Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV 2010r. - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 19:02   #841
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
No niestety nie pracujemy nad powiększeniem rodziny . TZ jakoś nie może rozstać się ze swoim nałogiem. Papierosy wygrywają. A teraz z tym gipsem to też trudno będzie. NA razie to wręcz niemożliwe bo każdy ruch to ból w tej nodze. Ale dzisiaj przynajmniej jak nią nie ruszam to nie pulsuje. Więc jest już Duuuużo lepiej.
dobrze że jest lepiej współczuje braku ...u

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

no własnie mleka modyfikowanego się nie gotuje
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:08   #842
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Dawno nie chwaliłam się Maciusiem nimniejszym to czynię

zdjęcie pod tytułem " Zaczynam siadać "
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:43   #843
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Dawno nie chwaliłam się Maciusiem nimniejszym to czynię

zdjęcie pod tytułem " Zaczynam siadać "
Tak jak pisałam na fb - cuuuudo

(Dlaczego mój Dyź nie chce siadać?)
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:50   #844
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
kolejna paczka dla malej przyszla 2 w tym tygodniu z karta rabatowa 25 % na sloiki hipa
też dostałam tylko na co dali taki wielki karton na ten jeden słoik ?

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Tu już ktoś pisał o tym że mleka modyfikowanego się nie gotuje!!!
laski modyfikowane można gotować spokojnie , szukałam niedawno nawet w necie . jedyne co to starci ono troszke swoich wartości odzywczych i tyle ale nic mu się nie stanie . na opakowaniach też nie ma takiego info że nie mozna gotowac go.
http://www.rodziceradza.pl/Jedzenie/...c,q,45366.html
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:53   #845
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
mrowak ja bym wziela ta opiekunkę która się spytala jak dziecko ma na imię, i co lubi
wlasnie dzis byla pani, ktora nawet o imie nie zapytala, zapytala natomiast czy dziecko z takich bardziej marudnych i czy na spacery chodzimy codziennie czy nie----->tej pani juz dziekujemy

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
chyba przegapiłam czemu niani szukasz???Wracasz do oświaty, czy działalnosc ruszyła??? Ja bym chyba wolała starsza pania w dobrej formie...jakoś młodym nie ufam
na razie nie wracam, natomiast zeby dzialalnosc naprawde miala szanse ruszyc to ja musze miec czas na jej rozruszanie, a w ciagu jednej polgodzinnej drzemki dziecka to ja moge sie po glowie podrapac CV powysylalam w rozne miejsca w miedzyczasie, czasem nocą i....sobie czekam i wysylam dalej. "Dodalismy pania do naszej bazy tłumaczeń" to mniej wiecej tak, jakby uslyszec "dziekujemy, oddzwonimy" teraz mialam w planie napisac porzadny list omotywacyjny, ale ja po calym dniu sama z mała o tej porze logicznie juz nie mysle

Gabrysia dzis sama usiadla dwa razy

Edytowane przez mrowak
Czas edycji: 2010-11-17 o 19:54
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:55   #846
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Czy mleko modyfikowane można gotować?
Sposób przygotowania do spożycia mleka modyfikowanego nie wymaga gotowania. Jeżeli jednak mleko zagotujemy należy pamiętać, że wysoka temperatura dezaktywuje część witamin, które są w składzie mleka w określonych ilościach i proporcjach.
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:56   #847
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
A jak odmierzyć 8g mąki bez wagi?? Chyba że zakupię jakąś najzwyklejszą ...
ja daję na oko dużą łyżke mąki
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 19:57   #848
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Od rana was podczytuję, cytowałam i teraz jak przyszło co do czego to poznikało
Ale to co pamiętam...

Megi, biedny Iguś, kurcze... niech ta gorączka już się kończy...

Ukryciorku Wycałuj Manię od nas

Mrowak - ja bym też wybrała tą młodszą, poprzez studia itp... ale z drugiej strony starsze osoby wydają się ciepłe.

