Wszystko o Avonie 4 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 14:38   #751
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
dostałam dziś próbki wszystkich trzech wód Make me... i właściwie nie wiem, która najbardziej mi się podoba - każda jest inna, ale wszystkie mi się podobają i każdej z nich bym używała w zależności od nastroju i okazji...
mam pytanko: bransoletka Dara z oferty netto do k11 jest brązowa czy czarna??
Ktoś wcześniej wspominał, że Make Me Wonder pachnie jak balsam jogurtowy Jeżyna i Wanilia - też mi się tak wydaje ; Fire Me Up przypomina mi zapach marshmellow , ale długo bym na sobie tego nie wytrzymała; natomiast Make Me Smile wydał mi się najmniej trwały, słabiutko cytusowy
Wszystkie testowałam na sobie, więc jest to indywidualne połączenie próbek ze skórą; nie porównywałam z pachnącymi stronami, by się nie sugerować
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 15:57   #752
nelson40
Raczkowanie
 
Avatar nelson40
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 209
GG do nelson40 Send a message via Skype™ to nelson40
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Dzięki! Miałam zamiar używać jej wyłącznie do oczu Drogą eliminacji odpadła :P A co sądzicie o błyszczykach do powiek?
__________________
W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać...
nelson40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 16:17   #753
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez nelson40 Pokaż wiadomość
Dzięki! Miałam zamiar używać jej wyłącznie do oczu Drogą eliminacji odpadła :P A co sądzicie o błyszczykach do powiek?
Ja mam odcień Mauved Metal - taka kawa z mlekiem i jestem bardzo zadowolona. Maluję nim dwie warstwy, najpierw z zamkniętymi oczami czekam chwilę aż wyschnie pierwsza i nakładam drugą, brzegi rozcieram patyczkiem kosmetycznym albo palcem. Efekt jest bardzo ładny, ale po kilku godzinach cień zbiera się w załamaniu powiek - jest dosyć kruchy po wyschnięciu, trzyma się dłużej kiedy najpierw nałoży się na powiekę trochę podkładu. Ja bardzo lubię ten błyszczyk, ale wiem że dziewczyny krytykowały inne odcienie.
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 16:48   #754
KiciaMisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Ja mam blyszczyk do powiek Gold i.. nie ejst najgorszy. Szkoda ze taki jasny jest ,slabo go widac. Bardziej ma kolo ecru niz zloty. Sprawdza sie jako baza pod inne cienie
KiciaMisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 17:02   #755
nelson40
Raczkowanie
 
Avatar nelson40
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 209
GG do nelson40 Send a message via Skype™ to nelson40
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Czyli kaszana :P Liczyłam raczej na taki który będzie się trzymać kilkanaście godzin Dzięki
__________________
W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać...
nelson40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 17:15   #756
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Dziewczyny możecie mi polecić jakiś dobry podkład z tych dostępnych w k10? Najlepiej, żeby nie był bardzo ciężki, wyglądający jak maska. Coś lekkiego a zarazem trochę kryjącego. Proszę o szybka odpowiedź, bo dziś składam zamówienie

W netto do k10 na stronie 2 jest błyszczyk na 5,90 zł kolor Nude. Mogłybyście mi powiedzieć dokładniej co to za kolor? Do jakiego innego błyszczyka z katalogu jest podobny?

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2008-07-21 o 17:46
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 18:16   #757
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez Yen.not Pokaż wiadomość
No, wypraszam sobie! Ja bardzo lubię zapach tej serii i z tego co sie orientuję, to jest tu jeszcze parę osób, które uważają tak samo! ;-)) Jest błotkowaty, jest szarobury i jest bardzo fajny. Owszem, nie jako perfumy na pewno, ale mam tą mgiełkę i spryskanie się nią po twarzy to dla mnie prawdziwa przyjemność. O. A akurat mgiełki zapach bardzo szybko się ulatnia, tak swoja drogą. Czy ktoś ze mną stworzy fanklub zapachu zdechłych minerałów?

