kosmetyki dostepne w USA - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 17:05   #841
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wtracaj sie kiedy tylko chcesz

Co do Neutrogeny-a uzywasz cos z tej firmy do ciala?Chodzi mi o zele myjace do skory z tradzikiem na plecach.Masz cos sprawdzonego?
Neutrogene mam tylko do twarzy.I to tak od dwoch miesiecy testuje te kosmetki.
Szczerze to nie oczekiwalam cudow ale sie milo rozczarowalam.
Ja mam problemy bo mam dosc tlusta cere i ,caly czas sie swiecilam i czulam nawet w dotyku ,ze jest tlusta.
Uzywalam podklad Diora matujacy ale na mnie om nie dziala ,jeszcze gorzej wygladalam bo robil mi plamy ,moge uzywac Double matt estee lauder i chwale sobie podklad w musie Mabylinine.
Co do kosmetykow pielegnacyjnych to postanowilam je przestestowac jak zobaczylam reklame w tv (no czasem reklamy na mnie dzialaja) tych Neutrogena.
Do ciala nie uzywam z tej serii smaruje sie tylko oliwa z oliwek.
Ale czasem jak mi wyskoczy cos na plecach to robie tym do twarzy.
Wiem ,ze Clinique ma cos specjalego wlasnie na plecy.
Moja kolezanka sobie to bardzo chwalila.
Tak sobie mysle ,moze by sprobowac?
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 17:31   #842
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Niestety nie mam pojecia.....ale jak nastepnym razem bede na stoisku EL to moge sie zapytac czy jest-najpredzej to jednak bedzie w nastepnym tygodniu.
Bardzo byłabym Ci wdzięczna .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:01   #843
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Neutrogene mam tylko do twarzy.I to tak od dwoch miesiecy testuje te kosmetki.
Szczerze to nie oczekiwalam cudow ale sie milo rozczarowalam.
Ja mam problemy bo mam dosc tlusta cere i ,caly czas sie swiecilam i czulam nawet w dotyku ,ze jest tlusta.
Uzywalam podklad Diora matujacy ale na mnie om nie dziala ,jeszcze gorzej wygladalam bo robil mi plamy ,moge uzywac Double matt estee lauder i chwale sobie podklad w musie Mabylinine.
Co do kosmetykow pielegnacyjnych to postanowilam je przestestowac jak zobaczylam reklame w tv (no czasem reklamy na mnie dzialaja) tych Neutrogena.
Do ciala nie uzywam z tej serii smaruje sie tylko oliwa z oliwek.
Ale czasem jak mi wyskoczy cos na plecach to robie tym do twarzy.
Wiem ,ze Clinique ma cos specjalego wlasnie na plecy.
Moja kolezanka sobie to bardzo chwalila.
Tak sobie mysle ,moze by sprobowac?
musze cos sprobowac z tej neutrogeny-ja mam wlasnie taka skore na plecach,przetluszcajaca sie,tradzikowa,na twarzy znowu sucha-zglupiec mozna
Zaraz obadam to na plecy clinique

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Bardzo byłabym Ci wdzięczna .
Sprawdze jak bede w drogerii




Dziewczyny wpisywac sie-no chyba ze robicie tajemnice ze swojej pielegnacjii
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:56   #844
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

No sprobuj ten clinique.Mozesz tez kupic sa takie olatki kosmetyczne nasaczone czyms wlasnie Neutogeny ,chyba to cos takiego jak peeling.Sama musze to obadac.
I mozesz to zuzyc na plecy.Ja tez mam czasem problem z plecami raz jest ok raz nie.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 03:48   #845
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
No sprobuj ten clinique.Mozesz tez kupic sa takie olatki kosmetyczne nasaczone czyms wlasnie Neutogeny ,chyba to cos takiego jak peeling.Sama musze to obadac.
I mozesz to zuzyc na plecy.Ja tez mam czasem problem z plecami raz jest ok raz nie.

