Warsaw shore - ekipa z Warszawy. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 22:28   #751
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Dla mnie Eliza ma ładne nogi, ale reszta to średnia. Już mi się bardziej podoba figura dużej Ani, zwłaszcza tyłek.

Ale Wojtek żal z tymi imprezami.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 16:16   #752
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Ja oglądałam amerykańską wersję i czasami naprawdę nie wierzyłam w to co widzę, ale po polskiej edycji to tamta pierwsza to nic. Naprawdę.
Jak zobaczyłam pierwszy polski odcinek to gapiłam się z otwartą buzią w ekran, aż mi się niedobrze zrobiło po tej 'premierze'. Niewiarygodne, że ci ludzie nie wstydzą się tak zachowywać i to jeszcze w telewizji. Oczywiście oglądam ze straszliwej ciekawości. No i jeżeli chodzi o sam program to dla mnie lipa, że oni ciągle im jakoś czas zapełniają, żeby mieć materiał, jak nie bungee to gokarty i jakieś bzdury w sensie jakieś zadania (w postaci kibicowania) i kary za to, że się nie wykonało zadania. W amerykańskiej wersji to jak ktoś wspominał pokazywali jak się szykowali do klubu i robili sobie 'before party', ogólnie to gotowali sobie i zasiadali wspólnie do stołu, chodzili sobie gdzie chcieli i ogólnie zawsze coś się działo i naturalnie to wyglądało a w 'naszej' wersji widać, że mają narzucone - dzisiaj robią to i to. Szkoda. No i te reklamy, normalnie mam wrażenie, że co jakieś 4 minuty puszczają reklamy i to ciągle te same.
No i już o 'szefowej' to nawet nie wspomnę.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 16:24   #753
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość

emema panowie, emema! piałam z tego
Ja to piałam z Eweliny. "Jak to się mówi? Ema? Emma?"
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:33   #754
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

W ogóle te dziewczyny są strasznie lewe, nie mogę uwierzyć w to, że nie potrafią sprzątać ani zmiatać I jeszcze te teksty "on nam kazał schody myć, a dobrze wie, że nie nadajemy się do mycia"

Serio są takie sieroty na świecie?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:40   #755
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

