Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-23, 11:39   #841
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Rzabbo, dziewczyny- dziękuje za odpowiedź



Czemu już zakładasz że nie dasz rady Body Revolution i że na pewno się zniechęcisz ??Nie ma znaczenia czy wybierzesz to czy inny zestaw ćwiczeń(apropo Turbo Fire też do prostych i lekkich nie należy) z takim podejściem daleko nie zajdziesz. Ćwiczenia mają dać kopa,muszą być wyzwaniem by pokonywać pomalutku wyznaczone granice!!
Ja też nie mam siłowni pod nosem i nigdy na niej nie byłam,ale na małym metrażu w kuchni znalazłam miejsce na Turbo Fire, Chalean Extreme, Zuzke, czy na trening siłowy, więc wiesz.. trzeba spiąć pośladki i iśc do przodu!!


Dobrze mówisz ,przede wszystkim 30 days shred ćwiczyłam i przeszłam te 30 dni sumiennie, potem zaczęłam BR i wiesz co zdziwiłam się jaka mam formę po 30 days bo dopiero w 5 i 6 workout dawał we znaki ,niestety miałam potem prawie 3 miesięczną przerwę i uwierz że powrót do formy jest jak dla mnie ciężki ale daję radę i tak jak moja przedmówczyni ma rację trzeba wziąć się w garść , jeśli nie dajesz rady przechodzić całego programu to rób sobie sekundowe przerwy,zresztą masz tam tez ułatwioną wersję,gorąco polecam BR bo w porównaniu z innymi programami nie jest taki ciężki jakby mogło się wydawać,a czy się zniechęcisz to juz tylko kwestia twojego uporu ,ja ćwiczę nie dla figury ale dla samej siły i zachowania sprawności na długie lata trzymaj się
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 11:43   #842
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Rzabbo Twój trening EDT rozyebał właśnie moje mięśnie i kondycje, nigdy nie byłam taka mokra i wykończona po siłowym zmieniłam tylko trochę ćwiczenia między innymi Reverse Fly na podciąganie na drążku z pomocą krzesła. Bo w końcu mam drążek hyhy szkoda że w żaden sposób nie umiem się na nim podciągnąć bez pomocy
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 12:45   #843
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
Rzabbo Twój trening EDT rozyebał właśnie moje mięśnie i kondycje, nigdy nie byłam taka mokra i wykończona po siłowym zmieniłam tylko trochę ćwiczenia między innymi Reverse Fly na podciąganie na drążku z pomocą krzesła. Bo w końcu mam drążek hyhy szkoda że w żaden sposób nie umiem się na nim podciągnąć bez pomocy
Ja też mam drążek ale nie jestem w stanie teraz podciagnąć się więcej niż 1-2 razy czyli nie jestem w stanie dostosować obciażenia do potrzeb tego treningu.

Mnie się strasznie podoba ten trening, przez prostotę założeń i to jak bardzo zaskakuje na początku te 5 powt w serii przy obciążeniu 10RM jest śmiesznie łatwe a pod koniec jest walka o choćby jedno powtórzenie
Pod koniec treningu jestem, nawet nie jestem mokra bo wszystko ze mnie paruje powietrze faluje wokół mnie, zaczynam się pocić po skończonym treningu kiedy zdycham usiłując wypić odżywkę i zachować ją w żołądku a po godzinie mogłabym góry przenosić
No i ta nieustanna rywalizacja z samą sobą, żeby zrobić choćby to jedno powtórzenie więcej, żeby dobić do tych 20% i zwiększyć ciężar
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:00   #844
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