I a'propos zapachów, to zastanawiałam sie ostatnio Między tym nowym żółtym (Make me smile) a Rome, ale chyba jednak zdecyduję się na Rzym. Czy ktoś jeszcze ma taki dylemat?
Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
ja lubię zapach "zdechłych minerałów" na długi czas zrobiłam sobie od nich przerwę bo miałam przesyt a teraz wracam na razie mam tylko krem do stóp, chciałam sobie zamówić jeszcze do rąk ale w katalogu 10 jakoś nie widzę Moja mama strasznie narzekała na ten zapach mówiłla że "śmierdzi czymś metalicznym" dla mnie jest bardzo fajny mam sentyment do niego chce krem do rąk
właśnie zauważyłam że jest w katalogu 11
a tak w ogóle jakoś mało jest kosmetyków z planet spa

To ja to ja - dołączam do Klubu miłośniczek zapachu Minerałów z Morza Martwego
Pisałam zresztą wcześniej, że uwielbiam ten zapach - nawet nie ważne dla mnie są walory mgiełki bo sam zapach ma u mnie dużą 5
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 23:36   #758
nelson40
Raczkowanie
 
Avatar nelson40
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 209
GG do nelson40 Send a message via Skype™ to nelson40
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi polecić jakiś dobry podkład z tych dostępnych w k10? Najlepiej, żeby nie był bardzo ciężki, wyglądający jak maska. Coś lekkiego a zarazem trochę kryjącego. Proszę o szybka odpowiedź, bo dziś składam zamówienie

W netto do k10 na stronie 2 jest błyszczyk na 5,90 zł kolor Nude. Mogłybyście mi powiedzieć dokładniej co to za kolor? Do jakiego innego błyszczyka z katalogu jest podobny?
Hej!
Mam błyszczyk nude, przypomina mi toffe, ale nie takie typowe, tylko taką poświatę jakby na ustach daje Powiem Ci, że każdy kto go widzi to się zachwyca Ale to moja opinia
__________________
W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać...
nelson40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 23:51   #759
lilia_wodna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 944
Dot.: Wszystko o Avonie 4

A ja mam pytanie do konsultantek - jeśli chce coś kupić, to kupuję już po tej cenie z katalogu, czy dopiero do tego jest doliczana 'prowizja' dla konsultantki? Pytam, ponieważ zamówiłam coś, w katalogu cena jak byk, a okazuje się że mam zapłacić kilka zł więcej. Nie jest to jakiś duży problem (te kilka zł), ale chce wiedzieć czy to normalne.
__________________

lilia_wodna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 00:14   #760
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez lilia_wodna Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do konsultantek - jeśli chce coś kupić, to kupuję już po tej cenie z katalogu, czy dopiero do tego jest doliczana 'prowizja' dla konsultantki? Pytam, ponieważ zamówiłam coś, w katalogu cena jak byk, a okazuje się że mam zapłacić kilka zł więcej. Nie jest to jakiś duży problem (te kilka zł), ale chce wiedzieć czy to normalne.
To chyba nie jest normalne...nie jestem konsultantką, ale zamawiałam wielokrotnie produkty z Avonu i nie było nigdy takiej sytuacji. Najwyraźniej konsultantka jest oszustką, bo chyba nie ma innego wytłumaczenia. Jest w katalogu cena i tyle płacę za produkt-nie mniej, nie więcej i koniec, a z tek kasy którą zapłacisz, to już jakoś konsultantka rozlicza się z Avonem, ale Ty płacisz tak jak jest w katalogu.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 06:09   #761
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez nelson40 Pokaż wiadomość
Hej!
Mam błyszczyk nude, przypomina mi toffe, ale nie takie typowe, tylko taką poświatę jakby na ustach daje Powiem Ci, że każdy kto go widzi to się zachwyca Ale to moja opinia
hmmm... to dziwne, bo u mnie nie daje koloru tylko pachnie karmelem. a "nude" to cielisty, czyli rzeczywiście może być toffee ;]
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 06:33   #762
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
To chyba nie jest normalne...nie jestem konsultantką, ale zamawiałam wielokrotnie produkty z Avonu i nie było nigdy takiej sytuacji. Najwyraźniej konsultantka jest oszustką, bo chyba nie ma innego wytłumaczenia. Jest w katalogu cena i tyle płacę za produkt-nie mniej, nie więcej i koniec, a z tek kasy którą zapłacisz, to już jakoś konsultantka rozlicza się z Avonem, ale Ty płacisz tak jak jest w katalogu.
Trochę chyba Cię poniosło z określeniami na temat konsultantki - oszustka to mocne słowo. A może po prostu się pomyliła? Po co od razu iść na wojnę. Jesteśmy ludźmi i nie jest regułą że się celowo "mylimy". Myślę, że warto wprost zapytać konsultantkę wtedy raczej powie skąd się wzięła taka cena...
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 06:43   #763
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
hmmm... to dziwne, bo u mnie nie daje koloru tylko pachnie karmelem. a "nude" to cielisty, czyli rzeczywiście może być toffee ;]
Nie dziwne końcowy efekt szminki/błyszczyku zalezy od naturalnego odcienia ust wiec u kazdego moze wygladać różnie i nie ma co sie tym sugerować. Ja mam ciemne usta a Nude lekko je rozjaśnia i nadaje bezowy odcień. Bardzo mi sie podoba ten błyszczyk - mysle czy by nei wiząć go "na zapas"


