Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 16:05   #781
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

PROROCTWO
"Jeśli podnoszę te kwestie, to zawsze robię to wyłącznie z trzech powodów - dzieci, które płacą za to swoją cenę, kosztów dla całego społeczeństwa i ceny, którą większość z Was kiedyś w życiu za to zapłaci. Ale o tym dowiecie się po wielu, wielu latach."

eos50 luty 2012



Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-02-09 o 16:11
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 16:06   #782
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Cieszę się, że Ci wyszła rymowanka taka,
mam jednak złą wiadomość : musisz obciąć ptaka,
wszak wedle Twoich bajań, eosie, niestety!
domysły są domeną jedynie kobiety!
Oooo! Ptaku mój! Ptaku! Cóżeś Ty jesteś winien,
cóżeś tak podłego zrobił tej Dziewczynie,
że zaraz, już, natychmiast obciąć mi Cię każe,
może nawet na jajca dodatkowo wskaże?
Prawdę powiedziałeś? Za to też się ginie!
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 16:09   #783
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
PROROCTWO




---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Oooo! Ptaku mój! Ptaku! Cóżeś Ty jesteś winien,
cóżeś tak podłego zrobił tej Dziewczynie,
że zaraz, już, natychmiast obciąć mi Cię każe,
może nawet na jajca dodatkowo wskaże?
Prawdę powiedziałeś? Za to też się ginie!
jajców Ty już nie masz
kompleksy je zjadły
zdarzyło sie to wcześniej
nim wizażanki dopadły


http://www.sfora.biz/Polki-maja-dosc...omowymi-a31154
Polki mają dość! Już nie chcą być kurami domowymi

kobieta praca kariera pieniądze
Kobiety doganiają mężczyzn w gospodarce.
Już w 40 proc. gospodarstw Polki zarabiają więcej od swoich partnerów. 37 proc. małych przedsiębiorstw należy do pań, zaś w spółkach z o. o. co piąta jest prezesem - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".
To jeden z najlepszych wyników w UE. W 27 państwach Wspólnoty 25 proc. właścicieli firm to kobiety.
Z danych wynika także, że płeć piękna jest lepiej wykształcona i częściej kończy studia wyższe. Po nich realizuje dalej swoje zawodowe ambicje. Jak pisze dziennik rola tzw. kury domowej odchodzi powoli do lamusa, przynajmniej w dużych miastach.
POLKI CHCĄ BYĆ INŻYNIERAMI>>
W zarządach firm pracują już 92 tys. kobiet, a 24 tys. z nich jest prezesami, dyrektorami zarządzającymi lub przewodniczącymi np. fundacji - wynika z badań Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej.
Zdaniem ekspertów duża liczba firm prowadzonych przez kobiety to efekt trudności ze zrobieniem kariery w korporacjach.
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający

Edytowane przez dawidowskasia
Czas edycji: 2012-02-09 o 16:12
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 16:13   #784
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Oooo! Ptaku mój! Ptaku! Cóżeś Ty jesteś winien,
cóżeś tak podłego zrobił tej Dziewczynie,
że zaraz, już, natychmiast obciąć mi Cię każe,
może nawet na jajca dodatkowo wskaże?
Prawdę powiedziałeś? Za to też się ginie!
Jeśli przemawia do Ciebie jakakolwiek ptaszyna
zastanów się mój drogi, jaka jest przyczyna?
Według mnie jesteś Ty może Królewną Śnieżką,
albo niezdiagnozowanym wariackim koleżką.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
PROROCTWO
"Jeśli podnoszę te kwestie, to zawsze robię to wyłącznie z trzech powodów - dzieci, które płacą za to swoją cenę, kosztów dla całego społeczeństwa i ceny, którą większość z Was kiedyś w życiu za to zapłaci. Ale o tym dowiecie się po wielu, wielu latach."

eos50 luty 2012



Uznaję tylko proroków Wielkiego Masła
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 16:17   #785
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Twój TŻ Jane? Ładny! Taki nowoczesny partner wyzwolonej kobiety!

To już się nie będziesz do mnie przystawiać?
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 16:18   #786
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Twój TŻ Jane? Ładny! Taki nowoczesny partner wyzwolonej kobiety!