Machaj - gorąca szesnastko :P Czapy świetne Ostatnio jak bylam w H&M to coś podobnego było, Kubie kupiłam taką jakby czuprynę miśka Jest bardzo ciepła i akurat na zimę. A Kalinka - ma śliczne oczy, a te rzesy

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
ja kiedyś na zęba wziełam kilka tabletek bo mnie tak bolał ale nie pamiętam którego wiem tylko że prawie po ścianach chodziłam
A ja ketonal swego czasu łykałam jak cukierki jak miałam @ u nas jest taka jedna apteka że nieraz uda się kupić bez recepty - oczywiście zawsze jest gadka, że to lek na receptę

Cytat:
Napisane przez fasolka73 Pokaż wiadomość
A u nas wszystko ok, Hania zabkow jeszcze nie ma, pelza a`la Ninja po calym pokoju, kiwa sie na czworakach w przod i tyl, rozgadala sie (zwlaszcza jak jej sie cos nie podoba), gada po swojemu i wola: maaa, maaa!, az serce topnieje
Robi pa,pa (ale jak jej sie chce),robi ok i smieje sie na okraglo! Tak smiesznie marszczy nosek i sapie tak, ale to tak smiesznie wyglada!
Bawi sie najchetniej oczywiscie nie zabawkami kupionymi przez mamusie, tylko np.
pudelkiem na te zabawki, albo butelkami po wodzie, itp..
A ostatnio zrobilam jej "klocek sensoryczny" w butli 5l po wodzie Nalalam tam troche wody i powrzucalam tam gogosy (czy jakos tak sie to pisze- takie figurki z reala, co to przy kasie daja teraz ), i dziecko cieszy sie!!!Juz 4 dzien. Najlepsza zabawka

Koncze, bo juz cos miauczy i nawoluje, bo wlasnie sie obudzila
Haha u nas to Mały pełza jak żołnierz A jak zobaczy na horyzoncie coś ciekawego to tak szybko leci, nie patrzy się co i jak, ważne żeby jak najszybciej przybliżyć się do zdobyczy W ogóle się wycwanił, bo jak słyszy że ktoś wchodzi do domu lub przechodzi przez korytarz to już jest przy drzwiach do pokoju i próbuje je otworzyć - a jak nie potrafi to miauczy

Fasolko, super zdjęcia A zabawki - bardzo pomysłowe Kubie też daję np butelkę do zabawy, albo gazetę, jakiś ulotki itp Ostatnio też błyszczyki

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Witam!!!


I ODWAZYŁAM sie podac jej wczoraj cos do reki.. byo to ciasteczko z HIPPA po 7msc.. rewelka na pocztaku sie wytraszyła bo myslała że to zabawka i siup do buzi a to smak dało i zwatpiła.. ale jaka radosc była!
czy tak samo moge jej podac skórke od chleba??
i co obrac całkiem z tego miękkiego?
rany boje sie.. głupol ze mnie
Mojemu też daję te ciasteczka (uważaj bo bardzo się kruszą), chrupki kukurydziane, biszkopty, skórkę od chleba - i nie chce tego jeść, nawet do buzi nie daje. Wczoraj widział jak TZ jadł jabłko i zaczął kwiczeć to dostał i i je lizał, więc dzisiaj pojechałam do sklepu i kupiłam mu smoczek z siateczką, w domu włożyłam kawalki jabłek, i co? wziął do ręki, pooglądał i wyrzucił... Jedynie kiełbasę od razu pcha do buzi

I świetne zdjęcia


Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Dawno nie chwaliłam się Maciusiem nimniejszym to czynię

zdjęcie pod tytułem " Zaczynam siadać "
Ale on wyrósł

------------------------------

Dzisiaj byliśmy u lekarza na kontroli. Mały nadal ma świsty w oskrzelach, antybiotyku nie dała bo ten co brał działa jeszcze z 10 dni, jedynie zaleciła inhalacje i dodatkowo syrop wykrztuśny. W poniedziałek znowu do kontroli, mam nadzieję że będzie już zdrowy

Mały jeszcze nie robi papa (za rzadko chodzimy do biedronki) nie mówi mama ale za to daje cześć
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:57   #849
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Tu już ktoś pisał o tym że mleka modyfikowanego się nie gotuje!!!
Ja robię na wodzie, i jak ostygnie daję modyfikowane. Ale takie są przepisy w necie, dajesz modyfikowane co jak je zagotujesz to traci swoje wlaściwości
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:04   #850
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam na fb - cuuuudo

(Dlaczego mój Dyź nie chce siadać?)
moj mnie zaskoczył z tym siadaniem w niedziele pierwszy raz siadł myślałam że jakoś tak przez przypadek a w poniedziałek siadł juz 3 razy i tak codziennie po pare razy zaczyna siadać ... nie wiem czy to nawet można nazwać siadaniem

mrowak to faktycznie lepiej tej Pani podziękować

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Dzisiaj byliśmy u lekarza na kontroli. Mały nadal ma świsty w oskrzelach, antybiotyku nie dała bo ten co brał działa jeszcze z 10 dni, jedynie zaleciła inhalacje i dodatkowo syrop wykrztuśny. W poniedziałek znowu do kontroli, mam nadzieję że będzie już zdrowy

