Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 21:28   #841
kociamborek
Raczkowanie
 
Avatar kociamborek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 416
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
A ja jestem wku#$@%^$# na maksa.
Byliśmy u lekarza i Mała ma obturacyjne zapalenie oskrzeli
ojoj, zdrowka dla corci!

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
i w ogole jestem przeszczesliwa jak moj organizm reaguje na ograniczenie karmienia piersi maleja, ja chudne(2kg juz), na widok slodyczy robi mi sie niedobrze( wczesniej bym mogla tylko same slodycze jesc)i w ogole nie mam apetytu takiego jak podczas sciagania wszystkich dawek mleka.
ja wlasnie tez mam straszna ochote na slodkie ale nawet szybko schudlam karmiac piersia i teraz mam mniej niz przed ciaza, ciekawe jak to bedzie jak przestane karmic
Fajnie Maja wyglada w krzesełku!

Cytat:
Napisane przez zabcia87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
hej mam nadzieje, że samopoczucie sie poprawi
Ja wychodze na spacery normalnie, najwiekszy mroz w jakim spacerowalismy to -8 tylko przewaznie slysze jakies komentarze czy sie nie boje ze mi dziecko zamarznie itp. Ach te baby na wsi, one chyba trzymaly cala zime dzieci pod pierzyną

Cytat:
Napisane przez @aneczka@ Pokaż wiadomość
Chciałam do Was dołączyć i się przywitać
Witaj sliczny smieszek z Twojej corci!


Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Byłam dziś u lekarza i co i mam zapalenie oskrzeli
Kurcze co to za plaga choróbsk. Zdrówka!

Cytat:
Napisane przez AGAMARCIO Pokaż wiadomość
A czy za mną ktoś tu tęskni choć odrobinkę?
pewnie, że tak

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
no i dzwonil ze chyba bedzie teraz dluzsza robota i ze nie bedzie zjazdow wiec zabierze mnie i Hubcia najprawdopodobniej do holandii
My tez caly czas czekamy az tz znajdzie wieksze mieszkanko zebysmy mogli razem wyjechac, mamy nadzieje ze w styczniu w koncu sie uda, bo ja na poczatku lutego musialabym zlozyc wniosek o wychowawczy a tak pojde do pracy na 1/2 etatu (oby nie )

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
a tu wedle zyczenia misio w krzeselku i w bonusie w nowym foteliku (jeszcze w pizamie )
Misio jest boski!

olak11
witaj z powrotem fajnie, ze wyjazd udany i kciuki za jutrzejsza rozmowe

Moj Oliś juz niby spi ale cos sie co chwile kreci, chyba go brzuszek pobolewa bo od wczoraj nie moze zrobic kupki i baczki robi z wysilkiem o intensywnym zapaszku :/
kociamborek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:39   #842
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

ania, misiek jest
wiolek, może założymy jakąś firmę wysyłającą tż do pracy za granicę?? kontrakty na 5 lat
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:40   #843
@aneczka@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Jak Wy dużo już innych pokarmów dajecie. Emi jest tylko na cycku i zaczęłam jej wprowadzać owoce na zmianę z zupkami. Je chętnie chociaż lepiej smakują jej warzywka
Nadal karmię na żądanie i różnie bywa raz je co godzinę raz co dwie w dzień max miała chyba przerwę 4 godzinną. Zupkę ewentualnie deserek daję jej około 12 - nawet jak zje cały słoiczek to i tak przysysa się do cyca
Dziś ma jakieś napady płaczu zastanawiam się czy to nie zęby bo bawi się gada i nagle ryk wielki i za chwilę znowu ok. Dałam jej teraz na noc syropek.
@aneczka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:44   #844
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

hej dziewczynki oj długooo nas nie było,ale święta potem sywlester i teściowie którzy codziennie u Nas gościli...ehh padnięta jestem,a przede mną drugie święta...
Moja niunia skończyła pół roczku!!!jeju jak to szybko minęło..za szybko
Sylwester spędziliśmy u znajomych-zmuła niestetyŚwięta ok,nie ma co narzekać..Od 10 stycznia idę do pracy-od 5.30 do 13.00 więc nie tak źle...Jutro Was nadrobięMam nadzieję,że wybaczycie
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:59   #845
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Anoxa w sumie fajnie, ze pojedziecie, bo bedziecie razem a z domem to duzo roboty, moze jak troche Hubcio podrosnie