To już się nie będziesz do mnie przystawiać?
Suchar
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 16:19   #787
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

faktycznie, słabo
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 16:20   #788
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Jeśli przemawia do Ciebie jakakolwiek ptaszyna
zastanów się mój drogi, jaka jest przyczyna?
Według mnie jesteś Ty może Królewną Śnieżką,
albo niezdiagnozowanym wariackim koleżką.
Masz rację Bananku, iż prawda jest taka,
że złudy to nie jest przywara chłopaka.
Kobiecą domeną jest mieć przywidzenia,
i jako realne traktować złudzenia.
Dlatego nie muszę pozbywać się ptaka.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 16:26   #789
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Masz rację Bananku, iż prawda jest taka,
że złudy to nie jest przywara chłopaka.
Kobiecą domeną jest mieć przywidzenia,
i jako realne traktować złudzenia.
Dlatego nie muszę pozbywać się ptaka.
Przywidzeniami na razie Ty tutaj szafujesz,
o swoich "zdaje mi się" ciągle nam trujesz,
a opisując przywary przeciętnej kobiety,
sam się nam wpasowujesz w ten opis niestety.
Goniąc swymi wpisami baby do gara,
pokazujesz żeś sam jest baba-plotkara.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 16:40   #790
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

prawda jest taka że na nic Twoje żale
mózesz tupać nóżką,nie obchodzi nas wcale
Kobiety są świadome i nic jadem nie wskurasz
Twoja wizja świata to jedna, wielka bzdura

Przysłużyłeś się wprawdzie naszym tż-om
myśl o ich zaletach staje się podnietą
wynosimy ich teraz niemal pod niebiosa
w sercu dziekując Bogu - trafiłam na niego a nie eosa!

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Twój TŻ Jane? Ładny! Taki nowoczesny partner wyzwolonej kobiety!
jesteście razem?
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 18:31   #791
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Zacytuj ten fragment mojej wypowiedzi!
chodziło mi o tę wymianę zdań:

Cytat:
Napisane przez arsea
Czyli rozumiem, że gdybyś tyrał na budowie 7 dni w tygodniu, a zarabiał jednocześnie 2-3 razy mniej niż twoja partnerka, to twoim zdaniem powinieneś jeszcze po nocy prać i sprzątać?
Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Dobrze powiedziane - gdybym! Oczywiście. Jak po równo, to po równo. Ile kosztuje godzina pracy w domu? Moje dwa 2 tysiące, jej 6, to jasne, że 4 trzeba odrobić w domu, a przynajmniej w domu trzeba odwalić robotę w stosunku 3 : 1.
ale dopuszczam taką ewentualność do siebie, że mogłam coś źle zrozumieć.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 18:51   #792
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Niech się nasz drogi eosik dąsa,
może mi skoczyć na kant wąsa,
nie przejmuję się jego inwektywami,
nie z takimi radziłam sobie "prorokami"
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 18:57   #793
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

pozytywna tu jest ekipa
po raz n-ty się o tym przekonuję
to się nigdy nie znudzi
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 19:20   #794
2016071135
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 220
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
To dawaj te dane.

Same dane bezpośrednio tezy nie popierają, ale jeśli do tych danych dołożyć odrobinkę wysiłku umysłowego i zastanowić się jak wyglądają zarobki w brygadzie, dziale, firmie, to łatwo dojść do wniosku, że szarzy pracownicy zarabiają mniej niż ich przełożeni, a jest ich zdecydowanie więcej. Wynik takiej zabawy umysłowej może być tylko jeden - mniejszość zarabia więcej i zawyża średnie, czyli większość wypada poniżej średniej. Podaj swoje dane.
Nie, wystarczy! Sam sobie szukaj!

http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/..._prac_2010.pdf
str. 10, wykres na dole

Pominę fakt, że kobiety zarabiają ogółem mniej od mężczyzn, bo to nie na temat.
Skupmy się na samych kobietach. W 4 ostatnich branżach zarobki są niskie, lecz tam kobiet pracuje zdecydowanie mniej, niż w pozostałych branżach, więc udział tych zarobków w średniej jest znacznie mniejszy.
Pozostałe wartości to NIE są psie pieniądze, zwłaszcza 3 pierwsze pozycje.
Wniosek: Większość kobiet NIE zarabia psich pieniędzy. Powiem więcej, zarabiają bardzo normalnie, już pomijając, że -

- średni zarobek mężczyzn jest zaledwie pół tysiąca wyższy. I co, mężczyźni już psich pieniędzy nie zarabiają? Zwłaszcza, że to ich jest najwięcej w tych najmizerniejszych (przynoszących najmniej pieniędzy) zawodach.
Cytat:
A ja rozgraniczam.
Czego nie zrozumiałeś w moim przykładzie? Wg twojego rozumowania wcale nie będziesz miał lepiej, gdy zaczniesz zarabiać mniej od partnerki (a to może się stać, nie mów, że nie. Dziś możesz zarabiać miliony, a jutro zostać zwolnionym.)
2016071135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 23:29   #795
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Ale się uśmiałam. Super jesteście!


Eos czułby się spełniony
gdyby dziewczę spotkał miłe
musi Panem być swej żony
jego myśli są zawiłe

Musi wiedzieć owa Pani
że od teraz miotła w pupę
żona w pracy jest do bani
lepiej niech mu robi zupę!
__________________


Edytowane przez Mahdab
Czas edycji: 2012-02-09 o 23:34
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 07:31   #796
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
1Mamy jakiegoś okupanta aktualnie?

