Rozmowa kwalifikacyjna - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 12:46   #781
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna zimą - jak się ubrać??

A dlaczego miałoby to być mało eleganckie? Kozaki i spódnica jak najbardziej są odpowiednie na taką okazję. Oczywiście eleganckie kozaki na obcasie lub oficerki, żadne rozczłapane emu czy inne w tym stylu.
__________________
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:03   #782
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna zimą - jak się ubrać??

dokładnie ...
i pamiętaj diabeł tkwi w szczegółach...
włóż sobie do torebki jakiś czyścik do butów, żeby je przetrzeć z soli i błota... jeśli możesz przyjdź jakieś 10 min wcześniej, żeby się zagrzać i nie wejść z rumieńcami z mrozu i zmarzniętymi dłońmi ....
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 17:33   #783
IraKlara
Raczkowanie
 
Avatar IraKlara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dunfermline
Wiadomości: 209
Wyślij wiadomość przez MSN do IraKlara
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna zimą - jak się ubrać??

No wlasnie mam oficerki

Wielkie dzieki za ten czyścik!! zupelnie o tym nie pomyślalam!
IraKlara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 10:54   #784
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna zimą - jak się ubrać??

mozesz tez zalozyc spodnie w kantke ktore zalozysz na kozaki, o ile ich fason na to pozwala. Bedzie Ci cieplo a z drugiej strony wizualnie niewiele bedzie sie to roznic od zestawu eleganckie spodnie+polbuty.

Ale ladne kobiece kozaki+ spodnica (najlepiej z dodatkiem welna w skladzie) to klasyczny ubior w zimie. No bez przesady - rekruterzy tez ludzie i sami widza jakie mamy temp.

Na gore wiadomo marynarka - ja w zimie lubie nosic z dodatkiem welny.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 13:59   #785
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna zimą - jak się ubrać??

Przede wszystkim schludnie, skromnie i czysto. Najważniejsze w kobiecym stroju są buty oraz dobrej jakości rajstopy. Założysz dobre buty i rajstopy to nawet ciut gorsza sukienka nie będzie raziła, a zakładając najpiękniejszą nawet sukienkę i zniszczone buty czy rajstopy i tak będziesz wyglądać niechlujnie.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 20:49   #786
funky_girl
Raczkowanie
 
Avatar funky_girl
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 213
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Hej.
Słuchajcie, jakiś czas temu znalazlam ogłoszenie naboru na referenta w Inspektoracie.
Data zgłoszenia była do 13 (decydowała data stempla pocztowego), czyli podejrzewam, że do 14-15 czekali zapewne na inne złogszenia?
Tymaczasem dziś jest już 17, Pani do mnie dzwoni (rano, o 9.30!!) że rozmowa kwalifikacyjna 21.
Pytam, czy będzie najpierw test, a ona do mnie ze nie, zdecydowali ze od razu rozmowa.

Mój kolega jest tam na stażu, pytałam go, czy cos wie na temat tej posadki. Napisał że owszem, co nieco się dowiadywał, ale pracujący niechetnie o tym mówią, ktoś nawet dał mu do zrozumienia, że stanowisko już jest obstawione.

No i nie wiem, czy mam się tam wybierać wogóle? To jest kawał ode mnie, poza tym w wymaganiach była bdb obsługa accesa, a ja na dzień dzisiejszy mam minimalne pojecie o nim (nie jestem laikiem komputerowym, szybko łapie programy, ale nawet nie mam kogo kto by mi to szybko przetłumaczył).
Z powodu tego accesa nie wiem czy się wybierać, jeszcze gdybym miała bdb pojęcie o nim, wymagali jeszcze znajomości normy, której bym sie nauczyła.
Dziwią mnie te szybki daty, przewalili tyle dokumentowy w ciągu 1-2 dni (praktycznie 1, bo dziś dzwoniła babka rano)? Od razu dzisiaj jest lista osób zakwalifikowanych - 22. Ten kolega też wysyłał, ale zgadaliśmy sie dopiero jak mi powiedział, ze na 99% to ustawka. Do niego nie dzownili. Mogłabym podejrzewać, ze chce mnie wyeliminować ale jak mówię, najpierw powiedział ze ustawka a potem zgadaliśmy sie ze on wysylal i ja tez.

Kurcze, poradźcie mi coś, bom w rozterce....
__________________
wyleczona

www.missaliciakeys.net

Edytowane przez funky_girl
Czas edycji: 2010-12-17 o 20:51
funky_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 21:02   #787
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
Tylko czy powiedziec wprost ze pracowalam bez umowy czy po prostu wspomniec o tym ze pracowalam na takim stanowisku nie poruszajac rzeczy formalnych?
Wiesz co, sama nie wiem. Ja np. na drugiej rozmowie, czyli drugim etapie mowilam o sprawach formalnych, jak np. umowa zlecenie czy cos takiego. I wplatałam to tak, jakby to było oczywiste i jakbym juz wspominala o tym wczesniej.


