Najlepsze Prostownice PART II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-23, 11:42   #811
madzia1117
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
GG do madzia1117
Dot.: prostownica Eurolux-jaki model wybrać?

ja mogę załatwić Ci prostownicę euroluxa z regulacją temperatury za 60 zł,jakbyś chciała, mój email:magdalisiak@o2.pl
madzia1117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 10:46   #812
basikowa20
Przyczajenie
 
Avatar basikowa20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Efalock boska prostownica

Witajciemam pytanko:czy Flat Finger pozwoli mi uzyskać taki efekt na grzywce,żeby była on nie taka oklapnieta tylko troszke podwinięta??bo właśnie zastanawiam się na zakupem
basikowa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-26, 22:35   #813
karolka215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 19
Unhappy Dot.: Efalock boska prostownica

Cześć dziewczyny.Czytałam Wasze wypowiedzi na temat flat mastera i flat champa i jestem przerażona!!!Zamówiłam na Allegro flat fingera,bo wydawało mi się,że będzie dla mnie najlepszy(mam włosy do ramion i grzywkę).Wszystkie zachwycacie się masterem i champem,a żadna z Was nie pisze nic o fingerze.Pojutrze ma przyjść moja prostownica i aż się boję jej użyć.Pisałyście,że flat finger ma najcieńszą warstwę ceramiki.Jeżeli Wam schodzi ceramika z mastera,to co będzie z moją prostownicą?Zastanawiam się,czy nie zrobiłam błędu wybierając właśnie ją.Proszę Was,pocieszcie mnie,albo napiszcie brutalną prawdę,żebym wiedziała,na co mam być przygotowana.
karolka215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-27, 10:02   #814
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez karolka215
Cześć dziewczyny.Czytałam Wasze wypowiedzi na temat flat mastera i flat champa i jestem przerażona!!!Zamówiłam na Allegro flat fingera,bo wydawało mi się,że będzie dla mnie najlepszy(mam włosy do ramion i grzywkę).Wszystkie zachwycacie się masterem i champem,a żadna z Was nie pisze nic o fingerze.Pojutrze ma przyjść moja prostownica i aż się boję jej użyć.Pisałyście,że flat finger ma najcieńszą warstwę ceramiki.Jeżeli Wam schodzi ceramika z mastera,to co będzie z moją prostownicą?Zastanawiam się,czy nie zrobiłam błędu wybierając właśnie ją.Proszę Was,pocieszcie mnie,albo napiszcie brutalną prawdę,żebym wiedziała,na co mam być przygotowana.
Wcale nie jest powiedziane ze bedzie Ci schodzic ceramika przeciez nie u kazdego schodzi... po co sie przejmowac na zapas? Dojdzie, wyprobujesz i sama stwierdzisz czy Ci odpowiada, kazde wlosy sa inne... jednym moze pasowac a drugim wogole nie zdawac egzaminu, nie denerwuj sie
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-01, 16:52   #815
karolka215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 19
Dot.: Efalock boska prostownica

Wczoraj przyszła moja prostownica (flat finger).Jestem zadowolona średnio na jeża.Chyba nie umiem się nią posługiwać.Włoski prostuje,ale przy nasadzie włosów,tam gdzie zaczynam prostowanie zostawia jakby "kanty".Jeżeli któraś z was ma tą prostownicę,to proszę,niech napisze,jak powinnam prostować,żeby te wygięte płytki nie odznaczały się na włosach.
karolka215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-04, 11:43   #816
trine
Raczkowanie
 
Avatar trine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 70
Dot.: Efalock boska prostownica

a slyszalyscie o nowej prostownicy remington ktora mozna takze krecic wlosy bardzo mnie to interesuje
trine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-04, 12:36   #817
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: Efalock boska prostownica

A mój mercedesik sprawdza się w 100% jest poprostu idealny,w końcu znalazłam wymarzoną prostownice,wkładki prostownicy sa amortyzowane działają na zasadzie jak gąbka,włosy są prościusieńkie i lśniące,a preperat którego używam przed zastosowaniem do prostownicy to preparat Silk Strate z Farouka ten specyfik to dopiero rewelacja ,a próbowałam już wiele,także po wielu próbach błędów doszłam do celu
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-04, 13:26   #818
karoliinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: prostownica Eurolux-jaki model wybrać?

