ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy? - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 19:42   #811
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Pewnie tak, ale zostało nam 9 dni do ślubu. Dobrze by było mieć dobry nastrój Czuć euforię, a nie żal. Mam nadzieję, że się dogadamy niedługo.
Na pewno się dogadacie każdy ma jakiś stres przed ślubem
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 19:45   #812
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Na pewno się dogadacie każdy ma jakiś stres przed ślubem
Dzięki
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 19:50   #813
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dzięki
Nie ma za co i zawsze do usług jesteśmy po to, żeby się wzajemnie wspierać głowa do góry, wszystko się ułoży ja teraz przeżywam brak pracy, ale wierze, że w końcu się ułoży
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 19:56   #814
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

To i ja się wlepię w Wasz wątek, jeśli można

Z TŻ jestem już 7 lat, teraz 8 rok idzie. Planujemy ślub kościelny, a wesele na ok 80-90 osób z wliczonym zespołem.
Mieliśmy mieć kamerzystę, ale ze względu na wysokie koszty, a późniejszą bezużyteczność filmu, rezygnujemy z tej przyjemności. Tak jak niektóre z Was, stawiamy na dobrego fotografa, bo zdjęcia lubimy oboje
Jestem troszkę zaskoczona Waszymi kosztami sukienek czy obrączek, ponieważ u mnie ładne obrączki widziałam już od 800 zł. Na suknie są teraz wyprzedaże więc może któreś uda się utrafić piękną i nie drogą sukienkę
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:00   #815
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Nie ma za co i zawsze do usług jesteśmy po to, żeby się wzajemnie wspierać głowa do góry, wszystko się ułoży ja teraz przeżywam brak pracy, ale wierze, że w końcu się ułoży
Szkoda, że nie jesteś z Wrocławia bo u mnie jest nabór Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez shiral Pokaż wiadomość
To i ja się wlepię w Wasz wątek, jeśli można

Z TŻ jestem już 7 lat, teraz 8 rok idzie. Planujemy ślub kościelny, a wesele na ok 80-90 osób z wliczonym zespołem.
Mieliśmy mieć kamerzystę, ale ze względu na wysokie koszty, a późniejszą bezużyteczność filmu, rezygnujemy z tej przyjemności. Tak jak niektóre z Was, stawiamy na dobrego fotografa, bo zdjęcia lubimy oboje
Jestem troszkę zaskoczona Waszymi kosztami sukienek czy obrączek, ponieważ u mnie ładne obrączki widziałam już od 800 zł. Na suknie są teraz wyprzedaże więc może któreś uda się utrafić piękną i nie drogą sukienkę
Mi niestety nic się nie podobało z obrączek w tej kwocie. Zakochałam sie w jednym modelu i koniec Także potem wszystkie były beee Na sukience nie będę oszczędzać, ale jeszcze nie wiem jaka będzie. Ciężko mi jsst dlatego ustosunkować się do jej ceny. Ale koszt wesela także bym chciała, żeby nie przekraczał 20 tyś.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:01   #816
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie jesteś z Wrocławia bo u mnie jest nabór Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------



Mi niestety nic się nie podobało z obrączek w tej kwocie. Zakochałam sie w jednym modelu i koniec Także potem wszystkie były beee Na sukience nie będę oszczędzać, ale jeszcze nie wiem jaka będzie. Ciężko mi jsst dlatego ustosunkować się do jej ceny. Ale koszt wesela także bym chciała, żeby nie przekraczał 20 tyś.
Niestety do Wrocławia mam bardzo daleko a strasznie podoba mi się to miasto

shiral witaj my też takie obrączki i tańsze suknie widzieliśmy
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:11   #817
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie jesteś z Wrocławia bo u mnie jest nabór Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------



Mi niestety nic się nie podobało z obrączek w tej kwocie. Zakochałam sie w jednym modelu i koniec Także potem wszystkie były beee Na sukience nie będę oszczędzać, ale jeszcze nie wiem jaka będzie. Ciężko mi jsst dlatego ustosunkować się do jej ceny. Ale koszt wesela także bym chciała, żeby nie przekraczał 20 tyś.
W końcu ślub ma się jeden i suknia powinna być ta wymarzona, tylko dlaczego one są takie drogie
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 08:31   #818
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
Śliczna sukieneczka! Choć jak bywałam na weselach w tym roku to przynajmniej z 2-3 dziewczyny takie miały i to jest jedyna bolączka.





Dziękuję Kochane!

morelle
jak opisujesz swoją sukienkę to aż nie mogę się doczekać kiedy wrzucisz zdjęcia!!!



