Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-12, 17:10   #811
dżastinka23
Raczkowanie
 
Avatar dżastinka23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

ok...nie jesteśmy razem... ale jeszce wciąż jestemy blisko spotykając się nie umiemy zachowywac się jak koledzy. idfziemy razem na wesele... to czy musi olewać moje smsy??? w 80% odpisuje ale reszta czasem przechodzi bez echa. jak dziś... super być tak olewanym;/
a jak zaczynam go olewac dopiero wtedy zaczyna nie meic mnie gdzies... ale oni sa głupi
dżastinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 18:51   #812
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez dżastinka23 Pokaż wiadomość
ok...nie jesteśmy razem... ale jeszce wciąż jestemy blisko spotykając się nie umiemy zachowywac się jak koledzy. idfziemy razem na wesele... to czy musi olewać moje smsy??? w 80% odpisuje ale reszta czasem przechodzi bez echa. jak dziś... super być tak olewanym;/
a jak zaczynam go olewac dopiero wtedy zaczyna nie meic mnie gdzies... ale oni sa głupi
skad ja to znam ja zawsze jak facet mnie olewa to ja robie to samo no i to skutkuje zazwyczaj tez go olej i niech wie jak to wtedy jest... a po jakims czasie sam sie odezwie... A rozważałaś mozliwość że np nie ma kasy na koncie? albo coś w tym stylu takie sytuacje tez sie zdarzaja.
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 19:03   #813
dżastinka23
Raczkowanie
 
Avatar dżastinka23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

z kontem nie da ardy bo mam na abonament ale celowo wyłączyłam kom jak wysłał esa neich myśłi sobie czemu nie ma raportu. za pól godz włącze ale myślę ze nic nie napisał... on nienawidzi rozkminkowych smsów... a ja nawet jak juz zerwaliśmy czasem mu takie napsize... dziś znów napisałam i dodałam ze pewnie nie odpiszesz bo to sobie olejesz... i co cisza...

ja go olałam w zeszłym tyg i nie było mu z tym fajnie więc wie jak to jest i dlatego nie powinien teraz mi tego robić no ale robi...

jutro napewno on napsize bo mam egzamin decydujący czy mnie przyjmą do nowej pracy...i bedzie chciał wiedziec a jak napsize dziś janieodpisze i juz
a co mnie najabrdziej wkurza??? ze jak psize muy jakieś myśłi, przemyśłenia, ze to i tak jets nie takl ze to i to mnie denerwuje, cokolwiek jaką mam na to odpowoiedz potem? np: co kotek porabiasz??? tak jakby tamte smsy o sciane...wrrr

juz mi dół leko przeszedł, niech robi tak dalej niech dalej mnie zniechęca do siebie...powodzenia

no to tyle musiałam sie wyzalic
dżastinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 19:07   #814
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez dżastinka23 Pokaż wiadomość
z kontem nie da ardy bo mam na abonament ale celowo wyłączyłam kom jak wysłał esa neich myśłi sobie czemu nie ma raportu. za pól godz włącze ale myślę ze nic nie napisał... on nienawidzi rozkminkowych smsów... a ja nawet jak juz zerwaliśmy czasem mu takie napsize... dziś znów napisałam i dodałam ze pewnie nie odpiszesz bo to sobie olejesz... i co cisza...

ja go olałam w zeszłym tyg i nie było mu z tym fajnie więc wie jak to jest i dlatego nie powinien teraz mi tego robić no ale robi...

