Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V. :) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-24, 21:12   #781
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Ja tez ostatnio zmieniałam mleko. Jak zaczęłam czytać o nich to totalny mętlik miałam Ostatecznie zmieniłyśmy na Bebiko 3. Nie śmierdzi tak jak Bebilon i małej bardzo posmakowało. Wsuwa jeszcze więcej niż tamtego. Żadnych sensacji zoładkowych też nie miała. Poza tym polecane było też HIPP combiotic czy jakoś tak... Kiedyś słabo dostepne w Polsce, a teraz już często widuję na sklepowych półkach, ale nie próbowałam go.
Przy okazji pokażę zdjęcie Lenki z urodzin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg urodziny3.jpg (19,7 KB, 53 załadowań)
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 21:39   #782
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

cudna Lenka choć minka zasępiona

może spróbujemy następnym razem Bebiko dla odmiany
a ten Hipp to lekko chyba zaporową cenę ma???tak mi coś mignęło ostatnio w sklepie,ale nie chciało mi się schylać i nie zgłębiałam tematu

robiła któraś z Was budyń na modyfikowanym? jak to zrobić?
bo T.bardzo lubi,ale jednak większe ilości mleka krowiego na dobre jej nie wychodzą...

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Lea-Ty się nie śmiej tylko startuj,ja wcale nie żartuję,idealnie się nadajesz na działaczke!
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 21:52   #783
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

czesc dziewczyny no ja pisałam ze sie wykruszamy no i ja w gronie kruszynek tez jestem bo moj dziec jest czasochłonny

zdiecia superr lea Ami tez takie pozy do snu przybiera

czytałam ze Amelia powinna wypijac około 500ml mleka a ona litr wydulda dziennie czy wasze tez tak maja

co do nazwy to kruszynki . mleczyki , zielone ludki ,trolinki psotki

ann nie robiłam budyniu z mm robiłam ze zwyklego mleka

ja daje bebiko 3 i nie ma zadnych niespodzianek ,za kroczki


u nas ciag dalszy zebów oj te 4 długo wychodza bo wielkie sa a 3 nie ma tylko ta jedna sie wykluła i czeka chyba az kolezanki sie zlituja i wyjda

nie bede juz opisywac poczynan ale napomkne ze dzis pojechałam po nowy smoczek i dzis go tez zgubiła masakra

a nowe słowo to auto rano wychodzi z łozeczka i z łozka i przynosci tż papcie (tym daje znak zeby juz wstał )
to chyba wsio co miałam napisac
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 22:08   #784
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

hehe-Ami jest niesamowita

no ja też robiłam na zwykłym,ale jednak jej nie służy,a może po prostu ilość zbyt duża bo T.to 200-250ml potrafi wciągnąć
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 22:14   #785
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Przy okazji pokażę zdjęcie Lenki z urodzin


Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
czytałam ze Amelia powinna wypijac około 500ml mleka a ona litr wydulda dziennie czy wasze tez tak maja

co do nazwy to kruszynki . mleczyki , zielone ludki ,trolinki psotki
Tymek wypija 750ml mleka.
i do tego jeszcze raz dziennie jakiś jogurt.

fajna nazwa, choć troszkę z ufoludkami mi się kojarzy, ale podobna do mojego pierwszego zamysłu.

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
no ja też robiłam na zwykłym,ale jednak jej nie służy,a może po prostu ilość zbyt duża bo T.to 200-250ml potrafi wciągnąć
ja na mm nie robię budyniu, bo Tymkowi nabiał nie szkodzi, więc nie pomogę.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 22:32   #786
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

lea - ja nic nie wymyśle, bo kiepska w tym jestem ale w drodze do pracy mijam przedszkole "bajkolandia"

Silpe - tam u Was jak nad górskim potokiem

W szoku jestem ile mleka pija Wasze dzieci - u nas jest 2 x dziennie kaszka na 120 ml mleka poza tym cyc 2 razy w dzien i kilka razy w nocy ale chyba litra mleka to tam nie mam

Ja daje Bebilo, kiedys czytałam, że najlepsze. Choć teraz z uwagi na cenę zmieniłabym na coś tańszego
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 23:22   #787
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

to jestem i ja
szaszłyki właśnie robię na jutrzejszą imprezę więc proszę trzymać kciuki za pogodę.