Mały jeszcze nie robi papa (za rzadko chodzimy do biedronki) nie mówi mama ale za to daje cześć
Jak maciej był chory to bardzo pomogły mu inhalacje zobaczysz że i u was pomoga


dziękujemy za komplementy

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja robię na wodzie, i jak ostygnie daję modyfikowane. Ale takie są przepisy w necie, dajesz modyfikowane co jak je zagotujesz to traci swoje wlaściwości
robie tak samo
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:08   #851
april28
Raczkowanie
 
Avatar april28
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 117
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Aaaa.. i chwalę się- mała zalapała czołganie Nie pełza ale czołga sie nieźle... no i dalej cwiczy pozycje na czworakach i tak tez sie porusza z tym że swoim spsoobem- podnosi się na rękach, podkurcza nóżki pod brzuch i jak się kladzie to już jest bliżej... i tak cały czas taki jej sposob
No widzisz... a tak się martwiłaś. Mój próbuje, ale nadal mu nie wychodzi. Czekam cierpliwie.



Cytat:
Napisane przez Gmyrelka
Marcel na serio mnie wykańcza, a raczej nas. Wracamy z pracy i z Nim się nie da pobawić i powygłupiać on do 19 jęczy i chce być noszony na rękach ... I czasami z tżtem siedzimy i mówimy "jeszcze tylko 2h" "jeszcze tylko pół h" (do pójścia spać Marcela) Wiem że to okropne ale On na serio bywa straszny! I zawsze o tej 17 zaczyna się kryzys... On autentycznie nawet 5 min nie poleży bez trucia, stale wciąż i ciągle o coś mu chodzi ...

A myślałam, że tylko ja mam rozdarciucha. Tylko na spacerach jest w miarę spoko. Jak ma dobry humor, to poznęca się pół godziny nad zabawkami i... ryk. Potem koniecznie noszenie na rękach, po całym mieszkaniu, bo w jednym miejscu nuda. Albo sprężynkowanie, mógłby to robić godzinami, a mi ręce wysiadają. Od urodzenia tak jest, tylko że przez pierwsze 3,5 miesiąca, zamiast rąk był cyc (zamiast smoczka).



Cytat:
Napisane przez madziwnia
A swoja droga przypomniało mi sie ze znajomych daLSZYCH siostra z męzem nie kup[owali takich zabawek prawie wcale i uczyli dziecko bawic sie tym co było pod reka sami wymyslali i świetnie sie dziecko chowa... naparwde.. jest bardzo ułozone grzeczne i nie nerwowe.. chodx nie wiem jaki wpływ na to miało takie wychowanie bez zabawek i słodyczy ale jednak efekty sa super!

Cytat:
Napisane przez fasolka73
A Hania bedzie miala duzo takich "dziwnych" zabawek, bo
1-malo kasy
2-malo miejsca
3-dzieci szybko sie nudza zabawkami i takie "wymyslone" mozna szybko zmieniac
4-pobudzaja wyobraznie dziecka (moj maz do dzis wspomina z zapalem i radoscia w oczach walki robotow robionych z kartonow po mleku )
5-Hania naprawde swietnie sie nimi bawi i chyba najczesciej i najdluzej

No właśnie miałam zadać na forum pytanie, czy do rozwoju dziecka konieczne są te wszystkie, kolorowe, grające zabawki? Kiedyś tego nie było i się żyło. Jakoś nie mam ochoty na takie zakupy. Nie wiem też, czy moje dziecko się nimi zainteresuje. Na razie ma piszczki, grzechotki, gryzaki, małe maskotki, piłki. Służą mu wyłącznie do gryzienia (przez ząbkowanie). Uwielbia gazety, ale muszę mu je zabierać, bo od razu bierze do buzi. Pewnie w najbliższym czasie kupimy mu proste zabawki edukacyjne, potem drewniane klocki itp. I pewnie coś pokombinujemy ze "sprzętami domowymi". A zaoszczędzoną w ten sposób kasę przeznaczymy na wycieczki.
Fasolka, ten pomysł z butelką super.

