Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-23, 18:48   #751
Incognito85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 421
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez karookarolina Pokaż wiadomość
A i musze pochwalić balsam biedronkowy green nature. Ostatnimi czasy bardzo swędziały mnie nogi i drapałam je niemalże do krwi. Co się okazało? Miałam tak suchą skórę przez te mrozy, że mało nie ogłupiałam, tak mnie swędziało No i TŻcior smarował mi je codziennie tym balsamem, (opakowanie na niecaly tydzien starczało ;p) że nie dość, że nóżki przestały swędzieć, to ładnie się wygoiły, stały się nawilżone i skóra jakaś bardziej napięta, nie wiem czego to kwestia, intensywnego wcierania czy balsamu, ale działanie napinające i antycellulitowe zauważalne
Nie wcierania czy balsamu tylko TŻta. Normalnie ręce, które leczą
A na poważnie też polecam ten balsam
__________________
Mam ograniczony dostęp do internetu...


Książkowa wymiana :

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post35898012

A teraz, także kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post44105837
Incognito85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:48   #752
agusiowata
Zakorzenienie
 
Avatar agusiowata
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 749
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
tak zachwalałyście pomarańcze ,no to myślę -kupię choć 2 na spróbowanie a tu cena 3,97 :sciana:
Szkoda, że cena tak poszła w górę. Te pomarańcze są wyjątkowo pyszniutkie. Słodziutkie, "świeże", bezpestkowe, łatwo się obierają. Szybko u nas znikają. Została ostatnia.
agusiowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:50   #753
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Hm no rzodkiewki i szczypiorek to raczej normalnie po sklepach leżą i teraz. W stokrotce u mnie rzodkiewki jak bulwy W kauflandzie dziś tez ładne widziałam.
Pytanie tylko, jak to teraz smakuje, ryzyk fizyk
ugryzłam kawałek czystej chemii..
Przyłącze się do dziewczyn z tęsknotą za nowalijkami
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:52   #754
agusiowata
Zakorzenienie
 
Avatar agusiowata
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 749
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Pochwałe sie Wam, co upolowałam.
Kupiłam polarową bluzę przecenioną z 56 zł na 35 zł. Jest bardzo mięciutka i ma taki fajny kożuszek w środku. Kupiłam czerwono-pomarańczową, będzie idealna na rower bo jest widoczna z daleka. Za taka cenę warto.
Okazja super ci się nadarzyła. W takiej cenie, też bym się skusiła na ten polarek. Mam taki sam, tylko inny kolor (kupiony gdzie indziej). Fajny ma kożuszek w środku, bardzo ciepły ten polarek.
agusiowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:54   #755
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
Przyłącze się do dziewczyn z tęsknotą za nowalijkami
Ja również się przyłączę
Choć nadzieja na smaczne warzywka już jest, bo wiosna coraz bliżej
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:03   #756
agusiowata
Zakorzenienie
 
Avatar agusiowata
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 749
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
eeee..wiesz...ja nie mam autka;p
piechotą łażę,a z siatami tramwajem podjeżdżam pod dom

jutro pójdę do Kauf

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------
Dasz nam znać, czy tam pomarańcze też są takie pyszniutkie? U mnie owoce, to podstawa, staram się codziennie mieć w domu i jeść pół kilo.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Też szukałam rybki z pieca ale niestety u mnie nie dojechała ale paluszki rybne też wziełam



P.S własnie przeglądam inne gazetki ( któras z was podesłała linka do całego zbioru ) i kurde tak patrze real, auchan tam praktycznie połowa rzeczy taniej niz w B:/ dżem łowicz 280g 3.19 ( w B chyba 3.79 ) pomarańcze 1.29 za 800g ( nie wiadomo czy dobre ale fakt duzo taniej ), papier velvet też ta duża paka za 8.90 ( w B. za 9.99 ) hmmm czas pisać listke jak koleżanka wyżej gdzie co najtaniej
Te sklepy nie mam w okolicy. Też słyszałam, że auchan jest tani. Real nie pamiętam, bo daleko mam. W przeliczeniu paliwo plus czas na dojazd i obejściu takiego dużego sklepu, nie opłaca mi się.
agusiowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:10   #757
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Czekam i czekam na gazetkę urodową, ale pewnie im bardziej niecierpliwie czekam, tym większe będzie potem rozczarowanie...
fejs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 19:14   #758
Panna_bez_cotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Witam - można dołączyć?

