadł mi do głowy pomysł całkiem odlotowy - zmniejszyc rozmiar na nowy rok. nie jest on bardzo duży, ale zwiekszyl sie od tamtego roku i to mnie troche niepokoi, bo nigdy nie mialam tendencji zeby sie rozrastac... no ale coz, jest jak jest, i troche na tym cierpie wraz z moimi ulubionymi ciuchami w ktore nie jestem sie w stanie wcisnac przez wredne oponki dokladnie swoich wymiarow nie znam, ale waze 55 kilo przy wzroscie 160. nie chce zbic wagi, ale splaszczyc brzuch i zrzucic troche tluszczu, dlatego podpinam sie pod watek. mam nadzieje, ze razem bedzie razniej! pozdrawiam serdecznie
the magus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 09:25   #764
karolka1982
Raczkowanie
 
Avatar karolka1982
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży :)
Wiadomości: 57
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Witam! U mnie po pierwszym dniu wzorowo. Nie skusiłam się na nic zakazanego. Jestem z siebie dumna i zamierzam wytrwać! Lekko poszło, ale to może na skutek a) przejedzenia w sylwestra, b) paskudnego przeziębienia, które od wczoraj mnie toczy.

Tak czytam sobie Wasze posty i coraz bardziej przekonuję się do diety MŻ-WR, przy czym w moim przypadku muszę się skupić na tej pierwszej części, bo z drugą i tak, zdaniem niektórych, przesadzam I tak, np. mimo przeziębienia i ogólnego nienajlepszego samopoczucia lecę dziś na aerobik - choroba to za mało, żeby rezygnować z przyjemności

Co do dietki: postanowiłam na chwilę obecną nic nie zmieniać poza całkowitym wyplenieniem słodyczy z jadłospisu, których ZNOWU jem bardzo dużo. Spróbuję tak funkcjonować przez miesiąc i zobaczymy... jak to nie da efektu, to zacznę ciąć kcal. Nikki999 zainspirowałaś mnie swoim podpisem... nie sądzę, żebym wytrzymała bez słodyczy pełny rok, ale miesiąc styczeń ogłaszam miesiącem bez słodyczy

Bravvurko, uzupełnij, proszę, tabelkę o moje dane: wiek (rocznikowo) 27 lat (kurczę jestem tu chyba najstarsza ) oraz pas: 89 cm
__________________
"Zaczyna się od tego, że toniesz w jego ramionach. Kończy się na tym, że twoje ramiona toną w jego zlewie"

styczeń miesiącem bez słodyczy: 17/31
karolka1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 09:36   #765
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez karolka1982 Pokaż wiadomość
całkowitym wyplenieniem słodyczy z jadłospisu, których ZNOWU jem bardzo dużo.
mnie chyab i tak nie pobijesz...
ale dosyć tego dobrego...!
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 10:05   #766
czarnulaa3
Raczkowanie
 
Avatar czarnulaa3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 73
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
LittleMo - Nawet nie przez kaca, tylko przez niewyspanie, przespałam po zabawie sylwestrowej max. pół godziny w ciągu całej nocy To mnie nieźle rozstroiło na cały kolejny dzień.

Bravvurka - Jak wrócisz, powiesz nam, o co chodziło? Trzymam kciuki!

Dziewczyny, chciałam się Was poradzić. Może macie jakieś sposoby na odzwyczajenie się od kawy? Bywały czasy, że piłam 2-3 duże kubki dziennie, teraz ograniczyłam się do 1, ale nie jestem w stanie jej zupełnie wykluczyć na czas dłuższy niż tydzień. Po tygodniu wracam i już.. I tu nie chodzi o uzależnienie, że źle się czuję bez kawy czy coś Po prostu uwielbiam jej smak!

Moje dane do tabelki:

Wiek - 18 (rocznikowo)
Wzrost - 163cm
Waga początkowa - ? Nie wiem, zważę się u pielęgniarki szkolnej
Obecna - jak wyżej
Cel - Bez zmian, nie chcę chudnąć, choć widzę po wymiarach, że odrobinę mi od lata ciałka przybyło
I tutaj następuje wielkie mierzenie.
Talia - 63cm (rano, po lekkim śniadaniu)
Pas (na wysokości pępka) - 72cm
Biodra - 85cm (latem było 80:O)
Udo - 49cm