Hania i Michasia słodziaczki
__________________
Michałek 11.04.2010

Moje robótki
Nasze wycieczki rowerowe i piesze


Rower: Kwiecień 5W - 127 km
Maj 1W - 60 km
Czerwiec 5W - 151 km
Lipiec 9W -514 km
Sierpień 8W - 406 km
Wrzesień 1W - 87 km
april28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 20:30   #852
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Fasolka zdjęcie śliczne , mój tez lubi taki zabawki typu puszki po herbacie , butelki po wodzie
Aneczka za siadanie jaki oczka niebiesciutkie
Mrowak dla Gabrysi za siadanie
Megi oby Igorek w końcu do zdrówka wrócił
Ferrou wam też szybkiego powrotu do zdrówka
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
1 odrazu pisze PAMIETAJCIE.. aby zabezpieczyc dojście do szyflad w komodahc.. bo michalina sama doszła sama otworzyła jedna i drugą i chciała sie na niej wspiąc .. byo by nieszczescie bo blat z marmuru i dodatkowo ciezki telewizor a szfka prowizorka stara.. jeszcze nie wymieniona!

2. z pierwszym ciachem....

3 prezent Marcina .. przyda sie ..

4. to blixniacy z mama ..PODOBNI CO???

5. michalina z tatkiem

6. pasy na tyłek

7 tort wyrobu mojej babci

8. marta z kolegami z klasy.. bo u niej tylko 3 dziewczyny reszta to chłopcy
Sprytna Michaśka porządki mamusi robi
Ja mam już rączki od szafek w kuchni i szuflad powykręcane to na razie najlepszy sposób, bo mam zaraz wizje przytrzaśniętych albo zmiażdżonych szufladą palców

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez april28 Pokaż wiadomość
No właśnie miałam zadać na forum pytanie, czy do rozwoju dziecka konieczne są te wszystkie, kolorowe, grające zabawki? Kiedyś tego nie było i się żyło. Jakoś nie mam ochoty na takie zakupy. Nie wiem też, czy moje dziecko się nimi zainteresuje. Na razie ma piszczki, grzechotki, gryzaki, małe maskotki, piłki. Służą mu wyłącznie do gryzienia (przez ząbkowanie). Uwielbia gazety, ale muszę mu je zabierać, bo od razu bierze do buzi. Pewnie w najbliższym czasie kupimy mu proste zabawki edukacyjne, potem drewniane klocki itp. I pewnie coś pokombinujemy ze "sprzętami domowymi". A zaoszczędzoną w ten sposób kasę przeznaczymy na wycieczki.
Fasolka, ten pomysł z butelką super.

Hania i Michasia słodziaczki
Wiesz co właśnie stwierdziłam ,że to wyrzucenie pieniędzy. Bo przyszedł mi dzisiaj stolik a mój Miko jakoś nie specjalnie się zainteresował nim a wręcz się go bał ,nie wiem może później się nim zaiteresuje .Mam jeszcze zamówione pchacz i ciuchcia już zapłacone więc już przepadło.
Ale więcej chyba nie będę zamawiać bo widzę że kulanie butelki po wodzie albo z wodą w środku jest najlepsze albo rozganienie balonów.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:36   #853
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

oczka po mamusi
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:40   #854
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:41   #855
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

JA JUZ TEZ NIE ZAMAWIAM NIC!!!!!!!!!!!!!!!KONIEC! !!!

Oliwka ma tyle tego ze szok, o tyle dobrze ze to co mamy to ona sie tym interesuje wiec nie jest to jakies wyrzucanie kasy i tak ze od razu moglabym to wyrzucic bo jej wszystko doslownie wszystko sprawia przeogromna radosc
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:52   #856
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez april28 Pokaż wiadomość
No właśnie miałam zadać na forum pytanie, czy do rozwoju dziecka konieczne są te wszystkie, kolorowe, grające zabawki? Kiedyś tego nie było i się żyło. Jakoś nie mam ochoty na takie zakupy. Nie wiem też, czy moje dziecko się nimi zainteresuje. Na razie ma piszczki, grzechotki, gryzaki, małe maskotki, piłki. Służą mu wyłącznie do gryzienia (przez ząbkowanie). Uwielbia gazety, ale muszę mu je zabierać, bo od razu bierze do buzi. Pewnie w najbliższym czasie kupimy mu proste zabawki edukacyjne, potem drewniane klocki itp. I pewnie coś pokombinujemy ze "sprzętami domowymi". A zaoszczędzoną w ten sposób kasę przeznaczymy na wycieczki.
Fasolka, ten pomysł z butelką super.

