Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-21, 15:05   #811
martucha 007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
ten facet na zdieciach nie wyglada na te 40 lat
martuś
naprawde spora różnica wieku między wami ale najważniejsze jest to że się kochacie i jesteście szczęśliwi
tylko ty taka młodziutka jesteś a już dziecko masz,jejku ja jestem w Twoim wieku ale nie wyobrażam sobie tego żebym teraz miała dzidiusia,poprostu dla mnie było by to zmarnowane życie,a jak sobie to póżniej wyobrażasz ty bedziesz miała 30 latek,a on wiecej on 53 on już bedzie prawie jak dziadek wygladał ...
Anitko!

powiem ci szczerze że nie myślę o tym co będzie za 10 czy 20 lat ( a poza tym to już chyba trochę za późno w mojej sytuacji). myślę ze mój wiek mobilizuje go do tego żeby właśnie za parę lat nie wyglądał przy mnie jak dziadek- używa kremów przeciwzmarszczkowych- niktóży uważają ze to mało męskie ale skutek jest rewelacyjny. dba o swoja kondycję i stara się nie "zapuścić" brzuszka ( co w jego wieku jest bardzo częstym zjawiskiem), stanu jego zbów może mu pozazdrościć niejedn młodszy mężczyzna.to tyle jśli chodzi o wygląd.

teraz charakter:
- mamy identyczne poczucie humoru, słuchamy tej samej muzyki, często wychodzimy wieczorami i świetnie się ze sobą bawimy.
on rozumie to że czasem mam ochotę wyjśc gdzieś bez niego i nie robi problemów kiedy idę spotkać sie ze swoimi rówieśnikami tak jak ja nie mam nic przeciw kiedy on idzie do kolegi oglądac mecz.
czasami kidy mam zły humor i na niego krzyczę nigdy nie wdaje się ze mną w dyskusję ( jak to obserwuję w związkach rówieśników) tylko tym swoim opanowanym głosem mówi " Martuś uspokój się i wtedy porozmawiamy, bla bla..." i... ma rację bo na spokojnie wszystko da sie wyjaśnic i dojść do porozumienia ( to chyba skutek życiowego doświadczenia).

a teraz jeśli chodzi o dzidziusia którego urodziłam 12 dni przed moimi 18 urodzinami to chodziłam wtedy do 2 klasy LO był to czerwiec wiec koniec roku. w wakacje zajmowałm się synkim a od września poszłam do 3 klasy jak każdy inny uczeń ( z synem była niania). po szkole spacerki, zupki, pranie, prasowanie a wieczorkiem po powrocie mojego lubego nauka. maturę zdałam bardzo dobrze. teraz studiuję a do tego zawsze mam czas dla znajomych i zeby gdzieś wyskoczyc do pubu.
bo widzisz Anitko z dzieckiem trzeba nauczyć się zyć a nie całkowicie się mu podporządkować a wtedy za 10-15 lat nie powiesz ze dziecko zmarnowało ci życie.

pozdrawiam
martucha 007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 15:07   #812
martucha 007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
dzieki niemu dojrzalam emocjonalnie a w nim obudziłam mlodego duchai nawet wyglada mlodziej

u mnie stało się tak samo
martucha 007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 10:32   #813
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez martucha 007 Pokaż wiadomość
z dzieckiem trzeba nauczyć się zyć a nie całkowicie się mu podporządkować a wtedy za 10-15 lat nie powiesz ze dziecko zmarnowało ci życie.

swiete slowa

pozdrawiam i podziwiam

co do dziadkow 60 letnich, ktorymi trzeba sie opiekowac to nie rozumie jak ktos na faceta 60 letniego moze patrzec jak na niedoleznego dziadka?
opieka byc moze bedzie potrzebna ale znacznie pozniej bo zauwazylam ze mezczyzni bedacy w zwiazkach z mlodszymi partnerkami maja duzo wiecej energii niz ich rowiesnicy zyjacy w domkach z rowiesnicami
bo tak jak nie kazda dziewczyna chce byc ze starszym facetem tak nie kazdy facet chce byc ze smarkula (w zwiazku, nie przygoda!)
a poza tym milosc to opieka, jakakolwiek i kiedykolwiek by byla wiec nie widze w tym nic okropnego i odrazajacego kiedy trzeba sie soba nawzajem zajac z roznych powodow
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 14:14   #814
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Opakowanie, opakowaniem - zawartosc wazniejsza.
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 14:57   #815
polelavendove
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 208
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

