Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-06, 15:52   #811
Pasquallo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez katey10 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to jest nowa placenta, wcześniej jej nie widziałam. Jedna w dziewczyn mówiła ze raczej tutaj jej nikt nie stosował, wiec możesz być pierwsza i zdać relacje, ja się chętnie dowiem czy jest dobra Z tego co wyczytałam to ampułka to aż 12 ml a kuracja to tylko jedno opakowanie, wiec wychodziłoby o wiele taniej niż przy pozostałych placentach, gdzie do pełniej kuracji potrzeba 2 opakowań. pozdrawiam
na pierwszej stronie tematu jest link do placenty z podobnym- praktycznie identycznym opakowaniem. Może autorka tematu mogłaby się wypowiedzieć?

Zdecydowałem! Kupuje to: http://allegro.pl/item723884662_ampu...2_szt_hit.html

Placentę tej marki sprawdziliście, a ja nie mam czasu na praktykowanie coraz to innych. To było nie było moje pierwsze opakowanie placenty. Życzcie mi powodzenia!

aha- jestem facetem

Mam nadzieje, że to się nadaje dla mężczyzn Pozdrawiam

Edytowane przez Pasquallo
Czas edycji: 2009-09-06 o 20:00
Pasquallo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 08:59   #812
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Kupilam MIL MIL. Odezwe sie za jakis czas z newsami
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 18:21   #813
katey10
Przyczajenie
 
Avatar katey10
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Tak się zastanawiam...czy placenta nie podziałałaby na zagęszczenie brwi. Chciałabym nadać im jakiś super kształt(bo wtedy oko o wiele lepiej wygląda) ale jest ich za mało. Co myślicie o tym, ktoś próbował?
__________________
Rock - MUzyka z duszą i kakao..
katey10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 19:50   #814
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez katey10 Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam...czy placenta nie podziałałaby na zagęszczenie brwi. Chciałabym nadać im jakiś super kształt(bo wtedy oko o wiele lepiej wygląda) ale jest ich za mało. Co myślicie o tym, ktoś próbował?
hej ja kupuje placente wlasnie na brwi z tym ze ja faduje tone innych srodków na brwi wiec nie wiem czy bedzie to zasluga tylko i wylacznie tej placenty pozdro
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 20:02   #815
katey10
Przyczajenie
 
Avatar katey10
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

hmm a powiedz widzisz efekty? jesli tak to jakie
__________________
Rock - MUzyka z duszą i kakao..
katey10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 20:25   #816
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez katey10 Pokaż wiadomość
hmm a powiedz widzisz efekty? jesli tak to jakie
hej napisalam ze kupuje placente na brwi "kupuje" tzn ze wlasnie teraz siedze na necie i kupuje jeszcze jez nie uzywalam wszystko co na ODROST WLOSÓW JEST TEZ DOBRE NA ODROST BRWI
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 23:17   #817
ninkaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 9
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez JaAgathaKa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisałyście, że któraś placenta jest z łożysk, a ja tu czytam na mazidłach taki tekst :
"W latach 80-tych i 90-tych przemysł kosmetyczny zaproponował kobietom kremy z hormonami pochodzenia zwierzęcego, np. z wyciągami z łożyska, wyciągami embrionalnymi, płynem owodniowym. Regularne ich stosowanie przez dłuższy okres czasu powodowało, że skóra starzała się wolniej i odzyskiwała dawny blask. Jednak z czasem i jak wykazały liczne badania, okazało się, że efekt tego typu wyrobów kosmetycznych nie ogranicza się jedynie do miejsca aplikacji kremu. Hormony oddziaływały na cały organizm i zakłócały szereg funkcji fizjologicznych. Z tego też powodu w wielu krajach, w tym także w Polsce, zabroniono stosowania w kosmetyce estrogennych hormonów pochodzenia zwierzęcego.
Fakt ten przyczynił się do poszukiwania roślinnych substancji o podobnym działaniu, lecz nie powodujących ogólnoustrojowego działania i niepożądanych efektów ubocznych. "
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
Tak tylko chciałam Was poinformować, na co się natknęłam Ja bym się trochę obawiała.