Ja tez uwielbiam kawę i nawet do głowy mi nie przychodzi zeby z niej rezygnować rozpuszczalna z chudym mleczkiem i bez cukru na pewno nie zaszkodzi a jak może poprawić humor tak więc moim zdaniem nie przejmuj się wcale tylko delektuj jej smakiem i będzie oka
dziś moj pierwszy dzień jestem już po bieganiu u mnie nie ma temp minusowej i z rana taka przebiezka to cos rewelacyjnego już zapomniałam jak to jest
a teraz popijam właśnie kawkę i jem twarożek z odrobina mleka i aromatem pomarańczowym mierzenie jeszcze przede mna.........
Sylwia a jak Twoje bieganko??
buziaki dla wszystkich!!!!!!
__________________
ROZPĘDZA MNIE ŻYCIE, NAKRĘCA WŁASNY PLAN......
czarnulaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 10:05   #767
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

hej

znacie jakieś sprawdzone ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud [galareta bleee] ?
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 10:18   #768
izaroksan
Raczkowanie
 
Avatar izaroksan
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kozienice-woj.mazowieckie
Wiadomości: 181
GG do izaroksan Send a message via Skype™ to izaroksan
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

witam dziwczyny no ja oczywiscie tez zadnych slodyczy nie tknelam i nie mam zamiaru hmm i po 18 nie jadłam nic wczoraj.no jadłam o 17:30sałatke warzywna z kromeczka razowego chleba.A dzis na sniadanie miałam tez sałatke z kromeczka chleba pozniej bedzie jabłuszko lub pomarancza zupka warzywna na obiadek a kolacja jeszcze nie wiem a bylam wczoraj na spacerku to jakis ruch nie miłego dnia
izaroksan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 10:25   #769
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

cześć

ja zaczynam od poniedziałku, ale powoli się przyzwyczajam - wczoraj nic słodkiego i w sumie jedzenia też mniej niż zawsze, choć zjadłam kilka frytek, ale tylko tak na smaczek
w weekend zjem ulubiony, ale niestety zakazany na diecie obiad i 5 stycznia ruszam
wczoraj też ćwiczyłam, dzisiaj też i musi być dobrze

jeśli chodzi o balsamy, kremy itp. to ja używam Eveline chłodzący na dzień i rozgrzewający na noc
ale chyba bardziej mi pasuje ten chłodzący
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 10:38   #770
anotak
Przyczajenie
 
Avatar anotak
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin.
Wiadomości: 4
GG do anotak Send a message via Skype™ to anotak
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Czesć i czołem dziewczyny chciałabym sie do was dołączyć.
A dlaczego? Bo odkąd jestem na wygnaniu z rodzinnego kraju przytylo mi sie okolo 8 kilo w ciagu pol roku! ooo tak wlasnie, ponoć po nie nie widac ale ja sie czuje źle! Byc moze tak sie zaniedbalam bo mieszkam z TŻ-em a jak wiadomo wtedy sie juz nie zwraca takej uwagi na siebie....

Mam taki skromny cel, aby do wakacji być piekna mloda ujedrnioną odchudzoną zgrabna apetyczna i powabną. przede wszystkim patrzec w lustro z zadowoleniem a nie niesmakiem.

No Zaczynam od wczoraj Najwiekszy problem mam z brzuchem. Wiem ze jak cokolwiek zgubie to bedzie tluszczyk z ud, a nad brzuchem bede musiala popracować. No i wyeliminuje slodycze(oprocz 3 kostek czekolady tygodniowo-musze!) i napoje slodkie gazowane (szklanka coli na okres konieczna jednakże) no i zero fast foodow od ktoróch ostatnio zaczełam sie uzależniać. MŻ-WR

Mam do was pytanie. jak tam z piciem herbaty podczas diety? Osobiscie jestem strasznie od niej uzalezniona. |nie pijam kawy bo nie lubie, ale potrafie wypić okolo 10-15 kubków herbaty dziennie. Czy to ma jakiś wplyw na diete i organizm? DANE DO TABELKI:
WIEK: w 2009 będzie 20 lat.
WZROST: 163
WAGA POCZĄTKOWA: jak sie wazylam 2 dni temu to bylo 58 (chlip)
WAGA OBECNA: 58 (dzisiaj lece kupic wage!)
CEL: wymiary z czerwca, waga z czerwca ( 50 kg) ujedrnione zadbane nawilżone mlode ciałko
TALIA: 69,5 (o mamo!)
PAS: 83,5 (moja oponka cholerna ^%*&($%$%#$!!!)
BIODRA: bez zmian 90 (uff)
UDo: 51 ....