W mojej biedro zakupiłam dzisiaj słownik z rozmówkami do niemieckiego (14,99) i dwa kursy do anglika i niemieckiego (9,99).Wcześniej tego nie było,ciekawe czy często takie książki się pojawiają.

Zakupiłam również kaszkę śmietankową -waniliowej nie bylo
Balsamów takich jak Tołpy brak,cebulki też brak,sałatek z kurczakiem też brak
Panna_bez_cotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:18   #759
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Mam pytanko co do muffinek waniliowych, dobre są? Bo są na promocji za 1,99zł.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:19   #760
agusiowata
Zakorzenienie
 
Avatar agusiowata
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 749
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez tychy79 Pokaż wiadomość
Może jakaś pani poleci jakieś dobre winko nadające się na romantyczną kolacje a może i jakieś produkty z których by szło przygotować taką kolacje ,albo część takich produktów.
My kupujemy najtańsze półwytrawne Sofia, a półsłodkie Kadarka. Kiedyś kupiliśmy droższe, to okazało się, że był zepsuty. Te tańsze przynajmniej wiem, że są dobre, bo schodzą szybko u mnie w biedronce.
agusiowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:21   #761
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
(..)

u mnie nie ma kiełków od dawna ;( a szkoda, bo bardzo je lubiłam...

(...)
a u mnie co dopiero się pojawiły, ciekawe na jak długo

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
☠☠☠☠☠☠☠ę i tak nie nadrobię szalejecie...

Pojawiła się u Was Szarlotka królewska?
uwielbiam szarlotkę smakowałeś ją? warta zakupu? za ile?
btw. koleżanka robiła szarlotkę która jest na opakowaniu jakiejś margaryny w biedrze i wyszła jej cudna chyba najlepsza jaką jadłam

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Kobitki!!!
Mam trzy nowe gazetki specjalnie dla Ciebie, inspiracje i urodową!

Niestety jestem w pracy do północy więc Wam nie wrzucę. Powiem tylko że garów i mopów nie będzie, będą za to masła do ciała znów
jupi, ekstaza nie mogę sie doczekać aż zobaczymy co w niej jest.. masła.. mam nadzieję że będzie Afryka.. pierwsze użycie mnie nei zachwyciło, nie czułam w ogóle tego zapachu o którym Wy tak się tutaj rozpisywałyście, ale w zeszłym tygodniu smarowałam się nim dwa razy i zakochałam sie w nim... i w zapachu i w tym co robi z moją skórą
jeśli będzie to kupię ze dwa opakowania... a jeśli potem przecenia to pewnie jeszcze kilka

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
błagam ucieknij z pracy!!
hahahahaha:hahaha : dobra

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Zaczęłam odpisywać odnośnie tej dyskusji o rybach i delfinach, ale jako żem biolog to mi wyszedł elaborat :/ I pewnie wywiązałby się mega offtop, więc zapytam tylko o te nowe 3 smaki past kanapkowych, bo było niemal pewne, że wchodzą na stałe (bardzo się ucieszyłam ) tymczasem w B, w której je kupowałam dziś nie było po nich śladu Nie tylko po pastach, ale po kartonach, w których były. Zostały tylko 3 "stare" pasty (łosoś, jajko, tuńczyk).