Witam Was Wszytskie
Właśnie przestudiowałam cały wątek dotyczący Placenty na który natknelam sie przypadkiem ufffff ... prawdę mówiąc strasznie się napaliłam bo od kilku tygodni wypadaja mi włosy (i nie tylko bo również rzęsy )w przerażających ilościach jakieś 300-400 włosów podczas mycia i troszkę mniej w dniu kiedy ich nie myję (łysienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych) pomyślałm wię że własnie znalazłam cudowny produkt i że być może wizja tego że wkrótce zostanę łysa to tylko moja chora wyobraźnia.

Jednak czytając uwagę JaAgathaKa mój zapał nieco ostygł
Teraz nie wiem co o tym sądzić nie chciała bym narobić sobie więcej szkody niż dobrego !!

Proszę napiszcie co o tym sądzicie, może trafiłyście na jakieś informacje dotyczące jakiś "przyszłych" efektów ubocznych, czy jest to na pewno całkowicie bezpieczny środek ??? Wiem wiem czytałam, że nawet kobiety w ciązy mogą go stosować, niemniej jednak pytam dla pewności aby rozwiać moje wątpliwości
ninkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 14:35   #818
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez ninkaa1 Pokaż wiadomość
Witam Was Wszytskie
Właśnie przestudiowałam cały wątek dotyczący Placenty na który natknelam sie przypadkiem ufffff ... prawdę mówiąc strasznie się napaliłam bo od kilku tygodni wypadaja mi włosy (i nie tylko bo również rzęsy )w przerażających ilościach jakieś 300-400 włosów podczas mycia i troszkę mniej w dniu kiedy ich nie myję (łysienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych) pomyślałm wię że własnie znalazłam cudowny produkt i że być może wizja tego że wkrótce zostanę łysa to tylko moja chora wyobraźnia.

Jednak czytając uwagę JaAgathaKa mój zapał nieco ostygł
Teraz nie wiem co o tym sądzić nie chciała bym narobić sobie więcej szkody niż dobrego !!

Proszę napiszcie co o tym sądzicie, może trafiłyście na jakieś informacje dotyczące jakiś "przyszłych" efektów ubocznych, czy jest to na pewno całkowicie bezpieczny środek ??? Wiem wiem czytałam, że nawet kobiety w ciązy mogą go stosować, niemniej jednak pytam dla pewności aby rozwiać moje wątpliwości
kto nie ryzykuje ten traci
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 21:51   #819
aniaz84
Rozeznanie
 
Avatar aniaz84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 657
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez JaAgathaKa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisałyście, że któraś placenta jest z łożysk, a ja tu czytam na mazidłach taki tekst :
"W latach 80-tych i 90-tych przemysł kosmetyczny zaproponował kobietom kremy z hormonami pochodzenia zwierzęcego, np. z wyciągami z łożyska, wyciągami embrionalnymi, płynem owodniowym. Regularne ich stosowanie przez dłuższy okres czasu powodowało, że skóra starzała się wolniej i odzyskiwała dawny blask. Jednak z czasem i jak wykazały liczne badania, okazało się, że efekt tego typu wyrobów kosmetycznych nie ogranicza się jedynie do miejsca aplikacji kremu. Hormony oddziaływały na cały organizm i zakłócały szereg funkcji fizjologicznych. Z tego też powodu w wielu krajach, w tym także w Polsce, zabroniono stosowania w kosmetyce estrogennych hormonów pochodzenia zwierzęcego.
Fakt ten przyczynił się do poszukiwania roślinnych substancji o podobnym działaniu, lecz nie powodujących ogólnoustrojowego działania i niepożądanych efektów ubocznych. "
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
Tak tylko chciałam Was poinformować, na co się natknęłam Ja bym się trochę obawiała.

To ciekawe czy można używać tego w czsie ciąży, pewnie nie... W sobotę będę u mojego ginekologa to się dowiem. Korcze szkoda, bo się trochę napaliłam, mam łyse placki na głowie od przedłużania...
aniaz84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 13:55   #820
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

hej dziewczyny znalazlam cos takiego w necie to jest ze starej zakonczonej juz aukcji
http://www.allegro.archiver.pl/place...56-100420.html
tam pisze ze ta placenta jest 10% a to jest dokladnie ta placenta http://allegro.pl/item727463936_plac...l.html#gallery
i teraz prosba do posiadaczek tej placenty którą podalam w linku pietro wyzej czyli PLACENTA FORMULA HP Firmy WT METHODE
jesli macie taką placente to prosze przeczytajcie sklad czy ona rzeczywiescie jest 10 %
czy po prostu sprzedający
oszukiwal
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 17:57   #821
berenika84
Raczkowanie
 
Avatar berenika84
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 32
GG do berenika84 Wyślij wiadomość przez Yahoo do berenika84
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cześć, no i cóż powiedzieć... z drugiego opakowania Placenty została mi jedna ampułka, a włosów... jak było, tyle jest nadal.... z tym że u mnie łysienie jest androgeniczne, choć z drugiej strony to powinno na to też pomagać...

