Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz nowy! - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-24, 09:45   #781
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz ..

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
a próbowałaś 355? On jest moim ideałem jeśli chodzi o cieliste cienie, jest neutralny ale ma żółty ton (nie to co 353, który niby jest neutralny ale jak dla mnie ma zdecydowany różowy ton i nie noszę go solo nigdy, jedynie jako cień bazowy się u mnie sprawdza, bo 355 używam tylko solo )
Ja najbardziej lubię brzoskwiniowawy 330, 353 jest u mnie biały .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:50   #782
anilab
Raczkowanie
 
Avatar anilab
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 299
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Dziewczyny pomożecie? Jakie polecacie podkłady do cery normalnej z tendencją do świecenia się strefy T? Szukam podkładu który daje naturalny efekt i nie kryje mocno, nie chcę efektu "maski" oraz nie potrzebuję silnego krycia
anilab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:52   #783
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Ta, yhym
O kurde, to nie ten wątek, nikt nie wie o co kaman


Ja kiedyś miałam ochotkę na róż z Bourjois, trochę się nawet nimi maziałam, ale tyle tych kolorów, że się zdecydować nie mogłam... One się różnią wykończeniami?
I nie wiem co by pasowało dla mnie, Towarzyszka Niedoli narobiła mi smaku na jakiś brzoskwiniowy, ciepły odcień...
Polecam Rose Mandarine 39 ja zakupiłam i jestem zadowolona, jest matowy , pomarańcz ale ładny pomarańcz swoja drogą to chyba muszę zainwestowac w większą kosmetyczkę ta jest codzienna a jeszcze większa mniej uzywana w szafie, straszna jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140424_104219[1].jpg (111,3 KB, 172 załadowań)
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:54   #784
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez anilab Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożecie? Jakie polecacie podkłady do cery normalnej z tendencją do świecenia się strefy T? Szukam podkładu który daje naturalny efekt i nie kryje mocno, nie chcę efektu "maski" oraz nie potrzebuję silnego krycia
moze healthy mix?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:26   #785
anilab
Raczkowanie
 
Avatar anilab
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 299
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
moze healthy mix?
Mam 123, healthy mix jest podobny czy to zupełnie coś innego?
anilab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:56   #786
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez anilab Pokaż wiadomość
Mam 123, healthy mix jest podobny czy to zupełnie coś innego?
zupełnie inna bajka
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:18   #787
anilab
Raczkowanie
 
Avatar anilab
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 299
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
zupełnie inna bajka
oki to przyjrzę mu się rozumiem, że jest lekko kryjący bez efektu "maski"?
anilab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 11:34   #788
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez sarssa Pokaż wiadomość


Witaj
Jakiego podkładu używasz?
Może używałaś odcienia Rattan DW ?
obawiam się, że byłby za ciemny dla mnie , chciałam go wczoraj w sklepie EL w Galerii Mokotów obczaić, ale nie było, a ponoć normalnie w S. i D. ich nie ma. Mam złe doświadczenia z DW bo 1w1 utlenia mi się na pomarańczowo różowo, wersja Light 0.5 też to samo, jak na razie szukam bezskutecznie, nawet z MAC mam problem, bo nc20 za ciemne a nc15 zbyt neutralne;/ Jak na razie kombinuje mieszając jasne neutralne odcienie z tymi ciemniejszymi żółtymi i wtedy mi wychodzi to co być powinno w miarę ale i tak bez szału. Idealnym kolorem był podkład mineralny Light Golden z Lumiere, ale formuła mi nie pasuje i przestali produkować.

Jak na razie szukam ideału bo nic nie znalazłam, napewno skuszę się kiedyś na BB bo ponoć jasne żółtki mają, ale muszę najpierw gdzieś próbkę wyżebrać
Kupiłam na testy Revlon Nearly Naked 120 bo powinien być okej kolorystycznie, ale jak będzie to się okaże.

