Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-05, 20:33   #751
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Kurcze Dotka a tak liczylam na dobre wieści ze sie wyniki poprawia
Najwazniejsze zeby Witkowi pomoc

I ja też codziennie rano robie make up taki delikatny podklad, róż i oczy ale czuje sie od razu milion razy lepiej no i fajnie jest sie podobac TZ owi

Dziewczyny te teksty o kolejnym dziecku to chyba jakis zart

My po kąpieli zasadzilam sie z Malym do cyca s on dwa razy cmoknal beknal i spi wow! teraz tylko proba odlozenia do łóżeczka rosi:

Ewula tak moj strasznie charczy ale tylko w nocy. Dzialamy z woda morska i sola fizjologiczna, reczniki mokre na kaloryferze i

Magda no to sie gin nie popisal :/ ale ja juz wiem ze po tym jak mój mnie zawiódł to żadnemu nie mozna na 100% ufac niestety :/

Ja chyha tez musze sobie morfo zrobić choć czuje sie bardzo dobrze nooo nie licząc niewyspania

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 20:34   #752
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Casaa żebyś to bliżej była... Owialo mnie. Pouciskal biodro, zakleił i funkcjonuje...
HARIET moja tez jeszcze sie nie uśmiecha. A pielęgniarka środowiskowa tez przyjdzie. Potrzebna ci przy chorym dziecku- jak trzeba bedzie banki postawić czy zastrzyki dać

DOTKA to faktycznie nisko. Poniżej 8 podobno juz przetaczają. Nam pomalenku podniosla do 9,3
Sprawdziłam- hgb 8,4
Hct 24,3 przed przetoczeniem i była bardzo apatyczna. Z doświadczenia ci powiem ze jak Witek przy tym słaby i blady jest to po przetoczeniu natychmiast sie zmieni... Na oddziale większość wcześniaków miało transfuzje

Ewusia niestety większość społeczeństwa nie wie ile konsekwencji ma wcześniactwo... A tych powikłań jest tak ogromna ilośc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 20:38   #753
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Mojakaren ja bylam pewna ze sie wyniki poprawia bo cisnelismy oatro z tym zelazem -przestal nim pluc wiec bral normalna dawke do tego ta wit c i kwas foliowy.. a tu taki cios.

Kamila -no wlasnie nie jest apatyczny.. duzo sie usmiecha, ma apetyt.. tylko blady jest..


Kuzwa poryczalam sie z tego wszystkiego tzta nie ma..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 20:42   #754
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Co do anemii tez po cc mialam, teraz musze znowu zrobic morfologie. Spedza mi to troche sen z powiek, bo nie wiem jak ogarnac siebie naczczo, nakarmic Malego i zrobic badania, oczywiscie odstac swoje w kolejce.
Mi tez zrobili morfo w szpitalu i całkiem ładna jak na mnie, 11,3. I tak za niska, no ale :P
Mam jeszcze skierowanie od gina z ciąży ale chyba odpuszczę sobie i zrobię za jakiś czas stacjonarnie gdzieś blisko, bo wyjazd do miasta z małym tylko po to średnio mi się widzi. Moja skąpa dusza będzie cierpieć, ale trudno

Kamilka no ale już teraz? Po co mi ona już teraz?

Tż powiedział że widział jak młody robił takie grymasy ala uśmiech kilka razy jak mnie nie było - mała gadzina do matki się nie uśmiechnie, ale zasnąć na klacie, nosić go - proszę bardzo!
__________________


Edytowane przez hariett
Czas edycji: 2016-02-05 o 20:49
hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 20:45   #755
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ej no morfologia ok 7zl wiec spokojnie
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 20:49   #756
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Kuurde chcesz mi powiedziec, ze cale zycie mnie oszukiwali? Zawsze mi mowili, ze badania z krwi musza byc naczczo.
Ja całą ciążę chodzilam po jedzeniu, tylko jak mam cukier na zleceniu to idę na czczo. No i na ten test glukozy. Też kiedyś myślałam że trzeba na czczo :-( Ale u mnie w przychodni drukuja razem ze skierowaniem zalecenia co do badania i tam piszą czy ma być na czczo.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 20:50   #757
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ej no morfologia ok 7zl wiec spokojnie
Ee, to tanio, myślałam że gorzej Zawsze jak szłam prywatnie to więcej tego miałam do zrobienia i o To mi się biletu za 6 nie opłaca kupować :P
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 20:54   #758
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Jerzyczka mój tez jak leży sam na kanapie to główki nie podniesie, będzie przekręcał ale nie podniesie do góry tak żeby utrzymać, wcześniej jakieś dwa tygodnie temu wyżej podnosił niż teraz. Ale to tak jak Ty piszesz, nie że jest słaby, bo jak leży na mnie to podnosi, albo jak się go nosi w pionie do odbicia to już główkę prosto trzyma, nie że leży na klacie jak kiedyś.

