Moc pozytywnego myślenia - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 22:35   #811
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Ja sobie od paru dni wizualizuję pewną sytuację i powiem czy podziałało za jakiś czas Ale obawiam się, że mój strach o to, że nie wyjdzie może sprawić, że nic z tego nie będzie Muszę wierzyć, że się uda!!! UDA SIĘ, UDA SIĘ, UDA SIĘ!!!!
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 22:49   #812
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

zgłasza się "stara" optymistka,ostatnio rzadziej się udzielam w wątku ,ale to dlatego ,że już koniec teoretyzowania a przyszedł czas na praktykę .Bywa różnie,ale dziewczyny to działa,wiara czyni cuda,obecnie zbieram żniwa pozytywnego myślenia i tych niedobitek w postaci negatywnego,które staram się powoli eliminować i jest lepiej bardzo dużo zalezy od sposobu myślenia.Po doświadczeniach nie mam co do tego wątpliwości.Serdecznie Was pozdrawiam
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomóż,nic Cię to nie kosztuje
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 11:22   #813
offshegoes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 19
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Kiti Pokaż wiadomość
zgłasza się "stara" optymistka,ostatnio rzadziej się udzielam w wątku ,ale to dlatego ,że już koniec teoretyzowania a przyszedł czas na praktykę .Bywa różnie,ale dziewczyny to działa,wiara czyni cuda,obecnie zbieram żniwa pozytywnego myślenia i tych niedobitek w postaci negatywnego,które staram się powoli eliminować i jest lepiej bardzo dużo zalezy od sposobu myślenia.Po doświadczeniach nie mam co do tego wątpliwości.Serdecznie Was pozdrawiam
kiti, a może podzielisz się jakimiś sukcesami
to zawsze działa motywująco
offshegoes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 13:03   #814
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez offshegoes Pokaż wiadomość
kiti, a może podzielisz się jakimiś sukcesami
to zawsze działa motywująco


Ja tez jestem bardzo ciekawa. napisz troche
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 13:10   #815
lilastarska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 32
GG do lilastarska
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Dodam, więctylko, że to jest SUPERMEGAMOC pozytywnego myślenia, najgorszą rzeczą jaką można w każdej trudnej sytuacji zrobić to załamać ręce i biadolić, że teraz będzie już tylko gorzej. Trzeba stawić czoła wszelkim przeciwnościom, zamontować na stałe w swoim mózgu stwierdzenie, że z każdego bagna da się wyjść.
lilastarska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 14:24   #816
upojona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Brytyjskie Wyspy Dziewicze =P
Wiadomości: 145
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

a ja sie nie dałam negatywnym myslom i dzis rano dostalam wiadomość iż dostałam sie na moje wymarzone studiaaaa...
żyć nie umierać.. a moj optymizm rośnie w siłe
upojona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 15:49   #817
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
Fakt, ostatnio coraz mniej tu osób. Ja sie teraz wziełam za siebie, wizualizuje, slucham pozytywnej muzyki, wypisuje swoje marzenie na kartce. Staram sie walczyc o lepsza przyszlosc. I wierze, ze wreszcie mi sie uda
Widzę, że i ja nie do konca sie orientuje jeszcze we wszytskich technikach pozytywnego myslenia, ale dalas mi dobry pomysl, zeby zapisac swoje marzenia.. poza tym gdzies powinnam miec karteczke sprzed kilku lat, gdzie zapisalam, co chcialabym osiagnac w najblizszej przyszlosci ! Moze cos sie spelnilo. Ostatnio czytam "SECRET", ktory dziala na mnie bardzo dobrze.. czesto mysle o tym,co bym chciala.. i powiem Wam, ze sprawdza sie bardzo powoli Na jednym spotkaniu niesamowicie mi zalezalo i .. doszlo do skutku.
Chcialabym,zeby jeszcze z moim tż lepiej sie ukladalo.. myslicie, ze PP i wizualizacje mi pomoga nawet w tej sferze ?