Więc jak to z tymi nowymi pastami? Wchodzą na stałe, czy to tylko gazetkowa, czasowa oferta była? Bo ja już nie wiem...
była już o tym dyskusja, generalnie nie wiadomo ale mi się wydaje, ze niestety to tylko na okres gazetki... pozostanie nam kupować lisnera o 1zl droższego ja sobie zrobiłam mały zapas tych z suszonymi pomidorami.. ale datę mają do 8 marca więc nie mogłam ich wziąć nie wiadomo ile

Cytat:
Napisane przez karookarolina Pokaż wiadomość
(...)
A i musze pochwalić balsam biedronkowy green nature. Ostatnimi czasy bardzo swędziały mnie nogi i drapałam je niemalże do krwi. Co się okazało? Miałam tak suchą skórę przez te mrozy, że mało nie ogłupiałam, tak mnie swędziało No i TŻcior smarował mi je codziennie tym balsamem, (opakowanie na niecaly tydzien starczało ;p) że nie dość, że nóżki przestały swędzieć, to ładnie się wygoiły, stały się nawilżone i skóra jakaś bardziej napięta, nie wiem czego to kwestia, intensywnego wcierania czy balsamu, ale działanie napinające i antycellulitowe zauważalne
ja też bardzo go lubię, co już zresztą pisałam nie raz

Cytat:
Napisane przez wikti Pokaż wiadomość
Ojj dziewczyny, też czekam na gazetkę.. urodową i co chwilkę odświeżam :P
mój TŻ pobiegł do biedry teraz po jogurty.. odchudza się 2 tyg - co drugi dzień siłownia, uważa na to co je i nic i jeszcze mnie zamęcza.. już chipsów bekonowych do domu przynieść nie mogę.. tylko zjadam po drodze do domu
hahahaha

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Używam serum i kremu z Eveline na zmianę od paru lat. Nieskromnie powiem, że cellulit znam tylko z opowieści
no ciekawe, jak ten z Biedronki
kurczę ja mam pytanie.. nei wiem czy to Ty czy ktoś inny.. ktoś wstawiał zdjęcie serum/kremu z eveline antycellulitowy. Czy dobrze pamietam ze to było serum w białawym opakowaniu z seledynowymi napisami i wzorkami? stałam wczoraj w rossmanie i zgłupiałam.. nie wiedziałam który to był tak polecany

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
ugryzłam kawałek czystej chemii..
Przyłącze się do dziewczyn z tęsknotą za nowalijkami
no niestety.. chemia napompowana chemią.. ale kiełki tak zapodają smak rzodkiewki że aż w szoku byłam
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 19:25   #762
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agusiowata Pokaż wiadomość
Dasz nam znać, czy tam pomarańcze też są takie pyszniutkie? U mnie owoce, to podstawa, staram się codziennie mieć w domu i jeść pół kilo.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------


Te sklepy nie mam w okolicy. Też słyszałam, że auchan jest tani. Real nie pamiętam, bo daleko mam. W przeliczeniu paliwo plus czas na dojazd i obejściu takiego dużego sklepu, nie opłaca mi się.
Dokladnie auchan jest tani Ja raz w miesiacu robie zawsze takie wieksze zakupy wlasnie w auchanie a na dodatek mam karte skarbonke tylko dla emerytow babcia zalatwila i w poniedzialki zawsze nabija sie 5% od calej kwoty i tak zbieram caly rok az do swiat W zeszlym roku uzbieralam prawie 200zl Jak dla mnie to super sprawa
Szkoda, ze biedrona nie ma np jakiegos zbierania punktow ktore potem np mozna by zamienic na nagrody
No a w biedronie jest duzo super rzeczy ktorych nie ma w innych sklepach i to jest extra
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:26   #763
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez atatoja Pokaż wiadomość
kurczę ja mam pytanie.. nei wiem czy to Ty czy ktoś inny.. ktoś wstawiał zdjęcie serum/kremu z eveline antycellulitowy. Czy dobrze pamietam ze to było serum w białawym opakowaniu z seledynowymi napisami i wzorkami? stałam wczoraj w rossmanie i zgłupiałam.. nie wiedziałam który to był tak polecany
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ycellulit.html
Ja bardzo lubię cała serie Eveline, teraz na zime mam czerwoną rozgrzewającą, na latko z chłodzeniem dobre