ja dopiero zrobiłam pierwszy trening tym system i na razie nie dostosowałam tak ciężaru żeby w ostatnich seriach wychodziło po 4 3 i mniej powtórzeń tylko leciałam cały czas po 5. Ale i tak było mega myślałam że zwymiotuje podczas tego treningu a potem nie byłam wstanie otworzyć słoika z koperkiem żeby sobie nim ryż posypać. Wzięłam dość małe ciężary żeby skupić się głównie na technice i zobaczyć czy dam rade przez 15 minut robić na zmianę te ćwiczenia
A Ty jak dostosowywałaś obciążenie? Brałaś ciężar którym jesteś w stanie zrobić ile powtórzeń jednym ciągiem?
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:08   #845
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
ja dopiero zrobiłam pierwszy trening tym system i na razie nie dostosowałam tak ciężaru żeby w ostatnich seriach wychodziło po 4 3 i mniej powtórzeń tylko leciałam cały czas po 5. Ale i tak było mega myślałam że zwymiotuje podczas tego treningu a potem nie byłam wstanie otworzyć słoika z koperkiem żeby sobie nim ryż posypać. Wzięłam dość małe ciężary żeby skupić się głównie na technice i zobaczyć czy dam rade przez 15 minut robić na zmianę te ćwiczenia
A Ty jak dostosowywałaś obciążenie? Brałaś ciężar którym jesteś w stanie zrobić ile powtórzeń jednym ciągiem?
W zasadach jest opisane jasno: jeśli chcesz robić 5 powt. bierzesz ciężar 10RM, jeśli chcesz robić 6 powt. bierzesz 12 RM, jeśli 4 to 8 RM itd czyli robisz połowę powtórzeń które jesteś w stanie zrobić z danym ciężarem.
To nie jest trening na machanie.
Zabierając się za taki trening, musisz już znać swoje obciążenia, to nie jest trening dla początkujacych.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:12   #846
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Zauważyłam że poziom tego treningu jest chyba zaawansowany ++, dzisiaj sobie właściwie pomachałam ale w piątek już będzie konkretny trening, nie ma to tamto
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:47   #847
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Chyba mnie coś ominęło gdzie jest ten trening? Muszę o nim poczytać narazie tylko bo jestem początkująca
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 13:57   #848
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Chyba mnie coś ominęło gdzie jest ten trening? Muszę o nim poczytać narazie tylko bo jestem początkująca
http://www.t-nation.com/free_online_...nsity_training
http://www.t-nation.com/free_online_...aining_phase_2
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:59   #849
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=699200&page=6
tutaj na dole.
Jak chcesz zgotować piekło swoim mięśniom to spróbuj

i po polskiemu o tym treningu: http://kulturystyka.pl/escalating-density-training-edt/

Edytowane przez Trixxi
Czas edycji: 2013-10-23 o 14:00
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 14:10   #850
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Tutaj są opisane głownie splity, ja bazuję na FBW, bo mi splity nie są do szczęścia potrzebne
Kiedy pierwszy raz robiłam ten trening zbudowałam 2 albo 2,5 cm w bicu w 6 tygodni, przy ogólnym wzroście wagi o 1,3 kg przy czym zeszło trochę fatu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 14:13   #851
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

już sie zabieram za lekturę

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Tutaj są opisane głownie splity, ja bazuję na FBW, bo mi splity nie są do szczęścia potrzebne
Kiedy pierwszy raz robiłam ten trening zbudowałam 2 albo 2,5 cm w bicu w 6 tygodni, przy ogólnym wzroście wagi o 1,3 kg przy czym zeszło trochę fatu
WOW nieźle ja muszę jeszcze trochę poćwiczyć z ciężarami poznać swoje możliwości i napewno wypróbuje

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=699200&page=6
tutaj na dole.
Jak chcesz zgotować piekło swoim mięśniom to spróbuj

i po polskiemu o tym treningu: http://kulturystyka.pl/escalating-density-training-edt/
Nie wiem czy nie za wcześnie co prawda cwiczyłam w domu silowo ale z małymi ciężarami dopiero 3 tydzień ćwicze na siłowni i jeszcze nie znam swoich możliwości
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 15:26   #852
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Kilka tygodni czy miesięcy to trochę za wcześnie jak na tak intensywne treningi
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 15:41   #853
czarna_zmora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 128
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Tak musisz biodra wypchnąć do przodu jakbyś chciała tyłek podwinąć i mocno spac brzuch nie powinno bolec
Danke! Będziemy ćwiczyć z moim lubym i się nawzajem kontrolować
czarna_zmora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 15:53   #854
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Kilka tygodni czy miesięcy to trochę za wcześnie jak na tak intensywne treningi
Tak tez myslsłam dlatego póki co skupiam sie na prawidłowym siłowym a i namówiłem koleżankę 40+ ( bliżej do 50) ćwiczy wg Twojej rozpiski (nigdy wcześniej nie ćwiczyła) i jest mega zadowolona a plank tez robi super bez problemu dała radę minutę wytrzymać
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 18:44   #855
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Tak tez myslsłam dlatego póki co skupiam sie na prawidłowym siłowym a i namówiłem koleżankę 40+ ( bliżej do 50) ćwiczy wg Twojej rozpiski (nigdy wcześniej nie ćwiczyła) i jest mega zadowolona a plank tez robi super bez problemu dała radę minutę wytrzymać
Jak mówicie (i Ty i wcześniej Rzabba) o aktywnych i sprawnych paniach w wieku dojrzałym, to mi się przypomina marudzenie mojej mamy w te wakacje w Bieszczadach na tzw. "dzisiejszą młodzież". Że taka jakaś słaba, nie to co jej pokolenie Ja tam nie jestem obiektywna, bo niemal odkąd umiałam chodzić byłam wyciągana na dłuuuuuugie spacery (na pierwszy obóz wędrowny w marszami po 20-30 km pojechałam w wieku 6 lat, bo mama jechała jako kierownik i mnie zagarnęła). Ale niestety już mój drogi TŻ tę tezę potwierdza. Długie spacery nie, "bo za wolno", no to ja dla niego pokochałam rower. I teraz nie mam kompana na trasy dłuższe niż kilkanaście km, bo biedak wysiada. Z wypadu w Bieszczady (tego samego) wrócił umęczony i z zakwasami jak ta lala, bo wstyd się było przyznać, że idę dla niego za szybko, i gonił za mną wypluwając płuca Moja mama (lat 55) miała lepszą kondycję Nie żebym robiła z siebie jakiegoś terminatora, bo do takowego jeszcze mi bardzo dużo brakuje. Ale czasem mnie boli to, że w moim otoczeniu nikt nie podziela mojej pasji do aktywności fizycznej wszelkiej maści.
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 17:02   #856
sallie
Rozeznanie
 
