Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012 cz.1 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-03, 21:39   #811
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

hej
wpadłam się tylko przywitać , nadrobię Was w poniedziałek
dziś miałam pracowity dzień. najpierw zakupy, potem sprzątnie domu, od popołudnia do wieczora siedziałam w kuchni, bo jutro przychodzą do nas teście...
za to Mężul zrobił na kolację pyszzzną pizzę
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 21:43   #812
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
hehe, kazdy jednak ma jakies zboczenie ja mam znowu kilka par szpilek jeszcze z metkami a kremy tylko 2
ale wiedza na temat kosmetykow jednak wiecej pozytywnego do zdrowia i zycia czlowieka wnosi niz kolejna para szpilek
No dla zdrowia na pewno
Zanim poznałam KWC (a było to dawno), to też tak miałam ze szpilkami, ale teraz trochę się zaniedbałam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 22:04   #813
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Ciocia kuku trzyma kciuki za orzeszki D Do Kici mam niedaleko więc już się wpraszam
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 05:53   #814
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Ale miałam straszną noc. Wiatr tak huczał niesamowicie, że prawie w ogóle nie spałam Na dodatek mąż poszedł na 6 do pracy, rano mnie obudził przy wstawaniu i już nie mogłam zasnąć...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Właśnie na jednej aukcji napisane jest inaczej. Chyba najlepiej będzie zadzwonić jutro do sklepu.

Może najpierw najlepiej pomyśleć, czy faktycznie potrzebne mi dwie pary butów. Jakby się głupek odbraził to bym go zapytała co myśli.

Doczytałam na zdjęciach w internecie że jedna karta = jedna para butów lub torebka.
Jedna karta na jedne buty na 100%. Moja sis pracowała w CCC i sama korzystałam z tych kuponów A teraz na sezon zimowy pracownicy dostali po 30 kuponów, a są ważne do końca marca... Nie wiem kogo stać na tyle par, bo ich raczej nie (mnie z resztą też). Nie chciałabym ich obrazić, ale wiem ile zarabiają... Koleżanka z czasów jej pracy tam powiedziała, że jej da tych kuponów, bo ona ich nie wykorzysta wszystkich.
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 06:43   #815
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Mamy 2 kreseczki
gratuluję


Widziałam temat odnośnie gumek. My używamy tylko durex classic. Zawsze kupuję w aptece.


W piątek po południu przyjechały nam meble. Podczas skręcania okazało się, że nie ma jednego elementu. Płyty 1,60x1,10 m. No to na drugi dzień rano dzwonię do tego sklepu, odrazu pan magazynier wiedział o co chodzi, bo panowie z transportu zapomnieli załadować mówię, żeby mi to przywieźli, to oni, że dopiero ok. 14 no to co... poszliśmy z TŻ i na głowach nieslismy tą płytę przez 2 osiedla!! ok... montujemy dalej... kolejna część uszkodzona. No to dawaj do sklepu z reklamacją... W domu się kapnęłam, że na domunecie reklamacji pani wpisała zły numer elementu... także o 10 znowu będe dzwonić gdyby nie to, że mebelki mi sie bardzo podobają to bym chyba tego wszystkiego nie zniosłaA co do braku tej jednej płyty.... Jutro wybieram się do kierownika sklepu porozmawiać o rabacie/ bonie na kolejne zakupy, bo chcemy jeszcze stolik kupic.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 06:47   #816
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
W piątek po południu przyjechały nam meble. Podczas skręcania okazało się, że nie ma jednego elementu. Płyty 1,60x1,10 m. No to na drugi dzień rano dzwonię do tego sklepu, odrazu pan magazynier wiedział o co chodzi, bo panowie z transportu zapomnieli załadować mówię, żeby mi to przywieźli, to oni, że dopiero ok. 14 no to co... poszliśmy z TŻ i na głowach nieslismy tą płytę przez 2 osiedla!! ok... montujemy dalej... kolejna część uszkodzona. No to dawaj do sklepu z reklamacją... W domu się kapnęłam, że na domunecie reklamacji pani wpisała zły numer elementu... także o 10 znowu będe dzwonić gdyby nie to, że mebelki mi sie bardzo podobają to bym chyba tego wszystkiego nie zniosłaA co do braku tej jednej płyty.... Jutro wybieram się do kierownika sklepu porozmawiać o rabacie/ bonie na kolejne zakupy, bo chcemy jeszcze stolik kupic.
I prawidłowo. Za stres należy się wam jakaś rekompensata I podziwiam cię za pokłady cierpliwości
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 07:58   #817
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Nic się nie wyspałam. Budziłam się ciągle w nocy
Już się beznadziejnie dzień zaczyna