U mnie z plecami to koszmar-zawsze mam wysyp-ja mysle ze to hormony bo najwicej mam przed okresem.
te platki to chyba nasaczone sa kwasem salicylowym-musze je obadac

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 12:29   #846
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja tez niestety mam problem z pleckami.Najgorsze sa blizny,co prawda niewielkie,ale musze dlugo je opalac,zeby zakryc te wszystki niedoskonalosci.
Przez pewien czas uzywalam platkow nasaczonych firmy Noxema.Mialam cytrusowa pianke z tej serii do mycia twarzy i byla swietna,platki natomiast nie zabardzo mi podpasowaly.
Co do zeli do mycia ciala Neutrogeny z kwasem salicylowym...sama mam na nie ochotke i dzisiaj kupie.Widzialam zel pod prysznic i peeling.Chodzi wam o takie w pomaranczowych butelkach?Jesli tak to zdam sprawozdanie wieczorkiem.
Widzialam rozniez zel do mycia ciala z k.salicylowym firmy Oxe..yyyy nie pamietam nazwy,ale bylam zdziwiona powniea kosmetyki tej firmy byly drozdze w porownaniu z Neutrogena.
Jesli Neutrgena sie nie sprawdzi bede dalej szukala cytrusowej antybakteryjnej pianki Noxema,bo byla rewelacyjna.Nie przesuszala skory,ale fajnie ja oczyszczala,napinala i odswiezala.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 13:31   #847
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Są w USA dostępne pasty do zębów ELMEX?
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 16:11   #848
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Są w USA dostępne pasty do zębów ELMEX?
Ja niestety nie znalazlam, ale to nie znaczy ze ich nie ma. Poza tym jest duzy wybor past do zebow, wiec nie masz o co sie martwic. Jest ich tu wiecej niz w Europie. Chociaz ja tez tesknie za zielonym Elmexem.... a szczegolnie za plynem....
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 17:02   #849
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Ja tez niestety mam problem z pleckami.Najgorsze sa blizny,co prawda niewielkie,ale musze dlugo je opalac,zeby zakryc te wszystki niedoskonalosci.
Przez pewien czas uzywalam platkow nasaczonych firmy Noxema.Mialam cytrusowa pianke z tej serii do mycia twarzy i byla swietna,platki natomiast nie zabardzo mi podpasowaly.
Co do zeli do mycia ciala Neutrogeny z kwasem salicylowym...sama mam na nie ochotke i dzisiaj kupie.Widzialam zel pod prysznic i peeling.Chodzi wam o takie w pomaranczowych butelkach?Jesli tak to zdam sprawozdanie wieczorkiem.
Widzialam rozniez zel do mycia ciala z k.salicylowym firmy Oxe..yyyy nie pamietam nazwy,ale bylam zdziwiona powniea kosmetyki tej firmy byly drozdze w porownaniu z Neutrogena.
Jesli Neutrgena sie nie sprawdzi bede dalej szukala cytrusowej antybakteryjnej pianki Noxema,bo byla rewelacyjna.Nie przesuszala skory,ale fajnie ja oczyszczala,napinala i odswiezala.
Tak te pomaranczowe.Moj peeling mi sie juz skonczyl.Teraz kupie sobie cala serie.
Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Są w USA dostępne pasty do zębów ELMEX?
W UK tez nie widzialam tej pasty.Jak jestesm w Polsce to zaraz kupuje wieksza ilosc.Wiem ,ze sa we Francji tez wiec jak jestes tez tam to zaraz biore.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 00:41   #850
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

W polskich sklepach i aptekach znajdziesz je napewno,ale w tych typowych amerykanskich-nie sadze.Oczywiscie tyczy sie to pasty Elmex
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 04:27   #851
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dziewczyny macie jakies sprawdzone serumz vit C ktore mozna dostac w USA i zeby nie bylo drogie?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 10:38   #852
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Chyba jednak zrobię zapas Elmexu bo to najlepsza pasta jaką kiedykolwiek miałam
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 12:31   #853
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Elfiku moja skora chyba rowniez potrzebuje serum,nigdy nie uzywalam teg typu kosmetykow,ale kojarzy mi sie zastrzykiem witamin dla skory,dlatego chcialbym sprobowac.Na www.drugsotre.com jest spory wybor tego typu specyfikow,ja zdecydowalam sie na Avalon Organics-serum z witamina c.Wachalam inne kosmetyki z tej serii wooooooooooow pachna boska swiezymi cytrusami.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 01:09   #854
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Elfiku moja skora chyba rowniez potrzebuje serum,nigdy nie uzywalam teg typu kosmetykow,ale kojarzy mi sie zastrzykiem witamin dla skory,dlatego chcialbym sprobowac.Na www.drugsotre.com jest spory wybor tego typu specyfikow,ja zdecydowalam sie na Avalon Organics-serum z witamina c.Wachalam inne kosmetyki z tej serii wooooooooooow pachna boska swiezymi cytrusami.
Z tego co mi wiadomo to to serum Avalonu ma vit C w skladzie ale nie jest ona efektywna/stabilna.Zeby serum dobrze dzialalo musi miec w skladzie ascorbic acid/ascorbyl tetrasopalmitate.

