Do filtromaniaczek:) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-13, 20:51   #751
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez kaemka
Mleczko jest nadal: pierwszy produkt na 5. stronie w kategorii Opalanie. Tyle że strasznie podrożało. Kupowałam 2 tygodnie temu za 52 zł z groszami, a teraz kosztuje 59 zł ! To już jest cena apteki w realu,a doliczając koszty przesyłki już na pewno się nie opłaca. Czyżby ktoś wyczuł koniunkturę?
To chyba przez to, ze zauważyli , że sporo osób pyta własnie o to mleczko i dlatego podniesli cene. Ja zamówiłam sobie, ale jeszcze po starej cenie było czyli ok 52 zł, i z tego co czytałam w tym wątku to kilka innych dziewczyn tez sobie zamówiło u nich to mleczko. Chcą więcej zarobić.
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-14, 07:06   #752
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
To chyba przez to, ze zauważyli , że sporo osób pyta własnie o to mleczko i dlatego podniesli cene. Ja zamówiłam sobie, ale jeszcze po starej cenie było czyli ok 52 zł, i z tego co czytałam w tym wątku to kilka innych dziewczyn tez sobie zamówiło u nich to mleczko. Chcą więcej zarobić.
Bardzo możliwe, w końcu jak jest na coś duży popyt, to cena automatycznie rośnie (niedawno na przedsiębiorczości miałam ten temat).
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-14, 10:09   #753
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Erato, ja włąsnie wróciłam z lodowców w Austrii tam też się zaopatrzyłam w Piza Akurat mi się taka brzydka pogoda trafiła, słońca nie uświadczyłam, tylko śnieżyce, a widoczność momentami maks.20metrów, mnóśtwo ludzi w ogóle dawało sobie spokój z jazdą w takich warunkach, bary pękały w szwach
Mnie parafinka zapycha, po tygodniu stosowania mam grudki i właśnie jestem w trakcie usuwania ich (DECM Clinique'a, Dermaglin, Diacneal, Benzacne i będzie dobrze). W tydzień się ich pozbędę
Ha, mam nadzieję, że ja się doczekam trochę słońca... Marzę o tym, śnieżyca mnie chyba dobije Trzeba było jak zwykle grzecznie do Włoch, tam zawsze świeci No ale cóż, najwyżej będę szukać pomocy w Sensibio. Bo chyba Piza jednak nie kupię, jedna parafina mi wystarczy Mnie się wysyp robi w jeden dzień i potem nie ma mowy, żebym w tydzień "posprzątała".
Pozdrawiam
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-14, 10:21   #754
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez maugos
czy ten puder rozświetlający hauschki daje chociaz minimalny efekt kryjący, nadaje lekki kolor?? tak żeby buzia miała taki zdrowy kolorek a nie jakbym dopiero co z łóżka wstała...
lekki efekt kryjący daje krem Avene 50+ - bo jest leciutko podbarwiany ( mówi o tym zwykłym a nie tym który w nazwie jest już teintee)
kolorku jest w sam raz - na tyle że daje skórze równy zdrowy (ale blady ) wygląd - jak wrzucę na to jakiś puder to efekt końcowy taki jak po Lancome Photogenic 01
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-14, 11:16   #755
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Marianna- Lancome Photogenic, masz na myśli puder czy podkład?
Właśnie czekam na przesyłkę, zamówiłam sobie właśnie podkład Photogenic. Na "od święta"
Jeśli podkład to da radę go władować na filtr? Pytam tak teoretycznie
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-14, 16:02   #756
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Mam pytanko do wizazanek, ktore kupowaly z 'aptekawsieci' mleczko avene lub jakis inny produkt i placily przelewem. Chodzi o to ze pieniadze przelalam im juz w sobote, a ze banki w weekendy nie urzeduja to przelew powinien dojsc w poniedzialek. Teraz jest wtorek po poludniu a ja wchodze na moje zamowienie w tej aptece i caly czas mam status: niezaplacone Jak dlugo musialyscie czekac na zatwierzenie przelewu i przesylke? Troche sie boje, ze pieniadze mogly nie wplynac
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-14, 16:06   #757
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez mckabi
Mam pytanko do wizazanek, ktore kupowaly z 'aptekawsieci' mleczko avene lub jakis inny produkt i placily przelewem. Chodzi o to ze pieniadze przelalam im juz w sobote, a ze banki w weekendy nie urzeduja to przelew powinien dojsc w poniedzialek. Teraz jest wtorek po poludniu a ja wchodze na moje zamowienie w tej aptece i caly czas mam status: niezaplacone Jak dlugo musialyscie czekac na zatwierzenie przelewu i przesylke? Troche sie boje, ze pieniadze mogly nie wplynac