Modro wazne, zeby ulge przynosil inhalator malej, mam nadziejem\, ze pomoze.
Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
a

a tu wedle zyczenia misio w krzeselku i w bonusie w nowym foteliku (jeszcze w pizamie )
oby to chodzilo o picie mam nadzieje, ze sie wyspicie w koncu, bo i wy sie meczycie i Misiek pewnie tez niewyspany przez to czeste budzenie sie.
a mialam wczesniej Ci napisac, ze tez bym ten kolor wybrala fotelika tego jest swietny a Maja pierwsze co jak ja posadzilam w krzeselku to tez ten blat zaczela gryzc Misio super jak zwykle
Ola kciuki a czym Ty sie wlasciwie zajmujesz?
Wiolek a Ty nie bylas w Grecji na wakacjach? Gdzie bylas w podrozy poslubnej? Moze jest szansa jeszcze, ze tz sie ogarnie lub pojedzie za granice i
Kociamborek kciuki aby tz znalazl mieszkanko wieksze
__________________
Maja

Maciuś

Edytowane przez niezawsze
Czas edycji: 2011-01-04 o 22:00
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 22:12   #846
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
ale wymyslil
ale neta bedziesz miala co? nie zostawisz nas


a tu wedle zyczenia misio w krzeselku i w bonusie w nowym foteliku (jeszcze w pizamie )
wlasnie tego sie obawiam najbardziej bo chyba nie a dzwonil i mowil ze gdzies za trzy tyg by przyjechal no i musi kupic busa bo osobowka sie nie zabierzemy

trzymam kciuki zeby herbatka pomogl

a Misiek rewelacyjny kurcze jak widze go takiego usmiechnietego jeszcze te wloski zaczesane na bok gdy bym byla mlodsza... az ciezko mi uwierzyc to ze tak sie meczyl na poczatku a pamietasz jak sie martwilas ze sie nie usmiecha? teraz chyba nadrabia jest rewelacyjny! no i musial sprobowac nowego krzeselka a fotelik tez super a Miskowi jak wygodnie

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
a właściwie to nie wiem bo jutro idę na rozmowę do innej firmy i może uda sie zmienić (chciałabym ze względu na bliższą siedzibę). Trzymajcie zatem kciuki
kciuki trzymam a moze za szybko ten obiadek po cycu o dlatego calego nie zjada

wiolek
odnosnie tz'ta to fakt moge na nim polegac wiadomo ze ma tez minusy ale on sobie wiele celow stawia i uwaza ze to jego zadaniem jest dbanie o nas i zapewnianie nam wszystkiego wczesniej przez 4 i pol roku tkwilam w zwiazku gdy to ja musialam o wszystkim mysle tak jak piszesz ja musialam byc facetem jak brakowalo pieniedzy tez ja musialam kombinowac prosic rodzine o pozyczke itd ale wiem teraz jakie to bylo glupie tymbardziej ze wiem ze tamten facet nie byl tego wart a wracajac do mojego meza to czasem az nadgorliwy teraz mi powiedzial jeszcze ze do jego powrotu mam napisac sobie biznes plan

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

niezawsze mam nadzieje ze mu to wybije z glowy chyba ze zaczniemy srakac pieniedzmi ze postawimy nowy przeprowadzimy sie i dopiero ten sprzedamy bo narazie on planuje kolo 100tys odlozyc sprzedac ten i cos fajnego postawic z jednej strony fajnie ale z drugiej przeraza mnie taka opcja

