bierzecie? brałyscie? - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-01, 14:13   #811
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez hogatk@ Pokaż wiadomość
Życie jest jedno, chce go spróbować... w ogóle po co te porównania do skoku z mostu?
przeciez w życiu wszystkiego trzeba spróbowac
wiec czemu nie spróbowac ludzkiego miesa, no dlaczego skoro życie jest jedno?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:23   #812
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
przeciez w życiu wszystkiego trzeba spróbowac
wiec czemu nie spróbowac ludzkiego miesa, no dlaczego skoro życie jest jedno?
popieram skoro mówisz że życie jest tylko jedno to może jeszcze skoczysz z mostu lub np spowodujesz wypadek ?

Nie nie brałam i nie będę bo mnie do tego nie ciągnie . Uważam że takie używki to świństwo i tylko portafią człowiekowi życie zniszczyć
Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:23   #813
Killkiss
Raczkowanie
 
Avatar Killkiss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: *
Wiadomości: 119
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Paliłam trawkę raz . W sumie to bardzo śmiesznie było i pewnie kiedyś jak nadarzy się jakaś okazja to to powtórzę . Niczego innego niogdy nie próbowałam i nie mam zamiaru próbować .
__________________
"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim jakim jestem , niż kochali
kogoś kim nigdy nie będę ! "


Kurt Cobain
Killkiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:33   #814
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Hasło "wszystkiego trzeba w życiu spróbować" jest niezwykle trefne i sama bym go w życiu nie użyła. Wiadomo, niektórzy lubią zasade "no risk, no fun", ale jeżeli ktoś nie potrafi ustalić sobie wyraźnej granicy pomiędzy można/nie można to źle skończy.

Nie używałam bym też tego zdania co do narkotyków i innych używek bo wielu z tych, którzy kiedyś nie znali granicy i próbowali "wszystkiego" (bo przecież "wszytskiego trzeba w zyciu sprobowac") już nie ma między nami.

Narkotyków nigdy nie brałam i szczerze mówiąc czuję z deczka niechęć do osób który zbyt nachalnie i kolorowo przedstawiają mi swój kolorowy świat przeżywany pod wpływem dragów. Naprawdę BARDZO lubię siebie wtedy, kiedy mam pełną świadomość tego, co odczuwam, kiedy i dlaczego. Nie potrzebuję do tego chemicznych dopalaczy, mój świat jest wystarczająco kolorowy. Ale.... co kto lubi, nie zabraniam, nie potępiam - każdy ma w życiu prawo wyoboru.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 16:34   #815
ogór
Rozeznanie
 
Avatar ogór
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 779
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Spróbować można, ale z umiarem. Takie uroki młodości że jesteśmy narażeni na używki wszelkiego typu. Albo mówimy im stanowcze nie, albo chcąc skosztować troszkę innego, kolorowszego zycia - probojemy Czymś co wspominam mile były grzyby halucynogenne. Uczucia i przeżyć nie da sie opisać. A cała reszta narkotykowj ferajny to chemiczne gówno.
__________________
high

ogór jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 14:17   #816
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: bierzecie? brałyscie?

nie chodzi mi o to żeby zaćpać sie na śmierć, zabić człowieka czy puszczać sie z byle kim... UMIAR JEST NAJWAŻNIEJSZY!! uważam że jeśli ktoś nie jest w stanie sobie poradzić z takimi rzeczami,nie zna umiaru, to powinien nie zaczynać.. Ja znowu od pewnego czasu mam cholerną ochote na jakieś środki... Ale sie powstrzymuje bo wiem że doznania może i są ciekawe ale nie chce sie za bardzo wkręcić...
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 14:35   #817
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 289
Dot.: bierzecie? brałyscie?

brałam...

moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak branie narkotyków z umiarem, jeśli raz spróbujesz i ci się spodoba, zawsze jest zagrożenie, że wpadniesz w nałóg...
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 15:06   #818
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez hogatk@ Pokaż wiadomość
jestem tego samego zdania doświadczenia bardzo podobne Życie jest jedno, chce go spróbować... w ogóle po co te porównania do skoku z mostu? jedni wolą spokojne życie bez używek, inni lubią eksperymenty... wkurzają mnie ludzie którzy czepiają sie innych... jeśli nie chcesz żeby ktoś mówił ci jak żyć to sama tego nie rób ;|
Tylko, że takim ludziom chyba brakuje wyobraźni, jak mogą się takie eksperymenty skończyć.
Narkotyki są dla słabych, żenują mnie ludzie, którzy "próbują", bo życie jest jedno. Skoro jest jedno, to przeżyj je jakościowo, a nie po najmniejszej linii oporu To jest dopiero sztuka, zaćpać każdy może, tylko nie każdy chce i takich ludzi sobie cenię.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 15:31   #819
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez motylek
wiec czemu nie spróbowac ludzkiego miesa, no dlaczego skoro życie jest jedno?
BO pewnie jest niesmaczne i nie sprawia żadnej przyjemności?