Być może kwestia jest taka, że za rzadko tego używałam - 1 opakowanie zużyłam używając co 2 dzień, drugie - co 4 dni (wg zalecenia), a może chodzi o to, że za krótko masowałam...

Zastanawiałam się własnie, czy jest sens jeszcze jedno opakowanie kupować, ale po tym co tu przeczytałam, chyba dam im jeszcze jedną szansę... zwłaszcza że jak piszecie, ciężko trafić na coś lepszego

Żadnych skutków ubocznych nie odnotowałam, może nieco poprawiła mi się kondycja włosów, ale z zachwytem bym nie przesadzała

Pozdrawiam
berenika84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 11:11   #822
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez ninkaa1 Pokaż wiadomość
Witam Was Wszytskie
Właśnie przestudiowałam cały wątek dotyczący Placenty na który natknelam sie przypadkiem ufffff ... prawdę mówiąc strasznie się napaliłam bo od kilku tygodni wypadaja mi włosy (i nie tylko bo również rzęsy )w przerażających ilościach jakieś 300-400 włosów podczas mycia i troszkę mniej w dniu kiedy ich nie myję (łysienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych) pomyślałm wię że własnie znalazłam cudowny produkt i że być może wizja tego że wkrótce zostanę łysa to tylko moja chora wyobraźnia.

Jednak czytając uwagę JaAgathaKa mój zapał nieco ostygł
Teraz nie wiem co o tym sądzić nie chciała bym narobić sobie więcej szkody niż dobrego !!

Proszę napiszcie co o tym sądzicie, może trafiłyście na jakieś informacje dotyczące jakiś "przyszłych" efektów ubocznych, czy jest to na pewno całkowicie bezpieczny środek ??? Wiem wiem czytałam, że nawet kobiety w ciązy mogą go stosować, niemniej jednak pytam dla pewności aby rozwiać moje wątpliwości
z tego co się orientuję to placenty które można nabyć w Polsce, na allegro są pochodzenia roślinnego...
czy ktoś wie coś jeszcze na ten temat?
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 11:42   #823
Pasquallo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

witam ponownie Szanowne forumowiczki

Dzisiaj dostałem pierwsze opakowanie placenty Będę opisywał Wam jej działanie na moje włosy: mam nadzieje , że będzie to działanie zbawienne

Moim problemem są rzadkie, słabe wypadające włosy Zobaczymy co będzie aha no i zakola ze 3 mm moglyby się cofnąć ale chyba za dużo wymagam.

Jak tylko dostałem placente natychmiast wrzuciłem ją na włosy mam pytanie: jak Wy ją nakładacie, żeby pokryć całą skórę głowy? Czy 3 minutowy masaż wystarczy? Pozdrawiam,

Paweł
Pasquallo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 15:26   #824
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Pasquallo Pokaż wiadomość
witam ponownie Szanowne forumowiczki

Dzisiaj dostałem pierwsze opakowanie placenty Będę opisywał Wam jej działanie na moje włosy: mam nadzieje , że będzie to działanie zbawienne

Moim problemem są rzadkie, słabe wypadające włosy Zobaczymy co będzie aha no i zakola ze 3 mm moglyby się cofnąć ale chyba za dużo wymagam.