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

zastanawiam sie nad tym krzeselkiem do karmienia ale glownie dlatego ze ma ono pokrycie z materiału a nie ceratki http://allegro.pl/35-krzeselko-do-ka...392107966.html mysle jeszcze nad tym co siala i papi kupily http://allegro.pl/krzeselko-do-karmi...392827980.html te zabki mi sie podobaja
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 22:33   #847
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
mysle jeszcze nad tym co siala i papi kupily http://allegro.pl/krzeselko-do-karmi...392827980.html te zabki mi sie podobaja
To ne jest nasze krzesełko.. tylko tapicerkę ma taką samą ale w budowie jest inne - moje ma regulowany kąt nachylenia podnóżka i regulacja samego oparcia na stópki też jest 3 poziomowa - to taka najbardziej rzucająca mi się w oczy różnica.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 22:41   #848
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Anoxa fajne te krzeselka zielony kwiatek wzor mi sie podoba
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 23:11   #849
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Macie chyba rację dziewczyny z ta porą podawania zupki, chyba za szybko... jutro dzień rozregulowany ale pojutrze postaram się później dać.

niezawsze ja mam nudną pracę w finansach generalnie pracuję jako specjalista tylko w centrali a nie w obsłudze klienta
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 02:27   #850
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
Moja niunia skończyła pół roczku!!!jeju jak to szybko minęło..za szybko
Od 10 stycznia idę do pracy-od 5.30 do 13.00 więc nie tak źle...Jutro Was nadrobięMam nadzieję,że wybaczycie
za pol roczku
To chyba jako jedna z pierwszych tutaj wracasz juz do pracy!

Cytat:
Napisane przez kociamborek Pokaż wiadomość
My tez caly czas czekamy az tz znajdzie wieksze mieszkanko zebysmy mogli razem wyjechac, mamy nadzieje ze w styczniu w koncu sie uda, bo ja na poczatku lutego musialabym zlozyc wniosek o wychowawczy a tak pojde do pracy na 1/2 etatu (oby nie )
to trzymam kciuki, aby sie udalo

Cytat:
Napisane przez AGAMARCIO Pokaż wiadomość
A czy za mną ktoś tu tęskni choć odrobinkę?
ale przeciez w klubie bywalas

Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość
O dzieki, jak milo. A z tym siedzacym obok marudzacym tz-tem to az sie nie chcialo pisac.
aaa teraz rozumiem

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
no i dzwonil ze chyba bedzie teraz dluzsza robota i ze nie bedzie zjazdow wiec zabierze mnie i Hubcia najprawdopodobniej do holandii
wow, to Hubcio bedzie mial wycieczke

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
chcialabym takiego mieć bo u mnie w domu to ja muszę być facetem
to mam pomysl znajdz mu jakas robote za granica i tam wyslij
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 08:11   #851
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość


to mam pomysl znajdz mu jakas robote za granica i tam wyslij
hehe tez taki pomysl mialam juz w klubie

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

zapisalam Maje do pediatry na 14, bo cos mi rzezi i czue jak dodytak klatki taki chrobot, wiec boje sie, ze jej glutki splynely na dol do oskrzeli, do kina nie ide dzis, bo gamonie sie pomylili i ten sam film ma byc co w zeszlym tygodniu
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 08:13   #852
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
To ne jest nasze krzesełko.. tylko tapicerkę ma taką samą ale w budowie jest inne - moje ma regulowany kąt nachylenia podnóżka i regulacja samego oparcia na stópki też jest 3 poziomowa - to taka najbardziej rzucająca mi się w oczy różnica.
a jednak jestes dzieki za uwagi a bylam pewna ze to to samo a mam prosbe mozesz do waszego link podeslac