Wtrace slowo odnosnie przelewu
Pieniazki mogly wyjsc dopiero z Twojego banku w poniedzialek,teraz zalezy w ktorej sesji zostaly wyslane.Przelew pewnie wszedl dzisiaj na konto apteki ale moze byc widoczny dopiero po poludniu.tak to mniej wiecej dziala
Radzilabym zadzwonic do nich to szybciej uzyskasz informacje a Oni od razu beda w stanie zweryfkiowac przelew i zmienic status zamowienia.
Przynajmniej ja zwykle tak robie kiedy przelew przechodzi przez weekend
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-14, 16:06   #758
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez mckabi
Mam pytanko do wizazanek, ktore kupowaly z 'aptekawsieci' mleczko avene lub jakis inny produkt i placily przelewem. Chodzi o to ze pieniadze przelalam im juz w sobote, a ze banki w weekendy nie urzeduja to przelew powinien dojsc w poniedzialek. Teraz jest wtorek po poludniu a ja wchodze na moje zamowienie w tej aptece i caly czas mam status: niezaplacone Jak dlugo musialyscie czekac na zatwierzenie przelewu i przesylke? Troche sie boje, ze pieniadze mogly nie wplynac
Nie przejmuj się tym, aptekawsieci nie zmienia statusu zamówień w profilu klienta, ja paczkę miałam już w domu, a w statusie ciągle niewysłane. Zresztą w vena-vicie też tak jest. Także czekaj na paczkę, pieniądze napewno doszły.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-14, 16:16   #759
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

ufff no to mnie uspokoilyscie dziewczyny w takim razie jak jutro paczka nie dojdzie to zadzwonie, zeby sie upewnic czy przelew doszedl. Dzieki
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 10:15   #760
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez crumb
Marianna- Lancome Photogenic, masz na myśli puder czy podkład?
Właśnie czekam na przesyłkę, zamówiłam sobie właśnie podkład Photogenic. Na "od święta"
Jeśli podkład to da radę go władować na filtr? Pytam tak teoretycznie
Mam na mysli podkład
efekt takiej rozświetlonej połyskującej twarzy -ale bez "smalcu"

nie pakowałam photogenica na filtr - bo jak już wspomniałam używam kremu nie mleczka...i ten krem w moim przypadku zachowuje się jak rasowy podkład, delikatnie kryje, wyrównuje koloryt - do tego musze uzyć jakiegoś pudru żeby uzyskać efekt roświetlenia a nie porażającego błysku... i jest git

samego photogenica używałam na krem matujący z takim samym efektem jak powyżej (wtedy bez pudru - bo zal mi było efektu photogenica niszczyć pudrem)
na mojej buzi nie przejdzie zestawienie błyszczący filtr plus rozświetlający podkład... no chyba, że miałabum robić za latarnię morską...
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 10:49   #761
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Dot.: Do filtromaniaczek:)

A co myslicie o nowym produkcie Eris: Nawilżający krem-ekran SPF 90+ ??? Czy ktoś używal??
edipig jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 11:10   #762
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez edipig
A co myslicie o nowym produkcie Eris: Nawilżający krem-ekran SPF 90+ ??? Czy ktoś używal??

Z tego co pamietam to nikt go nie polecal poniewaz nie jest fotostailny,w wyszukiwarce znajdziesz kilka tematow o Erisie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 11:15   #763
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez edipig
A co myslicie o nowym produkcie Eris: Nawilżający krem-ekran SPF 90+ ??? Czy ktoś używal??

Jeśli chodzi Ci o ten: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11506

to nie polecam, a nawet więcej, zdecydowanie odradzam. Szlag mnie trafia, jak patrzę na to coś dumnie i szumnie nazwane ekranem Ma niestabilne filtry, co oznacza, że musiałabyś smarować się nim co 2 godziny, żeby w ogóle zapewniał ochronę, a co gorsza to coś absolutnie nie chroni przed UVA.
Do kitu, w ogóle nie patrz nawet na polskie filtry, wszystkie są niestabilne.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 12:12   #764
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Do filtromaniaczek:)

A czy ktos uzywal A-DERMY Ducray 25???? dla mnie jest bombowy, bieli delikatnie skore ale super sie wchlania i wogole nie zapycha