Jak tylko dostałem placente natychmiast wrzuciłem ją na włosy mam pytanie: jak Wy ją nakładacie, żeby pokryć całą skórę głowy? Czy 3 minutowy masaż wystarczy? Pozdrawiam,

Paweł
3-minutowy masaz jest stanowczo za krótki mozesz sobie wogóle darowac tą placente jesli chcesz tylko 3 min masowac glowe , z doswiadczenia wiem ze na mnie dany srodek skutkuje jesli masuje przynajmniej 15 min ale to jest minium zwykle poswiecam na to pól godziny dziennie kazda doswiadczona osoba powie Ci ze dokladny dluzszy masaz to podstawa bez której ani rusz to tak jak z cwiczeniami fizycznymi dopiero po pewnym czasie od rozpoczecia cwiczen zczynamy spalac tkanke tluszczową ( a nie od razu) kazdy srodek ma szanse zaskutkowac jezeli wlozymy w to serce czyli dluzszy masaz uzywalam kiedys srodka który zacząl skutkowac po 2 tyg z intensywnym masazem ale cos mi odbilo i przestalam tak dlugo wcierac no i efekty byly a raczej ich nie bylo przestal skutkowac bez masazu jezeli uzywacie okreslonego srodka i masujecie sumiennie przez dluzszy czas codziennie to musi zadzialac nie ma innej opcji wiem to z autopsji pozdrawiam
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 17:29   #825
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

dokładnie do tego ważne ejst, w jaki sposób się masuje głowę (nie trzeć palcami po powierzchni )
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 07:31   #826
berenika84
Raczkowanie
 
Avatar berenika84
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 32
GG do berenika84 Wyślij wiadomość przez Yahoo do berenika84
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Potwierdzam masaż to podstawa... robiłam bardzo krótki, a efektów mimo zużycia dwóch opakowań - żadnych. Zamówiłam nowe opakowania, teraz mam zamiar duuuuużo masować Powodzenia życzę
berenika84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 09:38   #827
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dokładnie do tego ważne ejst, w jaki sposób się masuje głowę (nie trzeć palcami po powierzchni )
mozesz cos blizej powiedziec o swoim sposobie masowania bo ja wlasnie raczej jezdzilam po skórze i to dzialalo, po prostu "rozmasowujesz" to w miejscu ??
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 10:20   #828
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

dziewczyny kochane, naprawdę wszystko juz było omówione w tym wątku, należy korzystać z wyszukiwarki, czytać i jeszcze raz czytać. Nie ma sensu chyba zwiększać ten wątek do niesamowitych rozmirów, pisząc w kółko to samo? poza tym oprócz wizażu mamy google, youtube

youtube head massage
youtube hair massage

a z tego wątku między innymi:
link do postu z wątku "sposoby na przyspieszenie porostu włosów"
opis jednego z użytkowników edit: przepraszam 100mil, poprawiłam, zapomniałam że jesteś facetem

i wiele wiele innych....

najważniejsze, żeby nie ruszać/trzec palcami po głowie -bo takie działanie tylko szkodzi- a palce mocno przytwierdzic do skóry i ruszać skórą
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-16 o 13:42
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 13:39   #829
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez tipsara Pokaż wiadomość
mozesz cos blizej powiedziec o swoim sposobie masowania bo ja wlasnie raczej jezdzilam po skórze i to dzialalo, po prostu "rozmasowujesz" to w miejscu ??
chodzi o to by nie tyle "głaskać" skórę głowy co nią poruszać...
ja masuję głowę może dość nieudolnie bo specjalistką nie jestem, ale robie to w czasie oglądania TV wiec czasu i tak nie marnuję
a i chyba masaż należy zaczynać od karku...
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 16:44   #830
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Hej,

Od kilku dni szukam Placenty o tym składzie:

Water, Propylene glycol, hydrolized placental protein , panthenol, calcium pantotenate, glycerin, nettle extract, capsicium annuum fruit extract, melissa officinalis water, myrtus communis extract, centaurea cyanus flower water, bitter orange flower water, pollen extract, licorice extract, witch hazel water, oat bran extract, grape fruit extract, walnut leaf extract, nettle extract, vaccinium mirtyllus extract, matricaria extract, fucus vesiculosus extract, diazolidinyl urea, lodopropynyl butylcarbamate.

Czy ktoś, kot ma Placentę z dokładnie takim składem moze podać dokładną nazwę oraz linka do aukcji/sklepu, gdzie zakupił produkt?

Sprawdziłam, Mil mIl nie ma tego składu, tak samo Placenta formuła HP. Tego składu nie ma także Placenta 12szt. regeneracja,odbudowa:

agua, placental protein, poly 1,1dimethylpiperidinyum-3,5-diylmethylene chloroide, polyguaternium-6, polyquaternium-11, capsicum frutesens, propylene glycol, cytric acid, polysorbate 20, linalool, hexyl cannamaldeide, parfum, 2-propanol, benzyl nicotinate, ethoxydiglycol, imidazolidinyl urea, benzalkonium chloride, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone

ani też Placenta przeciw wypadaniu włosów.