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Anoxa fajne te krzeselka zielony kwiatek wzor mi sie podoba
a mi zielony groszek

i teraz sie zastanawiam nad tym na ile istotny jest ten podnozek bo w sumie wlasnie na ten pierwszy bym sie zdecydowala
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 08:26   #853
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
Od 10 stycznia idę do pracy-od 5.30 do 13.00 więc nie tak źle...Jutro Was nadrobięMam nadzieję,że wybaczycie
Ja pracuję od jutra, na razie przez dwa miesiące potem zobaczymy. 2 razy po 2 godz w biurze, reszta w domu, w sumie pół etatu, i ciekawa jestem jak mi wyjdzie organizacja czasu, na pewno muszę zacząć wcześniej wstawać, żeby ogarnąć wszystko w domu na cały dzień.
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 08:58   #854
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
do kina nie ide dzis, bo gamonie sie pomylili i ten sam film ma byc co w zeszlym tygodniu
ja mialam isc, ale bylam przekonana, ze dzis wtorek i przygotowywalam sie na jutro glupia ja
Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
Ja pracuję od jutra, na razie przez dwa miesiące potem zobaczymy. 2 razy po 2 godz w biurze, reszta w domu, w sumie pół etatu, i ciekawa jestem jak mi wyjdzie organizacja czasu, na pewno muszę zacząć wcześniej wstawać, żeby ogarnąć wszystko w domu na cały dzień.
o super, ze sie zgodzili pozwolic Ci pracowac w domu!!!tez jestem ciekawa jak Ci wyjdzie praca i czy bedziesz do nas zagladac. a w jakiej branzy pracujesz?

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

aaa! Ada wczoraj nauczyla sie przekrecac z brzuszka na plecki ale umie tylko w prawo)hehe

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

powiedzcie,jak gotujecie kaszke manna? ja planuje zaczac od dzis, ale nie wiem jak gotowac... w koncu chce zaczac od 1 lyzeczki
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:23   #855
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
o super, ze sie zgodzili pozwolic Ci pracowac w domu!!!tez jestem ciekawa jak Ci wyjdzie praca i czy bedziesz do nas zagladac. a w jakiej branzy pracujesz?
w sumie chyba można to nazwać kulturalną, przy portalu internetowym o kulturze, dlatego w domu da się, ale teraz będę pracować tylko na zlecenie, póki mały nie pójdzie do żłobka, bo tak bym musiała wracać do biura, więc takie rozwiązanie lepsze. nie ma socjalu ale jest kasa i siedzenie w domu, coś za coś. no i na razie na dwa miesiące, potem zobaczymy, ale liczę, że tak zostanie, bo ewentualny żłobek od września.

Edytowane przez entertete
Czas edycji: 2011-01-05 o 09:46
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:38   #856
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
oby to chodzilo o picie mam nadzieje, ze sie wyspicie w koncu, bo i wy sie meczycie i Misiek pewnie tez niewyspany przez to czeste budzenie sie.
a mialam wczesniej Ci napisac, ze tez bym ten kolor wybrala fotelika tego jest swietny a Maja pierwsze co jak ja posadzilam w krzeselku to tez ten blat zaczela gryzc Misio super jak zwykle
my chcielismy ten czarno-srebrny ale nie bylo akurat w sklepie. ale ten tez mi sie podoba
nie chodzilo o picie dzisiejsza noc wykonczyla nas oboje i juz mamy dosc

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
wlasnie tego sie obawiam najbardziej bo chyba nie a dzwonil i mowil ze gdzies za trzy tyg by przyjechal no i musi kupic busa bo osobowka sie nie zabierzemy

trzymam kciuki zeby herbatka pomogl

a Misiek rewelacyjny kurcze jak widze go takiego usmiechnietego jeszcze te wloski zaczesane na bok gdy bym byla mlodsza... az ciezko mi uwierzyc to ze tak sie meczyl na poczatku a pamietasz jak sie martwilas ze sie nie usmiecha? teraz chyba nadrabia jest rewelacyjny! no i musial sprobowac nowego krzeselka a fotelik tez super a Miskowi jak wygodnie

no pamietam jak sie nie usmiechal a teraz sie cieszy do wszystkiego wlosy musze mu zaczesywac bo ma strasznie dlugie na czubku glowy. ja bym mu najchetniej obciela ale damian sie nie zgadza

