Mariza - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-29, 21:12   #781
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Mariza

A czy to prawda, że trzeba będzie za nowe katalogi już płacić?
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 06:31   #782
Lilka44
Raczkowanie
 
Avatar Lilka44
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 440
GG do Lilka44
Dot.: Mariza

no i mamy fajne promocje na styczeń sprawdźcie swoją pocztę
__________________
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
"Słoneczko"
Stawnica 33 77-400 Złotów

KRS 0000186434
cel:Piotr Jaśkowski 76/J
pomóż mi spełnić marzenia mojego syna i podaruj mu swój 1%
Lilka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 15:02   #783
Lezzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Mariza

Nowe katalogi będą dopiero w połowie lutego.
Lezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 14:17   #784
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Dziewczyny, jako swiezo upieczona konsultantka mam pytanie
pare () stron wczesniej ktos pisal, ze testery podkladow sa pelnowymiarowe, stad moje pytanie: Sa nadal? i moze ktoras z Was miala juz stycznosc z tymi podkladami, ktore sa najczesciej brane przez klientki (odcienie) i ktore (podklady) sa chwalone?
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 11:08   #785
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Mariza

Ostatnio zamawiałam 2 próbki podkładu (czyli testery) no i dostałam je w malutkich słoiczkach, więc chyba skapnęli się, że dużo tracą na wysyłaniu pełnowymiarówek
Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jako swiezo upieczona konsultantka mam pytanie
pare () stron wczesniej ktos pisal, ze testery podkladow sa pelnowymiarowe, stad moje pytanie: Sa nadal? i moze ktoras z Was miala juz stycznosc z tymi podkladami, ktore sa najczesciej brane przez klientki (odcienie) i ktore (podklady) sa chwalone?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 14:19   #786
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

to kamien z serca bo wlasnie wydalam jakies 30zl na rozne testerki :-D
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 21:38   #787
nutaaaa
Raczkowanie
 
Avatar nutaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 75
GG do nutaaaa
Dot.: Mariza

Się rzucili z tymi szkoleniami...ale ja się grzecznie pytam...kiedy takie szkolenie będzie w Gdańsku hehe ;D Do Krakowa lub Bielska-Białej to nadal za daleko ;p
__________________
Wymianka czerwcowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=535744
nutaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 10:38   #788
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Ale tez nie pomysleli, nawalili szkolen w srodku tygodnia i to jeszcze w takich godzinach. Osoby z dalszych miejscowosci nie moga na nich byc, bo
a. praca
b. szkola
c. szkolenie pozno sie konczy i potem trzeba niewiadomoile wracac, bo i nie ma natychmiastowego polaczenia.
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 15:24   #789
wielbicielka_stokrotek
Raczkowanie
 
Avatar wielbicielka_stokrotek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 156
Dot.: Mariza

hey dziewczyny.

natrafiłam dziś na ogłoszenie konsultantki, że szuka konsultantek. chciałabym zapytać czy to normalne , że przy zgłoszeniu/rejestracji należy podać swój pesel i nr d.o.?

pozdrawiam
__________________



chcesz się znaleźć w świcie naturalnego piękna Marizy
napisz do mnie



zapraszam www.pieknazmariza.klubmariza.pl

wielbicielka_stokrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 15:28   #790
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mariza

Wybiera się któraś z Wizażanek na szkolenie w czwartek w Krakowie?
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 15:55   #791
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez wielbicielka_stokrotek Pokaż wiadomość
hey dziewczyny.

natrafiłam dziś na ogłoszenie konsultantki, że szuka konsultantek. chciałabym zapytać czy to normalne , że przy zgłoszeniu/rejestracji należy podać swój pesel i nr d.o.?

pozdrawiam
w kazdej firmie przy zapisywaniu sie na konsultantke trzeba te rzeczy podac.
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 20:00   #792
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Mariza

Hej dziewczyny Można się przyłączyć? Jutro składam swoje pierwsze zamówienie jako konsultantka. Nie będzie ono duże (ale na darmową przesyłkę się załapię raczej), bo będę głównie zamawiać dla siebie. Mam pytanie odnośnie błyszczyków- warto się nimi zainteresować?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 20:34   #793
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Można się przyłączyć? Jutro składam swoje pierwsze zamówienie jako konsultantka. Nie będzie ono duże (ale na darmową przesyłkę się załapię raczej), bo będę głównie zamawiać dla siebie. Mam pytanie odnośnie błyszczyków- warto się nimi zainteresować?
z tego co czytalam mowili ze tak, ja jeszcze nie zamawialam dla siebie blyszczyku, ale wzielam dla kolezanki. Jutro powinna przyjsc paczka to zobaczymy jakie beda oceny

ale mozesz sie smialo zainteresowac odzywka do paznokci z keratyna, lakierami i mineralnym pudrem z serii selective :-D Rewelacja, to moje pierwsze 3 produkty z tej firmy i jestem zadowolona w stu procentach
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 00:06   #794
nonietak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
wybiera się któraś z wizażanek na szkolenie w czwartek w krakowie?



ja na pewno będę na szkoleniu w krk :a ty sie wybierasz?

