Jaką książkę teraz czytacie? część X! - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-22, 13:52   #751
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

skończyłam 7 pożarów mademoiselle - bardzo wciagające,, choć niby banalna sama historia, to ciekawie opowiedziana, a zaczęłam ARS DRAGONIA Joanny jodełki. Pierwsze strony obiecujące!
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 15:50   #752
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Chyba niestety nie zostanę fanką Pratchetta po dwóch pierwszych częściach świata dysku mam dość, jakoś do mnie nie przemawia, nie wciąga, jak chociażby Wiedźmin... Trochę szkoda, bo się napaliłam :p

Teraz - "Punkt przełomowy" Gladwell
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 18:46   #753
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
Właśnie zaczynam "Pięć lat kacetu" Grzesiuka.
Mam to w kolejce na czytniku, ale nie wiem czy chcę czytać

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
Chyba niestety nie zostanę fanką Pratchetta po dwóch pierwszych częściach świata dysku mam dość, jakoś do mnie nie przemawia, nie wciąga, jak chociażby Wiedźmin... Trochę szkoda, bo się napaliłam :p

Teraz - "Punkt przełomowy" Gladwell
A z ciekawości, czytałaś kota w stanie czystym? Ja Prachetta zaczęłam od tego
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 01:21   #754
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Dzisiaj, wcześniej już przeczytałam do końca "Siostrę" Rosamund Lupton. To moja druga książka autorki, ma dwie, tą i "Potem". Już po tamtej książce dodałam autorkę do ulubionych, a teraz jestem tym bardziej pewna, że słusznie. Znowu mnie porwała fabułą, wciągnęła bez reszty od samego początku, poruszyła znajomością ludzkich emocji, ciekawymi postaciami, które tutaj też są po prostu ludzkie, a rozwiązanie zagadki było dla mnie zaskoczeniem. Oprócz tego książka mnie wzruszyła, płakałam pod koniec, ale wcześniej już czułam smutek. Pięknie pokazana relacja dwóch sióstr i wspaniały dla mnie thriller psychologiczny, chociaż trzeba powiedzieć, że bardziej psychologiczny, choć jak pisałam zaskoczenie też było i zagadka ciekawa, rozwiązanie jej właśnie ciekawe i zaskakujące. Jednym słowem rewelacja dla mnie, daję 9/10 i gorąco polecam Mam nadzieję, że autorka wkrótce napisze coś jeszcze, bo mam ochotę na więcej!

Zaraz doczytam też "Dziewczynę, która kochała Toma Gordona" Stephena Kinga i doczytam w końcu "Poniedziałkową żałobę" Kathy Reichs, która poszła trochę w dal, gdy czytałam te inne pozycje, które bardziej mnie wciągnęły.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2014-05-23 o 01:24
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 06:57   #755
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Cytat:
Napisane przez Mattinka Pokaż wiadomość
Słyszałam wiele pochlebnych opinii na temat twórczości Paulliny Simons, więc stwierdziłam, że skoro tak fajnie pisze, to się skuszę. Od jakiegoś czasu polowałam na trylogię o Tatianie i Aleksandrze, ale u mnie w bibliotece nie ma rezerwacji, więc to nie jest prosta sprawa.
No i w bibliotece zaproponowano mi Dziewczynę na Times Square no i rozczarowałam się okrutnie. Ni to romans, ni to obyczajówka, a już ten pseudo kryminalny wątek, to najgorsze co było w tej książce. Pełno rozpoczętych wątków, prawie żaden nie był fajnie wprowadzony ani rozwinięty. Bohaterowie jacyś tacy bez życia, zupełnie w większości bezpłciowi, a już zachowanie głównej bohaterki woła o pomstę do nieba. Kto się niby zachowuje tak jak Lilly?
Ogólnie nie jest to jakaś słaba książka, raczej mocno przeciętna, ale spodziewałam się o wiele, wiele więcej po tej autorce.
Uwielbiam Tatianę i Aleksandra Brakuje mi jeszcze filmu na podstawie książki Dla zainteresowanych: w tym tygodniu wydano prequel tej trylogii - http://lubimyczytac.pl/ksiazka/219099/dzieci-wolnosci