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Narkotyki są dla słabych, żenują mnie ludzie, którzy "próbują", bo życie jest jedno. Skoro jest jedno, to przeżyj je jakościowo, a nie po najmniejszej linii oporu
Dla mnie jakość życia opiera się na bogatych doświadczeniach. Zwiedzanie dalekich krajów, poznawanie ciekawych ludzi, ciągłe, nieustanne kształcenie się i odkrywanie oraz palenie trawki to wciąż to samo życie, które mam ochotę przeżyć w pełni. W związku z czym piję, palę, bawię się, kończe podwójny doktorat, często nie sypiam po nocach, i podejmuję ryzyko. TO jest własnie dla mnie przeżycie jakościowe a nie "po najmniejszej lini oporu."
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 16:35   #820
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Nie brałam i nie biorę.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 17:02   #821
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
BO pewnie jest niesmaczne i nie sprawia żadnej przyjemności?
A skad wiesz, ze jest niesmaczne i ze nie sprawi przyjemnosci? Ba, takie mieso jest duzo zdrowsze od jakichkolwiek dragow. Tak wiec...?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 17:08   #822
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A skad wiesz, ze jest niesmaczne ...?
Dlatego napisałam "pewnie"...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
i ze nie sprawi przyjemnosci? Ba, takie mieso jest duzo zdrowsze od jakichkolwiek dragow. Tak wiec...?
Nie sprawi przyjemności, ponieważ większość z nas, żyjąca w cywilizowanym społeczeństwie od wieków pozbawionym kannibalizmu, na pewno odczuje obrzydzenie na myśl o jedzeniu ludzkiego mięsa (wielu ludzi czuje je na myśl o jedzeniu psów chociażby..).

Być może więc jest zdrowe, ale mówimy tutaj o fenomenie dokładnie przeciwnym : narkotyki są na ogół NIEZDROWE, a bierze się je dla przyjemności. Ludzkie mięso być może i jest zdrowe, ale jedzenie go "pewnie" większości ludzi, z wyżej wymienionych powodów, przyjemności nie sprawi.

A poza tym, nie musisz w każdej polemice ze mną być uszczypliwy.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 17:12   #823
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: bierzecie? brałyscie?

ciekawy temat.
irytuje mnie w nim jednak to,że o złośliwości dragów wypowiadają się osoby które nigdy nie zażywały ani nawet nie próbowały. Nie mówie,że branie jest OK jednak większość nie zażywających osób zgodnie razem powtarza,że jeśli raz spróbujesz to się uzależnisz. Nic bardziej mylnego
Próbowałam,kilka lat temu.Nie raz, nie dwa, nie trzy. Tych "cięższych" chemicznie i żyje, nie uzależniłam się.Patrząc z perspektywy czasu nie żałuje.Młoda byłam, chciałam spróbować i wiem jak to jest. Znudziło mi się branie a raczej zniechęciło uczucie na następny dzień po zażyciu-nic miłego.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'

Edytowane przez uparta Marti
Czas edycji: 2009-08-25 o 17:14
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 17:29   #824
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam "pewnie"...
Wiesz, tak samo ktos moze napisac, ze dragow nie bierze, bo sa pewnie niesmaczne...

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Nie sprawi przyjemności, ponieważ większość z nas, żyjąca w cywilizowanym społeczeństwie od wieków pozbawionym kannibalizmu, na pewno odczuje obrzydzenie na myśl o jedzeniu ludzkiego mięsa (wielu ludzi czuje je na myśl o jedzeniu psów chociażby..).
Tak samo cywilizowane spoleczenstwo od wiekow potepia narkotyki.

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Być może więc jest zdrowe, ale mówimy tutaj o fenomenie dokładnie przeciwnym : narkotyki są na ogół NIEZDROWE, a bierze się je dla przyjemności. Ludzkie mięso być może i jest zdrowe, ale jedzenie go "pewnie" większości ludzi, z wyżej wymienionych powodów, przyjemności nie sprawi.
No a jesli komus sprawi ?

[QUOTE=jowisia;13901894A poza tym, nie musisz w każdej polemice ze mną być uszczypliwy. [/QUOTE]

Ty mnie jeszcze uszczypliwego nie widzialas chyba...