Z moim TŻ jestem 5 lat i wczoraj minęły 3 miesiące

hehe my jesteśmy 7 lat ale nie wiem czy to powód do radości :p

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie jesteś z Wrocławia bo u mnie jest nabór Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------



Mi niestety nic się nie podobało z obrączek w tej kwocie. Zakochałam sie w jednym modelu i koniec Także potem wszystkie były beee Na sukience nie będę oszczędzać, ale jeszcze nie wiem jaka będzie. Ciężko mi jsst dlatego ustosunkować się do jej ceny. Ale koszt wesela także bym chciała, żeby nie przekraczał 20 tyś.
Kurcze jak wy się zmieścicie w 20 tys.?? Gdzie robicie wesele?? Pytam bo my też mamy na 90 osób i tak jak ty upatrzyłam sobie jedne obrączki które kosztują 1700 zł. My chcemy się smiścic w sumie 28 tyś. ale jeszcze nie mam połowy rzeczy
;(
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 09:41   #819
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

shiral witaj!

morelle takie kłótnie przed takim dniem to podobno norma, ponieważ wszyscy się stresują. Także głowa do góry i z uśmiechem oczekuj tego dnia Będzie dobrze, a po ślubie emocje opadną
Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:18   #820
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
hehe my jesteśmy 7 lat ale nie wiem czy to powód do radości :p

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------



Kurcze jak wy się zmieścicie w 20 tys.?? Gdzie robicie wesele?? Pytam bo my też mamy na 90 osób i tak jak ty upatrzyłam sobie jedne obrączki które kosztują 1700 zł. My chcemy się smiścic w sumie 28 tyś. ale jeszcze nie mam połowy rzeczy
;(
Dlaczego nie wiesz czy to powód do radości? 20 tys. na 90 osób... hm myślę, że to nierealne my robimy na ok. 40 osób i też właśnie w 20 tys. chcemy się zmieścić
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 14:11   #821
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Właśnie im bliżej ślubu to jakoś napięcie między nami rośnie. W tym tygodniu codziennie się o coś kłócimy. Nie wiem czy to normalne :/ Niby staramy się dogadać, ale za chwilę znowu coś wypływa.
Nerwy,nerwy i jeszcze raz nerwy głowa do góry, jeszcze się ułoży i się dogadacie
Mi jakoś nie zależy na kościelnym przed dziećmi, akurat jakoś jedno i drugie dla mnie nie ma powiązania, ale fakt, na dzieci to się chyba dopiero za dwa lata-może?-zdecydujemy, ja mam wiecznie przedłużane umowy na czas określony, dodatkowo nie wiadomo co dalej z firma, tak więc macierzyństwem szybko się nie będę cieszyć:/
morelle a jaki dział u Ciebie rekrutuje?
Dobrze,że mażecie liczyć na pomoc finansową od rodziny, zawsze to kredyt mniej, nie będzie pewnie łatwo, ale dacie radę

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Dlaczego nie wiesz czy to powód do radości? 20 tys. na 90 osób... hm myślę, że to nierealne my robimy na ok. 40 osób i też właśnie w 20 tys. chcemy się zmieścić
u mnie rozstrzał za talerzyk jest od 120 zł do 220 zł, przy czym ta najtańsza wersja to z własną kucharką, talerzami, i własnym przystrojeniem sali:/ wiec na upartego 90 osób za 20 tys jest możliwe
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 14:22   #822
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
u mnie rozstrzał za talerzyk jest od 120 zł do 220 zł, przy czym ta najtańsza wersja to z własną kucharką, talerzami, i własnym przystrojeniem sali:/ wiec na upartego 90 osób za 20 tys jest możliwe
A, nom to dobrze

A ja byłam dzisiaj w rozmowie w sprawie pracy ...masakra... nie uwierzycie co mi zaproponowali...

...przez trzy pierwsze miesiące 500zł netto na UMOWĘ ZLECENIE. Potem kolejne 3 miesiące za 700zł netto na UMOWĘ ZLECENIE, później 3 miesiące za 900zł netto na UMOWĘ ZLECENIE, a potem 3 miesiące za 1100zł na UMOWĘ ZLECENIE, po tych 12 MIESIĄCACH umową o pracę na najniższą krajową (czyli tak samo 1100zł)!!!! Jedna wielka paranoja!! A na czym praca polega? Na dzwonieniu do klientów, informowaniu ich czym jest pozycjonowanie i, że warto. Ewentualnie wysyłasz im potem wycenę na e-maila
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 14:28   #823
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Myślicie, że da radę zrobić fajne wesele, żeby nie kosztowało 50 tysięcy?