lea pomyślę na spokojnie to napiszę moje propozycje

annLee za kroczki u nas dziś też były pierwsze 2

nic nie mówcie o dzisiejszym usypianniu, u nas wieczorne trwało ponad 2 godz za tydz lub 2 jak tż będzie po sesji zabieram się za naukę zasypiania z książki o której wspominała Annlee bo mi niedługo kręgosłup trzaśnie

pustawo się robi ale dziś to pewnie przez długi weekend bo niektóre dziewczyny z pracy piszą

aa i rozważam poszukiwanie pracy


http://www.osesek.pl/ tu sa fajne przepisy, m.in. na budyń na mm

ja też podaję mleko gerbera, też m.in, ze względu na biogaję a jak porównywałam składowo to co rzuciło mi sie w oczy: bebiko ma dużo więcej laktozy niż wszystkie pozostałe ale czy to dobrze czy źle to nie wiem
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 08:02   #788
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
aa i rozważam poszukiwanie pracy
a teraz pracujesz?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 08:04   #789
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

hej Kobitki,
nie udzielam sie za duzo, bo wakacjujemy i czasu brak,
staram sie nadrabiac co piszecie, wiec w miare jestem na biezaco,
przede wszystkim STO LAT dla solenizantow!!!!!! juz prawie wszystkie nasze Maluszki to roczniaczki
STO LAT dla Martynki i Aleksandra!!!!!!!! rosnijcie zdrowe Maluszki **
zdjecia wszystkie bez wyjatku przepiekne i Malusiow i Mamus
Jesli chodzi o nazwe przedszkola to mi osobiscie podoba sie bardzo Nibylandia i Swiat Krasnali albo Mali Odkrywcy
U nas jak wspomnialam wakacyjnie, walczymy z malym przeziebieniem, Stefek zalapal przez klime w hotelu, pogoda w miare, ale upalow nie ma (moze to i lepiej), aktualnie goscimy w Kolobrzegu, wspomne, ze Malz lekko podniosl mi cisnienie, ale to u nas norma w czasie wakacji
Maly srednio zareagowal na dziadkow (nie zna ich po prostu), moja mama zrozpaczona, inaczej sobie to wyobrazala. Coz to tylko Maluch, ktory musi poznac zanim sie oswoi
Troche sie tylko martwie, bo mama ma jechac z nami do Norwegii na 3 tygodnie zajmowac sie Stefkiem zanim Brzdac pojdzie do przedszkola, mam nadzieje, ze da rade...bo na razie histerycznie reaguje - jak dla mnie. Zreszta tesciowa juz tez mnie zirytowala
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53

Edytowane przez justin18061976
Czas edycji: 2011-06-25 o 08:06
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 08:43   #790
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o nazwe przedszkola to mi osobiscie podoba sie bardzo Nibylandia i Swiat Krasnali albo Mali Odkrywcy

Troche sie tylko martwie, bo mama ma jechac z nami do Norwegii na 3 tygodnie zajmowac sie Stefkiem zanim Brzdac pojdzie do przedszkola, mam nadzieje, ze da rade...bo na razie histerycznie reaguje - jak dla mnie. Zreszta tesciowa juz tez mnie zirytowala
Mali Odkrywcy- ładnie brzmi.

teściowa Cię zirytowała mowisz... czemu mnie to nie dziwi?

Moja ostatnio- po roku służbowych, oschłych stosunków- chyba próbuje coś się przypodobać, prawie codziennie coś dzieciom przynosi- a to kindr, a to soczki, ciepłe bułeczki, owoce...- ale ja jestem nieugięta. Maksiu ładnie dziękuję, a ja nie widzę powodów, żeby ocieplać te stosunki.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 09:18   #791
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość

wzrost - 80 cm

waga - 11,650g

zauważyłyście , że coraz mniej nas tu plotkuje
Piękne wymiary

Mam nadzieje, że to tylko wakacyjno-ładnopogodowy zastój

Cytat:
Napisane przez annLee;[B
27726452]

a T.dzisiaj przeszła 2 kroczki do mnie bez trzymanki[/B] więc może w końcu się odważy chodzić bez ściany i mebli tudzież zabawek(mojej nogi np)
wstawanie i stanie bez trzymanki ma opanowane
coraz fajniej bawi się w piaskownicy(coraz mniej jedzenia piasku)potrafi z 30min siedzieć i się bawić sama-wow!nawet mogę trochę książki poczytać

aaa...Bydgosiu-mała DJka słoooodka!




a powiedzcie mi wczytywałyście się ,które mleko mod.jest najlepsze pod względem wartości,składu dla dzieci?czy to jedno g*
e
za kroczki.

