Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 12:24   #751
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Tylko, że akurat w wersji Maff może i wygląda jak "ufoludek" () czy tam sukienka wydaje się przekombinowana, ale ona się w nią nie ubrała raz, ale chodzi w tym Więc to jest takie "jej", po prostu. A wiele blogerek się "przebiera" do bloga, po czym w rzeczywistości nie chodzą tak ubrane.
Cytat:
Też jej daję coś przed 4o. Ile ona ma?
podobno 23
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 12:32   #752
kwiat wisni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 568
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Nie wiem co mnie pokusiło ale weszłam.. sory - wszedłam na bloga Kamili i zopaczcie co łujrzałam:
Myślę że warto wsiąść udział w konkursie bo nagrody są cenne, i bardzo ładne.

Wsiądźmy w ten konkurs, a jak?!


---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
podobno 23
Rok starsza ode mnie? Oby mnie to nie spotkało, nie chcę w jej wieku tak wyglądać ; (
kwiat wisni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 12:33   #753
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Ta sukienka Maff ma fajne plecy, fajny kolor, ale ogólnie przekombinowana.
A fashionetka to już od dawna zwiększa sobie oglądalność "skandalami" - najpierw daisyline, potem schaffaschoes, a teraz padło na Maff.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 12:38   #754
kwiat wisni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 568
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
http://2.bp.blogspot.com/-QVyrMZsqEO...0/_TAN0816.jpg <-- proszę jest szczery jak emocje w "Trudnych sprawach"
Hey hey, bez takich mi tutaj! Lubię Trudne Sprawy
kwiat wisni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:16   #755
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Ta sukienka Maff ma fajne plecy, fajny kolor, ale ogólnie przekombinowana.
A fashionetka to już od dawna zwiększa sobie oglądalność "skandalami" - najpierw daisyline, potem schaffaschoes, a teraz padło na Maff.
Myślę, że jakby dobrze pomyśleć, to spokojnie więcej by się takich "skandali" znalazło Nieważne jak mówią, byle mówili - ot, i tyle...
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:23   #756
kwiat wisni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 568
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Czy to obciach spytać kto to ally von boska? bo pierwsze słyszę
To ja też się przyznaję - nie wiem..a myślałam, że w blogerkach jestem bardziej obcykana. A tu wychodzi na to, że nic nie wiem

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Myślę, że jakby dobrze pomyśleć, to spokojnie więcej by się takich "skandali" znalazło Nieważne jak mówią, byle mówili - ot, i tyle...
Nie dość, że robią wokół siebie tyle skandali to jeszcze obdzierają się z prywatności. Czasami się zastanawiam co ludzie ze szkół, uczelni itp. o mich myślą.
kwiat wisni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:32   #757
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez kwiat wisni Pokaż wiadomość
To ja też się przyznaję - nie wiem..a myślałam, że w blogerkach jestem bardziej obcykana. A tu wychodzi na to, że nic nie wiem

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------


Nie dość, że robią wokół siebie tyle skandali to jeszcze obdzierają się z prywatności. Czasami się zastanawiam co ludzie ze szkół, uczelni itp. o mich myślą.
A wiesz, ja też się czasem zastanawiam co na to znajomi, przyjaciele, rodzina, partner? Bardzo jestem ciekawa co oni sądzą na temat takich akcji i czy mają odwagę takiej osobie powiedzieć co naprawdę myślą? Czy może tak jak Adi(?) są ślepo zapatrzeni w swoją partnerkę.
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 13:35   #758
kwiat wisni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 568
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=SGA_R...layer_embedded i nie gadajcie, bo to wszystko słychać!
Umarłam po raz enty!
kwiat wisni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:39   #759
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez kwiat wisni Pokaż wiadomość
To ja też się przyznaję - nie wiem..a myślałam, że w blogerkach jestem bardziej obcykana. A tu wychodzi na to, że nic nie wiem

