Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł III części wątku mam majowo-czerwcowych 2011
"Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nasze Maluszki" 26 65,00%
"Sexi piersi, sexi brzuszki, a w nich kopią nas Maluszki" 11 27,50%
"Pierwsze kopniaki już czujemy, teraz wyprawkę powoli kompletujemy" 3 7,50%
Głosujący: 40. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-09, 10:51   #841
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cześć Dziewczyny, ale musiałam Was nadrabiać. U mnie jakoś takoś... wczoraj byłam u gin, mam obniżone limfocyty w morfologii i liczne bakterie w moczu... muszę powtórzyć badania, ale żadnych leków mi nie zapisała
boję się, że te bakterie mogą zaszkodzić dziecku

następna wizyta 25 listopada... a 22 usg... boję się, czy wszystko jest w porządku... nie wiem, jak dotrwam do tego czasu, bo się denerwuję...

Dziewczyny, jak się czyta o przykrościach ze strony TŻ, to aż żal serce ściska... teraz nie możecie się denerwować... przykre, że tak się dzieje, ale mam nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i wyciągnie rękę na zgodę.

AlicjaH, masz dużo racji

dziecko nie jest dobrym "lekarstwem" na kryzys i jeżeli przed jego urodzeniem było źle, to po będzie jeszcze gorzej... tak kiedyś mówił zaprzyjaźniony psycholog, że problemy, których do końca czasem nie byliśmy świadomi, uwidaczniają się po urodzeniu, a młodzi rodzice twierdzą, że to dziecko sprawiło, że mamy kryzys... tym czasem on był, ale utajony, nie do końca uświadomiony... kurcze, dbajmy o higienę związków, o wsparcie, zrozumienie, rozmowę, wspólny czas, wzajemne przyjemności, nawet te drobne, mogą sprawić, że czujemy się ze sobą dobrze, bezpiecznie i kochani nawzajem...

a co do przyjemniejszych rzeczy, kupiłam sobie wczoraj w c&a świetną bluzkę, prostą, wyciętą w serek, ze stópkami dziecięcymi na brzuchu do tego koszula ciążowa, taka bardziej elegancka i tunika. Muszę jeszcze zainwestować w grube getry na zimę.

Eweska, ja też rozglądam się za wózkiem, ale na razie nic mnie nie powala. W internecie wyglądają zgrabnie, ale na żywo wychodzą pokracznie i nie mieszczą się do większości bagażników samochodowych patrzyłam na masz polski Tako Duo Driver, ale tylko w internecie, bo w sklepach ich nie ma :no nie wiem: już wiem, że to będzie trudny wybór...
http://allegro.pl/wozek-blizniaczy-d...306053932.html

Kasia, mleko mnie odrzuca... ble! Ale mam nadzieję, że kakao też można, bo to jedyna forma, którą mogę wypić.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-11-09 o 10:52
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:01   #842
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Link jak wybrać wózek
http://mks.plejada.pl/39901,wybieram...ktualnosc.html

Napisała do mnie katarzynka00 niestety nie udało sie...
Możemy ją dopisać do aniołków...
Kazała Was pozdrowić
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:02   #843
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, ale musiałam Was nadrabiać. U mnie jakoś takoś... wczoraj byłam u gin, mam obniżone limfocyty w morfologii i liczne bakterie w moczu... muszę powtórzyć badania, ale żadnych leków mi nie zapisała
boję się, że te bakterie mogą zaszkodzić dziecku

następna wizyta 25 listopada... a 22 usg... boję się, czy wszystko jest w porządku... nie wiem, jak dotrwam do tego czasu, bo się denerwuję...
Też miałam bakterie w moczu, jak to lekarz powiedział, że w tym stanie często się coś przyplącze, wszystko będzie dobrze, moja siostra też ma bakterie w moczu, w ciąży wiele kobiet ma ten problem i jest wszystko dobrze
Ja usg pewnie będę miała za tydzień bo mam wizytę u gina, miałam mieć dzisiaj, ale że leżałam w szpitalu to nie musiałam tak szybko przychodzić dopiero po 2 tygodniach.