Witajcie!
Mam zamiar sobie kupić prostownicę Eurolux na allegro.... ale mam dylemat, ponieważ nie wiem, którą wybrać: ceramiczną czy tytanową. Wiem że ceramiczna mniej niszczy włosy niż zwykłe, ale nie wiem nic o tytanowej... PlisSssSss!! dOrAdZćiE.....


z Góry dziękuje
__________________

karoliinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-04, 18:26   #819
netspirit
Przyczajenie
 
Avatar netspirit
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 12
GG do netspirit
Smile Dobre prostownice do 100zł

No właśnie... przymierzam sie do zakupu prostownicy ceramicznej bodaj. Tak, i zastanawiam sie czy uda mi sie kupić jakąs dobrą do 100zl. Myslałam o... BTW-B54 albo o prostownicy melissa HC0816 to te takie do 100zł... które wydaja mi sie dosc dobre. Konkretnie na celowniku mam ta pierwszą, ale niewiem czy dobra. W opiniach czytałam, że sie sprawdza, ale czy to prawda, to niewiem. A mzoe jakies inne sugestie dotyczace dobrych tanich prostownic ceramicznych???
netspirit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-04, 22:18   #820
NeskaCaffe_
Raczkowanie
 
Avatar NeskaCaffe_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Re: Dobre prostownice do 100zł

ja kuppiłam swoja prostownice camczna na allg..frmy eurolux...kosztowała 40pare zł tania....a chodzi do tej pory bez zarzutu..z regulacja temperatury
NeskaCaffe_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 19:53   #821
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Re: Dobre prostownice do 100zł

ja mam zwykla eldoma rw12 nie ceramiczna ale wlosy po niej sa gladkie jak lustro
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-07, 00:06   #822
Agoutidae
Przyczajenie
 
Avatar Agoutidae
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 9
Dot.: Dobre prostownice do 100zł

Ja od roku używam MPM BWT-B54 i jestem zadowolona. Ale nie mogę powiedzieć jak wypada na tle innych prostownic, bo używałam tylko tej jednej.
Agoutidae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 14:30   #823
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Re: Dobre prostownice do 100zł

Cytat:
Napisane przez olkie
ja mam zwykla eldoma rw12 nie ceramiczna ale wlosy po niej sa gladkie jak lustro
aha zapomnialam powiedziec ile kosztuje.35zl nie przekracza tej ceny zazwyczaj ostatnio w jakims sklepie widzialam ja za 31 nagrzewa sie w ciagu minuty.nie rwie wlosow podczac prostowania bo sie wrecz po nich slizga i nie trzeba wlosow meczyc kolkakrotnym przejerzdzaniem po nich prostownica wystarczy raz zeby wlosy falowane sie wyprostowaly ja stosuje do niej serum panteen pro-v serum termoochronne wzmacnia troszeczke efekt wyprostowania
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 19:52   #824
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Efalock boska prostownica

Kobietki jak dokładnie wyczyścić płytki w prostownicy... ( mam effalock'a -mastera ) ???
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-14, 17:10   #825
Frytka0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez dosh
wow - przebrnelam przez wileeele stron forum o prostownicach (jakies 5godz!!) i doszlam do wniosku - EFALOCK! ale ale, zeby nie bylo zbyt prosto - jaki???????? MASTER czy CHAMP????

z pierwszej moze schodzic powloka.. natomiast w drugiej moze zepsuc sie jonizacja - ktore z nich to 'mniejsze zlo'? czy ktoras z nich moze byc bezpieczniejsza dla wlosow? (czy moze jednak lepiej ten babyliss PRO 35mm?)

wiec reasumujac, krociutko - master czy champ???

dzieki laski za pomoc
Witam wszystkich na forum
Uzywalam wczesniej wigo 25mm i babyliss 38mm
W prosty na rozum sposob moge podpowiedziec ze zdecydowanie Champ jest lepszy 1 posiada duzo mniejsza moc co zmniejsza ryzyko uszkodzenia wlosow.
2 płytki z pelnej ceramiki czyli sie nie zetrą. 3 Jonizacja chyba najwyzszej jakosci z dostepnych prostownic. Efalock Master polecilabym raczej dla zakladu fryzjerskiego ze wzgledu na moc az 120 Watow. Mozna nia szybciej pracowac i nie utraci temperatury. Swojego CHAMPA kupilam na allegro u sprzedawcy ktorego grafika skojazyla mi sie z pustynia SAHARA jakos tam. Kupilam go taniej niz u polecanej Grabci. Dostalam duzo porad miedzy innymi te ktore przytoczylam powyzej. Bardzo mily kontakt ze sprzedawcą. Zdecydowanie polecam Champ-a
Frytka0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-14, 18:00   #826
Frytka0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez dosh
wow - przebrnelam przez wileeele stron forum o prostownicach (jakies 5godz!!) i doszlam do wniosku - EFALOCK! ale ale, zeby nie bylo zbyt prosto - jaki???????? MASTER czy CHAMP????