No właśnie, jaki one syf mają w tym pokoju i w łazience.
Do łazienki bym nie weszła, bo bym się brzydziła, że się przykleję, jak robili zbliżenia na tą łazienkę i zobaczyłam te waciki po demakijażu powrzucane do umywalki aż się wysypywały to aż mnie ciarki przeszły, a blat taki umazany jakimiś podkładami i tuszem, że aż się słabo robi. O ciuchach, które są pozwijane i porozrzucane nawet pod prysznicem (!!!) nie wspomnę, już sobie wyobrażam jak one na tych ciuchach prysznic biorą.
I też dla mnie to jest masakra, że one tak narzekają na to sprzątanie w tym klubie, chowają się po kiblach, albo Ewelinka do roboty w którymś odcinku przychodzi, gdzie na początku jasno mieli powiedziane, że są zatrudnieni do sprzątania i facet jej mówi co ma dzisiaj zrobić a ona mówi 'CO? JA MAM SPRZĄTAĆ? W TYM STROJU?' no śmiech na sali.
W ogóle wyobraźcie sobie jak one muszą pachnieć jak ubierają się w takie ciuchy co za ziemi pozwijane leżą kilka dni, masakra, zrzuci z siebie, poleży kilka dni na ziemi i znowu można nałożyć, po co prać.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:43   #756
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Blue Jeans Pokaż wiadomość
No właśnie, jaki one syf mają w tym pokoju i w łazience.
Do łazienki bym nie weszła, bo bym się brzydziła, że się przykleję, jak robili zbliżenia na tą łazienkę i zobaczyłam te waciki po demakijażu powrzucane do umywalki aż się wysypywały to aż mnie ciarki przeszły, a blat taki umazany jakimiś podkładami i tuszem, że aż się słabo robi. O ciuchach, które są pozwijane i porozrzucane nawet pod prysznicem (!!!) nie wspomnę, już sobie wyobrażam jak one na tych ciuchach prysznic biorą.
Ostatnio jak któraś brała prysznic to aż zobaczyłam czy sprzątnie kabinę... Po co, można się kąpać wraz z milionem rzeczy pod nogami .
Łazienka jest w okrutnym stanie, zastanawiam się jak one rano szukają swoich rzeczy, żeby się pomalować, przecież to im musi mnóstwo czasu zajmować .
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:52   #757
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Blue Jeans Pokaż wiadomość
No właśnie, jaki one syf mają w tym pokoju i w łazience.
Do łazienki bym nie weszła, bo bym się brzydziła, że się przykleję, jak robili zbliżenia na tą łazienkę i zobaczyłam te waciki po demakijażu powrzucane do umywalki aż się wysypywały to aż mnie ciarki przeszły, a blat taki umazany jakimiś podkładami i tuszem, że aż się słabo robi. O ciuchach, które są pozwijane i porozrzucane nawet pod prysznicem (!!!) nie wspomnę, już sobie wyobrażam jak one na tych ciuchach prysznic biorą.
I też dla mnie to jest masakra, że one tak narzekają na to sprzątanie w tym klubie, chowają się po kiblach, albo Ewelinka do roboty w którymś odcinku przychodzi, gdzie na początku jasno mieli powiedziane, że są zatrudnieni do sprzątania i facet jej mówi co ma dzisiaj zrobić a ona mówi 'CO? JA MAM SPRZĄTAĆ? W TYM STROJU?' no śmiech na sali.
W ogóle wyobraźcie sobie jak one muszą pachnieć jak ubierają się w takie ciuchy co za ziemi pozwijane leżą kilka dni, masakra, zrzuci z siebie, poleży kilka dni na ziemi i znowu można nałożyć, po co prać.
a nie był jakiś ostatni tekst jak dziewczyny w końcu posprzątały ten śmierdzący burdel w pokoju, że " mała Ania " wgl nie pierze swoich ciuchów ? :P
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 18:00   #758
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Tak się jakoś zastanawiam... dali im pralkę czy muszą ręcznie prać. To taka czysta ciekawość
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:01   #759
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Ostatnio jak któraś brała prysznic to aż zobaczyłam czy sprzątnie kabinę... Po co, można się kąpać wraz z milionem rzeczy pod nogami .
Łazienka jest w okrutnym stanie, zastanawiam się jak one rano szukają swoich rzeczy, żeby się pomalować, przecież to im musi mnóstwo czasu zajmować .
po co szukać? wystarczy, że przyłoży twarz do tego syfu co zgromadził się warstwami w łazience i już wymalowana
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:06   #760
pitu pitu
Rozeznanie
 
Avatar pitu pitu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 843
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Tak się jakoś zastanawiam... dali im pralkę czy muszą ręcznie prać. To taka czysta ciekawość
Mają pralkę w kuchni, wojtek tam prał pościel Pawła po numerku w jego łóżku.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Pudi pudi
pitu pitu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:07   #761
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Chyba Żaneta powiedziała, że Małej Ani nie zrobiłoby różnicy jakby swoje rzeczy prała w ubikacji, na co Mała odpowiedziała, że może ona lubi chodzić w brudnych i ona się nie pyta czy Żaneta nosi czyste majtki, oczywiście trochę inaczej to ujęła i z przerywnikami.
Ohyda.
A Ewelina się Dużej Ani pytała jak pralkę włączyć, bo nie umiała.
Ja nie wiem jak tak można, dorosłe baby a w domu mama im pranie robi i sprząta po nich...
Aha i Mała Ania mówiła też, że ona by nie posprzątała gdyby nie to, że jak nie posprzątają to impreza urodzinowa Pawła się nie odbędzie w innym przypadku jakby jej kazali posprzątać to ona by odeszła z programu...
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 18:30   #762
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