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Eweska, ja też rozglądam się za wózkiem, ale na razie nic mnie nie powala. W internecie wyglądają zgrabnie, ale na żywo wychodzą pokracznie i nie mieszczą się do większości bagażników samochodowych patrzyłam na masz polski Tako Duo Driver, ale tylko w internecie, bo w sklepach ich nie ma :no nie wiem: już wiem, że to będzie trudny wybór...
http://allegro.pl/wozek-blizniaczy-d...306053932.html

Kasia, mleko mnie odrzuca... ble! Ale mam nadzieję, że kakao też można, bo to jedyna forma, którą mogę wypić.
Oj będzie będzie ciężki wybór, pojedyńcze wózki są takie zgrabniutkie a bliźniacze niektóre takie wielkie limuzyny, u nas wtępnie wybraliśmy, ale jeszcze wiele sie może zmienić, ale o wózku pomyślimy w lutym, marcu
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:07   #844
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Link jak wybrać wózek
http://mks.plejada.pl/39901,wybieram...ktualnosc.html

Napisała do mnie katarzynka00 niestety nie udało sie...
Możemy ją dopisać do aniołków...
Kazała Was pozdrowić
o kurcze... też ją ucałuj... masakra jakaś, co się dzieje z tymi ciążami, coraz więcej się słyszy o obumarciach

co to linka, wczoraj to leciało w tvn... w sumie każda informacja, na co zwrócić uwagę się przydaje... szkoda tylko, że nie mówili o bliźniaczych, ale rozumiem, że takim mam jest mało... no i wybór mamy mocno ograniczony.

Eweska, pocieszyłaś mnie trochę z tymi bakteriami. Mama mi powtórzy w weekend badania i zobaczymy co i jak. Zawsze miałam problemy z pęcherzem... jak na razie woda z cytryną.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-11-09 o 11:09
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:07   #845
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Witam!
nie poszłam do pracy bo niania się rozchorowała no i postanowiłam że jeden dzien wolnego dobrze mi zrobi na mój przemęczony brzuszek
jutro niestety do pracy muszę iść no i przez to chyba dziadkowie przyjezdzaja zabrać Zosie do siebie a ja jutro dojadę po pracy na długi weekend ...
Co oznacza ......................... ................ , że ......................... .....
pierwszy raz zostawię Zosię na noc i w ogóle samą z dziadkami na cały dzien i noc
nie wiem czy dam radę to przeżyć ........
moja maleńka bez mamusi

poprzeżywałam no to odpisuje teraz :

jeśli chodzi o allegro to my z mężem mnóstwo rzeczy tam kupujemy, prawie cały sprzęt rtv mamy z allegro, agd też sporo, soczewki zawsze tam kupuje bo duużo taniej, buty parę razy nam się zdażyło, ciuchy mniej bo ja raczej przymierzyć muszę, ale zabawki, nawet kaszki dla Zochy raz kupiłam .... sporo przez to zaoszczędziliśmy

a w ogóle to dziś już na sto procent poczułam i zobaczyłam kopniaczka przez brzuch : jupi:
siedziałam na kanapie i tak jakby mnie didzia kopnęła, wiec odsłoniłam brzuch i nacisnęłam delikatnie to miejsce i dzidzia mi normalnie odkopnęła i było widać
jeszcze tak ciągle nie czuję jak się wierci bo pewnie przez to łożysko, ale jak się dobrze ułoży i kopnie w odpowiednie miejsce to czuję !!!!!!!!!!!!!!!

24kasia86 cieszę się ze z TŻtem lepiej, wiesz ty masz dzidzie w brzuszku, nosisz ją codzinnie cały czas, czujesz jak twoje ciało się przez to zmienia, a on ??? narazie ma tylko świadomość, widzi jak ty się zmieniasz i jeszcze nie rozumie i nie czuje do końca co się dzieje, stoi jakby z boku ... tak to jest .... faceci żyją tu i teraz a nie do przodu, naprawdę zaczai jak zobaczy dzidzie na własne oczy, a ty już teraz jestes matką !!!