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------


Nie dość, że robią wokół siebie tyle skandali to jeszcze obdzierają się z prywatności. Czasami się zastanawiam co ludzie ze szkół, uczelni itp. o mich myślą.
http://aluh.pl
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:40   #760
kwiat wisni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 568
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
A wiesz, ja też się czasem zastanawiam co na to znajomi, przyjaciele, rodzina, partner? Bardzo jestem ciekawa co oni sądzą na temat takich akcji i czy mają odwagę takiej osobie powiedzieć co naprawdę myślą? Czy może tak jak Adi(?) są ślepo zapatrzeni w swoją partnerkę.
Moja mama nie byłaby zadowolona, babcia by się podniecała, że ma ładną wnuczkę, siostra pewnie by mnie obgadywała z koleżankami, dziewczyny z uczelni i starych szkół parskałyby śmiechem na mój widok... Jeszcze wymieniać?

Poza tym byłoby dziwne, że laska która na co dzień chodzi w bluzie na blogu pozuje w trendi ałtfitach. Tutaj niby modelina a w prawdziwym życiu szaraczek. No i jak ktoś kiedyś na niemodnych napisał - żal by mi było czasu i kasy na takie bajery.
kwiat wisni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:40   #761
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez kwiat wisni Pokaż wiadomość
To ja też się przyznaję - nie wiem..a myślałam, że w blogerkach jestem bardziej obcykana. A tu wychodzi na to, że nic nie wiem
aluh.pl
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 13:43   #762
kwiat wisni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 568
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Tak tak, wyguglowałam
Na czytanie jestem za leniwa, przejrzałam tylko fotki... przez kilka stron nuda - prawie same zdjęcia z rzekomo sławną bluzką z hasłem nawiązującym do Smoleńska. Nie znam, więc gdzie ta sława?
kwiat wisni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:53   #763
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez kwiat wisni Pokaż wiadomość
Tak tak, wyguglowałam
Na czytanie jestem za leniwa, przejrzałam tylko fotki... przez kilka stron nuda - prawie same zdjęcia z rzekomo sławną bluzką z hasłem nawiązującym do Smoleńska. Nie znam, więc gdzie ta sława?
O nie, fotki nic Ci nie powiedzą, to TRZEBA przeczytać - Euro, Smoleńsk, prawica, Ruscy. Natalię S. (Miss Euro) wymyślono i podstawiono tylko po to, żeby odwrócić uwagę prasy od Ally.
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:55   #764
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez kwiat wisni Pokaż wiadomość
Moja mama nie byłaby zadowolona, babcia by się podniecała, że ma ładną wnuczkę, siostra pewnie by mnie obgadywała z koleżankami, dziewczyny z uczelni i starych szkół parskałyby śmiechem na mój widok... Jeszcze wymieniać?

Poza tym byłoby dziwne, że laska która na co dzień chodzi w bluzie na blogu pozuje w trendi ałtfitach. Tutaj niby modelina a w prawdziwym życiu szaraczek. No i jak ktoś kiedyś na niemodnych napisał - żal by mi było czasu i kasy na takie bajery.
A to też jest ciekawa kwestia, czy one chodzą takie odstrzelone na co dzień czy tylko do zdjęcia, też się nad tym zastanawiam, bo niektóre dziewczyny (jak dla mnie) są mega odstawione i trochę po wydziwiane. Ale znowuż niektóre z nich sprawiają wrażenie jakby tą modą żyły i rzeczywiście to było dla nich ważne.
Np. http://seaofshoes.typepad.com/ dziewczyna ma jakieś 17 lat, czyli chodzi do liceum i co, tak chodzi ubrana? Szalenie mnie to intryguje na ile one są "prawdziwe".
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:57   #765
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

" Mam na imię Ola i mam 12 lat. Bloga początkowo zakładałam tylko dlatego by nawiązywać współpracę z innymi firmami i czerpać z tego zyski lecz po pewnym czasie zauważyłam, że to nie takie proste. Po wielkim zmartwieniu tym, że mój blog od tak nie stał się popularny wreszcie odkryłam chęć blogowania i dostrzegłam, że współprace i zyski wcale nie są potrzebne do tego by pisanie bloga sprawiało mi przyjemność. Oto i tak powstał mój blog. Mam nadzieję, że będzie się wam podobał "