A ja sobie wyobrażam,że może być taki bałagan,naprawdę.
Kilka lat temu byłam za granicą na obozie.W hotelu w pokoju czteroosobowym z przyjaciółką i z dwoma takimi gwiazdami.Byłyśmy razem 2 tygodnie i mimo że minęło kilka lat to pamiętam ten bałagan do dzisiaj. To co one wyprawiały to było straszne. Na stoliku powywalane kosmetyki,w łazience wszystko się walało. Same oczywiście ogarnięte jak gwiazdy. W ich pokoju to ja byłam może na cały wyjazd 2 razy,bo tam to już nawet wejść się nie dało. A jak przychodził wychowawca to objeżdżał mnie z kumpelą,że to wstyd być ogarniętą na zewnątrz a mieć taki bałagan ....Stolik był u nas w salonie gdzie ja miałam z kumpelą łóżka. Ja jako gówniara miałam na to wywalone,ale teraz to bym chyba zabiła.Za to kumpela toczyła z nimi batalie,ale tylko przez pierwszy tydzień.Potem olała,bo to dosłownie było jak grochem o ścianę.
W każdym razie naprawdę takie dziewczyny są.We dwie były modelkami.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:38   #763
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

na poprawę humoru wszystkim tym, co myślały, że bałaganią

swoją drogą sama nie zwróciłam uwagi na to, że laski mają pod prysznicem jakieś gnijące od wody ciuchy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1ep8_640x480_1600_m30.mp4 (1).jpg (23,4 KB, 271 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ep8_640x480_1600_m30.mp4.jpg (30,4 KB, 297 załadowań)
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:54   #764
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

KOSZMAR, PO PROSTU KOSZMAR.
Te szmaty pod prysznicem są straszne.
Tutaj wymalowane, włosy zawsze zrobione a szmaty z ziemi zakładają, ja nie wiem, nie rozumiem, na prawdę, że ktoś może zrzucić z siebie ciuchy na ziemię i się o nie potykać, a później je podnieść i znowu nałożyć?
Masakra. Ciekawe jak pachną.
Swoją drogą to kiedyś mi pielęgniarka szkolna na badaniach bilansowych opowiadała, że te wszystkie wymalowane i 'wyczesane' dziewczyny to jak się rozbiorą to brud odlepiać można, a i staniki, które kiedyś były białe to się same czarne zrobiły. Sama kiedyś jedną znałam to na tygodniowych wakacjach umyła się raz, za to codziennie włosy myła i prostowała i oczywiście make up.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:13   #765
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Ja to bym się bała zbliżyć do nich - kto wie czy jakiś pcheł nie mają.
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 20:40   #766
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

mnie w ogóle śmieszy, jak oni o tej swojej 'pracy' opowiadają z takim przejęciem no bitch please - naklejanie, smarowanie, zmiatanie - to wymaga takiego wysiłku, zaangażowania? W zagranicznej wersji przynajmniej mieli bezpośredni kontakt z klientem, to była praca, a nie umycie luster i podłogi w ciągu 4h pewnie max 2 razy w tygodniu (żeby chociaż)
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 07:34   #767
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
mnie w ogóle śmieszy, jak oni o tej swojej 'pracy' opowiadają z takim przejęciem no bitch please - naklejanie, smarowanie, zmiatanie - to wymaga takiego wysiłku, zaangażowania? W zagranicznej wersji przynajmniej mieli bezpośredni kontakt z klientem, to była praca, a nie umycie luster i podłogi w ciągu 4h pewnie max 2 razy w tygodniu (żeby chociaż)
Tak,albo robienie tych bukietów, które zajęło im pół godziny. Jakby jeszcze im ta babka chociaż pokazała jak zrobić.
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 11:43   #768
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