Tutaj jest fajne ale ta cena
http://www.drugstore.com/products/pr...Y-PLST-0-BRAND

Znalazlam jeszcze to :
Fajny sklad-tylko witamina c prawie w srodku skladu czyli bedzie jej malo:
http://www.drugstore.com/products/pr...50&catid=27516


Jeszcze co do do kosmetykow avalonu-kiedys tak sie przejechalam na ich toniku ze od tamtego czasu nic z tej firmy nie probowalam-nie jest to firma dla wrazliwcow takich jak ja-pozatym prawie wszystkie ich produkty maja lawende w skladzie ktora mnie podraznia,niestety.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 01:15   #855
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Elfiku, ty to masz wiedze, szkoda ze jednak nie idziesz w tym kierunku.. a bycie kosmetyczka to tylko 600 godzin, czyli tylko 15 tygodni.. i moglabys ta wiedze wykorzystywac w swojej pracy
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 01:21   #856
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
Elfiku, ty to masz wiedze, szkoda ze jednak nie idziesz w tym kierunku.. a bycie kosmetyczka to tylko 600 godzin, czyli tylko 15 tygodni.. i moglabys ta wiedze wykorzystywac w swojej pracy
Dzieki Nineczka-ale wiedzy to ja wielkiej nie mam-poprostu duzo czytam na ten temat w internecie,no i oczywiscie mam manie na punkcie skladow ze wzgledu na moja b wrazliwa cereSklady analizuje jak pod lupa
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 02:06   #857
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja niestety naleze do tej grupy konsumentek,ktora przede wszystkim zwraca uwage na opakowanie,zapach,ktory jest dla mnie bardzo wazny.
Kto pomoze,kto pomozeSzukam odzywki,czegokolwiek do suchych,podatnych na puszenie sie wlosow.Jestem posiadaczka wlasnie takowych,sa dodatkowo grube,geste i dosc dlugie.Nie sa ani proste,ani krecone,cos pomiedzy.Mam dosyc zwiazywania ich w kucykMatrix nie pomagal,wszystkie Fructisy,Lorealy,Pantene. ..nic.Czasem zastanawiam sie nad kosmetykami przeznaczonymi dla afro-amerykanek.Boje sie jednak,ze takie specyfiki zbytnio obciaza wlosy i nie beda dzialac.Wczoraj kupialam Cholesterol Queen Helene-maske i coz...byc moze po pierwszym razie nie widac rezultatow.Dziewczyny pomocy!!!!!!!
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 16:36   #858
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Ja niestety naleze do tej grupy konsumentek,ktora przede wszystkim zwraca uwage na opakowanie,zapach,ktory jest dla mnie bardzo wazny.
Kto pomoze,kto pomozeSzukam odzywki,czegokolwiek do suchych,podatnych na puszenie sie wlosow.Jestem posiadaczka wlasnie takowych,sa dodatkowo grube,geste i dosc dlugie.Nie sa ani proste,ani krecone,cos pomiedzy.Mam dosyc zwiazywania ich w kucykMatrix nie pomagal,wszystkie Fructisy,Lorealy,Pantene. ..nic.Czasem zastanawiam sie nad kosmetykami przeznaczonymi dla afro-amerykanek.Boje sie jednak,ze takie specyfiki zbytnio obciaza wlosy i nie beda dzialac.Wczoraj kupialam Cholesterol Queen Helene-maske i coz...byc moze po pierwszym razie nie widac rezultatow.Dziewczyny pomocy!!!!!!!