Bo jak widzę koszty sukienek ślubnych, obrączek, sal, to już sama nie wiem..
My mieliśmy bodajże 42 osoby i zmieściliśmy się w 12-13 tys. Co prawda odpadł nam koszt obrączek, bo mieliśmy złoto, ale za to to co zaoszczędziliśmy na obrączkach, poszło na ślub kościelny, którego Ty nie chcesz Tak więc da się
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 15:24   #824
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
A, nom to dobrze

A ja byłam dzisiaj w rozmowie w sprawie pracy ...masakra... nie uwierzycie co mi zaproponowali...

...przez trzy pierwsze miesiące 500zł netto na UMOWĘ ZLECENIE. Potem kolejne 3 miesiące za 700zł netto na UMOWĘ ZLECENIE, później 3 miesiące za 900zł netto na UMOWĘ ZLECENIE, a potem 3 miesiące za 1100zł na UMOWĘ ZLECENIE, po tych 12 MIESIĄCACH umową o pracę na najniższą krajową (czyli tak samo 1100zł)!!!! Jedna wielka paranoja!! A na czym praca polega? Na dzwonieniu do klientów, informowaniu ich czym jest pozycjonowanie i, że warto. Ewentualnie wysyłasz im potem wycenę na e-maila
o rany oczywiście 40 godzin w tygodniu? Nie no widzę,że idą na łatwiznę pod kątem umów:/
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 15:30   #825
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
o rany oczywiście 40 godzin w tygodniu? Nie no widzę,że idą na łatwiznę pod kątem umów:/
Oczywiście, normalny pełny etat
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 16:09   #826
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Shiral drogie, drogie, ale może właśnie coś się uda na wyprzedaży kupić

Kreolka ja jeszcze nie wiem czy się zmieścimy w tych 20 tyś. na 40 – 50 osób. Bo obecnie bierzemy cywilny, ale myślę że jakoś damy radę. Odpadnie nam koszt obrączek bo teraz kupowaliśmy Nasze tak jak pisałam miały kosztować 3800 zł, a wyszło 2100zł.

Kishlaczkowa, Tepsa dziękuje  Dziś już jest bardzo dobrze, jakoś przeszło. Poprawił mi się nastój po odbiorze sukienki. Jest ślicznaaaa

Tepsa kochana u mnie niestety sprzedaż i windykacja. Ja osobiście się w tym nie widzę, ale jak ktoś nie ma pracy od dłuższego czasu to często się decyduje na coś takiego. A co do dzieci ja mam takie skrajne odczucia. U mnie w pracy wszystkie dziewuszki młodsze już mają dzieci. Czasami już bym bardzo chciała bo ta 30-stka już tuż tuż, ale jednak w pierwszej kolejności muszę inne rzeczy opanować Jeszcze chciałabym, żebyśmy z Tż sami pomieszkali na nowym mieszkanku po ślubie  Z tą rodziną to w ostatniej chwili tak wyszło, byłam pewna że będziemy musieli brać kredyt na wykończenie. Też mi tak głupio bo mojej rodziny nie stać na taką pożyczkę. Nie mniej jednak dużo nam to da na początek. Nie lubię mieć długów, przytłacza mnie kredyt hipoteczny dlatego też tego drugiego będę się chciała jak najszybciej pozbyć. Co prawda to nie kredyt, ale zawsze jakieś zobowiązanie finansowe.

Waniliowa masakra jakaś z tą ofertą pracy! I to jest pełny etat! Straszne :/ Nie poddawaj się
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 16:16   #827
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Oczywiście, normalny pełny etat
Te wszystkie firmy zatrudniające na takich warunków to chyba powaliło?! JAK TAK MOŻNA?!?!?!
Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 16:51   #828
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Oczywiście, normalny pełny etat
:/ nie wiem co mam napisać, ale dramat:/ ale nie poddawaj się w poszukiwaniach pracy, na pewno są jeszcze normalni pracodawcy
u mnie zostały dwa dni
ale ten czas zleciał
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 18:15   #829
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

morelle_, Kishlaczkowa, Tepsa dzięki za słowa otuchy na pewno się nie poddam, ale dobija mnie to wszystko strasznie nie dość, że umowa zlecenie to jeszcze taki ''zarobek''....

