Walka o zdrowe i piękne włosy część IX - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 03:40   #841
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Do dziewczyn, które robiły zamówienie na ekostrefie, jak był dzień darmowej dostawy: przyszły już do Was przesyłki? Bo do mnie nadal nie i się chyba nie doczekam swojej maski Albo takie zainteresowanie mieli, że mają opóźnienia

tulipanek - mi mgiełka radical bardzo wysuszyła włosy.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 05:41   #842
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Miałyście może taki przypadek?
Nie, nigdy . Wszystkie miały konsystencję gęstej śmietany .
Czy używać ? Nie śmierdzi, termin ważności też ok. Myślę, że można spróbować . Piszę to jednak wbrew sobie . Należę do tych, którzy podejrzane kosmetyki natychmiast wyrzucają, te niepasujące , "nie wykańczając do końca", też .



Cytat:
Napisane przez sharron
OLEJ KOKOSOWY najzwyklejszy,do kupienia w sklepie ze zdrową zywnościa,na bank nie wysuszy,a do roznych kupnych jedwabi nie możesz miec tej pewnosci.
Nie wiem, czy dobrze nick autora postu wstawiłam .
Ja bym tego "banku" na szali nie stawiała. Mnie i paru innym Dziewczynom nie pasuje olej kokosowy . Kupnego {!} jedwabiu CHI używam od dłuższego czasu i wysuszenia nie zauważyłam.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 05:58   #843
patti017
Raczkowanie
 
Avatar patti017
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 161
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Co do rozjaśniania, to zgadzam się z pogrubionym
Jednym dziewczynom nic w stanie nie jest wpłynąć na kolor, a niektórym nawet najmniejszy dodatek rumianku, cytryny czy miodu wpływa na kolor. Ja mam włoski bardzo podatne na tego typu składniki i zaraz dostaję jaśniejszych refleksów, a mam ciemny brąz
a co najbardziej wplynelo na rozjasnianie w twoim przypadku? miod czy moze jakis szampon?

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sharron Pokaż wiadomość
Dziewczęta! po tym szamponie wymieszanym (lol jak to brzmi) i waxie (ale po samym waxie nigdy mi sie tak nie dzialo,ani po samych tych szamponach stosowanych oddzielnie) włosy mam jeszcze mokre,ale patrze a one się normalnie lokują Moje włosy, które nigdy nie chcą się trzymać gdy je pokręce, proste jak druty, lub wywijające sie kazde w inną strone,tworząc niewiadomoco na głowie się LOKUJĄ. Czy to możliwe, że to przez olej rycynowy dodany do szamponu?
kurde ciekawa jestem tego efektu daj znac jesli zorientujesz sie co wplynelo na skret bo mi strasznie podobaja sie falowane wlosy...

mam sklonnosc do falowania ale nie az taka o jakiej marze
patti017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 07:59   #844
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
o tym, że Ty używasz pamiętam - to 1 rzecz jaką chcę przetestować, ale to jak wykończę te co mam, a mam tego trochę.
wiec podpytuje.
Moje tłuste włosy po pielęgnacji od jakichś 2-3 miesięcy (nie wiem dokładnie) tłuszczą się jeszcze bardziej
Albo mi delikatne szampony nie służą, albo to jest kiepski moment na testowanie - (leczę tarczycę i na pewno moja skóra jest mniej przesuszona (ufff) - włosy a dokładnie skóra na głowie pewnie też jakoś na leki reaguje)

Myłam wczoraj po południu przed hennowaniem (evą rzepą) teraz wyglądam jakbym dała olej na włosy.
Zaczyna mnie to coraz mocniej denerwować. Bo jak rano umyje, to wieczorem są już bardzo średnie.
Przed zmianą pielęgnacji spokojnie do rana wytrzymywały, czasem zdarzało się nawet ze 2 dni nie umyć.
Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Teraz mamy w dodatku zimę, czapki, ogrzewanie to wszystko może wpływać na przetłuszczanie, no i leki jakie przyjmujesz pewnie działają na skórę całego ciała i głowy
Może też być tak, że przez wcierki wysuszyłaś sobie skalp i teraz on ze zdwojoną siłą wydziela sebum
No i ostatnia rzecz, to mając podobne włosy do Twoich zauważyłam, że na dłuższą metę delikatne szampony mi nie wystarczają, moje włoski potrzebują SLeSów