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
niezawsze ja mam nudną pracę w finansach generalnie pracuję jako specjalista tylko w centrali a nie w obsłudze klienta
o to podobna prace mamy
kciuki zacisniete

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
j

aaa! Ada wczoraj nauczyla sie przekrecac z brzuszka na plecki ale umie tylko w prawo)hehe

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

powiedzcie,jak gotujecie kaszke manna? ja planuje zaczac od dzis, ale nie wiem jak gotowac... w koncu chce zaczac od 1 lyzeczki
dla Ady
ja nie gotuje manny. kupilam z bobovity i jej nie trzeba gotowac

dziewczyny ktorych maluchy juz sie podciagaja do stania powiedzcie kiedy obnizylyscie poziom w lozeczku? bo ja sie zastanawiam czy juz nie obnizyc. po tej akcji z lozkiem jestem przewrazliwiona

misiek nie chce jesc mleka pociagnie troche i wywala reka utelke. nie wiem o co mu chodzi. wczoraj kaszki nawet nie chcial jesc wieczorem. czy to mozliwe ze przez to ze sprobowal innego jedzenia i co ja mam robic. wogole mu mleka nie dawac tylko obiadki i owocki?
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:45   #857
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
Ja pracuję od jutra, na razie przez dwa miesiące potem zobaczymy. 2 razy po 2 godz w biurze, reszta w domu, w sumie pół etatu, i ciekawa jestem jak mi wyjdzie organizacja czasu, na pewno muszę zacząć wcześniej wstawać, żeby ogarnąć wszystko w domu na cały dzień.
Eh co ja bym dała aby u mnie się dało pracować w domuw każdym bądź razie życzę powodzenia!

Ja na samą myśl o powrocie do pracy mam ciarki,chociaż teraz od 10stycznia do 22 mąż z małą siedzi w domku a potem 2 tyg moja mama (jest nauczycielką i ma ferie)no i od 14 lutego prywatny żłobek (monitorowany)ale i tak się denerwuję..
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:47   #858
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

aniaa a zęby? ciężke noce, odmawianie jedznenia????
u nas spokój, nic nie widać.
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:49   #859
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

ja dziś śmigam do gina..jakiś czas temu odstawiłam tabletki (starsznie źle się czułam,non stop krwawiłam i zero ochoty na sex...)jechaliśmy na gumkach,ale 2 tyg temu(tuż przed spodziewanym okresem)nam na finiszu pękła...no i okresu ani widu ani słychu...żartuję do męża,że Dawidek nam się szukuje;p (bo chciałabym mieć kiedyś synka o tym imieniu )ale mam nadzieję jednak,że za rok,dwa a nie jeszcze teraz...
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 09:51   #860
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
aniaa a zęby? ciężke noce, odmawianie jedznenia????
u nas spokój, nic nie widać.
o wlasnie!!! moze to to?

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
ja dziś śmigam do gina..jakiś czas temu odstawiłam tabletki (starsznie źle się czułam,non stop krwawiłam i zero ochoty na sex...)jechaliśmy na gumkach,ale 2 tyg temu(tuż przed spodziewanym okresem)nam na finiszu pękła...no i okresu ani widu ani słychu...żartuję do męża,że Dawidek nam się szukuje;p (bo chciałabym mieć kiedyś synka o tym imieniu )ale mam nadzieję jednak,że za rok,dwa a nie jeszcze teraz...
ale by bylo!!!a nie myslalas, zeby test zrobic?

moja ada wlasnie lezy na kocu i gada do pingwina z fishera
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:56   #861
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
misiek nie chce jesc mleka pociagnie troche i wywala reka utelke. nie wiem o co mu chodzi. wczoraj kaszki nawet nie chcial jesc wieczorem. czy to mozliwe ze przez to ze sprobowal innego jedzenia i co ja mam robic. wogole mu mleka nie dawac tylko obiadki i owocki?
moja miała tak dwa dni (dawałam obiadki i dalej wciskałam mleko,piła około 20-30ml)..potem przeszło i znów jadła mleczko..od czasu do czasu ma takie fazy,że np na wieczór kaszki nie chce lub rano mleka..nie wiem od czego to zależy...