Przedsiębiorcze dwunastki
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 14:20   #766
Troian
Raczkowanie
 
Avatar Troian
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 371
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

A mnie najbardziej martwi fakt, że te blogi modowe mają też 11, 12, 13-latki. Przecież to dzieci, które z modą nie mają nic wspólnego, natomiast robią z siebie stare-malutkie i te ich zdjęcia to wymarzony prezent dla psycholi. Gdzie są rodzice? Nie pojmuję, bo tu chodzi o ich bezpieczeństwo, które dla rodzica powinno być priorytetem.
Troian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 14:44   #767
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

12 latkom pewnie blog się znudzi po kilku wpisach więc to raczej niegroźne hobby jak dla mnie, dziś moda a jutro im się spodoba co innego

Co do młodzieży w liceach, dziś jest baaaardzo duży zakres tolerancji w większości szkół i można naprawdę dziwnie wyglądać. Myślę że takie topowe blogerki typu charlize, alicepoint (ona np wygląda bardzo wiarogodnie, w ciemno strzelam że zawsze charakterystycznie wygląda) czy maff muszą się ubierać na co dzień tak jak na blogach, inaczej pewnie szybko by się sypały lawiny komentarzy o tym że to wszystko jest udawane.
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 14:54   #768
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
12 latkom pewnie blog się znudzi po kilku wpisach więc to raczej niegroźne hobby jak dla mnie, dziś moda a jutro im się spodoba co innego

Co do młodzieży w liceach, dziś jest baaaardzo duży zakres tolerancji w większości szkół i można naprawdę dziwnie wyglądać. Myślę że takie topowe blogerki typu charlize, alicepoint (ona np wygląda bardzo wiarogodnie, w ciemno strzelam że zawsze charakterystycznie wygląda) czy maff muszą się ubierać na co dzień tak jak na blogach, inaczej pewnie szybko by się sypały lawiny komentarzy o tym że to wszystko jest udawane.
Zawsze chodzi ubrana w stylu który prezentuje na blogu Widuję ją na uczelni, nigdy nie jest ubrana niestosownie, ale widać że w swoim stylu, modnie i tak dalej, dopracowane detale, biżuteria... Więc jest jak najbardziej wiarygodna.
Osobiście uważam, że Maff też jest wiarygodna i wygląda mi na taką, która nie przebiera się jakoś specjalnie do sesji, tym bardziej, że ona nie robi co chwilę reklamy. Natomiast Charlize, sądzę że jest elegancką, ładnie ubraną kobietą, ale osobiście (może bezpodstawnie, ale takie odnoszę wrażenie) wyczuwam bardzo dużo przebieranek i za dużo sponsorowanych postów.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 15:22   #769
trudna sprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 599
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Jakby młodsza siostra postanowiła sobie z niej coś powycinać albo coś ją zeżarło
Pamiętacie jeszcze blogerkę od syreny z morskiej piany i jedzenia koniczyny? Wróciła i nadal nie ogarniam jej stylizacji:
http://eveetlacaroline.wordpress.com...o-photography/
Zgubiła spodnie - robimy zrzutkę na nowe!


Cytat:
Napisane przez kwiat wisni Pokaż wiadomość
Nie wiem co mnie pokusiło ale weszłam.. sory - wszedłam na bloga Kamili i zopaczcie co łujrzałam:
Myślę że warto wsiąść udział w konkursie bo nagrody są cenne, i bardzo ładne.

Wsiądźmy w ten konkurs, a jak?!
Kamcia to szybka dziewczyna, od razu zdążyła poprawić rażący błąd.

