Moc pozytywnego myślenia - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-28, 22:36   #841
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
O kurcze, to chyba musze zalozyc zeszyt Dziekuje za odpowiedz
No ja mam osobny zeszyt do afirmacji
I na początek dobrym pomysłem jest korzystanie z strony http://www.afirmacje.pl/
Na pewno znajdą się tam afirmacje na interesujący nas temat i będziemy mieli pewnosć,że są poprawnie ulożone,bez żadnych 'haczyków' które podświadomość mogła by inaczej odebrać

Świetnie jest przed pisaniem afirmacji zrobić 20 połączonych oddechów-może wkleję cytat z jakiejś strony:
'Metoda „20 połączonych oddechów” w 4 zdaniach:
Znajdź ciche miejsce i usiądź wygodnie. Oddychaj przez nos: cztery pełne głębokie oddechy jeden po drugim (nie rób przerwy pomiędzy wdechem a wydechem), piąty oddech wolniejszy i przedłużony. Wykonaj cztery takie serie.'
Gdyby ktoś był zainteresowany świadomym oddychaniem- http://www.berckana.pl/cud_site.htm
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 00:26   #842
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
No ja mam osobny zeszyt do afirmacji
I na początek dobrym pomysłem jest korzystanie z strony http://www.afirmacje.pl/
Na pewno znajdą się tam afirmacje na interesujący nas temat i będziemy mieli pewnosć,że są poprawnie ulożone,bez żadnych 'haczyków' które podświadomość mogła by inaczej odebrać
no jak połączyć afirmowanie kasy, związku, sukcesu i ogólnie powodzenia w życiu? ;p
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 07:26   #843
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
O kurcze, to chyba musze zalozyc zeszyt Dziekuje za odpowiedz

ale to jest bardzo przyjemne

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
no jak połączyć afirmowanie kasy, związku, sukcesu i ogólnie powodzenia w życiu? ;p

jak? oto przykłady?

1.JA Ash , mam wspaniałaą prace, która mnie zadowala całkowice finansowo.

2.Boskie światło we mnie rozjaśnia każdą chwilę mego życia.


Kasa, zwiazek, sksec to chyba juz powodzenie sie w zycu? Nie da sie od razu zaafirmowac wszystkiego, trzeba zaczac od malych rzeczy zawazyc ich skutek ze faktycznie przynosza rezultaty, i zaczac wtedy afirmowac np. prace

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez amorkaa Pokaż wiadomość
LaylaDamment i Marseille - może Wy odpowiecie na moje pytanie zadane wyżej? tzn co o tym sądzicie? Celestia już się wypowiedziała a jestem ciekawa co o tym myślą inni

Faktycznie jest tak, że jesli o kims myslimy nagle sie odzywa. Zwróć uwage, co w tym momencie pomysłałas o niej. Jesli to byly mile wspomnienia, pozytywne mysle to PP zadziałało. Chyba wszystkie o tym wiecie, żeby ono zadziałało musimy sie po czuc ''cholernie'' fajnie.


Co do tego czy PP wpływa na drugie osoby to odpowiadam że Nie. Działa to w ten sposob, że jesli ty poczujesz sie naprawde wspaniale w swoim ciele, jestem szczesliwa z tego co robisz i kim jestes, wydzielasz pozytywna energie od siebie i wtedy nastepuje przyciaganie byc moze nawet tych osob ktore chcesz. Pamietaj, jesli chcesz przyciagnac ta druga osobe to nie mysl o tym non stop daj troche na luz zapomnij i tym, wystarczy, ze uwierzysz, że ona to Ciebie wroci i napewno sie tak stanie

Chyba dobrze Tobie, to wytłumaczyłam, zapytam sie pozniej dokladniej specjalistki
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 07:58   #844
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
no jak połączyć afirmowanie kasy, związku, sukcesu i ogólnie powodzenia w życiu? ;p
Można pisać kilka afirmacji na raz,ale nie wolno przesadzić,w końcu podświadomość nie będzie nadążać gdybyśmy pisali np.6 afirmacji na raz To już jest wyższa szkoła jazdy.
Na początek powinno się pracować maksymalnie z 3,4 tematami.
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 07:58   #845
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Sorry,ale wysłała mi się dwa razy odpowiedź.

