biała perła - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 21:25   #781
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: biała perła

ja tam uwazam ze ta biala perla to nic specjalnego, mysle ze glownie dla osob ktore maja swoje biale zabki a jedynie troche z osadem.. no ale zuzyje juz trudno w lipcu mam wizyte u dentysty to najwyzej sobie wybiele tam
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 21:27   #782
swidra1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez monicka9219 Pokaż wiadomość
No dobrze zaryzykowalam i kupilam BP. Jestem po pierwszej aplikacji, ale narazie robie tylko góre żeby miec porównanie. hmmm jak dla mnie ok zobaczymy czy bedą jakies efekty, a co do silikonowej nakladki, trzyma wiem sie ona dobrze ? czy jest troche luzu?

Jeśli chodzi o mnie to mam troche luzu, ale po założeniu poprostu mocno zasysam nakładki i jakoś się trzyma
Już 2 tydzień stosuje i jestem coraz bardziej zadowolona
swidra1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 16:16   #783
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: biała perła

a mozecie wkleic fotki zabkow??? bo czasami jestem ciekawa kto o jakis efektach mowi

ja juz mam tydzien i nie widze nic... moze troche jedynki i dwojki ale to minimalnie reszta bez zmian moze za slabe stezenie na moje zeby???
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 16:51   #784
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
a mozecie wkleic fotki zabkow??? bo czasami jestem ciekawa kto o jakis efektach mowi

ja juz mam tydzien i nie widze nic... moze troche jedynki i dwojki ale to minimalnie reszta bez zmian moze za slabe stezenie na moje zeby???
Wiele dziewczyn pokazywało już efekty wybielania BP, należałoby poszukać i przerzucić cały wątek.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 17:08   #785
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: biała perła

przerzucilam znalazlam moze dwa zdjecia

ja teraz zastanwiam sie nad kupnem tego opalescence ale pewnie musze miec nakladaki u dentysty?

moze mi zrobia takowe w lipcu... zrobilam sobie fotke moich zebow cos strasznego bede miala na porownanie
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 18:12   #786
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
przerzucilam znalazlam moze dwa zdjecia

ja teraz zastanwiam sie nad kupnem tego opalescence ale pewnie musze miec nakladaki u dentysty?

moze mi zrobia takowe w lipcu... zrobilam sobie fotke moich zebow cos strasznego bede miala na porownanie
Przerzuciłam 12 stron tego wątku:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...0&postcount=98
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=126
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=196
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=301
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=331

__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 07:39   #787
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: biała perła

Dziewczyny, tak czytam wasze posty, to nie wiem co powiedzieć, od tak nie wybielą się, trzeba przecierpieć z miesiąc dla efektu, u każdego inaczej będzie z czasem, a ślinotok, no niestety, u nie których może występować okropny a u nie których w ogóle. Ja miałam za pierwszym razem lekki, a teraz już nic, 3mam gębę na kutke i zasysam aplikator żeby lepiej przywierał. Jak zdejmuje to jest ból, ale po 5 sekundach mija!! CIERPLIWOŚCI

ja drugi dzień używam BP, powiem wam że osad biały mi znika ^^ staram się nosić 3 razy dziennie po 30 min, po tygodniu mogą być już białe, ale też nie można się denerwować, bo nie którzy mają po 2 tygodniach. Moja koleżanka miała STRASZNIE żółte zęby, użyła BP i po miesiącu OMG zajefajne ząbki ma, strasznie śliczny uśmiech ma ^^ ale 3ba pamiętać, że nie wyciskać tego żelu zbyt dużo, bo to żadnego przyśpieszenia nie da, tylko zmarnowanie tubki, patyczkiem do uszu rozprowadzić i będzie super po tygodniu napisze jak tam moje ząbki, polecam wszystkim. A tu macie na jakimś forum dziewczyna wstawiła różnice, zrobiła tylko górne zęby :

http://img218.imageshack.us/i/cimg0132lv1.jpg/

Edytowane przez Czarnaroe
Czas edycji: 2009-06-07 o 07:50
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 11:37   #788
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: biała perła

hmm... wiecie co no ja nie wiem... mi sie troche gora wybielila nie duzo ciut ciut ale dopiero jak zdjecia mialam robione to zobaczylam ze gora jest bielsza...
ale nie jest to oszalamiajaca biel..
u mnie jest to ze trojki sa ciemne i odcienie sa rozne i to brzydko wyglada....