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

Błyszczyki matowe są świetne moje klientki były bardzo zadowolone.Mają naturalne kolory i cudowny zapach
nonietak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 06:31   #795
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez nonietak Pokaż wiadomość
ja na pewno będę na szkoleniu w krk :a ty sie wybierasz?

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

Błyszczyki matowe są świetne moje klientki były bardzo zadowolone.Mają naturalne kolory i cudowny zapach
Właśnie się zastanawiam, bo nie chciałabym iść tam sama, a koleżankom nie uśmiecha się płacić 5 dych za wstęp
Ale bardzo jestem ciekawa jak będzie to wyglądało i nie chcę non-stop siedzieć w domu, a to wydaje się być ciekawą formą spędzenia czasu
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 07:08   #796
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
z tego co czytalam mowili ze tak, ja jeszcze nie zamawialam dla siebie blyszczyku, ale wzielam dla kolezanki. Jutro powinna przyjsc paczka to zobaczymy jakie beda oceny

ale mozesz sie smialo zainteresowac odzywka do paznokci z keratyna, lakierami i mineralnym pudrem z serii selective :-D Rewelacja, to moje pierwsze 3 produkty z tej firmy i jestem zadowolona w stu procentach
Dzięki za odpowiedź Puder mineralny też zamawiam- tzn. ten podkład, który jest w promocji. Nad pudrem też się w sumie zastanawiam. Oprócz tego dla siebie zamawiam po każdym cieniu na próbę (po jednym kolorze z każdego rodzaju), tusz do rzęs z linii selective, lakier do paznokci, po 1 błyszczyku z obu serii, 2 kremy do rąk, próbki baz, sole do kąpieli. Dla mamy podkład matujący oil free, puder bambusowy, puder upiększający, puder brązujący i pomadkę Jestem bardzo ciekawa tych kosmetyków. Własnie przechodzę przez cały wątek, obecnie czytam 19 stronę, więc mam nadzieje, że nie powielę pytan, ale wiecie może w jakiej formie przysyłają próbki baz?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 09:56   #797
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Mariza

dziewczyny wiecie kiedy bedzie nowy katalog?
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 12:27   #798
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Mariza

Wysłalam dzisiaj swoje 1 zamówienie. Na stronie ma ono status- zrealizowane. Czy to oznacza, że wysłali je, czy też dopiero wyślą?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 14:20   #799
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez nonietak Pokaż wiadomość

Błyszczyki matowe są świetne moje klientki były bardzo zadowolone.Mają naturalne kolory i cudowny zapach
a ktore sa matowe? Z katalogu czytajac wszystkie sa polyskujace, te pierwsze mniej te drugie bardziej. mm

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie kiedy bedzie nowy katalog?
ktos strone, czy dwie wczesniej pisal ze w polowie lutego.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Wysłalam dzisiaj swoje 1 zamówienie. Na stronie ma ono status- zrealizowane. Czy to oznacza, że wysłali je, czy też dopiero wyślą?
to znaczy, ze wyslali sa w sumie trzy statusy: nowe, w trakcie realizacji i zrealizowane.
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 14:50   #800
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość



to znaczy, ze wyslali sa w sumie trzy statusy: nowe, w trakcie realizacji i zrealizowane.
Super Szybcy są. Spodziewałam się wysyłki gdzies za tydzien
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 14:54   #801
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