jutro napewno on napsize bo mam egzamin decydujący czy mnie przyjmą do nowej pracy...i bedzie chciał wiedziec a jak napsize dziś janieodpisze i juz
a co mnie najabrdziej wkurza??? ze jak psize muy jakieś myśłi, przemyśłenia, ze to i tak jets nie takl ze to i to mnie denerwuje, cokolwiek jaką mam na to odpowoiedz potem? np: co kotek porabiasz??? tak jakby tamte smsy o sciane...wrrr

juz mi dół leko przeszedł, niech robi tak dalej niech dalej mnie zniechęca do siebie...powodzenia

no to tyle musiałam sie wyzalic

oj może on poprostu nie kapuje twoich przemyślen i nie trybi tak jak trzeba... nie wie co odpisac i dlatemu tak jakby zmienia temat ale to juz typowy facet zawsze mowiłam ze kobiety sa o wiele mądrzejsze
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 20:13   #815
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez dżastinka23 Pokaż wiadomość
on nienawidzi rozkminkowych smsów... a ja nawet jak juz zerwaliśmy czasem mu takie napsize...
Cytat:
Napisane przez B_a_b_y Pokaż wiadomość
oj może on poprostu nie kapuje twoich przemyślen i nie trybi tak jak trzeba... nie wie co odpisac i dlatemu tak jakby zmienia temat ale to juz typowy facet zawsze mowiłam ze kobiety sa o wiele mądrzejsze
Skąd ja to znam Ale wiecie co, ja myślę, że im tak jest wygodniej, udać że nie wiedzą ocb Oleją esa, albo napiszą coś na odczepnego i mają spokój Tylko my się później zadręczamy
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 20:36   #816
dżastinka23
Raczkowanie
 
Avatar dżastinka23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

racja racja
michał poztaym ma takie podejscie ze po co myślec, analizować, rozgrzebywać, mówić o pewnych przezmyleniach skro i tak bedzie co bedzie. ze to nic nie daje... pameitam jak sie wkurzał jak mieliśmy okres bardzo nieciekawy stąd te moje pytania. pytałam: pytałam nieraz: jak ty dalej sobie to wyobrażasz jak dalej to widzisz, a ten oczyw stara spiewka: po co teraz rozkminiać, lepiej po prostu zobaczyc co bedzie...

on się nigdy nie zmieni, po prostu nienawidzi takich gadek. i te moje rozkminki jak grochem o ściane...jak w próżnie

a teraz andal cisza... niech sobie milczy, mi też milczenie łątwoej prezychodzi. sam doprowadził i to wsayztko co sie dzieje od paru miesiecy ze się wypaliłam i owszem jest mi teraz źle i nie fajnie ale bez jakiejś wiekszej tragedii
dżastinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 20:48   #817
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez dżastinka23 Pokaż wiadomość
racja racja
michał poztaym ma takie podejscie ze po co myślec, analizować, rozgrzebywać, mówić o pewnych przezmyleniach skro i tak bedzie co bedzie. ze to nic nie daje... pameitam jak sie wkurzał jak mieliśmy okres bardzo nieciekawy stąd te moje pytania. pytałam: pytałam nieraz: jak ty dalej sobie to wyobrażasz jak dalej to widzisz, a ten oczyw stara spiewka: po co teraz rozkminiać, lepiej po prostu zobaczyc co bedzie...

on się nigdy nie zmieni, po prostu nienawidzi takich gadek. i te moje rozkminki jak grochem o ściane...jak w próżnie

a teraz andal cisza... niech sobie milczy, mi też milczenie łątwoej prezychodzi. sam doprowadził i to wsayztko co sie dzieje od paru miesiecy ze się wypaliłam i owszem jest mi teraz źle i nie fajnie ale bez jakiejś wiekszej tragedii
u mnie to samo... ale teraz cisza ale chyba naprawde nie ma kasy na koncie... oby bo jak sie dowiem ze ma a nie napisał do mnie to sie pozadnei wkurze...
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 21:04   #818
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Ja to do tej pory na samych dupków trafiam. Co za. Ciekawe, kiedy się to zmieni? Ostatnio prawie zaczęłam być z moim dobrym kumplem a on nagle się wycofał bo stwierdził, że jestem dla niego za wrażliwa i by mnie zranił :| no cóż.... chyba za późno zdał sobie sprawę z tego :|
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 21:14   #819
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

zupełnie jak ja ja zazwyczaj tez na dupków trafiam... a moze nie ma innych
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 21:27   #820
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