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
ale by bylo!!!a nie myslalas, zeby test zrobic?
agravko robiłam już 3 (żaden nie wyszedł pozytywny)ale przy Patrycji też mi nie wyszedł pozytywny mimo,że byłam w 9tc ciąży
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:58   #862
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
...powiedzcie,jak gotujecie kaszke manna? ja planuje zaczac od dzis, ale nie wiem jak gotowac... w koncu chce zaczac od 1 lyzeczki
JA ROBIĘ TAK
do 120 ml zagotowanej wody wsypuję 2 miarki manny mieszam zeby nie było grudek wkładam do mikrofali na chwilkę jak się podnosi otwieram mikrofalę mieszam i znów do mikro.. mieszam przelewam do butelki dolewam zimnej przegotowanej wody do 180 i wsypuję mleczko 6 miarek mieszam daję w butli aventu i smoczkiem I II III
tak wygląda moja wersja
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 10:12   #863
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez glooria Pokaż wiadomość
JA ROBIĘ TAK
do 120 ml zagotowanej wody wsypuję 2 miarki manny mieszam zeby nie było grudek wkładam do mikrofali na chwilkę jak się podnosi otwieram mikrofalę mieszam i znów do mikro.. mieszam przelewam do butelki dolewam zimnej przegotowanej wody do 180 i wsypuję mleczko 6 miarek mieszam daję w butli aventu i smoczkiem I II III
tak wygląda moja wersja
ale ja chcialam do obiadku dodac...
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 10:13   #864
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
aniaa a zęby? ciężke noce, odmawianie jedznenia????
u nas spokój, nic nie widać.
no wlasnie nie wiem nie widac ani nie czuc zeby sie cos mialo pojawic.

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
moja miała tak dwa dni (dawałam obiadki i dalej wciskałam mleko,piła około 20-30ml)..potem przeszło i znów jadła mleczko..od czasu do czasu ma takie fazy,że np na wieczór kaszki nie chce lub rano mleka..nie wiem od czego to zależy...
mam nadzieje ze miskowi tez przejdzie
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 10:18   #865
zabcia87
Raczkowanie
 
Avatar zabcia87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 131
GG do zabcia87
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Hej wszystkim u Nas nocka w miarę ok 2 razy pobudka z płaczem bo smok gdzieś uciekł ;/ ... z tego co widze to większość z Was podaje jeden słoiczek zupki a tam jest chyba 130 gram... ja dodaję do marchewki ze słoiczka ziemniaka i pietruszkę, odmierzam w butli gdzieś tak 150, przelewam do miseczki i daję łyżeczką, połowe zjada łyżeczką a potem jest płacz i tylko butla, chodziaż wczoraj i przedwczoraj zjadła łyżeczką wszystko... a teraz po przeczytaniu Was, zastanawiam się czy aby nie zaduzo tej zupki daję... co do mleka to pediatra mi powiedzial że na jej wage to nie jada za dużo (według schematu na opakowaniu)... ale nie umiem jej ustalić porcji tej zupki;/ .... siala może i masz rację co do tej kaszki rano, może i te 2 miarki sa niepotrzebne (dawałam bo pediatra powiedział zebym rano i wieczorem dawała kaszkę) ... a co spacerów, to wcześniej z nią nie wychodziłam, bo miała bardzo intensywny katar a wtedy było ok -10 więc nie chciałam bardziej przeziębić, a teraz ja jestem chora i gorączkuję... a do tego dochodzi utrudnienie z zaśnieżonymi chodnikami na maksa, a dla mnie to jest mega wysiłek jesli chodzi o moje serce... w domu Ją ledwo nosze z pokoju do pokoju .... a co do zupek to na prawde staram się jej dawać łyżeczką, bo deserki ładnie mi zjada z łyżeczki a przy zupce jak zje połowe to zaczyna płakać