Mi też się nadal bardzo przetłuszczają, pielęgnacja włosomaniakowa niespecjalnie w tej kwestii mi pomaga. Fakt, stosuję wcierki na alkoholu, ale też na skalp regularnie nakładam oleje i czasem jakąś odżywkę/maskę na dłużej. Nie wiem co z tym fantem zrobić...
I mam wrażenie, że szampony z SLS i SLeS przyspieszają jeszcze to przetłuszczanie
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 08:25   #845
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez orange blossom Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo Następnym razem będę wiedziała gdzie się udać a nie bezcelowo błądziła po Krakowie (nie mam nic przeciwko, bo to cudowne miasto ale niekoniecznie na takim mrozie) Miałam kupować też Lorysa ale nie chciało mi się tego nosić
mnie losys nie kusi bo na parafinie jest :P

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość

karmazynka, to ta odżywka https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html
Bardzo fajna jest, nie ma silikonów ani pq, dużo ekstraktów i bardzo wysoko w składzie niacynamide
Mi ją poleciła kiedyś Eloe, kupiłam i nie żałuję

nie wiem nawet czy już kiedyś jej nie oglądałam, bo była o tym mowa na wizazu, ale pamiętam jak przez mgłe
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, które robiły zamówienie na ekostrefie, jak był dzień darmowej dostawy: przyszły już do Was przesyłki? Bo do mnie nadal nie i się chyba nie doczekam swojej maski Albo takie zainteresowanie mieli, że mają opóźnienia

tulipanek - mi mgiełka radical bardzo wysuszyła włosy.

ten dzien był w listopadzie prawda?
to już 3 misiące, nie wiem napisz do nich/ zadzwoń jak mają telefon?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 08:30   #846
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez orange blossom Pokaż wiadomość
Podpisuje się pod powyższym i czekamy na Ciebie trommelko wracaj do Nas!
Akurat tamta moja wypowiedz dotyczyla Eloe
Ale fajnie by bylo jakby trommelka tez sie pojawila
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 08:37   #847
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, które robiły zamówienie na ekostrefie, jak był dzień darmowej dostawy: przyszły już do Was przesyłki? Bo do mnie nadal nie i się chyba nie doczekam swojej maski Albo takie zainteresowanie mieli, że mają opóźnienia
Bez żartów, ja bym napisała o zwrot pieniędzy jak robiłaś przelew, a jak za pobraniem to bym zrezygnowała

Ja zamawiałam u nich na początku lutego, jak była darmowa wysyłka, nie przeczytałam opinii i zapłaciłam przelewem przesyłki oczywiście niet
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 08:55   #848
orange blossom
Raczkowanie
 
Avatar orange blossom
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mnie losys nie kusi bo na parafinie jest :P
No niby tak Ale moim włosiętom parafina chyba takiego kuku nie robi, bardzo lubię odżywkę Ziaji codzienna pielęgnacja której używam jako b/s a ma w składzie parafinę A poza tym moja ciekawość nie została jeszcze zaspokojona, czasem mam wrażenie że chcę przetestować wszystkie produkty na rynku do pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Akurat tamta moja wypowiedz dotyczyla Eloe
Ale fajnie by bylo jakby trommelka tez sie pojawila
Przepraszam, moja faux pas Kłania się czytanie zez zrozumieniem które ostatnio jakby u mnie jest wątpliwe
__________________
"Tak trudno jest zasypiać budzić się gdy imię twoje echem odbija się od ścian"

Zapuszczam i dbam o włosy od września 2011
orange blossom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:02   #849
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
to już 3 misiące, nie wiem napisz do nich/ zadzwoń jak mają telefon?
nie jakoś niedawno, w lutym. Ale na stronce mają, że 3 dni robocze.
Jakby to było z listopada, to już bym im dawno dym zrobiła
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Bez żartów, ja bym napisała o zwrot pieniędzy jak robiłaś przelew, a jak za pobraniem to bym zrezygnowała

