Wszystko o Avonie - część 16 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 21:08   #811
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

już mam, sorry za spam
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:33   #812
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

właśnie weszłam do strefy żeby zobaczyć wkońcu IOS, a tu zonk jak nie było tak nie ma zresztą teraz to już mnie nie interesuje, bo zafakturowali mi zamówienie ku mojemu zdziwieniu, bo zwykle jak zamawiam na kuriera to fakturują dopiero w piątek, podglądu jeszcze nie ma, ale to normalka i patrząc na kwotę do zapłaty to wszystko przyjdzie, chyba że mi dołożyli to nieszczęsne domówienie z k1 a wk2 są jakieś braki czekam teraz na podgląd

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

czasami to się cieszę, że w polskim katalogu jest mniej produktów niekosmetycznych niż w zagranicznych katalogach, w innym przypadku to chyba cała moja pensja szła by na konto avonu
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:34   #813
tiny_dorcia
Raczkowanie
 
Avatar tiny_dorcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 311
GG do tiny_dorcia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
TinyDorcia, zagladasz tu jeszcze czasem? jak Twoja Darcy?
moja jak sie przetarla w pierwszym tygodniu noszenia (na boku, od spodni) tak do tej pory nic wiecej nie poszlo - i nie malowalam tego lakierem. biegam z nia codziennie do pracy, odpoczywa tylko na weekendzie lub wieczorami, ale tylko jej raczki popekaly, a tak to wiecej nic. dalej jest tak sliczna, a waty w niej nie nosze
Zaglądam, zaglądam Ale z braku czasu tylko poczytuję forum nocami... Moja Darcy służy ciągle, ale rączki właśnie popękały i nieciekawie wyglądają... Ale wcale się nie dziwię, bo nosiłam w niej duuuużo Teraz czekam na kat. 3, bo już sobie upatrzyłam zastępczynię Darcy
__________________
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze...
tiny_dorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:43   #814
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

myślałam że nie uzbieram na 200 a jest prawie za 800 zł

Dzisiaj dostałam paczke z III terminu . Zamówiłam Tusz do rzęs CT ekstremalna grubość i on był nie zafoliowany gdy sie go powąchało to śmierdzi jak stary tusz.. i teraz nie wiem co robic .. nie mam zamiaru płacić za przesyłkę tylko liczę że go zostawie i przyślą kolejny lecz jak mam to zgłosić przez strefe czy telefonicznie ?
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:48   #815
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
w innym przypadku to chyba cała moja pensja szła by na konto avonu
Ja wiem, zgłoś pracodawcy zmianę konta i podaj od raz swoje subkonto w avonie

Zrobiłam zamówienie z 4/2011
Nie spodziewałam się ale wyszło mi na jakieś 700 zł prawie
Z kolorowych kropek wynika, że wszystko przyjdzie poza... masłem do ciała z minerałami i dwoma balsamami do ciała owocowymi, które były w ofercie Netto Ciekawe co mi dorzucą w prezencie
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:49   #816
Meitsa
Zakorzenienie
 
Avatar Meitsa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Aberdeen
Wiadomości: 3 625
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

dokia, mogłabyś wrzucić na katalogowy zdjęcie torebki Abigail na twoim ramieniu? Jestem nią mocno zainteresowana, ale jako, że jestem bardzo drobnej postury i jestem bardzo niska boję się, że ta torebka będzie większa ode mnie W ogóle jak ci się sprawuje?
Meitsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:56   #817
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Ja wiem, zgłoś pracodawcy zmianę konta i podaj od raz swoje subkonto w avonie