szybko wysylaja wlasnie, fajnie, tylko ja osobiscie rezygnuje juz z kuriera bo nie mam sily. Druga paczka, a znowu jest problem.
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 15:43   #802
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
szybko wysylaja wlasnie, fajnie, tylko ja osobiscie rezygnuje juz z kuriera bo nie mam sily. Druga paczka, a znowu jest problem.
A co jest nie tak? Jak odbierasz w takim razie paczkę? Jeśli byłyby braki w zamówieniu, to gdzie znajdę informację na ten temat?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 16:03   #803
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
A co jest nie tak? Jak odbierasz w takim razie paczkę? Jeśli byłyby braki w zamówieniu, to gdzie znajdę informację na ten temat?
No niby przyjezdza, ale za chiny ludowe nie chce wjechac mi w uliczke, bo cos mu listonoszka nagadala i musze wychodzic na ulice, czekac na niego X minut, marznac jak glupia i.. eh szkoda gadac, zwlaszcza, ze wydzwania do mnie o 10, a ja jestem w domu przewaznie pod wieczor i przez jego numery moge nie odebrac paczki.. w sumie powiedzialam mu, ze odbierze ktos inny jak przyjedzie, ale jednak wolal poczekac na mnie. Nastepnym razem, powiedzialam mu, wezme poczte, bo przynajmniej przynosi mi pod drzwi i nigdzie nie musze lazic, to powiedzial, ze przyjedzie. Zobaczymy. Dam mu ostatnia szanse.

A jesli chodzi o braki, to przy zamawianiu wyskakuje brak (np brakuje podkladu z witamina E w kolorze 06, to mozesz przetestowac jak to wyglada ), a jak masz jakies braki w paczce to dzwon i opierniczaj. Ja nie mam jak narazie zadnych, na szczescie.



Probki przyszly podkladow w fajnych, malych sloiczkach i juz mam swojego faworyta, jutro bede go probowac. Bronzery i pudry z podstawego katalogu przychodza pelnowymiarowe, z naklejka "TESTER" i druga naklejka z numerkiem, wiec calkiem w porzadku. Jeden podklad przyszedl zbrylony (nieswiezy), ale to wybacze, bo kosztowal grosze, a sloiczek sie przyda. Ogolnie jest bardzo na plus, baza korygujaca bardzo mi sie spodobala, jutro bede testowac jak to wyglada w praktyce
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 16:27   #804
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
No niby przyjezdza, ale za chiny ludowe nie chce wjechac mi w uliczke, bo cos mu listonoszka nagadala i musze wychodzic na ulice, czekac na niego X minut, marznac jak glupia i.. eh szkoda gadac, zwlaszcza, ze wydzwania do mnie o 10, a ja jestem w domu przewaznie pod wieczor i przez jego numery moge nie odebrac paczki.. w sumie powiedzialam mu, ze odbierze ktos inny jak przyjedzie, ale jednak wolal poczekac na mnie. Nastepnym razem, powiedzialam mu, wezme poczte, bo przynajmniej przynosi mi pod drzwi i nigdzie nie musze lazic, to powiedzial, ze przyjedzie. Zobaczymy. Dam mu ostatnia szanse.

A jesli chodzi o braki, to przy zamawianiu wyskakuje brak (np brakuje podkladu z witamina E w kolorze 06, to mozesz przetestowac jak to wyglada ), a jak masz jakies braki w paczce to dzwon i opierniczaj. Ja nie mam jak narazie zadnych, na szczescie.



Probki przyszly podkladow w fajnych, malych sloiczkach i juz mam swojego faworyta, jutro bede go probowac. Bronzery i pudry z podstawego katalogu przychodza pelnowymiarowe, z naklejka "TESTER" i druga naklejka z numerkiem, wiec calkiem w porzadku. Jeden podklad przyszedl zbrylony (nieswiezy), ale to wybacze, bo kosztowal grosze, a sloiczek sie przyda. Ogolnie jest bardzo na plus, baza korygujaca bardzo mi sie spodobala, jutro bede testowac jak to wyglada w praktyce
To faktycznie dziwny trochę ten kurier, ale wiesz ja miałam jeszcze lepiej, bo kurier moją paczkę zostawił zupełnie na innej ulicy, na innym osiedlu Gdyby nie babka u której zostawił, to bym nic nie dostała. Kurier zostawił paczkę u sąsiadki kobiety o tym samym nazwisku co ja. Podobno ona jakaś dziwna była, że ta jej sąsiadka była zdziwiona, że jakaś paczka do niej przyszła i stąd się zainteresowała i zauważyła, że adres jest zupełnie inny W sumie to żałuję do tej pory, że nie zrobiłam jakieś zadymy w Siódemce.