ehem.. nie można tak stereotypowo patrzeć zarówno faceci jak i kobiety potrafią być podli
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 21:37   #821
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

z tym sie zgadzam
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 14:51   #822
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez dureksis Pokaż wiadomość
powiedz, jak to zrobiłas?
Ja proóbuję już od miesiąca, tracę swój cenny czas i zawalam ważne sprawy.. eh
Przede wszystkim, tak jak phoebe, pomogła mi praca. W niej nie mam czasu na przemyślenia i przez 8 godzin dziennie mam inne zajęcia.
Druga sprawa - On po prostu nie jest mnie wart, trzeba zdać sobie z tego sprawę, że nie będziesz przez jakiegoś gnojka marnowała sobie życia.
Już przed tym jak go poznałam postanowiła, że więcej nie dam się zranić, dałam, ale w porę udało mi się to powstrzymać.
Pozdrawiam i życzę Ci tego samego
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 21:37   #823
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

nie trać czasu dla kogoś kto go nie ma dla ciebie...gdzieś cos takiego przeczytałam...ale to ciężko...


wyjechał...i odzywa sie sporadycznie..pojechał za pracą...i niby mu na mnie zależy..;( matko za co;(

ciągle tęsknię ..już 2 miesiąc leci...a go nie ma..śnił mi się...lecz to nie ..

pozdrawiam dziewuszki
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 15:09   #824
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

ja też tęsknie bardzooo... i dlatego mi smutno
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 19:27   #825
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

mam dola bo mnie oklamal ... wlasciwie oklamywal przez 3 miesiace :| bo bal sie przyznac i chcial sobie podwyzszyc samoocene. idiota.
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 22:30   #826
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Po pierwsze rozstałam się ze swoim TŻ-em.Po drugie poznałam drugiego,ale mam wrażenie,że potrzebuje mnie tylko wtedy kiedy jest juz po dawce alkoholu.Zaczyna mi na nim zależeć,niby codziennie dzwoni,pisze....ale nie wiem co mam zrobić.Słyszałam też,że spotyka się z inną...jest mi z nim dobrze,ale nie mogę tak dalej żyć...nie chce być dziwczyną od jego zachcianek....co mam zrobić?Dać mu szanse czy od razu zostawić?
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 13:00   #827
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

jest i smutno... bardzo smutno... nie odzywa się znowu mam wrażenie ze jestem dla niego zabawką... dosłownie... nie powiem ze mi na nim nie zalezy... wczoraj upił się i cały czas z nim byłam pod koniec kiedy już wytrzezwiał usłyszałam dziękuje... dziś nic... zero zadnej wiadomości...
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 13:13   #828
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

natalee
ja bym dala sobie spokoj, mezczyzni zakochani w uzywkach - nie dla mnie.
zanim sie zaangazujesz (nie za szybko troche?) przemysl to dokladnie. prosze.
pozdrawiam
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 14:19   #829
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez B_a_b_y Pokaż wiadomość
jest i smutno... bardzo smutno... nie odzywa się znowu mam wrażenie ze jestem dla niego zabawką... dosłownie... nie powiem ze mi na nim nie zalezy... wczoraj upił się i cały czas z nim byłam pod koniec kiedy już wytrzezwiał usłyszałam dziękuje... dziś nic... zero zadnej wiadomości...
witam w klubie....chociaż mój zadzwonił dziś i zapytał się jak się czuję...

