Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-10, 21:52   #781
poolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar poolinkaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 304
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

jak mi nie przejdzie, to zrobię sobie wyniki i pójdę do lekarza, oby przeszło! nigdy czegoś takiego nie miałam, a tu takie coś! jeszcze w wakacje (jakie by nie były :P )... ech mam nadzieje że jakoś mi przejdzie... oby...
dzięki dziewczyny
__________________
"nie bój sie uwierz w siebie masz juz wszystko poczuj więc , ze przed Tobą cała przyszłość "
poolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 22:58   #782
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Jak masz coś takiego dłużej niż tydzień, to raczej samo nie przejdzie. Ja leczyłam się Furaginem ponad tydzień, bo nie sądziłam, że to coś tak poważnego. W posiewie wyszły szczawiany wapnia i masz Ci los. Nawet się nie spodziewałam. A wszystko przez to, że miałam ciągle podwyższoną temperaturę i byłam tym zaniepokojona. Zrób dla świętego spokoju posiew. Jak będzie kilka bakterii, to kuracja kilka razy dziennie Furaginem pomoże, jak masz ich więcej, to może trzeba będzie wdrożyć antybiotyk albo coś innego. Sama mam sporo problemów z pęcherzem (wada wrodzona) i nie ignoruję żadnych objawów w tej kwestii. Szybciej się wyleczysz, kiedy szybko zareagujesz. Tak jak ja z okiem - spuchło, od razu okulista i na szczęście jęczmień jeszcze nie powstał.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 07:40   #783
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez pajka90 Pokaż wiadomość
Lia89 czytam Twoje odpowiedzi na które odpowiadasz innym i wydaje mi się, że jesteś trochę nie miła do nich.
Bez przesady, nikt tu nie jest niemiły. No chyba, że ktoś, kto pisze, że ulotka to niepotrzebna makulatura, jest słodkim misiaczkiem, a ja jestem paskudnym ogrem, bo się nie zgadzam z tą opinią. W takim razie takich ogrów na pewno jest więcej.
I ja, i Eldo_rado, i Lia89 zawsze udzielamy odpowiedzi na pytania. I chyba o to chodzi, a nie o to, żeby komuś nasłodzić i żeby poczuł się pogłaskany po główce za to, że nie czyta ulotki. Zwłaszcza, że z wizażu ostatnio robi się śmietnik, codziennie pojawiają się nowe głupie posty, a nawet oddzielne wątki na temat "jadłam pomidorową, czy jestem w ciąży?", albo o tabletkach, albo o podobnych rzeczach. I oczywiście nie mam nic przeciwko temu, żeby pytać, ale dlaczego wcześniej nie poświęcić 10 sekund na look to ulotki? Przypomina mi się hit, czyli słowa którejś tam z wizażanek: "jakbym chciała czytać ulotkę, to bym tu nie pisała!".
No ale od dziś będę chodzącą watą cukrową i każdego olewacza ulotek obdarzę epitetem adekwatnym do czegoś różowego, puszystego i słitaśnego Lia89, Ty też chyba musisz
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 07:43   #784
pajka90
Raczkowanie
 
Avatar pajka90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Siemianowice.
Wiadomości: 299
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

_Juliette_ jesteś złośliwa. Powiedziałam co myślę i nie kierowałam tego do Ciebie więc nie wtrącaj się. Skoro jesteś taka wszechwiedząca i nigdy o nic nie pytasz to nic tylko gratulacje.
__________________
pajka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 07:48   #785
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

A czy napisałam, że nigdy nie pytam, albo, że jestem wszechwiedząca? Dajcie spokój. Napisałam, że nikt tutaj nie jest niemiły. Ani złośliwy.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 08:44   #786
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Ciiiicho dziewczynki! żadnych kłótni na tym wątku nigdy nie było i ma nie być!

poolinkaa, może to być też zapalenie cewki moczowej, też to miałam - strasznie nieprzyjemne! Tyle że ja od seksu w pozycji na jeźdźca :P Ale połykałam urosept, piłam duuużo wody z cytryną i przeszło samo...
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 08:52   #787
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Też tak miaaałam! Boże, jak bolało... Pani Doktor powiedziała, że od nadmiernego stosunku seksualnego
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 10:09   #788
poolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar poolinkaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 304
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

od rana nie boli, ale przed pracą wezmę jeszcze tabletkę żeby mnie tam nie złapało... no i koniec z sandałkami ! postanowione
__________________
"nie bój sie uwierz w siebie masz juz wszystko poczuj więc , ze przed Tobą cała przyszłość "
poolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 12:24   #789
scotmar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 20
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Juliette,
chodzi o to ze bylam w innym kraju przez 2 miesiace i nie mialam jak wziac nowego opakowania. Pytam o to czy myslicie ze po 10 dniach to dziala? Zadzwonilabym do pani doktor ale przeciez ona telefonicznie nie udziela porad bo kasy za to nie dostaje
scotmar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 12:48   #790
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Zaczęłaś brać tabletki od któregoś dnia pierwszego tygodnia, może ochrona będzie po tygodniu, może nie będzie i trzeba czekać cały miesiąc, aż cykl się znowu wyreguluje. Naprawdę ciężko coś takiego stwierdzić, dlatego w tym wypadku byłoby najlepiej zasięgnąć opinii lekarza. Ja bym osobiście nie ryzykowała przez najbliższy miesiąc.