Ahnessy, ewula mi położna mówiła, że biogaja działa powoli na efekty trzeba czekac tydzień - dwa bo ona odbudowuje florę bakteryjną więc to trwa. Ja daję wieczorem 5 kropelek mieszam z mlekiem i daje łyżeczką.

ruda cierpliwości, to może skok i za tydzień przejdzie

Dotka czyli poprawy nie ma

Magda też miałam anemię i bez leków się u mnie obeszło

Mój uśmiechał się od początku, ale to nie kontrolowane skurcze mięśni, ale i tak mnie cieszyło. Dopiero teraz od kilku dni widać, że zaczyna uśmiechać się świadomie, ale to małe uśmieszki i rzadko.

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-02-05 o 22:47
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 21:04   #759
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja tez mialam anemie i bez lekow wyszlam na prosta.
Po powrocie do domu mam zamiar wprowadzić kilka krwiotworczych składników i mam nadzieję że też mi się uda bez leków
Zła jestem na lekarza że nawet tego nie sprawdził
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 21:15   #760
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Hariet do mnie przyszła jak 2gi syn miał pol roku :p z tym ze ja wcześniej ankiety nie wypełniałam- wiec uzupełniła dokumenty, podpisałam jej co chciała i zostawiła nr tel. Ja jej mowie ze mi środowiskowa nie potrzebna bo mam 3 ciotki pielegniarki. No ale ona obowiązek ma i jak by co to dzwonić...

DOTKA ja cie w pełni rozumiem... bo jaj sobie przypomnę co ja przechodziłam... A tak w sumie wyszło na koniec ze to nie było aż takie straszne i od razu mała kolorów nabrała. Ale to odbierałam jaki porażkę... Jak by w tym moja wina była jakakolwiek...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 21:24   #761
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Z drugeiej strony jak widzialas ze nie zleca zadnych badan to moglas sama zrobic dla siebie, to kilka zlotych tylko

Ja co miesiac robilam mocz, morfologie i CRP plus ew to co tam akurat trzeba bylo.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Jeszcze czytam teraz ze bezdechy maja zwiazek z anemia. I tak sobie mysle ze moze ten ostatni alarm Angelcara nie byl falszywy...

Kamilka ja nie rozpatruje tego jako porazki tylko sie tak strasznie martwie o niego

Jeszcze mnie krzyze bola jak na @, pochlaniam slodycze kilogramami i sie zastanawiam czy sie okres nie zbliza..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 21:34   #762
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Zaszlam do przychodni po wyniki i musielismy morfologie powtorzyc bo cos tam z probka. Poczekalam 15minut i byl wynik. Do kitu o ile czerwone krwinki troche skoczyly (z 2,6mln na 2,8mln) to hemoglobina wrecz spadla (z 8,5 na 8,3) nie jest dobrze, wizja przetaczania krwi coraz blizej.. w czwartek jedziemy do poradni neonatologicznej gdzie pracuja lekarze ze szpitala gdzie rodzilam to moze cos madrego poradza.

Bo nasza pediatra wiedze o wczesniakach ma zadna..

Na fejsie na wcześniakach mi laska napisała, że jej dziecko przy hemglobinie 8,2 mialo przetaczaną krew

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Kamila, Martynce kiedy przetaczali?
kciuki za was, może nie ma sensu się bronić przed przetaczaniem jeśli od razu lepiej się poczuje...

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Jerzyczka - ja tekst o kolejnym usłyszałam wczoraj powiedziałam tylko ze po moim trupie hahaha
a ja sama z siebie mówię że za rok drugie

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Z drugeiej strony jak widzialas ze nie zleca zadnych badan to moglas sama zrobic dla siebie, to kilka zlotych tylko

Ja co miesiac robilam mocz, morfologie i CRP plus ew to co tam akurat trzeba bylo.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Jeszcze czytam teraz ze bezdechy maja zwiazek z anemia. I tak sobie mysle ze moze ten ostatni alarm Angelcara nie byl falszywy...