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
ciekawy temat.
irytuje mnie w nim jednak to,że o złośliwości dragów wypowiadają się osoby które nigdy nie zażywały ani nawet nie próbowały. Nie mówie,że branie jest OK jednak większość nie zażywających osób zgodnie razem powtarza,że jeśli raz spróbujesz to się uzależnisz. Nic bardziej mylnego
Próbowałam,kilka lat temu.Nie raz, nie dwa, nie trzy. Tych "cięższych" chemicznie i żyje, nie uzależniłam się.Patrząc z perspektywy czasu nie żałuje.Młoda byłam, chciałam spróbować i wiem jak to jest. Znudziło mi się branie a raczej zniechęciło uczucie na następny dzień po zażyciu-nic miłego.
Trzeba wlozyc reke w ogien, zeby wiedziec, ze sie sparzy?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 17:38   #825
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: bierzecie? brałyscie?

kiedyś jeden raz w życiu zaciągnęłam się papierosem z ciekawości i żadnych inspiracji nie poczułam


a pozatym nic nigdy nie brałam/paliłam
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 17:42   #826
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wiesz, tak samo ktos moze napisac, ze dragow nie bierze, bo sa pewnie niesmaczne...
Może, chociaż ja na przykład lubię smak palonego zioła, jak również kawy (uważanej przez niektórych za narkotyk). Na ogół jednak narkotyki nie mają smaku i gdybyś trzymał się tematu, zauważyłbyś różnicę polegająca na tym, że narkotyki zażywa się zazwyczaj dla efektu, a nie dla degustacji. Jeżeli mówimy o jedzeniu ludzkiego mięsa, to biorąc pod uwagę to, o czym pisałam poniżej, jedzenie go ani nie sprawia przyjemności, ani nie daje pożądanego przy narkotykach efektu.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tak samo cywilizowane spoleczenstwo od wiekow potepia narkotyki.
Nie zgodzę się. Wśród wielu subkultur młodych ludzi narkotyki często nie są potępiane, wręcz przeciwnie. Poza tym, w wielu krajach palenie trawy nie jest łamaniem prawa, kannibalizm jest natomiast karany.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No a jesli komus sprawi ?
To bardzo chętnie z nim o tym podyskutuję, ponieważ w przeciwieństwie do ciebie jestem otwarta na inność.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ty mnie jeszcze uszczypliwego nie widzialas chyba...
I nie mam najmniejszej ochoty.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 18:22   #827
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
To bardzo chętnie z nim o tym podyskutuję, ponieważ w przeciwieństwie do ciebie jestem otwarta na inność.
Litosci

Suma sumarum - przyklad z ludzkim miesem mial pokazac bezsensownosc twierdzenia, ze w zyciu nalezy wszystkiego sprobowac. Mozna by takie przyklady mnozyc zreszta.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 18:30   #828
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Nie brałam i nie biorę. Ci którzy biorą, bo uważają, że się lepiej po tym bawią są dla mnie w rzeczywistości nudnymi ludźmi, którzy nie potrafią dobrze się bawić bez narkotyków... I nie piszcie mi, że to jest popularne, "otwarte na inność", modne i wiele osób tak robi. Nie mam zamiaru podążać za modą. Ile było przypadków uzależnień, śmierci od narkotyków? Chociażby przykład Amy Winehouse... Co narkotyki z nią zrobiły? I mówienie o tym, że wystarczy znać granice jest bez sensu, bo granice łatwo przekroczyć... Zaznaczam, że nie jestem żadną dewotką i potrafię się dobrze bawić BEZ narkotyków.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 18:39   #829
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Litosci
To samo pomyślałam, kiedy zakwestionowałeś czyjeś odczucia nie pasujące do twojego światopoglądu, na innym wątku.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Suma sumarum - przyklad z ludzkim miesem mial pokazac bezsensownosc twierdzenia, ze w zyciu nalezy wszystkiego sprobowac. Mozna by takie przyklady mnozyc zreszta.
To stwierdzenie jest pewnym uproszczeniem - chodzi o próbowanie tego, co sprawia nam przyjemność, a nie twojego "WSZYSTKIEGO" włączając obrzydliwość. Jeśli bierzemy pod uwagę sprawianie sobie przyjemności nie krzywdzące przy tym innych - to nie, nie można by takich przykładów mnożyć w nieskończoność niestety.
__________________


Edytowane przez jowisia
Czas edycji: 2009-08-25 o 18:40
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 18:39   #830
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: bierzecie? brałyscie?