Hania i Michasia słodziaczki
Pewnie że nie sa potrzebne bo jak nie bedzie miało to się świat nie zawali , ale skoro mam już na wycieczki , nie ma kredytu na dom itp , to mam kilka grających zabawek he he , choć większość to prezenty , zakupy z lumpka , zakupy używanych na allegro itp. zabawki mam różne mam te grajace i te drewniane też .
Drewniane kupuje i Ikea i tak mamy .
Ola już się tym bawi np.
http://allegro.pl/ikea-kolejka-mula-...315979103.html
mamy też kubeczki
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80021008
a tym się już Szymon bawi
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80028929
http://allegro.pl/ikea-przebijanka-m...316410837.html
lubie drewniane zabawki choć ja na takim wózku z klockami straciłam kiedyś trzy mleczaki
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:06   #857
april28
Raczkowanie
 
Avatar april28
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 117
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Aneczka - słodziaczek i jakie niebieskie oczy...


Mam 3 (na razie) pytania...

Ile waszym dzieciaczkom rosły ząbki, tzn. od przebicia się do pełnych rozmiarów? Michałowi w połowie września przebiła się jedna dolna jedynka, miesiąc później druga. Teraz ten pierwszy ma jakieś 2 mm, ten drugi 1 mm. Czy one tak wolno mają rosnąć?

Czy kupowałyście (wiem, trochę spóźnione pytanie) witaminę d3 o nazwie vigantol?

Do mam chustowych. Czy i jak będziecie nosić dzieciaczki zimą? Bo niby pod kurtką powinno sie nosić, ale skąd ja mam wziąć taki wielki rozmiar? Nie będę wydawać kasy na coś, co użyję kilka, bądź kilkanaście razy.

Kilka fotek Michasia:
spacer sprzed paru dni i pierwsze próby siadania
__________________
Michałek 11.04.2010

Moje robótki
Nasze wycieczki rowerowe i piesze


Rower: Kwiecień 5W - 127 km
Maj 1W - 60 km
Czerwiec 5W - 151 km
Lipiec 9W -514 km
Sierpień 8W - 406 km
Wrzesień 1W - 87 km

Edytowane przez april28
Czas edycji: 2011-01-07 o 23:48
april28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:27   #858
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

april28 cudeńko

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
JA JUZ TEZ NIE ZAMAWIAM NIC!!!!!!!!!!!!!!!KONIEC! !!!

Oliwka ma tyle tego ze szok, o tyle dobrze ze to co mamy to ona sie tym interesuje wiec nie jest to jakies wyrzucanie kasy i tak ze od razu moglabym to wyrzucic bo jej wszystko doslownie wszystko sprawia przeogromna radosc

moj tez jak narazie jest zainteresowany zabawkami które nabyliśmy ale nr 1 jest Gąsienica Gawędziarka
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:29   #859
april28
Raczkowanie
 
Avatar april28
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 117
Angry Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Pewnie że nie sa potrzebne bo jak nie bedzie miało to się świat nie zawali , ale skoro mam już na wycieczki , nie ma kredytu na dom itp , to mam kilka grających zabawek he he , choć większość to prezenty , zakupy z lumpka , zakupy używanych na allegro itp. zabawki mam różne mam te grajace i te drewniane też .
Drewniane kupuje i Ikea i tak mamy .
Ola już się tym bawi np.
http://allegro.pl/ikea-kolejka-mula-...315979103.html
mamy też kubeczki
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80021008
a tym się już Szymon bawi
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80028929
http://allegro.pl/ikea-przebijanka-m...316410837.html
lubie drewniane zabawki choć ja na takim wózku z klockami straciłam kiedyś trzy mleczaki
O tak, właśnie tego typu zabawki najbardziej mnie przekonują.
Na same wycieczki kasę mamy, ale trzeba kupić rzeczy typu fotelik rowerowy, przyczepka rowerowa, ubranie w góry dla młodego (dla nas też, bo trekingi długo nam już nie posłużą) i dziesiątki podobnych rzeczy.