I uśmiecham się do Marty,bo to jeszcze jeden dowód na to,że starszy mężczyzna tylko "służy" kobiecie.Niewiele bowiem 19-tek tak jest mądrych,ułożonych życiowo i pełnych optymizmu jak Marta.Wiem,wiem charakter robi swoje,ale jakoś tak myślę,że ciężko by mi było znaleźć te cechy u niej gdyby jako młoda matka nie dostała wsparcia od dojrzałego mężczyzny.

Edytowane przez polelavendove
Czas edycji: 2010-02-08 o 11:03
polelavendove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:10   #816
Czarniątko
Przyczajenie
 
Avatar Czarniątko
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Ja mam teraz 25 lat, mój mąż 38 więc 13 lat różnicy. Pierwsze dziecko tak jak Martucha007 urodziłam w drugiej klasie LO tuż przed osiemnastymi urodzinami, drugi brzdąc przyszedł na świat 3 lata później. Moje macierzyństwo nie przeszkodziło mi w skończeniu szkoły średniej, ani później w studiowaniu. Choć nie powiem-było ciężko- ale dzieci i mąż dodawali mi sił. Myślę że z facetem w moim wieku byłoby mi o wiele trudniej to osiągnąć, ale z drugiej strony z facetem w moim wieku nie założyłabym tak szybko rodziny. Ogólnie jestem szczęśliwa ale taki zwiazek też ma swoje minusy... Po kilku latach małżeństwa odkrywam że jestem uzależniona od mojego męża i finansowo i duchowo i emocjonalnie... Brakuje mi odrobinę szaleństwa w naszym spokojnym życiu i chciałabym mieć trochę znajomych przed 30... No i to poczucie że mój Misiek często traktuje mnie jak córkę (zakazy, nakazy, gdzie, na co, po co) Mówi że to troska o mnie ale ja odbieram to inaczej..
Podsumowując, uważam że ogólnie to charakter człowieka a nie jego wiek decydują o udanym zwiazku. Chociaż tak jak w moim przypadku różnica wiekowa jest namacalna i nie mam co się oszkiwać wpływa na nasze życie.
Ale wiem jedno: Wyszłabym za mojego męża jeszcze raz!!! bo to wspaniały człowiek i daje mi dużo szczęścia. I jest nam razem cudnie, chociaż miewamy czasami jak wszyscy gorsze i lepsze dni..
Czarniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:41   #817
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Martuś
podziwniam Cię,że dajesz sobie rade,masz dzidiusia i do tego studjujesz,masz czas dla przyjaciół,chyba osądziłam Cie nie szłusznie bo ja zawsze myślałam inaczej że jak na świecie pojawia się dziecko to trzeba z wszystkiego rezygnować i poświęcić swój cały czas dla dziecka,ale ty uświadomiłaś mi co innego i fajnie
a co do tych kremów to dobrze świadczy o Twoim facecie że dba o siebie,żę chce wyglądać jak najmłodziej,hmm mój TŻ ma 21 lat :P heh i ma już ten słynny brzuszek i nie robi nic z tym,wygląda jakby był w 7 miesiącu ciąży heh :P i do tego Twój facet jest na czasie,słuchacie tej samej muzyczki super a co do tych kłótni to ja z nim mieszkałam jeszcze to zawsze próbowaliśmy na spokojnie sobie wszystko wyjaśniać i TŻ zawsze mnie uspokajał zupełnie tak jak piszesz chyba najważniejsze jest to że jesteś szczęśliwa i mało istotna jest różnica wieku
Czarniątko
mój TŻ też traktuje mnie czasmi jak swoją córke heh :P dużo mi zakazuje,wypytuje co robie,z kim,gdzie itd.tylko że on skończy w sierpniu dopiero 21 lat
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 20:27   #818
polelavendove
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 208
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

No to i mój kamyczek do ogródka...

