Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!! - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-14, 17:43   #841
Krystian Wojewoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez rutka_86 Pokaż wiadomość
Krystian a gdzie pracujesz na petrynce w ktorym to dokladnie miejscua jest
.........

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-02-15 o 20:28 Powód: reklama
Krystian Wojewoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 18:12   #842
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Krystian Wojewoda Pokaż wiadomość
może i źle podciąłem Ci włosy. może miałem zły dzień, może źle sie czułem a może po prostu działałaś mi na nerwy i wyżyłem sie na twoich włosach ciężko mi to stwierdzić (a może w ogóle nie umiem strzyc) ale nikt mi nie powie że farby którymi farbuje źle sie trzymają.. pracuje dla tej firmy ponad 4 lata zrobiłem ponad 300 szkoleń technicznych na tej i dla tej firmy i nigdy nikt nie zarzucił że coś jest nie tak z tą farbą. po pierwsze włosy mają lepsze i gorsze dni (tak jest już z włosami) więc czasem farba może szybciej spłowieć po drugie moja praca to połowa sukcesu ,druga to pielęgnacja włosów w domu właśnie przez Ciebie samą.nie raz spotykam sie z tym że kobieta nie dba o włosy. nie wystarczy "metka - ja sie strzyge u Krystiana "żeby było wszystko pięknie i cudnie. czasem trzeba drogie panie poświęcić godzinę czasem dwie czasem 100 zł a czasem 300zł żeby kolor sie trzymał pełen blasku..
pozdrawiam dziewczynki
O kurcze..
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 18:40   #843
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Jaka skuteczna antyreklama =)
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 19:09   #844
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez sapho16 Pokaż wiadomość
Jaka skuteczna antyreklama =)
Dokładnie. Miałem ukarać za nieopłaconą reklamę, ale teraz widzę, że jest to nieopłacona antyreklama. Krystian ukarał się sam...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:54   #845
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Krystian Wojewoda Pokaż wiadomość
przykro mi bardzo.... może kiedyś bede miał szanse sie zrewanżować staranniejszym cięciem.
może miałem zły dzień
pozdrawiam
To weź wolne i siedź w domu jak masz zły dzień.
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 14:04   #846
Marka1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witajcie!

I oto cała kwintesencja osoby Pana Krystiana...
Człowieku jeszce parę takich trafnych uwag na forum i nie będziesz miał z czego żyć
A tak na marginesie - grunt to wiara w swoje umiejetności - szkoda, że wątpliwe.
Więcej pokory Panie Krystianie, bo naprawdę jest sporo w naszym mieście lepszych fryzjerów od Pana.
I proszę już nie wspominać, że jest Pan szkoleniowcem. O tym jak Pan prowadzi te szkolenia jest już też głośno w Łodzi...
Marka1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 17:51   #847
Ewela1908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Angry Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Krystian Wojewoda Pokaż wiadomość
może i źle podciąłem Ci włosy. może miałem zły dzień, może źle sie czułem a może po prostu działałaś mi na nerwy i wyżyłem sie na twoich włosach ciężko mi to stwierdzić (a może w ogóle nie umiem strzyc) ale nikt mi nie powie że farby którymi farbuje źle sie trzymają.. pracuje dla tej firmy ponad 4 lata zrobiłem ponad 300 szkoleń technicznych na tej i dla tej firmy i nigdy nikt nie zarzucił że coś jest nie tak z tą farbą. po pierwsze włosy mają lepsze i gorsze dni (tak jest już z włosami) więc czasem farba może szybciej spłowieć po drugie moja praca to połowa sukcesu ,druga to pielęgnacja włosów w domu właśnie przez Ciebie samą.nie raz spotykam sie z tym że kobieta nie dba o włosy. nie wystarczy "metka - ja sie strzyge u Krystiana "żeby było wszystko pięknie i cudnie. czasem trzeba drogie panie poświęcić godzinę czasem dwie czasem 100 zł a czasem 300zł żeby kolor sie trzymał pełen blasku..
pozdrawiam dziewczynki