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2012-02-23 o 19:27
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:27   #764
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez atatoja Pokaż wiadomość
(...)
kurczę ja mam pytanie.. nei wiem czy to Ty czy ktoś inny.. ktoś wstawiał zdjęcie serum/kremu z eveline antycellulitowy. Czy dobrze pamietam ze to było serum w białawym opakowaniu z seledynowymi napisami i wzorkami? stałam wczoraj w rossmanie i zgłupiałam.. nie wiedziałam który to był tak polecany
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...#review-102095

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Mam pytanko co do muffinek waniliowych, dobre są? Bo są na promocji za 1,99zł.
Ja widziałam je tylko jak stały u Pań za kasami poodkładane nie było ich w sprzedaży
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:28   #765
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ycellulit.html
Ja bardzo lubię cała serie Eveline, teraz na zime mam czerwoną rozgrzewającą, na latko z chłodzeniem dobre
ja kupiłam to białe. do końca lutego jest w promocji młodzieżowej -20%.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:28   #766
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dokladnie auchan jest tani Ja raz w miesiacu robie zawsze takie wieksze zakupy wlasnie w auchanie a na dodatek mam karte skarbonke tylko dla emerytow babcia zalatwila i w poniedzialki zawsze nabija sie 5% od calej kwoty i tak zbieram caly rok az do swiat W zeszlym roku uzbieralam prawie 200zl Jak dla mnie to super sprawa
Szkoda, ze biedrona nie ma np jakiegos zbierania punktow ktore potem np mozna by zamienic na nagrody
No a w biedronie jest duzo super rzeczy ktorych nie ma w innych sklepach i to jest extra
Tak, juz tu kiedys była rozmowa, że mogłaby Biedro wprowadzić jakieś nabijanie punktów czy coś.
Ja mam cos takiego jak Ty a w Auchanie, czylko że w Tesco. Za nazbierana kase z całego roku nakupiliśmy wódki na sylwestra
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:28   #767
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agusiowata Pokaż wiadomość
Szkoda, że cena tak poszła w górę. Te pomarańcze są wyjątkowo pyszniutkie. Słodziutkie, "świeże", bezpestkowe, łatwo się obierają. Szybko u nas znikają. Została ostatnia.
Przypomnijcie sobie jak w okresie Świąt owoce były drogie
Ja wybiorę się chyba po kg..tylko nowe wapno muszę kupić
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:31   #768
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ycellulit.html
Ja bardzo lubię cała serie Eveline, teraz na zime mam czerwoną rozgrzewającą, na latko z chłodzeniem dobre
Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...#review-102095

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------



Ja widziałam je tylko jak stały u Pań za kasami poodkładane nie było ich w sprzedaży
jesteście niezastąpione odpowiedź ekspresowa... dziękuję
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:33   #769
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Tak, juz tu kiedys była rozmowa, że mogłaby Biedro wprowadzić jakieś nabijanie punktów czy coś.
Ja mam cos takiego jak Ty a w Auchanie, czylko że w Tesco. Za nazbierana kase z całego roku nakupiliśmy wódki na sylwestra
No ja w tesco tez mam karte tylko rzadko robie zakupy i ostatnio dostalam kupony na 4,50zl uzbierane za caly rok bylam w szoku jak zobaczylam tak zawrotna kwote
W realu juz bylo troche lepiej bo az 45zl wiec kupilam troche slodyczy na swieta
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 19:37   #770
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość

Pierwszy raz coś takiego słyszę, dziękuję za radę bo często robię sałatkę z owoców i zazwyczaj mieszam m. in. pomarańczę z gruszką ale jak były jakieś problemy to zganiałam na to, że najzwyczajniej w świecie zjadłam za dużo sałatki a może faktycznie to sprawa złej kompozycji owoców była

!
Ja byłam strasznie wzdęta i taka napompowana, potem trochę "ze mnie zeszło" zjadlam kolację bo myślałam ze moze te lekkie boleści z głodu ale nie minęły. Jakoś zasnęłam z lekki bólem a w nocy po pierwszej myślałam ze umrę tak mnie bolało. Wzięłam nospę i po godzinie nic, dalej skręcało mnie z bólu. Dopiero jak zazyłam podwójną dawkę kropli żołądkowych to mi minęło. Takze 3 godziny w nocy z głowy. Rano bałam się cokolwiek zjeść na śniadanie. No i dzisiaj dzień bez owoców i jakichkolwiek warzyw z obawy przed powtórzeniem sytuacji. Takze uważajcie