Edytowane przez Lia89
Czas edycji: 2011-08-11 o 12:50
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 13:32   #791
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez scotmar Pokaż wiadomość
Juliette,
chodzi o to ze bylam w innym kraju przez 2 miesiace i nie mialam jak wziac nowego opakowania. Pytam o to czy myslicie ze po 10 dniach to dziala? Zadzwonilabym do pani doktor ale przeciez ona telefonicznie nie udziela porad bo kasy za to nie dostaje
tabletka zażyta w 1.dc.- ochrona od początku, między 2 a 5 d.c- po tygodniu, później- od następnego opakowania
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 14:47   #792
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

BTW, ma może któraś z Was założoną spiralę (oprócz tabletek)? Albo znacie kogoś, kto ma?
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 15:14   #793
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Ciiiicho dziewczynki! żadnych kłótni na tym wątku nigdy nie było i ma nie być!

poolinkaa, może to być też zapalenie cewki moczowej, też to miałam - strasznie nieprzyjemne! Tyle że ja od seksu w pozycji na jeźdźca :P Ale połykałam urosept, piłam duuużo wody z cytryną i przeszło samo...
Polecam jeszcze herbatki żurawinowe i ogólnie suszoną żurawinę na problemy z pęcherzem

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Mi się czasem podczas intensywnego seksu chcę siku :/
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 15:22   #794
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Kurczę, cały dzień coś mi bulgocze w brzuchu. Byłam już dwa razy w łazience (13 i 15) i to raczej typowa biegunka. Na szczęście tabletki łykam o 18. Mam zamiar trochę poczekać, przynajmniej do wieczora, ale jak się to nie uspokoi, myślicie, żeby łyknąć dwie tabletki? Bo w sumie nie wiem jak się zachować, kiedy takie coś się dzieje przed ich łyknięciem. Weekend u TŻ i nie chciałabym się martwić obniżoną ochroną.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 15:36   #795
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Kurczę, cały dzień coś mi bulgocze w brzuchu. Byłam już dwa razy w łazience (13 i 15) i to raczej typowa biegunka. Na szczęście tabletki łykam o 18. Mam zamiar trochę poczekać, przynajmniej do wieczora, ale jak się to nie uspokoi, myślicie, żeby łyknąć dwie tabletki? Bo w sumie nie wiem jak się zachować, kiedy takie coś się dzieje przed ich łyknięciem. Weekend u TŻ i nie chciałabym się martwić obniżoną ochroną.
A to jest ostra biegunka? Ulotka jak sama dokładne wiesz mówi o ostresj biegunce

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Ja bym zaczekała do ok 20-22 i jak minie to wziełabym jedną i nie martwiła się
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 15:36   #796
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Kurczę, cały dzień coś mi bulgocze w brzuchu. Byłam już dwa razy w łazience (13 i 15) i to raczej typowa biegunka. Na szczęście tabletki łykam o 18. Mam zamiar trochę poczekać, przynajmniej do wieczora, ale jak się to nie uspokoi, myślicie, żeby łyknąć dwie tabletki? Bo w sumie nie wiem jak się zachować, kiedy takie coś się dzieje przed ich łyknięciem. Weekend u TŻ i nie chciałabym się martwić obniżoną ochroną.
No coś Ty, czemu 2?! A skąd wiesz, czy dalej będziesz miała te problemy trawienne, może akurat się uspokoją. Stoperan sobie łyknij. A druga tabletką się martw dopiero jak będziesz miała podejrzenia, że pierwsza się nie wchłonęła.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 15:53   #797
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość


Mi się czasem podczas intensywnego seksu chcę siku :/

mam to samo
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 15:56   #798
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Ok, tak zrobię. Pierwszy raz od dobrych kilkunastu lat mam taką sytuację, nigdy takiej biegunki nie miałam. Co prawda odwiedzam łazienkę co dwie godziny (nie jak moja mama w takim przypadku - co 10 minut), ale leci ze mnie "woda", więc to nie tzw. "rzadka kupka" jak było tu pisane parę razy. Teraz jest trochę lepiej, ale może dlatego, że łyknęłam Nifuroksazyd godzinę temu. Mama radzi mi poczekać do wieczora z lekami.