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
natalee
ja bym dala sobie spokoj, mezczyzni zakochani w uzywkach - nie dla mnie.
zanim sie zaangazujesz (nie za szybko troche?) przemysl to dokladnie. prosze.
pozdrawiam
wiem,że powinnam dac sobie spokój,ale im dłużej go znam tym bardziej mi na nim zależy(poznaliśmy się rok temu,ale dopiero teraz jesteśmy bliżej).Tym bardziej czuję,że chce się nim opiekować,bo wiem,że jest chory i nie powinnien dotykać nawet żadnych używek.Niby odzywa się,ale czasem gdy jest trzeżwy potrafi mnie nie zauwazyc przy znajomych....A najgorsze jest to,że mi głupiej zaczyna na nim coraz bardziej zależeć!Do cholery z takim zyciem....i jeszcze rozstałam się z kims kto był dla mnie zadobry....
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-22, 19:43   #830
sacharka
Raczkowanie
 
Avatar sacharka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 309
GG do sacharka
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

"Oczy są bramą duszy..."
Tylko, że on widzi tylko moje oczy, tak naprawdę nie interesuje się kim jestem. Chce ze mnie zrobić swoją maskotkę nie widząc, że ja nie lubię chodzić na smyczy i być ułożonym pieskie-zabawką. Cały czas mnie kontroluje nie pozwala mi nawet rozmawiać z kolegami z klasy (a jestem na mat-fizie gdzie większość klasy to faceci) to, że on z nimi nie rozmawia bo jest zajęty pilnowaniem mnie to nie znaczy że ja też nie chcę przebywać z innymi ludźmi. Koleżnki mówią mi jakiego to ja mam świetnego faceta ale to przecież nie facet tylko ochroniaż z którym nie mogę nawet porozmawiać bo on nie wie o czym mówię. Jedyne co odpowiada kiedy coś twierdzę to achy nad tym jaką on ma ładną i inteligentną dziewczynę. Ja już tak dłużej nie wytrzymam, tym bardziej, że on chce mnie odizolować od mojego najlepszego przyjaciela. Jutro będzie koniec mojego problemu który trwa od 2 miesięcy.
sacharka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 16:32   #831
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Jednak postanowiłam dać sobie z nim spokój...po co mi to... poznam kogoś lto mnie szanuje i naprawde mu na mnie zależy...na mnie,a nie na moim ciele.Dziękuje Wam
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 16:58   #832
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Trzymaj sie Natalee!
Bedzie dobrze
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 17:49   #833
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

a ja mam ogolnie dola ;( nie tylko przez faceta, ale glownie przez niego..
czuje sie strasznie samotna.. samiutenka jak palec
Nie moge liczyc na swojego TZ, nie moge mu ufac.. kocham go, on nie jest taki zly - ja sobie z tego zdaje sprawe..ale jednak mnie cos powstrzymuje, przed zaufaniem mu.. aaa wszystko to takie zamotane..

Zlapalam jakiegos porzadnego dolka.. a mnie to naprawde rzadko spotyka.
Obecnie nic mi sie nie chce, do niczego nie mam glowy, peletam sie po domu i zbiera mi sie na placz Dziwne !?!!

Nie daje sobie juz rady z tym wszystkim, coraz to nowe rozczarowania dochodza.. a przez to i przypominaja o sobie te stare ;(

Jestem z TZ 3,5 roku (wczoraj byla nasza mala rocznica, ktora przeplakalam, i sie klocilismy)

Juz jest niby dobrze, bo klotnia zamienila sie w rozmowe o naszych potrzebach.. ale i tak czuje sie SAMA.
Kocham GO, chce z nim byc ale poprostu nie potrafie
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 17:57   #834
aliss0588
Zadomowienie
 
Avatar aliss0588
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 156
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

ja mam mega wielkiego doła już od dłuższego czasu mój TŻ wyjechał sobie do pracy, twierdził zę wszystko będzie dobrze, zarobi sobie, wróci...a tymczasem odzywa się jak coś chce, zero czułych słów, zero konkretów, wykrętackie odpowiedzi i tak od 3 miesięcy a ja bidulka wierzyłam że będzie dobrze, a tu jedna wielka załamka już nawet płakać nie potrafie, wszystko wybeczałam czemu faceci zawsze uciekają od problemów albo szukają rozwiązań po drugiej stronie kontynentu...
__________________
Sczęśliwa, dzięki Tobie Łobuzie