a ta cała Żaneta szefowa to od czego ona w ogóle jest? Gościu ma ActionClub ale nie wiem w jakim sensie ona jest szefową? Przychodzi i sprawdza jak bardzo w domu nasyfione i jedyne zadania od niej to chyba to wyjście do pubu na mecz i te bukiety ale czemu to służy?
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 11:53   #769
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Wojtek coraz bardziej traci w moich oczach. Jego głupie żarty, plotkarstwo - jestem na nie.
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 11:54   #770
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez kobieta_wamp Pokaż wiadomość
Wojtek coraz bardziej traci w moich oczach. Jego głupie żarty, plotkarstwo - jestem na nie.
A mi się te głupie żarty podobają . Chociaż coś się dzieje w tym programie :P.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:26   #771
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Drift Pokaż wiadomość
na poprawę humoru wszystkim tym, co myślały, że bałaganią

swoją drogą sama nie zwróciłam uwagi na to, że laski mają pod prysznicem jakieś gnijące od wody ciuchy.
A najlepsze bylo jak w ostatnim odcinku Ewelina brala prysznic i te ubrania tam wlasnie lezaly
haha
az poszukalam by wam screena zrobic


Ostatnio ogladalam the Valleys tam to jest dopiero patlogia....seks, lesbijki, geje, pierdzenie, bieganie nago, tatuowanie owiec na strefach intymnych masakra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ws.jpg (65,4 KB, 249 załadowań)

Edytowane przez Zorzoli
Czas edycji: 2014-01-08 o 12:28
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 13:33   #772
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Drift Pokaż wiadomość
a ta cała Żaneta szefowa to od czego ona w ogóle jest? Gościu ma ActionClub ale nie wiem w jakim sensie ona jest szefową? Przychodzi i sprawdza jak bardzo w domu nasyfione i jedyne zadania od niej to chyba to wyjście do pubu na mecz i te bukiety ale czemu to służy?
Kilkakrotnie próbowałyśmy rozwiązać tą kwestię, ale nie mamy pomysłu. Zachowuje się jak szefowa ekipy sprzątającej. generalnie jest chyba po to, żeby wynagrodzić widzom brak atrakcyjnych dziewczyn w programie (jedynie duża Ania się broni jakoś).

Cytat:
Napisane przez kobieta_wamp Pokaż wiadomość
Wojtek coraz bardziej traci w moich oczach. Jego głupie żarty, plotkarstwo - jestem na nie.
Ja bardzo go lubiłam, ale w przed ostatnim odcinku zachowywał się jak frajer nakazując Ani by bratała się z dziewczynami, które przecież są poniżej jakiegokolwiek poziomu krytyki. Nie rozumiem takiego podejścia, dlaczego Ania miałaby obcować z tak chamskimi, żenującymi i fałszywymi dziewczynami? Bo jest tej samej płci co one, a w związku z tym musi trzymać z babami nie mogąc trzymać z facetami? Dziwny jest. Raz mówił, że Anka to jedyna rozgarnięta laska w programie, a następnym razem robi jej wyrzuty, że nie brata się z tamtymi brudaskami i jeszcze ma pretensje, że niby odrzuciła próbę pojednania ze strony ZEweliny w postaci pytania o to jak uruchomić pralkę.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

I jeszcze jedno-czy też macie wrażenie, że od kilku odcinków Warsaw Shore jest zwyczajnie nudne?! Przez 15 minut pokazują jak ekipa gra w paintballa, rugby czy inne rzeczy. Imprezy rzadko kiedy są dobre, większośc to jakieś kluby na 200 osób.