Edytowane przez LaylaDamment
Czas edycji: 2009-07-29 o 08:00
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 11:03   #846
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez amorkaa Pokaż wiadomość
Tobie się nie udaje ale to chyba jest możliwe?
Jeśli nie to niedobrze A podobno człowiek może mieć wszystko czego pragnie dzięki pozytywnemu myśleniu
no jasne, ze jest możliwe
tylko ja coś nie mogę tego opanować heh
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 16:24   #847
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Witajcie pozytywnie zakręcone

Od kilku dni jestem mile zaskoczona. Miałam parę rzeczy do załatwienia ostatnio i miałam wątpliwości czy mi się uda. Chodziło dokładnie o oddanie starych, nie potrzebnych mi książek do biblioteki, starej wieży i innych urządzeń do utylizacji i takie tam. Miałam wątpliwości z jednej strony, bo niby są do tego odpowiednie punkty, instytucje, ale tam też często różne problemy wymyślają. Jednak ciągle, uparcie miałam w głowie to, że właśnie tych nie potrzebnych rzeczy w ten sposób się pozbędę. I wszystko załatwiłam! W takich sytuacjach to aż chce się żyć!
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 21:41   #848
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Kobietki kochane a w jaki sposób radzicie sobie w chwilach załamania? W chwilach kiedy jest Wam źle? Jak znajdujecie w sobie siłę aby mimo wszystko myśleć pozytywnie?
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 12:29   #849
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
No ja mam osobny zeszyt do afirmacji
I na początek dobrym pomysłem jest korzystanie z strony http://www.afirmacje.pl/
Na pewno znajdą się tam afirmacje na interesujący nas temat i będziemy mieli pewnosć,że są poprawnie ulożone,bez żadnych 'haczyków' które podświadomość mogła by inaczej odebrać
Świetna ta stronka i ta z tymi 10 zasadami też Dzięki, że je tu podałaś, bo jakoś brakowało mi motywacji, a jak to przeczytałam, to od razu zachciało mi się pisania afirmacji Ja wybrałam na razie 2 i takie dosyć krótkie, aby się nie zniechęcić Też założyłam sobie osobny zeszyt, wydruk0wałam te zasady i wkleiłam na początek. W razie czego zawsze można zerknąć sobie
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 13:50   #850
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Zawsze mi się wydawało, że afirmacje trzeba powtarzać w pierwszej osobie, a w tym linku jest również w drugiej i trzeciej. Czy aby na pewno to jest prawidłowe? Nie wystarczy w pierwszej?

edit: ile razy każdego dnia trzeba pisać afirmacje? Kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia

Edytowane przez Ash
Czas edycji: 2009-07-30 o 15:30
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 14:09   #851
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Właśnie sobie coś przypomniałam

Pamiętajcie, że jeśli już coś zdobędziecie (pracę, ukochanego), to trzeba nadal 'afirmować', posługiwać się PP, żeby tego nie stracić.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 16:27   #852
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
No ja mam osobny zeszyt do afirmacji
I na początek dobrym pomysłem jest korzystanie z strony http://www.afirmacje.pl/
Na pewno znajdą się tam afirmacje na interesujący nas temat i będziemy mieli pewnosć,że są poprawnie ulożone,bez żadnych 'haczyków' które podświadomość mogła by inaczej odebrać
Witajcie dziewczęta
Właściwie miałam tu nie dodawać nic od siebie, ale jak zerknęłam na tą stronkę to doznałam szoku. Prawie wszystkie afirmacje dotyczą mnie i akurat znalazłam takie, które dotyczą rzeczy przez którą w moim życiu przestało się układać. Na dodatek dotarło do mnie, że moje dotychczasowe postrzeganie pewnych spraw było totalnie błędne. Normalnie odjęło mi teraz mowę...
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:20   #853
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

dziewczyny pytałyscie co mi się spełniło-głównie chodzi o sprawy zawodowe/studia-praktyki(ogolnie spory sukces ,który spadł własnie nie wiadomo skąd),ale teraz dobrego nastroju nie mam i nawet o tych dobrych rzeczach,które się przytrafiły nie potrafię myśleć ,bo rozstaję się z chłopakiem .Jest mi cholernie przykro,bardzo się zawiodłam i zamiast myśleć poztywnie to ryczę jak bóbr.Tak więc mój nastrój nijak ma się do tego wątku
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomóż,nic Cię to nie kosztuje
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:33   #854
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Kiti