2. Lubię wygodne życie. Może dlatego, że mam je tylko jedno i nie wierzę w reinkarnację.
3. Nigdy, niczego takiego nie twierdziłem. Każda z Was ze swoimi TŻ-ami możecie żyć tak, jak sobie tego chcecie. Że ja bym z Wami nie chciał żyć to całkem inna sprawa, ale jeśli trafił Wam się nowoczesny partner i mu tak dobrze, to nic mi do tego. Jeśli podnoszę te kwestie, to zawsze robię to wyłącznie z trzech powodów - dzieci, które płacą za to swoją cenę, kosztów dla całego społeczeństwa i ceny, którą większość z Was kiedyś w życiu za to zapłaci. Ale o tym dowiecie się po wielu, wielu latach.

4. To brzmi dla Was jak kabaret, ale gwarantuję Ci, że ogromna większość facetów czuje wtedy duży dyskomfort psychiczny i niejeden związek już się przez to posypał. Być może jest to durne, ale tak właśnie jest. Mężczyzna ma 'zakodowaną w genach' rolę żywiciela rodziny i jak się w tej roli nie spełnia, to ma problem, a razem z nim cała jego rodzina.

5.Przecież ja Was w nic nie wtłaczam. Ja Was tylko ostrzegam jak tabliczka w pociągu, która mówi - 'Nie wychylać się!' Ale przecież każdy może wychylić się z okna ile tylko zdoła. Najwyżej w coś przywali.

6. Korwin to taki sam wybryk natury jak feministki. Mówię o mężczyznach, którym się to nie podoba, o kobietach, które też nie są za feminizmem, o tych, które niby na głos są, a w domu robią co innego, o środowiskach prawicowych (uprzedzając ataki powiem, że prawicowcem nie jestem), o kościele (uprzedzając ataki powiem, że mi z nim nie po drodze). Przeciwników macie sporo. Za to popleczników jakich macie! Wystarczy zobaczyć kto bierze udział w manifach i innych paradach równości.
7. Przyczyna zawsze jest jedna i ta sama - jedno drugiemu przestało pasować. Oni Tobie, czy Ty im?
8. Pożyjemy, zobaczymy. Każdy skutek ma przyczynę, ale i sam jest przyczyną kolejnych zmian.
9. Jedyną rozdającą karty w swoim życiu to może być stara panna, albo laska z wątku 'Machobaba ...'.
10. A Ty swój uważasz za niesłuszny?
11. Dla mnie jesteś w 100% zdiagnozowana.
12. Widzę, że nie tylko mylisz teorie z paradygmatami, ale nawet fakty z dogmatami.
13. To czemu w to wierzą i ciągle dają sobie coś wtłaczyć do swoich głów? Ja tam nie wierzę w to co Ty, czy inne Wizażanki wtłaczacie mi do łba na mój temat. Czyżby dlatego, że jestem facetem, a one kobietami?

14. Bardzo mi się podoba takie stanowisko i zgadzam sie z nim w 100%. Wiesz co mi się najbardziej podoba? To, że dla Ciebie podmiotem jest dziecko, a nie Ty. Że piszesz o jego krzywdzie, a nie swoim poświęceniu. Tu już nie ma Moje Panie miejsca na krzyki - 'Moja d..a, moja sprawa!' Tu już nie ma miejsca wyłącznie na Wasze JA. Podobnie zresztą jak w całym okresie trwania związku, a nie tylko wtedy, gdy są dzieci. Ale wtedy szczególnie.