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

A wiecie co mnie zdziwiło wczoraj?
Brak dekoracji świątecznej w Bonarce. W tamtym roku była już o tej porze
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 09:14   #818
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

ja wczoraj poszłam na zakupy do tesco to pierwsze co to czekolady mikołaje prezenty dla dzieci z mikołajami i tak dalej i tak dalej
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:20   #819
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

witam
zaraz Was nadrobie bo widze ze kilka stron przybyło

Zna któraś dobrą maśc na zasuszanie syfków ?benzacne mam i stosuje juz od kilku lat ale efekt słaby .


Audrey
śniłas mi sie i był to pozytywny sen

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Gratuluje wszystkim posiadaczom 2-kreseczek
zaroiło sie troche juz od zarodów

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

My używaliśmy kiedyś durexów unimila i jeszcze tych które polecacie ale nazwy już nie pamietam .Używaliśmy czasami aby sobie przypomnieć jak to było z gumkami obecnie nie są juz nam potrzebne zreszta nigdy nie były
Żyjemy spontanicznie jeśli o to chodzi ale oczywiście z rozumem ...
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:34   #820
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Dzień dobry!

300 DDŚ
()
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:35   #821
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

300 DDŚ
()

jutro 2 z przodu
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 10:38   #822
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
jutro 2 z przodu
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:41   #823
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

cześć

jeśli chodzi o Durexy to nasza córka jest właśnie dzieckiem z pęknietego durexa i niestety zauważyliśmy że to właśnie gumki z tej firmy często nam pękały, dlatego od dłuższego czasu jesteśmy wierni unimil

mąż wczoraj sobie nagrabił i dziś w ramach rekompensaty ma zabrać mnie i córę na obiad gdzieś w miasto
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:42   #824
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
jutro 2 z przodu
Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Za szybko No i znów nie złapałam miejsca na nauki
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:16   #825
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

300 DDŚ
()

pamietam jak mialam tyle dni... pozniej dwojka z przodu tak mnie cieszyla, bo wiedzialam ze to juz blisko, jedynka z przodu pojawila sie jeszcze szybciej niz moglo sie to wydawac, a dwucyfrowych liczb to nawet nie ogarnialam bo tak szybko uciekaly... a dzisiaj - 120 dni po

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

zrobilam wielkie zakupy w aptece internetowej, jeszcze kilku pozycji nie mieli - kupie w stacjonarnej i za kilka dni bede mloda, piekna i zdrowa
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:17   #826
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Dzięń dobry

Dzisiaj się lenimy obiad z wczoraj nic nie trzeba robić

Kuku gratki za 300 ddś ja też pamiętam jak się cieszyłam z tego zobaczysz jak szybko zleci!

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość

zrobilam wielkie zakupy w aptece internetowej, jeszcze kilku pozycji nie mieli - kupie w stacjonarnej i za kilka dni bede mloda, piekna i zdrowa
a cio tam zakupiłaś?
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:23   #827
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

nena, a gdzie te materace?

http://demotywatory.pl/3959911/Kazdy...iek-potrzebuje
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:30   #828
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
a cio tam zakupiłaś?
szampon na porost wlosow odzywki do wlosow, maske do wlosow, olejek rycynowy, costam na napiecie przedmiesiaczkowe, magnez, folik, olej z wiesiolka, krople do oczu i... chyba tyle
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:33   #829
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
szampon na porost wlosow odzywki do wlosow, maske do wlosow, olejek rycynowy, costam na napiecie przedmiesiaczkowe, magnez, folik, olej z wiesiolka, krople do oczu i... chyba tyle

oo to faktycznie będziesz zdrowa bo piękna i młoda to już jesteś
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 11:54   #830
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
jak to było uniEmil sobie zycie

dziewczyny obiecajcie mi jedną rzecz ze ten wątke nie przeistoczy sie w taki na ktorym bedzie tylko o kupkach i zupkach
póki tu będę to preferować będę tematy okołoodwłokowe kobiet i mężczyzn aniżeli dzieci... psiochy, penisy i ich przeboje. żadnych kup ,aj promys

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
ja wczoraj poszłam na zakupy do tesco to pierwsze co to czekolady mikołaje prezenty dla dzieci z mikołajami i tak dalej i tak dalej
jeeeaaahh jutro jadę do Krakowskiej po odbiór moich gaci z reklamacji więc mam nadzieję naa choinki w alejkach