Cytat:
Napisane przez lilastarska Pokaż wiadomość
Dodam, więctylko, że to jest SUPERMEGAMOC pozytywnego myślenia, najgorszą rzeczą jaką można w każdej trudnej sytuacji zrobić to załamać ręce i biadolić, że teraz będzie już tylko gorzej. Trzeba stawić czoła wszelkim przeciwnościom, zamontować na stałe w swoim mózgu stwierdzenie, że z każdego bagna da się wyjść.
Mi jest bardzo ciezko podniesc sie ostatnio.. bo wiele przezywam, nawet nie swoich probemow, ale tez znajomcyh czy bliskich i przez to wciaz sie czyms zamartwiam i nie mam potem sily na pozytywne myslenie.. Kiedys bylo inaczej.
Czy znacie jakis sposob - "mocny kop", zeby wreszcie sie otrzasnac ?


Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 16:03   #818
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

wracam do Was 'po czasie' przypomniałam sobie o tym wątku bo właśnie zauważyłam że wszystko co sobie wyobrażałam działa,prawie dokładnie tak jak chciałam jest.... co prawda o tym wszystkim co mam teraz myślałam pare lat temu no i dzieje się... uwierzcie w siłę przyciągania !!
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 18:39   #819
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość


Widzę, że i ja nie do konca sie orientuje jeszcze we wszytskich technikach pozytywnego myslenia, ale dalas mi dobry pomysl, zeby zapisac swoje marzenia.. poza tym gdzies powinnam miec karteczke sprzed kilku lat, gdzie zapisalam, co chcialabym osiagnac w najblizszej przyszlosci ! Moze cos sie spelnilo. Ostatnio czytam "SECRET", ktory dziala na mnie bardzo dobrze.. czesto mysle o tym,co bym chciala.. i powiem Wam, ze sprawdza sie bardzo powoli Na jednym spotkaniu niesamowicie mi zalezalo i .. doszlo do skutku.
Chcialabym,zeby jeszcze z moim tż lepiej sie ukladalo.. myslicie, ze PP i wizualizacje mi pomoga nawet w tej sferze ?



Mi jest bardzo ciezko podniesc sie ostatnio.. bo wiele przezywam, nawet nie swoich probemow, ale tez znajomcyh czy bliskich i przez to wciaz sie czyms zamartwiam i nie mam potem sily na pozytywne myslenie.. Kiedys bylo inaczej.
Czy znacie jakis sposob - "mocny kop", zeby wreszcie sie otrzasnac ?


Proponuje Ci metode afirmacji np. na kartce. Ja robie to w ten sposób, że na kartce pisze jak jest mi terazpisuje emocje obecne, co czuje(robie to po to aby sie ich pozbyć) na drugiej stonie zas pisze jak chce aby było: wszystko w dokladnym tego słowa znaczeniu. Jakiego chce tza, jaki ma miec wygląd. Jachce chce sie czuc. I oczywiscie na koniec podpisuje kartke slowami dziekuje, dziekuje, dziekuje


PP pomaga w kazdej strefie. NIe ma czegos takiego jak mocny kop poprostu czytaj kilka stron dziennie książki, wizualizuj sytuacje w jakiej chciałabys sie znalezc i przede wszystkim głęboko w to uwierz
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 18:52   #820
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość


Chcialabym,zeby jeszcze z moim tż lepiej sie ukladalo.. myslicie, ze PP i wizualizacje mi pomoga nawet w tej sferze ?

Mi jest bardzo ciezko podniesc sie ostatnio.. bo wiele przezywam, nawet nie swoich probemow, ale tez znajomcyh czy bliskich i przez to wciaz sie czyms zamartwiam i nie mam potem sily na pozytywne myslenie.. Kiedys bylo inaczej.
Czy znacie jakis sposob - "mocny kop", zeby wreszcie sie otrzasnac ?


1. Zarowno w filmie jak i w książce jest opisane, ze przy problemach związkowych najlepiej jest skupic na wszystkich pozytywnych cechach partnera. Myśląc tylko o tym dobrym, przyciągasz dobre. Więc to powinno przynieść poprawę w związku. Próbuj, to nic nie szkodzi ja sobie w ten sposób poprawiłam relacje z bratem, z ktorym bez przerwy się kłóciłam.