spice1985 można sudocrem, ale czy na uczulenie pomoże ????
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:07   #846
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
24kasia86 no cóż ja Ci nie odpowiem na to pytanie czy on będzie odpowiedzialny-życie Cię zweryfikuje
Co do ciekawej pracy-akurat fundacja to wolontariat i nie jest moją pracą ;-)
Jestem nauczycielem a do "pracy" w fundacji zaciągnęła mnie koleżanka
Co do kobiet- znam taki jeden przypadek-takie sytuacje są skrajne, moze utajnione bo i co powie facet -Żona mnie pobiła?
Słuchaj zaakceptuj to co jest/jaki on jest bo i po co masz siebie meczyć bądz jego?/przy załozeniu, ze nic złego sie nie dzieje/
Wiedziałaś jaką ma przeszłość wcześniej-a mimo to zdecydowałaś sie z nim być i mieć dziecko
Co sie nagle stało,że zrozumiałaś że moze on sie nie nadaje?
Ja wiem, ze wyidealizowany obraz naszego partnera często odbiega od rzeczywistości ale nie wierzę, że w twoim przypadku było to tak bardzo
Jesteście świadomi zmian w waszym zyciu-przechodzicie pewny etap do którego sami dążyliście nie rozumiem, dlaczego to co było ok stało sie w jednej chwili negatywem?
Mówiłaś że on pracuje 12godzin-może jest zmęczony. Pracuje fizycznie? Jeśli tak ja też bym nie miała ochoty się odzywać
Wiem, na przykładzie mnie i mojego tż czasem potrzebujemy pobyć sami ze sobą, z własnym "ja" poukładać myśli gdzieś na boku
Pozwól mu to zrobić a póżniej powiedz mu co Cię boli
Takie skojarzenie mnie naszło-to tak jak by mi teraz mój partner wyrzucił, ze mam dziecko z innym facetem-przecież wcześniej to wiedział i akceptował a teraz przestał?
Moim skromnym zdaniem te wątpliwości to efekt hormonów ;-)
tak fizycznie, lakieruje meble...do domu przychodzi strasznie zmeczony. Chyba masz racje z tym co piszesz... dziekuje ci za pomoc, wierze ze sie ulozy.Hormony? calkiem mozliwe.
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:14   #847
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość

Napisała do mnie katarzynka00 niestety nie udało sie...
Możemy ją dopisać do aniołków...
Kazała Was pozdrowić
kurcze, a ja miałam jeszcze nadzieję, że wszystko będzie dobrze
a pamiętacie w którym ona była tygodniu ??? bo to chyba nie było wcale tak wcześnie ...
dlaczego tak się dzieje ....
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 11:15   #848
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, ale musiałam Was nadrabiać. U mnie jakoś takoś... wczoraj byłam u gin, mam obniżone limfocyty w morfologii i liczne bakterie w moczu... muszę powtórzyć badania, ale żadnych leków mi nie zapisała
boję się, że te bakterie mogą zaszkodzić dziecku

następna wizyta 25 listopada... a 22 usg... boję się, czy wszystko jest w porządku... nie wiem, jak dotrwam do tego czasu, bo się denerwuję...

Dziewczyny, jak się czyta o przykrościach ze strony TŻ, to aż żal serce ściska... teraz nie możecie się denerwować... przykre, że tak się dzieje, ale mam nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i wyciągnie rękę na zgodę.

AlicjaH, masz dużo racji

dziecko nie jest dobrym "lekarstwem" na kryzys i jeżeli przed jego urodzeniem było źle, to po będzie jeszcze gorzej... tak kiedyś mówił zaprzyjaźniony psycholog, że problemy, których do końca czasem nie byliśmy świadomi, uwidaczniają się po urodzeniu, a młodzi rodzice twierdzą, że to dziecko sprawiło, że mamy kryzys... tym czasem on był, ale utajony, nie do końca uświadomiony... kurcze, dbajmy o higienę związków, o wsparcie, zrozumienie, rozmowę, wspólny czas, wzajemne przyjemności, nawet te drobne, mogą sprawić, że czujemy się ze sobą dobrze, bezpiecznie i kochani nawzajem...

a co do przyjemniejszych rzeczy, kupiłam sobie wczoraj w c&a świetną bluzkę, prostą, wyciętą w serek, ze stópkami dziecięcymi na brzuchu do tego koszula ciążowa, taka bardziej elegancka i tunika. Muszę jeszcze zainwestować w grube getry na zimę.