a może po prostu wyżej srasz niż dupe masz?!
Ewela1908 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 20:24   #848
maryna27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Dziewczyny pewne jesteście że to wszystko pisze Krystian, bo az ciezko mi uwierzyc, ze koles bylby az tak durny Moze ktos zyczliwy korzysta i wypisuje takie rzeczy. Szkoda gadac - watek schodzi na psy
maryna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 20:50   #849
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

tak!!!!! Zgadzam sie , ze klientka powinna również dbac o swoje włosy i zazwyczaj to robi.
ale to co Pan i w jaki sposób pisze do klientki, świadczy tylko o Panu, o Pana podejściu do klienta
i do tego zawodu również
pisze Pan , ze jest Pan szkoleniowcem ...jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak wygląda szkolenie z takim podejściem do klienta...bo fryzjer w tym wypadku tez jest klientem....
przepraszam, ale mam nadzieje ze Pana wypowiedz przeczyta ktoś , kto z panem współpracuje i badrzo sie zastanowi.. nad tym czy warto....

nie raz , upominam tu użytkowników , za to ze obrażają fryzjerów za to ,ze źle wykonali swoja usługę, ze mogliby troszke uprzejmiej itd... ale teraz mi naprawdę głupio... ponieważ Pan jest tym któremu to sie należy...
nie wiem jaka byla droga Pana edukacji w zawodzie fryzjera, ale zasad tego aby zostać Fryzjerem Pan sie nie nauczył,a takowe sa... aby zostać Mistrzem ,należy również poznać zasady psychologii pracy z klientem, tego Pan tez nie przerobił.... nie wiem wiec , albo mogel sobie wyobrazić jak Pan tych zasad nauczył brata , współczuje mu... takiego podejscia, choc mam nadzieje ze taki nie jest
ale tak ogólnie to chodzi mi o to., ze takie uwagi URAZONEGO... fryzjera, powinien Pan zostawic dla siebie....
i jeszcze ten nr tel...
to jest reklama, jezeli jest Pan tak znany , to stac pana chyba na oplacenie reklamy, bo tu na Wizażu Reklama jest płatna.... regulamin o tym mowi, ale Pan to raczej omija takie ważne sprawy ...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 10:50   #850
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
w bramie?
U nas połowa gabinetu i jedna pacjentka do niego chodzi
Tak Aguś, właśnie tam

Cytat:
Napisane przez maryna27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pewne jesteście że to wszystko pisze Krystian, bo az ciezko mi uwierzyc, ze koles bylby az tak durny Moze ktos zyczliwy korzysta i wypisuje takie rzeczy. Szkoda gadac - watek schodzi na psy
Też się zastanawiam
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 12:28   #851
aste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Szukam dobreg fryzjera który zapropomowałby mi coś niekłopotliwego i trwałego. Problem w tym, że mam troche nietypowe włosy wykazujace niekiedy własną wolę z nieposkomioną tendencją do puszenia się.
Proszę o pomoc!!!
aste jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 13:58   #852
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez aste Pokaż wiadomość
Szukam dobreg fryzjera który zapropomowałby mi coś niekłopotliwego i trwałego. Problem w tym, że mam troche nietypowe włosy wykazujace niekiedy własną wolę z nieposkomioną tendencją do puszenia się.
Proszę o pomoc!!!
Wystarczy przejrzeć wątek i wyciągnąć wnioski, który ewentualnie fryzjer byłby dla Ciebie odpowiedni. Jest tu naprawdę dużo propozycji.
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 14:01   #853
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez aste Pokaż wiadomość
Szukam dobreg fryzjera który zapropomowałby mi coś niekłopotliwego i trwałego. Problem w tym, że mam troche nietypowe włosy wykazujace niekiedy własną wolę z nieposkomioną tendencją do puszenia się.
Proszę o pomoc!!!
Wystarczy przejrzeć wątek od początku i zadecydować, który fryzjer byłby dla Ciebie odpowiedni. Jest tu naprawde sporo propozycji.
P.S przepraszam za powtórkę