Libra, Ty zapalona rowerzystka jesteś. Czy zamierzasz zabierać ze sobą Mika? Jeśli tak, to w jaki sposób?
__________________
Michałek 11.04.2010

Moje robótki
Nasze wycieczki rowerowe i piesze


Rower: Kwiecień 5W - 127 km
Maj 1W - 60 km
Czerwiec 5W - 151 km
Lipiec 9W -514 km
Sierpień 8W - 406 km
Wrzesień 1W - 87 km

Edytowane przez april28
Czas edycji: 2010-11-17 o 21:36
april28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 21:36   #860
fasolka73
Rozeznanie
 
Avatar fasolka73
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 725
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Fasolka boska Hania a z ta zabbawką rzeczywiście bardzo dobry pomysł,też mam pełno tych ludzików,więc wiesz co zrobię jak wrócę?
ja mu dawałam takie nieodpakowane bo to jest kolorowe i mu szeleści.
Dzieki w imieniu Hani Twoj Danielek (juz nie raz o tym pisano) jest przeuroczy, kazda chce go na ziecia


Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Fasolka[/B] no nareszcie!! Lanie Ci się jak nic należy !! Haneczka przecudna I super pomysł z zabawką Aż szkoda że nie mam takich kolorowych ludków
Oj tam, male wagary, a tu od razu lac chca...
Hania pozdrawia slodkiego Dyzia


Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
fasolka zajrze na bank na ta stronke o tych dziewczynkach.
Naprawde polecam! Opisane jest tam takie prawdziwe zycie z takimi dziecmi i niesamowite pomysly tych rodzicow w podejsciu do tych dzieci
I nie raz sie poplaczecie...

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Dawno nie chwaliłam się Maciusiem nimniejszym to czynię

zdjęcie pod tytułem " Zaczynam siadać "
Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Gabrysia dzis sama usiadla dwa razy
BRAWO!!!

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Haha u nas to Mały pełza jak żołnierz A jak zobaczy na horyzoncie coś ciekawego to tak szybko leci, nie patrzy się co i jak, ważne żeby jak najszybciej przybliżyć się do zdobyczy W ogóle się wycwanił, bo jak słyszy że ktoś wchodzi do domu lub przechodzi przez korytarz to już jest przy drzwiach do pokoju i próbuje je otworzyć - a jak nie potrafi to miauczy

Fasolko, super zdjęcia A zabawki - bardzo pomysłowe Kubie też daję np butelkę do zabawy, albo gazetę, jakiś ulotki itp Ostatnio też błyszczyki
Mały jeszcze nie robi papa (za rzadko chodzimy do biedronki) nie mówi mama ale za to daje cześć
Ja dzis prawie w locie lapalam lapka, bo Hania po cichutku, za kabelek przyciagala go sobie ze stolika
Skubance te male nasze!


Cytat:
Napisane przez april28 Pokaż wiadomość
No właśnie miałam zadać na forum pytanie, czy do rozwoju dziecka konieczne są te wszystkie, kolorowe, grające zabawki? Kiedyś tego nie było i się żyło. Jakoś nie mam ochoty na takie zakupy. Nie wiem też, czy moje dziecko się nimi zainteresuje. Na razie ma piszczki, grzechotki, gryzaki, małe maskotki, piłki. Służą mu wyłącznie do gryzienia (przez ząbkowanie). Uwielbia gazety, ale muszę mu je zabierać, bo od razu bierze do buzi. Pewnie w najbliższym czasie kupimy mu proste zabawki edukacyjne, potem drewniane klocki itp. I pewnie coś pokombinujemy ze "sprzętami domowymi". A zaoszczędzoną w ten sposób kasę przeznaczymy na wycieczki.
Fasolka, ten pomysł z butelką super.

Hania i Michasia słodziaczki
Tak jak juz Ania P pisala, nie sa to NIEZBEDNE rzeczy, ale jak sie juz je ma, albo dostalo, albo ma sie ochote i kase na zakup to ok. I jak dziecko sie tym bawi, bo nie kazde lubi takie zabawki.

Ja np. dzis bylam u znajomej, gdzie jest mnostwo takich grajacych, swiecacych zabawek+2 dzieci, ktore znosily je i WSZYSTKIE pokazywaly Hani i moje dziecko mialo opad szczeki, oczy jak 5 zl, a wieczorem spazmy i ryki, i nie mogla zasnac, mialam wrazenie ze dla niej to za duzo na raz bylo. Taki skok z "butelki sensorycznej" na zdobycze wspolczesnej techniki

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Fasolka zdjęcie śliczne , mój tez lubi taki zabawki typu puszki po herbacie , butelki po wodzie

Wiesz co właśnie stwierdziłam ,że to wyrzucenie pieniędzy. Bo przyszedł mi dzisiaj stolik a mój Miko jakoś nie specjalnie się zainteresował nim a wręcz się go bał ,nie wiem może później się nim zaiteresuje .Mam jeszcze zamówione pchacz i ciuchcia już zapłacone więc już przepadło.
Ale więcej chyba nie będę zamawiać bo widzę że kulanie butelki po wodzie albo z wodą w środku jest najlepsze albo rozganienie balonów.
O! Balony tez sa super!