Eweska, ja też rozglądam się za wózkiem, ale na razie nic mnie nie powala. W internecie wyglądają zgrabnie, ale na żywo wychodzą pokracznie i nie mieszczą się do większości bagażników samochodowych patrzyłam na masz polski Tako Duo Driver, ale tylko w internecie, bo w sklepach ich nie ma :no nie wiem: już wiem, że to będzie trudny wybór...
http://allegro.pl/wozek-blizniaczy-d...306053932.html

Kasia, mleko mnie odrzuca... ble! Ale mam nadzieję, że kakao też można, bo to jedyna forma, którą mogę wypić.
no wlasnie mnie tez mleko odrzuca, mdli mnie itp kakao juz lepiej brzmi ale jadam sery i jogurty wiec chyba ok.

duzo prawdy w tym co piszesz o zwiazkach
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:18   #849
kruczaa
Rozeznanie
 
Avatar kruczaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 501
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Ja też miałam nadzieje że moze jeszcze będzie dobrze Z tego co pamietam to katarzynka była o równy tydzień mniej ode mnie w ciązy, czyli dziś byłby 11tc i 5d Przykro, znałam Kasię ze staraczek...
kruczaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:19   #850
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
kurcze, a ja miałam jeszcze nadzieję, że wszystko będzie dobrze
a pamiętacie w którym ona była tygodniu ??? bo to chyba nie było wcale tak wcześnie ...
dlaczego tak się dzieje ....
12 chyba
Krucza już mnie poprawiła ;-)
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK

Edytowane przez AlicjaH
Czas edycji: 2010-11-09 o 11:23
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:36   #851
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
a w ogóle to dziś już na sto procent poczułam i zobaczyłam kopniaczka przez brzuch : jupi:
siedziałam na kanapie i tak jakby mnie didzia kopnęła, wiec odsłoniłam brzuch i nacisnęłam delikatnie to miejsce i dzidzia mi normalnie odkopnęła i było widać
jeszcze tak ciągle nie czuję jak się wierci bo pewnie przez to łożysko, ale jak się dobrze ułoży i kopnie w odpowiednie miejsce to czuję !!!!!!!!!!!!!!!

24kasia86 cieszę się ze z TŻtem lepiej, wiesz ty masz dzidzie w brzuszku, nosisz ją codzinnie cały czas, czujesz jak twoje ciało się przez to zmienia, a on ??? narazie ma tylko świadomość, widzi jak ty się zmieniasz i jeszcze nie rozumie i nie czuje do końca co się dzieje, stoi jakby z boku ... tak to jest .... faceci żyją tu i teraz a nie do przodu, naprawdę zaczai jak zobaczy dzidzie na własne oczy, a ty już teraz jestes matką !!!
tak wlasnie to widze jak piszesz jest zagubiony...ale 1ego grudnia idziemy razem na usg polowkowe, mam nadzieje, ze mu sie polepszy

czujesz kopniaczki? Boze jak ci zazdroszcze...fajniutko

a moj brzucholek nadal maly, miekki i milczacy

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

dziewczyny!!! wiecie ze ja chodze na nfz i lekarz od usg mi powiedzial ze o plci mi powie ok 25tc.
Ale przeciez jest szansa by sie o tym dowiedziec szybciej prawda???

Sluchajcie dzwonil do mnie Tż, ze w tym tygodniu bedzie mial zaplacone za ta druga prace i chce zebym sie zapisala na to lepsze usg, zebym dostala plyte i poznala plec a on pojdzie ze mna widzicie mowilam ze sie postara

teraz mam pytanko ile to usg kosztuje?
moria44 ty jestes z lodzi? moglabys mi kogos polecic?
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 11:36   #852
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

pierworódki czują ruchy koło 21tc, a wieloródki koło 18tc - to informacja ksiażkowa, więc się nie martwcie kochane, jeszcze sporo czasu jest