I nie wiem czy to Ekipa tam się tak przez miesiąc nudziła, czy to producenci nie potrafią zmontować odcinka i pokazać ciekawych rzeczy. Bo jeżeli to, co MTV pokazuje, to najciekawsze wydarzenia w Ekipie, to tam jest po prostu NUDNO!

każdy odcinek to to samo--->sprzątanie->wizyta żanety->praca w klubie->zajęcia sportowe i inne głupie i nieciekawe "zadania"-> słaba impreza-> jakieś zawody typu paintball, bungee, rugby.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 14:25   #773
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Ja bardzo go lubiłam, ale w przed ostatnim odcinku zachowywał się jak frajer nakazując Ani by bratała się z dziewczynami, które przecież są poniżej jakiegokolwiek poziomu krytyki. Nie rozumiem takiego podejścia, dlaczego Ania miałaby obcować z tak chamskimi, żenującymi i fałszywymi dziewczynami? Bo jest tej samej płci co one, a w związku z tym musi trzymać z babami nie mogąc trzymać z facetami? Dziwny jest. Raz mówił, że Anka to jedyna rozgarnięta laska w programie, a następnym razem robi jej wyrzuty, że nie brata się z tamtymi brudaskami i jeszcze ma pretensje, że niby odrzuciła próbę pojednania ze strony ZEweliny w postaci pytania o to jak uruchomić pralkę.


To zachowanie też mi się nie podobało.
Jedyny żart jaki mi się podobał, to kontener w pokoju dziewczyn. Chłopaki idealnie wpasowali się w temat, bo dziewczyny to brudasy paskudne!




---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
A mi się te głupie żarty podobają . Chociaż coś się dzieje w tym programie :P.
Faktycznie, wrzucenie kotleta pod pościel Anki jest super żartem
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 14:25   #774
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez kobieta_wamp Pokaż wiadomość


To zachowanie też mi się nie podobało. Tak samo jak żart z kotletem w łożku to ma być śmieszne? Jedyny żart jaki mi się podobał, to kontener w pokoju dziewczyn. Chłopaki idealnie wpasowali się w temat, bo dziewczyny to brudasy paskudne!

Kotlet w łóżku? kiedy? Przegapiłam coś lub zapomniałam.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 14:27   #775
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez kobieta_wamp Pokaż wiadomość
Faktycznie, wrzucenie kotleta pod pościel Anki jest super żartem
a co w tym takiego strasznego?
przecież ani nie rozciapali go ani nie wysmarowali pościeli ani nic, on sobie tam tylko spał, jak to smietana podsumował
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 14:49   #776
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Kotlet w łóżku? kiedy? Przegapiłam coś lub zapomniałam.
Ja chyba też.. nie kojarzę akcji kotlet
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 14:58   #777
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Też uważam, że w programie nuda, ciągle ich gdzieś wysyłają i coś karzą robić i nic więcej.
I dla mnie to też dziwne, że Wojtek i Paweł się wściekali, że Anka Duża się nie kumpluje z brudaskami, co ich to obchodzi? Trybson i Śmietana mówili chyba, że to im nic nie robi a Paweł i Wojtek... Nie wiem o co im chodzi. Tak jak ktoś napisał wyżej - niby czemu mają się kumplować, bo są tej samej płci? No i co do Wojtka to się zgadzam z tym co wyżej napisane - taki fałyszywiec z niego wychodzi, bo tutaj niby się z Małą Anią mizia, później mówi, że dziewuchy są nieogarnięte, a później nagle pretensje, że Anka Duża ich nie lubi. A po za tym jak Duża Anka sobie zrobiła usta to on od razu mówi ZROBIŁA SE WARY OBCIĄGARY, bez komentarza.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 15:42   #778
JSC90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gr
Wiadomości: 79
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
W ogóle te dziewczyny są strasznie lewe, nie mogę uwierzyć w to, że nie potrafią sprzątać ani zmiatać I jeszcze te teksty "on nam kazał schody myć, a dobrze wie, że nie nadajemy się do mycia"

Serio są takie sieroty na świecie?
Ha ha, tak samo duża Anka ich określiła, 'nie dość, że są tępe to jeszcze lewe' ha ha, a ją lubię najbardziej.
JSC90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 15:52   #779
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Kilkakrotnie próbowałyśmy rozwiązać tą kwestię, ale nie mamy pomysłu. Zachowuje się jak szefowa ekipy sprzątającej. generalnie jest chyba po to, żeby wynagrodzić widzom brak atrakcyjnych dziewczyn w programie (jedynie duża Ania się broni jakoś).