Zmęczyłam wczoraj Złodziejkę książek. Z całej książki podobał mi się jeden rozdział
Teraz zaczynam kolejny tom ukochanego Kacpra Ryksa.
__________________


Edytowane przez ygerna
Czas edycji: 2014-05-23 o 06:59
ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 07:51   #756
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
A z ciekawości, czytałaś kota w stanie czystym? Ja Prachetta zaczęłam od tego
Zaczęłam od "Koloru magii" i "Blasku fantastycznego". Kolor jeszcze jakoś poszedł, ale blask rzuciłam 40 str przed końcem może skuszę się na kota, ale to chyba za jakiś czas. Muszę trochę zapomnieć :p
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:51   #757
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

A. Perez-Reverte - Huzar
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 12:46   #758
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
A. Perez-Reverte - Huzar
Podobno to jedna lepszych książek tego autora.

Skończyłam "Obiecaj mi, że będziesz wolny", miałam dać znać jakie wrażenia, a więc książka bardzo mi się podobała - porywająca akcja, aż trudno się oderwać, losy bohatera (którego los nie oszczędza) pokazane na tle ważnych wydarzeń historycznych, jest i przygoda i wątek miłosny czyli wszystko co najciekawsze w powieściach. Do tego hołd dla książek, które odegrają niezwykłą rolę w życiu głównego bohatera. Świetna lektura. Miłośnicy Folleta nie będą zawiedzeni.

A teraz zaczynam "Wyścig z czasem" K. Ohlsson
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:16   #759
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

przeczytałam - ' Istoty ciemności ' - K.Garcia ocena 9/10 gwiazdek LC

O wiele więcej akcji dzieje się tutaj niż w 1 tomie Ciekawa jestem co stanie się z Leną i Ethanem szczególnie gdy się naznaczyła.

Przy okazji pochłonęłam w międzyczasie Istot ciemności 2 poradniki : ' 101 pomysłów na randkę ' - K. Król ocena 2/10 gwiazdek LC oraz ' Zmysłowy masaż ' - S.Mumford ocena 4/10 gwiazdek LC

Ciekawy nawet poradnik jak masować swojego partnera czy partnerkę. Bardzo fajnie zilustrowany z dodatkowymi opisami. Ja oceniłam go tak nisko być może dlatego że 3/4 rzeczy z tych sposobów i technik znałam :p [ po prostu praktyka tzn własne doświadczenia ] jedynie czego nauczyłam się i czeka do spróbowania do masaż dot. twarzy

Aaaa i fajny spis tzn ściągawka co do olejków do masażu - może się przydać na przyszłość

Natomiast dla początkujących masażystów w domowym zaciszu polecam

aktualnie czytam - ' Istoty chaosu ' - K.Garcia

Edytowane przez Kamilaa21
Czas edycji: 2014-05-23 o 13:26
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:40   #760
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

[QUOTE=kaarooo;46572044]Mam to w kolejce na czytniku, ale nie wiem czy chcę czytać


Kaarooo, dlaczego nie wiesz, czy chcesz czytać? Pięć lat kacetu jest super, jakkolwiek to zabrzmi, bo tematyka obozowa, ale napisane tak, że chwilami pękałam ze śmiechu. Bardzo lubię tę książkę i mam na półce z ulubionymi.
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:56   #761
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Portrety z łagru - Michaił Chodorkowski
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 15:46   #762
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Pokoj nr 10 Ake Edwardsona

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 16:02   #763
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

I jak tu nie biegać! B. Sadowska
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 16:06   #764
eeeeemil
Przyczajenie
 
Avatar eeeeemil
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Zielona mila
eeeeemil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 19:01   #765
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Kaarooo, dlaczego nie wiesz, czy chcesz czytać? Pięć lat kacetu jest super, jakkolwiek to zabrzmi, bo tematyka obozowa, ale napisane tak, że chwilami pękałam ze śmiechu. Bardzo lubię tę książkę i mam na półce z ulubionymi.
Bo właśnie się boję, że się rozczaruję, ale jak mówisz, że to dobra pozycja to się skuszę na dniach

Aktualnie czytam koszmarek pt "Wojna żeńsko-męska" i ciągle się zastanawiam czy autorka napisała stek bzdur czy nieudolny pastisz
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 19:16   #766
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Podobno to jedna lepszych książek tego autora.