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość
a są wogóle jakieś dobre ciasta w biedronce? które polecacie? już pomijając tą szarlotkę bo jakoś nie mam ochoty

btw tak tylko czytam i dopisuje kolejne rzeczy do listy zakupowej z biedrony biedny mój portfel będzie jak się tam jutro wybiorę
Gdzieś kiedyś widziałam babke cytrynową ale wyglądała jak zakalec
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:38   #771
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ycellulit.html
Ja bardzo lubię cała serie Eveline, teraz na zime mam czerwoną rozgrzewającą, na latko z chłodzeniem dobre
Tez lubie te kosmetyki
Ja zawsze przed nalozeniem robie masaz gabka Syrena z peelingiem antycellulitowym i wtedy moc rozgzrewajaca jest podwojna matko jak to czasem piecze
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:44   #772
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
U mnie papryka za 8.95 a ogórek za 7.69.
O ile cena papryki jeszcze fajna, to cena ogórka..no cóż, nie kupiłam Ostantio wodnisty i bez smaku był, nie będe ryzykować.
Czas przytargać kiszone z komórki
I to jest świetny pomysł, taniej i zdrowiej przede wszystkim I czas pomyśleć o zaprawianiu latem gdy ogórki kosztują grosze zamiast teraz płacić kilka zł za wodnistego jegomościa
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:46   #773
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość

Ja widziałam je tylko jak stały u Pań za kasami poodkładane nie było ich w sprzedaży
O no to chyba dobre, jak pochowały
W ogóle, to chyba one są zawsze za około 4 zł. Dzisiaj wzięłam TŻowi na jutro. I do tego jeszcze dwa te pyszne deserki bodajże bakomy za 1,29zł bo w sklepie osiedlowym są za ponad 2 zł - dwa smaki.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:51   #774
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Az poszłam w lodówkę spojrzeć 16.99 za kg ostatnio dałam.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------



Oj tak Cokolwiek w nich tam pomielone nie siedzi to w całości dobrze smakuje

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------



O w końcu jakiś cynk!

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------



Dobra, zapamiętam
Dziękuję ) to u mnie w tych pudełęczkach wychodzi taniej. swojądrogą ciekawei mnie to ze pieczeń z łososia ma mniej tego łososia niż pasztet (pieczeń jak pasztet do krojenia a pasztet taki smarowny) Szkoda tylko ze są tam E
A ten pasztet co kupujesz to taki do krojenia /
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2012-02-23 o 19:53
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:52   #775
kaaren84
Raczkowanie
 
Avatar kaaren84
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 93
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

[QUOTE=Ervisha;32489315]Tak były jakieś 2 miesiące temu (przynajmniej u mnie) po ok. 9,60 zł

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------


W jakiej cenie ten ser ? U mnie na osiedlu oryginał kosztuje 3.30 zł za 270 gram

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------



Aż zanurkowałam w śmieciach, żeby wyciągnąć paragon i sprawdzić cenę. I co? Biedronkowa feta - 3.35 Tyle, że smaczny.
Ale niesmaczne, kupione dzisiaj czipsy o smaku kebaba - 3,27. Twarde i przeraźliwie słone. Ktoś je krytykował - i słusznie.A kiedyś były tańsze i smaczne . No, więcej ich nie kupię.
Dżem Łowicz - ananas, mango, marakuja - dosyć smaczny(kwaskowy), ale - bez rewelacji. Ananasem pachnie słabo . Już wolę brzoskwiniową Rapsodię. W dodatku - większa i tańsza. Ciekawe, jak będzie z kiwi, ale papai już nie kupię. Zostanę wierna Rapsodii
__________________

kaaren84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:58   #776
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Eeee to kupę czasu temu, pewnie już niedostępne. Bardzo lubię orzeszki i zdziwiłam się, że je pominęłam