Edytowane przez KENZO
Czas edycji: 2006-03-15 o 15:20
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 13:47   #765
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczynki, raz mogę zgrzeszyć i nie przekopywać się przez cały wątek
Pytanie do użytkowniczek skrobi: jak Wy to robicie? Mam na myśli, co po kolei, najpierw filtr, a na to ewentualnie fluid/róż, czy jak? Bo dziś cały dzień tak mnie naszło i się popudrowałam skrobią (pierwszy raz), pracuję w domu, dziś nie wychodzę, to stwierdziłam, że mogę spróbować No i zastanawiam się, co dalej? Na tę mąkę fluid?

PS tyle lat nie mogłam się przełamać, żeby wypaćkać się mąką, aż w końcu to zrobiłam - rzeczywiście, mat totalny
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 15:40   #766
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez edipig
A co myslicie o nowym produkcie Eris: Nawilżający krem-ekran SPF 90+ ??? Czy ktoś używal??
Jak już Dziewczyny napisały wcześniej nie jest fotostabilny i nie zapewnia odpowiedniej ochrony anty-UVA. Szkoda na niego pieniędzy. Lepej dołożyć drugie tyle i kupić jakiś porządny produkt (najlepiej o pojemnosci 100ml, bo tpo ekonomiczne) firmy LRP, Vichy, Avene, SVR lub Bioderma. Cenowo wyjdzie Ci wtedy na to samo, bo ten dziadowski Eris ma 50 ml i kosztuje około 27-30 zł, zaś taki LRP DP SPF60/PPD 28 o poj 100 ml kosztuje ok. 60 zł.

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 15:46   #767
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Sandija na tę mąkę to podkład bym odradzała, ale brązer (np. ziemię), czy różyk to jak najbardziej.

Jeszcze o kremie erisa, oprócz wszystkich wyżej wspomnianych wad to straszny smalec. Apteczne filtry to przy nim kremy matujące. Koszmar. Ja dostałam go w prezencie i po pierwszym użyciu powędrował do kosza.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 15:54   #768
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Sandija na tę mąkę to podkład bym odradzała, ale brązer (np. ziemię), czy różyk to jak najbardziej.

Jeszcze o kremie erisa, oprócz wszystkich wyżej wspomnianych wad to straszny smalec. Apteczne filtry to przy nim kremy matujące. Koszmar. Ja dostałam go w prezencie i po pierwszym użyciu powędrował do kosza.
A gdzieś kiedyś słyszałam, że "polskie kosmetyki są najlepsze"
Właśnie widać na przykładzie tego kremu. Jeszcze do Epig naprawdę polecam Ci zainwestowac pieniadze w zagraniczne kremy z filtrami. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona To jest inwestycja na przyszłość
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 15:54   #769
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dzięki za odp. Kate
Dalej drążę temat: a jak chciałabym podkład, to mąkę na niego? Gdzieś tam przewijały się opowieści dziewczyn o wariantach babrania się ze skrobią, ale przyznam bezwstydnie, że absolutnie nie mam czasu na szukania tych postów. Mam nadzieję,ze wybaczycie
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 15:59   #770
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Dzięki za odp. Kate
Dalej drążę temat: a jak chciałabym podkład, to mąkę na niego? Gdzieś tam przewijały się opowieści dziewczyn o wariantach babrania się ze skrobią, ale przyznam bezwstydnie, że absolutnie nie mam czasu na szukania tych postów. Mam nadzieję,ze wybaczycie
Najpierw filtr, potem podkład delikatnie wklepywany opuszkami palców, a na samym końcu (jeśli istnieje potrzeba) skrobia
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 16:03   #771
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

A po co ci mąka na podkład? Myślę, że tylko go rozbieli i tyle. Jeśli chodzi ci o zmatowienie podkładu to jednak zostałabym przy pudrze sypkim, przynajmniej nie zmieni koloru podkładu i nie zrujnuje efektu. Mąka ( dla mnie zresztą wyłącznie kukurydziana) jest dobrą opcją na filtr, kiedy nie potrzebujesz podkładu. Można ją nałożyć na odrobinkę korektora, a na górę brązer lub róż, jak pisałam wyżej. To moje odczucia, ale może dziewczyny mają inne doświadczenia?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 16:33   #772
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Najpierw filtr, potem podkład delikatnie wklepywany opuszkami palców, a na samym końcu (jeśli istnieje potrzeba) skrobia