Skończyłam "Obiecaj mi, że będziesz wolny", miałam dać znać jakie wrażenia, a więc książka bardzo mi się podobała - porywająca akcja, aż trudno się oderwać, losy bohatera (którego los nie oszczędza) pokazane na tle ważnych wydarzeń historycznych, jest i przygoda i wątek miłosny czyli wszystko co najciekawsze w powieściach. Do tego hołd dla książek, które odegrają niezwykłą rolę w życiu głównego bohatera. Świetna lektura. Miłośnicy Folleta nie będą zawiedzeni.

A teraz zaczynam "Wyścig z czasem" K. Ohlsson
Mnie ciekawi Szachownica flamandzka, ale może w przyszłym roku

Ojj Follett u mnie zalega - Upadek i Zima nieprzeczytane (a ostatnia część wychodzi pod koniec roku), Filary i Świat znam jedynie z serialów. Zawsze coś innego mi wpadnie w rękę i nie mogę się zabrać Obiecaj na pewno przeczytam
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby

Edytowane przez Lukardis
Czas edycji: 2014-05-23 o 19:17
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 19:20   #767
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Maria Nurowska, "Drzwi do piekła"
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 23:46   #768
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Kaarooo, dlaczego nie wiesz, czy chcesz czytać? Pięć lat kacetu jest super, jakkolwiek to zabrzmi, bo tematyka obozowa, ale napisane tak, że chwilami pękałam ze śmiechu. Bardzo lubię tę książkę i mam na półce z ulubionymi.
O tak. Też już zdążyłam się już naśmiać przy czytaniu, chociaż jestem jeszcze na początku. Mima mojej mamy, gdy zobaczyła przy jakiej książce się śmieję - bezcenne.

Kaarooo, przeczytaj koniecznie! Cudowna książka.
__________________

wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 00:38   #769
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Przeczytałam do końca dzisiaj "Dziewczynę, która kochała Toma Gordona" Stephena Kinga. To inna pozycja Kinga, nie horror, psychologiczny jakiś też za bardzo nie. Raczej lekka książka, o prościutkiej fabule i niczego strasznego generalnie tu nie ma oprócz zgubienia w lesie na jakiś tydzień i to samo w sobie straszne jest, wiadomo, ale napisane jest to tak, że strachu nie odczujemy raczej, ja nie odczułam. Nie jest zła, ale też nie jakaś wciągająca, nie dzieje się nic takiego, żebym mogła być oczarowana. Ciekawa postać dziewczynki, jej wyobraźnia jest naprawdę wielka, to godne podziwu, fajnie, że dali nawiązanie do meczów, bo nieźle to wyszło, chociaż fanką besballu nie jestem. Jednak całość wypada ot tak, nieźle, ale nic więcej jak dla mnie. Chwilami się nudziłam, poza tym nawet ok. Ode mnie 6/10, jest niezła, ale tylko niezła, dlatego więcej jej nie dam. Zaczęłam też już trochę "Czarną bezgwiezdną noc" Kinga i tutaj jest o wiele lepiej

Oprócz tego czytam teraz parę na raz, bo tyle fajnych dla mnie, że nie dałam rady po kolei Czytam tę "Poniedziałkową żałobę" Kathy Reichs, oprócz tego zaczęłam ""Kiedy dzieje się cud" Robert J. Wiersem- i ta książka bardzo mi się podoba, zachwycona jestem, ciężko mi się oderwać, zaczęłam też "Nikt się nie dowie" Barbary Delinsky, bo w bibliotece zainteresowała mnie fabuła, autorki jeszcze nie znam, na razie jest dość ciekawie
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 01:01   #770
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Zaczynam Pięć osób, które spotkamy w niebie Mitch Albom, opinie ma dość dobre, zobaczymy czy mi się spodoba. Kiedyś nie mogłam czytać dwóch książek jednocześnie, a teraz zaczynam trzecią , niby nie gubię wątków, ale pewnie dlatego, ze każda jest zupełnie inna
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 01:22   #771
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Maria Nurowska, "Drzwi do piekła"