Dziekuję

Nie pomoge, bo dla Lusi każde mm jest beeeee. Ona pije krowie i budyń tez na takim robię.


Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Przy okazji pokażę zdjęcie Lenki z urodzin
Mała różyczka

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
lea - ja nic nie wymyśle, bo kiepska w tym jestem ale w drodze do pracy mijam przedszkole "bajkolandia"

Silpe - tam u Was jak nad górskim potokiem

W szoku jestem ile mleka pija Wasze dzieci - u nas jest 2 x dziennie kaszka na 120 ml mleka poza tym cyc 2 razy w dzien i kilka razy w nocy ale chyba litra mleka to tam nie mam

Ja daje Bebilo, kiedys czytałam, że najlepsze. Choć teraz z uwagi na cenę zmieniłabym na coś tańszego
Może być, ale to już raczej taka woda jest. Przynajmniej u mnie.

Dzień dobry
Młoda zasnęła wczoraj o 19, wstała przed 6, ale przeciągnęłam ją do 8 Burzyła się troche, ale dałam radę

Sto lat dla Olka. Dużo zdrówka i uśmiechu na twarzyczce


Miłego weekendu
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 13:35   #792
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Nie pomoge, bo dla Lusi każde mm jest beeeee. Ona pije krowie i budyń tez na takim robię.
o, przeoczyłam tą info... Lusia pije krowie? ale to równolegle do karmienia piersią, tak? dużo dziennie wypija? żadnej reakcji? jak podajesz? w jakiej proporcji rozcieńczasz? i gdzieś Ty w mieście krowę wytrzasnęła?


ja mam sąsiadkę , co krówki ma, i szczerze powiedziawszy, biorąc pod uwagę względy finansowe, też myślałam o przejściu na krowie, a całkowicie zlikwidować modyfikowane.... ale jakoś się cykam.
A moze lepsze UHT?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 15:49   #793
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Jeśli krowie-sklepowe to lepiej nie UHT a ultrafiltrowane albo ewentualnie pasteryzowane. Chodzi o zachowanie wartości i witamin w mleku w zależności od obróbki. Takie UHT jest podgrzewane do temp. ok. 140 stopni C przez co rozkładowi ulegają witaminy i inne pożyteczne składniki. Z tego co się orientuje to jest najmniej zdrowe. Lepiej kupic takie z napisem "świeże" i to często są właśnie te ultrafiltrowane.
Ja się jeszcze nie odważyłam na krowie, bo jak byłam mała to go nie tolerowałam, podobnie jak mój tata (z tym,że on do dziś ), więc genetycznie Lenka ma szansę mieć problemy z takim mlekiem.
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 16:41   #794
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Tośka piła krowie i jadła w budyniu,ale chyba nie do końca jej służy,przynajmniej nie taka ilość

Lea-no właśnie,wydaje mi się,że powinno być jakoś rozcieńczone,ale w jakich proporcjach tylko wtedy również oprócz białka(i paru innych)rozcieńczy się witaminy UHT to podobno biała breja pozbawiona witamin ja sama kupuję i piję w kawie tzw."świeże" czyli to z lodówek o krótkim terminie do spożycia.choć takie od krowy jest


ja dzisiaj kupiłam bebiko i pachnie ładnie,zaraz zobaczę jak smakuje.bo widzę,ze T.nie dopiła ale smakowało to najważniejsze

Panna-no właśnie też się zastanawiałam jak to z tą laktozą to cukier mleczny

Najlepsze życzenia dla ALeksandra i Martynki!
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 16:49   #795
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
choć takie od krowy jest
jak byłam mala, to chodzilam do gospodarzy po mleko, zawsze szliśmy z rodzeństwem wczesniej, żeby popatrzec jak gospodyni krowe doi, a potem dostawaliśmy garnuszek mleka świeżego do wypicia, jeszcze ciepłego, i smakowalo mi jak diabli. A jakiś czas temu u kumpeli do kawy wlałam krowie mleko i od razu wyczułam , ze jakiś taki inny smak... Teraz już bym takiego prosto od krowy się nie napiła...
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 17:57   #796
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Lea co do nazwy przedszkola tooo.. nie wiem
Leśne ludki mi sie podobają