Co do tego,że jedno wiek a drugie charakter i cechy osobnicze to podpisuję się obiema rękami.

Edytowane przez polelavendove
Czas edycji: 2010-02-08 o 11:02
polelavendove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 12:40   #819
Paulii_01
Przyczajenie
 
Avatar Paulii_01
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
GG do Paulii_01
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez martucha 007 Pokaż wiadomość
Anitko!

powiem ci szczerze że nie myślę o tym co będzie za 10 czy 20 lat ( a poza tym to już chyba trochę za późno w mojej sytuacji). myślę ze mój wiek mobilizuje go do tego żeby właśnie za parę lat nie wyglądał przy mnie jak dziadek- używa kremów przeciwzmarszczkowych- niktóży uważają ze to mało męskie ale skutek jest rewelacyjny. dba o swoja kondycję i stara się nie "zapuścić" brzuszka ( co w jego wieku jest bardzo częstym zjawiskiem), stanu jego zbów może mu pozazdrościć niejedn młodszy mężczyzna.to tyle jśli chodzi o wygląd.

teraz charakter:
- mamy identyczne poczucie humoru, słuchamy tej samej muzyki, często wychodzimy wieczorami i świetnie się ze sobą bawimy.
on rozumie to że czasem mam ochotę wyjśc gdzieś bez niego i nie robi problemów kiedy idę spotkać sie ze swoimi rówieśnikami tak jak ja nie mam nic przeciw kiedy on idzie do kolegi oglądac mecz.
czasami kidy mam zły humor i na niego krzyczę nigdy nie wdaje się ze mną w dyskusję ( jak to obserwuję w związkach rówieśników) tylko tym swoim opanowanym głosem mówi " Martuś uspokój się i wtedy porozmawiamy, bla bla..." i... ma rację bo na spokojnie wszystko da sie wyjaśnic i dojść do porozumienia ( to chyba skutek życiowego doświadczenia).

a teraz jeśli chodzi o dzidziusia którego urodziłam 12 dni przed moimi 18 urodzinami to chodziłam wtedy do 2 klasy LO był to czerwiec wiec koniec roku. w wakacje zajmowałm się synkim a od września poszłam do 3 klasy jak każdy inny uczeń ( z synem była niania). po szkole spacerki, zupki, pranie, prasowanie a wieczorkiem po powrocie mojego lubego nauka. maturę zdałam bardzo dobrze. teraz studiuję a do tego zawsze mam czas dla znajomych i zeby gdzieś wyskoczyc do pubu.
bo widzisz Anitko z dzieckiem trzeba nauczyć się zyć a nie całkowicie się mu podporządkować a wtedy za 10-15 lat nie powiesz ze dziecko zmarnowało ci życie.