ja sobie tak mysle troche poczytalam ja nie wiem czy moje zeby nie sa zolte od antybiotykow bo w mlodosci bralam antybiotyki an tradzik a z tgo co wiem wiekszosc to tetracykliny i niestety takie male stezenia sobie z tym raczej nie radza....
ale zobaczymy zuzyje opakowanie jesli nie pomoze to to zrobie sobie nakladki u dentysty i kupie sobie opalescence..

ale powiem wam ze mam problem z dolna nakladka.... zrobilam ja ale nie przylega mi i nie odbily sie zeby moze 3 ale nie wiem jak inaczej zrobic...??? mam nierowne zeby i tu problem... no nic bede tak uzywac jak wyszlo mysle ze jak ciut wiecej zelu naloze to i tak zeby w zelu beda a rekasobie troche dociskam
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 18:56   #789
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: biała perła

mi też kiepsko dół wyszedł ;p ale jakos to wygląda ;p
wszystko ładnie się zrobi, wystarczy poczekać, ja jestem pozytywnie nastawiona ^^
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 18:57   #790
monicka9219
Raczkowanie
 
Avatar monicka9219
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 217
Dot.: biała perła

Hej dziewczyny Jak mówiłam od czwartku używam białej perły 3 razy dziennie po ok 1 godzinie. I powiem wam że już widze pierwsze efekty !! ;d Ząbki jakby wyjaśniały i stają się pomalutku bielsze;d Nawet mój TŻ widzi już pierwsze efekty ;d. Dziąsła troszke pobolewają ale da sie przeżyć;d

Piszecie tutaj że na noc też niektóre z was nakładają żel...hmmm zastanawiam się czy też nie spróbować, ale nie co się boje że obudze się ze strasznym bólem dziąseł... Może wypowie sie któraś z was na ten temat, która,że tak powiem;p spała już z BP ;p heh
monicka9219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 19:25   #791
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: biała perła

ja bym spania nie ryzykowala bo te aplikatory nie przylegaja na tykle idealnie zeby trzymac sie bez skazy... zawsze mioga wypasc i mysle ze ten zel sie wyplucze od sliny w nocy,
ja np mam duzo sliny po jakims czasie i nie dalabym rady tak spac...

u mnie tam widac co nieco na gorze ale efekty mizerne... mi pozostanie tylko wybielanie u dentysty na kotre odkladam kaske...
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 19:40   #792
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: biała perła

ja używam już 3 dzień, i mi osad znika po woli
nie polecam na noc, dla mnie to głupota ;p styknie 3 razy dziennie
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:31   #793
monicka9219
Raczkowanie
 
Avatar monicka9219
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 217
Dot.: biała perła

No w sumie macie racje. Jeszcze sie bym nabawiła nadwrażliwości. Właśnie ściagnęłam nakładke i z wrażenia aż musialam zrobic zdjecie;d Jest niesamowita poprawa;d w końcu coś ruszyło
monicka9219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:54   #794
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: biała perła

Na noc? Nidgy!
Przypadkowo zasnąłem... jak się obudziłem to megastraszny ból zębów - nadnadwrażliwość.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 21:00   #795
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez monicka9219 Pokaż wiadomość
No w sumie macie racje. Jeszcze sie bym nabawiła nadwrażliwości. Właśnie ściagnęłam nakładke i z wrażenia aż musialam zrobic zdjecie;d Jest niesamowita poprawa;d w końcu coś ruszyło
jak zakończysz all to pokażesz nam fotki?? , ja bym zrobiła ale aparat z komórki kiepsko łapie, z resztą używam BP dopiero 3 dni ;p
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 22:26   #796
Maggiiie87
Przyczajenie
 
Avatar Maggiiie87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: biała perła