Ja zamawiałam u nich na początku lutego, jak była darmowa wysyłka, nie przeczytałam opinii i zapłaciłam przelewem przesyłki oczywiście niet
No właśnie ja tak samo, chyba niepoważni są
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:22   #850
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez orange blossom Pokaż wiadomość
No niby tak Ale moim włosiętom parafina chyba takiego kuku nie robi, bardzo lubię odżywkę Ziaji codzienna pielęgnacja której używam jako b/s a ma w składzie parafinę A poza tym moja ciekawość nie została jeszcze zaspokojona, czasem mam wrażenie że chcę przetestować wszystkie produkty na rynku do pielęgnacji włosów
a no to jak ci parafina służy to wiadomo

ja miałam kiedyś olejek na parafinie i sie nie chciałz myć i mam złe doświadczenia z nim :P
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
nie jakoś niedawno, w lutym. Ale na stronce mają, że 3 dni robocze.
Jakby to było z listopada, to już bym im dawno dym zrobiła
a to przepraszam bo wiem ze DDD był w listopadzie chyba :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:36   #851
orange blossom
Raczkowanie
 
Avatar orange blossom
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a no to jak ci parafina służy to wiadomo
ja miałam kiedyś olejek na parafinie i sie nie chciałz myć i mam złe doświadczenia z nim :P
No też tak nie do końca bo czasem potrafi obciążyć moje włosy ale w rozsądnych ilościach jak najbardziej Też miałam na parafinie (moje pierwsze dwa właściwie) z Vatiki (i jeszcze z silikonem, nie mam pojęcia po co go tam władowali...) i tez niekoniecznie dobre mam wspomnienia ale mimo wszystko się przełamałam

Zgodnie z moimi obawami "farbowanie" wczoraj wysuszyło mi chyba włosy Chociaż ciągle łudzę się, że jak naolejuję je i nałożę treściwszą maskę ten efekt suchości zniknie (bo właściwie zawsze tak było po wszelkich koloryzacjach włosów)
__________________
"Tak trudno jest zasypiać budzić się gdy imię twoje echem odbija się od ścian"

Zapuszczam i dbam o włosy od września 2011
orange blossom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 09:42   #852
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez orange blossom Pokaż wiadomość
No też tak nie do końca bo czasem potrafi obciążyć moje włosy ale w rozsądnych ilościach jak najbardziej Też miałam na parafinie (moje pierwsze dwa właściwie) z Vatiki (i jeszcze z silikonem, nie mam pojęcia po co go tam władowali...) i tez niekoniecznie dobre mam wspomnienia ale mimo wszystko się przełamałam

Zgodnie z moimi obawami "farbowanie" wczoraj wysuszyło mi chyba włosy Chociaż ciągle łudzę się, że jak naolejuję je i nałożę treściwszą maskę ten efekt suchości zniknie (bo właściwie zawsze tak było po wszelkich koloryzacjach włosów)
a to próbuj moze ci spasują lorysy

po jakimś czasie przestaną być suche

wiem że chciałas wyrównac kolor a wracasz do naturalek czy chcesz całuy czas farbowac?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:44   #853
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Zadzwoniłam do nich i NAWET NIE MAJĄ TEGO, CO ZAMÓWIŁAM W MAGAZYNIE!!! Czekają "aż producent im dostarczy, bo Bingo ma spore opóźnienia". Fajnie, że sprzedają towar - widmo.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:49   #854
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Teraz mamy w dodatku zimę, czapki, ogrzewanie to wszystko może wpływać na przetłuszczanie, no i leki jakie przyjmujesz pewnie działają na skórę całego ciała i głowy
Może też być tak, że przez wcierki wysuszyłaś sobie skalp i teraz on ze zdwojoną siłą wydziela sebum
No i ostatnia rzecz, to mając podobne włosy do Twoich zauważyłam, że na dłuższą metę delikatne szampony mi nie wystarczają, moje włoski potrzebują SLeSów
no będę testować, a prócz Ftomedu masz zamiar coś testować?
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:29   #855
whimxx
pani.dietetyk
 
Avatar whimxx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 560
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do nich i NAWET NIE MAJĄ TEGO, CO ZAMÓWIŁAM W MAGAZYNIE!!! Czekają "aż producent im dostarczy, bo Bingo ma spore opóźnienia". Fajnie, że sprzedają towar - widmo.
__________________
Dietetyk kliniczny
whimxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:33   #856
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez patti017 Pokaż wiadomość
a co najbardziej wplynelo na rozjasnianie w twoim przypadku? miod czy moze jakis szampon?
Szampon BD i olejek BD niebieski dla dzieci