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
a próbowałaś 355? On jest moim ideałem jeśli chodzi o cieliste cienie, jest neutralny ale ma żółty ton (nie to co 353, który niby jest neutralny ale jak dla mnie ma zdecydowany różowy ton i nie noszę go solo nigdy, jedynie jako cień bazowy się u mnie sprawdza, bo 355 używam tylko solo )

chyba nie, bo ja nr na pamiec nie znam, ale jak patrze po zdjeciach, temptali mi lewe zdjecia pokazała, faktycznie wart uwagi

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2014-04-24 o 11:36
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:41   #789
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez anczyka Pokaż wiadomość
Niech ktoś się wypowie na temat kremu BB Maybelline. I czym się różni niebieski od różowego?
I jeśli można to jeszcze Lirene City Matt. 203 nadaje się dla bladziocha?
Ja dziś kupiłam ten dream pure za ok 12(chociaż cena na czytniku była 23 z czymś myślałam że czytnik uwzględnia rabat)i po pierwszym teście jestem zadowolona. Ma fajny jasny odcien w sam raz dla mnie (mam jasną cerę ale bladziochem nie jestem) dobrze się rozprowadza,nie robi smug i nie podkreśla jakoś mocno suchych skórek
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 12:18   #790
Duska_
Przyczajenie
 
Avatar Duska_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Ja już po zakupaach
Rimmel Wake Me Up ( oby się sprawdził u mnie ! )
Puder Rozświetlający Wibo jedyny jaki był mi znany a Panie w Rossie były tak zabiegane i oblężone , że zanim bym się dopchała i zapytala o inny byłaby noc !
Róż Lovely Color Mix
Maybeline krem BB

teraz czekam na promocję na kosmetyki do oczu marzy mi się cień coś w tony złociste , bo nie wiem jakim cudem mam tylko jeden cień rozświetlający i w dodatku brązowy aa i mam paletkę zielonych ale nie mam pomysłu na makijaże z nimi w roli głównej więc leżą zapomniane !
__________________
12.08.2012 <3
Michaś <3
Duska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 13:04   #791
anczyka
Raczkowanie
 
Avatar anczyka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 64
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Jaki cielisty matowy cień polecacie?
anczyka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 14:06   #792
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez anilab Pokaż wiadomość
Mam 123, healthy mix jest podobny czy to zupełnie coś innego?
Dziewczyny dobrze mówią, to zupełnie inna bajka. Mam mieszaną cerę i 123 zupełnie się u mnie nie sprawdza, podkreśla suche skórki o które nigdy się nie podejrzewałam albo tak mi wysusza cerę HM dopiero co kupiłam ale to niebo i ziemia, ładnie kryje ale nie robi maski, cera jeszcze mi się nie świeci. Oby tak dalej
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 14:59   #793
margaretka9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 25
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Dziewczęta. Możecie mi pomóc w doborze koloru. Zakupiłam rimmel stay matte kolor 103 i jest idealny dla mojej cery. Chcę jeszcze dokupić puder również stay matte ale zastanawiam się nad kolorem - czy brać 003 czy 004?
Jest jakaś diametralna różnica w nich? który by się bardziej komponował z ww podkładem?
margaretka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 15:28   #794
anilab
Raczkowanie
 
Avatar anilab
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 299
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dobrze mówią, to zupełnie inna bajka. Mam mieszaną cerę i 123 zupełnie się u mnie nie sprawdza, podkreśla suche skórki o które nigdy się nie podejrzewałam albo tak mi wysusza cerę HM dopiero co kupiłam ale to niebo i ziemia, ładnie kryje ale nie robi maski, cera jeszcze mi się nie świeci. Oby tak dalej
Super, dziękuję W takim razie się na niego skuszę, o ile uda mi się gdzieś dorwać mój kolor bo byłam dziś w 2 Rossach i w każdym był po 1 sztuce ale oczywiście otwarty i upaciany mimo, że do każdego koloru były testery
anilab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 15:34   #795
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez margaretka9191 Pokaż wiadomość
Dziewczęta. Możecie mi pomóc w doborze koloru. Zakupiłam rimmel stay matte kolor 103 i jest idealny dla mojej cery. Chcę jeszcze dokupić puder również stay matte ale zastanawiam się nad kolorem - czy brać 003 czy 004?
Jest jakaś diametralna różnica w nich? który by się bardziej komponował z ww podkładem?
Ja bym na Twoim miejscu brała transparentny, no chyba, że potrzebujesz dodatkowego krycia...
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 15:35   #796
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