Funky, jesli nie szkoda Ci pieniedzy na dojazd, to zawsze warto pojsc nawet, jesli czegos nie wiesz, nie znasz jakiegos programu.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 10:42   #788
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna zimą - jak się ubrać??

Dziewczyny dobrze radzą Ja dodam od siebie - załóż coś, co łatwo będzie zdjąć. Na dworze jest zimno, ale nie ma też co ubierać się bardzo ciepło. Pamiętaj, że rozmowa odbędzie się w budynku, gdzie pewnie będzie ciepło i jeśli założysz na siebie za dużo ciuchów możesz się po prostu zgrzać, a to też nie będzie za dobre.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 11:52   #789
funky_girl
Raczkowanie
 
Avatar funky_girl
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 213
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Gdybym chociaż miała minimalne pojęcie o accesie, a nie mam zadnego, czyli jestem bez szans jednym słowem.
Dla samego ćwiczenia rozmów szkoda mi czasu u kasy.
Kurcze, żałuję, ze tak wyszło. U mnie w domu wszyscy juz sie nakręcili i się cieszą, nawet im nie powiem że nie jade
__________________
wyleczona

www.missaliciakeys.net
funky_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 06:35   #790
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna zimą - jak się ubrać??

A mi jakoś nie pasują oficerki do spódnicy Bo spódnica za kolano, buty do kolan i do tego płaskie... nie
Jeżeli jedziesz samochodem, to moim zdaniem lepiej mieć ze sobą eleganckie półbuty na obcasie na zmianę, a kozaki zostawić w aucie. A jeżeli nie ma takiej opcji, to już lepiej założyć spodnie.
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 08:21   #791
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna zimą - jak się ubrać??

Jednak już buty pod kolano i spódnice przed kolano wyglądają bardzo dobrze
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 08:52   #792
lamento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 58
Dot.: Rozmowa Kwalifikacyjna ;(

Słuchajcie dziewczyny, a jak się zapatrujecie na sprawę doradców zawodowych. Poznałam niedawno panią, która jest właśnie takim doradca i przyznam się szczerze, że nie zdawałam sobie sprawy jak taki, nazwę go tutaj menadżer kariery może coś zdziałać, a okazuje się, że pomóc może. Choćby pomoc w pisaniu dokumentów - ja sobie z tym nie radze, bo nigdy nie wiem, co mam wpisać jako doświadczenie, czy wszystko wpisywać, czy nie. Jakie są wasze opinie na ten temat?
lamento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 18:58   #793
olgipi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Rozmowa Kwalifikacyjna ;(

Hej dziewczyny,

mam pytanie, może tutaj znajde na nie odpowiedź. Jakiś czas temu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i podalam kwote zarobkow jakie by mnie satysfakcjonowały. Długo, długo sie nie odzywali, aż tu nagle telefon z zaproszeniem na kolejną rozmowę. Czy wypada teraz krzyknąć wyższą kwotę?? Troche mi sie przez te 3 mies. od czasów I rozmowy planu zmienily i zwyczajnie potrzebuje trochę więcej.

Pozdrawiam i licze na Wasza pomoc.
olgipi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 17:31   #794
szczepan mora
Przyczajenie
 
Avatar szczepan mora
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Rozmowa Kwalifikacyjna ;(

Jeżeli pracodawca się do ciebie odezwał to oznacza, że znalazłaś się na short liście.

Możesz być pewna, że na twoim cv znalazła się adnotacja dotycząca twoich wymagań finansowych. Powszechna praktyka dopuszcza negocjacje nie większe niż 25%.

Przygotuj sobie odpowiedź na pytanie, które na pewno padnie: Dlaczego zmieniła Pani swoje oczekiwania finansowe?
szczepan mora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 07:53   #795
olgipi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Rozmowa Kwalifikacyjna ;(

Dziękuję za szybką odpowiedź. Do końca nie wiedziałam czy zmiana wymagań finansowych jest dopuszczalna. Jeszcze raz dzięki.
olgipi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:44   #796
Tawerna
Rozeznanie
 
Avatar Tawerna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 528
Dot.: GLITTER rozmowa kwalifikacyjna

Mnie jeszcze pytali o ulubiony sklep i poprosili, abym uzasadniła swój wybór.
Tawerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 09:15   #797
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: GLITTER rozmowa kwalifikacyjna