z pierwszej moze schodzic powloka.. natomiast w drugiej moze zepsuc sie jonizacja - ktore z nich to 'mniejsze zlo'? czy ktoras z nich moze byc bezpieczniejsza dla wlosow? (czy moze jednak lepiej ten babyliss PRO 35mm?)

wiec reasumujac, krociutko - master czy champ???

dzieki laski za pomoc
Witam wszystkich na forum
Uzywalam wczesniej wigo 25mm i babyliss 38mm
W prosty na rozum sposob moge podpowiedziec ze zdecydowanie Champ jest lepszy 1 posiada duzo mniejsza moc co zmniejsza ryzyko uszkodzenia wlosow.
2 płytki z pelnej ceramiki czyli sie nie zetrą. 3 Jonizacja chyba najwyzszej jakosci z dostepnych prostownic. Efalock Master polecilabym raczej dla zakladu fryzjerskiego ze wzgledu na moc az 120 Watow. Mozna nia szybciej pracowac i nie utraci temperatury. Swojego CHAMPA kupilam na allegro u sprzedawcy ktorego grafika skojazyla mi sie z pustynia SAHARA jakos tam. Kupilam go taniej niz u polecanej Grabci. Dostalam duzo porad miedzy innymi te ktore przytoczylam powyzej. Bardzo mily kontakt ze sprzedawcą. Zdecydowanie polecam Champ-a
Frytka0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-14, 18:48   #827
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Efalock boska prostownica

Witam Frytka0000
mam do ciebie pytanie odnośnie sprzedawcy twojej prostownicy - także chcę kupić Efalock Champ. Czy kupiłaś ją w Sahara Hair Shop na Allegro nick trifinder? Jest taka wystawiona na e-bay w korzystnej cenie ale chciałabym potwierdzić wiarygodność sprzedajacego. Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam!
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 00:00   #828
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Efalock boska prostownica

Marcelina, potwierdzam to co napisala Frytka. Sama kupilam Flat Champ'a u trifindera i musze przyznac, ze nie mialam zadnych problemow z transakcja: przesylka byla szybciutka, wszystko porzadnie zapakowane, a za sama prostownice zaplacilam 167,50 i nie zaluje. Pozdrowienia
BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 20:20   #829
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Smile Dot.: Tania prostownica?

Ja mam prostownice eldom RW12 kupilam w prompcji za 26 zl normalnie ida za ok. 36 Polecam !
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 21:14   #830
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Tania prostownica?

Cytat:
Napisane przez asiunia
Ja mam prostownice eldom RW12 kupilam w prompcji za 26 zl normalnie ida za ok. 36 Polecam !
Również ją mam i jestem bardzo zadowolona.
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 21:58   #831
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Tania prostownica?

Ja mam prostownico- karbownicę :P którą kupiłam na rynku. Może wszyscy pomyślą że to jakieś badziewie, ale była bardzo tania (15 zeta) i jest BARDZO skuteczna. Nie jest najlepsze to, co najdrozsze
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 07:14   #832
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Tania prostownica?

ja tez mam prostownice za 38zł i jestem zadowolona z niej... nie zalezy od prostownicy ino od rzeczy , których stosujesz przed prostowaniem
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 10:41   #833
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: Tania prostownica?

Cytat:
Napisane przez Justin_14
Ja mam prostownico- karbownicę :P którą kupiłam na rynku. Może wszyscy pomyślą że to jakieś badziewie, ale była bardzo tania (15 zeta) i jest BARDZO skuteczna. Nie jest najlepsze to, co najdrozsze
Justin masz rację, że niekoniecznie droższe znaczy lepsze, ale jeśli chodzi o prostownicę to lepiej kupić droższa niż jakąś bazarkową, bo potem odczujesz to na swoich wlosach :/ ja miałam i tansze i drozsze, wiec mam juz doswiadczenie...uzywaj nadal tej swojej a zobaczysz jak Ci sie wlosy zniszcza W sumie jesli czesto uzywamy to po kazdej nawet najlepszej nam sie zniszcza...te drozsze zazwyczaj sa ceramiczne a nie tylko pokryte powloka ceramiczna dlatego bardziej chronia strukture naszego wlosa, ja osobiscie polecam te drozsze
__________________
i can fly
but I want his wings...

i can love
but I need his heart...

my angel gabriel


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

nasz aniołek 22.06.2009[*]


Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 10:44   #834
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: Tania prostownica?