pozdrawiam
Martuś,jestem pełna podziwu.Ja mam 20 lat.Mój patrner jest o 13 lat ode mnie starszy.Jest zabójczo przystojny,wysportowany,w yglada na nie wiecej jak 20 latek,ale to tylko to co na wierzchu.Poza tym jest opiekunczy,jestesmy do siebie bardzo podobni,nigdy sie nie kłócimy,za to bardzo dużo rozmawiamy.Przy nim duzo sie ucze..ojej co tu będę pisać,po prostu jestem szczesliwa,ale...No własnie,to ale.On jest rozwiedziony i ma syna..Już troszkę sie z tym oswoiłam,ale przynaje,że jest mi ciężko.Zwłaszcza,ze moja mama o tym fakcie nie wie.Zresztą jak mam jej powiedziec,skoro wiem jaka bedzie jej reakcja.. Boję się. Boję się,że nie dam rady,ze to mnie przerośnie.Ciągle myślę o tym jak mu była z ex,itd. Dlatego naprawde jestem pod wrażeniem,że Ty dałaś i dajesz sobie rade Pozdrawiam i życzę duuuzoo szczescia
Paulii_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 14:35   #820
thalia_fashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 43
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Uważam że pisanie że 60 letni mężczyzna nie jest dziadkiem to lekka przesada i nie pisze tu o faktach oczystych takich jak to , że 60 letni mężczyzna ma dużą szansę mieć już w tym wieku dorastające wnuki. Spójrzcie na swoich 60 letnich ojców. Miedzy wiekiem 45 a 65 lat jest kolosalna dziura !!!! Ja sama mam 45 letnia matkę ktora jest kwitnąca i wreszcie ma czas po odchowaniu dzieci na to zeby myslec o znajomosciach , wypadach do znajomych itp i widze mojego dziadka - jej ojca ktory ma 65 lat i jest STARY !! Jest po prostu dziadkiem - ze wszystkimi starczymi problemami , masą zmarszczek , podupadającym zdrowiem. I tylko dlatego pisalam ze uwazam ze wiazanie sie z kims o 20 - 25 lat starszym to ogromna przepaść nie teraz - kiedy mamy 20 a on 45 tylko pozniej , kiedy przyjdzie nam siedziec w domu zamiast zyc pelnia zycia.
thalia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 17:11   #821
martucha 007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Paulii_01 Pokaż wiadomość
On jest rozwiedziony i ma syna..Już troszkę sie z tym oswoiłam,ale przynaje,że jest mi ciężko.Zwłaszcza,ze moja mama o tym fakcie nie wie.Zresztą jak mam jej powiedziec,skoro wiem jaka bedzie jej reakcja.. Boję się. Boję się,że nie dam rady,ze to mnie przerośnie.Ciągle myślę o tym jak mu była z ex,itd. Dlatego naprawde jestem pod wrażeniem,że Ty dałaś i dajesz sobie rade Pozdrawiam i życzę duuuzoo szczescia
Paulii_01!

niepotrzebnie się zadręczasz że jest rozwiedziony. koniec końców teraz żyje z Tobą, przeciez to o czymś świadczy. mój partner raz był żonaty przez 10 lat ( ma z tego związku córkę która teraz ma 25 lat) a potem przez 10 lat żył w wolnym związku z inna kobietą. nie raz mi sie zdazyło mysleć o tym jak mu było z tamtymi ale nie uważasz ze to my jesteśmy te wygrane? nasi faceci są przy nas nie przy nich...
szkoda marnowac czas na przemyślenia pt. a może z nia było mu lepiej...? poświećmy go na wymyslenie jakiejs niespodzianki która go zupełnie zaskoczy ( może jakis nietypowe miłosne wyznanie, pyszna kolacja przy świecach której się nie spodziewał albo seksowna bielizna lub erotyczny masaż) no musi byc to cos dzięki czemu to my będziemy te NAJ ( chociaż juz teraz jesteśmy), cos przy czym ta była wyda sie taka mała i szra a wtedy on pomyśli jakie ma szczeście że trafił właśni na Ciebie...
a jeśli chodzi o dziecko to niestety musisz to w pełni zaakceptować, w końcu to jego dziecko i nawet 10 rozwodów z ex tego nie zmieni. syn zawsze juz bedzie częścią jego zycia .