Co do mleka.. Blanka pije bebiko ale ostatnio zastanawialam sie nad zmiana bo ono takie strasznie slodkie jest? tj dla mnie
Co do UHT do picia nie daje tak zamiast mm, ale normalnie podaje, czy czasem kakao lyknie ode mnie, platki, kaszki manne, kukurydziane, nalesniki to wszystko na normalnym uhcie. Kiedys mowili ze zamiast uht lepsze jest jakiess cos z S
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 18:34   #797
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Lea-bo Ty już zepsute podniebienie masz ale masz rację mleko-mleku nie równie.Chyba jednak to co jedzą krowy ma wpływ mnie też nie wszystkie smakują tak jak niektóre żółte sery śmierdzą mi strasznie "krową"

wypiłam Bebiko,zdecydowanie smaczniejsze i zapachowo przyjemniejsze niż Gerber,ale nie wiem czy to dobrze może to ta laktoza ? nie wiadomo który cukier lepszy/gorszy no,ale w Bebiko ta laktoza to na pierwszym miejscu jest w składzie
zobaczymy jutro jaka reakcja kupna będzie

Kardashi-a o jakie S chodzi?
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 19:39   #798
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Sliczne zdjątka- ja też wolę z zaskoczenia fotki nie cierpię pozowanych
.


[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;27725282]rzeczywiście, po niemiecku dobrze brzmi.
ładne foty.

-
. [/QUOTE]


Nie no Jabłon nie jest taka zła c zasem to zdrabniają i takie pszedszkole nazywa sie Jabłoneczka w sali mają wymalowaną dużą jabłonke - poprzylejane jabłuszka a na każdym imie dziecka



[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;27725897]spora młoda.

zauważyłyśmy... tłumaczę to długim weekendem,... choć z doświadczenia (4 lata na wątku dzieciowym Maksia) wiem, że z czasem mocno się mamusie wykruszają... czasem jeden post na dzień jest.... [/QUOTE]

no jest jej troche
mam nadzieje , że u nas nie dojdzie do jednego postu na dzien

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Silpe-kawał kobity fajne zdjęcia (Dunajowe?)


a T.dzisiaj przeszła 2 kroczki do mnie bez trzymanki więc może w końcu się odważy chodzić bez ściany i mebli tudzież zabawek(mojej nogi np)
wstawanie i stanie bez trzymanki ma opanowane
coraz fajniej bawi się w piaskownicy(coraz mniej jedzenia piasku)potrafi z 30min siedzieć i się bawić sama-wow!nawet mogę trochę książki poczytać
Tak Dunajcowe

i brawo dla Tosi
Moja robi juz całkiem niezłe maratony po domu na dworze lepiej sie czuje trzymana za rączki i tu jest problem bo zaczyna szalec i ona chce w prawo a ja w lewo i oczywiscie bunt , siadanie na ziemi i płacz.

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Ja tez ostatnio zmieniałam mleko. Jak zaczęłam czytać o nich to totalny mętlik miałam Ostatecznie zmieniłyśmy na Bebiko 3. Nie śmierdzi tak jak Bebilon i małej bardzo posmakowało. Wsuwa jeszcze więcej niż tamtego. Żadnych sensacji zoładkowych też nie miała. Poza tym polecane było też HIPP combiotic czy jakoś tak... Kiedyś słabo dostepne w Polsce, a teraz już często widuję na sklepowych półkach, ale nie próbowałam go.
Przy okazji pokażę zdjęcie Lenki z urodzin
Bebilon śmierdzi nie zauważyłam może jedynka troche za bardzo witaminami jechała ale nie śmierdzi - teraz przeszlismy na 3 i nawet ładniej pachnie niż 2
Mnie bardziej smak odrzucał , ale w koncu ja tego nie pije a z kaszką nawet niezłe

Lenka


Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość

Silpe - tam u Was jak nad górskim potokiem

W szoku jestem ile mleka pija Wasze dzieci - u nas jest 2 x dziennie kaszka na 120 ml mleka poza tym cyc 2 razy w dzien i kilka razy w nocy ale chyba litra mleka to tam nie mam