Cześć! Ja dzisiaj zaczęłam stosować Białą Perłę, jednak mam małe obawy :// Założyłam rano, wszystko było super, żadnego bólu! Kiedy trzymałam wieczorem, to mnie tak zakuło w zębie, że aż podskoczyłam!! Tak, po ok 15 min.. ale nie zdjęłam mam zamiar być twarda hehe przez kolejne 15 min było już ok. Niestety boję się, że ból będzie coraz większy Ten ząb który tak zabolał jest zdrowiutki ( wiec nie wiem czemu tak się stało gr
Ja mam podobny problem jak koleżanki... moje kły są żółte bardzooo bardzo bardzo Przy 1 i 2 wyglądają koszmarnie :/
Poprosiłabym o radę W planie miałam noszenie 2 razy dziennie po 30 min, myślicie że to wystarczy? Czy może lepiej 3 razy dziennie? Bo też troszkę obawiam się o ten ból
Mam ogromną nadzieję, że niedługo będę mogła patrzeć z przyjemnością na moje ząbki Pozdrawiam ;****
Maggiiie87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 22:41   #797
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Maggiiie87 Pokaż wiadomość
Cześć! Ja dzisiaj zaczęłam stosować Białą Perłę, jednak mam małe obawy :// Założyłam rano, wszystko było super, żadnego bólu! Kiedy trzymałam wieczorem, to mnie tak zakuło w zębie, że aż podskoczyłam!! Tak, po ok 15 min.. ale nie zdjęłam mam zamiar być twarda hehe przez kolejne 15 min było już ok. Niestety boję się, że ból będzie coraz większy Ten ząb który tak zabolał jest zdrowiutki ( wiec nie wiem czemu tak się stało gr
Ja mam podobny problem jak koleżanki... moje kły są żółte bardzooo bardzo bardzo Przy 1 i 2 wyglądają koszmarnie :/
Poprosiłabym o radę W planie miałam noszenie 2 razy dziennie po 30 min, myślicie że to wystarczy? Czy może lepiej 3 razy dziennie? Bo też troszkę obawiam się o ten ból
Mam ogromną nadzieję, że niedługo będę mogła patrzeć z przyjemnością na moje ząbki Pozdrawiam ;****
możesz dwa razy, nie które osoby nawet po jeden raz dziennie robią, ale wtedy efekt będzie późniejszy. Jeśli chodzi o ból to dziwne, może to tylko jedno razowe i się nie powtórzy? ja np mam ból dziąseł a czasem przedniego zęba bo się czuje jakby aplikator chciał mi je wyprostować jeszcze bardziej, a mam proste :P
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 23:53   #798
Maggiiie87
Przyczajenie
 
Avatar Maggiiie87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Czarnaroe Pokaż wiadomość
możesz dwa razy, nie które osoby nawet po jeden raz dziennie robią, ale wtedy efekt będzie późniejszy. Jeśli chodzi o ból to dziwne, może to tylko jedno razowe i się nie powtórzy? ja np mam ból dziąseł a czasem przedniego zęba bo się czuje jakby aplikator chciał mi je wyprostować jeszcze bardziej, a mam proste :P

Sprawdzę jutro, jeśli będzie bolało to zostanę przy 2 a jak nie to skuszę się na 3 Już chciałabym widzieć efekty
Tak, mnie też to trochę zaskoczyło, mam nadzieję, że było to tak jak piszesz- jednorazowe ) a jeśli nie to łaaaaa będę zła
Napiszę jutro wieczorem czy się to powtórzy czy nie
Buziaki!!
Maggiiie87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 09:02   #799
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: biała perła

ja mialam ten sam bol na dolnej szczece i zawsze go mam ze zniecheca mnie to do noszenia na dolnej szczece, zeby mam w tym miejscu zdrowe a bol przeszywa mi cala szczeke ja podejrzewam ze moze mi sie troche szkliwa kiedys tam odskrobalo i dlatego boli ale pewna nie jestem..
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 13:26   #800
Maggiiie87
Przyczajenie
 
Avatar Maggiiie87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: biała perła

O rany... to już wiem co mnie czeka O.o Może po prostu odłożę dolną szczenę na później, bo jeszcze w ogóle się zrażę
Kobietki, a powiedzcie mi, jak bardzo przycięłyście aplikatory?? Tak jak się zaczyna ząbek? Na całej długości aplikatora?
Maggiiie87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:50   #801
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Maggiiie87 Pokaż wiadomość
O rany... to już wiem co mnie czeka O.o Może po prostu odłożę dolną szczenę na później, bo jeszcze w ogóle się zrażę
Kobietki, a powiedzcie mi, jak bardzo przycięłyście aplikatory?? Tak jak się zaczyna ząbek? Na całej długości aplikatora?
spróbuj jeszcze raz na dole, jak się powtórzy do odpuść, szczerze powiem że przez ten żel jak na razie moje zęby są bardziej delikatne ;p

ja przycięłam tylko dół, ponieważ drażniły mnie ;p przyciąć tak aby zakrywało zęby a nie odkrywało, żeby powietrze się nie dostawało, przy okazji dobrze zassać, wtedy mocno trzyma
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:59   #802
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: biała perła

