sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 20:46   #841
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

CostumeJewellery dostałam od nich moje zamówienie...wszystko byłoby okey, gdyby nie zapomnieli dodać pprzekladek...a w innych przekladach zamiast dac 6 dali 3.... I jedna kula tygrysiego oka uszczerbiona jest przy dziurce ..... wogole jakies takie dziwne wydaja mi sie ich materialy....
Dali dodatek, fajnie, ale nie przyda mi sie poki co bo sa to miedziane ogniwka, a ja robie narazie tylko na posrebrzanym materiale... Tak jakos srednio jestem zadwowolona z tej przesyłki. zaskoczona tylko bylam ze doszla tak szybko. Bo w poniedzialek napisali mi ze pieniadze maja juz na koncie i zero odezwu. Nic, ze paczka wyslana i dzisiaj taka niespodzianka.
Wysle im maila zobaczymy co z tym zrobia..
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 20:48   #842
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Beacia, dlaczgo od razu oszukać? Jeśli wie, ile ma na stanie, ile sprzedała, to rachunek raczej prosty...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 06:09   #843
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Beacia, dlaczgo od razu oszukać? Jeśli wie, ile ma na stanie, ile sprzedała, to rachunek raczej prosty...
Ale ile ma na stanie, to raczej podczas inwentaryzacji wychodzi, bo przecież przy takich ilościach nikt nie liczy co chwilę ile ma sznurów
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 12:47   #844
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Chodziło mi o to, że "standardowe" szpilki posrebrzane mają ok. 0,8mm, a te od Elizy są cieńsze. Ale jakość jest OK.
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 14:19   #845
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Odnośnie reklamacji u ElizaAkcesoria - dziś dotarła przesyłka z brakującymi agatami. Bardzo szybko i sprawnie im poszło. (Reklamacja złożona 6.05. w poniedziałek, w środę 7.05 wysłali, a dziś - 8.05. - jest już u mnie.)
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:56   #846
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Dziś się wypowiem na temat kupowania u art-srebro na allegro. Otóż sprzedawcy raczej nie zależy na kliencie. Chciałam kryształ górski ( 3 kulki) została na aukcji 1 szutka i się pytałam czy jest możliwość zakupienia jeszcze tych kulek. Powiedzieli że jak się aukcja zakończy to wystawią. Kupiłam tą 1 kulkę.... czekałam 5 dni ( cały długi weekend aż wystawią- dodam,że w tym czasie były wystawiane aukcje z innymi materiałami, ale tego kryształu nie wystawiano). Miałam dosyć czekania i domówiłam jeszcze 10 cm łańcuszka ( do 50 cm zamówionych troszkę prędzej). Dostałam paczkę i co?? łańcuszek 50 cm + 10 cm osobno ( nie można ich połączyć bo ogniwka są "zlutowane") i tylko przez jakiś łącznik można to połączyć... no i liczyłam,że może mi ten kryształ dadzą gratis czy coś... a tu lipa.... 1 kulka kryształu i się ciesz... dawno mnie tak nikt nie olał :/
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 17:38   #847
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Ale ile ma na stanie, to raczej podczas inwentaryzacji wychodzi, bo przecież przy takich ilościach nikt nie liczy co chwilę ile ma sznurów
No nie wiem, w sumie to na bieżąco powinna być, żeby wiedzieć, co ma na stanie i co może sprzedawać.. inwentaryzację robi się raz na rok, więc jak można sprzedawać coś przez kilka miesięcy nie mając tego na stanie??

MON1K4:
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 19:26   #848
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Eh...zdarza się....
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 19:55   #849
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Inwentaryzacje robi sie co kilka miesiecy, ba sieci sklepow robia inwentaryzacje co kwartal albo i co miesiac
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 06:27   #850
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
No nie wiem, w sumie to na bieżąco powinna być, żeby wiedzieć, co ma na stanie i co może sprzedawać.. inwentaryzację robi się raz na rok, więc jak można sprzedawać coś przez kilka miesięcy nie mając tego na stanie??
Cytat:
Napisane przez czarny kot Pokaż wiadomość
Inwentaryzacje robi sie co kilka miesiecy, ba sieci sklepow robia inwentaryzacje co kwartal albo i co miesiac
Obowiązek inwentaryzacji jest nałożony raz w roku obrotowym (Ustawa o rachunkwości art. 26 pkt. 1). Jak ktoś robi więcej inwentaryzacji, to już jest jego wola. Stąd zakładam, że ekipa ElizaAkcesoria robi inwentaryzację raz w roku.