A powracając do Marizy, to również zamówiłam próbki baz, pudrów i fluidów. Oprócz tego kilka rodzajów pudrów dla siebie i mamy, fluid, sole, masło do ciała.Jestem bardzo ciekawa kosmetyków tej firmy.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 11:56   #805
nonietak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Mariza

Ja też idę sama więc możemy się dogadac

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam, bo nie chciałabym iść tam sama, a koleżankom nie uśmiecha się płacić 5 dych za wstęp
Ale bardzo jestem ciekawa jak będzie to wyglądało i nie chcę non-stop siedzieć w domu, a to wydaje się być ciekawą formą spędzenia czasu

Ja też idę sama więc możemy się dogadac
nonietak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:18   #806
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Mariza

Do mnie dzisiaj przyszła paczka. Ogólnie wrażenie średnie. Błyszczyki jednak średnie, sole również- wysuszają skórę. Mama zamówiła podkład matujący, którego zupełnie nie widać na twarzy. A z pozytywnych wrażeń to podkład mineralny- pierwsze wrażenie ekstra. Super są również cienie satynowe i matowe. Więcej na blogu
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 15:22   #807
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Czerineska Pokaż wiadomość
A zdarzyły Wam się jakieś braki w paczkach? Bo ja jestem bardzo zawiedziona Marizą, w grudniu dostałam paczkę, w której brakowało 2 produktów - a były uwzględnione na fakturze i za które zapłaciłam "przy odbiorze". Pomimo natychmiastowego dzwonienia do firmy i rozmowie z panią, która kazała wysłać mejlem reklamację (co oczywiście zrobiłam) do dnia dzisiejszego nie dostałam tych kosmetyków. Wiadomo, że nie są to drogie rzeczy, ale jakby nie było - zapłaciłam za coś, czego nie mam Także ja jestem bardzo rozczarowana Marizą niestety.
Ja dostałam wszystko, ale produkty niestety nie za bardzo mi odpowiadają. Spodziewałam się czegoś lepszego.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 17:07   #808
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

A ja Wam za to powiem, ze podklad oil free capuccino jest uniwersalny, malowalam nim 10 osob, kazda rozny kolor cery (od porcelanowej do mlecznej czekolady) i na kazdej wygladal inaczej, kryl, ale wygladal naturalnie ; o troche mnie to dziwi, ale sie dopasowal i wszyscy pozamawiali. Oczywiscie mi ten podklad nie spasowal, u mnie wygladal jak nie wiem co, ale kolezanki wygladaly w nim zniewalajaco. Mysle, ze to kwestia skory, teraz bede testowac tusz do rzes, paletke cieni matowych, rozy i pudrow, mam nadzieje, ze znajde w koncu cos dla siebie
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 17:26   #809
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
A ja Wam za to powiem, ze podklad oil free capuccino jest uniwersalny, malowalam nim 10 osob, kazda rozny kolor cery (od porcelanowej do mlecznej czekolady) i na kazdej wygladal inaczej, kryl, ale wygladal naturalnie ; o troche mnie to dziwi, ale sie dopasowal i wszyscy pozamawiali. Oczywiscie mi ten podklad nie spasowal, u mnie wygladal jak nie wiem co, ale kolezanki wygladaly w nim zniewalajaco. Mysle, ze to kwestia skory, teraz bede testowac tusz do rzes, paletke cieni matowych, rozy i pudrow, mam nadzieje, ze znajde w koncu cos dla siebie
Zamówiłam ten podkład dla mamy i niestety wogóle go nie znać u niej. Myślę, że on jest odpowiedni dla młodych cer, bez problemów. Ja z tuszu jestem zadowolona oraz z cieni satynowych. Fajny też jest podkład mineralny, choć chyba nie trafiłam z odcieniem
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 17:38   #810
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Zamówiłam ten podkład dla mamy i niestety wogóle go nie znać u niej. Myślę, że on jest odpowiedni dla młodych cer, bez problemów. Ja z tuszu jestem zadowolona oraz z cieni satynowych. Fajny też jest podkład mineralny, choć chyba nie trafiłam z odcieniem
No widzisz.. u mnie ten podklad jest ok przez 10 minut, pozniej ciemnieje na twarzy i sie waz(rz?)y. U kolezanki z ciemna skora fajnie jej rozswietlil twarz, nie miala efektu bielenia czy cos no i przykrylo jej wszystkie niedoskonalosci, zakochala sie w tym podkladzie :-D A ktory masz tusz? Ja zamowilam ten tanszy, z fioletowego katalogu, bo ten z selective ma szczoteczke, ktorej nie lubie :-P

a cienie matowe widzialam u znajomej bo zamowila u mnie dwa i rewelacja, od razu biore cala palete, zwlaszcza, ze agabil1 miala swatche na blogu, to raczej sie nie rozczaruje

edit.
a mineralny uwazam za najlepszy z wszystkich podkladow, ktore tam oferuja
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.