Edytowane przez OrangeJuice
Czas edycji: 2008-02-16 o 17:09
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 19:56   #854
Agata 80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Ewela1908 Pokaż wiadomość
nie wiem gdzie ty chodziłaś tam gdzie nie wrócisz,ale jeżeli p.Kasia jest taka dobra to dlaczego ją zdradziłaś???
Ja od Kasi już dawno uciekłam i polecam to innym, a widze,że Ty jej niezłą reklame robisz podejrzane


ustalmy jedno ,że Kasia nie poświęca należytej uwagi dla klijenta
a jej usługi i wiedzę porównuje do zwykłych przeciętniaków
nie trafiła,ani razu w mój gust...
mam też
tego świadomość,bo strzygę się w salonie w innym mieście
(więc nie sensu go tu reklamować) w,którym mam porównanie jak to powinno się odbywać naprawdę profesjonalnie.
Jest dignoza włosa,sprawdzają mój kształt twarzy,głowy oceniają jakie barwy (odcienie)pasują mi do twarzy potrafią dobrać w czym dobrze się czuje.Mają nowe pomysły,ale nic na siłe.Jeżeli ja coś chce, a nie koniecznie mi to pasuje to spokojnie odradzają,a co najważniejsze jest miła atmosfera i dobra kawaco prawda nie jest tanio,ale
ja uważam,że cena jest adekwatna do usługi.
Czy czegoś jeszcze można oczekiwać od salonu?
Po co jeździć się strzyc do innego miasta? Moim zdaniem szkoda czasu. Tak samo pracują w "Studio Glamour" na Kopernika 1/3 w Łodzi. Właśnie takim profesjonalnym podejściem i troską o MOJE SAMOPOCZUCIE mnie ujęli. Też nie są najtańsi, ale od czasu ,gdy zaczęłam tam się strzyc wiele koleżanek i znajomych zwróciło z podziwem uwagę na moje włosy, co utwierdza mnie w przekonaniu, że w końcu znalazłam swojego fryzjera. Tobie też polecam, szczególnie Anię lub Macieja (moim zdaniem są wyjątkowo dobrze przygotowani) , ale jeśli sama wolisz dojeżdzać do innego miasta to proszę bardzo.
Agata 80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 20:18   #855
Agata 80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Do Krystiana. Więcej pokory!!!!! Gwiazdorstwo jest już nie modne.

Edytowane przez Agata 80
Czas edycji: 2008-02-16 o 21:21
Agata 80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 20:40   #856
Agata 80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez maryna27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pewne jesteście że to wszystko pisze Krystian, bo az ciezko mi uwierzyc, ze koles bylby az tak durny Moze ktos zyczliwy korzysta i wypisuje takie rzeczy. Szkoda gadac - watek schodzi na psy
To prawda! Wypowiedź tego faceta mnie wcale nie dziwi. Sama już dawno to zauważyłam. Dla mnie jest zwykłym egocentrykiem z dużą dozą samouwielbienia.
Agata 80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 10:44   #857
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

ok, bylam u p. Ewy na Piotrkowskiej 44. Wyszlam naprawde zadowolona, chociaz zmienilam kolor wlosow i musze sie do nich teraz przyzwyczaic. Ale ogolnie - super, a p Ewa wyjatkowo sympatyczna, taka, co to z nia "konie mozna krasc"
Pozdrawiam
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 11:09   #858
Ewela1908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Agata 80 Pokaż wiadomość
Po co jeździć się strzyc do innego miasta? Moim zdaniem szkoda czasu. Tak samo pracują w "Studio Glamour" na Kopernika 1/3 w Łodzi. Właśnie takim profesjonalnym podejściem i troską o MOJE SAMOPOCZUCIE mnie ujęli. Też nie są najtańsi, ale od czasu ,gdy zaczęłam tam się strzyc wiele koleżanek i znajomych zwróciło z podziwem uwagę na moje włosy, co utwierdza mnie w przekonaniu, że w końcu znalazłam swojego fryzjera. Tobie też polecam, szczególnie Anię lub Macieja (moim zdaniem są wyjątkowo dobrze przygotowani) , ale jeśli sama wolisz dojeżdzać do innego miasta to proszę bardzo.
Z ciekawości przejechałam przez Kopernika i muszę powiedzięć,że salon wygląda b. ekskluzywnie.
moze sie skusze tam podjechać na jakąś usługe to wam opowiem jak było .pa
Ewela1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 19:39   #859
Krystian Wojewoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

reklama jest płatna...