Ustalanie co ma się na stanie odbywa się zapewne na podstawie rachunków, faktur, paragonów itp. albo WZ, czyli wydania z magazynu, nie jestem pewna, a inwentaryzacja ma na celu ustalenie rzeczywistego stanu towaru, który jest na stanie. Oczywiście normą są tu pewne odstepstwa pomiędzy tym, co jest zaksięgowane, a tym, co rzeczywiście znajduje się na stanie sklepu. Nie jest bowiem możliwe, aby wszystko zgadzało się idealnie. Cytując moją babeczkę od rachunkowości: "Byłoby to podejrzane jakby wszystko się zgadzało."

Dlatego też może się zdarzyć, że ktoś sprzeda coś czego nie ma na stanie (np. u CostumeJewellery mi się to zdarzyło). No i stąd moje obawy o to czy uznają reklamację - bo w księgach rachunkowych im się zgadzało wszystko najprawdopodobniej (bo na fakturze miałam owe 2 sznury, a nie 1), więc nie byłam pewna co z tego wyniknie.
__________________
Proszę, mów mi Beata.

Edytowane przez Beacia87
Czas edycji: 2008-05-13 o 13:11
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 08:46   #851
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Wiem co to jest inwentaryzacja i wiem jak ona wyglada. Bralam udzial jako dodatkowy pracownik przy inwentaryzacji Rossmana. Oni sobie robia inwentaryzacje do kwartal. A sieci KFC i Pizzy Hut robia co miesiac (info od znajomych pracujacych na HD).
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 09:26   #852
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

w Sphinksie też co miesiąc, raz jak przyszłam z TŻem ostatniego dnia miesiąca to pan powiedział że z menu mają tylko shoarmę bo jest inwentaryzacja
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:59   #853
misia10095
Rozeznanie
 
Avatar misia10095
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Chicony
Wiadomości: 503
GG do misia10095
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

ok, to ja o - galeriatkanin
Zamawiałam z wielką niepewnoscią, czytałam o wpadkach tego sprzedawcy, jego negatywy i wypowiedzi na forum innych którzy coś od niego kupili . ponadto zdjęcia tak strasznie brzydkie w niektórych przypadkach, że coraz bardziej mnie to odpychało. Ale. np. takie rurki posrebrzane na zdjęciu niemal czarne, napisałam e-meila do sprzedawcy no i tak jak się domyślałam kolor na zdjęciu nie jest wcale taki jak w realu no to zamówiłam. kasa wpłacona w poniedziałek, wczoraj czyli w czwartek przyszło. Wszystko jest śliczne, żadnych ubytków, żadnych braków, gratisów również żadnych :P Mimo tych obaw to jednak polecam
__________________

ciuszki na wymiankę!
Biżuteria i koraliki na wymiankę!
misia10095 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 12:48   #854
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

A ja uprzejmie donosze, ze dostalam chyba 1 przesylke od Antykwariatu bez pakowania w papier toaletowy - duzy plus
I nawet lampworki czy jak to sie tam zwie dobrali pod katem wielkosci - znajoma niedawno nie miala takiego szczescia
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 12:37   #855
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Eliza-akcesoria. Zamawiałam w tamtą niedzielę, przelew poszedł w poniedziałek, doszedł w czwartek () a dzisiaj jeszcze nie ma. Już liczyłam na to, że wczoraj przyjdzie, bo mi strasznie potrzebne te części, ale jak widać komuś sie nie śpieszyło z wysyłką.
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 06:42   #856
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Wiem, offtop, ale Igus - nie poznalam Cie w nowym wcieleniu...
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 14:12   #857
Biała Masajka
Raczkowanie
 
Avatar Biała Masajka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 293
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

byłam ciekawa namową co oferuje Eliza-akcesoria ale konto jest zawieszone.. pewnie jest nie zapłacone
__________________
Pozdrawiam po przerwie
Biała Masajka


biala.maasajka@gmail.com
Biała Masajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 14:35   #858
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez Biała Masajka Pokaż wiadomość
byłam ciekawa namową co oferuje Eliza-akcesoria ale konto jest zawieszone.. pewnie jest nie zapłacone
a ja zapłaciłam i czekam na przesyłkę od Elizy
__________________

RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 16:37   #859
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Tak to raczej było zamówienie od Elizaakcesoria a nie od Eliza-akcesoria No więc przyszło dzisiaj, a już miałam zacząć kląć na wszystkich włącznie z listonoszem. Wszystko ok, a gratisów brak. Ale ma różne łańcuszki posrebrzane no i te rurki skręcane.