15. Jak by się czuł? Kiepsko! Durne? Może i durne, ale lepiej zrozumcie, że tak właśnie to działa.

16. Widzisz Tacyta? Nie wszystkie kobiety w praktyce odrzucają patriarchat. Wśród nich też jest wiele przeciwniczek feminizmu nawet, jeśli są to nieświadome przeciwniczki. Musicie je lepiej uświadamiać.
1. Tak, Eos okupuje Wizaż prowadząc tu krucjatę na rzecz powrotu do łask kur domowych.
2. Ja też nie wierzę w reinkarnację. Wolę mieć jedno życie niż odrodzić się jako kura domowa.
3. Widzę, że wróżbiarstwem się parasz, choć to nie ma żadnych podstaw naukowych...
4. Trzeba przyznać, że śmieszne bywają te występy Kabaretu Eosowego Niepokoju na Wizażu. Tylko strasznie zakompleksiony i niepewny siebie facet nie może przeboleć lepszych zarobków partnerki i zazdrości jej osiągnięć zawodowych. Jak można zawiścić i źle życzyć ukochanej osobie albo rzucić ją z powodu urażonego ego, bo większym stopniu zasila wspólny budzet? Na szczęście na towarzysza życia wybrałam sobie rozsądnego i pewnego siebie faceta, dlatego nasz związek nie ucierpi, jeśli kiedyś będę lepiej od niego zarabiać.
A Ty, Eosie, pamiętaj, że życie bywa przewrotne i nawet jeśli dziś ożenisz się z kobietą o niskich dochodach, jutro żona może zarabiać więcej od Ciebie.Pewnie ze strachu przed tą ewentualnością szukasz takiej bez żadnych dochodów i gotowej podpisać cyrograf o dożywotniej służbie w domu.
5. Zbytek troski. My sobie damy radę bez Twoich ostrzeżeń podszytych strachem przed utratą pozycji jedynego rozdającego karty w stosunkach damsko-męskich. Lepiej zastanów się nad sobą i zadaj sobie pytania. Dlaczego z uporem maniaka prowadzisz krucjatę na rzecz przywrócenia do łask kur domowych? Dlaczego nie możesz przejść do porządku dziennego nad tym, że Wizażanki wychylają się z ramek, w które chcesz je oprawić? Dlaczego tak Cię boli, że dzisiejsze kobiety żyją, jak chcą?
6. Właśnie pokazałeś swój brak solidarności z innymi szowinistami. A podobno wszystkich ich wspierasz bezinteresownie. Jeśli Janusz Korwin Mikke to wybryk natury, to kim jest Eos50, którego poglądy to lustrzane odbicie poglądów poczciwego prawicowca?
7. Wywróż to sobie z kart tarota. Jak to możliwe, że nie wziąłeś pod uwagę jeszcze trzeciej ewentualności: Może tamci nie odpowiadali mojemu kotu?
8. Cóż za odkrywczy wniosek….
9. Choć nie zaliczam się do żadnej z tych dwóch wymienionych przez Ciebie kategorii, jestem sternikiem swojego życia. To moje życie i nikt go nie przeżyje za mnie, więc niby dlaczego miałabym pozwolić komuś innemu o nim decydować? Każdy dorosły człowiek powinien wziąć wyłączną odpowiedzialność za swoje życie. Miarą dojrzałości jest niezależność od innych oraz zdolność decydowania o sobie.
10.Wierzę, że moja recepta na życie sprawdza się . Nie mam jednak w sobie eosowej pychy ani zapędów misjonarskich. Staram się tylko zawsze uświadomić kobietom, jak ważna jest niezależność finansowa oraz że nie warto zatracać nigdy swojego „ja” ani poświęcać się nieracjonalnie dla innych. To co inne kobiety zrobią ze swoim życie, to już ich sprawa.Ja nie poniosę konsekwencji zgubnej zależności od innych ani nie zmarnuję sobie życia jako kura domowa na usługach jakiegoś szowinisty, którego przerasta ogarnięcie własnego bajzlu.
11. Tak, sklasyfikowałeś mnie jako radykalną feministkę. Też mi odkrycie…Na podstawie tej jednej danej, jaką posiadasz, chcesz stawiać diagnozy…To nie psychologia, ale astrologia!:haha ha: Twój autorytet Freud się w grobie przewraca.
12.Zanim zaczniesz mi błędy wytykać, sprawdź sobie w encyklopedii PWN definicję słowa paradygmat :

http://encyklopedia.pwn.pl/haslo.php?id=4009442

Ponadto, jak na razie nie podałeś żadnych potwierdzonych naukowo faktów, a jedynie Twoje subiektywne poglądy, a ponieważ głosisz jej z misjonarskim zapędami godnymi lepszej sprawy i z fanatyzmem Ojca Rydzyka, to dla mnie to nic innego jak dogmat. Niby dlaczego miałabym cokolwiek z tego przyjąć na wiarę?
13. Z wątku Machobaby wynika, że partner tej kobiety też łatwo dał się zmanipulować i zatracił swoje „ja” a z innych wątków o złamanych sercach na Wizażu wyzierają faceci , którzy stracili pewność siebie, siłę, godność i nie myślą racjonalnie, więc przestań wreszcie nam chrzanić, że kobiety to słaba i emocjonalnia płeć.
14. Szowinizm eosowy osiągnął chyba apogeum w tym fragmencie. Kobieta to dla niego najmniej znaczący element w najmniejszej komórce społecznej zwanej rodziną, sprowadzony do roli inkubatora i wielofunkcyjnego robota kuchennego,który ma zawsze stawiać potrzeby dziecka i partnera nad swoje i nie zasługuje nawet na miano podmiotu. Jak śmiesz twierdzić, że potrzeby i szczęście kobiety są mniej ważne od potrzeb i szczęścia jej dziecka? Czy gdybyś został sam z maleńkim dzieckiem, byłbyś gotowy poświęcić swoje wygodnictwo, lenistwo i egoizm dla tego dziecka, rzucić pracę, aby je karmić i przewijać, czy też oddałbyś je do żłobka lub pod opiekę babci?
Mądre rodzicielstwo nie polega na stawianiu dziecka ponad wszystko. Oczywiście należy wziąć odpowiedzialność za istotę którą powołało się do życia, okazywać jej milość i troskę, brać pod uwagę także jej potrzeby przy podejmowaniu decyzj i zadbać o jej możliwie jak najlepszy rozwój, ale nie wolno zapominać w tym wszystkim o sobie. Potrzeby wszystkich członków rodziny są JEDNAKOWO ważne.
15. Ale to, ze ktoś czuje się jak zero, bo nagle zarabia mniej od partnerki, to tylko i wyłącznie jego problem. Zmieniające się okoliczności zewnętrzne nie wpędzą w kompleksy ani nie obniżą poczucia wartości czlowieka naprawdę pewnego siebie i przekonanego o swojej wartości.
16. Nie mam jeszcze jaskry i widzę, że większość przeciwniczek społecznego awansu płci pięknej to kobiety ze starszego pokolenia wychowane w nieco innej rzeczywistości. Młode dziewczyny mają już zwykle inny pomysł na zycie niż rola kury domowej i opowiadają się za sprawiedliwym podziałem obowiązków domowych.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.