aliss0588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 18:12   #835
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Trzymaj sie Natalee!
Bedzie dobrze
Trzymam się i staram myśleć poytywnie dziewczyny,pamietajcie mamy siebie,a faceci sa już tak skonstruowanie,ze zawsze będa nas dołoać.
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 18:26   #836
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez aliss0588 Pokaż wiadomość
ja mam mega wielkiego doła już od dłuższego czasu mój TŻ wyjechał sobie do pracy, twierdził zę wszystko będzie dobrze, zarobi sobie, wróci...a tymczasem odzywa się jak coś chce, zero czułych słów, zero konkretów, wykrętackie odpowiedzi i tak od 3 miesięcy a ja bidulka wierzyłam że będzie dobrze, a tu jedna wielka załamka już nawet płakać nie potrafie, wszystko wybeczałam czemu faceci zawsze uciekają od problemów albo szukają rozwiązań po drugiej stronie kontynentu...
ojoj, a moze jemu ciezko jest okazywac uczucia ze wzgledu na dzielaca was odleglosc, moze go to za bardzo boli?
nie wiem, ty swojego tz znasz lepiej...
podejrzewam, ze dla twojego tz to moze nie byc wogole problemem mowilas mu jak sie czujesz? mowilas czego czekujesz przed jego wyjazdem?
poza tym, dlaczego kobiety zawsze wynajduja nowe problemy ? (zarcik, zarcik)

mam nadzieje, ze bedzie dobrze
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 18:57   #837
dżastinka23
Raczkowanie
 
Avatar dżastinka23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
a ja mam ogolnie dola ;( nie tylko przez faceta, ale glownie przez niego..
czuje sie strasznie samotna.. samiutenka jak palec
Nie moge liczyc na swojego TZ, nie moge mu ufac.. kocham go, on nie jest taki zly - ja sobie z tego zdaje sprawe..ale jednak mnie cos powstrzymuje, przed zaufaniem mu.. aaa wszystko to takie zamotane..

Zlapalam jakiegos porzadnego dolka.. a mnie to naprawde rzadko spotyka.
Obecnie nic mi sie nie chce, do niczego nie mam glowy, peletam sie po domu i zbiera mi sie na placz Dziwne !?!!

Nie daje sobie juz rady z tym wszystkim, coraz to nowe rozczarowania dochodza.. a przez to i przypominaja o sobie te stare ;(

Jestem z TZ 3,5 roku (wczoraj byla nasza mala rocznica, ktora przeplakalam, i sie klocilismy)

Juz jest niby dobrze, bo klotnia zamienila sie w rozmowe o naszych potrzebach.. ale i tak czuje sie SAMA.
Kocham GO, chce z nim byc ale poprostu nie potrafie

to był jeden z powodów mojego rozstania z miskiem. jeden z bo nasze4 roztsanie jest strasznie pogmatwane. taka samotność w związku. tak włąsnei miałam ostatni czas... tyyle ze bez niego wcale nie jest łatwiej a wręcz przeciwnie
dżastinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 19:40   #838
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

zgłasza sie nieśmiala istota, ktora spogląda nieustannie w jednym kierunku, bez zadnego skutku
Jakie ja mam żalosne problemy
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 19:54   #839
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