2.
Moim zdaniem właśnie za dużo się skupiasz na czyiś problemach. Owszem, możesz wysłuchać, doradzić, być przy kimś, ale nie możesz sie w kołko nimi zamartwiać. Zobacz jaki to ma na Ciebie wpłytw, iście destrukcyjny. Przez to nie możesz (że tak to ujmę) normalnie funkcjonować i patrzeć pozytywnie w przyszłość. Masz swoje życie, powinnaś się na nim skupić, nie tylko na życiu innych
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 19:30   #821
Schoko
Wtajemniczenie
 
Avatar Schoko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 517
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

" Twoje życie jest w Twoich rękach. Bez względu na to, kim jesteś i co się wydarzyło w Twoim życiu, możesz zacząć świadomie wybierać swoje myśli i tym samym zmienić życie. Nie ma czegoś takiego jak beznadziejna sytuacja. Każda okoliczność Twojego życia może się zmienić!"






ja wierzę w moc pozytywnego myślenia, niektóre rzeczy już mi się właśnie w tej sposób spełniły. właśnie dzisiaj zaczęłam czytać książkę "Sekret". i wiecie co? jestem już 100% pewna, że możemy mieć wszystko czego tylko chcemy!
__________________

Schoko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 19:31   #822
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Schoko Pokaż wiadomość

ja wierzę w moc pozytywnego myślenia, niektóre rzeczy już mi się właśnie w tej sposób spełniły. właśnie dzisiaj zaczęłam czytać książkę "Sekret". i wiecie co? jestem już 100% pewna, że możemy mieć wszystko czego tylko chcemy!
no to mi się podoba.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 20:01   #823
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Dziewczyny mam w domu książkę "Potęga Podświadomości" - muszę ją koniecznie przeczytać! "The Secret" właśnie się ściąga

Mam pytanie...Czy pozytywne myślenie ma wpływ na drugą osobę? To znaczy, czy jeśli zaczniemy wizualizować,że jesteśmy z konkretną osobą, pozytywnie o tym myśleć (że się uda) to tak się stanie? chodzi o związek

Przypomniałam sobie,że kilka razy zdarzyła mi się sytuacja,że długo nie miałam z kimś kontaktu i np myślałam sobie jak fajnie by było gdyby ten ktoś się odezwał i na drugi dzień szok - ta osoba się odezwała! więc z tego by wynikało,że nasze myślenie działa na innych ludzi. Jak to jest?
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 20:11   #824
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez amorkaa Pokaż wiadomość

Mam pytanie...Czy pozytywne myślenie ma wpływ na drugą osobę? To znaczy, czy jeśli zaczniemy wizualizować,że jesteśmy z konkretną osobą, pozytywnie o tym myśleć (że się uda) to tak się stanie? chodzi o związek

Przypomniałam sobie,że kilka razy zdarzyła mi się sytuacja,że długo nie miałam z kimś kontaktu i np myślałam sobie jak fajnie by było gdyby ten ktoś się odezwał i na drugi dzień szok - ta osoba się odezwała! więc z tego by wynikało,że nasze myślenie działa na innych ludzi. Jak to jest?
mi się czesto zdarza, ze jak o kimś myśle, to ten ktoś sie odzywa

co do tych osób drugich hmm...to jak mi się udaje w wielu sprawach, to jakoś nigdy nie udaje mi się "mieć wpływu na tą druga osobę", nie wiem czym to jest spowodowane. tu chyba powinnam przerzucić sie na opcję "będzie co będzie"
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 20:17   #825
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
Proponuje Ci metode afirmacji np. na kartce. Ja robie to w ten sposób, że na kartce pisze jak jest mi terazpisuje emocje obecne, co czuje(robie to po to aby sie ich pozbyć) na drugiej stonie zas pisze jak chce aby było: wszystko w dokladnym tego słowa znaczeniu. Jakiego chce tza, jaki ma miec wygląd. Jachce chce sie czuc. I oczywiscie na koniec podpisuje kartke slowami dziekuje, dziekuje, dziekuje
Metoda afirmacji na czym innym polega
Nie będę się rozpisywać,jeśli ktoś chce poczytać o tej metodzie rozwoju osobistego odsylam do zasad pisania afirmacji : http://www.pozytywnemysli.pl/10-pros...ych-afirmacji/

Dodam,że tą praktykę stosuję od dawna i wiele dobrego wniosła w moje życie.