Edytowane przez tacyta
Czas edycji: 2012-02-10 o 08:04
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 11:15   #797
2016071135
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 220
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Ja w dalszym ciągu się zastanawiam, skąd to głębokie przekonanie Eosa co do swojej racji. Czemu kobiety mają mieć gorzej - nie rozumiem. Bo tak było w przeszłości? Cóż, w przeszłości to i niewolnictwo było.

To wcale nie jest słabsza płeć. Przez wieki była tak traktowana, więc siłą sugestii kobiety były uległe. Teraz już nie mają ograniczeń i widać, że jak chcą, to są silne, wcale nie mniej, niż mężczyźni.
2016071135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 15:36   #798
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Eos czułby się spełniony
gdyby dziewczę spotkał miłe
musi Panem być swej żony
jego myśli są zawiłe

Musi wiedzieć owa Pani
że od teraz miotła w pupę
żona w pracy jest do bani
lepiej niech mu robi zupę!
Za to eos, gdy zje zupę
na swe Szczęście spojrzy czule,
na jej piersi, kształtną pupę
chwaląc piękno w tym szczególe,

podziwiając, wielbiąc wdzięki
powie - 'Kocham tylko Ciebie! -
doda jeszcze bez udręki -
'Ze mną będziesz żyć jak w niebie,

bo Ty Boskie Tak Zjawisko
mieć oprawę musisz piękną,
więc przyrzekam - zrobię wszystko,
że być zechcesz tylko ze mną!'
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 15:51   #799
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Za to eos, gdy zje zupę
na swe Szczęście spojrzy czule,
na jej piersi, kształtną pupę
chwaląc piękno w tym szczególe,

podziwiając, wielbiąc wdzięki
powie - 'Kocham tylko Ciebie! -
doda jeszcze bez udręki -
'Ze mną będziesz żyć jak w niebie,

bo Ty Boskie Tak Zjawisko
mieć oprawę musisz piękną,
więc przyrzekam - zrobię wszystko,
że być zechcesz tylko ze mną!'
" To zrób wszystko jak przysięgasz!
Bo na razie tylko gęgasz
obiecujesz wielkie dary
a ja tylko widze gary

obklejone,osmolone
moje zycie spier...one (przesadzilam)
I to wszystko w tym temacie
sam se pierz swe brudne gacie"
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 16:07   #800
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
To zrób wszystko jak przysięgasz!
Bo na razie tylko gęgasz
obiecujesz wielkie dary
a ja tylko widze gary

obklejone,osmolone
moje zycie spier...one (przesadzilam)
I to wszystko w tym temacie
sam se pierz swe brudne gacie"
Spełnię, spełnię Kotku Drogi,
lecz pamiętaj o układzie
najpierw wtrząchnę Twe pierogi,
a jak nie to mam to w zadzie

bo, gdy drzesz się wniebogłosy,
czar anielski znika, pryska,
jęczysz, kwękasz, rwiesz swe włosy,
to nie czas jest na igrzyska.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
jajców Ty już nie masz
kompleksy je zjadły
zdarzyło sie to wcześniej
nim wizażanki dopadły
Jajca mam w dobrym stanie. Sprawdziłem to z rana.
Więc skąd takie pomysły ma ta Młoda Dama?
Czemu tak ją frapują skoro ma TŻ-ta?
Czyżby z nich była lepsza dla Panny podnieta?
Nie igraj na dwa fronty, bo zostaniesz sama!

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Suchar
Tak ma na imię?
Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
pozytywna tu jest ekipa
po raz n-ty się o tym przekonuję
to się nigdy nie znudzi
Rozumiem, że o przedmiocie swego uwielbienia też nie zapomniałaś wyrażając tę myśl?