Wywnioskowałam, że skoro moje jelita tak prędko pracują od rana, tabletka może się nie wchłonąć... Dzięki za odpowiedź.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 22:47   #799
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

O 12 miną 4 godziny od łyknięcia tabletki. Przez ten czas nic nie zwróciłam ani nie wydaliłam. Jakkolwiek, ciągle źle się czuję, teraz boli mnie brzuch i czuję jak się przelewa. :-/ Mam nadzieję, że tabletka spokojnie się wchłonęła, a jutro będę czuła się lepiej. Kompletnie nie wiem co mogło spowodować tak złe samopoczucie.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 22:50   #800
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
O 12 miną 4 godziny od łyknięcia tabletki. Przez ten czas nic nie zwróciłam ani nie wydaliłam. Jakkolwiek, ciągle źle się czuję, teraz boli mnie brzuch i czuję jak się przelewa. :-/ Mam nadzieję, że tabletka spokojnie się wchłonęła, a jutro będę czuła się lepiej. Kompletnie nie wiem co mogło spowodować tak złe samopoczucie.
nie zwymiotowałaś ani nie miałaś ostrej biegunki więc tabletka na pewno się wchłonęła.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 08:05   #801
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Dzięki Eldorado. Zawsze to jakieś pocieszenie, bo po przespanej (na szczęście) nocy, ból brzucha występuje nadal... Co prawda nie goni mnie, na razie nie mdli, ale zastanawiam się czy to nie grypa żołądkowa? Przynajmniej moja mama tak podejrzewa. Przez to nic mi się nie chce. :-/ Ja to naprawdę się na nic nie nadaję, ciągle łapię jakieś choróbska. Jak nie oko, jak nie żuchwa, to kurczę jelita. A miało być tak pięknie. Za 2 tygodnie wyjazd do Egiptu. Wolę na razie nie myśleć czy będę zdrowa i czy tam czegoś nie złapię.

Edytowane przez Lia89
Czas edycji: 2011-08-12 o 08:06
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 08:07   #802
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Dziewczyny, czy stres wplywa na krwawienie z odstawienia? teoretycznie to 'sztuczne' krwawienie, nie okres.
w tamtym miesiacu krwawienie bylo w czwartek, teraz cierpliwie czekalam, ale hmm.. jest juz piatek (ostatnia tab. wzielam w poniedzialek).
Warto dodac, ze bralam je nieregularnie, a to dlatego, ze NIC kompletnie sie nie dzialo, a bralam je tylko dla zachowania ciaglosci brania...
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 08:35   #803
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez As_kaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy stres wplywa na krwawienie z odstawienia? teoretycznie to 'sztuczne' krwawienie, nie okres.
w tamtym miesiacu krwawienie bylo w czwartek, teraz cierpliwie czekalam, ale hmm.. jest juz piatek (ostatnia tab. wzielam w poniedzialek).
Warto dodac, ze bralam je nieregularnie, a to dlatego, ze NIC kompletnie sie nie dzialo, a bralam je tylko dla zachowania ciaglosci brania...

co to znaczy nieregularnie? czyli zgodnie z ulotką z przestrzeganiem mozliwosci 12h spoznienia? czy np. tak ze 2-3 dni tabl nie bralas wcale?

zarowno stres jak i nieregularne branie moze wplynac na dzien w ktorym przyjdzie krwawienie
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 08:44   #804
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

nie nie. Kazdego dnia przyjmowalam tabletke, chodzi mi bardziej o 4-8 godzinne opóźnienia. Raz zdarzyło sie 12 godzin.
stres, dieta, wysilek, nieregularny rytm dnia.. ;///
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 08:53   #805
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Myślę, że stres, nawet ten podświadomy, ma wpływ na takie rzeczy. U mnie stres powoduje bóle brzucha - u innych biegunkę. Tak mi tłumaczyła lekarka. Nie trzeba czuć tego stresu, wystarczą same myśli, zdenerwowanie, strach.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:06   #806
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

a powiedzcie mi, jak to jest - krwawienie z odstawienia ZAWSZE = brak ciązy na 100% ?
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:08   #807
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez As_kaa Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi, jak to jest - krwawienie z odstawienia ZAWSZE = brak ciązy na 100% ?

nigdy nie mozna byc niczego pewnym na 100% chyba że śmierci
ale w 99% tak.
Dziewczyny zero paniki
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:14   #808
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Myślę, że stres, nawet ten podświadomy, ma wpływ na takie rzeczy. U mnie stres powoduje bóle brzucha - u innych biegunkę. Tak mi tłumaczyła lekarka. Nie trzeba czuć tego stresu, wystarczą same myśli, zdenerwowanie, strach.
Zgadzam się, stres wpływa, mi się kiedyś przesunęło krwawienie ze stresu, a biorę super regularnie. I u mnie też stres powoduje takie dolegliwości jak ból brzucha, biegunka, wymioty. Jak jestem mocno zestresowana to mam wręcz tak ściśnięte mięśnie, że mnie boli jak oddycham. I wcale nie trzeba mieć konkretnego powodu do stresu, wystarczy samo uczucie podenerwowania.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:14   #809
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Teoria a praktyka w wydaniu kobiecym to jak dwa przeciwległe bieguny :P
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:15   #810
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez As_kaa Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi, jak to jest - krwawienie z odstawienia ZAWSZE = brak ciązy na 100% ?
Na 99,99% powiedziałabym Ja dla świętego spokoju zawsze przed rozpoczęciem nowego opakowania robię test.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.