Kamilka ja nie rozpatruje tego jako porazki tylko sie tak strasznie martwie o niego

Jeszcze mnie krzyze bola jak na @, pochlaniam slodycze kilogramami i sie zastanawiam czy sie okres nie zbliza..

co do Angelcare - zrobiliście wszystkie testy, czy nie włącza się od chodzenia, od chodzenia sąsiadów itd?



nawał doprowadzi mnie do szału. mam medela mini electric czyli niby niezły laktator, ale w sumie właściwie nic nie ściąga, działa jak głośny traktor, szukam czegoś lepszego. możecie coś polecić? jeśli chcę ściągać tylko czasami, np. raz na dwa-trzy dni, to może lepiej manualny? przynajmniej cichy by był


a i na moją córkę chyba nie działa szumiś :/
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce

Edytowane przez baby montana
Czas edycji: 2016-02-05 o 21:37
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 21:37   #763
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

miała któraś z was hemoroidy po ciąży???
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 21:40   #764
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

DOTKA u nas po przetoczeniu skończyły sie spadki saturacji i przestała sinieć przy jedzeniu. Poradziła sobie wtedy nawet z jedzeniem z piersi, wiec cos w tym jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 21:40   #765
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
miała któraś z was hemoroidy po ciąży???


Ja mam i musze sie zabrac za to :/
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 21:46   #766
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Hariett mój też się do mnie nie uśmiechnął jeszcze świadomie
A jaki masz laktator?

Viki nie poddawaj się tylko tul ją dalej
Mojemu też coś teraz nie podpasowało i był płacz

Dotka
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 21:50   #767
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Tylko żeby jeszcze jadła spokojnie, to pal licho, ale ona świruje, wierzga nogami, wypluwa cycka, szuka go znowu w takim szale, hslasuje przy tym, pręży się :-(Ja nie wiem co jej jest i szlag mnie trafia... a zaraz potem ryczę.
mój też tak czasami robi ...
Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość

I ja też codziennie rano robie make up taki delikatny podklad, róż i oczy ale czuje sie od razu milion razy lepiej no i fajnie jest sie podobac TZ owi
ja tez się maluje prawie codziennie nie lubię siebie nieumalowanej oczywiście nie żadna tapeta tylko trochę pudru i tusz na rzęsy, no ale zawsze to +100 do lepszego samopoczucia
Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość

Mój uśmiechał się od początku, ale to nie kontrolowane skurcze mięśni, ale i tak mnie cieszyło. Dopiero teraz od kilku dni widać, że zaczyna uśmiechać się świadomie, ale to małe uśmieszki i rzadko.
Mój tak samo

Kinga a kiedy Ty robisz test glukozy? musisz w ogóle go robić?
Bo ja idę w poniedziałek, żeby mieć z głowy i jestem cała chora na samą myśl tzn bardziej niż tym czy przetrwam to po raz kolejny martwię sie ze muszę Konradka zostawić.. wprawdzie idę do przychodni która mam 3 minuty od domu ale i tak


Moje dziecko zasnęło po 21 i śpi no ale jak prawie w ogóle nie spał w dzień to kiedyś w końcu musi spać ciekawe kiedy się obudzi i będzie buszował
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 21:58   #768
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ewusia właśnie nie wiem czy go w końcu mam robić, w szpitalu nic nie mówili. 17 idę do gina to zapytan. A boje się strasznie, bo musze z małym jechać, a on mi na bank się tam obudzi i co ja z nim zrobię wśród ludzi.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Dziewczyny kochane dzięki wam pierwszy raz kąpiel bez płaczu, aż nie chciał wychodzić. Okazało się, że rodzice mu wody żałowali.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 22:14   #769
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Kinga super że kąpiel udana. Szkoda że te nasze szkraby nie powiedzą co im nie pasuje

Mój się obudził po godzinie , podczas karmienia znów się prężył ale zrobił kupę. Poszłam go przebrać to strzelał bąki i znowu zasadzil mega kupę jeszcze zanim zapielam pampka. Ucieszyłam się myśląc że noc będzie spokojna. Poszliśmy się dokarmić i oczywiście rzeź przy cycku. Szarpie , puszcza ,krzyczy po czym rzuca się jakby nie jadł od wczoraj , krztusi i tak od początku. Może mu za szybko leci to mleko .. albo on taki nerwus.