a ja Wam powiem, że po przetestowaniu następujących podkładków:
Bourjois 123, flower, hm
Revlon CS do mieszanej
Loral TM
kilkanaście koreańskich prawdziwych bb kremów
Pierre Renee Balance
obecnie na prowadzenie wychodzi skromniaczek Lirene City Matt w kolorze jasnym.
Dałam za niego w promocji wczoraj ok 11zł, mam go na sobie od samego rana i zaliczyłam w nim godzinną wyprawę rowerową w średnich warunkach (mokro i duszno), sprzątanie i trzyma się idealnie bez poprawek
warto przetestować za te 11zł. Mat nie jest płaski, kryje średnio.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 15:37   #797
Duska_
Przyczajenie
 
Avatar Duska_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez anilab Pokaż wiadomość
Super, dziękuję W takim razie się na niego skuszę, o ile uda mi się gdzieś dorwać mój kolor bo byłam dziś w 2 Rossach i w każdym był po 1 sztuce ale oczywiście otwarty i upaciany mimo, że do każdego koloru były testery
Nienawidzę kiedy dziewczyny mimo że mają testery patrzą odcień podkładu prosto z opakowania, wczoraj zwróciłam uwagę takiej dziewczynie to zbulwersowana, że jakoś przecież musi sprawdzić, miałam ochotę ją zabić ! u mnie na szczęście dało się znaleźć nieruszany podkład ! wierzę że i Tobie się uda
__________________
12.08.2012 <3
Michaś <3
Duska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 15:45   #798
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Duska_ Pokaż wiadomość
Nienawidzę kiedy dziewczyny mimo że mają testery patrzą odcień podkładu prosto z opakowania, wczoraj zwróciłam uwagę takiej dziewczynie to zbulwersowana, że jakoś przecież musi sprawdzić, miałam ochotę ją zabić ! u mnie na szczęście dało się znaleźć nieruszany podkład ! wierzę że i Tobie się uda
Też mnie denerwują takie baby. Testery są a one z pełnowymiarowego produktu sobie sprawdzają... Najgorzej jest właśnie na takich promocjach, pełno ludzi każdy chce coś sprawdzić dopchać się nie można... Masakra
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 15:55   #799
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

DOUGLAS GALERIA ŁÓDZKA: Niedziela z rabatami -20% na wszystkie zapachy, -10% na pozostały asortyment tylko 27.04 w perfumerii Douglas w Galerii Łódzkiej! Rabaty nie łączą się.

NATURA: Aktywuj kupon PAYBACK na zakupy w Naturze: 2xwięcej PB za zakup 35 zł
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 16:02   #800
anilab
Raczkowanie
 
Avatar anilab
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 299
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Duska_ Pokaż wiadomość
Nienawidzę kiedy dziewczyny mimo że mają testery patrzą odcień podkładu prosto z opakowania, wczoraj zwróciłam uwagę takiej dziewczynie to zbulwersowana, że jakoś przecież musi sprawdzić, miałam ochotę ją zabić ! u mnie na szczęście dało się znaleźć nieruszany podkład ! wierzę że i Tobie się uda
Też tego nie nawidzę, mam ochotę takie dziewczyny ... Ogólnie na takich promocjach wychodzi bydło z ludzi...
W sobotę wybieram się ponownie i mam nadzieję, że uda mi się znaleźć nienaruszony podkład