idę spać póki Zosia ma drzemkę
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:39   #853
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Normalnie usypiam na siedząco :/ Kiedy ta senność się skończy. Chyba trzeba będzie sobie małą drzemkę zrobić :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:44   #854
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Normalnie usypiam na siedząco :/ Kiedy ta senność się skończy. Chyba trzeba będzie sobie małą drzemkę zrobić :P
Dawaj do mnie na kawę ;-) Własnie spijam
J a ten stan przerabiałam 5min temu ;-)
Ech dobrze, że zrobiłam gołąbki rano teraz tylko ziemniaczki i mizerie do tego i można sie lenić ;-)
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:46   #855
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Dawaj do mnie na kawę ;-) Własnie spijam
J a ten stan przerabiałam 5min temu ;-)
Ech dobrze, że zrobiłam gołąbki rano teraz tylko ziemniaczki i mizerie do tego i można sie lenić ;-)
Kawki nie piję :P Ale dziękuję
Ja mam bigosik, więc obiad tez na dziś mam z głowy
Choć chodzą za mną frytki i pewnie sobie popołudniu je zrobię
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:48   #856
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Dawaj do mnie na kawę ;-) Własnie spijam
J a ten stan przerabiałam 5min temu ;-)
Ech dobrze, że zrobiłam gołąbki rano teraz tylko ziemniaczki i mizerie do tego i można sie lenić ;-)
ale zglodnialam pyszny obiadek
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:49   #857
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
kurcze, a ja miałam jeszcze nadzieję, że wszystko będzie dobrze
a pamiętacie w którym ona była tygodniu ??? bo to chyba nie było wcale tak wcześnie ...
dlaczego tak się dzieje ....
Ja dzisiaj zaczęłam (czyli skończyłam) 14 tydz. a nadal się boję, że coś się stanie . Ciąża to ciągły strach. Wczoraj wyczytałam, że po 13 tygodniu ryzyko utraty dziecka spada do 1% - tak więc nadzieja wzrosła.
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:59   #858
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a Sudocrem jest bezpieczny w ciąży?
Bezpieczny A co do stosowania go na uczulenie to słyszałam dwie opinie. Moja dermatolożka, u której byłam z wielkim uczuleniem na brzuchu mówiła, że ok, że też mogę smarować a lekarz koleżanki stwierdził, że nie za bardzo bo wtedy uczulenie nie wychodzi na zewnątrz tylko się rozwija wewnątrz skóry
Ja się w każdym razie smarowałam i pomogło

Cytat:
Napisane przez kruczaa Pokaż wiadomość
Ponoć w jednym plasterku żółtego sera jest wiecej wapnia niż w szklance mleka.
Ooo to też super, bo uwielbiam żółty ser i jem dość często

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
dziecko nie jest dobrym "lekarstwem" na kryzys i jeżeli przed jego urodzeniem było źle, to po będzie jeszcze gorzej... (...)
a co do przyjemniejszych rzeczy, kupiłam sobie wczoraj w c&a świetną bluzkę, prostą, wyciętą w serek, ze stópkami dziecięcymi na brzuchu do tego koszula ciążowa, taka bardziej elegancka i tunika. Muszę jeszcze zainwestować w grube getry na zimę. (...)
Kasia, mleko mnie odrzuca... ble! Ale mam nadzieję, że kakao też można, bo to jedyna forma, którą mogę wypić.
Tav, w szkole miałam zajęcia dot. życia w rodzinie i pamiętam dokładnie porównanie, naszego psychologa, związku dwojga ludzi do łączącej ich wstęgi. I mówił, że dziecko, które się w związku pojawia, spada na tą wstęgę i albo będzie się na niej bujać albo ją zerwie Dobre, obrazowe przedstawienie sprawy dla licealistów Zapadło mi w pamięć
W C&A jest linia dla ciążówek? I ja o tym nie wiem ?
Kakao też się liczy

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
a w ogóle to dziś już na sto procent poczułam i zobaczyłam kopniaczka przez brzuch
Woooww! Ale fajnie, gratuluję! Który to tydzień?
U mnie cisza ale cierpliwie czekam, co kilka dni podsłuchuję maluszka przez stetoskop ale raczej niewiele słychać.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
teraz mam pytanko ile to usg kosztuje?
moria44 ty jestes z lodzi? moglabys mi kogos polecic?
kasia w Łodzi najlepszymi specjalistami od usg są dr Dudarewicz: http://www.usg-3d.pl/cennik.html tu jest cennik i chyba 90zł takie zwykłe usg ale zadzwoń i zapytaj o dostępne terminy bo ja czekałam 2 tygodnie; i dr Piotr Kaczmarek - przyjmuje chyba w Medeorze i Gamecie, wizyta chyba 80zł ale to musisz sprawdzić.