O, strasznie mi się ta książka podobała
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 01:47   #772
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Zaczynam Pięć osób, które spotkamy w niebie Mitch Albom, opinie ma dość dobre, zobaczymy czy mi się spodoba. Kiedyś nie mogłam czytać dwóch książek jednocześnie, a teraz zaczynam trzecią , niby nie gubię wątków, ale pewnie dlatego, ze każda jest zupełnie inna
O, też chcę tę książkę przeczytać Mi trochę ciężko czasem tak na raz czytać, a teraz te parę czytam, ale nie mogłam się zdecydować, więc teraz tak
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 07:20   #773
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi Szachownica flamandzka, ale może w przyszłym roku
Przeczytalam po rekomendacji znajomej osoby, ale powiem szcerze, ze nie zachwycila mnie. Niby na poczatku wciagala, ale zakończenie rozczarowujace dla mnie, a motywacja naciagana. Mam jeszcze Fechmistrza tego autora, ale raczej poczeka na czasy, gdy nie bede miec nic lepszego lub bede pitrzebowala czegos lekkiego do poczytania.

Ja mecze "Chmurdalie" J. Bator, ale mam malo czasu , nawal zajęć i czesto wieczorami padam, wiec powoli to idzie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 08:43   #774
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Zaczynam Pięć osób, które spotkamy w niebie Mitch Albom, opinie ma dość dobre, zobaczymy czy mi się spodoba. Kiedyś nie mogłam czytać dwóch książek jednocześnie, a teraz zaczynam trzecią , niby nie gubię wątków, ale pewnie dlatego, ze każda jest zupełnie inna
Ta książka ma w sobie urok, ale docenia się ją z czasem, wydaje mi się, że ją się powinno lekko dozować. Inaczej się ją odbiera kiedy przeczytasz raz dwa, a kiedy powoli się nią delektujesz. Inaczej się też ją odbiera dzień po a inaczej tydzień po. Im starsza tym inaczej siedzi w człowieku. Ale to może tylko moje odczucia?

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
O tak. Też już zdążyłam się już naśmiać przy czytaniu, chociaż jestem jeszcze na początku. Mima mojej mamy, gdy zobaczyła przy jakiej książce się śmieję - bezcenne.

Kaarooo, przeczytaj koniecznie! Cudowna książka.
To w takim razie się za nią zabiorę, dziękuję

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Maria Nurowska, "Drzwi do piekła"
Czytałam o tym, chyba mam nawet ebooka. Bo mnie zainteresowało
Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi Szachownica flamandzka, ale może w przyszłym roku
To jest ten od Klubu Dumas? To faktycznie chciałam jego ksiązki poczytać i zapomniałam, dzięki za przypomnienie
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 09:54   #775
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Pokaż wiadomość
O, strasznie mi się ta książka podobała
Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Czytałam o tym, chyba mam nawet ebooka. Bo mnie zainteresowało
Już kończę i jestem na tak muszę przeczytać pozostałe książki tej autorki, bo bardzo mi przypadły do gustu "Drzwi do piekła" i "Dom na krawędzi".
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 10:45   #776
patucha_
Rozeznanie
 
Avatar patucha_
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 515
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Hej dziewczyny
A ja właśnie kończę Egzorcystę, polecam!
patucha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 10:53   #777
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi Szachownica flamandzka, ale może w przyszłym roku

Ojj Follett u mnie zalega - Upadek i Zima nieprzeczytane (a ostatnia część wychodzi pod koniec roku), Filary i Świat znam jedynie z serialów. Zawsze coś innego mi wpadnie w rękę i nie mogę się zabrać Obiecaj na pewno przeczytam
Mam tak samo z Folletem obejrzałam serial zarówno Filary jak i Świat bez końca i za czytanie zabrać się jakoś nie mogę

Szachownica flamandzka czytałam i bardzo mi się podobała, wciągający kryminał ze sztuką w tle.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 12:33   #778
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 121
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Dan Brown "Anioły i Demony"
__________________
Książki 2024: 9

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 13:31   #779
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Skończyłam Grace Księżna Monako Joanny Spencer i zaczęłam: Apokalipsa Z Mroczne dni M. Loureiro
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 15:09   #780
sanepidek
Zadomowienie
 
Avatar sanepidek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 816
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Blondynka na safari - Beata Pawlikowska
sanepidek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 15:25:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.