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Pewnie że nie sa potrzebne bo jak nie bedzie miało to się świat nie zawali , ale skoro mam już na wycieczki , nie ma kredytu na dom itp , to mam kilka grających zabawek he he , choć większość to prezenty , zakupy z lumpka , zakupy używanych na allegro itp. zabawki mam różne mam te grajace i te drewniane też .
No wlasnie...

A te koraliki mulan tez mam (sa swietne) i Hania dopiero sie teraz nimi bawi, bo wczesniej to nimi potrzasala i walila sie w glowe ta drewniana podstawka

Cytat:
Napisane przez april28 Pokaż wiadomość

Do mam chustowych. Czy i jak będziecie nosić dzieciaczki zimą? Bo niby pod kurtką powinno sie nosić, ale skąd ja mam wziąć taki wielki rozmiar? Nie będę wydawać kasy na coś, co użyję kilka, bądź kilkanaście razy.

Kilka fotek Michasia:
spacer sprzed paru dni i pierwsze próby siadania
Slodki Michas! Jak ladnie sobie spi

Ja bede nosila w chuscie, na kurtce, a Hania w kombinezonie, jeszcze miedzy Hanie, a chuste wkladam zlozony moj szal, on jest cieniutki ale z kaszmirem i b. cieply. Mysle, ze to starczy

milo ze moja "butelka sensoryczna" tak sie spodobala

Jak wymysle cos nowego, to sie pochwale
fasolka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:36   #861
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
oczka po mamusi
no cudo utopic sie w nich można ale będzie rwał laski coś jak brat pit
Cytat:
Napisane przez april28 Pokaż wiadomość
Aneczka - słodziaczek i jakie niebieskie oczy...


Mam 3 (na razie) pytania...

Ile waszym dzieciaczkom rosły ząbki, tzn. od przebicia się do pełnych rozmiarów? Michałowi w połowie września przebiła się jedna dolna jedynka, miesiąc później druga. Teraz ten pierwszy ma jakieś 2 mm, ten drugi 1 mm. Czy one tak wolno mają rosnąć?

Czy kupowałyście (wiem, trochę spóźnione pytanie) witaminę d3 o nazwie vigantol?

Do mam chustowych. Czy i jak będziecie nosić dzieciaczki zimą? Bo niby pod kurtką powinno sie nosić, ale skąd ja mam wziąć taki wielki rozmiar? Nie będę wydawać kasy na coś, co użyję kilka, bądź kilkanaście razy.

Kilka fotek Michasia:
spacer sprzed paru dni i pierwsze próby siadania
Zęby rosną kilka miesięcu u nas wyrosło 5 praktycznie całych a szósty wystawał tylko koniuszek i teraz widzę że się już wyrzyna dalej ale to trwa już długo nawet nie pamiętam dokładnie ile.
Ja nie kupowałam tej d3
też mam chustę ale już nei noszę bo mój Miko ma chyba adhd w życiu by się nie dął teraz w chustę wsadzić on się cały czas wierci ,rusza
Michaś śliczny też przystojniacha rośnie niezły a jak pięknie sztywno siedzi
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:38   #862
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez april28 Pokaż wiadomość
O tak, właśnie tego typu zabawki najbardziej mnie przekonują.
Na same wycieczki kasę mamy, ale trzeba kupić rzeczy typu fotelik rowerowy, przyczepka rowerowa, ubranie w góry dla młodego (dla nas też, bo trekingi długo nam już nie posłużą) i dziesiątki podobnych rzeczy.

Z tego co wiem ( chyba że sie cos zmieniło ) to nie wolno u nas wozić dzieci w tych przyczepach , w unii możesz ale u nas nie
Fane sa przyczepy ktre można używac jako wózki widziałam we włoszech tego pełno jak teraz bylismy .
Ubrania w góry zobacz sobie firme reima .
mają dużo fajnych rzecz typu ciepłe i cieniutkie kombinezony , pod to różnego typu polarki , nawet dla niemowlaków specjalne pajace pod kombinezon własnie .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:44   #863
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez april28 Pokaż wiadomość
O tak, właśnie tego typu zabawki najbardziej mnie przekonują.
Na same wycieczki kasę mamy, ale trzeba kupić rzeczy typu fotelik rowerowy, przyczepka rowerowa, ubranie w góry dla młodego (dla nas też, bo trekingi długo nam już nie posłużą) i dziesiątki podobnych rzeczy.