aliss0588 chyba Cię rozumiem Ja też mam doła w związku z planowanym wyjazdem mojego TŻ. Powiedział mi że w wakacje jedzie za granicę do pracy, ma już zapewnioną. W tym roku byłam z nim ale za rok nie będę mogła jechać bo on jedzie w inne miejsce i dla mnie tam pracy nie będzie. Najgorsze jest to że on jedzie na 3 miesiące na pewno, a jeśli znajdzie pracę na dłużej to chciałby co najmniej na rok albo na zawsze... Jak mi o tym powiedział to zatkało mnie, nie byłam w stane nic odpowiedzieć. Poczułam się jakby ktoś nagle wylał mi kubeł zimnej wody na głowę pokazując, że nasz związek nie jest taki super... I teraz zastanawiam się czy go nie rzucić? Bo ja już wiem że nie chcę czekać na kogoś tak długo, w tym roku 2 miesiące to była męka. Poza tym nie chcę odbierać sobie szansy na ułożenie sobie życia z kimś innym przez to, że miałabym czekać na niego i nie doczekać się. Niby powiedział że jeszcze nie jest pewien czy wyjedzie, wszystko zależy od tego "jak mu się życie ułoży".
I nie mówcie mi że go nie kocham, bo to nieprawda: kocham go najbardziej na świacie, jesteśmy razem już prawie rok i to jest najcudowniejszy czas w moim życiu. Ale nie chcę cierpieć...
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 23:03   #840
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez Mircalla Pokaż wiadomość
aliss0588 chyba Cię rozumiem Ja też mam doła w związku z planowanym wyjazdem mojego TŻ. Powiedział mi że w wakacje jedzie za granicę do pracy, ma już zapewnioną. W tym roku byłam z nim ale za rok nie będę mogła jechać bo on jedzie w inne miejsce i dla mnie tam pracy nie będzie. Najgorsze jest to że on jedzie na 3 miesiące na pewno, a jeśli znajdzie pracę na dłużej to chciałby co najmniej na rok albo na zawsze... Jak mi o tym powiedział to zatkało mnie, nie byłam w stane nic odpowiedzieć. Poczułam się jakby ktoś nagle wylał mi kubeł zimnej wody na głowę pokazując, że nasz związek nie jest taki super... I teraz zastanawiam się czy go nie rzucić? Bo ja już wiem że nie chcę czekać na kogoś tak długo, w tym roku 2 miesiące to była męka. Poza tym nie chcę odbierać sobie szansy na ułożenie sobie życia z kimś innym przez to, że miałabym czekać na niego i nie doczekać się. Niby powiedział że jeszcze nie jest pewien czy wyjedzie, wszystko zależy od tego "jak mu się życie ułoży".
I nie mówcie mi że go nie kocham, bo to nieprawda: kocham go najbardziej na świacie, jesteśmy razem już prawie rok i to jest najcudowniejszy czas w moim życiu. Ale nie chcę cierpieć...
Dokładnie jakies półtora roku temu byłam w podobnej sytuacji.Mój TŻ stwierdził, że poleciałby sobie za granice, zeby zarobic sobie troszke pieniedzy.No ale wtedy wydawało Mi sie, że to tylko takie jego gadanie.No ale gdy zobaczyłam juz bilet na określony termin to az Mnie zatkało!!Poczułam sie strasznie.Tak jakbym wogóle go nie interesowała i cały nasz związek nic dla niego nie znaczył.Powiedział to samo co Twój tż, najpierw 3 miesiące a później to sie zobaczy.Więc Ja bardzo zraniona jego postępowaniem i urażona powiedziałam Mu wprost, że nie daje mu gwarancji na to, ze będę na Niego potulnie czekac w domu, a On sobie kiedyś tam wróci i przywitam Go z otwartymi ramionami.Nie powiem, byłam bardzo zła na Niego i czasem było Mi źle, że tak ranie go słowami.Nie chciałam tez w żaden sposób odwieźć go od zamiaru wyjazdu, bo tłumaczyłam sobie, że to przecież jego życie i nie mam prawa Mu tego zabraniać.Esemesowaliśmy codziennie, dzwonił kilka razy dziennie po kilka godzin czasami.Odpoczęlismy od siebie, odnowiłam swoje kontakty ze znajomymi, poznałam nowych.3 miesiące minęły tak szybko, ze nawet nie zauwazyłam , on przyleciał po Mnie i zabrał Mnie na Zieloną Wyspę.Jestem tu cały czas z Nim.Jakoś Nam sie udało.Kochamy sie, ale doskonale Cię rozumiem.Mam tylko nadzieje, że Twój TZ uwzględnił Cię w swoich przyszłościowych planach??Pozdrawiam i zycze wytrzymałosci.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.