Sub: Nowy majkelowy image
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 17:12   #860
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Dziś przyszła do mnie przesyłka od Piinechy. Zakupy robione w poniedziałek ok. 16.30, od razu opłacone, wysłałam też mailem potwierdzenie wpłaty coby szybciej do mnie towar doszedł (w mailu od allegro pojawiła się informacja, aby wysłać takie cóś).

Kupiłam same druciki. I jestem bardzo zadowolona - towar świetnej jakości, pięknie błyszczą i w są miarę twarde.

I dostałam gratis jakąś śmieszną smycz do kluczy:P
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:10   #861
magda j
Zakorzenienie
 
Avatar magda j
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 534
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Dziś przyszła do mnie przesyłka od Piinechy. Zakupy robione w poniedziałek ok. 16.30, od razu opłacone, wysłałam też mailem potwierdzenie wpłaty coby szybciej do mnie towar doszedł (w mailu od allegro pojawiła się informacja, aby wysłać takie cóś).

Kupiłam same druciki. I jestem bardzo zadowolona - towar świetnej jakości, pięknie błyszczą i w są miarę twarde.

I dostałam gratis jakąś śmieszną smycz do kluczy:P
Ooo ja też mogę pochwalić Piinechę.
Wylicytowałam kamienie, już drugiego dnia odebrałam osobiście i płaciłam przy odbiorze, więc nie musiałam czekać, aż dojdzie przelew
I też dostałam tą smycz
__________________



... all the world I've seen before me passing by...



.
magda j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 23:02   #862
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez magda j Pokaż wiadomość
Ooo ja też mogę pochwalić Piinechę.
Wylicytowałam kamienie, już drugiego dnia odebrałam osobiście i płaciłam przy odbiorze, więc nie musiałam czekać, aż dojdzie przelew
I też dostałam tą smycz
Kiedyś jak wylicytowałam większą ilość kamieni dostałam śliczny agat czarny i koral, teraz też liczyłam na jakieś kamyki gratis... Ale cóż, powinno się jutro wyjaśnić Mam nadzieję, że paczka już dojdzie...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 09:23   #863
T42
Raczkowanie
 
Avatar T42
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 256
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Witam wszystkich
Przejrzałam temat (szczególnie ostatnie strony, bo temat jest tutaj już długo, a interesują mnie aktualne informacje).

Interesują mnie tylko półfabrykaty posrebrzane (łańcuszki, bigle, sztyfty i cała reszta "druciaków"). W temacie głównie rozmawiacie o koralikach, a ja chciałabym sprecyzować swoje pytanie wyłącznie do tego, czego poszukuję.

Zastanwiam się pomiędzy costumejewellery a eltay-sc. Kogo bardziej polecicie w moim kierunku? A może jeszcze innego sprzedawcę?
T42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 21:28   #864
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Dziewczyny czy któraś z was kupowała w ANTYKWARIATeduPL ? Mam ochotę kupić kamienie u nich i nie wiem czy warto. Można zaryzykować?
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 21:32   #865
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez T42 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Przejrzałam temat (szczególnie ostatnie strony, bo temat jest tutaj już długo, a interesują mnie aktualne informacje).

Interesują mnie tylko półfabrykaty posrebrzane (łańcuszki, bigle, sztyfty i cała reszta "druciaków"). W temacie głównie rozmawiacie o koralikach, a ja chciałabym sprecyzować swoje pytanie wyłącznie do tego, czego poszukuję.