Tak dokładnie ale to nie tylko z tego programu wiem, w wielu programach i artykułach o tym już słyszałam i czytałam tak więc raczej sprawdzona informacja


Wiesz ja tam myślę, że to wcale nie dziwne, ze co chwilę ktoś z nas podrzuca tu jakieś ciekawe oferty czy produkty z innych sklepów. Nie oszukujmy się ale w Biedronce nie zawsze wszystko można kupić i chcąc nie chcąc mamy również ulubione produkty pochodzące z innych sieci dlatego dziwi mnie stwierdzenie, które tutaj na wątku padło wczoraj czy przedwczoraj, że feeee jest to, że w ogóle piszemy tu cokolwiek o innych sklepach. Wiadomo, jeżeli już ktoś stale męczy i ubóstwia tylko jeden sklep i to jeszcze na pierwszym miejscu w nazwie ma N.... to już może być wkurzające... Poza tym zazwyczaj to wygląda tak, że coś w sklepie X czy Y jest droższe niż w Biedroneczce albo najzwyczajniej w świecie lepsze jakościowo za porównywalną kwotę. No musiałam to z siebie wyrzucić! WYBACZCIE


Też o tym pomyślałam

Forget_me i lza_slonca dajcie spokój Wiadomo, że nikt nie lubi jak się robi z kogoś idiotę i jak się to komuś zarzuca trzeba nabrać do siebie dystansu większego i trochę wyluzować. Chciałoby się napisać 'szkoda nerwów, taki piękny dzień' a tu kicha za oknem... Sztama dziewczyny bo znowu będzie z 20 niepotrzebnych postów
JA żałuję ze ich nie ba bo był pyszne. Obok Biedronki bab jeszcze Lidla i tesco (są obok siebie mozna z jednym wózkiem przejsć ze sklepu do sklepu. ich parkingi stykają sie ze sobą) ale tam są po 13 zł. kiedyś w osielowych sklepach były po 9zł ale tez juz nie ma

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez marta19877 Pokaż wiadomość
Mam pytanie a propo twarogu Presidenta, który jak mniemam dopiero niedawno pojawił się w mojej biedronce Czy ktoś może kupował ten twaróg delikatny śmietankowy Presidenta: http://www.lactalis.pl/product,products,232.html ?
Jaką on ma konsystencję? Jest kremowy, czy taki ziarnisty jak twaróg biały w klinku (bo za takim niestety nie przepadam)?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ja kupuję i mia bardzo smakuje. On jest w konsystencji jak serki homogenizowane takie kremowe

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

[QUOTE=kaaren84;32505977]
Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Tak były jakieś 2 miesiące temu (przynajmniej u mnie) po ok. 9,60 zł

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------


W jakiej cenie ten ser ? U mnie na osiedlu oryginał kosztuje 3.30 zł za 270 gram

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------



Aż zanurkowałam w śmieciach, żeby wyciągnąć paragon i sprawdzić cenę. I co? Biedronkowa feta - 3.35 Tyle, że smaczny.
Ale niesmaczne, kupione dzisiaj czipsy o smaku kebaba - 3,27. Twarde i przeraźliwie słone. Ktoś je krytykował - i słusznie.A kiedyś były tańsze i smaczne . No, więcej ich nie kupię.
Dżem Łowicz - ananas, mango, marakuja - dosyć smaczny(kwaskowy), ale - bez rewelacji. Ananasem pachnie słabo . Już wolę brzoskwiniową Rapsodię. W dodatku - większa i tańsza. Ciekawe, jak będzie z kiwi, ale papai już nie kupię. Zostanę wierna Rapsodii
Dziękuję za poświęcenie Nie musiałaś dla mnie brać kąpieli w śmieciach
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:13   #777
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
Haha wymówka, żeby jutro brnąć w tą breje, moknąć...
Oby tylko była
Cytat:
Napisane przez atatoja Pokaż wiadomość
a u mnie co dopiero się pojawiły, ciekawe na jak długo