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

300 DDŚ
()
jaaa prdleeeee co sie dzieje

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
szampon na porost wlosow odzywki do wlosow, maske do wlosow, olejek rycynowy, costam na napiecie przedmiesiaczkowe, magnez, folik, olej z wiesiolka, krople do oczu i... chyba tyle
polecam na wzrost kłaków waxa angielskiego co to za cudo to koniec olej rycynowy na rzęsach mi zdziałał cuda, włosy niestety obciążał mi okropnie
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:57   #831
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

300 DDŚ
()
Super

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
Dzisiaj się lenimy obiad z wczoraj nic nie trzeba robić
My też mamy obiad z wczoraj

Nie wiem czemu, ale od rana chodzę poddenerwowana. Jeszcze Tż mi robi specjalnie na złość i puszcza muzykę, której nie trawię wyszłam się przejść żeby ochłonąć. Jak wróciłam Tż dostał z**be i słucha teraz tego pier**lenia w słuchawkach

Normalnie jakbym PMS miała, ale to jest niemożliwe teraz..
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:31   #832
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

300 DDŚ
()
Widzisz jak leci Już niedługo będziesz żonką

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Super


My też mamy obiad z wczoraj

Nie wiem czemu, ale od rana chodzę poddenerwowana. Jeszcze Tż mi robi specjalnie na złość i puszcza muzykę, której nie trawię wyszłam się przejść żeby ochłonąć. Jak wróciłam Tż dostał z**be i słucha teraz tego pier**lenia w słuchawkach

Normalnie jakbym PMS miała, ale to jest niemożliwe teraz..
Pewnie łapie cię jakaś depresja jesienna... Niestety, ale ta pogoda działa tak na człowieka

To opowiem wam dalszą część historii z foto. Otóż dostałam wczoraj resztę zdjęć. Jest to część zdjęć z zabawy weselnej. Na 90% jest jedna osoba, która widocznie bardzo się spodobała fotografowi. Jednak ja nie chciałabym widzieć jej cycków i przebijających stringów na każdym zdjęciu. Dostał już maila zwrotnego, że ma zrobić wszystko od początku, dokonać racjonalnej selekcji i w końcu je obrobić. Jeszcze bardzo grzecznie zaproponowałam, że jeśli nie umie wybrać zdjęć, to my przyjedziemy po płytę ze wszystkimi zdjęciami i mu powiemy, które chcemy mieć w swoim albumie.
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:45   #833
Euphoria_13
Rozeznanie
 
Avatar Euphoria_13
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazowsze;)
Wiadomości: 763
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
witam
zaraz Was nadrobie bo widze ze kilka stron przybyło

Zna któraś dobrą maśc na zasuszanie syfków ?benzacne mam i stosuje juz od kilku lat ale efekt słaby .


Audrey
śniłas mi sie i był to pozytywny sen

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Gratuluje wszystkim posiadaczom 2-kreseczek
zaroiło sie troche juz od zarodów

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

My używaliśmy kiedyś durexów unimila i jeszcze tych które polecacie ale nazwy już nie pamietam .Używaliśmy czasami aby sobie przypomnieć jak to było z gumkami obecnie nie są juz nam potrzebne zreszta nigdy nie były
Żyjemy spontanicznie jeśli o to chodzi ale oczywiście z rozumem ...
Wiesz mi przypasował ten krem nakładany miejscowo fajnie goi i wysusza

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość

pamietam jak mialam tyle dni... pozniej dwojka z przodu tak mnie cieszyla, bo wiedzialam ze to juz blisko, jedynka z przodu pojawila sie jeszcze szybciej niz moglo sie to wydawac, a dwucyfrowych liczb to nawet nie ogarnialam bo tak szybko uciekaly... a dzisiaj - 120 dni po

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

zrobilam wielkie zakupy w aptece internetowej, jeszcze kilku pozycji nie mieli - kupie w stacjonarnej i za kilka dni bede mloda, piekna i zdrowa
Ja też zawsze mam takie wyobrażenia jak robię zamówienia w aptece

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

300 DDŚ
()

Zima szybko zleci i najdzie czas intensywnych przygotowywań a wtedy to już jak z bicza strzelił
Euphoria_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:48   #834
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja już nie pamiętam jak to jest z gumką.
To będzie przykry powrót jak jeszcze kiedys będziemy mieli ich używać.
ja też już nie pamiętam jak to jest i dramat będzie jak po odstawieniu plastrów a przed staraniem o dziecko trzeba będzie znowu korzystać
zresztą przy gumkach mam zawsze schizy że będzie ciąża, zupełnie im nie ufam (i czytając Wasze opowieści o pękaniu i dzieciach z gumek chyba mam rację )


Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

300 DDŚ
()

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość

To opowiem wam dalszą część historii z foto. Otóż dostałam wczoraj resztę zdjęć. Jest to część zdjęć z zabawy weselnej. Na 90% jest jedna osoba, która widocznie bardzo się spodobała fotografowi. Jednak ja nie chciałabym widzieć jej cycków i przebijających stringów na każdym zdjęciu. Dostał już maila zwrotnego, że ma zrobić wszystko od początku, dokonać racjonalnej selekcji i w końcu je obrobić. Jeszcze bardzo grzecznie zaproponowałam, że jeśli nie umie wybrać zdjęć, to my przyjedziemy po płytę ze wszystkimi zdjęciami i mu powiemy, które chcemy mieć w swoim albumie.

niezłe macie przeboje z tym fotografem
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:03   #835
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

powiem wam że nie spodziewałam sie ze tyle z Was kożysta z gumek jako antykoncepcji ...
swoją drogą dosyć drogi biznes .
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:06   #836
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
U nas to 2cs, Mąż myślał że za pierwszym razem się uda ale jak widać nie należymy do tych którym udaje się za pierwszym razem. O ile miesiąc temu miałam mega ból piersi, były dużo większe niż normalnie więc byłam na 90% pewna że się udało. Teraz na 99% wiem że nie mimo że kochaliśmy się przed i w trakcie dni płodnych to i tak nic z tego, bo nie mam żadnych objawów.
Już niedługo będzie, 3mam

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
To ja tez Wam cos napiszę
Mnie również czeka zrobienie testu Ponieważ zamiast normalnego krwawienia dostałam lekkich plamień i dzieją się ze mną różne rzeczy warto to sprawdzić. Daję sobie jeszcze parę dni czasu. I niezależnie od obrotu spraw będziemy z TŻtem zadowoleni
oooooooo, to jestem bardzo ciekawa Dawaj znać Kochana jak tylko się dowiesz

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Bo nie byłam na to przygotowana Z Tż stwierdziliśmy co będzie to będzie, wiec podeszłam do tego na luzie i hops raz bez zabezpieczenia i .... złoty strzał
Czyli w sumie mała zaskoczka No, ale skoro przestaliście się zabezpieczać, to wiedzieliście, że może być od razu, także po prostu musisz przywyknąć do tej myśli i będzie super

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
??
prawie od początku spędzamy ze sobą święta BN, u mnie wigilia jest o 17-18 u Tżta dużo później, więc obskakujemy dwie. Ale jako że 1 listopada to święto w naszym wypadku wyjezdne i to w różne strony, nie mieliśmy okazji spędzić go jeszcze razem.
Aaaaa, no widzisz, bo tak napisałaś o tej Wigilii, że co to będzie, to się przeraziłam Ale już wszystko jasne

[1=0fa303f516315febafe3d9d d3f31e3911a3c772a_61c3bc0 235435;37403225]a ja wam powiem że chyba zaczynam czuć instynkt macierzyński [/QUOTE]

Ja też, tak od czasu do czasu Na zasadzie, chciałabym, a boję się Jeszcze jak tu piszecie ciągle, to człowiek nabiera apetytu
Ale my to jeszcze poczekamy...

[1=0fa303f516315febafe3d9d d3f31e3911a3c772a_61c3bc0 235435;37409371]ale 16latką może być bo od tego wieku można wziąć ślub [/QUOTE]

Ee, ale jak już ma obrączkę, a dopiero sprawdza czy jest w ciąży to nie bardzo pasuje do standardowego obrazka
kiciu, 3mam kciuki Kochana

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
W piątek po południu przyjechały nam meble. Podczas skręcania okazało się, że nie ma jednego elementu. Płyty 1,60x1,10 m. No to na drugi dzień rano dzwonię do tego sklepu, odrazu pan magazynier wiedział o co chodzi, bo panowie z transportu zapomnieli załadować mówię, żeby mi to przywieźli, to oni, że dopiero ok. 14 no to co... poszliśmy z TŻ i na głowach nieslismy tą płytę przez 2 osiedla!! ok... montujemy dalej... kolejna część uszkodzona. No to dawaj do sklepu z reklamacją... W domu się kapnęłam, że na domunecie reklamacji pani wpisała zły numer elementu... także o 10 znowu będe dzwonić gdyby nie to, że mebelki mi sie bardzo podobają to bym chyba tego wszystkiego nie zniosłaA co do braku tej jednej płyty.... Jutro wybieram się do kierownika sklepu porozmawiać o rabacie/ bonie na kolejne zakupy, bo chcemy jeszcze stolik kupic.
Ależ macie cierpliwość! I pewnie, że niech Wam da zniżkę, dali dupy na całej linii z tymi meblami. Czekamy na fotki, jak już będą złożone