Damy rade!

A dzisiaj zjadlam na sniadanie kromke chleba bez masla, i lyzke sałatki śledziowej ( wiem, wiem ale musimy zjesc to co zostalo ze sylwestra bo sie zepsuje...w kazdym badz razie ograniczam sie do malych porcji) no i zapilam herbata zielona i herbata waniliowa i do teg dodalam pierniczka gorzkiego bez lukru wyrobu mamusi
__________________
paper dreams, honey.


Edytowane przez anotak
Czas edycji: 2009-01-02 o 10:51
anotak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 10:40   #771
ania13.03
Zadomowienie
 
Avatar ania13.03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 812
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Hej dziewcznki, za chwilke wybywam na miasto. Wczesniej jednak chcialam podac swoje dane do tabelki:
waga startowa - 54kg
cel - 50kg
wzrost - 162 cm
talia - 67 cm
pas - 80 cm
biodra - 90 cm
udo - 52 cm
biust - 76 cm ( cel 90 )
No to by bylo chyba na tyle.
Ufff... Traumatyczne przezycie
Pozdrawiam goraco
__________________
02.10.2010 - Gabi

18.01.2013 - Lili

Edytowane przez ania13.03
Czas edycji: 2009-01-02 o 10:41
ania13.03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 10:44   #772
czarnulaa3
Raczkowanie
 
Avatar czarnulaa3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 73
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

podaję grzecznie wymiarki do tabelki prosze o uzupełnienie
Wiek: 25
Wzrost: 166cm
Waga obecna: 61 kg
Waga docelowa: 55kg
pas: 79cm
talia (na wysokości pępka): 72 cm
biodra: 98
udo: 53

cel: cm w dół czuć się pięknie w swoim ciele
__________________
ROZPĘDZA MNIE ŻYCIE, NAKRĘCA WŁASNY PLAN......
czarnulaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:05   #773
Skautka
Przyczajenie
 
Avatar Skautka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
hej

znacie jakieś sprawdzone ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud [galareta bleee] ?
Ja swego czasu ćwiczyłam tzw. krzesełko i naprawdę były efekty. Opierasz się o ścianę ze złączonymi nogami i zniżasz się tak jakbyć chciała usiąść na krześle. Wytrzymujesz w tej pozie 30-60sek. Powtarzasz 15-20 razy. Jeśli skorzystasz z tego ćwiczenia to nie zapomnij o o rozluźnieniu mięśni po tym np. rysować kółeczka stopami
Skautka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:06   #774
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez karolka1982 Pokaż wiadomość

Co do dietki: postanowiłam na chwilę obecną nic nie zmieniać poza całkowitym wyplenieniem słodyczy z jadłospisu, których ZNOWU jem bardzo dużo. Spróbuję tak funkcjonować przez miesiąc i zobaczymy... jak to nie da efektu, to zacznę ciąć kcal. Nikki999 zainspirowałaś mnie swoim podpisem... nie sądzę, żebym wytrzymała bez słodyczy pełny rok, ale miesiąc styczeń ogłaszam miesiącem bez słodyczy
Po tym miesiącu, jeżeli uda Ci się wytrzymać będzie coraz łatwiej, na prawdę Powodzenia i cieszę się, że mój mały sukces na coś komu innemu także się przyda

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość

znacie jakieś sprawdzone ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud [galareta bleee] ?
wkładamy piłkę lekarską taką dużą dmuchaną i ściskamy nogami, albo motylek [agrafka] w ten sam sposób
Cytat:
Napisane przez czarnulaa3 Pokaż wiadomość
podaję grzecznie wymiarki do tabelki prosze o uzupełnienie
Wiek: 25
Wzrost: 166cm
Waga obecna: 61 kg
Waga docelowa: 55kg
pas: 79cm
talia (na wysokości pępka): 72 cm
biodra: 98
udo: 53