Zrobiłam zamówienie z 4/2011
Nie spodziewałam się ale wyszło mi na jakieś 700 zł prawie
Z kolorowych kropek wynika, że wszystko przyjdzie poza... masłem do ciała z minerałami i dwoma balsamami do ciała owocowymi, które były w ofercie Netto Ciekawe co mi dorzucą w prezencie
akurat nie mam pracodawcy, jestem wolnym strzelcem, pracuję sama na siebie no i staram się ograniczać z avonem, choć czasami to mi marnie wychodzi
fajnie masz, że dwa katalogi do przodu szkoda że okręg zależy od miejsca zamieszkania, bo przeprowadzać to się na pewno nie będę, a okręg chętnie bym zmieniła
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 21:57   #818
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Meitsa Pokaż wiadomość
dokia, mogłabyś wrzucić na katalogowy zdjęcie torebki Abigail na twoim ramieniu? Jestem nią mocno zainteresowana, ale jako, że jestem bardzo drobnej postury i jestem bardzo niska boję się, że ta torebka będzie większa ode mnie W ogóle jak ci się sprawuje?
obfotografuję, ale w sobotę bo będe miała wolne, a tak zwykle wracam do domu o 18tej to już światła nie ma dobrego

sprawuje sie świetnie- to chyba będzie najlepsza z moich torebek avonowych- (żeby nie zapeszyć) ale do tej pory nigdzie nic się nie zmieniło, wszystko dalej doskonale sprężyste , a zwykle po miesiącu noszenia coś gdzieś już było nie takie jak za nowości
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:09   #819
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, że na paczki do paczkomatów czeka się coraz dłużej , liczyłam dziś na smsa z kodem odbioru ale niestety nie doczekałam się , a zależało mi by dziś ją odebrać
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:14   #820
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
obfotografuję, ale w sobotę bo będe miała wolne, a tak zwykle wracam do domu o 18tej to już światła nie ma dobrego

sprawuje sie świetnie- to chyba będzie najlepsza z moich torebek avonowych- (żeby nie zapeszyć) ale do tej pory nigdzie nic się nie zmieniło, wszystko dalej doskonale sprężyste , a zwykle po miesiącu noszenia coś gdzieś już było nie takie jak za nowości
Cieszę się, że zrobiłaś jej zdjęcia W katalogu (jak dla mnie) wygląda jakby była z jakiegoś lateksu (coś jak Heidi) Nie mam zamiaru jej kupić, ale Mamie podobał się portfel
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:20   #821
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Dziewczyny na czym polega odbiór zamówień "In Post" ??
W COK rozumiem, w paczkomatach rozumiem.... ale nie wiem co to jest In Post... Może mi któraś z Was to wytłumaczyć
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 22:34   #822
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny na czym polega odbiór zamówień "In Post" ??
W COK rozumiem, w paczkomatach rozumiem.... ale nie wiem co to jest In Post... Może mi któraś z Was to wytłumaczyć

siedziba firmy
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:38   #823
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
siedziba firmy
Znalazłam coś takiego http://www.inpost.pl/ - to o to chodzi??
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:38   #824
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez sssmary Pokaż wiadomość
jesli chodzi o angielskie HT to jego nr np 3 jest o katalogu nr 1 itd,prowadze avon PL i UK
Czy to znaczy, że jesteś też konsultantką w UK ?? I siedzisz tutaj tak cichutko, a dziewczyny wzdychają za kosmetykami których u nas już nie ma, a tam są ?? To może zebralibyśmy się jakąś grupką i robilibyśmy u Ciebie zamówienia z tamtego katalogu ?? Jest do zorganizowania ?? Dziewczyny, która byłaby zainteresowana ??
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:40   #825
_rzabka_
Raczkowanie
 