Avatar sallie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 666
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Witajcie dziewczyny! mam nadzieję, że nie zaśmiecę tego wątku i uzyskam jakąś poradę.
Mam 72 kg / 171cm i źle czuje się w swoim ciele. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zawalczyć o nowe ciało.
Od ok. 2 tyg jestem pod opieką dietetyka i od jakiegoś czasu zaczęłam chodzić na siłownię.
Chodzi mi głównie o redukcję tkanki tłuszczowej. Nie chcę sobie zrobić krzywdy na siłowni i przyrostku mięśni czy łydek..
Dlatego mam pytanie do Was. Co będzie dla mnie odpowiednie?
Do tej pory robię po godzinie chodu ok 6km/h na bieżni, staram się też czasem biegnąć. Dodatkowo ok 15 minut rowerka i jakieś 8 min orbiterka, bo ciężko mi na nim wytrzymać.
Jak myślicie, czy moje treningi na bieżni są ok i przyniąsą jakieś rezultaty? Z góry dziękuję za Wasze uwagi.
sallie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 17:03   #857
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Macie problem z dużymi nogami ? co radzi "trener"

Cytat:
Zacznę od tego, że w żadnym razie nie należy dać się komukolwiek namówić na wykonywanie ćwiczeń siłowych, obciążających nogi. Jeśli ktoś coś takiego na wstępie zaproponuje – należy zmienić doradcę.
Dawno się tak nie uśmiałam


Cytat:
Treningi powinny trwać docelowo ok. 1,5 godziny (zaczynamy od 30 minut – dodając co drugi tydzień kolejne 30 minut). Co do wspomnianych maszyn w klubie fitness – proszę je zmieniać nie częściej niż co 20 minut. Dla przykładu - 20 minut na bieżni, kolejne 20 minut na „schodach”, kolejne na rowerku, etc. Chodzi o to, by utrzymywać tętno na poziomie „spalania tkanki tłuszczowej”. Proponuję wyliczyć to następująco:
ja pi..le

Jeszcze inne kwiatki ma gościu


I wszystko jasne to trener z Vitalii

zrobiłam u nich test ( był na stronce WP przy poradach tego trenejro)

17% tkanki tłuszczowej przy BMI: 21.83

jem zbyt często

Zachcianki

Mięso - zwiększony apetyt na mięso świadczy o ukrytej złości. Zastanów się co Cię frustruje i znajdź sposób na rozładowanie złości

I najlepsze "Z dietą ułożoną przez dietetyka i planem ćwiczeń od trenera
możesz ważyć 65 kg już 12 grudnia 2013"
chyba idę na to!
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-10-24 o 17:28
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 17:41   #858
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

No wiesz, zależy co kto rozumie pod pojęciem "dużych nóg". Bo to, do czego Ty (i nie tylko Ty) podobno dążysz to też są duże nogi, tylko "inaczej duże"