PS.Cudowny temat.Nie zauważyłam go wcześniej,ale cieszę się,że jest i tutaj wiele osób,które interesują się pozytywnym myśleniem

Widzę,że o wizualizacjach była mowa,a próbowałyście wejść w stan medytacyjny?

PS2. Czy czytała któraś z was książkę Leszka Żądło 'Poradnik rozwoju duchowego'?

Edytowane przez LaylaDamment
Czas edycji: 2009-07-28 o 20:22
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 20:21   #826
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
mi się czesto zdarza, ze jak o kimś myśle, to ten ktoś sie odzywa

co do tych osób drugich hmm...to jak mi się udaje w wielu sprawach, to jakoś nigdy nie udaje mi się "mieć wpływu na tą druga osobę", nie wiem czym to jest spowodowane. tu chyba powinnam przerzucić sie na opcję "będzie co będzie"
Tobie się nie udaje ale to chyba jest możliwe?
Jeśli nie to niedobrze A podobno człowiek może mieć wszystko czego pragnie dzięki pozytywnemu myśleniu
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 20:35   #827
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Metoda afirmacji na czym innym polega
Nie będę się rozpisywać,jeśli ktoś chce poczytać o tej metodzie rozwoju osobistego odsylam do zasad pisania afirmacji : http://www.pozytywnemysli.pl/10-pros...ych-afirmacji/

Dodam,że tą praktykę stosuję od dawna i wiele dobrego wniosła w moje życie.

PS.Cudowny temat.Nie zauważyłam go wcześniej,ale cieszę się,że jest i tutaj wiele osób,które interesują się pozytywnym myśleniem

Widzę,że o wizualizacjach była mowa,a próbowałyście wejść w stan medytacyjny?

PS2. Czy czytała któraś z was książkę Leszka Żądło 'Poradnik rozwoju duchowego'?
doskonale wiem, na czym polegaja afirmacje. Ale jesli ktoś nie ma ochoty robic tego slowie, moze to robic w inny sposob np. zapisujac na kartce( wiem wiem to nie jest dokladnie afirmacja, ale mozna i w ten sposob sie podbudować)
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 20:38   #828
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
doskonale wiem, na czym polegaja afirmacje. Ale jesli ktoś nie ma ochoty robic tego slowie, moze to robic w inny sposob np. zapisujac na kartce( wiem wiem to nie jest dokladnie afirmacja, ale mozna i w ten sposob sie podbudować)
A tak z ciekawości,skąd dowiedziałaś się o afirmacjach?
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 20:51   #829
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości,skąd dowiedziałaś się o afirmacjach?

Gawian Shakti - ,,twórcza wizualizacja''
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 20:55   #830
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
Gawian Shakti - ,,twórcza wizualizacja''
Nie czytałam,ale chyba książka musi być dobra z tego co sobie na necie przeczytałam o niej
Mnie tam wystarczą książki Leszka Żądło Tak w ogóle,jest on przyjacielem rodziny mojego TŻ
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 21:02   #831
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Nie czytałam,ale chyba książka musi być dobra z tego co sobie na necie przeczytałam o niej
Mnie tam wystarczą książki Leszka Żądło Tak w ogóle,jest on przyjacielem rodziny mojego TŻ

Ksiązka jest rewelacyjna pod każdym wzgledem. A leszka żądło nie znam, znaczy sie nic o nim nie czytałam
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 21:06   #832
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
Ksiązka jest rewelacyjna pod każdym wzgledem. A leszka żądło nie znam, znaczy sie nic o nim nie czytałam
http://pl.wikipedia.org/wiki/Leszek_Żądło_(psychotronik)
Swoją drogą bardzo zabawnie jest widzieć kogoś znajomego na wikipedii
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 21:13   #833
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
http://pl.wikipedia.org/wiki/Leszek_Żądło_(psychotronik)
Swoją drogą bardzo zabawnie jest widzieć kogoś znajomego na wikipedii