piszecie o swoich tż-etach, że Was wkurzają ... ja nie jestem mężatką, ale niby zyjemy razem, mieszkamy u moich rodziców, ja mam rentę 500 zł miesięcznie, z czego opłacam tel i internet ... On ma wypłate ok 2000 zł a cięzko mi jest się doprosić żeby dla Małej pokupował wszystkie potrzebne rzeczy typu mleko, pampersy, marchewkę, kleiki itp. ciąglę słyszę, że on nie ma ;/ dla moich rodziców do życia się tez nie dokłada, moja mama powoli ma dośc tej sytuacji.... facet 27 lat a nie potrafi utrzymać rodziny jestesmy ze sobą od 3 lat ... i wpadliśmy ... a teraz się zastanawiam, czy jest sens byc razem tylko ze wzgledu na dziecko... bo po co skoro ciągle się kłócimy i nie potrafi utrzymac rodziny ......... a co do dołka od 6 lat, nie pamiętam która z Was się o to pytała chyba niezawsze widzisz ... choruję poważnie na serce od 9 roku życia... przez 6 lat słyszalam że jestem zdrowa, ze nic mi nie jest, a z roku na rok byłam coraz słabsza.... gdybym pod koniec tego 6 rku leczenia się nie dostała się po znajomości do centrum zdrowia dziecka to nie było by mnie teraz tutaj ... a jak już się dostałam to zaczęli mnie leczyć, ale żadne leki nie pomagaly, więc postanowili mi wszczepic kardiowerter-defibrylator, a jak wszczepili, to po 2 miesiącach okazało się, ze elektroda wypadła z żyły i przebiła mi serce na wylot... zyłam przez 2 miesiące z dziura na wylot (tak jak po strzale z pistoletu) w dniu swoich 17 urodzin byłam operowana, lekarze dawali mi 5 minut życia, mówili między soba badając mnie, że nie przeżyję... słyszalam każde wypowiedziane słowo ... operacja się udała, ale ten durny aparat musza mi zmieniać co 4-5 lat i ciągle operacja przy zmianie .... od 3 klasy gimnazjum uczyłam się w domu, zero kontaktu z otoczeniem, ciągłe siedzenie w domu... po maturze podjełam sie pracy biurowej jako osoba niepełnosprawna (szef dostawal dofinansowanie) przez pracę straciłam rentę i szef mnie zwolnił, bo już nie dostawał kasy na mnie .... rente udało mi sie odzyskać ale tylko przez sąd i od tamtej pory nie mogę się podjąć żadnej pracy ... siedze jak ten kołek w domu w 4 ścianach, jak nie było jeszcze zimy to wychodziłam na dwór z córeczką, ale i tak musial mi ktoś ją znieść z 4 piętra a potem wnieść .... dlatego mam piekielnego doła i nie radze sobie z własnymi problemami ....