A te półtorej godziny na rowerku i stepperze na zmianę, przez półtorej godziny? Jak chcę półtorej godziny aerobów, to idę na 30 km na rower, przynajmniej mam ciekawe widoki, a nie tylko ściany i sufit w siłowni
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 17:57   #859
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Oj nic nie rozumiesz żeby się rozrosły ( nie ważne czy masz małe czy duże) trzeba ćwiczyć z duużym ciężarem

Wyobrażasz sobie początkująca na siłowni która robi przysiad/MC 60-70 kg

Mi jeszcze nic nie urosło w obwodzie uda i nic się nie rozrosło
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-10-24 o 17:58
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 17:59   #860
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Obalamy mity od ćwiczeń siłowych nie bedziesz wyglądać jak Arnold
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 18:08   #861
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Oj nic nie rozumiesz żeby się rozrosły ( nie ważne czy masz małe czy duże) trzeba ćwiczyć z duużym ciężarem

Wyobrażasz sobie początkująca na siłowni która robi przysiad/MC 60-70 kg

Mi jeszcze nic nie urosło w obwodzie uda i nic się nie rozrosło
Nie, to Ty nie rozumiesz :p Miałam na myśli, że przy aerobach, zwłaszcza źle dobranych i przeprowadzonych, ryzyko "zgubienia" mięśni jest jednak spore, prawda? Więc jeśli masz problem z "dużymi" (w "naszym" rozumieniu) nogami, rób jak szalona aeroby - mięśnie pójdą precz i problem dużych nóg rozwiązany No ale dobra, ja na razie robie z nieco mniejszym ciężarem, to co ja tam wiem
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 18:12   #862
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Macie problem z dużymi nogami ? co radzi "trener"



Dawno się tak nie uśmiałam




ja pi..le

Jeszcze inne kwiatki ma gościu


I wszystko jasne to trener z Vitalii

zrobiłam u nich test ( był na stronce WP przy poradach tego trenejro)

17% tkanki tłuszczowej przy BMI: 21.83

jem zbyt często

Zachcianki

Mięso - zwiększony apetyt na mięso świadczy o ukrytej złości. Zastanów się co Cię frustruje i znajdź sposób na rozładowanie złości

I najlepsze "Z dietą ułożoną przez dietetyka i planem ćwiczeń od trenera
możesz ważyć 65 kg już 12 grudnia 2013"
chyba idę na to!
Ja też chcę teeeeeestttttt

nie mogę
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 18:14   #863
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

I co z aerobów jak przestaniesz ćwiczyć uda będą x2 i będziesz tyła od jabłka

mięso celowo zaznaczyłam; do wyboru były słodycze i inny syf którego nie jem

Ciągnie mnie do tłuszczu

Ela szukaj na Vitalii
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-10-24 o 18:30
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 18:40   #864
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Dziewczyny nie mam wyboru i dwa dni z rzędu muszę wykonać 25 minutowy trening rano (T25) ale już nie zdążę wcześniej zjeść będę ćwiczyła na czczo i teraz pytanie , czy lepiej zjeść po owsiankę czy omleta ? wiem może panikuję ale jestem jabłkiem i nie chciałabym robić coś zle , wydaje mi się że to nie wielki grzech dwa dni na czczo bo niestety pózniej mam pracę 8 godz i pomoc w remoncie więc trening muszę wczesnie rano zrobić,moze dla kogoś te skakanie w T25 to nie trening ale dla mnie po przerwie jak na razie to i tak dużo ,więc co będzie lepsze?
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 18:56   #865
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

omlet z jajecznicą
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 18:57   #866
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Wpisywałam dane sprzed ciąży, bo teraz to już

Poziom tkanki tłuszczowej to 38 proc. ZA DUŻO!

Nie jest najgorzej. 4 posiłki to niemal idealny wybór. Postaraj się jednak znaleźć czas na dodatkową przekąskę. Wystarczy, że będzie to jogurt czy owoc.
czyli pełnowartościowy posiłek, jogurt albo owoc
No i mam zwiększyć ilość nabiału, bo raz dziennie to mało
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 18:58   #867
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Gdzie ten test muszę to
Ogarnąć
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 19:02   #868
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

V- diety - zrób bezpłatne badanie
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 19:08   #869
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Już zrobiłam mam 23% tłuszczu haha mieszczę sie w normie a i mam iść do lekarza bo mimo braku zmiany jedzenia schudłam przez ostatnie 6 m-cy haha
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 19:19   #870
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
omlet z jajecznicą
taaak omlet z jajecznicadzięki za odp

Edytowane przez live
Czas edycji: 2013-10-24 o 19:21
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-22 10:56:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.