Nie boj sie!!!
Ja tych kosmetykow uzywam.
Nawet ostatnio kupilam sobie taka odzywke ,zeby wlosy rosle zdrowe ,w zasadzie to kupilam to dla mojej corci ona jest mulatka i jest problem czasem z rozczesaniem jej wloskow.
Czasem jak wiem ,ze nigdzie nie wychodze na zewnatrz to klade sobie taka ozdywke i chodze w niej.My niestety nie mozemy nakladc ich tak jak ludzie czarni bo wyglada jakbys miala tluste wlosy.
Ale ja nie narzekam.Uwielbiam te sklepy ,mozna tam dostac duzo fajnych kosmetykow ,naturalnych.Nie tylko do wlosow.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 18:16   #859
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Wlasnie tego sie obawiam,ze moje wlosy beda wygladaly jak tluste,a tego oczywiscie nie chce.Nie wiem,czy kosmetyki dla afro-amer. sa bardziej nawilzajace,czy natluszczajace????
Chcialabym,zeby moje wlosy w koncu zaczely zyc!
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 18:25   #860
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Traci znalazlam gdzies na forum Twoja wypowiedz na temat odzywek do wlosow,ktore stosuja murzyni.Jakie odzywki polecasz?
Potrzebuje czegos co naprawde zacznie dzialac.Ostanio w metrze widzialam reklame calej serii kosmetykow do wlosow na bazie oliwy z oliwek,a Ty wlasnie pisalas cos o odzywce w spayu.Pamietasz jej nazwe?
Ja zawsze bylam ciekawa tych kosmetykow,ale jakos nigdy nie mialam odwagi zapytac o nie.Pozdrawiam
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 19:32   #861
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Traci znalazlam gdzies na forum Twoja wypowiedz na temat odzywek do wlosow,ktore stosuja murzyni.Jakie odzywki polecasz?
Potrzebuje czegos co naprawde zacznie dzialac.Ostanio w metrze widzialam reklame calej serii kosmetykow do wlosow na bazie oliwy z oliwek,a Ty wlasnie pisalas cos o odzywce w spayu.Pamietasz jej nazwe?
Ja zawsze bylam ciekawa tych kosmetykow,ale jakos nigdy nie mialam odwagi zapytac o nie.Pozdrawiam
A tak pamietam ,fajnie pachnie.
To jest link do BLUE MAGIC taka jakby konsystencja wazeliny ,tak jak pisalam wczesniej oni maja inne wlosy u nich nie widac a jak my zrobimy to tak jakby tluste byly ,ale ja uzywam tego ,przed myciem wlosow.Jak wiem ,ze np jutro nie bede wychodzic z domu to nakladam sobie na wlosy przez noc trzymam ,rano znowu nakladam a potem wieczorem myje wloski.
Czasem jak robie sobie kitke i chce miec wlosy przylizane to uzywam tego a nie np zelu.
http://www.pauls-hair-world.com/default.aspx?p=1261