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-02-19 o 20:14
Krystian Wojewoda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 19:46   #860
Krystian Wojewoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez sapho16 Pokaż wiadomość
Jaka skuteczna antyreklama =)
nie napisałem że tak było.. chodziło raczej o pokazanie że nie zawsze jest wina fryzjera w złej fryzurze... nie wiem czy zauważyłaś ale napisałem też że po prostu mogłem źle sie czuć. co do reklamy .... gdybym chciał sie tu zareklamować "właził bym wam w 0" jak to pięknie określiła kiedyś wasza czytelniczka pisząc na łamach waszego forum że ceni mnie za to że jestem jaki jestem i w "0" nikomu nie wchodzę..
Krystian Wojewoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 20:04   #861
Krystian Wojewoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
tak!!!!! Zgadzam sie , ze klientka powinna również dbac o swoje włosy i zazwyczaj to robi.
ale to co Pan i w jaki sposób pisze do klientki, świadczy tylko o Panu, o Pana podejściu do klienta
i do tego zawodu również
pisze Pan , ze jest Pan szkoleniowcem ...jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak wygląda szkolenie z takim podejściem do klienta...bo fryzjer w tym wypadku tez jest klientem....
przepraszam, ale mam nadzieje ze Pana wypowiedz przeczyta ktoś , kto z panem współpracuje i badrzo sie zastanowi.. nad tym czy warto....

nie raz , upominam tu użytkowników , za to ze obrażają fryzjerów za to ,ze źle wykonali swoja usługę, ze mogliby troszke uprzejmiej itd... ale teraz mi naprawdę głupio... ponieważ Pan jest tym któremu to sie należy...
nie wiem jaka byla droga Pana edukacji w zawodzie fryzjera, ale zasad tego aby zostać Fryzjerem Pan sie nie nauczył,a takowe sa... aby zostać Mistrzem ,należy również poznać zasady psychologii pracy z klientem, tego Pan tez nie przerobił.... nie wiem wiec , albo mogel sobie wyobrazić jak Pan tych zasad nauczył brata , współczuje mu... takiego podejscia, choc mam nadzieje ze taki nie jest
ale tak ogólnie to chodzi mi o to., ze takie uwagi URAZONEGO... fryzjera, powinien Pan zostawic dla siebie....
i jeszcze ten nr tel...
to jest reklama, jezeli jest Pan tak znany , to stac pana chyba na oplacenie reklamy, bo tu na Wizażu Reklama jest płatna.... regulamin o tym mowi, ale Pan to raczej omija takie ważne sprawy ...
a więc Pani GAGO. bo widze że tu jest wszystko takie per pan pani ale ok. w dalszym ciągu nie rozumiecie przekazu. ale ok może jesteśmy z innych wymiarów..nie chodziło mi o to żeby kogoś obrazić czy komuś ubliżyć ale przedstawić kilka aspektów z życia fryzjera (od strony fryzjera). może pisze zbyt dosadnie ale po prostu mam cięty język. moje klientki to rozumieją.. Również te które pisują na tym forum..Żeby nie było że mam same ... a nie ważne..
co do autoreklamy _przepraszam wymsknęło mi się... jak już ktoś napisał zrobiłem sobie anty....
a mi sie podobało
pozdrawiam wizazanki
Krystian Wojewoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 20:13   #862
Krystian Wojewoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Marka1977 Pokaż wiadomość
Witajcie!