cel: cm w dół czuć się pięknie w swoim ciele
pas jest chyba na wysokości pępka, a talia ciut wyżej, tam, gdzie najwęziej
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:16   #775
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez karolka1982 Pokaż wiadomość
Bravvurko, uzupełnij, proszę, tabelkę o moje dane: wiek (rocznikowo) 27 lat (kurczę jestem tu chyba najstarsza ) oraz pas: 89 cm
A właśnie że nie najstarsza , jak wam powiem ile ja mam lat to gwarantuję że pospadacie z krzeseł
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:16   #776
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Uh, jaka to ulga wreszcie zacząć odchudzanie, dziwne, ale tęskniłam za tym. Dzisiaj zaczęłam SB, na śniadanie zjadłam jajecznicę z 3 jajek z pomidorkiem i szynką.
Coś obiło mi się o uszy o jakimś after party po Sylwestrze, co mi się średnio podoba. Będę silna, głupio by było wyłamać się po pierwszym dniu. ;p
Pisałyście coś o balsamach - ja używam Palmersa, nawilżający do bardzo suchej skóry z Garniera, antycellulitowy z Eveline i na rozstępy też z Eveline. Dotychczas nieregularnie, być może nastąpi jakaś zmiana.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:22   #777
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
A właśnie że nie najstarsza , jak wam powiem ile ja mam lat to gwarantuję że pospadacie z krzeseł
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:35   #778
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

1. Leżę na plecach, nogi w górze, proste, pod katem prostym do tułowia. Wolno 'rochodzą' się na boki jak do szpagatu po czym wracają do pionu. 3 x 10 powtórzeń [pracuje też brzuch ]
2. Leżę na lewym boku, lewa noga zgięta w kolanie, prawa wyprostowana. Unoszę prawą, prostą noge maksymalnie do pionu [wolno] 3 x 10 powtórzeń. Potem zmiana strony.
3. Robię pozycję do kociego grzbietu, czyli klekam na kolanach, opieram się dłonmi lub przedramionami na podłodze [łatwiej jest dłonmi ]. Podnoszę nogę zgieta w kolanie jak 'pies do siusiania' , opuszczam. I tak 3x10 razy na każdą noge.
4. Kładę się na boku, górna noge uginam w kolanie, dolna podnoszę do gory ale tak żeby pięta skierowana była do sufitu
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:50   #779
moniula87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 30
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

właśnie się zmierzyłam i
wiek-21
wzrost- 167cm
waga 62kg- cel 56kg
talia-77cm
pas-87cm
biodra-96cm
uda-54cm

razem damy rade!!!
mam nadzieje







Edytowane przez moniula87
Czas edycji: 2009-01-02 o 11:53
moniula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:51   #780
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

wlasnie jade pociagiem zajrzalam sobie na necik, probuje sie coprawda uczyc,ale prawie zasnelam przy lacinie podroz pociagiem zawsze mnie przymula, jak ja tego nie lubie. kupilam sobie nawet kawke,zeby sie troche pobudzic i zaraz sie biore do nauki, to te 4 godziny sie poucze chociaz...sprobuje jak sie rano pakowalam, to ledwo sie zmiescilam ze wszystkim do walizki,a ciezka jest,ze hoho...nie wiem,jakim cudem,bo tylko kilka rzeczy wiecej mam w niej,niz jak do domu jechalam,a ledwo to upchnelam,choc wtedy mialam sporo luzu...hehe
nie wyspalam sie dzis,nie wyspalam sie wczoraj,marzy mi sie wskoczenie do lozka i otulenie kocykiem ale jeszcze mam sporo planow na dzis porzadkowych,musze posprzatac pokoj,wszystko poukladac,wyjac wszystko z szafy i poukladac ciuchy...istny sajgon zostawilam w akademiku do tego jeszcze pojde po zakupy, zakupie patelnie i jakies jedzonko na jutro,mysle o przejsciu na SB od jutra, bo to mi zmniejszy wahania cukru we krwi i zlikwiduje pociag do slodkosci,ktory pojawil sie u mnie ostatnio choc slodycze mogly dla mnie nie istniec...ale w domu bylam 2 tygodnie i wszytsko sie pokielbasilo...
tak wiec kupie sobie jakas piers z indyka lub kurczaka na jutrzejszy obiadek i do tego jakies warzywka. no i dzis sie musze wyspac! czyli pewnie jutro wstane kolo poludnia hihi
a co do kawy,to ja bylam jej wielbicielka,ale od jakiegos czasu mi za bardzo nie pochodzi i rzadko ja pije. kiedys pilam czarna,potem zabielalam chudym mlekiem,a ostatnio smakowala mi tylko z mlekiem tlustym i cukrem...wiec niedobrze sie porobilo ale jakos,ze studentka jestem,to zeby sie doenergetyzowac popijam plusz activ czasem nie ma innej rady...ach byle do ferii...
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.