Avatar _rzabka_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 152
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez malbar Pokaż wiadomość
Czy to znaczy, że jesteś też konsultantką w UK ?? I siedzisz tutaj tak cichutko, a dziewczyny wzdychają za kosmetykami których u nas już nie ma, a tam są ?? To może zebralibyśmy się jakąś grupką i robilibyśmy u Ciebie zamówienia z tamtego katalogu ?? Jest do zorganizowania ?? Dziewczyny, która byłaby zainteresowana ??
Ja byłabym jak najbardziej zainteresowana
_rzabka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:52   #826
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez malbar Pokaż wiadomość
To może zebralibyśmy się jakąś grupką i robilibyśmy u Ciebie zamówienia z tamtego katalogu ?? Jest do zorganizowania ?? Dziewczyny, która byłaby zainteresowana ??
Nie wiem, czy to do końca takie opołacalne. Koszt paczki z zagranicy jak rozumiem do np. jednej osoby w PL, potem koszt wysłania poszczególnych kosmetyków do każdej z osób, które zamówiły... Żeby się opłacało, to by musiało być spore zamówienie każdej z osób Bo przecież taka paczka z kosmetykami wcale nie będzie lekka...
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 23:02   #827
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to do końca takie opołacalne. Koszt paczki z zagranicy jak rozumiem do np. jednej osoby w PL, potem koszt wysłania poszczególnych kosmetyków do każdej z osób, które zamówiły... Żeby się opłacało, to by musiało być spore zamówienie każdej z osób Bo przecież taka paczka z kosmetykami wcale nie będzie lekka...
Ale jak koleżanka prowadzi i polski i uk avon, to skąd wiadomo że akurat w uk siedzi?
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 23:26   #828
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
Ale jak koleżanka prowadzi i polski i uk avon, to skąd wiadomo że akurat w uk siedzi?
A no nie wiadomo
To ja może bym była chętna jeśli te koszty wysyłki nie będą zbyt wysokie
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 00:32   #829
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Ja też dziewczyny w razie czego była bym chętna
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 00:33   #830
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
Witam
Potrzebuje dla klijentki jakis niedrogi krem nawilżający myslałam o tych avon care tylko który..mam nadzieje że wy mi doradzicie
odżywczy z ziarnami soi i E. Moja koleżanka kupiła, wypróbowałam sobie na ręce (bo akurat przy otwieraniu jej się trochę wylało - jakie one rzadkie , te kremy) i czułam mocne nawilżenie na skórze, wchłonął się szybko i była taka miła, mięciutka rączka. Nie wiem czy sobie do rąk nie kupić
Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
ja też dostałam dodatkowe katalogi... ledwo do domu doczłapałam z nimi, a po drodze jeszcze na uczelnię
Dokładnie, u mnie tak samo. Myślę sobie, pójdę po paczuszkę do Coku, powinna być mała, patrzę a tu wieksze pudełko Okazało się, że makulatury nawrzucali czyli katalogów 1. Nie wiem po kiego grzyba oni wrzucają jedynkę przy 3 terminie... Mogliby wrzucać przy 1, wiecej z tego byłoby pożytku, a jak przecież widać od lat zawsze im tych katalogów zostaje...

Widziałam dzisiaj w Coku biżu Felicia. Tak jak myślałam tandetna, zdecydowanie gorzej wygląda na żywo niż w katalogu. Łacuszek jest rdzawo szary - ohyda, a kamyczki... w katalogu myślałam, że one wszystkie są fioletowe, a one są: u góry złote, potem przechodzą w fioletowe, a na dole łezki są czerwone. No ale biżu nie podoba mi się Mam przynajmniej spokój sumienia
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 07:07   #831
Kicia_89
Raczkowanie
 
Avatar Kicia_89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 89
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Z dzisiejszej fakturki:
Cytat:
02 1796-2 PR.EMULS/BIOAKT.ZLO (X5) 1
Produkcja opóźniona. Przepraszamy. Doślemy w jednym z kolejnych zamówień.
Dalej nie widzę IOS i nie wiem, czy czegoś fajnego nie przegapiłam może to i lepiej, nie będę tyle kasy wydawać
__________________
I'm swimming in the smoke
Of bridges I have burned
So don't apologize
I'm losing what I don't deserve
What I don't deserve
Kicia_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 07:25   #832
8katharina8
Rozeznanie
 
Avatar 8katharina8
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 762
GG do 8katharina8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

a IOS nadal nie ma mam nadzieje że do 11 się pojawi bo chce zobaczyć czy coś ciekawego tam będzie i żeby zdążyć zamówić...
__________________
Lubisz kosmetyki AVON? Zamawiasz? A chciałabyś zamawiać taniej? Skontaktuj się ze mną a założę Ci konto w Avon i dołączę do swojego zespołu. Przekonaj się sama już teraz.

https://start.avonpolska.pl/storage/...banner-1-1.png
8katharina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 07:26   #833
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Kicia_89 Pokaż wiadomość
Z dzisiejszej fakturki:


Dalej nie widzę IOS i nie wiem, czy czegoś fajnego nie przegapiłam może to i lepiej, nie będę tyle kasy wydawać
Mam ustawioną dostawę kurierem, więc koniecznie przed 11:00 zamówienie musi być wysłane, bym dostała je w poniedziałek. Współczuję dziewczynom z dnia A, które już wczoraj miały termin regularny.