Ja daje Bebilo, kiedys czytałam, że najlepsze. Choć teraz z uwagi na cenę zmieniłabym na coś tańszego
Bo to jest górski potok a i w góry mam niedaleko , jak by sie uparł to to co widze z okien na pietrze można juz górami nazwac
Na nas mówią czasem - górale niskopienni


u nas młoda pije 3 x dziennie flache -mleko z kaszką i wychodzi tego jakies 750ml.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Piękne wymiary



Zaliczyłam dziś pierwsze wyprzedaże jejku ile tego jest ...
musze sie wybrac sama i na spokojnie bo mąż meczy sie w sklepach a młoda szaleje ostatnio - wszystkich zaczepia okrzykami radości - no meksyk
Jutro mąż wyjeżdża to i też odpoczne wreszcie ale i smutnawo bedzie ...
Może po południu wybieżemy sie z Gabi na festyn co by nie myślec że tata w drodze ..

No i ja sie pytam gdzie są wszyscy
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 19:51   #799
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość

Kardashi-a o jakie S chodzi?
ee nie wiem wlasnie
ale jakis nowy system, lepsiejszy niz UHT
w takich czarnych opakowaniach jest mleko


Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość






no jest jej troche
mam nadzieje , że u nas nie dojdzie do jednego postu na dzien



Tak Dunajcowe

i brawo dla Tosi
Moja robi juz całkiem niezłe maratony po domu na dworze lepiej sie czuje trzymana za rączki i tu jest problem bo zaczyna szalec i ona chce w prawo a ja w lewo i oczywiscie bunt , siadanie na ziemi i płacz.



Bebilon śmierdzi nie zauważyłam może jedynka troche za bardzo witaminami jechała ale nie śmierdzi - teraz przeszlismy na 3 i nawet ładniej pachnie niż 2
Mnie bardziej smak odrzucał , ale w koncu ja tego nie pije a z kaszką nawet niezłe

Lenka




Bo to jest górski potok a i w góry mam niedaleko , jak by sie uparł to to co widze z okien na pietrze można juz górami nazwac
Na nas mówią czasem - górale niskopienni


u nas młoda pije 3 x dziennie flache -mleko z kaszką i wychodzi tego jakies 750ml.





Zaliczyłam dziś pierwsze wyprzedaże jejku ile tego jest ...
musze sie wybrac sama i na spokojnie bo mąż meczy sie w sklepach a młoda szaleje ostatnio - wszystkich zaczepia okrzykami radości - no meksyk
Jutro mąż wyjeżdża to i też odpoczne wreszcie ale i smutnawo bedzie ...
Może po południu wybieżemy sie z Gabi na festyn co by nie myślec że tata w drodze ..

No i ja sie pytam gdzie są wszyscy
Juz wyprzedaze ?
ale chyba cienkie ? ja poczekam jeszcze z miesiac tak po 20 lipca pojade do wawy i wtedddy beda
Ja pamietam jak jakos w sierpniu bylam i w zarze bluzeczki po 5 zl
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 19:54   #800
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Lea co do nazwy przedszkola tooo.. nie wiem
Leśne ludki mi sie podobają
też fajnie, mój pierwszy typ to EKOLUDEK lub EKOLUDKI.
Jak Wam się to widzi? albo nie widzi?
I jak tak z głupot wpisałam w google logo ekoludek, to znalazłam takie coś:
http://czasdzieci.pl/lodz/katalog/id...b_malucha.html bardzo mi się podoba, zrobiłabym takowe podobne.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:06   #801
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Ekoludek tez fajne Tylko ja mam juz przesyt tego EKO

A te mleko to ESL, o!
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:09   #802
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Ekoludek jest ok, jeśli faktycznie z eko macie się kojarzyć.

ja proponuję Stumilowy Las, Zielone Ludki, Leśne Ludki, Żuczki,
coś z lasem generalnie

Gratuluję nowych umiejętności

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów!!

u nas od wczoraj jatka, marud, odmowa jedzenia obiadku, Ewcia nie potrafi przy tym zająć się niczym na dłużej, więc jestem padnięta. małż pojechał na 24h do pracy, więc jak jutro mi młoda da tak popalić, gdy będziemy same, to chyba się pochlastam.