A ja wpadłam się zapytać, jak to jest z przyciąganiem konkretnych osób. Któraś z Was kiedyś pisała, że myśląc itp o danej osobie po jakimś czasie "wychodziło" z tego to, co sobie wizualizowała. No właśnie, a jakbym chciała ułożyć afirmację, to coś na zasadzie : Jestem pewna, że Felek przyniesie mi jutro ogórki ?
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:51   #855
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

tak apropo tego,własnie miałam tak kilka razy ,ze układałam sobie scenariusz i on się spełniał ale było to raczej nieświadome.Kiedyś też probowałam układac scenariusze na zasadzie "jutro Felek przyneisie gorki"ale nie działało to w ten sposób.To chyba raczej marzenia się spelniają

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Kiti
dziękuję hula hula.No po człowieku to jednak takei rzeczy łatwo nie spływają i swoje trzeba przecierpieć,ale to nie chcę jednak takich smutków wprowadzac do tego najlepszego jak dotąd na wizażu wątku
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomóż,nic Cię to nie kosztuje
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:56   #856
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
Proponuje Ci metode afirmacji np. na kartce. Ja robie to w ten sposób, że na kartce pisze jak jest mi terazpisuje emocje obecne, co czuje(robie to po to aby sie ich pozbyć) na drugiej stonie zas pisze jak chce aby było: wszystko w dokladnym tego słowa znaczeniu. Jakiego chce tza, jaki ma miec wygląd. Jachce chce sie czuc. I oczywiscie na koniec podpisuje kartke slowami dziekuje, dziekuje, dziekuje


PP pomaga w kazdej strefie. NIe ma czegos takiego jak mocny kop poprostu czytaj kilka stron dziennie książki, wizualizuj sytuacje w jakiej chciałabys sie znalezc i przede wszystkim głęboko w to uwierz
Bardzo Ci dziękuję za porady wiele dla mnie znaczą. Ostatnio kilka drobnych sytuacji, na których mi zależało spełniły się.. ale inne tez próbowałam wizualizować i nie wiem dlaczego, ale nie widzę efektów. A może za szybko chcę, żeby się spełniło ? :P
Za chwilę zapiszę wszystko na kartce tak, jak mi podpowiedziałaś..
Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
1. Zarowno w filmie jak i w książce jest opisane, ze przy problemach związkowych najlepiej jest skupic na wszystkich pozytywnych cechach partnera. Myśląc tylko o tym dobrym, przyciągasz dobre. Więc to powinno przynieść poprawę w związku. Próbuj, to nic nie szkodzi ja sobie w ten sposób poprawiłam relacje z bratem, z ktorym bez przerwy się kłóciłam.

2.
Moim zdaniem właśnie za dużo się skupiasz na czyiś problemach. Owszem, możesz wysłuchać, doradzić, być przy kimś, ale nie możesz sie w kołko nimi zamartwiać. Zobacz jaki to ma na Ciebie wpłytw, iście destrukcyjny. Przez to nie możesz (że tak to ujmę) normalnie funkcjonować i patrzeć pozytywnie w przyszłość. Masz swoje życie, powinnaś się na nim skupić, nie tylko na życiu innych
Ostatnio, przed spotkaniem z Tż. wizualizowałam sobie, że będzie cudownie itd, itp.. myslałam tylko o jego dobrych cechach i zachowaniach, nawet na kartce zapisałam, co w nim cenię. Jednak spotkanie nie było takie, jakiego się spodziewałam i troszkę zwątpiłam, bo może gdzieś popełniłam błąd, a może za słabo uwierzyłam.. kurczę nie wiem. Skąd pewność, że wystarczająco mocno wierzę w spełnienie pragnienia i marzenia ? ;>

Bliscy często mi powtarzają, że za mało robię dla siebie. Tż. twierdzi, że za dużo myślę o rodzicach, rodzice, że zbyt wiele poświęcam dla Tż. i znajomych.. a za mało dla siebie. Może coś w tym jest, ale mi jest trudno stwierdzić..


Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
jeśli okazuje się,że coś nam nie wypaliło...cóż,albo za mało się staraliśmy,albo po prostu to nie ten moment w Twoim życiu
Nic w wszechświecie nie dzieje się bez przyczyny.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek-oto główne prawo karmy.
Znalazłam odpowiedz

Cytat:
Napisane przez Kiti Pokaż wiadomość
dziewczyny pytałyscie co mi się spełniło-głównie chodzi o sprawy zawodowe/studia-praktyki(ogolnie spory sukces ,który spadł własnie nie wiadomo skąd),ale teraz dobrego nastroju nie mam i nawet o tych dobrych rzeczach,które się przytrafiły nie potrafię myśleć ,bo rozstaję się z chłopakiem .Jest mi cholernie przykro,bardzo się zawiodłam i zamiast myśleć poztywnie to ryczę jak bóbr.Tak więc mój nastrój nijak ma się do tego wątku
Właśnie, a jak sobie radzić w takich chwilach ? Kiedy jest źle ?

Ja zauważyłam też, że często się denerwuję, gdy coś nie idzie po mojej myśli - jak mam się godzić na to, co przynosi los ? Bo kiepsko mi to idzie :P



Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 07:46   #857
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Ja musze sie tez pochwalic czymś Ostatnio potrzebowałam pracy, bo jedna straciłam. Ale szczególnie o niej nie myslałam(widziałam, że ja znajde) i odpuściłam, poprostu jeje nie szukałam, a tu nagle dzwoni do mnie Pani, poł roku temu wysłałam tam cv i tak po rozmowie kwalifikacyjnej czekałam 2 tyg na odp od niej czy dostane tą prace. W tym czasie wszystkim dookoła mówiłam ze oczywiście już tam pracuje, hihi. Głośno afirmowałam. I wczoraj kilka dni temu zadzwonili do mnie i zaprosili na podpisanie umowy
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 09:36   #858
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
Ja musze sie tez pochwalic czymś Ostatnio potrzebowałam pracy, bo jedna straciłam. Ale szczególnie o niej nie myslałam(widziałam, że ja znajde) i odpuściłam, poprostu jeje nie szukałam, a tu nagle dzwoni do mnie Pani, poł roku temu wysłałam tam cv i tak po rozmowie kwalifikacyjnej czekałam 2 tyg na odp od niej czy dostane tą prace. W tym czasie wszystkim dookoła mówiłam ze oczywiście już tam pracuje, hihi. Głośno afirmowałam. I wczoraj kilka dni temu zadzwonili do mnie i zaprosili na podpisanie umowy
To super, gratuluje
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 10:16   #859
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
To super, gratuluje
a dziękuje
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 16:42   #860
Shadowboxer
Raczkowanie
 
Avatar Shadowboxer
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: London
Wiadomości: 67
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Ja też się muszę pochwalić sukcesem na trudnym egzaminie! Już sobie wcześniej przygotowałam wiadomość dla znajomych, że zdałam, a dzisiaj miałam okazję ją wysłać, bo się udało i to z lepszym wynikiem niż sądziłam!
Shadowboxer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 18:47   #861
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Shadowboxer Pokaż wiadomość
Ja też się muszę pochwalić sukcesem na trudnym egzaminie! Już sobie wcześniej przygotowałam wiadomość dla znajomych, że zdałam, a dzisiaj miałam okazję ją wysłać, bo się udało i to z lepszym wynikiem niż sądziłam!
gratulacjea jaką ocenę dostałaś i co to za egzamin
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomóż,nic Cię to nie kosztuje
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 20:57   #862
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