GŁOWA DO GÓRY i pozdrawiam cie cieplutko
martucha 007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 17:54   #822
polelavendove
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 208
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez thalia_fashion Pokaż wiadomość
Uważam że pisanie że 60 letni mężczyzna nie jest dziadkiem to lekka przesada i nie pisze tu o faktach oczystych takich jak to , że 60 letni mężczyzna ma dużą szansę mieć już w tym wieku dorastające wnuki. Spójrzcie na swoich 60 letnich ojców. Miedzy wiekiem 45 a 65 lat jest kolosalna dziura !!!! Ja sama mam 45 letnia matkę ktora jest kwitnąca i wreszcie ma czas po odchowaniu dzieci na to zeby myslec o znajomosciach , wypadach do znajomych itp i widze mojego dziadka - jej ojca ktory ma 65 lat i jest STARY !! Jest po prostu dziadkiem - ze wszystkimi starczymi problemami , masą zmarszczek , podupadającym zdrowiem. I tylko dlatego pisalam ze uwazam ze wiazanie sie z kims o 20 - 25 lat starszym to ogromna przepaść nie teraz - kiedy mamy 20 a on 45 tylko pozniej , kiedy przyjdzie nam siedziec w domu zamiast zyc pelnia zycia.
A ja myślę,że robienie z 60letniego faceta dziadka z wszelkimi jego przypadłościami to spłycenie.A owa kolosalna dziura - jak określa się -różnicę 20lat to już lekka przesada.
Brzuch to a i owszem ma 35letni mąż mojej przyjaciółki.
O ową ogromną przepaść widzę nie w wieku,a braku porozumienia między ludźmi.

Edytowane przez polelavendove
Czas edycji: 2010-02-08 o 11:00
polelavendove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 10:22   #823
thalia_fashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 43
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Ależ oczywiście ze nie mozna generalizowac , dlatego napisalam we wczesniejszym poscie o tym , ze niejeden 60 latek wyglada lepiej niz 45 latek. Ale jednak dobre genty to żadkość. A ludzie potrafią się postarzeć w ciągu 5 lat naprawde bardzo. Moja babcia trzymala sie bez zadnej zmarszczki do 60 roku zycia i nagle ,w ciagu 3 lat stala sie z niej starowinka (nie bylo tego powodem zadne stresy ani ciezka asytuacja) - po prostu starosc wczesniej czy pozniej i ja dopadla , chociaz dlugo wygladala dobrze. Chcialabym uslyszec tu wypowiedzi kobiet ktore maja teraz 40 - 45-50 lat a ich mezowie 65 - 70 . Kazda milosc oczywiscie jest bardzo wazna i nie napisalam ze jestem przeciwna takim zwiazkom , po prostu ja osobiscie nie chcialabym pozniej tego zalowac i byc dla swojego meza opiekunka z wyboru ( co innego kiedy choroba dopada mlodego mezczyzna - tego przewidziec nie mozna i niestety na to nie ma sie wplywu). Oczywiscie jest to wybór kazdej kobiety ktora decyduje sie na taki zwiazek - ja pisze tylko co ja mysle i czego bym nie zrobila Pozdrawiam!!
thalia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 17:00   #824
polelavendove
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 208
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Ja nie mam na celu przekonywać nikogo do związków z różnicą wieku.Do tego trzeba mieć predyspozycje.Jestem tylko przeciwnikiem odbierania lub dodawania wartości w związku z wiekiem.

Edytowane przez polelavendove
Czas edycji: 2010-02-08 o 10:55
polelavendove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 22:13   #825
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

thalia_fashion- cóż, to my sie chyba z mężem nadajemy? Ja mam 42 lata, on 60. I mój mąż pracuje, obecnie w kilku krajach, ciągle gdzieś jedzie, siedzi nad czymś w nocy, pracuje czasem po kilkanaście godzin na dobę i jeszcze ma siłę, wyciągać mnie rano z łóżka i zmuszać do zjedzenia śniadania, co jest nie lada wyczynem. Zrobienie z niego "dziadka" wydaje mi się przesadą, bo dla mnie taki "dziadek" , to ktoś, kto ma 85 lat. Chociaz znam i ludzi w tym wieku, którzy ciągle sa aktywni zawodowo, co więcej, pracują ciężej niż przeciętny człowiek. Tu się chyba nie da generalizować.