szukam noclegów nad morzem, do poniedziałku muszę coś znaleźć.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:20   #803
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Hej!!
Witam po dlugiej nieobecnosci a w zasadzie to i pozegnac sie chcialam tymczasowo

Zaczelam urlop i w poniedzialek jedziemy nad marze na 5 dni Ciesze sie strasznie ale i obawiam odrobine jak to bedzie z Mackiem

Dzis zaliczylam ostatnie zakupy. W Olsztynie wyprzedaze bardzo slabiutkie, ale odkad pamietam to w innych miastach byly zawsze duzo wieksze przeceny. Wiec nie obkupilam sie jakos specjalnie, w smyku ogrodniczki, koszulka, krotkie spodenki (za male jak sie pozniej okazalo) i kapelutek. W h&m nie kupilam niczego, a przepraszam 3pack gatek dla siebie W tesco czapke z daszkiem dla mlodego, same male rozmiary zostaly. W reserved bluzke tez dla siebie Poza tym krem z filtrem, rozne opinie czytalam i w koncu zdecydowalam sie na lirene kids 50+, bezzapachowy, mocno nie bieli, wiec powinien byc ok.

Co do mleka to zaczelam od bebilon 2 i teraz przeszlismy na 3. Nie wiem czy smierdzi bo nie mam porownania z innymi mm. Mackowi odpowiada wiec nie bede zmieniac, chociaz jest chyba jednym z drozszych na rynku. Bebiko waniliowe mnie kusi, ale nie wiem czy zmiany mleka sa wskazane.

Co do mleka krowiego nie dawalam samego, chyba ze jako dodatek do czegos i to zwykle ociupinke na sprobowanie.
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:35   #804
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Margo-szukaj jutro jakiś atrakcji na mieście w razie maruda jak mnie dzieci denerwują to szybko się zbieram i wychodzę z domu,jakoś na powietrzu grzeczniejsze ,towarzystwo przeważnie jakies i nowe atrakcje

Lea-jeśli chcesz iść w Eko to jak najbardziej ale trochę mi się kojarzy z ufoludkami może "Zielona kraina"?

Kardashi-dzięki ,poczytam o tym mleku!
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:38   #805
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;27736984]o, przeoczyłam tą info... Lusia pije krowie? ale to równolegle do karmienia piersią, tak? dużo dziennie wypija? żadnej reakcji? jak podajesz? w jakiej proporcji rozcieńczasz? i gdzieś Ty w mieście krowę wytrzasnęła?


[/QUOTE]

Ojj czepiasz się Ale piła parę razy mleko z mlekomatu. Niestety zlikwidowali je, facetowi sie niby nie opłacało, a mleko było przepyszne.
Luiza pije ( to za dużo powiedziane ) UHT. Płatki na mleku, budyń, czasami kakao. Poza tym je jogurty, ser, twarożek.



Cytat:
Napisane przez kardashi;277438

[B
Juz wyprzedaze[/B] ?
ale chyba cienkie ? ja poczekam jeszcze z miesiac tak po 20 lipca pojade do wawy i wtedddy beda
Ja pamietam jak jakos w sierpniu bylam i w zarze bluzeczki po 5 zl
Tak i to całkiem niezłe.....prawie wszędzie. My też dzisiaj byliśmy na wyprzedażach ( -50 % ), kupiliśmy trochę rzeczy. .......a pojechalismy tylko po krzesełko dla Lusi

To mleko jest w czarnych opakowaniach, ale nie widziałam takich w sklepie
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:05   #806
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Margo-szukaj jutro jakiś atrakcji na mieście w razie maruda jak mnie dzieci denerwują to szybko się zbieram i wychodzę z domu,jakoś na powietrzu grzeczniejsze ,towarzystwo przeważnie jakies i nowe atrakcje
zapominasz, że moje dziecko nie lubi wózka...

a moje miasto z atrakcji zapewnia jedynie festyny przy disco polo
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:08   #807
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Bebilon śmierdzi nie zauważyłam może jedynka troche za bardzo witaminami jechała ale nie śmierdzi - teraz przeszlismy na 3 i nawet ładniej pachnie niż 2
Mnie bardziej smak odrzucał , ale w koncu ja tego nie pije a z kaszką nawet niezłe
Mnie śmierdzi Lenka piła 1 i 2. 2 śmierdziała mi chyba nawet bardziej. Sam proszek nie, ale po rozrobieniu ten zapaszek mi nie pasował Myślałam, że wszystkie mm tak mają, ale Bebiko pachnie całkiem przyjemnie. Smaku nie odważyłam się spróbować Oczywiście nie zmieniałam ze względu na zapach, bo skoro jej nie przeszkadzał to ok
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 07:19   #808
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Witajcie.