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
" Mam na imię Ola i mam 12 lat. Bloga początkowo zakładałam tylko dlatego by nawiązywać współpracę z innymi firmami i czerpać z tego zyski lecz po pewnym czasie zauważyłam, że to nie takie proste. Po wielkim zmartwieniu tym, że mój blog od tak nie stał się popularny wreszcie odkryłam chęć blogowania i dostrzegłam, że współprace i zyski wcale nie są potrzebne do tego by pisanie bloga sprawiało mi przyjemność. Oto i tak powstał mój blog. Mam nadzieję, że będzie się wam podobał "

Przedsiębiorcze dwunastki
Cóż to za młódka? Zarzucicie jakimś adresem, czy czymś takim? Chyba, ze gdzie już tu był, a ja przegapiłam...
trudna sprawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 15:37   #770
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez kwiat wisni Pokaż wiadomość
Tak tak, wyguglowałam
Na czytanie jestem za leniwa, przejrzałam tylko fotki... przez kilka stron nuda - prawie same zdjęcia z rzekomo sławną bluzką z hasłem nawiązującym do Smoleńska. Nie znam, więc gdzie ta sława?
uff nudny i bez sensu ten blog
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 15:59   #771
sszeri
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 570
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

A propos Kamy i jej syfu w pokoju

http://data.whicdn.com/images/308403...FO_c_large.jpg

sszeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:10   #772
kwiat wisni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 568
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez Troian Pokaż wiadomość
A mnie najbardziej martwi fakt, że te blogi modowe mają też 11, 12, 13-latki. Przecież to dzieci, które z modą nie mają nic wspólnego, natomiast robią z siebie stare-malutkie i te ich zdjęcia to wymarzony prezent dla psycholi. Gdzie są rodzice? Nie pojmuję, bo tu chodzi o ich bezpieczeństwo, które dla rodzica powinno być priorytetem.
Boli mnie to samo. Kiedy jednej zwróciłam uwagę, że ja w jej wieku miałam inne priorytet niż ciuchy to nawet nie zrozumiała co mam na myśli - to nawet mózgi im maleją?
Chociaż nie nie... to pewnie wina mojej składni : )
kwiat wisni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:12   #773
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
Osobiście uważam, że Maff też jest wiarygodna i wygląda mi na taką, która nie przebiera się jakoś specjalnie do sesji, tym bardziej, że ona nie robi co chwilę reklamy. Natomiast Charlize, sądzę że jest elegancką, ładnie ubraną kobietą, ale osobiście (może bezpodstawnie, ale takie odnoszę wrażenie) wyczuwam bardzo dużo przebieranek i za dużo sponsorowanych postów.
Widziałam kiedyś Maff na starówce i wyglądała tak jak na blogu - charakterystyczne legginsy, luźna koszulka i czapeczka z daszkiem. W pierwszej chwili pomyślałam "ale śliczna dziewczyna", dopiero po chwili skojarzyłam, że "gdzieś już ją widziałam"
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:12   #774
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez kwiat wisni Pokaż wiadomość
Boli mnie to samo. Kiedy jednej zwróciłam uwagę, że ja w jej wieku miałam inne priorytet niż ciuchy to nawet nie zrozumiała co mam na myśli - to nawet mózgi im maleją?
Chociaż nie nie... to pewnie wina mojej składni : )
Używasz trudnych słów, jak "priorytet" i bidulka nie zrozumiała .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:13   #775
kwiat wisni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 568
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
Zawsze chodzi ubrana w stylu który prezentuje na blogu Widuję ją na uczelni, nigdy nie jest ubrana niestosownie, ale widać że w swoim stylu, modnie i tak dalej, dopracowane detale, biżuteria... Więc jest jak najbardziej wiarygodna.
Osobiście uważam, że Maff też jest wiarygodna i wygląda mi na taką, która nie przebiera się jakoś specjalnie do sesji, tym bardziej, że ona nie robi co chwilę reklamy. Natomiast Charlize, sądzę że jest elegancką, ładnie ubraną kobietą, ale osobiście (może bezpodstawnie, ale takie odnoszę wrażenie) wyczuwam bardzo dużo przebieranek i za dużo sponsorowanych postów.
Sama mam koleżankę w grupie, która prowadzi photobloga pozbawionego sensownej treści, i tak jak ona się tam stylizuje to samo robi w prawdziwym życiu.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Używasz trudnych słów, jak "priorytet" i bidulka nie zrozumiała .
Hmm,,, a więc tutaj popełniłam błąd. A zwalałam na swoje problemy z wysławianiem
kwiat wisni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:15   #776
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez trudna sprawa Pokaż wiadomość
Zgubiła spodnie - robimy zrzutkę na nowe!