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
Mi też się nadal bardzo przetłuszczają, pielęgnacja włosomaniakowa niespecjalnie w tej kwestii mi pomaga. Fakt, stosuję wcierki na alkoholu, ale też na skalp regularnie nakładam oleje i czasem jakąś odżywkę/maskę na dłużej. Nie wiem co z tym fantem zrobić...
I mam wrażenie, że szampony z SLS i SLeS przyspieszają jeszcze to przetłuszczanie
Poczekaj do wiosny, minie sezon czapek itp. Ja teraz jakoś szczególnie nie zwracam na to uwagi, bo wiem, że to jest niekorzystny okres dla moich kłaczków pod tym względem


Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
no będę testować, a prócz Ftomedu masz zamiar coś testować?
Póki co używam Fitomedu, czasami Hippa i raz na jakiś czas sięgam po Barwę, a co będzie później to jeszcze nie wiem
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:44   #857
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Zaraz jadę do Rossmanna i nie mogę się zdecydować czy kupić odżywkę d/s Garnier z awokado, bo właśnie mi się kończy, czy może spróbować jakiejś nowej Może podrzucicie jakiś pomysł?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:45   #858
88_akwE
Zakorzenienie
 
Avatar 88_akwE
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość

trommelko, gdzie sie podziewasz?
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Moze jeszcze sesja dobija trommelke?
Albo wrocila juz do PL i zachwyca sie po cichu hennara
Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość

Trommelka chyba faktycznie już wróciła i pewnie testuję nowości i imprezuje po powrocie
Ja myślę, że Trommelka pływa teraz w Heenarze
Też lubię jej posty - to dzięki niej skusiłam się na olej z orzechów włoskich
__________________

Jesteśmy jedno, jedno z betonu
Co trzyma ciężko dach nieboskłonu,
Jesteśmy jedno, jedno z kamienia,
Nic się w tej sprawie u nas nie zmienia.

88_akwE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:52   #859
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do nich i NAWET NIE MAJĄ TEGO, CO ZAMÓWIŁAM W MAGAZYNIE!!! Czekają "aż producent im dostarczy, bo Bingo ma spore opóźnienia". Fajnie, że sprzedają towar - widmo.
o kurde no bez jaj mi wczoraj napisali maila że paczka do mnie idzie mam nadzieje że to prawda
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 10:55   #860
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Kupilam jedna tego podwojnego Waxa w SP

trommelko, gdzie sie podziewasz?
szkoda, że u mnie nie ma SP
Cytat:
Napisane przez tuliiipanek Pokaż wiadomość
A gdzieś wyczytałam ,że można strzykawką nakładać, woda brzozowa też się nada do tego ? bo tak opuszkami palców to wydaję mi się,że dużo się zużyję no i nie dokładnie się nałoży na skalp

Tą mgiełkę to sama nie wiem bo pisze na opakowaniu żeby spryskać włosy całe więc już nie wiem, miała któraś to?