Chciałabym znac takiego człowieka osobiście, pewnie bije od niego meeega pozytywna energia
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 21:15   #834
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
Chciałabym znac takiego człowieka osobiście, pewnie bije od niego meeega pozytywna energia
Od mojego TŻ też,jego mama rozwijała się duchowo i chodziła na wykłady do Leszka z nim w brzuchu hehe
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 21:49   #835
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

LaylaDamment i Marseille - może Wy odpowiecie na moje pytanie zadane wyżej? tzn co o tym sądzicie? Celestia już się wypowiedziała a jestem ciekawa co o tym myślą inni
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 21:55   #836
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez amorkaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie...Czy pozytywne myślenie ma wpływ na drugą osobę? To znaczy, czy jeśli zaczniemy wizualizować,że jesteśmy z konkretną osobą, pozytywnie o tym myśleć (że się uda) to tak się stanie? chodzi o związek
Jeśli to,co sobie wizualizujesz,będzie zgodne z Twoim Najwyższym Dobrem,to pewnie powinno się udać Pozytywne myślenie wiele daje,bez tego ani rusz.No a jeśli okazuje się,że coś nam nie wypaliło...cóż,albo za mało się staraliśmy,albo po prostu to nie ten moment w Twoim życiu
Nic w wszechświecie nie dzieje się bez przyczyny.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek-oto główne prawo karmy.
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 22:01   #837
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Mam pytanie co do pisania afirmacji z załączonego linka przez Laylę... trzeba pisac codziennie? czy wystarczy napisac raz i gdzies schowac, czy napisac raz i codziennie czytac?
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 22:04   #838
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Jeśli to,co sobie wizualizujesz,będzie zgodne z Twoim Najwyższym Dobrem,to pewnie powinno się udać Pozytywne myślenie wiele daje,bez tego ani rusz.No a jeśli okazuje się,że coś nam nie wypaliło...cóż,albo za mało się staraliśmy,albo po prostu to nie ten moment w Twoim życiu
Nic w wszechświecie nie dzieje się bez przyczyny.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek-oto główne prawo karmy.
Dziękuję za odpowiedź od razu mi lepiej
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 22:07   #839
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Codziennie,przez 30 dni.
Jeśli ktoś jest niesystematyczny i wie,że będzie miał problem z pisaniem,to lepiej jest sobie nagrać afirmacje i słuchać codziennie.

Bo pisanie afirmacji to coś w rodzaju wbijania sobie do podświadomości nowego 'programu'.Pisząc afirmacje do skutku,zmieniamy ten program na taki jaki chcemy.Ale przestając w połowie,rezygnując z pisania,nasza podświadomość reaguje w stylu 'aha,przerwaliśmy nowy program,to znaczy że wracamy do starego,trzeba go ugruntować jeszcze bardziej,bo nowy się nie sprawdził'.I najczęściej wtedy problemy wracają do nas ze zdwojoną siłą.

Dlatego należy uważać z afirmacjami,ich treścią i być konsekwentnym,bo można sobie namieszać
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 22:16   #840
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Codziennie,przez 30 dni.
Jeśli ktoś jest niesystematyczny i wie,że będzie miał problem z pisaniem,to lepiej jest sobie nagrać afirmacje i słuchać codziennie.

Bo pisanie afirmacji to coś w rodzaju wbijania sobie do podświadomości nowego 'programu'.Pisząc afirmacje do skutku,zmieniamy ten program na taki jaki chcemy.Ale przestając w połowie,rezygnując z pisania,nasza podświadomość reaguje w stylu 'aha,przerwaliśmy nowy program,to znaczy że wracamy do starego,trzeba go ugruntować jeszcze bardziej,bo nowy się nie sprawdził'.I najczęściej wtedy problemy wracają do nas ze zdwojoną siłą.

Dlatego należy uważać z afirmacjami,ich treścią i być konsekwentnym,bo można sobie namieszać
O kurcze, to chyba musze zalozyc zeszyt Dziekuje za odpowiedz
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.