Nie spimy od 7, Lusia budziła się często w nocy. Męczy ją meega katar, pewnie zaraziła się od Łukasza Chyba skoczymy już dzisiaj do lekarza, żeby znowu antybiotyku nie dostała
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 09:09   #809
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

u nas właśnie zaczęła się 1 drzemka, póki co było ok, chyba przetrwamy
zadzwoniłam tylko do rodziców, żeby mi podrzucili jakiś obiad, bo dla mnie samej nie chce mi się dziś nic robić.

zaraz będę dzwonić w sprawie kwater nad morzem, mam kilka typów.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 09:17   #810
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Tak piszecie o mleku- my mamy za sobą pierwszą noc bez cyca zupełnie- tak jakoś mi żal tego karmienia ale wystarczająco już długo. 14 miesięcy dokładnie.
Spałam w salonie i powiem Wam ze młoda się szybciej wyciszała przy mężu jak mnie nie było niż przy mnie jak nad ranem przyszłam. Przy mnie histeria jak nie wiem a przy nim tylko pokwiliła- trochę pokrzyczała ale nie trwało to dłużej niż 2 minutki.
Tak że jeszcze ze 2- 3 noce takie i myślę że będzie ok.
Mam teraz dylemat właśnie związany z mlekiem- bo u nas mm ograniczało się do tej pory do mm w kaszkach 2 razy dziennie plus cyc i nie wiem ile teraz powinnam jej dawać poza kaszkami. Tylko czy ona się tego chwyci tak do picia np? Dałam jej kiedyś Gerber to pluła dalej niż widziała Może się uda np z Bebilonem muszę spróbować.

Ja też skorzystałam już z przecen kupiłam młodej kilka fajnych ciuszków na teraz i kilka na 92, m in. płaszczyk w Reserved taki sam jak miała w rozmiarze 68-mam do niego sentyment i jest fajny bo taki dłuższy.
Szukaliśmy też pełnych bucików dla niej i okazało się że musimy kupić 22 a nie 21 bo ma za mało w nich luzu- są takie o kilka mm zaledwie luzu. No i okazało się że te co wybraliśmy nie robią do 22 rozmiaru tylko do 21. Mąż namawia mnie na Pumy ale ja wolę coś z elefanta bardziej uniwersalnego trochę sportowego trochę eleganckiego.
Robiliśmy już 3 podejścia po buty i dalej nic.

Przy okazji kupiłam sobie 2 sukienki na wesele do szwagierki na 1 i drugi dzień. ale jeszcze się nad nimi zastanawiam bo to mini a ja mam kompleks nóg i generalnie miałam zawsze bardziej grube nogi i takich nie nosiłam. Teraz schudłam i ważę 56kg przy 174cm i generalnie sukienki mini mogę nosić. ale jakoś tak się boję żeby nie wyglądać zdzirowato
Jak mi się uda to mąż mi zrobi zdjęcia i wkleję Wam to powiecie co sądzicie, bo mogę je zwrócić do 28 dni. W sumie drogie nie były bo jedna 79zł a druga 129zł. Więc zapłaciłam tyle ile przewidziałam na jedną. Bylebym tylko sylwetkę do 20 sierpnia dotrzymała- żeby mi po odstawieniu od cyca za dużo nie przybyło.

Lea ekoludki fajna nazwa

A i wiem co moje dziecko taki marud i histeryk- idzie jej 6 zębów na raz- nie wiem jak to możliwe ale takjest z tym że jedna czwórka już się przebiła ale zanim cała wyjdzie to i pozostałe to wyjdę z siebie.

Zazdraszczam wszystkim wczasującym się my w tym roku zero wczasów wydatkowy bardzo rok i niestety.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE

Edytowane przez olivka_7
Czas edycji: 2011-06-26 o 09:18
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.