Wg mnie bardzo dobrą ginką od usg jest też dr Joanna Stefanowicz, przyjmuje w Salve na Szparagowej i tu się chyba umówisz najszybciej. Jest to moja ulubiona pani ginekolog, bardzo miła a do tego profesjonalistka.

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Ja mam bigosik, więc obiad tez na dziś mam z głowy
Choć chodzą za mną frytki i pewnie sobie popołudniu je zrobię
Bigos Mam słoiczek w lodówce, idę sobie podgrzać ;>
A dziś na obiad robię bułki z pieczarkami
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:13   #859
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Dawaj do mnie na kawę ;-) Własnie spijam
J a ten stan przerabiałam 5min temu ;-)
Ech dobrze, że zrobiłam gołąbki rano teraz tylko ziemniaczki i mizerie do tego i można sie lenić ;-)
Alaaaaa, ale mi smaku na gołąbki narobiłaś A ja sama gołąbków nigdy nie robiłam...Wstyd co?:P a tak uwielbiam. I mizerie też. A wiecie że w nocy mnie obudziła chęć na ziemniaki, jajko sadzone, fasolkę szparagową z bułka tartką i do tego maślanka? Jecie też takie miksy?
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 12:15   #860
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Bułki z pieczarkami Moria zaduszę
Dziewczyny jaką ja mam ochotę na szaszłyki z grilla
Myślicie, ze to będzie głupio wygladać jak pojadę do rodziców i rozpalę takiego kamionkowego grilla??
Jezu ta cebulka i ten boczek... karkóweczka i tzatziki ;-) O TAK!!!
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:15   #861
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Niestety mi sie nie udało, poroniłam.. wczoraj wieczorem miałam zabieg łyżeczkowania pod narkoza, dzisiaj jestem juz w domu, na razie wszystko jest w porządku (prosze o zmiany w liscie czerwcowych mam).

Mam nadzieje, ze wkrótce znowu dołączę do szczęśliwie zafasolkowanych

A Wam wszystkiego dobrego, niech dzieciątka rosną zdrowo
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:16   #862
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Alaaaaa, ale mi smaku na gołąbki narobiłaś A ja sama gołąbków nigdy nie robiłam...Wstyd co?:P a tak uwielbiam. I mizerie też. A wiecie że w nocy mnie obudziła chęć na ziemniaki, jajko sadzone, fasolkę szparagową z bułka tartką i do tego maślanka? Jecie też takie miksy?
Powiem tak-szparagówka mmmmm
Miksy mówisz ;-)
Ja po ost wątróbce z dzemem truskawkowym jakos uważam ;-)
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:18   #863
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Powiem tak-szparagówka mmmmm
Miksy mówisz ;-)
Ja po ost wątróbce z dzemem truskawkowym jakos uważam ;-)
Wątróbka z dżemem O f..ck! Lepsza ode mnie jesteś
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:19   #864
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Bezpieczny A co do stosowania go na uczulenie to słyszałam dwie opinie. Moja dermatolożka, u której byłam z wielkim uczuleniem na brzuchu mówiła, że ok, że też mogę smarować a lekarz koleżanki stwierdził, że nie za bardzo bo wtedy uczulenie nie wychodzi na zewnątrz tylko się rozwija wewnątrz skóry
Ja się w każdym razie smarowałam i pomogło


Ooo to też super, bo uwielbiam żółty ser i jem dość często


Tav, w szkole miałam zajęcia dot. życia w rodzinie i pamiętam dokładnie porównanie, naszego psychologa, związku dwojga ludzi do łączącej ich wstęgi. I mówił, że dziecko, które się w związku pojawia, spada na tą wstęgę i albo będzie się na niej bujać albo ją zerwie Dobre, obrazowe przedstawienie sprawy dla licealistów Zapadło mi w pamięć
W C&A jest linia dla ciążówek? I ja o tym nie wiem ?
Kakao też się liczy


Woooww! Ale fajnie, gratuluję! Który to tydzień?
U mnie cisza ale cierpliwie czekam, co kilka dni podsłuchuję maluszka przez stetoskop ale raczej niewiele słychać.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------



kasia w Łodzi najlepszymi specjalistami od usg są dr Dudarewicz: http://www.usg-3d.pl/cennik.html tu jest cennik i chyba 90zł takie zwykłe usg ale zadzwoń i zapytaj o dostępne terminy bo ja czekałam 2 tygodnie; i dr Piotr Kaczmarek - przyjmuje chyba w Medeorze i Gamecie, wizyta chyba 80zł ale to musisz sprawdzić.