Kamcia to szybka dziewczyna, od razu zdążyła poprawić rażący błąd.


Cóż to za młódka? Zarzucicie jakimś adresem, czy czymś takim? Chyba, ze gdzie już tu był, a ja przegapiłam...
http://americanostyle.blogspot.com/

Mówisz- masz. Ze reakcje po oglądaniu zdjęć/czytaniu notek nie odpowiadam.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:19   #777
kwiat wisni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 568
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Cytat:
Napisane przez trudna sprawa Pokaż wiadomość


Kamcia to szybka dziewczyna, od razu zdążyła poprawić rażący błąd.

Nosz kurde, zero prywaty

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
http://americanostyle.blogspot.com/

Mówisz- masz. Ze reakcje po oglądaniu zdjęć/czytaniu notek nie odpowiadam.
Taka młódka a już tyle kosmetyków w siebie wciera? Kurde, czyli ja też powinnam w coś zainwestować?

2.bp.blogspot.com/-yzP_yxFDqgE/T9uGcSRyJ0I/AAAAAAAABeU/LmxmCPe7IoY/s1600/IMG_4680.jpg
Ok, rozumiem. Ludzie różnie wyglądają. Śmiać się nie powinnam, no ale kto wstawia takie focisze na swojego bloga?!
Pozwólcie, że spróbuję odpowiedzieć:

Ktoś odważny, pewny siebie o twardym charakterku.
kwiat wisni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:21   #778
Bamtaro
Raczkowanie
 
Avatar Bamtaro
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: sama się zastanawiam:)
Wiadomości: 48
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Weszłam na tą faszionelkę czy jak jej tam i wieje nudą.
Mi ostatnio przyjaciółka powiedziała: choć założymy sobie bloga objedziemy pół internetu zgarniemy kasę i do Paryża go !

Podobno żadna praca nie hańbi
__________________
na diecie
walczę z kilogramami
Fashion, kpop, Japan, Korea
Jest 73
Było i musi być 52 HELP
Bamtaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:23   #779
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Z bloga przedsiębiorczej 12-latki

Cytat:
Chciałabym wam tu coś napisać, ale w sumie sama nie wiem o czym
Cytat:
Jeśli macie JAKIEKOLWIEK pomysły co bym tu mogła napisać BEZWZGLĘDNIE PISZCIE
Nie ma pomysłu na siebie, na notki, ale blogaska ma
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:26   #780
sszeri
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 570
Dot.: Blogi i blogerki - niusy, opinie i ploteczki.

Mloda jest dobra:

http://2.bp.blogspot.com/-j5S-Zib9vF...0/IMG_4423.jpg

Cytat:
Spodnie znacie już bardzo dobrze. Ostatnio model 3/4 bardzo przypadł mi do gustu i jakbym miała być szczera wszystkie moje spodnie mogłyby być takiej długości.
3/4

może się to odnosić do innego cytatu z bloga

Cytat:
Wtedy też uświadomiłam sobie, że za 3 tygodnie jest koniec roku szkolnego i trzeba wziąć się za ostatnie nauki i poprawianie ocen (haha dobre ! Ja i nauka ?),




ta fota też mnie rozbawiła
http://4.bp.blogspot.com/-BXx6AIac1P...0/P1170307.jpg


Edytowane przez sszeri
Czas edycji: 2012-07-03 o 16:29
sszeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.