porównywanie spróbowania narkotyków do spróbowania ludzkiego mięsa - to jest dopiero bez sensu.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 18:42   #831
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
porównywanie spróbowania narkotyków do spróbowania ludzkiego mięsa - to jest dopiero bez sensu.
no
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 18:51   #832
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Nigdy nie paliłam trawy :P Ani haszyszu, sziszy. Nigdy amfetamina,, ekstazy. Ale za to różnego rodzaju leki - tak. Eksperymenty, otrzymywanie danej substancji przez ekstrakcje. Dużo pomysłów. Niby fajnie, ale po co to jak można wypic sobie dobrego szampana a efekt duzo przyjemniejszy. To nie jest fajne gdy masz schizy, widzisz nieprawdziwe rzeczy. Próbujesz sie opanowac, ogarnac, ale swiat tak bardzo lata ci przed oczyma ze co chwila zwracasz.
To jest złe.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 19:45   #833
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam, kiedy zakwestionowałeś czyjeś odczucia nie pasujące do twojego światopoglądu, na innym wątku.
Malo tego, nie bylas w stanie udowodnic, ze te odczucia maja jakakolwiek zasadnosc


Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
porównywanie spróbowania narkotyków do spróbowania ludzkiego mięsa - to jest dopiero bez sensu.
Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
no
A kto cos takiego robi ? Gdzie ktos porownuje jedno do drugiego? Bo ja tylko widzialem dyskusje nt. tego, dokad prowadzi to "wszystkiego w zyciu trzeba sprobowac"
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 19:54   #834
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: bierzecie? brałyscie?

nie brałam i póki co nie biorę.
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 19:54   #835
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: bierzecie? brałyscie?

chodzi mi o post wizażanki która napisala że czemu nie spróbować ludzkiego mięsa jeśli "wszystkiego w życiu trzeba spróbować". No... dla mnie dwie różne sprawy - narkotyki i ludzkie mięso, dziwne podejście
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 20:06   #836
BeRtA1111
Rozeznanie
 
Avatar BeRtA1111
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 570
Dot.: bierzecie? brałyscie?

niet.
__________________
konsultantka Avon

KLIQ ---->http://kolekcja-kamieni.blogspot.com/

Wizaż wciąga!
BeRtA1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 20:35   #837
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Malo tego, nie bylas w stanie udowodnic, ze te odczucia maja jakakolwiek zasadnosc
Ponieważ odczuć nie trzeba udawadniać - one po prostu są.
Jeśli coś czuję, to czuję, niezależnie od tego, czy zdołam czy nie zdołam udowodnić ci wewnętrzną logikę.

Proszę, przestań mnie komentować, ja odtąd już nie reaguję na twoje gryzienie. Żegnam.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 20:54   #838
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Nie brałam i nigdy w życiu nie wezmę nic.
Nigdy nie mów nigdy ?
Ja mówię, bo jak sobie postanowię to tak będzie. Nie widzę innego powodu dla brania narkotyków jak dobra zabawa, czy jakieś tam fazy, a mi do tego nie potrzeba takiego syfu.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 02:17   #839
caipirinha
Rozeznanie
 
Avatar caipirinha
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 506
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Tylko, że takim ludziom chyba brakuje wyobraźni, jak mogą się takie eksperymenty skończyć.
Narkotyki są dla słabych, żenują mnie ludzie, którzy "próbują", bo życie jest jedno. Skoro jest jedno, to przeżyj je jakościowo, a nie po najmniejszej linii oporu :] To jest dopiero sztuka, zaćpać każdy może, tylko nie każdy chce i takich ludzi sobie cenię.
Skąd założenie, że narkotyki wykluczają jakościowe życie? Moim zdaniem to stereotypy.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tak samo cywilizowane spoleczenstwo od wiekow potepia narkotyki.
I to samo cywilizowane społeczeństwo odurza się alkoholem, czyli jakby nie patrzeć również narkotykiem. O tym w jak wielu kręgach różne narkotyki są akceptowane nawet nie wspomnę.

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Nigdy nie paliłam trawy :P Ani haszyszu, sziszy.
Absolutnie się nie czepiam, tylko taka luźna uwaga - szisza to fajka wodna, a nie coś jak trawa i hasz. Z założenia pali się w niej tytoń, więc to, że ktoś pali sziszę wcale nie oznacza, że bierze narkotyki. ;)
__________________

caipirinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 12:12   #840
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Fajki,alkohol w dużych ilościach,narkotyki i inne środki odurzające-ohyda.

Mimo moich 15 lat paliłam,upiłam się kiedyś i odurzyłam dymem trawki bo ktoś obok mnie palił.I nie ma w tym nic przyjemnego,fascynującego ani świetnego.Po jednym razie z wszystich wymienionych powyżej,nie chcę mieć z tym wszystkim nic wspólnego.

Zakłóca świadomość,zatruwa organizm i oszukuje umysł.Po co to komu?Dla mnie świat jest piękny bez żadnych dopalaczy.Marnowanie kasy i zdrowia fizycznego i psychicznego.
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-29 11:51:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.