Wg mnie bardzo dobrą ginką od usg jest też dr Joanna Stefanowicz, przyjmuje w Salve na Szparagowej i tu się chyba umówisz najszybciej. Jest to moja ulubiona pani ginekolog, bardzo miła a do tego profesjonalistka.


Bigos Mam słoiczek w lodówce, idę sobie podgrzać ;>
A dziś na obiad robię bułki z pieczarkami
dzieki za info, o tych dwoch pierszych slyszalam.. a mozesz mi podac nr tel jeszcze do tej twojej pani ginekolog??


dziewczyny nie piszcie o jedzeniu bo mam echo w lodowce a juz mi sie chce strasznie jesc a musze isc na zakupy
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:19   #865
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Niestety mi sie nie udało, poroniłam.. wczoraj wieczorem miałam zabieg łyżeczkowania pod narkoza, dzisiaj jestem juz w domu, na razie wszystko jest w porządku (prosze o zmiany w liscie czerwcowych mam).

Mam nadzieje, ze wkrótce znowu dołączę do szczęśliwie zafasolkowanych

A Wam wszystkiego dobrego, niech dzieciątka rosną zdrowo
Masakra co się dzieje....
Współczuje
Dziewczyny jeszcze nie widziałam tyle (*) w żadnym wątku zawsze są tak 3/4...
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:20   #866
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Jezu przestańcie, bo mi ślina klawiaturę zaleje
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:21   #867
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

hej dziewczyny
Ja dzisiaj też czuję się strasznie, katar już przechodzi ale za to głowa boli.
Wstałam o 7 bo Tż zanosił mi mocz do laboratorium później na 2 h znów do łóżka.
Młody z Tż byli u lekarza i zaczyna się mu zapalenie oskrzeli, wrr...
Ja unikam przychodni jak ognia więc zostałam w domu.
Do teraz leże nie uczesana :P

A jak się ma pecha takiego jak ja to jeszcze awaria centralnego się zdarzyła...Wczoraj o 15 wysadziło rurę przed sama klatką i kaloryfery zimne w domu jak w chłodni, chodzę w koszuli z długim rękawem i bluzie.

Przed chwilą zjadłam 2 batony kinder bueno i chociaż to sprawiło mi trochę przyjemności

Katarzynka trzymaj się ciepło
Moderna Ty też się trzymaj, życzę powodzenia w staraniach, żeby tak jak mówisz szybciutko się udało.
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel

Edytowane przez Siasiek
Czas edycji: 2010-11-09 o 12:24
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:24   #868
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Niestety mi sie nie udało, poroniłam.. wczoraj wieczorem miałam zabieg łyżeczkowania pod narkoza, dzisiaj jestem juz w domu, na razie wszystko jest w porządku (prosze o zmiany w liscie czerwcowych mam).

Mam nadzieje, ze wkrótce znowu dołączę do szczęśliwie zafasolkowanych

A Wam wszystkiego dobrego, niech dzieciątka rosną zdrowo
Kochana trzymaj się , jesteśmy z Tobą.
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:30   #869
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Coś specjalnie dla Was ;-)
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:30   #870
kinga_91
Rozeznanie
 
Avatar kinga_91
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 951
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Niestety mi sie nie udało, poroniłam.. wczoraj wieczorem miałam zabieg łyżeczkowania pod narkoza, dzisiaj jestem juz w domu, na razie wszystko jest w porządku (prosze o zmiany w liscie czerwcowych mam).

Mam nadzieje, ze wkrótce znowu dołączę do szczęśliwie zafasolkowanych

A Wam wszystkiego dobrego, niech dzieciątka rosną zdrowo
Kochana tak mi przykro az mam lzy w oczach
kinga_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.