Ja na takiej rozmowie nie byłam, ale wchodząc do tego sklepu zauważyłam, że wszyscy pracodawcy lecą nachalnie z propozycją pomocy jak tylko przekraczam jego próg. Na tej podstawie mniemam, że albo mają system premii albo taki mają obowiązek, co jest niezwykle wkurzające Zakładam więc,że bedzie pytanie o kontakty z ludźmi
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 21:05   #798
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: GLITTER rozmowa kwalifikacyjna

Ja również tam nie byłam,ale od razu zauważyłam to co Ninlil
Widocznie mają duże ciśnienie z góry. Muszą wyrobić określone plany sprzedażowe.

Zapewne pytają o kontakt z ludźmi, otwartość, możliwe,że sprawdzają, czy kandydatka posiada zdolności sprzedażowe/czy umie przekonać klienta do zakupu.

Obawiam się jednak,że w takim sklepie zarobki są - delikatnie mówiąc - skromne.
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 13:57   #799
coccinellex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
asystentka w kancelarii adwokackiej - ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Czy któraś z Was pracuje jako asystentka w kancelarii? Za 2 dni mam rozmowę kwalifikacyjna na to stanowisko i jestem bardzo ciekawa jak może ona wyglądać....
nigdy nie przechodziłam rekrutacji w firmie związanej z usługami prawniczymi, to (mam nadzieje) będzie moja pierwsza praca związana ze studiami, boje się nie wiem o co mogą mnie pytać
coccinellex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 19:23   #800
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: asystentka w kancelarii adwokackiej - ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Hej!
polecam watek pytania na rozmowie kwalifikacyjnej. link poniżej.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=262957&page=4

też wysyłałam aplikacje do kancelrarii na asystentkę, ale mnie nie nawet na rozmowe nie zaprosili do warszawy.
a mozna wiedziec gdzie sie wybierasz? na priv jak cos. czy miałas jakies dosw w takiej pracy? po jakich jestes studiach?
chcialabym sie dowiedziec czegos nt "potencjalnej konkurencji" na rynku pracy?
konkurencja w pozytywnym znaczeniu pozdrawiam
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 20:22   #801
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: asystentka w kancelarii adwokackiej - ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Oprócz standardowych pytań jak w przypadku każdej rozmowy kwalifikacyjnej mogą się pojawić pytania związane ze studiami np.:
- średnia ocen (swego czasu zostałam poproszona o zabranie na rozmowę indeksu),
- ulubione przedmioty, zagadnienia związane z prawem (dostałam pytanie merytoryczne z przedmiotu, który zadeklarowałam jako ulubiony),
- co zamierzasz robić po studiach, tj. jaka aplikacja, dlaczego taka, czy uważasz, że masz do tego predyspozycje,

Koleżankę na rozmowie w sprawie praktyk spytano kiedyś czy potrafi kłamać i czy nie ma oporów moralnych przed spławianiem niechcianych klientów, oczywiście pytanie to zostało ujęte innymi słowami

Co do cv, to przychodzą najróżniejsze, spotkałam się nawet z ofertami studentów innych kierunków niż prawo.

Powodzenia na rozmowie
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 21:00   #802
coccinellex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: asystentka w kancelarii adwokackiej - ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

ikonka10 - studiuje prawo, byłam już sekretarką, ale nie mam dużego doświadczenia na tym stanowisku, pracowałam jeszcze w kilku innych miejscach w obsłudze klienta, ale w branży prawniczej nie mam żadnego doświadczenia : ) szczerze mówiąc, to byłam pewna że jest ono konieczne....

Ale wydaje mi się, że ciężko trafić na ciekawą ofertę pracy więc nie martw się ! Na pewno z któregoś miejsca oddzwonią a w "międzyczasie" np. szlifuj języki itd : )
mam nadzieje, że mnie zatrudnią, a jeśli nie, to będę wiedziała co mam ulepszyc

pozdrawiam !
coccinellex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 21:51   #803
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: asystentka w kancelarii adwokackiej - ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

dzięki za słowa otuchy. moim marzeniem jest właśnie płynne mówienie j. ang.- może nawet wyjadę na rok żeby to nadrobić. Ty przynajmniej miałaś doświadczenie bo ja tylko obsługa klienta i praktyki studenckie, wiec marnie to wygląda w CV. Trzymam kciuki za Ciebie i życzę powodzenia. Czekamy z niecierpliwością na wieści jak potoczy się twoja rozmowa i jaki będzie miała wynik.
pozdrawiam!
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 09:11   #804
Twilight89
Raczkowanie
 