Ja bardzo go lubiłam, ale w przed ostatnim odcinku zachowywał się jak frajer nakazując Ani by bratała się z dziewczynami, które przecież są poniżej jakiegokolwiek poziomu krytyki. Nie rozumiem takiego podejścia, dlaczego Ania miałaby obcować z tak chamskimi, żenującymi i fałszywymi dziewczynami? Bo jest tej samej płci co one, a w związku z tym musi trzymać z babami nie mogąc trzymać z facetami? Dziwny jest. Raz mówił, że Anka to jedyna rozgarnięta laska w programie, a następnym razem robi jej wyrzuty, że nie brata się z tamtymi brudaskami i jeszcze ma pretensje, że niby odrzuciła próbę pojednania ze strony ZEweliny w postaci pytania o to jak uruchomić pralkę.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

I jeszcze jedno-czy też macie wrażenie, że od kilku odcinków Warsaw Shore jest zwyczajnie nudne?! Przez 15 minut pokazują jak ekipa gra w paintballa, rugby czy inne rzeczy. Imprezy rzadko kiedy są dobre, większośc to jakieś kluby na 200 osób.

I nie wiem czy to Ekipa tam się tak przez miesiąc nudziła, czy to producenci nie potrafią zmontować odcinka i pokazać ciekawych rzeczy. Bo jeżeli to, co MTV pokazuje, to najciekawsze wydarzenia w Ekipie, to tam jest po prostu NUDNO!

każdy odcinek to to samo--->sprzątanie->wizyta żanety->praca w klubie->zajęcia sportowe i inne głupie i nieciekawe "zadania"-> słaba impreza-> jakieś zawody typu paintball, bungee, rugby.
Nie śledzę wątku od początku i nie przeglądnęłam wszystkich postów, moje niedopatrzenie i dzięki za odpowiedź myślałam, że może ona będzie od tej strony przyjemniejszej jak w GS gdzie szefowa organizuje im zabawianie panienek lub panów na imprezach



Też wydaje mi się, że odcinki są coraz nudniejsze, jakby na siłę sklecali te 40 minut. Wolałbym już odcinek krótszy ale żeby więcej się działo. W JS zawsze coś ciekawego pokazywali.

a co do relacji dziewczyn oglądałam jak Ewelina ( widziałam to w jakimś filmiku na stronce nie pamiętam jakiej, pewnie coś typu plotkarski pudelek ) powiedziała w wywiadzie, że najbardziej nie podoba jej się to, że w programie zostało to pokazane jakby one nie chciały się zakolegować z Dużą Anią i że została sama. Ogólnie, że wszystko co pokazali w odcinkach jest nie tak jak było w rzeczywistości.
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:11   #780
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
a co w tym takiego strasznego?
przecież ani nie rozciapali go ani nie wysmarowali pościeli ani nic, on sobie tam tylko spał, jak to smietana podsumował
Czy ja powiedziałam, że to coś strasznego? Nie, mnie po prostu takie żarty nie śmieszą i tyle.

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Kotlet w łóżku? kiedy? Przegapiłam coś lub zapomniałam.
Cytat:
Napisane przez metalheadqueen Pokaż wiadomość
Ja chyba też.. nie kojarzę akcji kotlet
Nie pamiętam w którym to było odcinku jak znajdę to dam znać

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

http://www.mtv.pl/newsy/42941-warsaw-shore-odc-8
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"

Edytowane przez kobieta_wamp
Czas edycji: 2014-01-08 o 16:14
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-01 19:21:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.