Aplikatory przytnij tak, żeby zakrywały zęby, ale nie nachodziły na dziąsła, bo je podrażnią.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 15:54   #803
debauche
Raczkowanie
 
Avatar debauche
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: biała perła

Biała Perła działa i owszem, tyle że zęby staja sie po niej bardziej wrażliwe i porowate (cyt. z mojej dentystki) no i później szybciej chłoną osad z kawy, coli czy papierosów i koło sie zamyka...
__________________
Liberian Girl
debauche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 19:13   #804
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez debauche Pokaż wiadomość
Biała Perła działa i owszem, tyle że zęby staja sie po niej bardziej wrażliwe i porowate (cyt. z mojej dentystki) no i później szybciej chłoną osad z kawy, coli czy papierosów i koło sie zamyka...

nie pale, nie pije kawy ani herbaty
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 19:37   #805
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: biała perła

ja zuzyje perle ale mimo wszystko wybiele u dentysty tylko musze 4 ubytki naprawic, nie wiem gdzie one sa ale podobno sa i pewnie wybielanie u dentysty to cos kolo pol roku bo wizyty kurde co mc mam bo nie da sie wczesniej echhh...
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 21:28   #806
debauche
Raczkowanie
 
Avatar debauche
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Czarnaroe Pokaż wiadomość
nie pale, nie pije kawy ani herbaty
To cudnie, ale jedzenie też przyciemnia szkliwo. A jeść musisz;P
__________________
Liberian Girl
debauche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 07:55   #807
Maggiiie87
Przyczajenie
 
Avatar Maggiiie87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: biała perła

Dziewczyny, używam perły 2 dni... dzisiaj będzie 3 i jestem w niemałym szoku!! To naprawdę działa!!!!!!!!!!!!!!! Jednak mam potworną nadwrażliwość już teraz ( To jest jedyny minus... no i to ślinienie ;p Buźka!
Maggiiie87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 10:42   #808
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez debauche Pokaż wiadomość
To cudnie, ale jedzenie też przyciemnia szkliwo. A jeść musisz;P
hehe, ale osoby które nie palą i nie piją kawy mają efekt na dłużej jedyna pociecha

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Maggiiie87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używam perły 2 dni... dzisiaj będzie 3 i jestem w niemałym szoku!! To naprawdę działa!!!!!!!!!!!!!!! Jednak mam potworną nadwrażliwość już teraz ( To jest jedyny minus... no i to ślinienie ;p Buźka!
ja już używam 5 dzień, nadwrażliwość znikła dasz rade laska pomyśl sobie że jak się opalisz i za miesiąc wyjdziesz z pięknym uśmiechem to będziesz najszczęśliwsza mi koleżanka powiedziała teraz że jak się opaliłam to widać że mam bielsze zęby, że to dodaje urody
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 12:35   #809
Maggiiie87
Przyczajenie
 
Avatar Maggiiie87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Czarnaroe Pokaż wiadomość
hehe, ale osoby które nie palą i nie piją kawy mają efekt na dłużej jedyna pociecha

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------



ja już używam 5 dzień, nadwrażliwość znikła dasz rade laska pomyśl sobie że jak się opalisz i za miesiąc wyjdziesz z pięknym uśmiechem to będziesz najszczęśliwsza mi koleżanka powiedziała teraz że jak się opaliłam to widać że mam bielsze zęby, że to dodaje urody
Super!!! Pocieszyłaś mnie Mam nadzieję, że u mnie też ta nadwrażliwość zniknie Muszę dać radę!!!! Białe ząbki i ładna opalenizna mmmm Rewelka!!
Dziewczyny, powodzenia w wybielaniu i wytrwałości!!!!
Maggiiie87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 10:17   #810
monicka9219
Raczkowanie
 
Avatar monicka9219
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 217
Dot.: biała perła

jak prosiłyście oto moje efekty po tygodniu stosowania BP 3 x 45 minut.
Ja widzę już sporą różnicę mam nadzieje że za miesiąc będa jeszcze bardziej bielutkie !!

p.s. przypominam że mam martwą jedynkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111112121.jpg (16,7 KB, 783 załadowań)
monicka9219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 21:36:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.