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

A teraz podczas snu mu się ulało. Łapczywy żarłok. Wasze dzieci też tak się wybudzaja podczas snu. Przeciągają, chrząkają , machają łapkami... masakra. .. nie idzie spać obok bo ciągle zerkam o co mu chodzi. ..
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 22:15   #770
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Kinga super że kąpiel udana. Szkoda że te nasze szkraby nie powiedzą co im nie pasuje

Mój się obudził po godzinie , podczas karmienia znów się prężył ale zrobił kupę. Poszłam go przebrać to strzelał bąki i znowu zasadzil mega kupę jeszcze zanim zapielam pampka. Ucieszyłam się myśląc że noc będzie spokojna. Poszliśmy się dokarmić i oczywiście rzeź przy cycku. Szarpie , puszcza ,krzyczy po czym rzuca się jakby nie jadł od wczoraj , krztusi i tak od początku. Może mu za szybko leci to mleko .. albo on taki nerwus.
U mnie właśnie to samo, leżę i karmię, a ona szarpie się, rzuca, jak wypuści sutka to szuka go gorączkowo z awantura. U mnie raczej nie leci za szybko, ja natomiast miałam wątpliwości czy leci wystarczająco dużo, a może za wolno... Także zaraz osiwieję :/
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 22:22   #771
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Baby - nie nie wlacza sie. Sasiadow nie mamy.
Laktator polecam medela swing. Jest cichutki. Ja soe nie bronie przed transfuzja tylko boje sie pobytu w szpitalu bo zlapac cos jwst bardzo latwo..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 22:23   #772
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Casaa jak masz zamiar z tym walczyć?
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 22:25   #773
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
Casaa jak masz zamiar z tym walczyć?


Najpierw dieta bo mam mega zaparcia.... Jesli to nie pomoze to czopki ewentualnie masci.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 22:28   #774
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

hmmm zastanawiam się jakie maści/czopki...

może dużo jabłek? ?
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 22:43   #775
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
A teraz podczas snu mu się ulało. Łapczywy żarłok. Wasze dzieci też tak się wybudzaja podczas snu. Przeciągają, chrząkają , machają łapkami... masakra. .. nie idzie spać obok bo ciągle zerkam o co mu chodzi. ..
W nocy śpi spokojnie, ale na dniu połowę tego co śpi to macha rączkami,podnosi nóżki i w rezultacie śpi prawie, że w poprzek kołyski.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 22:44   #776
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Tych preparatow bez recepty jest od metra w aptekach. Jablka mysle, ze beda ok, tak jak sliwki czy woda z miodem na czczo ale tez dieta przez reszte dnia. Powiem Ci ze jak w ciazy bralam duze dawki magnezu i meczyly mnie permanentne sraczki to nie bylo problemow, jak tylko zmniejszylam dawke i zaczely sie zaparcia to pojawil sie problem.

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 23:04   #777
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Jak któraś szuka stanika do karmienia, to właśnie widziałam na odchowalni u mam marzec 2015 listę sklepów z polecanym stanikani.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 00:08   #778
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Kur... chcialam odciagnac sie do butli bo juz nie wiem czy to dziecko glodne czy co. To laktator nie ciagnie. Wtf od lezenia w szufladzie sie zepsul?!

Posprzatalam chalupe bo burdel w kazdym mozliwym pomieszczeniu i dostawalam szalu.

Leb mi peka z tych nerwow..
Swieci mi sie halogen na podworku a tzta nie ma, uwielbiam to. Wiem ze to pewnie koty chodza ale mam stracha.

Plus jest taki ze zawinelam mlodego w kocyk i spi. Ale jadl o 23 raptem 5 minut to ja nie wiem czy on glodny nie jest? nie chce sie klasc teraz bo pewnie sie obudzi za pol godziny i tyle mojego spania.

Dodam ze jutro musze wstac 6-7. Ekstra.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 00:08   #779
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Mój gin zalecał morfo+mocz co wizytę (inne oczywiście w ramach potrzeby też), nawet jak wizyty miałam co 2 tygodnie. Chyba po raz pierwszy mam ginekologa wartego zaufania

Baby też mam medelę mini i ściąga mi podobnie (ciut mniej, ale wiele krocej też go używam) niż mój ręczny z Canpola I ryczy jak krowa, to fakt, przez co w nocy odpada.

Niepozorna ręczny canpol i medela mini electric. Medela buczy jak krowa, a ściąga podobnie :P
Pociesza mnie że nie tylko moje dziecko takie poważne

Ewula mój też tak! Zaczyna krótki płacz czy okrzyk przez sen, machnie łapkami... Dzieci są dziiiiwne.
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 00:11   #780
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Baby ja odciagam rzadko i u mnie fajnie faje rade Avent Natural
Ale medela Ci nie ściąga? Dziwne

Kinga to podobno często się zdarza ze za malo wody dzieci w kapieli nie lubią fajnie ze Szymonek zadowolony




Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 11:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.