Tepsa czas leci strasznie szybko chciałabym być na Twoim miejscu i mieć ślub za 2 dni
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 19:27   #830
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
My mieliśmy bodajże 42 osoby i zmieściliśmy się w 12-13 tys. Co prawda odpadł nam koszt obrączek, bo mieliśmy złoto, ale za to to co zaoszczędziliśmy na obrączkach, poszło na ślub kościelny, którego Ty nie chcesz Tak więc da się
Yeah, czyli jest nadzieja

Waniliova, masakra
Ale wiem coś o tym, pracuję na umowę zlecenie. Praca ciężka fizycznie, ogólnie chodzisz CAŁY czas + dźwiganie, obciążenie dla pleców, stawów, kręgosłupa, koszmarne. Do tego psychika: po 12h w takim kołchozie, jadę do domu autem i ryczę.
Przychodzę do domu, nie mam siły zjeśc obiadu A gdzie coś ugotować, posprzątać, spędzić czas TŻtem, ma-sa-kra.
Nie mówiąc o tym, że bywają dni, kiedy i po 15h się zasuwa.
A to wszystko za taką stawkę, że szkoda gadać.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 19:35   #831
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Yeah, czyli jest nadzieja

Waniliova, masakra
Ale wiem coś o tym, pracuję na umowę zlecenie. Praca ciężka fizycznie, ogólnie chodzisz CAŁY czas + dźwiganie, obciążenie dla pleców, stawów, kręgosłupa, koszmarne. Do tego psychika: po 12h w takim kołchozie, jadę do domu autem i ryczę.
Przychodzę do domu, nie mam siły zjeśc obiadu A gdzie coś ugotować, posprzątać, spędzić czas TŻtem, ma-sa-kra.
Nie mówiąc o tym, że bywają dni, kiedy i po 15h się zasuwa.
A to wszystko za taką stawkę, że szkoda gadać.
O rany... to masakra... żeby chociaż pieniądze z tego były ładne
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 20:41   #832
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
A, nom to dobrze

A ja byłam dzisiaj w rozmowie w sprawie pracy ...masakra... nie uwierzycie co mi zaproponowali...

...przez trzy pierwsze miesiące 500zł netto na UMOWĘ ZLECENIE. Potem kolejne 3 miesiące za 700zł netto na UMOWĘ ZLECENIE, później 3 miesiące za 900zł netto na UMOWĘ ZLECENIE, a potem 3 miesiące za 1100zł na UMOWĘ ZLECENIE, po tych 12 MIESIĄCACH umową o pracę na najniższą krajową (czyli tak samo 1100zł)!!!! Jedna wielka paranoja!! A na czym praca polega? Na dzwonieniu do klientów, informowaniu ich czym jest pozycjonowanie i, że warto. Ewentualnie wysyłasz im potem wycenę na e-maila
Tuż to kpina jakaś! Ok sama pracuje na umowę zlecenie- która się nigdy nie kończy, dostaję 700zł, ale jest to praca na 1/2 etatu a do tego jestem studentką więc jeszcze nie zależy mi na umowie o pracę.
Dorób się teraz czegoś, to chyba nie realne.
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 10:25   #833
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Dlaczego nie wiesz czy to powód do radości? 20 tys. na 90 osób... hm myślę, że to nierealne my robimy na ok. 40 osób i też właśnie w 20 tys. chcemy się zmieścić
No własnie mnie tez to zastanawia jak na 90 osób wystarczy 20 tys...?? my mamy 82 osoby dorosłe = 6 dzieci i w 30 tys nie wiem czy sie zmieścimy ale tak planujemy.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
A, nom to dobrze

A ja byłam dzisiaj w rozmowie w sprawie pracy ...masakra... nie uwierzycie co mi zaproponowali...

...przez trzy pierwsze miesiące 500zł netto na UMOWĘ ZLECENIE. Potem kolejne 3 miesiące za 700zł netto na UMOWĘ ZLECENIE, później 3 miesiące za 900zł netto na UMOWĘ ZLECENIE, a potem 3 miesiące za 1100zł na UMOWĘ ZLECENIE, po tych 12 MIESIĄCACH umową o pracę na najniższą krajową (czyli tak samo 1100zł)!!!! Jedna wielka paranoja!! A na czym praca polega? Na dzwonieniu do klientów, informowaniu ich czym jest pozycjonowanie i, że warto. Ewentualnie wysyłasz im potem wycenę na e-maila

Żyjemy w chorym kraju...... Przykre to , że nawet pracodawcy traktują nas jak najtańszą siłę roboczą.....
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 11:07   #834
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez shiral Pokaż wiadomość
Tuż to kpina jakaś! Ok sama pracuje na umowę zlecenie- która się nigdy nie kończy, dostaję 700zł, ale jest to praca na 1/2 etatu a do tego jestem studentką więc jeszcze nie zależy mi na umowie o pracę.
Dorób się teraz czegoś, to chyba nie realne.
Też jestem studentką, ale już 1,5 roku pracowałam na umowę o dzieło i chciałabym wreszcie znaleźć coś na normalną umowę 700zł za pół etatu to jeszcze rozumiem (bo na cały miałabyś 1400zł), ale nie 500zł za cały etat! Paranoja!