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja Wam powiem, że po przetestowaniu następujących podkładków:
Bourjois 123, flower, hm
Revlon CS do mieszanej
Loral TM
kilkanaście koreańskich prawdziwych bb kremów
Pierre Renee Balance
obecnie na prowadzenie wychodzi skromniaczek Lirene City Matt w kolorze jasnym.
Dałam za niego w promocji wczoraj ok 11zł, mam go na sobie od samego rana i zaliczyłam w nim godzinną wyprawę rowerową w średnich warunkach (mokro i duszno), sprzątanie i trzyma się idealnie bez poprawek
warto przetestować za te 11zł. Mat nie jest płaski, kryje średnio.
Kurczę zaciekawiłaś mnie tym podkładem co do niego testery w rossie?
anilab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 16:05   #801
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

ja na szczęście robiłam zakupy w poniedziałek rano i nikt nie wiedział chyba o promocji bo nikogo nie było przy szafach
Ja nie wiem co ludzie mają z tym otwieraniem podkładów
Zawsze biorę podkład jak najdalej z tyłu z nadzieją że łapska innych tam nie doszły
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 16:25   #802
Duska_
Przyczajenie
 
Avatar Duska_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

[QUOTE=anilab;46160273]Też tego nie nawidzę, mam ochotę takie dziewczyny ... Ogólnie na takich promocjach wychodzi bydło z ludzi...
W sobotę wybieram się ponownie i mam nadzieję, że uda mi się znaleźć nienaruszony podkład [COLOR="Silver"]

trzymam kciuki !ja bym chętnie jeszcze korektor upolowała jakiś, ale nie wiem czy znajdę taki co by zakrył moje ćpuńskie cienie pod oczami
__________________
12.08.2012 <3
Michaś <3
Duska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 18:01   #803
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja Wam powiem, że po przetestowaniu następujących podkładków:
Bourjois 123, flower, hm
Revlon CS do mieszanej
Loral TM
kilkanaście koreańskich prawdziwych bb kremów
Pierre Renee Balance
obecnie na prowadzenie wychodzi skromniaczek Lirene City Matt w kolorze jasnym.
Dałam za niego w promocji wczoraj ok 11zł, mam go na sobie od samego rana i zaliczyłam w nim godzinną wyprawę rowerową w średnich warunkach (mokro i duszno), sprzątanie i trzyma się idealnie bez poprawek
warto przetestować za te 11zł. Mat nie jest płaski, kryje średnio.
Szkoda tylko że Lirene nie ma jasnych kolorów .
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 19:43   #804
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez anczyka Pokaż wiadomość
Jaki cielisty matowy cień polecacie?
Przyłączam się do pytania
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 19:54   #805
alinson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 257
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Ja Was zabiję nie używam różu, bo mam chomikowate poliki (przynajmniej brak widocznych kości policzkowych), podkrążone oczy (widoczne różowo-fioletowe cienie + worki), nie mam pędzla i nawet nie umem nakładać różu, ale normalnie zaraz się skuszę na ten z Bourjois 34 xD jesteście straszne
alinson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 20:01   #806
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez alinson Pokaż wiadomość
Ja Was zabiję nie używam różu, bo mam chomikowate poliki (przynajmniej brak widocznych kości policzkowych), podkrążone oczy (widoczne różowo-fioletowe cienie + worki), nie mam pędzla i nawet nie umem nakładać różu, ale normalnie zaraz się skuszę na ten z Bourjois 34 xD jesteście straszne
W takim przypadku tym bardziej powinnaś! Jak się kości policzkowe zagubiły w akcji, to trzeba je sobie dorysować, żeby wyglądać bardziej jak stworzenie człekokształtne. Chomikopodobna pozdrawia .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 20:06   #807
delmuse
Przyczajenie
 