uwielbiam szarlotkę smakowałeś ją? warta zakupu? za ile?
btw. koleżanka robiła szarlotkę która jest na opakowaniu jakiejś margaryny w biedrze i wyszła jej cudna chyba najlepsza jaką jadłam



jupi, ekstaza nie mogę sie doczekać aż zobaczymy co w niej jest.. masła.. mam nadzieję że będzie Afryka.. pierwsze użycie mnie nei zachwyciło, nie czułam w ogóle tego zapachu o którym Wy tak się tutaj rozpisywałyście, ale w zeszłym tygodniu smarowałam się nim dwa razy i zakochałam sie w nim... i w zapachu i w tym co robi z moją skórą
jeśli będzie to kupię ze dwa opakowania... a jeśli potem przecenia to pewnie jeszcze kilka


hahahahaha:hahaha : dobra


była już o tym dyskusja, generalnie nie wiadomo ale mi się wydaje, ze niestety to tylko na okres gazetki... pozostanie nam kupować lisnera o 1zl droższego ja sobie zrobiłam mały zapas tych z suszonymi pomidorami.. ale datę mają do 8 marca więc nie mogłam ich wziąć nie wiadomo ile


ja też bardzo go lubię, co już zresztą pisałam nie raz



hahahaha


kurczę ja mam pytanie.. nei wiem czy to Ty czy ktoś inny.. ktoś wstawiał zdjęcie serum/kremu z eveline antycellulitowy. Czy dobrze pamietam ze to było serum w białawym opakowaniu z seledynowymi napisami i wzorkami? stałam wczoraj w rossmanie i zgłupiałam.. nie wiedziałam który to był tak polecany


no niestety.. chemia napompowana chemią.. ale kiełki tak zapodają smak rzodkiewki że aż w szoku byłam
Szarlotka pycha jak za taką cenę, 300g za 3,79. Jabłek w niej mało, za to pyszny budyń i ciasto smakuje jak jogurtowe. Podsumowując - przepyszna drożdżówka, do szarlotki jej dużo brak, ale i tak jest bardzo smaczna, przede wszystkim ze względu na ciasto.
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:15   #778
tychy79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agusiowata Pokaż wiadomość
My kupujemy najtańsze półwytrawne Sofia, a półsłodkie Kadarka. Kiedyś kupiliśmy droższe, to okazało się, że był zepsuty. Te tańsze przynajmniej wiem, że są dobre, bo schodzą szybko u mnie w biedronce.
Dzięki za podpowiedz ,nad sofią już też pare razy myślałem ,i słyszałem że podobno nie drogie a dobre winko.Fakt nie zawsze droższe znaczy lepsze.
tychy79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:16   #779
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Szarlotka pycha jak za taką cenę, 300g za 3,79. Jabłek w niej mało, za to pyszny budyń i ciasto smakuje jak jogurtowe. Podsumowując - przepyszna drożdżówka, do szarlotki jej dużo brak, ale i tak jest bardzo smaczna, przede wszystkim ze względu na ciasto.
w takim razie ją wypróbuję, oczywiście o ile będzie w mojej biedrze
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:20   #780
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
No tak, temat leci sprintem, weszłam i już mam do nadrobienia ponad 2 str...

Mam to samo.. i w tym cała chora sytuacja, że warzywka gorsze, a droższe.. nie powinno tak się dziać!
Pocieszę Ciebie, że ja mam zawsze ok 7 stron do nadrobienia

Cytat:
Napisane przez monika2409 Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku i JA
własnie jestem po degustacji nowej lasagne ze szpinakiem
I musze stwierdzić- jest pyszna!
Tym bardziej mi (wegetarianka) bardzo przypadła do gustu.
Ale na pewno nie zgodzę się z zaleceniem producenta- produkt na sugerowane 2 porcje? W życiu ! Jedne opakowanie = idealne dla 1 osoby
To ile całe opakowanie ma kalorii Coś mi się wydaje, że jakiś 1000będzie..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.