A poza tym, dziewczyny Ci słusznie napisały, że tu trudno cokolwiek zakładać - choroba o wiek nie pyta. Jedni umierają w wieku 30 lat, inni- 90.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 16:32   #826
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

wiecie mojej koleżanki mama wzięła rozwód,a jej ojciec który jest już po 40 związał się z 19latką (tyle samo lat ma moja koleżanka)wyobrazie sobie jaki to był dla niej szok,a tym bardziej że ta dziewczyna nei dawno urodziła dziecko,moja koleżanka zaczeła grozić tej dziewczynie wogóle była z tego wiela afera,wstyd,bo ich ojciec jest alkoholikiem żal mi tej dziewczyny ..
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:52   #827
Kami-luska
Przyczajenie
 
Avatar Kami-luska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Super temat bo ja właśnie mam problem typu starszy mężczyzna i ja... Michała chłopaka 9 lat odemnie starszego ( ja mam 22 a on 31) poznałam w pracy, przyszedł załatwić jakąś sporawe odrazu zwróciłam na niego uwagę bo mam wyjątkowe poczucie humoru ( zresztą podobne do mojego taty którego zawsze szukałam u mężczyzny) po odbiór dokumentów przyszedł kilka dni później przyniósł czekoladki i na tym się skończyło, tak przynajmniej myślałam po dwóch tygodniach zadzwonił do firmy i powiedział, że zapomniał zapytać o coś bardzo ważnego " czy nie umówiłabym się z nim na kawę" odwlekłam sprawę mówiąc, że muszę to przemyśleć więc zadzwonił za tydzień ja odmówiłam gdyż w dokumentach znalazłam info, że jest lub tez był żonaty więc powiedziałam, że z żonatymi mężczyznami się nie umawiam. potem po trzech miesiącach zadzwonił z ponownym zaproszeniem na kawę i informacją, że żony juz niema! Mam zasadę, że Siewierzy się nigdy mężczyzną :PP więc nadal odmawiałam zadzwonił po kolejnych dwóch tygodniach mówiąc, że naprawdę bardzo mu zależy na spotkaniu więc podałam mu nr gg żeby z nim poklękać i sprawdzić co tak naprawdę kryje się za tym słodkim Łobuzem, gadamy, wpada na kawę do firmy a ja coraz więcej o nim myślę i zamieszał trochę w mojej główce, mówi, że sam niewie czego chce i nie chce mnie zranić a boji się siebie. Z jednej strony wcale się mu nie dziwie bo jak twierdzi wreszcie jest wolny i pewnie chciałby to wykorzystać bo sam bez skrupułów przyznaje, że seks jest dla niego w związku bardzo ważny... Więc chyba na nic stało z jego strony liczyć nie mogę i powinnam sobie go odpuścić jak myślicie?
Kami-luska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 13:08   #828
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

To zalezy czy oczekujesz stalego zwiazku czy przelotnego (wydaje mi sie, ze nawet bardzo przelotnego w tym wypadku) romansu....
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 13:20   #829
Kami-luska
Przyczajenie
 
Avatar Kami-luska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Szczeże to ja raczej nie mam ochoty być jego zabawką porzuconą jak znajdzie sobie nowa 20-latke i otwarcie mu o tym mówie...
Kami-luska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 13:34   #830
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
To zalezy czy oczekujesz stalego zwiazku czy przelotnego (wydaje mi sie, ze nawet bardzo przelotnego w tym wypadku) romansu....
Wydaje mi sie, ze Emu ma racje. On chce sobie teraz pouzywac
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 14:25   #831
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez martucha 007 Pokaż wiadomość
przyłączam się.