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
No własnie mnie tez to zastanawia jak na 90 osób wystarczy 20 tys...?? my mamy 82 osoby dorosłe = 6 dzieci i w 30 tys nie wiem czy sie zmieścimy ale tak planujemy.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------




Żyjemy w chorym kraju...... Przykre to , że nawet pracodawcy traktują nas jak najtańszą siłę roboczą.....
30 tys. już bardziej realnie brzmi człowiek chce się rozwijać, zarobić godne pieniądze, a pracodawcy jaja sobie robią!

W poniedziałek jadę na rozmowę, ciekawe co z tego wyniknie tylko to jest na umowę o pracę na zastępstwo i zastanawiam się czym ona się różni od normalnej umowy o pracę
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 12:40   #835
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
TW poniedziałek jadę na rozmowę, ciekawe co z tego wyniknie tylko to jest na umowę o pracę na zastępstwo i zastanawiam się czym ona się różni od normalnej umowy o pracę
Pewnie tym, że jest na czas określony, tzn. do powrotu tamtej osoby i wtedy Ci nie przedłużają umowy
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 12:56   #836
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Pewnie tym, że jest na czas określony, tzn. do powrotu tamtej osoby i wtedy Ci nie przedłużają umowy
Właśnie też mi się tak wydaje... hm, ale wiadomo jak jest dzisiaj z pracą więc spróbować warto, nie?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 13:01   #837
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Moim zdaniem jak najbardziej warto
Ja bym brała z pocałowaniem ręki, jeśli warunki finansowe ok
Wiadomo, że to tylko rok, czy półtora albo pół, ale kolejna pozycja w CV i nowe doświadczenia
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 13:12   #838
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jak najbardziej warto
Ja bym brała z pocałowaniem ręki, jeśli warunki finansowe ok
Wiadomo, że to tylko rok, czy półtora albo pół, ale kolejna pozycja w CV i nowe doświadczenia
Dokładnie to na razie tylko rozmowa, więc nie napalam się. A co do warunków finansowych to w ogłoszeniu było napisane 1600zł brutto, czyli najniższa krajowa. I praca od stycznia. Ale od pon. do pt. więc dla mnie super, w weekendy studiuje
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 14:38   #839
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Też jestem studentką, ale już 1,5 roku pracowałam na umowę o dzieło i chciałabym wreszcie znaleźć coś na normalną umowę 700zł za pół etatu to jeszcze rozumiem (bo na cały miałabyś 1400zł), ale nie 500zł za cały etat! Paranoja!



30 tys. już bardziej realnie brzmi człowiek chce się rozwijać, zarobić godne pieniądze, a pracodawcy jaja sobie robią!

W poniedziałek jadę na rozmowę, ciekawe co z tego wyniknie tylko to jest na umowę o pracę na zastępstwo i zastanawiam się czym ona się różni od normalnej umowy o pracę

Tak jak dziewczyny napisały. Jest na czas określony, ale często jest przedłużana jesli zmieni się sytuacja fonansowa firmy. Uważam, że warto spróbować.

Byłam dziś w kwiaciarni zamówić bukiet. Jednak będzie zupełnie inny. Kalie mojej mamie przypominają kwiaty cmentarne i w rzeczywistości też mi się średnio podobały. Wybrałam storczyki, a wy jakie kwiatki chcecie w bukiecie?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 15:30   #840
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Byłam dziś w kwiaciarni zamówić bukiet. Jednak będzie zupełnie inny. Kalie mojej mamie przypominają kwiaty cmentarne i w rzeczywistości też mi się średnio podobały. Wybrałam storczyki, a wy jakie kwiatki chcecie w bukiecie?
Ja miałam goździki, a między nie powplatane chryzantemy (ale nie takie typowe cmentarne ).


Z pracą faktycznie masakra... ostatnio też byłam bez pracy i załamywałam się podczas poszukiwań (multum ogłoszeń proponujących 5 zł/h i to na umowę zlecenie ). Ostatecznie udało mi się dorwać pół etatu (umowa o pracę) za 900 zł na początek - więc i tak nie jest źle [jeśli chodzi o stronę finansową - bo niestety praca okropna... ale nie ma co wybrzydzać, za coś trzeba żyć, no i na emeryturę odkładać, żeby chociaż na chleb starczyło ].
__________________

Edytowane przez Lea_ny
Czas edycji: 2012-11-30 o 15:31
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.