sadze ze mwiele mozna zmienic pozotywnym mysleniem, bo kiedy zaczynamy myslec pozytywnie to jakby to ujac hmm bardziej sie staramy by nam wyszlo
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:08   #863
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
Ja musze sie tez pochwalic czymś Ostatnio potrzebowałam pracy, bo jedna straciłam. Ale szczególnie o niej nie myslałam(widziałam, że ja znajde) i odpuściłam, poprostu jeje nie szukałam, a tu nagle dzwoni do mnie Pani, poł roku temu wysłałam tam cv i tak po rozmowie kwalifikacyjnej czekałam 2 tyg na odp od niej czy dostane tą prace. W tym czasie wszystkim dookoła mówiłam ze oczywiście już tam pracuje, hihi. Głośno afirmowałam. I wczoraj kilka dni temu zadzwonili do mnie i zaprosili na podpisanie umowy
Cytat:
Napisane przez Shadowboxer Pokaż wiadomość
Ja też się muszę pochwalić sukcesem na trudnym egzaminie! Już sobie wcześniej przygotowałam wiadomość dla znajomych, że zdałam, a dzisiaj miałam okazję ją wysłać, bo się udało i to z lepszym wynikiem niż sądziłam!
no pieknie! laski oby tak dalej
ja chciałabym dodac, ze mam farta do pieniędzy, albo raczej..wierzę, ze do mnie wracają gdy ich potrzebuję gdy wydaję, to wracają dziwnym trafem w tej samej postaci lub większej, albo gdy potrzebuję tam nie wiem 100zł na coś, to się znajdują
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian

Edytowane przez Celestia
Czas edycji: 2009-07-31 o 21:09
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 22:07   #864
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Ja w dość smutnym okresie mojego życia, zakupiłam sobie słynny "Sekret". Z początku lektura postawiła mnie na nogi. W końcu jakby nie było, wiara w to, że człowiek potrafi góry przenosić, jest dużo zdrowsza, niż chorobliwy pesymizm. Byłam gotowa uwierzyć w ten niesamowity proces, ale jestem chyba na to zbyt wielkim tchórzem xD Boje się przede wszystkim rozczarowania, gdyż wszędzie czytam skrajnie odmienne opinie na temat "Sekretu". Boje się uwierzyć, że już mam to upragnione marzenie w garści i obejść się smakiem.
Czy Wy też tak macie? Czy któraś z Was czytała "Sekret" i uwierzyła na tyle, by wprowadzić to w życie?
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 00:48   #865
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Chyba większość z nas stara się stosować Sekret w swoim życiu
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 20:08   #866
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Dopiero teraz zadałam sobie trochę trudu, żeby przejrzeć kilka stron! I musze Wam powiedzieć dziewczyny, że to najlepszy i najbardziej postrzymujący na duchu wątek, nie tyle w całym wizażu, ale też w całej sieci! Wasze rady i zamieszczane linki są bezcenne, teraz już wiem, że skoro tyle osób stosuje metode przyciągania w praktyce, to ona musi mieć sens
Dziękuje Wam, od dzisiaj sama zaczynam "afirmować"

Edytowane przez Immaginary
Czas edycji: 2009-08-01 o 20:08 Powód: Literówki
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 20:34   #867
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość




Właśnie, a jak sobie radzić w takich chwilach ? Kiedy jest źle ?

Ja zauważyłam też, że często się denerwuję, gdy coś nie idzie po mojej myśli - jak mam się godzić na to, co przynosi los ? Bo kiepsko mi to idzie :P





u mnie już wszystko wróciło do normy.Pomogła...modlitwa, mam swojego ulubionego Patrona ,któremu ufam i On zawsze podnosi mnie na duchu,czyli jak zwykle pomogła wiara w to,że moze być lepiej.
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomóż,nic Cię to nie kosztuje
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 20:48   #868
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Nie uwierzycie...
Mam pracę.. a nawet 2 <jupi>

Wiedziałam, ze mnie zatrudnią, wiedziałam, ze w sierpniu będę gdzieś pracowała! Wiedziałam, ze wszystko jest dobrze! <jupi>

I humor mnie nie opuszcza


A w chwilach załamki czytam afirmacje I po prostu mówię sobie, ze nie po to tak z tym wszystkim sie staram zeby teraz sie załamywac...
__________________

życiowy parkiet bywa śliski

Edytowane przez nefre
Czas edycji: 2009-08-01 o 20:49
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 21:03   #869
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Nefre gratulacje
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomóż,nic Cię to nie kosztuje
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 21:25   #870
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Hej !
Pozdrawiam wszystkie Optymistki
U mnie wszystko układa się super!!

Kiti- mnóstwo pozytywnej energii ode mnie specjalnie dla Ciebie. Po prostu Twój właściwy mężczyzna jest gdzie indziej. Głowa do góry, wszystko jest dobre i ostatecznie ułoży się jak najlepiej dla Ciebie!!!! Niech Moc będzie z Tobą
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.