wiec ja to chyba bije wszelkie rekordy w tym wątku... mam 19 lat a mój facet 43 w grudniu tego roku. więc róznica między nami to 24(!) lata. dodam jeszcze iż mamy synka (16 m-cy).
poznaliśmy się w wakacje 2003 roku przez... mojego kolege z ławki...owy kolega to siostrzenic mojego mężczyzny. pewnie pomyślicie z jest on jakimś zboczeńcem ale musze dodać ze nigdy nie wyglądałam na swoj wiek ( makijaż+ ubiór+ farbowane włosy) w wieku 17 lat ludzie mówili ze wyglądam na 23-25. On również nie wyglądał na swoje lata - dałabym mu wtedy góra 31 lat ( opalony,bez zmarszczek wysportowany-siłownia, użelowane włosy, modne ubrania). przz pierwszy okres jak sie spotykaliśmy nie rozmawialiśmy na temat naszego wieku, kiedy szliśmy ulica nikt sie dziwnie nie patrzył. aż w koncu wyszło szydło z worka. "przyjaciółka" mojego faceta wszystko mi opowidziała( spotykaliśmy się wtedy 4 m-ce): ze jest rozwodnikiem że ma córkę starsza ode mnie o 5 lat( mieszka za granicą). były łzy, rozczarowanie, mój krzyk. ale uległam i spotykaliśm,y si dalej. imponowała mi jego duża wiedza, opanowanie (nigdy w życiu nie podniósł na mnie głosu a ni w żaden sposób nie obraził), to zę był taki szarmancki a poza tym co tu dużo gadać gówniara sie zakochała. koleżanki w szkole płakały w wc że ich chłopcy je zdradzili, oszukali, zwymyślali... a ja wtedy byłam pewna zę mnie to przy nim nie nie spotka. i jak dotąd miałam rację.
jesteśmy ze sobą 4,5 roku a ja kocham go coraz bardziej z wzajemnością. moja mama go zaakceptowała( o jego wieku dowidziała się 2 dni przed narodzinami naszego syna), bo jest pewna że przy nim nie spotka mnie żadna krzywda.

Z całym szacunkiem...
Ja jestem pełna tolerancji do wszystkiego i wszystkich, zwłaszcza decyzji innych ludzi...
Ale NA MIŁOŚĆ BOSKA! Miałaś 15 lat gdy spotykałaś sie z 39letnim facetem.
Za to grozi prokurator.
Jak dla mnie 39letni mężczyzna spotykający sie z 15latka do normalnych nie należy. Po 18 robta co chceta, ale byłaś wtedy DZIECKIEM.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 16:14   #832
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Kami-luska Pokaż wiadomość
Super temat bo ja właśnie mam problem typu starszy mężczyzna i ja... Michała chłopaka 9 lat odemnie starszego ( ja mam 22 a on 31) poznałam w pracy, przyszedł załatwić jakąś sporawe odrazu zwróciłam na niego uwagę bo mam wyjątkowe poczucie humoru ( zresztą podobne do mojego taty którego zawsze szukałam u mężczyzny) po odbiór dokumentów przyszedł kilka dni później przyniósł czekoladki i na tym się skończyło, tak przynajmniej myślałam po dwóch tygodniach zadzwonił do firmy i powiedział, że zapomniał zapytać o coś bardzo ważnego " czy nie umówiłabym się z nim na kawę" odwlekłam sprawę mówiąc, że muszę to przemyśleć więc zadzwonił za tydzień ja odmówiłam gdyż w dokumentach znalazłam info, że jest lub tez był żonaty więc powiedziałam, że z żonatymi mężczyznami się nie umawiam. potem po trzech miesiącach zadzwonił z ponownym zaproszeniem na kawę i informacją, że żony juz niema! Mam zasadę, że Siewierzy się nigdy mężczyzną :PP więc nadal odmawiałam zadzwonił po kolejnych dwóch tygodniach mówiąc, że naprawdę bardzo mu zależy na spotkaniu więc podałam mu nr gg żeby z nim poklękać i sprawdzić co tak naprawdę kryje się za tym słodkim Łobuzem, gadamy, wpada na kawę do firmy a ja coraz więcej o nim myślę i zamieszał trochę w mojej główce, mówi, że sam niewie czego chce i nie chce mnie zranić a boji się siebie. Z jednej strony wcale się mu nie dziwie bo jak twierdzi wreszcie jest wolny i pewnie chciałby to wykorzystać bo sam bez skrupułów przyznaje, że seks jest dla niego w związku bardzo ważny... Więc chyba na nic stało z jego strony liczyć nie mogę i powinnam sobie go odpuścić jak myślicie?
Hmmm zgadzam się z Emurulez.