wiem nie powinnam tego wszystkiego pisać i się użalać nad sobą, bo niby po co? .... nie zrozumcie mnie źle, nie chcę wzbudzić współczucia .... absolutnie .... przepraszam ....
zabcia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 10:20   #866
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Kurcze tak piszecie, że dzieci wam się po nocach budzić zaczęły i np. wstajecie raz dwa razy w nocy i jesteście nie tomne a ja wam zazdroszczę, i co byście powiedziały gdyby wasze pociechy budziły sie tak jak moja niunia co dwie godziny bez względu na to ile zje i czy to jest pierś czy mm, a po 4 to już co godzinę chce cyca pocyckać i za chiny ludowe nie da się jej oszukać smoczkiem. Teraz to jeszcze pół bidy ale w luty do pracy wracam i to na 6 godzinę więc już chyba wogóle sypiać nie bedę.
Moja też ma problemy ze spaneim, wstaję do niej tak często że już czasem tracę rachubę. Najgorsze jest to że też wracam do pracy 24 stycznia, i po miesiącu pracy i nocnego wstawania bedę spała już na stojąco
Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
nie chodzilo o picie dzisiejsza noc wykonczyla nas oboje i juz mamy dosc
u mnie też noc koszmarna, doszłam do wnosku że może jakaś stara baba urzekła mi dziecko!! niby nie wierzę w zabobony ale w takiej sytuacji już wszystko sobie wkręcam, jak tu odczynić uroki????? ehh
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 10:22   #867
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
ale ja chcialam do obiadku dodac...
to tak samo tylko zamiast dolewać wodę to dodaj obiadek lub jak gotujesz zupkę to dosyp do gotującej się zupki, wymieszaj i zagotuj kilka minut
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 10:32   #868
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez zabcia87 Pokaż wiadomość
piszecie o swoich tż-etach, że Was wkurzają ...
strasznie duzo przeszlas... czytalam z otwarta buzia. ale zyjesz i masz coreczke wiec nie wolno sie zalamywac
co do tz to moze rzeczywiscie nie ma to sensu skoro nie potrafi stac sie odpowiedzialnym ojcem i partnerem.


Cytat:
Napisane przez nokardia Pokaż wiadomość

u mnie też noc koszmarna, doszłam do wnosku że może jakaś stara baba urzekła mi dziecko!! niby nie wierzę w zabobony ale w takiej sytuacji już wszystko sobie wkręcam, jak tu odczynić uroki????? ehh
moja mama lize czolo i spluwa na boki
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 10:35   #869
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
a jednak jestes dzieki za uwagi a bylam pewna ze to to samo a mam prosbe mozesz do waszego link podeslac
ależ proszę bardzo:
http://allegro.pl/listing.php/search...zeselko+chuchu

zabcia - straszna historia.. współczuję i mam nadzieję, że dalej będziesz tak dzielnie sobie radzić
Wiesz.. ja podobnie jak wiolek - też muszę być mężczyzną w tym domu :[
i gdybym miała więcej rozumu w głowie to wcale bym ślubu nie brała bo mogłabym w każdej chwili powiedzieć, że odchodzę i dowidzenia.. a teraz niejako jestem uziemiona na własne życzenie.
Choć jak braliśmy ślub to nie było tak źle jak teraz..
I gdybyśmy teraz żyli bez ślubu to raczej wyniosłabym się do rodziców..albo tż zostawiłby mi to mieszkanie i wróciłby do babci.

aaahhh a co do karmienia.. możesz dawać całą zupkę (125-130ml) ja jeszcze niekiedy dobijam mlekiem jak mały ma głodomorrę
A kaszkę możesz dawać bo czemu nie ale jeśli twoje dziecko waży dobrze, nie ma niedowagi to możesz niepotrzebnie utuczyć.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2011-01-05 o 10:37
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 10:38   #870
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

żabcia współczuję .... i trzymam kciuki żeby jakoś się wszystko ułożyło
a co do tż to naprawdę jakis dziwny... ja jestem ze swoim ok11 lat nie jesteśmy małżeństwem ale może niedługo ... w każdym razie mieszkamy w uk i o zarabia a ja mam macierzyński ale jeszcze nigdy nie prosiłam go o pieniądze ... a jak jadę sama na zakupy to daje mi swoją kartę... żebym poszalała, wszystkie zakupy zabawki ubranka kupujemy razem chyba że jestem sama na zakupach myślę że musisz z nim pogadać ... bo taka sytuacja szkodzi przede wszystkim tobie a za czym idzie tez dziecku i tak w kółko ... musisz sama wiedzieć czego chcesz ...
trzymam kciuki i zdrowia życzę
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.