A co do wyżej ceny to moze konsultantka się pomyliła?? A moze Ty sie pomyliłaś?? Może być jeszcze kwestia tego, że patrzyłaś nie do tego katalogu co trzeba (w starym, albo w kolejnym, a zamawiała z innego)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 07:11   #764
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Dziękuję za odpowiedź w sprawie błyszczyku, zamówiłam go Zamówiłam też ten delikatny podkład odcień Light.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 07:37   #765
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez lilia_wodna Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do konsultantek - jeśli chce coś kupić, to kupuję już po tej cenie z katalogu, czy dopiero do tego jest doliczana 'prowizja' dla konsultantki? Pytam, ponieważ zamówiłam coś, w katalogu cena jak byk, a okazuje się że mam zapłacić kilka zł więcej. Nie jest to jakiś duży problem (te kilka zł), ale chce wiedzieć czy to normalne.
Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
To chyba nie jest normalne...nie jestem konsultantką, ale zamawiałam wielokrotnie produkty z Avonu i nie było nigdy takiej sytuacji. Najwyraźniej konsultantka jest oszustką, bo chyba nie ma innego wytłumaczenia. Jest w katalogu cena i tyle płacę za produkt-nie mniej, nie więcej i koniec, a z tek kasy którą zapłacisz, to już jakoś konsultantka rozlicza się z Avonem, ale Ty płacisz tak jak jest w katalogu.
Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Trochę chyba Cię poniosło z określeniami na temat konsultantki - oszustka to mocne słowo. A może po prostu się pomyliła? Po co od razu iść na wojnę. Jesteśmy ludźmi i nie jest regułą że się celowo "mylimy". Myślę, że warto wprost zapytać konsultantkę wtedy raczej powie skąd się wzięła taka cena...
... mało prawdopodobne jest żeby konsultantka cię w ten sposób oszukała, mi się wydaje że mogłaś niezałapać się na katalog w którym wypatrzyłaś dany kosmetyk, a w następnym był już w wyzszej cenie. ..... ale ludzie są różni ... nigdy nic nie wiadomo
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 10:20   #766
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Witajcie

Dawno mnie tu nie było.
Od razu przejdę do konkretów.Mam pytanie do MISCHELLE, lub do innej dziewczyny, która ma w posiadaniu naszyjnik Daisy Mae.
Poprosiłabym o wymiary takie mniej więcej i z czego jest wykonany, bo widziałam, że wstawiałaś zdjęcie.
Z góry dziękuję za wszelkie informacje
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 11:20   #767
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie dziwne końcowy efekt szminki/błyszczyku zalezy od naturalnego odcienia ust wiec u kazdego moze wygladać różnie i nie ma co sie tym sugerować. Ja mam ciemne usta a Nude lekko je rozjaśnia i nadaje bezowy odcień. Bardzo mi sie podoba ten błyszczyk - mysle czy by nei wiząć go "na zapas"


A co do wyżej ceny to moze konsultantka się pomyliła?? A moze Ty sie pomyliłaś?? Może być jeszcze kwestia tego, że patrzyłaś nie do tego katalogu co trzeba (w starym, albo w kolejnym, a zamawiała z innego)
wiem, od czego to zależy, ja też mam ciemne usta..... ale dla moich jest praktycznie bezbarwny
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 11:55   #768
ceres86
Raczkowanie
 
Avatar ceres86
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 133
GG do ceres86
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Dzisiaj miałam okazję w wąchać się w próbki Urban Flowers. W Tokyo najpierw poczułam ananas a potem już wiśnię, czyli bardzo słodziutki zapach. Co do Roma to wyczułam tam grejpfruta, nie wiem czemu :P a potem delikatną różę, ale zapach ogólnie bardzo mi się podoba. Powiem,że jest wręcz identyczny jak perfumy "Być może" Jamaica sprzedawane w kiosku za 2 zł, a przynajmniej takie mam odczucie. Może ktoś kojarzy...
Pozdrawiam
ceres86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:16   #769
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Witajcie

Dawno mnie tu nie było.
Od razu przejdę do konkretów.Mam pytanie do MISCHELLE, lub do innej dziewczyny, która ma w posiadaniu naszyjnik Daisy Mae.
Poprosiłabym o wymiary takie mniej więcej i z czego jest wykonany, bo widziałam, że wstawiałaś zdjęcie.
Z góry dziękuję za wszelkie informacje