I oto cała kwintesencja osoby Pana Krystiana...
Człowieku jeszce parę takich trafnych uwag na forum i nie będziesz miał z czego żyć
A tak na marginesie - grunt to wiara w swoje umiejetności - szkoda, że wątpliwe.
Więcej pokory Panie Krystianie, bo naprawdę jest sporo w naszym mieście lepszych fryzjerów od Pana.
I proszę już nie wspominać, że jest Pan szkoleniowcem. O tym jak Pan prowadzi te szkolenia jest już też głośno w Łodzi...
a ty znowu swoje.. po pierwsze o szkoleniach w łodzi nikt za bardzo nie może wiedzieć gdyż wszystkie szkolenia jakie prowadziłem , prowadziłem na terenie całej polski tylko nie w łodzi. w łodzi uczę w szkole.. masz jakieś obiekcje Pani MArko zapraszam do szkoły. 24 lutego o 9 rano zapraszam na zajęcia... Panią i wszystkich którzy wątpią w moje szkolenia... żeby nie było reklamy szkoła znajduje sie na rogu mickiew i kościu .. łatwo znaleźć ...Znając życie nawet Pani M sie nie pofatyguje ..
Krystian Wojewoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 20:27   #863
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

odnoszenie sie sie per Pan, świadczy tylko o szacunku do osoby, lub....o tym ze nie mam ochoty i kimś do kogo właśnie na forum sie zwracam byc na Ty....
no a skoro ktoś ma tyle klientek i nie potrzebuje reklamy...
to nie wiem dlaczego akurat tu na wizażu , który jest be...(tak kiedyś Pan napisali.?)
myśli Pan ze reklama jest darmowa? samemu sie nie reklamuje siebie , to jest płatne
a jeżeli chodzi o wymiary...tak to na pewno nadajemy na innych liniach życia..zawodowo tez...
profesjonalizm a profesjonalizm.. to mogą byc dwa rożne pojęcia
dlam Panu trochę czasu do namysłu... jak oczywiście Pan będzie miał ochotę i uzna ze warto z nami polemizować...
zyczac coraz więcej takich wyrozumiałych klientek
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 20:51   #864
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Proponuję stworzyc nowy watek : "Krystian Wojewoda kontra wizazanki"- ta dyskusja staje sie nudna i odbiega od tematu.
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 20:56   #865
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

dlatego uwazam na tym koniec...zapraszam do tematu Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 21:59   #866
seweryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

witajcie!!
Juz dosc o tym fryzjerze. Przeciez szukamy dobrego a nie dyskutujemy tak troszke bez sensu
Wybieram sie w sobote do fryzjera-Roberta. Opowiem jak bylo!!!!!
Mam bzika na punkcie włosów i fryzury-dlatego troche sie boje!!!Polecila mi tego fryzjera kolezanka, ktora zawsze ma fajne wlosy!!1
Mam nadzieje byz zadowolona!!!
Do uslyszenai
pozdro
seweryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 14:01   #867
Marka1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Krystian Wojewoda Pokaż wiadomość
a ty znowu swoje.. po pierwsze o szkoleniach w łodzi nikt za bardzo nie może wiedzieć gdyż wszystkie szkolenia jakie prowadziłem , prowadziłem na terenie całej polski tylko nie w łodzi. w łodzi uczę w szkole.. masz jakieś obiekcje Pani MArko zapraszam do szkoły. 24 lutego o 9 rano zapraszam na zajęcia... Panią i wszystkich którzy wątpią w moje szkolenia... żeby nie było reklamy szkoła znajduje sie na rogu mickiew i kościu .. łatwo znaleźć ...Znając życie nawet Pani M sie nie pofatyguje ..
Witam,
Obiecałam sobie, że nie będę już odpisywać na te "inteligentne" wypowiedzi na forum Pana Krystiana, ale z chamstwem trzeba walczyć.
Zatem proszę Pana na "Ty", to może się Pan zwracać do swoich koleżanek, ale nie do mnie. Bardzo nieuważnie Pan czyta to forum, bo już kilkakrotnie zwracano Panu na to uwagę.
Zapomina Pan, że to czy szkolenie odbywa się w Łodzi (nigdy nie pisałam, że Pan szkoli w Łodzi), czy w innym miejscu i w jaki sposób jest prowadzone bardzo szybko się roznosi - zwłaszcza, że Pana szkolenia są bardzo "fascynujące"....
W jakiej szkole Pan uczy też wiemy, bo stamtąd najwięcej informacji wynoszą nie tylko studenci, ale i jej pracownicy. A tak szczerze reklama dla szkoły wątpliwa skoro jest Pan tam wykładowcą.
Do szkoły również się nie pofatyguję, bo swoją edukację skończyłam już jakiś czas temu z tytułem doktora .