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Niech się nasz drogi eosik dąsa,
może mi skoczyć na kant wąsa,
nie przejmuję się jego inwektywami,
nie z takimi radziłam sobie "prorokami"
Raz pewna Bananalama
twierdziła, że lubi żyć sama.
Tłumaczy to ciągle każdemu,
że lepiej jest w łóżku samemu,
a na poduszce lśni łezka z rana.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 16:11   #801
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Spełnię, spełnię Kotku Drogi,
lecz pamiętaj o układzie
najpierw wtrząchnę Twe pierogi,
a jak nie to mam to w zadzie

bo, gdy drzesz się wniebogłosy,
czar anielski znika, pryska,
jęczysz, kwękasz, rwiesz swe włosy,
to nie czas jest na igrzyska.
Taką miłość to wsadź sobie
jescze sa inni panowie
obietnice niespełnione
lepiej znajdź se inną żonę

Mimo,że podziwiasz moje piersi i nogi
to szkoda mi zycia by lepić pierogi
Takich jak Ty mogę mieć dwudziestu
lecz wolę partnera który myje gary bez protestu

Pieniędzmi mi udręk życia nie osłodzisz
Gdy ja haruje jak osioł Ty do pracy wychodzisz
Przykro mi kochany-odchodzę do Zenka
Z nim skończy się zaraz mego życia męka
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 16:11   #802
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Asia c.d.:
Gary, pranie i kotlety…
Nie mam czasu już, o rety!
A zdobywam wykształcenie
Ponoć ono dzisiaj w cenie
Sesja chyba mnie zamęczy
Nikt się ze mną nie zaręczy

Może rzucę studia w ogóle
I przestawię się na Google
By tam szukać badań, danych
Jak eosik nasz kochany
Zacznę prać gotować sprzątać
I seriale też oglądać

Wtedy książę do mnie zmierzy
I pierścionek mi powierzy
Gbur i prostak-to nieważne
Męskie gacie dobre każde
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 16:15   #803
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez eos50;32215149[COLOR=Silver

[/COLOR]
Raz pewna Bananalama
twierdziła, że lubi żyć sama.
Tłumaczy to ciągle każdemu,
że lepiej jest w łóżku samemu,
a na poduszce lśni łezka z rana.
A to łezka ze smiechu
na jej licu się maluje
jak poczyta wieczorem co eos wypisuje
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 16:29   #804
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość


Tak ma na imię?


Raz pewna Bananalama
twierdziła, że lubi żyć sama.
Tłumaczy to ciągle każdemu,
że lepiej jest w łóżku samemu,
a na poduszce lśni łezka z rana.

Suchar = kiepski żart.

Nie mam snów aż tak tragicznych,
ani zabawnych, ani komicznych,
abym przez sen płakać miała,
i jakieś łezki obok znajdowała.
Czasami jednak alergia dzika,
mój wielki nochal skutecznie zatyka,
czasem więc z otwartymi sypiam ustami,
i wtedy się budzę z mokrymi poduchami.
Również są to pewne ustrojowe płyny,
jednak jest to ślina, a nie lzy dziewczyny


---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Dziewczyny, jesteście boskie!
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 19:01   #805
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Znowu tu weszłam i padłam ze śmiechu

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Spełnię, spełnię Kotku Drogi,
lecz pamiętaj o układzie
najpierw wtrząchnę Twe pierogi,
a jak nie to mam to w zadzie

bo, gdy drzesz się wniebogłosy,
czar anielski znika, pryska,
jęczysz, kwękasz, rwiesz swe włosy,
to nie czas jest na igrzyska.

Oh, Eosie, bądźże miły,
mnie te gary już znudziły
kochasz mnie, czy me pierogi?
a, i jeszcze moje nogi.
Tylko w głowie Ci bzykanie,
gdy się nażresz, mój Ty Panie,
Już Cię nie chcę wstrętny leniu,
zmyje gary sąsiad Zeniu,
ja od Ciebie wolę jego,
a Ty wypchaj się kolego!


Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Jajca mam w dobrym stanie. Sprawdziłem to z rana.
Więc skąd takie pomysły ma ta Młoda Dama?
Czemu tak ją frapują skoro ma TŻ-ta?
Czyżby z nich była lepsza dla Panny podnieta?
Nie igraj na dwa fronty, bo zostaniesz sama!
Eos znowu nie zrozumiał, o co tutaj chodzi...
Chodziło o męskie jądra, te co są tak nisko,
nie o jajka do jedzenia, co lodówka chłodzi,
gdyby miało męskie jaja to biedne chłopisko,
równo z żoną by sprzątało domowe ognisko.



Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Tak ma na imię?
Wysil się trochę, żeby komuś dogryźć w dowcipniejszy sposób
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 08:57   #806
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

TO NIE JEST FAIR!!! CZTERY NA JEDNEGO???

