****sTyl BaRbIe**** - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 18:11   #751
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Wiecie co dziewczyny macie racje Znalazłam to cudo i jestem na tak! Zobaczcie....
http://www.bucikowo.pl/go/_info/?user_id=337&lang=pl
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:31   #752
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

wedlug mnie duzo brzydsze. i ten kamien gorszy jest nawet od tego guzika :P
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:46   #753
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

dla mnie te 2 bardziej kobiece, choc kamien za duzy.
pierwsze sa babciowate
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:57   #754
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Dzieki za opinie dziewczyny Ja strasznie jestem niezdecydowana dlatego was tak podpytuje
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 22:49   #755
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
dla mnie te 2 bardziej kobiece, choc kamien za duzy.
pierwsze sa babciowate
popieram
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 23:23   #756
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny macie racje Znalazłam to cudo i jestem na tak! Zobaczcie....
http://www.bucikowo.pl/go/_info/?user_id=337&lang=pl
Ładne
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:41   #757
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

sub
jeszcze mnie na tym watku nie bylo
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 16:58   #758
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

buu Foxy bana dostala mam nadzieje ze jeszcze wroci...

ja sie chcialam pochwalic ze spedzilam juz dwa dni na plazy i mam swietny kolorek teraz ide dzis na impreze i jak beda jakies fotki to sie pochwale no i oczywiscie wersja Barbie na dzis jak najbardziej
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:09   #759
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Ja dziś robię grillka wieczorem, a imprezka, na której wystąpię w ciuszkach Barbie, jutro
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:14   #760
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

a co zakladasz?
ja wlasnie nie wiem co wybrac... mam juz jasne jeansy z dziurami, buty na koturnie, ale co na gore.. zastanawiam sie miedzy rozowa satynowa bluzka z golymi plecami a koszulka takim t-shirtem tylko obcietym pare cm za biustem..
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:34   #761
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

To rzeczywiście ostro Ja idę na dyskotekę, więc zakładam typowo dla siebie - mini + tuniczkę, tym razem czarną mini i siwą tunikę ze srebrnymi cekinkami wiązaną na szyji. Nie jestem na tyle szczupła by sobie pozwalać na takie "gołe" bluzki
p.s. cały zeszły rok przechodziłam w takich jasnych jeansach z dziurami, ale w końcu dziur zrobiło się w nich, aż za duzo i musiałam je wyrzucić
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 17:41   #762
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

mi tez jedne tak przepadly, bo te dziury sie rozlazily cale.. ale te sie juz 3 rok trzymaja moge polecic, sa firmy BikBok
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 18:38   #763
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Sintagma nie podobaja mi sie te buty

ahh Foxy nam zablokowali
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 18:40   #764
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Sintagma nie podobaja mi sie te buty

ahh Foxy nam zablokowali

no właśnie, dlaczego Foxy nam zablokowali???
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 18:43   #765
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Queen Doll Pokaż wiadomość
no właśnie, dlaczego Foxy nam zablokowali???
Nie mam pojecia ale widziałam jej watek i tam miala takie zdjecie w stylu barbie
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 18:59   #766
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

z tego co wypatrzyłam, to chyba dlatego że w wątku który założyła zmieniła wpis i skasowała foto no i wątek nie miał sensu, ale ma tymczasowy, to kiedyś muszą ją odblokować??

to jest niby forum, że każdy może sobie wyrazić swoje zdanie, ale jak już będzie inne z "ogólnie przyjętymi" to zaraz rzucają się niektórzy jak hieny, aby komuś dowalić i swoje racje wmusić. Czasami to widac u nas na wątku jak ktoś z "zewnątrz" wejdzie i zaczyna na wszystkich jechać że "prostytutki" "domy publiczne" "ulica" albo jak już było "lesbijki"- ja nie wiem ale czy nie można jakoś łagodniej tylko od razu sprowadzać do najgorszego i jechać jak podartym?
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:30   #767
sylwia468
Raczkowanie
 