To jest link do tego spreju o ktorym pisalam wczesniej OLIVE OIL.Ma fajny zapach i nablyszcza wlosy.Ale mi chodzi odzywianie a nie nablyszczanie chociaz wlosy nie sa takie matwe i jak sobie tak spryskasz wloski to nie wygladaja na akie tluste.
http://www.pauls-hair-world.com/default.aspx?p=1148

Naprawde jest tysiace kosmetykow.Musisz sobie isc do takiego sklepu i przejzec sobie na spokojnie.Kosmetyki do ciala sa tez super.
Ja uwielbiam te kosmetyki.
Czarni maja wlosy mocniejsze ,sztywniejsze wiec ich odzywki sa ciut silniejsze od naszych ale przedewszystkim sa naturalne .
Oliwa z oliwek czy kokos maja zbawienny wlyw ,duzo witamin.
Sprobuj.
W razie pytan pisz smialo chetnie pomoge.

Strona ktor linki podalam jest strona sklepu ale w Anglii mysle ,ze w USA tez one sa bo te kraje sa badzo podobne.
A jesli nie ma tych samych kompani to poprostu szukaj kosmetykow na bazie oliwki.

Edytowane przez traci
Czas edycji: 2008-06-15 o 20:14
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 20:26   #862
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Traci dzieki za odpowiedz.Probowalam mnostwa kosmetykow,tych dostepnych w drug store jak rowniez polecanych przez profesjonalistow.W zasadzie nie zauwazylam roznicy-wlosy jedynie latwo sie rozczesuja,maja przyjemny zapach,ale dalej musze zwiazywac je w kucyk,bo mam ich duzo.Nie uzywam suszarki,czy prostownicy,nie chce szkodzic moim wlosow,sa i tak suche.Teraz zabiore sie za kosmetyki,o ktorych piszesz.Byc moze one pomoga i w koncu bede mogla chodzic z rozpuszczonymi wlosami,bo sa geste,ciemne....i niestety trudne do ulozenia.
Mam jeszcze jedno pytanko-czego uzywaja czarnoskore dziewczyny,bo bardzo czesto ich wlosy wygladaja po prostu na bardzo tluste.Pytam tak tylko z ciekawosci.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:02   #863
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Traci dzieki za odpowiedz.Probowalam mnostwa kosmetykow,tych dostepnych w drug store jak rowniez polecanych przez profesjonalistow.W zasadzie nie zauwazylam roznicy-wlosy jedynie latwo sie rozczesuja,maja przyjemny zapach,ale dalej musze zwiazywac je w kucyk,bo mam ich duzo.Nie uzywam suszarki,czy prostownicy,nie chce szkodzic moim wlosow,sa i tak suche.Teraz zabiore sie za kosmetyki,o ktorych piszesz.Byc moze one pomoga i w koncu bede mogla chodzic z rozpuszczonymi wlosami,bo sa geste,ciemne....i niestety trudne do ulozenia.
Mam jeszcze jedno pytanko-czego uzywaja czarnoskore dziewczyny,bo bardzo czesto ich wlosy wygladaja po prostu na bardzo tluste.Pytam tak tylko z ciekawosci.
To sa wlasnie te olejjki one konsystencje maja takiej wazeliny dlatego uzywaja ,zeby wlosly byly nawilzone albo mialy polysk.Dlatego te wlosy sie tak swieca.
Ten co link Ci podalam to powinno pomagac na suche wlosy .
Kup sobie i rob sobie takie maski.Oprocz tego moze Ci wlasnie pomoc ten sprej.
Jesli nie znajdziesz tego to mi napisz ,postaram sie wyszukac jakis odpowiednikow.
Mysle ,ze wlasnie ten pierwszy link to kosmetyk dla Ciebie.
To jest przeznaczone do suchych wloskow.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:26   #864
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dzieki wielkie Traci.Ja niedaleko swojej pracy mam ten wlasnie sklep www.sallybeauty.com .Co prawda jeszcze w nim nie bylam,ale wybiore sie w tym tygodniu,bo maja spora oferte i mnostwo ciekawych kosmetykow.Ceny rowniez zachecajace.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 23:08   #865
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Candy-a probowalas kremu wygladzjacego do wlosow sunsilk(filotetowe opakowanie)?ja po nim mialam wlosy gladziutkie jak wyprasowane zelazkiem mimo ze z natury mam falowane i tez skonne do puszenia.Polecam ten krem




Ja dzisiaj nabylam ascorbic acid powder ,wode destylowana,butelke z ciemnego szkla i zabieram sie za robienie toniku z wit c

Bylam w tez w sally beauty-nabylam queen helene jojoba hot oil i placenta oil treatment do wlosow-maja znizke na produkty queen helene $1 off
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 23:27   #866
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Bardzo byłabym Ci wdzięczna .
Bylam na stoisku EL i niestety nie widzialam tego podkladu.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 00:24   #867
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Hej Elfiku.Wyprobuje krem,ktory mi polecilas.Ja tez mam wlosy falowane,bardzo geste i dosc sztywne.Dodatkowo pokutuja te moje nieszczesne wlosy,poniewaz nie raz fryzjerki bardzo mocno cieniowaly mi je.Sa jeszcze troche wystrzepione,choc od ostatniego cieniowania minal rok.Oczywiscie nigdy wiecej,jedyne co robie to podcianm koncowki.

Moja kolezanka z pracy polecila mi Placente,ktora kupilam w Sally Beauty(mam az dwa takie sklepy bliziutko mojej pracy),a dokladnie maske w saszetce.Nie zauwazylam zadnej radykalnej zmiany,ale byc moze dlatego,poniewaz uzylam ja jeden jedyny raz,a to za malo.Moja kumpela uzywa tego specyfiku regularnie,a musze przyznac,ze ma wlosy bardzo zdrowo wygladajace.

Dziewczyna w Sally Beauty polecila mi maske do wlosow Cholesterol Queen Helene,ktora wczesniej kupilam w Rite Aid.Uzylam tego specyfiku juz drugi raz i jest jakby nieco lepiej.Dodatkowo kupilam sobie Palmers Olive Oil Formula-olejkowa odzywka w spayu.Oczywiscie jest mocno natluszczajaca,wiec uzywam jej w niewielkich ilosciach.