Avatar Twilight89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 50
Rozmowa kwalifikacyjna w CH

cześć ostatnio miałam rozmowę kwalifikacyjna w pewnym sklepie w centrum handlowym i ponieważ to była moja pierwsza rozmowa w życiu Wogole nie wiedzialam co odpowiadać.

więc mogły byscie mi podpowiedzieć co mówić? jakie pytania zadawać?

w piatek mam kolejna taka rozmowę...

z góry dziękuje
Twilight89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 09:42   #805
coccinellex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: asystentka w kancelarii adwokackiej - ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Dzięki : ) mam nadzieje, że będę mogła Wam opisać, jak zdobyć pracę !
coccinellex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 10:26   #806
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w CH

Ja wiem z doświadczenia, że potencjalni pracodawcy lubią jak osoba ubiegająca się o etat wykazuje zainteresowanie pracą. To znaczy, załóżmy, że pracodawca opowiada Ci o pracy, co będzie należało do Twoich obowiązków itp- dopytuj się o szczegóły. Ubiegając się jakiś czas temu o pracę na stoisku z centrum handlowym byłam na rozmowie z inną dziewczyną. Pani prowadząca rekrutacje ogólnie powiedziała co będziemy robić itp. Potem pytała czy chcemy wiedzieć coś jeszcze, wtedy ja zadawałam pytania typu: a jak to jest z pracą w okresie świątecznym, czy dużo będziemy musiały się nauczyć, jacy są ludzie, którzy odwiedzają stoisko... Może brzmi śmieszne, ale przynajmniej pokazałam, że jestem zainteresowana, że wszystko mnie ciekawi Tamta dziewczyna nie miała żadnych pytań, tylko kiwała głową. Wybrano mnie
Tak więc, nie bój się zadawać pytań!
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 13:21   #807
lasiczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 206
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w CH

ostatnio moja znajoma z grupy z ap edukacji byla na paru rozmowach. wg mnie o ile wczesniej nie uslyszysz nic na ten temat to zawsze warto zapytac o oczekiwania, obowiazki, dalsze etapy rekrutacji, kiedy mozna spodziewac sie odpowiedzi. poza tym zdaj sie na intuicje powodzenia
lasiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 13:58   #808
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w CH

Zapytaj też o wymiar przerwy tzw. "śniadaniowej", bo z tym bardzo różnie bywa
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 06:48   #809
coccinellex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: asystentka w kancelarii adwokackiej - ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Hej !

Zapomniałam napisać bo wkurzyłam się trochę tą rozmową - niestety wiem na 90 % że nie dostane tej pracy, bo babka miała zadzwonić w piątek ew dziś, ale czuje, że nie zadzwoni... : (

Ale pocieszam Was, że rozmowa ogólnie była naprawde dośc "prosta" do rozegrania, naprawdę 9 mnie niestey zjadł stres tego dnia, mimo, że byłam na wielu rozmowach i zawsze szło mi gładko to tu za bardzo mi zależało ....... )

pytania
-jakie masz wady i zalety
-czy wolisz pracować w grupie czy sama
-skąd znam obsługę programów komputerowych
-miałam opowiedzieć krótko o moim doświadczeniu zawodowym
-dlaczego chce tam pracować

dużo nie pamiętam bo nerwy nerwy mimo, że pytania były takie standardowe... : ( generalnie zaskoczeniem dla mnie było, że rozmowa jest po polsku bo wcześniej gdy aplkowałam np na stanowisko w banku gdzie wymagali biegłego ang. rozmowa była w 70% po angielsku
coccinellex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 19:50   #810
trawka
Raczkowanie
 
Avatar trawka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 304
GG do trawka
Dot.: GLITTER rozmowa kwalifikacyjna

Hej Dziewczyny, odświeżam wątek Mam pytanie do tych z Was, które pracują albo pracowały w Glitterze - w związku z tym, że w przyszłym tygodniu mam drugą rozmowę kwalifikacyjną (tę na sklepie) chciałabym się przygotować do tego jak najlepiej. Powiedzcie mi, jak najlepiej zachowywać się w stosunku do klientów - czy "napadać", czy czekać aż sami podejdą? Wyżej dziewczyny pisałyście, że zwykle się napada, ale chciałabym też poznać zdanie byłych lub obecnych pracownic Zastanawiałam się też, jak się ubrać - czy tak troszkę eleganciej (ale bez przesady oczywiście), czy bardziej na luzie, ale modnie?
Podzielcie się proszę ze mną swoją wiedzą, będę dozgonnie wdzięczna Wszystkie wskazówki mile widziane
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią"
trawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-28 20:03:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.