Cytat:
Napisane przez anniaa
ja tez mam prostownice za 38zł i jestem zadowolona z niej... nie zalezy od prostownicy ino od rzeczy , których stosujesz przed prostowaniem
fakt duzo zalezy od produktow ktorych stosujesz przed prostowaniem, ale nie zgodze sie, ze nie zalezy od prostownicy...uzywajcie dalej tych tanich a sie przekonacie jak wam sie wloski popala i znisza, sama to kiedys przerabialam, wiec wiem cos na ten temat i wcale nie chce sie tu wymadrzac, poprostu dobrze radze
__________________
i can fly
but I want his wings...

i can love
but I need his heart...

my angel gabriel


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

nasz aniołek 22.06.2009[*]


Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 11:03   #835
papaja_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Question Czy prostownice Eurolux różnią się czymś?

Oczywiście chodzi mi o to, czy np.: model 1519 - ceramiczna cyfrowa prostuje lepiej od 1520 - ceramiczna ale nie cyfrowa ale też ma regulację temperatury? czy te 15 zł różnicy w cenie dotyczy tej opcji - cyfrowa czy może także cyfrowa jest lepsza dlatego zelepiej prostuje? sorry ze tak zagmatwane ale proszę odpowiedzcie
i w ogole - lepiej z regulacją czy bez
papaja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 13:07   #836
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: Tania prostownica?

Cytat:
Napisane przez nayhde
Justin masz rację, że niekoniecznie droższe znaczy lepsze, ale jeśli chodzi o prostownicę to lepiej kupić droższa niż jakąś bazarkową, bo potem odczujesz to na swoich wlosach :/ ja miałam i tansze i drozsze, wiec mam juz doswiadczenie...uzywaj nadal tej swojej a zobaczysz jak Ci sie wlosy zniszcza W sumie jesli czesto uzywamy to po kazdej nawet najlepszej nam sie zniszcza...te drozsze zazwyczaj sa ceramiczne a nie tylko pokryte powloka ceramiczna dlatego bardziej chronia strukture naszego wlosa, ja osobiscie polecam te drozsze
zgadzam sie z ta wypowiedza ja mialam tansza nie ceramiczna byla dobra ale niszczyla wlosy teraz kupilam drozsza ceramiczna i jest super , moja kolezanka kupila ceramiczna prostownice firmy holden za 60 zl z przesylka na allegro prostuje ladnie, ale nie polecam jej do wlosow ktore sie cieko prostuja ale jesli masz wlosy przy ktorych nie trzeba sie meczyc to polecam. prostownica ma 100 W wiec szybko sie nagrzewa no i jest ceramiczna
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 13:15   #837
soniacz
BAN stały
 
Avatar soniacz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 202
Dot.: Tania prostownica?

ja mam prostownicę za lekko ponad 20 zeta. działa dobrze, prostuje, faluje i gofruje włoski. jestem z niej zadowolona. moje włosy nie są zniszczone, lśnią i w ogóle zdrowo wyglądają, mimo że prostuję je codziennie. ale fakt faktem codziennie je naliwżam.
soniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 13:16   #838
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Tania prostownica?

Ja mam prostownicę, kupiłam ją jakieś 4-6 lat temu (nie pamiętam dokładnie kiedy), za chyba 50zł-więc teraz pewnie kosztuje ok 20zł i dobrze prostuje :P.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 13:20   #839
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: Tania prostownica?

Cytat:
Napisane przez soniacz
ja mam prostownicę za lekko ponad 20 zeta. działa dobrze, prostuje, faluje i gofruje włoski. jestem z niej zadowolona. moje włosy nie są zniszczone, lśnią i w ogóle zdrowo wyglądają, mimo że prostuję je codziennie. ale fakt faktem codziennie je naliwżam.
a czym nawilzasz???
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 13:59   #840
Olllka
Raczkowanie
 
Avatar Olllka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 92
Exclamation Prostownica Remington

Dziewczyny, jezeli któraś z Was posiada tą prostownice Remingoton (załącznik) to prosze jakieś komentarze!! albo jesli ktoś wie coś ciekawego na jej temat! z Góry dziękóffeczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg Remingotn.jpeg (14,0 KB, 125 załadowań)
Olllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.