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
jutro 2 z przodu
Łoooooooo, jak to leci

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Za szybko No i znów nie złapałam miejsca na nauki
A gdzie chcecie, w Wawie czy na lubelszczyźnie? Jak w Wawie, to mogę polecić dobre weekendowe i poradnię

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
To opowiem wam dalszą część historii z foto. Otóż dostałam wczoraj resztę zdjęć. Jest to część zdjęć z zabawy weselnej. Na 90% jest jedna osoba, która widocznie bardzo się spodobała fotografowi. Jednak ja nie chciałabym widzieć jej cycków i przebijających stringów na każdym zdjęciu. Dostał już maila zwrotnego, że ma zrobić wszystko od początku, dokonać racjonalnej selekcji i w końcu je obrobić. Jeszcze bardzo grzecznie zaproponowałam, że jeśli nie umie wybrać zdjęć, to my przyjedziemy po płytę ze wszystkimi zdjęciami i mu powiemy, które chcemy mieć w swoim albumie.
Jakiś niedorobiony ten Twój fotograf. Bardzo dobrze Mu napisałaś, musicie tam chyba pojechać i sami wybrać sobie zdjęcia, skoro on nie potrafi....

Jeśli chodzi o gumki, to ja podobnie jak nuna nie mam z nimi żadnego doświadczenia

A i Laseczki, nie mówcie proszę o ciąży złoty strzał, bo mi się aż coś robi za każdym razem jak to widzę
(Złoty strzał: http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82...%C3%B3jstwo%29 )

Witam w ten piękny słoneczny dzień Chyba zaraz polecimy sobie na spacer i pooglądać mieszkanka na Bielanach

Chociaż jeszcze jesteśmy trochę nieprzytomni, bo mieliśmy wczoraj niezłą imprezkę halołinową... Jak chcecie, to mogę Wam potem wrzucić na pocztę parę fotek
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:11   #837
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
powiem wam że nie spodziewałam sie ze tyle z Was kożysta z gumek jako antykoncepcji ...
swoją drogą dosyć drogi biznes .
My swego czasu kupowaliśmy w sexshopach hurtowo. Durex stał tam po 1zł za sztukę i braliśmy te różowe z niby wypustkami do tego była promocja i kupując 100 dostawaliśmy 50 gratis i nie były to podróby. Wszystkie miały certyfikaty i bardzo długą datę ważności. Nigdy Nam nie pękały. Taka wielka paka wystarczała na baaardzo długo
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:14   #838
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
A gdzie chcecie, w Wawie czy na lubelszczyźnie? Jak w Wawie, to mogę polecić dobre weekendowe i poradnię



Chociaż jeszcze jesteśmy trochę nieprzytomni, bo mieliśmy wczoraj niezłą imprezkę halołinową... Jak chcecie, to mogę Wam potem wrzucić na pocztę parę fotek
byłabym wdzięczna za coś szybkiego i nieproblemowego (chcemy w Wawie)
A foteczki bardzo chcę!
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:20   #839
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
byłabym wdzięczna za coś szybkiego i nieproblemowego (chcemy w Wawie)
A foteczki bardzo chcę!
http://www.patryk.waw.pl/index.php/w...przedmalzenski Weekend i po sprawie. Czatujcie sobie na wolny termin.

A poradnia przy metrze imielin, nie pamiętam nazwy kościoła, ale jak powiedzieliśmy tam, że byliśmy na naukach u Patryka, to podbiła nam od razu za 3 spotkania bez żadnych pytań, bo stwierdziła, że zna tamte nauki i wszystko już wiemy Także ogólnie polecam bardzo
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:24   #840
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Ależ macie cierpliwość! I pewnie, że niech Wam da zniżkę, dali dupy na całej linii z tymi meblami. Czekamy na fotki, jak już będą złożone
ja cierpliwości jestem nauczona przez życie:P:P
zaraz poproszę TŻ, żeby pofocił:P narazie same meble, jak będzie wszystko już ułożone, to też wam zrobię foto:P
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.