Avatar sylwia468
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 416
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Queen Doll Pokaż wiadomość
no właśnie, dlaczego Foxy nam zablokowali???
Tak wam jej brak? Choć nie podoba mi sie styl"plastic" ciesze się ,ze są ludzie ,których ciagnie do metamorfoz dzis weszlam do tramwaju i 3 dziewczyny byly ubrane identycznie spogladaly na siebie haha jakie czerwone sie zrobily
__________________
Nie warto w życiu płakać i szlochać.
Nie warto w życiu marzyć i śnić.
Lecz warto kogoś bardzo pokochać
I dla tej miłości cierpieć i żyć.
sylwia468 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:40   #768
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

powiem wam że straszne to jest, wszędzie to samo ta sama moda, pewnie były ubrane na żółto-zielono, bo teraz cała Polska tak chodzi ....

ja tam ubieram to co mi się podoba, żółty promowałam już 2 lata temu i wtedy wszyscy patrzeli na mnie jak na kosmitę a teraz...?

muszę wymyśleć inne kolorki żeby nadal mieć jakiś indywidualizm na ulicy...
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:08   #769
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

dokładnie.. wszędzie żółty i zielony kolor, dlatego ja teraz promuję różowy i biały
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 20:11   #770
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny macie racje Znalazłam to cudo i jestem na tak! Zobaczcie....
http://www.bucikowo.pl/go/_info/?user_id=337&lang=pl
te buty są wiele lepsze niż te z guzikiem!!
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 22:34   #771
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

O taaak, biały i różowy
Zółty też jest ok, ale chyba nie dla mnie... Tzn. mam żółte spodnie, ale nie założyłabym żółtej góry tak bez niczego np. bluzkę czy kurtkę tylko np. żółta bluzkę i na to jakiś sweterek w innym kolorze. Wydaje mi sie, że nie jest to najkorzystniejszy kolor dla blondynek a zwłaszcza dla mnie, tak samo jak brązowy dla ciemnowłosych
Zielony natomiast kompletnie mi nie podchodzi ^^
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 07:55   #772
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
O taaak, biały i różowy
Zółty też jest ok, ale chyba nie dla mnie... Tzn. mam żółte spodnie, ale nie założyłabym żółtej góry tak bez niczego np. bluzkę czy kurtkę tylko np. żółta bluzkę i na to jakiś sweterek w innym kolorze. Wydaje mi sie, że nie jest to najkorzystniejszy kolor dla blondynek a zwłaszcza dla mnie, tak samo jak brązowy dla ciemnowłosych
Zielony natomiast kompletnie mi nie podchodzi ^^

zgadzam sie, ze zółty to kolor nie dla blondynek (chociaz mam ze dwie zolte bluzki).. przymierzałam ostatnio zółtą kórtkę i tragicznie poprostu wygladalam. wzielam biala:P
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 10:02   #773
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
powiem wam że straszne to jest, wszędzie to samo ta sama moda, pewnie były ubrane na żółto-zielono, bo teraz cała Polska tak chodzi ....

ja tam ubieram to co mi się podoba, żółty promowałam już 2 lata temu i wtedy wszyscy patrzeli na mnie jak na kosmitę a teraz...?

muszę wymyśleć inne kolorki żeby nadal mieć jakiś indywidualizm na ulicy...
Masz rację, jak zaczęłam nosić balerinki pięć lat temu nikt nie wiedział co to i wszyscy się śmiali, że wygladam jak baletnica A teraz tyle jest ich wszędzie.... że już mi się nie widzą.
U mnie zawsze biały i amarantowy, ostry róż są na pierwszym miejscu, poza tym do tego trochę srebra, lub ciuszki - brązowo-kremowo-złoto-żółte, bo pasują mi do blond włosów i brązowych oczu
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 10:11   #774
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

a mi sie zolty bardzo podoba na blondynkach, ale naturalnych i tylko troche opalonych. taka lekka zlotawa opalenizna, jasniutkie wlosy i odcien bananoy, cudo!
ogolnie lubie zolty i bede dalej nosic bo co z tego ze jest modny, mam taka zolta sukienke ze watpie zeby ktokolwiek na ulicy mial podobna :P