No, ale nic. Dam radę tylko przepraszam wszystkie te z Was, którym zalegam z odpowiedziami.
Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Taką miłość to wsadź sobie
jescze sa inni panowie
obietnice niespełnione
lepiej znajdź se inną żonę

Mimo,że podziwiasz moje piersi i nogi
to szkoda mi zycia by lepić pierogi
Takich jak Ty mogę mieć dwudziestu
lecz wolę partnera który myje gary bez protestu

Pieniędzmi mi udręk życia nie osłodzisz
Gdy ja haruje jak osioł Ty do pracy wychodzisz
Przykro mi kochany-odchodzę do Zenka
Z nim skończy się zaraz mego życia męka
Udaje tu przed nami ta Mała Asiczka
jaka to w Jej postaci pręży się Łasiczka,
że garów nienawidzi, pranie jej nie nęci,
że Ona Pani Świata facetami kręci.

Prawda jednak jest taka Moje Drogie Panie,
na nic Wasze protesty, na nic zapewnianie,
bo wszystko byście dały, wszystkie gary zmyły,
żeby tylko koło Was jakieś portki były!

Z Asią też tak już było, gdy facet pokazał,
że wyjechać zamierza i wybrać rozkazał,
to zła z początku Asia pazurki schowała
i za swoim kochaniem szybko pojechała.

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Asia c.d.:
Gary, pranie i kotlety…
Nie mam czasu już, o rety!
A zdobywam wykształcenie
Ponoć ono dzisiaj w cenie
Sesja chyba mnie zamęczy
Nikt się ze mną nie zaręczy

Może rzucę studia w ogóle
I przestawię się na Google
By tam szukać badań, danych
Jak eosik nasz kochany
Zacznę prać gotować sprzątać
I seriale też oglądać

Wtedy książę do mnie zmierzy
I pierścionek mi powierzy
Gbur i prostak-to nieważne
Męskie gacie dobre każde
Ależ ucz się i studiuj Moja Mała Duszko,
bo kobiecy intelekt ważny jest jak łóżko,
ale w swoich zapędach miej wzgląd na facetów,
że ciężej im się żyje nie jedząc kotletów.

Gbur, Książę, prostak jakiś z nich każdy to lubi
i każdy mądrą laskę tym bardziej hołubi
im lepszą gospodynią im się ona jawi,
bo ksiąg uczonych Twoich żaden z nich nie strawi.

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
A to łezka ze smiechu
na jej licu się maluje
jak poczyta wieczorem co eos wypisuje
Wieczorna jej łezka, to łezka ze śmiechu,
poranna zaś łezka, jest gorzka i słona,
bo rankiem na karku nie czuje oddechu,
dotyku, bliskości więc z żalu jest ona.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Nie mam snów aż tak tragicznych,
ani zabawnych, ani komicznych,
abym przez sen płakać miała,
i jakieś łezki obok znajdowała.
Czasami jednak alergia dzika,
mój wielki nochal skutecznie zatyka,
czasem więc z otwartymi sypiam ustami,
i wtedy się budzę z mokrymi poduchami.
Również są to pewne ustrojowe płyny,
jednak jest to ślina, a nie lzy dziewczyny
Usiądź sobie wygodnie na łóżku w pokoju,
weź głębokie oddechy, zażyj ciut spokoju,
porzuć swoje emocje właściwe kobietom,
przez które jakże łatwo ulegasz podnietom.
Skąd ta moja rada? Bo tak lepiej będzie
i zaraz rytmu, rymów w wierszach Twych przybędzie!
Pobocznym skutkiem tego, co Ci tutaj radzę
będzie Twe lepsze zdrowie. Coś Ci jeszcze zdradzę -
być może nawet szybciej znikną gluty z nosa
wystarczy, że czasami posłuchasz eosa.

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Oh, Eosie, bądźże miły,
mnie te gary już znudziły
kochasz mnie, czy me pierogi?
a, i jeszcze moje nogi.
Tylko w głowie Ci bzykanie,
gdy się nażresz, mój Ty Panie,
Już Cię nie chcę wstrętny leniu,
zmyje gary sąsiad Zeniu,
ja od Ciebie wolę jego,
a Ty wypchaj się kolego!
Z eosem w swym życiu trzeba się natrudzić,
lecz za to nie można minuty się nudzić.
Z eosem umowa jest przecież możliwa
i, gdy to zrozumie kobieta szczęśliwa
będzie w jego ramionach co rano się budzić.