Wiem, że chyba Doruś miała taką Placentę, jakiej potrzebuję. Plissss, jeśli ją macie odezwijcie się.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 12:06   #831
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

ja wczoraj wieczorem pierwszy raz uzylam placenty mil mil ale na brwi ( kupilam ją specjalnie na brwi) po 20 sekundach masazu zaczela mnie straszniee ale to strasznie skóra swedziec i czulam jakby by skóra sztywniala, nie wiedzialam co sie dzieje, nie moglam zmarszczyc czola, zajrzalam do lusterka a tam taka buła napuchnieta, ,okropnie sie przestraszylam spuchlam po tym swinstwie na szczescie po jakichs 10 minutach zaczelam czuc ze powoli mi to schodzi uff dzisiaj rano obudzilam sie z jednym smalcem na czole i wierzcie mi nigdy w zyciu tego swinstwa juz nie dotkne
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 12:09   #832
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

łatwo się zniechecasz.... moze po prostu siedziało Ci coś pod skórą, co i tak później by wyszło ale Ty to przyspieszyłaś?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 12:32   #833
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
łatwo się zniechecasz.... moze po prostu siedziało Ci coś pod skórą, co i tak później by wyszło ale Ty to przyspieszyłaś?
tzn ? co masz na mysli, raczej jestem normalną osobą i nie bede ryzykowac zdrowia i wyglądu
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 08:33   #834
Pasquallo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Jestem po trzeciej ampułce placenty i o dziwo, włosy przestały mi wypadać!!! Dzisiaj rano na grzebieniu miałem ! 1 ! słownie jeden włosek to chyba dobrze, prawda? masuje zgodnie z zaleceniami moich przedmówczyń około 15 min Aha: mam takie małe pytanie: a może bardziej skuteczne było by gdyby myć uprzednio głowę w dość ciepłej, żeby nie powiedzieć, możliwie najbardziej gorącej wodzie, jaką się nie poparzymy? skóra by się rozgrzała, lepiej ukrwiła i samo wchłanianie placenty było by bardziej efektywne? No i może masaż także przed nałożeniem i później po Co Wy na to?

Tipsara: może to zwykła alergia? W dzisiejszych czasach ludzie mają alergie na różne, niekoniecznie toksyczne rzeczy, np mleko czy truskawki Dobrze, że minęło Pozdrawiam
Pasquallo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:51   #835
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

gratuluję

ojjj nie, gorąca woda szkodzi włosom

mozesz kupić maskę (np WAX do wypadających) i nakładać czasem owijając ciepłym ręcznikiem poczytaj o pielęgnacji włosów i o wypadających chociaż pewnie masz krótkie i nie potrzebujesz maseczek
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 23:41   #836
ninkaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 9
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Szczerze mówiąc ja jestem kompletnie skołowana jeśli chodz o jej pochodzenie pierwotnie słyszałam że jest pochodzenia roślinnego, potem że nie ... nie wiem sama co o tym myśleć.
Jeszcze jestem nizdecydowana co do jej zakupu.
Póki co zaopatrzyłam się w tonik z Revlon'u zobaczymy czy poskutkuje jeśli nie to... Placenta
ninkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 12:57   #837
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Hej,

Od kilku dni szukam Placenty o tym składzie:

Water, Propylene glycol, hydrolized placental protein , panthenol, calcium pantotenate, glycerin, nettle extract, capsicium annuum fruit extract, melissa officinalis water, myrtus communis extract, centaurea cyanus flower water, bitter orange flower water, pollen extract, licorice extract, witch hazel water, oat bran extract, grape fruit extract, walnut leaf extract, nettle extract, vaccinium mirtyllus extract, matricaria extract, fucus vesiculosus extract, diazolidinyl urea, lodopropynyl butylcarbamate.

Czy ktoś, kot ma Placentę z dokładnie takim składem moze podać dokładną nazwę oraz linka do aukcji/sklepu, gdzie zakupił produkt?