jeszcze pare spostrzezen po wczorajszej imprezie: ubrana w moj t-shirt obcinany pod biustem i na to czarna latesowa kamizelke ktora siegala 2-3 cm powyzej pepka wygladalam jak szaraczek tak. klub niby "studencki" i faktycznie bylo sporo towarzystwa z roku mojego TZ, ale reszta.... wszyscy panowie obcisle biale koszulki i spodnie, karki, solarium, panie... heh, panie! to dziewczynki byly! tyle makijazu, szorty a moze juz majtki, buty na obcasach, topy krotsze niz moj albo same staniki (!) i jeszcze do tego wszystko blyszczace, dzetowane, cekinowane, no 100% bazarek. Naprawde, wszystkie ktore sie bulwersowaly strojem Foxy powinny to zobaczyc! szok! i jeszcze te obcinki jak my sie bawilismy jak ludzie...
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 10:21   #775
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Rzeczywiście jest dużo dziewczyn poubieranych b. skąpo, dlatego denerwuja mnie dziwne opinie na wizażu na temat normalnej długości mini. Gdzie Ci ludzie zyją, że szokują ich latem mini i krótkie szorty?
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 10:40   #776
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
to jest niby forum, że każdy może sobie wyrazić swoje zdanie, ale jak już będzie inne z "ogólnie przyjętymi" to zaraz rzucają się niektórzy jak hieny, aby komuś dowalić i swoje racje wmusić. Czasami to widac u nas na wątku jak ktoś z "zewnątrz" wejdzie i zaczyna na wszystkich jechać że "prostytutki" "domy publiczne" "ulica" albo jak już było "lesbijki"- ja nie wiem ale czy nie można jakoś łagodniej tylko od razu sprowadzać do najgorszego i jechać jak podartym?
Czasem czytam ten jad i się załamuję. Przecież jakbym wkleiła swoje zdjęcie to bym sie dowiedziała, że wygadam jak kur.. brudas, tania panienka bez charakteru, czy bóg wie co, że takie to tylko na jeden raz do łózka, ze żaden sie ze mną nie ożeni, nikt mnie nie będzie szanował i widać, ze tylko jedno mi w głowie, a ponieważ forum gromadzi wokół siebie pewna specyficzna grupę osób, czasem sie martwię, ze wszystkie kobiety są rodem ze średniowiecza i wpisy ludzi światłych i z wyobraźnią, których jest tutaj akurat jak na lekarstwo jakoś ratują i meni i moją wiarę w ludzi. Nie wiem czy to zawiść, zazdrość, że one skaczą z zębami na nas, bo my na nie nie. Jeśli jesteśmy takie nic, no to nie możemy im zagrażać, skąd więc ta agresja? Ciekawe zjawisko... Mam chyba dwie czy trzy koleżanki (te, które maja poukładane w głowie i bez klapek na oczach), bo reszta kobiet patrzy na mnie wilkiem. Na pewno chcę zapolować na ich misiaczka, odbić im faceta,albo do łózka zaciągnąć No i stałe zdanie, które słyszę "nie lubią Cię, bo jesteś ładna" to takie kur... tolerancyjne.

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
jeszcze pare spostrzezen po wczorajszej imprezie: ubrana w moj t-shirt obcinany pod biustem i na to czarna latesowa kamizelke ktora siegala 2-3 cm powyzej pepka wygladalam jak szaraczek tak. klub niby "studencki" i faktycznie bylo sporo towarzystwa z roku mojego TZ, ale reszta.... wszyscy panowie obcisle biale koszulki i spodnie, karki, solarium, panie... heh, panie! to dziewczynki byly! tyle makijazu, szorty a moze juz majtki, buty na obcasach, topy krotsze niz moj albo same staniki (!) i jeszcze do tego wszystko blyszczace, dzetowane, cekinowane, no 100% bazarek. Naprawde, wszystkie ktore sie bulwersowaly strojem Foxy powinny to zobaczyc! szok! i jeszcze te obcinki jak my sie bawilismy jak ludzie...
Mnie się wydaje, że osoby, które trąbią o bzdurach z czasów naszych babć, bo foxy to dobrze ujęła wiedzą o życiu tyle, co zobaczą z okna mieszkania i w drodze tramwajem do pracy. Nieznane zawsze budzi agresję niestety
Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście jest dużo dziewczyn poubieranych b. skąpo, dlatego denerwuja mnie dziwne opinie na wizażu na temat normalnej długości mini. Gdzie Ci ludzie zyją, że szokują ich latem mini i krótkie szorty?
Polska jest jednym z najbardziej nietolerancyjnych narodów, a gdzie żyją? Nie wiem, ale ja tam nie chce