Zastanwiam się pomiędzy costumejewellery a eltay-sc. Kogo bardziej polecicie w moim kierunku? A może jeszcze innego sprzedawcę?
I jeden i drugi sprzedawca dobry. Ja najwięcej zamawiałam u eltay-sc - właśnie bali, druciki, bigle itp. posrebrzane. Tylko czytaj opisy - bo ja zamawiam, a potem czytam i okazuje się, ze zamiast zamówić małe przekładki zamówiłam "kolosy"
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 06:27   #866
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was kupowała w ANTYKWARIATeduPL ? Mam ochotę kupić kamienie u nich i nie wiem czy warto. Można zaryzykować?
Ja byłam z nich zadowolona. Jednak nie polecam pereł naturalnych tych najtańszych, bo są naprawdę brzydkie. W tej samej cenie u Elizy są znacznie ładniejsze.

Ale generalnie pozostałe kamienie w porządku.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 08:27   #867
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Osobiście nie polecam półfabrykatów posrebrzanych u CJ - szpilki są tragiczne, karabińczyki często felerne. Fajne są zaciski i półfabrykaty w innych kolorach (za wyjątkiem łańcuszka w kolorze starego złota, który ma odcień zielonkawy - właśnie dostałam maila w sprawie uznanej reklamacji, ale i tak w "normalnym" kolorze nie mają ). CJ ma dość duży wybór przekładek bali i to chyba po dość atrakcyjnych cenach. No i szklane koraliki oczywiście ma super A jak coś jest nie tak z otrzymanymi elementami, bez problemu uznaje reklamację i to mu się bardzo chwali.

U eltay nie zamawiałam, więc się nie wypowiadam.

A ja ostatnio zamawiałam w art-srebro i jestem bardzo zadowolona, bo paczuszka przyszła błyskawicznie (pomimo strajku poczty!). W tym samym czasie zamawiałam u Elizy i u krasny_ludek i jeszcze nie doszły paczuszki.
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 17:54   #868
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Ja byłam z nich zadowolona. Jednak nie polecam pereł naturalnych tych najtańszych, bo są naprawdę brzydkie. W tej samej cenie u Elizy są znacznie ładniejsze.

Ale generalnie pozostałe kamienie w porządku.
No masz ci los! Właśnie perełki chciałam, no i parę innych sznurków (agaty różne, bawole oko, onyx, biały koral, koral wałeczki i karneol....)

Edytowane przez Pepus
Czas edycji: 2008-06-11 o 19:22
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 10:38   #869
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez misia10095 Pokaż wiadomość
ok, to ja o - galeriatkanin
Zamawiałam z wielką niepewnoscią, czytałam o wpadkach tego sprzedawcy, jego negatywy i wypowiedzi na forum innych którzy coś od niego kupili . ponadto zdjęcia tak strasznie brzydkie w niektórych przypadkach, że coraz bardziej mnie to odpychało. Ale. np. takie rurki posrebrzane na zdjęciu niemal czarne, napisałam e-meila do sprzedawcy no i tak jak się domyślałam kolor na zdjęciu nie jest wcale taki jak w realu no to zamówiłam. kasa wpłacona w poniedziałek, wczoraj czyli w czwartek przyszło. Wszystko jest śliczne, żadnych ubytków, żadnych braków, gratisów również żadnych :P Mimo tych obaw to jednak polecam
Ja zamówiłam w galeriatkanin kilka rzeczy. Pieniądze wpłaciłam na drugi dzień.
Dostałam maila, że zabrakło im gumki koloru ecru i nie wiadomo kiedy będzie i w zamian za nią dają mi białą, bo zależy im na jak najszybszej wysyłce. Takie rzeczy powinni umieszczać niezwłocznie w opisie aukcji - a do tej pory nie umieścili żadnej informacji, że brak takiego koloru gumki.
Teraz czekam na przesyłkę, bo dostałam informację, że została wysłana.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 10:49   #870
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

A ja polecam bardzo art-srebro. Bardzo dobrej jakości materiały. Na kilkadziesiąt przeróżnych koralików z naturalnych kamieni tylko do jednego miałam zastrzeżenia, i to nie jakieś poważne, bo po prostu briolette apatytu była, za bardzo spękana jak na mój gust, ale cały czas ładna i do użycia. Jedyne co, to, że nie było gratisu. Przesyłka szybka, duży wybór, naprawdę ciekawe rzeczy.
Kupiłam też ostatnio trochę kamieni od szkatula_kamieni i również jestem bardzo zadowolona. Piękne nefryty, cudowne bursztyny i gratis w postaci około 10 koralików z surowego bursztynu. Dostawa szybka - generalnie się starają, bo to nowy sprzedawca.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.