Pozdrawiam.
Marka1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 16:45   #868
qui?moi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 30
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam

Od pewnego czasu przygladam sie calej tej dyskusji i mam juz szczerze mowiac dosc tej zenady przekszykiwania sie krypto-fryzjerow z 3 postami na koncie, co sadza, ze zakladajac co rusz to nowe konta, zrobia wrazenie duzej popularnosci...

Zeby wogole przebic sie przez ta sterte postow chyba by trzeba poswiecic 8 godzin i i tak nie wybraloby sie odpowiedniego fryzjera, bo jak tu ufac: "ten dobry", a zaraz potem "nie, nie BZDURA - spalil mi wlosy na slome" itp...


Jednak pomimo to watek taki jest potrzebny, ale nie takie śmietnisko, bo kazdy normalny czlowiek przestal juz dawno tu zagladac i sledzic ta cala szopke!

Wiec, jedynym rozwiazaniem jakie przychodzi mi do glowy jest zalozenie takiego watku, gdzie by ludzie - krotko i zwiezle!!! - podawali imie/nazwisko fryzjera, salon, cene uslugi oraz (koniecznie!)WkLEJALI SWOJE ZDJECIA PO WIZYCIE!!!

Rozumiem, ze moze nie kazdy ma ochote publicznie ujawniac swoje oblicze, ale z tego co przegladam to nie brakuje na innych forach wizazanek, ktore reklamuja swoja metamorfoze.
Nie widze tez problemu, zeby sami kryptofryzjerzy pokazywali owoce swojej pracy (o ile nie jest to niezgodne z regulaminem).
Szopka by sie skonczyla. Watek bylby czytelny i zrozumialy.
Kazdy by mogl ocenic efekty wg swojej wlasnej miary (bo co mi po tym, ze ktos twierdzi, ze ma ladne pasemka, skoro moze byc osoba kompletnie pozbawiona gustu, a jej odczuczucia co do estetyki fryzury beda czysto subiektywne... a tak swoja droga, bez urazy, ale osobiscie uwazam, ze pasemka/balejaże same w sobie to znak zlego gustu - wiec sami widzicie - kazdy woli co innego!)

Nie zakladam jeszcze takiego watku, bo nie chce zasmiecac forum - jesli MODERATOR nie wyszczegolni takiego dzialu osobiscie (np. jako przyklejony) to zanim znajda sie chetni do galerii, watek odplynie samoistnie w nieznane czeluscia dalekich podstron, pozostajac bez odpowiedzi...

W najlepszym interesie serwisu, a zatem zarzadzajacych forum moderatorow jest, aby forum bylo czytelne i dawalo latwy dostep do informacji, wiec to tylko taka moja mala sugestyjka - moze ktos sie zainteresuje... mysle, ze moze by sie udalo




qui?moi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 19:14   #869
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Wracając do meritum

Porównując trzech popularnych tu na forum fryzjerów, dochodzę do wniosku, że:

Maciek (Ricci e Capricci) chętnie podpowie, podrzuci pomysł jak obciąć włosy. Robi niesamowite grzywki. Mocno modeluje włosy, nie zostawia miejsca na swobodne ułożenie. Włosy latwo wymodelować samemu, niestety nie można ich nie modelować - po prostu wyglądają źle.

Aga (Agnes Płoszaj) fajnie cieniuje, włosy zostawione same sobie dobrze się ułożą. Kompletnie nie umie robić grzywki. Jak włosy odrosną, są nie do opnowania.

Tomek (Fabryka Fryzur) nie podpowie raczej, nie ma artystycznego zacięcia - jest za to fenomenalnym rzemieślnikiem. Włosy ukadają się same, można je wymdelować na 10 sposobów albo zostawić, niech schną. Robi fajne, grube grzywki. Fryzura nawet jak odrośnie nieźle wygląda.

I tyle moich spostrzeżeń
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 19:48   #870
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Pakosta-rzeczowo i konkretnie.Wszystko jasne
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.