Avatar delmuse
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 19
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

dziewczyny, jak to jest z tymi promocjami? teraz podkłady, korektory itp., za tydzień produkty do oczu, a co następne? byłabym wdzięczna za odpowiedź bo przeszukuje forum i chyba ślepa jestem
delmuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 20:08   #808
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Sporo osób pieje nad Inglotowymi.
Zgadzam się, fajny gadżet, ja noszę puder ze sobą, w awaryjnych sytuacjach, w biegu, bym używała... Ciekawe ile mat trzymają
polecam Inglotowe
bibułki nie "trzymają matu", one tylko ściągają nadmiar sebum z twarzy, fizycznie

Cytat:
Napisane przez alinson Pokaż wiadomość
Dziewczyny Bourjois krem CC, ktoś coś? jakieś opinie? Polecacie? Warto kupić?
ja polecam, ale to zależy czego oczekujesz
Cytat:
Napisane przez MadameDoux Pokaż wiadomość
Ja swoje zakupy zrobiłam w małym mieście, pierwszego dnia promocji, niedługo po otwarciu sklepu i o dziwo ledwo się dopchałam oO Ale za to kupiłam:
- L'Oreal Glam Bronze Duo Sun dla blondynek 101,
- L'Oreal Lumi Magique baza rozświetlająca,
- Bourjois róż nr 54,
- Bourjois Healthy Mix Light Beige.
Wzięłam jeszcze flat topa z EcoTools, a jutro lecę po korektor Lumi Magique, podkład Max Factor i True Match. Za tydzień mam w planach L'Oreal Million Lashes So Couture, bo jest to mój KWC Wezmę też chyba Telescopica, bo całkiem dobrze mi się nim malowało No, i na koniec zostaną mi pomadki Rimmel by Kate Moss. Następne moje wejście na dział kolorówki to chyba będzie po wakacjach
szaleństwo
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
obecnie na prowadzenie wychodzi skromniaczek Lirene City Matt w kolorze jasnym.
Dałam za niego w promocji wczoraj ok 11zł, mam go na sobie od samego rana i zaliczyłam w nim godzinną wyprawę rowerową w średnich warunkach (mokro i duszno), sprzątanie i trzyma się idealnie bez poprawek
warto przetestować za te 11zł. Mat nie jest płaski, kryje średnio.
daje piękny efekt na twarzy, ale dla mnie jest za ciemny



nie kupiłam w końcu CC z Bourjois w drugim Rossie wcale nie ma szafy już
jestem zła, że nie dostałam, tak samo jak jasnego prasowańca z Manhattanu
w ogóle większości podkładów wymiecione najjaśniejsze kolory, nic nie można dobrać
sprawdzałam Rimmel Wake Me Up 100 Ivory i ciemniuch też, wcale się nie wydaje jaśniejszy od 103 True Ivory, którego mam i czasem mieszam z czymś jaśniejszym (fajne ma właściwości, ale odcień to pomyłka)

kupiłam sobie za to poza Rossem Champagne z Pierre Rene i Revlona CS 150 Buff

czekoladka z Bourjois mnie się wydaje za ruda, ale ślicznie wygląda w opakowaniu, to trzeba przyznać



a może polecicie coś z Natury na -40%? (28.04-05.05)
chodzi mi o marki dostępne w Naturze tylko
czy lakiery też wchodzą (wszystkie kosmetyki do makijażu)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-04-24 o 20:10
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 20:10   #809
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Przepadlam czekoladka jest moja dopiero w 3 rosie ja dorwalam i w dodatku TZ mi ja kupil w rezultacie
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 20:14   #810
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez delmuse Pokaż wiadomość
dziewczyny, jak to jest z tymi promocjami? teraz podkłady, korektory itp., za tydzień produkty do oczu, a co następne? byłabym wdzięczna za odpowiedź bo przeszukuje forum i chyba ślepa jestem

22.04 - 27.04
podkłady, pudry, róże, bronzery i korektory

28.04 - 04.05

tusze, cienie, kredki i eyelinery

05.05 - 11.05

produkty do ust, lakiery i odżywki do paznokci


---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Przepadlam czekoladka jest moja dopiero w 3 rosie ja dorwalam i w dodatku TZ mi ja kupil w rezultacie
i jak, ruda czy nie bardzo?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.