Zastanawiam sie Elfiku nad odzywka w tubie Palmersa-Olive Oil Formula,moze uzywalas???
Wiem,ze maja tez w ofercie szampon z tej oliwkowej serii,oliwke w sparyu,ktora kupilam.

Mialas racje Elfiku Sally Beauty to swietny sklep,mozna znalesc tam mnostwo ciekawych kosmetykow i co najwazniejsze ceny sa bardzo zachecajace
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 16:48   #868
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Hej Elfiku.Wyprobuje krem,ktory mi polecilas.Ja tez mam wlosy falowane,bardzo geste i dosc sztywne.Dodatkowo pokutuja te moje nieszczesne wlosy,poniewaz nie raz fryzjerki bardzo mocno cieniowaly mi je.Sa jeszcze troche wystrzepione,choc od ostatniego cieniowania minal rok.Oczywiscie nigdy wiecej,jedyne co robie to podcianm koncowki.

Moja kolezanka z pracy polecila mi Placente,ktora kupilam w Sally Beauty(mam az dwa takie sklepy bliziutko mojej pracy),a dokladnie maske w saszetce.Nie zauwazylam zadnej radykalnej zmiany,ale byc moze dlatego,poniewaz uzylam ja jeden jedyny raz,a to za malo.Moja kumpela uzywa tego specyfiku regularnie,a musze przyznac,ze ma wlosy bardzo zdrowo wygladajace.

Dziewczyna w Sally Beauty polecila mi maske do wlosow Cholesterol Queen Helene,ktora wczesniej kupilam w Rite Aid.Uzylam tego specyfiku juz drugi raz i jest jakby nieco lepiej.Dodatkowo kupilam sobie Palmers Olive Oil Formula-olejkowa odzywka w spayu.Oczywiscie jest mocno natluszczajaca,wiec uzywam jej w niewielkich ilosciach.

Zastanawiam sie Elfiku nad odzywka w tubie Palmersa-Olive Oil Formula,moze uzywalas???
Wiem,ze maja tez w ofercie szampon z tej oliwkowej serii,oliwke w sparyu,ktora kupilam.

Mialas racje Elfiku Sally Beauty to swietny sklep,mozna znalesc tam mnostwo ciekawych kosmetykow i co najwazniejsze ceny sa bardzo zachecajace

Wyprobuj ten krem-na mnie b dobrze dzialal
Co do placenty to trzeba uzywac przez jakis czas zeby byl efekt-ja bede ekperymentowac z placenta queen helene.

Niestety nie uzywalam tej odzywki Palmersa
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 01:14   #869
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Co tu tak cicho Kobietki?
Ostatnio mialam ochotke na jakis fajny puderek brazujacy(kocham kosmetyki brazujace),ale powniewaz w portfelu swiecilo pustka zdecydowalam sie na puder firmy,ktorej raczej nie ufam N.Y.C Cosmetics.Oto link do zdejcia pudru,ktory kupilam Sweet Cheeksc http://www.newyorkcolor.com/whatsnew.../big_apple.cfm

Zdecydowalam sie na odcien ciemniejszy,ktory w opakowaniu wyglada PRZESLICZNIE.Nie znosze w pudrach brazujacych zbyt wielkich blyszczacych drobinek,ten N.Y.C owszem posiada,ale delikatne.Wszystko pieknie ladnie,w opakowaniu,niestety na buzce-zolcPuder kosztowal mnie $5 i bedzie tylko gadzetem w mojej kosmetyczce.Tak wiec odradzam,choc wyglada kuszaco.

Kupilam sobie tez ostanio szampon i maske wygladzajaca Redkena i powiem szczerze,ze to bardzo przyzwoite produktyi.Wygladzaja wlosy w widoczny sposob,oczywiscie cudow nie ma,ale roznice zauwazylam.

Ps.Znacie jakis fajny puder brazujacy????
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 22:05   #870
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Nikt tu ostanio nie zaglada.
Kto wie,czy w USA dostane swoj ulubiony korektor pod oczy
L'Oreal, Touche Magique (Korektor rozświetlający)?????:conf used:

Tak wyglada http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8600
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 15:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.