Sprawdziłam, Mil mIl nie ma tego składu, tak samo Placenta formuła HP. Tego składu nie ma także Placenta 12szt. regeneracja,odbudowa:

agua, placental protein, poly 1,1dimethylpiperidinyum-3,5-diylmethylene chloroide, polyguaternium-6, polyquaternium-11, capsicum frutesens, propylene glycol, cytric acid, polysorbate 20, linalool, hexyl cannamaldeide, parfum, 2-propanol, benzyl nicotinate, ethoxydiglycol, imidazolidinyl urea, benzalkonium chloride, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone

ani też Placenta przeciw wypadaniu włosów.

Wiem, że chyba Doruś miała taką Placentę, jakiej potrzebuję. Plissss, jeśli ją macie odezwijcie się.
ja byłam posiadaczką placenty zwanej "po 29" takiej w niebiesko-białym opakowaniu. tej http://www.allegro.pl/item732804339_...ml_x12szt.html
Składu Ci niestety nie podam, bo już od bardzo dawna nie posiadam placenty
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 16:31   #838
JuliaJ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 429
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Chcę kupić placentę ale nie znam się na tym specjalnie którą mam wybrać ? Któraś jest lepsza czy gorsza czy różni je tylko cena ?
http://allegro.pl/item760705487_plac...it_cenowy.html

http://allegro.pl/item770844636_plac...najtaniej.html
JuliaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 10:48   #839
jacoco
Raczkowanie
 
Avatar jacoco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 190
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

witam wszystkich!
Podzielę się z wami moimi doświadczeniami zawiązanymi ze stosowaniem placenty. Miejmy nadzieję, że kogoś to podniesie na duchu.

Zaczną więc od tego, że praktycznie nigdy nie miałam problemu z wypadaniem włosów. Stosowałam ampułki by moje włosy stały się gęste i "grube" , by zaczęło ich więcej być na głowie.

Na początku namiętnie przez około 4-5 lat z pół rocznymi przerwami stosowałam vichy dercos. Rzeczywiscie ampułki okazały się zbawiennym preparatem, na zakolach pojawiły się małe włoski, a na całej głowie obserwowałam sterczące kikutki Bardzo mi ten preparat pomógł i jak najbardziej mogę go polecić. Należy jednak uzbroić się w cierpliwość i wydać sopro kasy, by uzyskać rezultaty.

Ponad pół roku temu zużyłam 3 opakowania tytułowej placenty (mil mil). Stosowałam ją średnio co 2gi, 3ci dzień. Jednak wzmocniła ona tylko te włosy, które pojawily się po zastosowaniu ampułek z vichy, i wspomogła ich rośnięcie. Przez te wszystkie lata wydawało mi się, że wosy owszem wyrosły, ale stoją w miejscu i ich długość nie zmienia się. Placenta spowodowała iz ruszyły z miejsca

Kolejne 3 opakowania placenty mil mil skończyłam używać jakies 2 miesiące temu. Widaiałam pozytywne działanie, włosy były treściwsze, zawsze uniesione, i błyszczące.

Ostatnio jednak powedrowałam do hurtowni fryzjerskiej i zakupiłam placente hp (tą droższą). Równolegle zaczęłam brać inneov na gęstość włosów (stosowałam przez okolo 3 miesiące). Pierwszy raz zaczęły mi wypadać włosy masowo, dosłownie garściami po umyciu wlosów i do czasu ich wyschniecia ( po odstawieniu tabletek hormonalnych). Jednak ku mojemu zdziwnieniu, na głowie pojawiło się ponownie mnóstwo!! nowych, któtkich antenek, ktore odstają na każdą stronę Przysięgam że nie wiem którego preparatu jest to zasługa. Ale podejrzewam że inneov sprawił że włoski zaczęły rosnąć, a placenta je zwmocniła.

Odstawiłam inneov, placente stosuje nadal. ( jestem gdzieś w połowie opakowania).

Dodam tez ze moja mama miała strasznie problemi z wlosami, wypadały jej strasznie, placente stosowała jakies 15 lat temu. Teraz ma gęste, grube włosy, które 3maja się głowy, mimo iż to była tylko 1dna seria zabiegów

miło jeśli ktoś przez to wszystko przenrnał 3majcie się wszyscy!
PS. jak mi się uda, wkleje zdjecia byscie mogli sami ocenic efekty kuracji.
__________________
jacoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 16:08   #840
JuliaJ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 429
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

A czy ta placenta tłuści włosy ?
JuliaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-13 12:24:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.