Z rozmowy telefonicznej z Avon Non Stop wynika, że Panie zupełnie sobie nie radzą z kontaktem z działem informatycznym, który na odmianę od 3 tygodni nie mógł przygotować oferty, a od wczoraj ma awarię, więc szanse na pojawienie się dzisiaj IOS są wątpliwe
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 07:36   #834
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Douce24 Pokaż wiadomość
nie mam zamiaru płacić za przesyłkę tylko liczę że go zostawie i przyślą kolejny lecz jak mam to zgłosić przez strefe czy telefonicznie ?
przez strefę, ominą cię koszty dzwonienia i nerwy
Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Z rozmowy telefonicznej z Avon Non Stop wynika, że Panie zupełnie sobie nie radzą z kontaktem z działem informatycznym, który na odmianę od 3 tygodni nie mógł przygotować oferty, a od wczoraj ma awarię, więc szanse na pojawienie się dzisiaj IOS są wątpliwe
może wogóle nie będzie w 1 terminie IOS, tylko dopiero w 2-gim.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 07:44   #835
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;24516557]

może wogóle nie będzie w 1 terminie IOS, tylko dopiero w 2-gim.[/QUOTE]

tak sobie właśnie wczoraj pomyślałam , że dadzą dopiero w drugim terminie to i mają więcej zamówień (nie wszyscy biorą dwa terminy) i pewnie wolniej będzie znikać... hehe
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:17   #836
EvaBS
Raczkowanie
 
Avatar EvaBS
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 214
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

I ja też się chętnie dopiszę sie do tej paczki

Cytat:
Napisane przez malbar Pokaż wiadomość
Czy to znaczy, że jesteś też konsultantką w UK ?? I siedzisz tutaj tak cichutko, a dziewczyny wzdychają za kosmetykami których u nas już nie ma, a tam są ?? To może zebralibyśmy się jakąś grupką i robilibyśmy u Ciebie zamówienia z tamtego katalogu ?? Jest do zorganizowania ?? Dziewczyny, która byłaby zainteresowana ??
EvaBS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:43   #837
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, że na paczki do paczkomatów czeka się coraz dłużej , liczyłam dziś na smsa z kodem odbioru ale niestety nie doczekałam się , a zależało mi by dziś ją odebrać

zdobyłam na infolinii numer od oddziału In Post- dzwoniłam tam przed chwilą ale nie dowiedziałam się nic bo nie mam numeru przesyłki, który jest podawany w smsie-a takiego do tej pory nie dostałam czy jeśli zamawiacie paczki na paczkomat to poza smsem dostajecie też meila z numerem przesyłki???

pytam bo na infolinii powiedziano mi, że powinnam dostać meilem i smsem numer przesyłki
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:48   #838
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

jest IOS!!!
edit:
sorki, to tylko 2 pierwsze produkty...
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:49   #839
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
zdobyłam na infolinii numer od oddziału In Post- dzwoniłam tam przed chwilą ale nie dowiedziałam się nic bo nie mam numeru przesyłki, który jest podawany w smsie-a takiego do tej pory nie dostałam czy jeśli zamawiacie paczki na paczkomat to poza smsem dostajecie też meila z numerem przesyłki???

pytam bo na infolinii powiedziano mi, że powinnam dostać meilem i smsem numer przesyłki
jesli zamawiam na paczkomat;
dostaję smsem kod do paczkoamtu

jeśli do oddziału;
dzwoni pan-że paczka jest.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:54   #840
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
jest IOS!!!
edit:
sorki, to tylko 2 pierwsze produkty...
U mnie nie ma nawet 2 pierwszych produktów...
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.