Alchemiczko, przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać
Tak mnie rozbawiła ta instrukcja obsługi, no nie wpadłabym na to, że najpierw filtr I że podkład się wklepuje I że skrobię można, ale nie trzeba, jeśli nie ma potrzeby

Nie no, przepraszam, jeśli Cię uraziłam, dziękuję za odpowiedź dziś mam świetny humor i tego typu trywializmy wywołują u mnie salwy śmiechu*

* siedzę aktualnie w latach 50, siermiężny socjalizm i szalejąca nowomowa i jakoś tam mi stylistycznie Twoja wypowiedź wpasowała się w mój klimat
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 16:42   #773
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Do filtromaniaczek:)

mam pytanie do pilnych uczennic Basi Kwiatkowskiej, jako, że forum BU już nie istnieje i nie można tam zapytać. znalazłam taki oto preparat:
http://www.aptecus.com/product_info....ducts_id/11228
ja wiem, że Dermedic to polska firma, a te rzadko miewają stabilne filtry, ale w końcu kilka kremów Erisa ma stabilne filtry i coś mi się kojarzy, że chodzi właśnie o ten sam filtr - Eusolex UV Pearl - co w Dermedicu. czy ktoś mógłby to potwierdzić i czy rzeczywiście ten preparat Dermedica ma stabilne filtry? i czy ten Eusolex chroni zarówno przed krótkimi, jak i długimi falami UVA?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 17:02   #774
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez justa79
mam pytanie do pilnych uczennic Basi Kwiatkowskiej, jako, że forum BU już nie istnieje i nie można tam zapytać. znalazłam taki oto preparat:
http://www.aptecus.com/product_info....ducts_id/11228
ja wiem, że Dermedic to polska firma, a te rzadko miewają stabilne filtry, ale w końcu kilka kremów Erisa ma stabilne filtry i coś mi się kojarzy, że chodzi właśnie o ten sam filtr - Eusolex UV Pearl - co w Dermedicu. czy ktoś mógłby to potwierdzić i czy rzeczywiście ten preparat Dermedica ma stabilne filtry? i czy ten Eusolex chroni zarówno przed krótkimi, jak i długimi falami UVA?
DERMEDIC-a ma niestety filtry niestabilne.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 17:06   #775
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Contax
DERMEDIC-a ma niestety filtry niestabilne.
to znaczy, że Eusolex UV Pearl jest niestabilnym filtrem?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 17:10   #776
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez justa79
mam pytanie do pilnych uczennic Basi Kwiatkowskiej, jako, że forum BU już nie istnieje i nie można tam zapytać. znalazłam taki oto preparat:
http://www.aptecus.com/product_info....ducts_id/11228
ja wiem, że Dermedic to polska firma, a te rzadko miewają stabilne filtry, ale w końcu kilka kremów Erisa ma stabilne filtry i coś mi się kojarzy, że chodzi właśnie o ten sam filtr - Eusolex UV Pearl - co w Dermedicu. czy ktoś mógłby to potwierdzić i czy rzeczywiście ten preparat Dermedica ma stabilne filtry? i czy ten Eusolex chroni zarówno przed krótkimi, jak i długimi falami UVA?
Szczegółowe wyjaśnienia na temat fitów Dermedicu, zwł. Eusolex UV Pearl masz w tym wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Eusolex
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 17:14   #777
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Szczegółowe wyjaśnienia na temat fitów Dermedicu, zwł. Eusolex UV Pearl masz w tym wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Eusolex
bardzo Ci dziękuję, teraz wszystko jasne
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 17:19   #778
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

O filtrach przeczytaj na stronie Basi Kwiatkowskiej
www.biochemiaurody.com
ona nadal istnieje i będzie sukcesywnie uzupełniana.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 17:33   #779
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Contax
O filtrach przeczytaj na stronie Basi Kwiatkowskiej
www.biochemiaurody.com
ona nadal istnieje i będzie sukcesywnie uzupełniana.
znam tę stronę ale nie ma tam w chwili obecnej zbyt wiele o Eusolexie, jest tylko wzmianka o jego istnieniu, bez oceny fotostabilności i zakresu ochrony. strona skupia się na Tinosorbach i Mexorylach, natomiast pozostałe filtry były dokładniej omówione właśnie na forum, do którego nie ma już dostępu.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 17:33   #780
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez justa79
bardzo Ci dziękuję, teraz wszystko jasne
Proszę
Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.