Mój Partner mi powiedział, że świeżo po rozwodzie wogóle nie liczył na nic stałego (nie miał na to ochoty). Dopiero po 2 latach przyszła chwila kiedy stwierdził, ze już pora pomyśleć o swojej przyszłości i swoim szczęściu (nie tylko tym chwilowym) - no i poznał mnie

Ale tak świeżutko po rozwodzie.... Tym bardziej, że ja nie widzę u tego chłopaka żadnego żalu, poczucia straty i skruchy... BAŁABYM SIĘ WCHODZIĆ W TAKI ZWIĄZEK (bo można się uwikłać emocjonalnie i ciepieć).
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."

Edytowane przez giraffe
Czas edycji: 2007-11-29 o 20:51 Powód: lit.
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 19:48   #833
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Szpiegu, od pietnastego roku zycia juz nie grozi....
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 20:17   #834
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Szpiegu, od pietnastego roku zycia juz nie grozi....
jesli chodzi o scislosc to od 16go ale i tak to bardzo wczesnie jak dla mnie

jesli chodzi o nasz zwiazek to ja mam 24 lata a tz 38 w zwiazku od 2,5 roku
roznica wieku nie jest jakas porazajaca ale jest nam ze soba dobrze i jestesmy szczesliwi..
pozdrawiamy serdecznie.. nie roznica wieku sie liczy a szczescie i uczciwosc, zaufanie.. i przede wszystkim milosc!!
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 11:16   #835
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Szpiegu, od pietnastego roku zycia juz nie grozi....
Gwoli scislosci 19-4,5 = 14,5 Wiec nawet jesli do 15 roku zycia to i tak podpada pod art. 200 k.k.
A tak szczerze, to moim skromnym zdaniem w niektorych przypadkach, prokurator powinien czuwac do 18stki.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 11:37   #836
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Gwoli scislosci 19-4,5 = 14,5 Wiec nawet jesli do 15 roku zycia to i tak podpada pod art. 200 k.k.
A tak szczerze, to moim skromnym zdaniem w niektorych przypadkach, prokurator powinien czuwac do 18stki.
Ha ha, masz racje!
Sprawdze u nas jest od 15. wolnosc bielizniana
Od 15....
Zgodnie z art. 200 kodeksu karnego „ Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.”
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 13:01   #837
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Ha ha, masz racje!
Sprawdze u nas jest od 15. wolnosc bielizniana
Od 15....
Zgodnie z art. 200 kodeksu karnego „ Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.”

prosze prosze ile prawniczek sie znalazlo
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 15:59   #838
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

kropka241
ładna prezentacja,śliczne zdiecia ... i synuś taki słodziutki ;]
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 17:15   #839
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

tu był post

post przeniesiony do wątku o żonatych facetach, tam jest bardziej na miejscu

Edytowane przez ninal
Czas edycji: 2007-12-08 o 20:44
ninal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 17:29   #840
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
prosze prosze ile prawniczek sie znalazlo
ja to tylko chalupniczo ale chetnie tez w innych dziedzinach jakby ktos potrzebowal

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
kropka241
ładna prezentacja,śliczne zdiecia ... i synuś taki słodziutki ;]


Cytat:
Napisane przez ninal Pokaż wiadomość
mogłabym tu jeszcze niejedną historyjkę o panu hipokrycie wystukać, ale po co, szkoda mi czasu

uważam, że jesli facet spotyka się z dużo młodszą kobietą od siebie to ma jakiś problem
uważam, że jeśli kobieta spotyka się ze starcem, to podobnie
zgadza sie, miałam problem, który nazywa sie niska samoocena, dlatego pozwoliłam z siebie zrobić szmatę

może mój post bardzie pasuje do tematu byłam z żonatym, ale ta różnica wieku była na tyle duza, że tu tez ma sens być
faktycznie szkoda czasu na hipokryte.. tylko tyle moge powiedziec o tym poscie ze ten czlowiek przeciez taki byl przez ostatnie 30 lat a nie zmienil sie na starosc.. i nie warto oceniac negatywnie zwiazkow z duza roznica wieku tylko ze tobie sie nie udalo..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.