Nie poratuję Cię - naszyjnik był dla kumpeli, która jest akurat na wakacjach.
Jak wróci a będzie Ci jeszcze zależało to mogę wtedy napisać z czego jest dokładnie zrobiony

Powiem tylko, że byłam zaskoczona jego wielkością - nie był malutki.Tak na "oko" miał około 5 cm średnicy
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 13:28   #770
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Konczą mi sie moje ulubione CRYSTAL AURA a nigdzie ich już nie ma, ani w netto, ani w internetowej ... czy ktoryś zapach z WISH OF ... lub nowe URBAN FLOWERS mają podobną nutę zapachową lub .. hmm jak to okreslić, podobny typ? Nie za ciężkie, nie słodkie ale kobiece bez owoców, bo po takich jestem glodna
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:43   #771
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Konczą mi sie moje ulubione CRYSTAL AURA a nigdzie ich już nie ma, ani w netto, ani w internetowej ... czy ktoryś zapach z WISH OF ... lub nowe URBAN FLOWERS mają podobną nutę zapachową lub .. hmm jak to okreslić, podobny typ? Nie za ciężkie, nie słodkie ale kobiece bez owoców, bo po takich jestem glodna
xal- powiem tak na nielubianym przez konsultantki allegro na pewno bedzie crystal aura
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:48   #772
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wszystko o Avonie 4

No wlaśnie jestem konsultantką ... i jakby było coś podobnego to moglabym zmienić
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:52   #773
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Trochę chyba Cię poniosło z określeniami na temat konsultantki - oszustka to mocne słowo. A może po prostu się pomyliła? Po co od razu iść na wojnę. Jesteśmy ludźmi i nie jest regułą że się celowo "mylimy". Myślę, że warto wprost zapytać konsultantkę wtedy raczej powie skąd się wzięła taka cena...
Cyt."Najwyraźniej konsultantka jest oszustką, bo chyba nie ma innego wytłumaczenia".

Jesli będzie inne wytłumaczenie to zmienię zdanie.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:54   #774
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
No wlaśnie jestem konsultantką ... i jakby było coś podobnego to moglabym zmienić
z tego co pamietam, a testowalam wiele zapachow z avonu to nie ma zadnych podobnych- a CA byla jednym z moich ulubionych
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:58   #775
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wszystko o Avonie 4

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;8310250]z tego co pamietam, a testowalam wiele zapachow z avonu to nie ma zadnych podobnych- a CA byla jednym z moich ulubionych[/quote]
A jak bys określila serię WISH of .. chodzi mi o różowy i niebieski, tylko nie pamiętam dokładnej nazwy?
Niestety COK w Katowicach może się pochwalić brakiem testerów
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:58   #776
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Witajcie

Dawno mnie tu nie było.
Od razu przejdę do konkretów.Mam pytanie do MISCHELLE, lub do innej dziewczyny, która ma w posiadaniu naszyjnik Daisy Mae.
Poprosiłabym o wymiary takie mniej więcej i z czego jest wykonany, bo widziałam, że wstawiałaś zdjęcie.
Z góry dziękuję za wszelkie informacje
Średnica kwiatka w naszyjniku to 4,5 cm około długość ,,lańcuszka 48 cm(jest regulowany) średnica kiatków w kolczykach 2cm ogólnie ja z kompletu jestem bardzo zadowolona a wykonany jest z czgoś srebropodobnego
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 14:19   #777
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
A jak bys określila serię WISH of .. chodzi mi o różowy i niebieski, tylko nie pamiętam dokładnej nazwy?
Niestety COK w Katowicach może się pochwalić brakiem testerów
Również jestem fanką CA. I z przykrością stwierdzam że żaden z serii Wish Of nie podchodzi pod ten zapach ;/ różowy jest bzowo kwiatowy a niebieski zalatuje lawendą której nie ma ani trochę w CA...
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 14:33   #778
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Avonie 4

jak dla mnie najladniejszy jest make me wonder- zalatuje kochanym amor amor
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 16:37   #779
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Wszystko o Avonie 4

Mam takie pytanie odnosnie mmm moze nie Avonu, ale tak ogolnie... Przyszlo mi to na mysl jak czytam tutaj o perfumach. Czy perfumy maja termin waznosci? Kiedy powinno je sie wywalic?
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 16:45   #780
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Avonie 4

chyba 3 lata od daty produkcji, albo iles miesiecy od otwarcia
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.