W sumie racja co za dużo to nie zdrowo Jedwab mam BIOSILK Silk Therapy, miała któraś? Gliss Kur mam odżywkę po umyciu do spłukiwania.
lepszy CHI
Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Może masz rację
Ja zawsze miałam proste, a jej jednak się kręcą troszkę, także kto wie czy nie odziedziczy jednak gęstych włosków po tatusiu Póki co nie zapuszczam jej włosków, tylko podcinam, aby cały czas równać z tym krótszymi, bo bez sensu, aby miała długie, a każdy będzie innej długości i będą wyglądać na strasznie cienkie
moja sis jak była mała to miała burze loków a teraz ma proste jak drut
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do nich i NAWET NIE MAJĄ TEGO, CO ZAMÓWIŁAM W MAGAZYNIE!!! Czekają "aż producent im dostarczy, bo Bingo ma spore opóźnienia". Fajnie, że sprzedają towar - widmo.
moja koleżanka też zamawiała i jej napisali, że czekają na dostawę, masakra
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:18   #861
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Fubizka stosowałaś na całe włosy czy skalp?
__________________
.
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:20   #862
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez tuliiipanek Pokaż wiadomość
Fubizka stosowałaś na całe włosy czy skalp?
Na całe włosy, bo wtedy jeszcze byłam nieogarnięta włosowo Teraz stosuję raz na jakiś czas w przerwach między kuracjami tylko na skalp. I w sumie nie mogę jej zużyć a mam jeszcze pół butelki
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:25   #863
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Na całe włosy, bo wtedy jeszcze byłam nieogarnięta włosowo Teraz stosuję raz na jakiś czas w przerwach między kuracjami tylko na skalp. I w sumie nie mogę jej zużyć a mam jeszcze pół butelki
Ja na razie będę stosowała na skalp ale też tylko raz na jakiś czas, a codziennie będę wcierać wodę pokrzywową
__________________
.
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:29   #864
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do nich i NAWET NIE MAJĄ TEGO, CO ZAMÓWIŁAM W MAGAZYNIE!!! Czekają "aż producent im dostarczy, bo Bingo ma spore opóźnienia". Fajnie, że sprzedają towar - widmo.
Nie chcę cię martwic, ale ja czekałam dwa miesiące na maskę Bingo z shea. W ramach rekompensaty dostałam gratis inną maskę Bingo i perfumy, więc zachowali się w porządku.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:36   #865
whimxx
pani.dietetyk
 
Avatar whimxx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 560
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

A ja się muszę pochwalić, bo właśnie doszło do mnie zamówienie z bingsklep.com z 14 Lutego - wszystko 50% taniej i tak stałam się szczęśliwą posiadaczką oleju arganowego, macadamia, maski shea z pięcioma algami i kuracji z 40 składnikami
__________________
Dietetyk kliniczny
whimxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:37   #866
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Szampon BD i olejek BD niebieski dla dzieci


Poczekaj do wiosny, minie sezon czapek itp. Ja teraz jakoś szczególnie nie zwracam na to uwagi, bo wiem, że to jest niekorzystny okres dla moich kłaczków pod tym względem
Mi też szampon BD rozjaśnił włosy i to mocno (całe szerokie pasma długich włosów przy karku).

Ja wiem, że zima jest okropna dla włosów, ale jak tak będzie co roku to ja dziękuję Myję co prawda tak czy siak codziennie, ale zimą muszę wieczorem.
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:37   #867
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Nie chcę cię martwic, ale ja czekałam dwa miesiące na maskę Bingo z shea. W ramach rekompensaty dostałam gratis inną maskę Bingo i perfumy, więc zachowali się w porządku.
moim zdaniem to jest niepowazne, zeby miec na stronie produkt oznaczony, jako dostepny i nie posiadac go na stanie. dobrze, ze chociaz rekompensate jakas dostalas, ale wiekszosc sklepow internetowych ma oznaczenie np "chwilowy brak towaru" czy cokolwiek, przy zamowieniu wtedy wiesz, ze musisz zaczekac. dla mnie to jest po prostu wyciaganie kasy od ludzi, albo totalne nieogarniecie w prowadzeniu biznesu.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:52   #868
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez whimxx Pokaż wiadomość
A ja się muszę pochwalić, bo właśnie doszło do mnie zamówienie z bingsklep.com z 14 Lutego - wszystko 50% taniej i tak stałam się szczęśliwą posiadaczką oleju arganowego, macadamia, maski shea z pięcioma algami i kuracji z 40 składnikami
Szczęściara Też zamawiałam 14-ego, ale dostałam maila, że moje zamówienie dopiero wysłali. Też wzięłam olej macadamia, maskę z shea i jeszcze parę rzeczy
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:25   #869
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

TO CUD! zdobyłam wodę brzozową Isany. Miałam impuls, żeby od razu kupić dwie flaszki, ale uznałam, ze 500 ml to i tak dużo, jak na pierwszy raz. Jak mi się zdarzy gorszy dzień, to zastosuję wewnętrznie
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:29   #870
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

ja juz mam dosc tej zimy tzn tego jakie niesforne są moje wlosy teraz bede robic odrost wiec pojde odrazu konce podciac, bo i tak nic z tego nie będzie
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.