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Eos znowu nie zrozumiał, o co tutaj chodzi...
Chodziło o męskie jądra, te co są tak nisko,
nie o jajka do jedzenia, co lodówka chłodzi,
gdyby miało męskie jaja to biedne chłopisko,
równo z żoną by sprzątało domowe ognisko.
Przecież sprawdzałem w portkach, a nie w swej lodówce!
Wyjąłem, obejrzałem, klepnąłem po główce.
On zmężniał! Odpowiedział! Więc wniosek jest taki,
że jak wszystkie kobiety masz dalej majaki.
Chyba, że Moja Pani nie widzisz różnicy
między jaj rodzajami i do jajecznicy
bierzesz męskie klejnoty zamiast te kurzęce,
wtedy licz się z reakcją, gdy chłop krzyknie w męce
- 'Gotować nie potrafisz, pieścić też nie umiesz
więc żegnaj, bo mej męskiej duszy nie rozumiesz!'
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 09:25   #807
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Udaje tu przed nami ta Mała Asiczka
jaka to w Jej postaci pręży się Łasiczka,
że garów nienawidzi, pranie jej nie nęci,
że Ona Pani Świata facetami kręci.

Prawda jednak jest taka Moje Drogie Panie,
na nic Wasze protesty, na nic zapewnianie,
bo wszystko byście dały, wszystkie gary zmyły,
żeby tylko koło Was jakieś portki były!

Z Asią też tak już było, gdy facet pokazał,
że wyjechać zamierza i wybrać rozkazał,
to zła z początku Asia pazurki schowała
i za swoim kochaniem szybko pojechała.

Może wróć do wątku bo Ci się z tej zaciekłości fakty mieszają

Jak dobrze wiesz kot był sprawą kluczową gdy się okazało,że on nie ucierpi (zgoidnie z nową ustawą o ktorej doniosły wizażanki) decyzja zapadła. TAK, Z POWODU KOTA Bo tam była moja granica i moje ultimatum od którego wszystko zależało/
Wiem,ze tego nie przyjmujesz do wiadomości, ale tak właśnie jest.


Poza tym skąd ten upadek obyczajów, ćpające dzieciaki skoro kobiety takie uległe?
Dodam,że jak dla mnie ten świat mógłby się nawet dziś skończyć gdyby tacy jak Ty dyktowali warunki (GDYBY)Na szczęście masz g do powiedzenia o tym jak mamy żyć

Właśnie tak...stary kawalerze (JESTEM PEWNA)
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający

Edytowane przez dawidowskasia
Czas edycji: 2012-02-11 o 09:26
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 09:35   #808
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Eos wpadł w trans mentorsko-proroczy
i swą krucjatę na Wizażu toczy.
Straszną przepowiednię przed nami wywleka,
że feministki marniutki los czeka,
staropanieństwo, dziwactwa i koty,
jeśli do garów nie wrócą, niecnoty!
Tworzy dogmaty, straszy, diagnozuje,
"damskimi" przypadłościami się emocjonuje.
Lecz co w kobiecej duszy siedzi na dnie,
w swym zadufaniu nigdy nie odgadnie.
Próżno w wizażowych nickach dwoi się i troi.
Nie znajdzie tu chętnej służyć mu dziewoi.
I choć wszędzie tak pełno tego kwiatu,
grozi mu realne widmo celibatu!
Podatnych dusz i ciał już nie zawłaszczy,
na misję więc ruszy, zamiast wieść żywot hulaszczy.
Tam wreszcie pofolguje swej samczej naturze,
śledząc plemienne tańce na rurze.
Będzie poddaństwo kobiet wśród tubylców krzewić,
szukając chętnych do kłodingu dziewic...
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 09:57   #809
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Ten eos jest smutny i żałosny jak penis po stosunku. A prawda jego "poezji" to tischnerowska g...prawda. Z kim tu dyskutować?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 10:25   #810
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Ależ ucz się i studiuj Moja Mała Duszko,
bo kobiecy intelekt ważny jest jak łóżko,

ale w swoich zapędach miej wzgląd na facetów,
że ciężej im się żyje nie jedząc kotletów.

Gbur, Książę, prostak jakiś z nich każdy to lubi
i każdy mądrą laskę tym bardziej hołubi
im lepszą gospodynią im się ona jawi,
bo ksiąg uczonych Twoich żaden z nich nie strawi.
Zdanie mocno pogrubione
Bardzo dobrze jest stworzone
Ach mój drogi ach mój miły
Aż się oczy me zdziwiły!

O to nie martw się eosie
Ja facetów nie mam w nosie
I gotować ach jak lubię
I się bardzo tym też chlubię

Lecz mi powiedz jak to da się
Czy ja mogę w jednym czasie:
prać
gotować
zmywać
sprzątać
M jak Miłość też oglądać?

Powiem tylko książe drogi
Że gdy padnę już na nogi
Po tym całym dniu roboty
Na seks nie mam już ochoty
A to przecież wedle Twego
Najważniejsze jest kolego

Chyba sobie znajdę chłopa
Prawdziwego, nie jełopa
I odnajdzie się w sprzątaniu
A nie skończy na gadaniu
I zachwyci się książkami
No i także kotletami

A jak takiego nie odnajdę
Tylko trafię na ciamajdę
Wolę zostać starą panną
I się zalać łez fontanną
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.