Spostrzeżenie: Wczoraj byłam w wawie na rozdaniu nagród, miało być uroczyste, ale to ściema, chodziło o podpis, że odebrano i już. 20 kobiet - część ubrana według własnego gustu i uznania - wyglądał super, część po prostu biurowo elegancko - też, część ślepo podążająca za modą - trochę śmiesznie, np dziewczyna w workowatej tunice, czarnych rajstopach, balerinach i wielkich czerwonych bombkowatych szortach. Podejrzewam, że dużej ilości społeczności forum moda by się to niesamowicie podobało, ale z elegancją, czy dobrym smakiem miało to tyle wspólnego, co jedzenie śledzi przed pocałunkiem.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 10:53   #777
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Czasem czytam ten jad i się załamuję. Przecież jakbym wkleiła swoje zdjęcie to bym sie dowiedziała, że wygadam jak kur.. brudas, tania panienka bez charakteru, czy bóg wie co, że takie to tylko na jeden raz do łózka, ze żaden sie ze mną nie ożeni, nikt mnie nie będzie szanował i widać, ze tylko jedno mi w głowie, a ponieważ forum gromadzi wokół siebie pewna specyficzna grupę osób, czasem sie martwię, ze wszystkie kobiety są rodem ze średniowiecza i wpisy ludzi światłych i z wyobraźnią, których jest tutaj akurat jak na lekarstwo jakoś ratują i meni i moją wiarę w ludzi. Nie wiem czy to zawiść, zazdrość, że one skaczą z zębami na nas, bo my na nie nie. Jeśli jesteśmy takie nic, no to nie możemy im zagrażać, skąd więc ta agresja? Ciekawe zjawisko... Mam chyba dwie czy trzy koleżanki (te, które maja poukładane w głowie i bez klapek na oczach), bo reszta kobiet patrzy na mnie wilkiem. Na pewno chcę zapolować na ich misiaczka, odbić im faceta,albo do łózka zaciągnąć No i stałe zdanie, które słyszę "nie lubią Cię, bo jesteś ładna" to takie kur... tolerancyjne.

Dokładnie - wkleiłam na szafie swoja fotkę w normalnej długości mini i od części lasek się nasłuchałam, że wygladam jak k... lub jak 15-latka, która się puszcza na dyskotekach. Momentami rzezczywiście można zwątpić.
Z zazdrosnymi laskami, które miały wizję, że lecę na ich "misiaczków" miałam kontakt, gdy poznałam 5 lat temu znajomych mojego chłopaka - po prostu TRAGEDIA, w końcu po 2 latach stwierdziły, że jednak jestem ok, mimo że noszę mini, ale ja już nie miałam ochoty trzymać się z tak fałszywymi osobami i znaleźliśmy sobie razem z chłopakiem nowych znajomych
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 11:02   #778
magmaran
Raczkowanie
 
Avatar magmaran
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 98
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Co do takiego stylu, to powiem tak: uważam, że faceci bardzo lecą na takie coś, ale mnie się ten styl nie podoba, nie mogłabym się tak ubierać i w ogóle. Lubię wyglądać sexy, ale z UMIAREM !!! I myślę,że mi się to udaje.
Ogólnie uważam, że jeśli dekolt, to nie mini - tego typu zasady uznaję. No i najważniejsze by być sobą, nie jakąś tam Barbie.
__________________

magmaran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 11:07   #779
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Miśka84, czym Ty się w ogóle przejmujesz. Prymitywnymi komentarzami? Jak Ci ktoś powie, że jako blondynka musisz być głupia to też się przefarbujesz? Najważniejsze jest to żeby samemu mieć poczucie dobrego smaku. Widziałam Twoje zestawy, ja ogólnie bym coś tam w nich pozmieniała, ale na pewno nie były one generalnie w złym stylu

www.fotka.pl/profil/highclassass
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 11:10   #780
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez magmaran Pokaż wiadomość
Co do takiego stylu, to powiem tak: uważam, że faceci bardzo lecą na takie coś, ale mnie się ten styl nie podoba, nie mogłabym się tak ubierać i w ogóle. Lubię wyglądać sexy, ale z UMIAREM !!! I myślę,że mi się to udaje.
Ogólnie uważam, że jeśli dekolt, to nie mini - tego typu zasady uznaję. No i najważniejsze by być sobą, nie jakąś tam Barbie.
Ja też uznaje podobne zasady, wszystko tylko z umiarem i odpowiednio do okazji. W przeciwieństwie do Ciebie mi się styl Barbie podoba, lubię tego typu kobiecy i atrakcyjny wygląd, oczywiście mam namyśli ten dobry i dopracowany styl
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.