Libra, Ty zapalona rowerzystka jesteś. Czy zamierzasz zabierać ze sobą Mika? Jeśli tak, to w jaki sposób?
teraz zimą chyba nie będę jeździła , miałam kupować koszyk na kierownicę ale w końcu go nie kupiłam i się teraz zastanawiam czy jest sens czy nie lepiej od wiosny zainwestować w fotelik do tyłu albo przyczepkę (super są), może na początek lepsza przyczepka by była bo w razie czego ochroni od wiatru czy deszczu chociaż my i teraz po deszczu chodzimy z wózkiem.
Na razie go zabieram na biegi on w wózku oczywiście , nasz wózek się świetnie sprawdza do biegania.
Masz rację lepiej odkłądać pieniądze na takie rzeczy , my dużo jeżdzimy po okolicy i ciągle coś potrzeba kupować.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Z tego co wiem ( chyba że sie cos zmieniło ) to nie wolno u nas wozić dzieci w tych przyczepach , w unii możesz ale u nas nie
Fane sa przyczepy ktre można używac jako wózki widziałam we włoszech tego pełno jak teraz bylismy .
Ubrania w góry zobacz sobie firme reima .
mają dużo fajnych rzecz typu ciepłe i cieniutkie kombinezony , pod to różnego typu polarki , nawet dla niemowlaków specjalne pajace pod kombinezon własnie .
w koszykach na kierownicy też nie wolno bo nie mają atestu a z przyczepkami to nie wiedziałam ze nie wolno , u niemców to na porządku dziennym , u nas też widziałam,a są w sklepach rowerowych więc jakiś atest muszą mieć, bo koszyczków nie ma.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:53   #864
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Libra - u mnie też nie raz ludzie tym śmigaja ale jak się jakiś przyczepi to ma podstawy żeby mandat wlepic ale to pewnie jakiś stary przepis .
Ja na wiosne kupie fotelik ten do tyłu już nawet ogladałam w sklepie i mam wybrany . Szymek już ma swój rowerek mam nadzieję że załapie temat .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:54   #865
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Ania fakt nie wolno znalazłam to , przepisy są stare ale jeszcze nie zostały zmienione , ale policjant musiałby być na prawdę sk....nem żeby wlepić mandat za takie coś skoro wiadomo ze w całej unii można tak wozić dzieci. Tylko polska jak zwykle 100 lat do tyłu
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:55   #866
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

ania odnosnie kartonu z hipaa to te ksiazki takie ciezkie i grube i miarka dla dziecka tez byla musze mlodej gdzies przyczepic a w tamtym tygodniu dostalam jeszcze wiekszy karton a w srodku 3 ulotki sloik i sok.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:56   #867
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Libra - u mnie też nie raz ludzie tym śmigaja ale jak się jakiś przyczepi to ma podstawy żeby mandat wlepic ale to pewnie jakiś stary przepis .
Ja na wiosne kupie fotelik ten do tyłu już nawet ogladałam w sklepie i mam wybrany . Szymek już ma swój rowerek mam nadzieję że załapie temat .
z doświadczenia wiem że dzieci jeżdżą na rowerach jeśli robią to rodzice bo same to nie chcą.
Ja się jesszcze konkretnie nie zastanawiałam nad tym co dokładnie wybiorę a coś będę musiała na pewno , bo u nas to po aucie drugi środek transportu będzie
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:57   #868
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

ja fotelik rowerowy wybralam ten na ramę, zalezy jeszcze jaki kto rower ma ale ten idealnie pasuje do tezeta roweru i bedzie mala widzial
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:04   #869
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
ja fotelik rowerowy wybralam ten na ramę, zalezy jeszcze jaki kto rower ma ale ten idealnie pasuje do tezeta roweru i bedzie mala widzial
to znaczy ten montowany między kierownicą a siodełkiem?
To może byc tylko na męskim ciekawe tylko czy nie trzeba rozkrakiem jechać
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:07   #870
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

tak ten tylko kurcze nie wiem jakiej firmy jest ten fotelik, zapytam chrzestnego tak fajnie dopasowany do roweru i dziecku jest wygodnie... jak wpadnie do mnie to zapytam i napisze ale wyglada to extra i widzialam ze Majce wygodnie bylo, hrzestny tez nie mial problemu no coz ja nie znosze tzw damek tylko rowery z ramą
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.