Majowe Panny Młode - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 18:20   #841
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja może w przyszłym tygodniu do domu pojadę, to się w końcu dowiem, ile fotograf mnie będzie kosztował I obowiązkowo z mamusią muszę iść, bo ona się będzie targować W końcu to jej dawna uczennica, nie moja...

I muszę powoli zacząć szukać nauk przedmałżeńskich, bo TŻ się we wrześniu broni i chcemy wtedy iść, żeby później mieć spokój...

A w ogóle byłam dzisiaj na spotkaniu rekrutacyjnym na telemarketing Od czerwca szukam pracy dorywczej i oni byli pierwszymi, którzy się odezwali Ale raczej mnie nie przyjmą...

I z czego tu nasz obiadek weselny opłacić?
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 19:39   #842
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Danadee Ty glowe do gory trzymaj i nie mow ,ze cie nie wezma,,
Ja cale zycie sobie mowilam, ze - kogo jak nie mnie??? I to dziala!!!

Po humanie dostalam sie na medycyne. Po medycynie znalazlam prace w Ire( jak juz sie kryzys rozpoczynal). Dalej dostalam prace jako lekarz.. no bo kto jak nie ja

P.S. Jeszcze w pracy;/
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:14   #843
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez xxxKiNiUsxxx Pokaż wiadomość
22 maj 2010 ahh.. już się nie mogę doczekać
Witamy witamy napisz nam coś o swoich ślubnych przygotowaniach

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość

A w ogóle byłam dzisiaj na spotkaniu rekrutacyjnym na telemarketing Od czerwca szukam pracy dorywczej i oni byli pierwszymi, którzy się odezwali Ale raczej mnie nie przyjmą...

I z czego tu nasz obiadek weselny opłacić?
Na pewno coś sobie w końcu znajdziesz, głowa do góry anagat ma rację trzeba być optymistą
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:45   #844
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Czemu głupio? no co Ty, przecież to Twoja decyzja, zresztą podobno tylko krowa nie zmienia poglądów heh... ja na Twoim miejscu (oczywiście po ustaleniu wszystkiego z Tżtem) zarezerwowała ten lokal który Ci się bardziej podoba:P a właśnie masz jakieś foty tej sali??
dzis ogladałam kolejne 3 sale i po prostu nie umiem sie zdecydować więc na razie nie wklejam żadnej sali jak tak dalej pojdzie to zostane z ręką w nocniku
Cytat:
Napisane przez xxxKiNiUsxxx Pokaż wiadomość
22 maj 2010 ahh.. już się nie mogę doczekać
Witamy
Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja może w przyszłym tygodniu do domu pojadę, to się w końcu dowiem, ile fotograf mnie będzie kosztował I obowiązkowo z mamusią muszę iść, bo ona się będzie targować W końcu to jej dawna uczennica, nie moja...

I muszę powoli zacząć szukać nauk przedmałżeńskich, bo TŻ się we wrześniu broni i chcemy wtedy iść, żeby później mieć spokój...

A w ogóle byłam dzisiaj na spotkaniu rekrutacyjnym na telemarketing Od czerwca szukam pracy dorywczej i oni byli pierwszymi, którzy się odezwali Ale raczej mnie nie przyjmą...

I z czego tu nasz obiadek weselny opłacić?
Ja też na bezrobociu i ciezko zorganizować ślub jak mało kasiorki...chiciałoby sie wiele ale i na wiele nie stać
Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Danadee Ty glowe do gory trzymaj i nie mow ,ze cie nie wezma,,
Ja cale zycie sobie mowilam, ze - kogo jak nie mnie??? I to dziala!!!

Po humanie dostalam sie na medycyne. Po medycynie znalazlam prace w Ire( jak juz sie kryzys rozpoczynal). Dalej dostalam prace jako lekarz.. no bo kto jak nie ja

P.S. Jeszcze w pracy;/
Jakby tak juz od 10 miesiecy Ci odmawiali i nikt by Cie nie chciał chyba byś nie mowila "kogo jak nie mnie"... Ja teraz mowie "kogo jak nie mnie...mają odrzucić"
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 13:20   #845
xxxKiNiUsxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :*
Wiadomości: 75
Dot.: Majowe Panny Młode

Witam my na razie mamy salę "Pod Kasztanami" we Wyrach (165zł/2 dni ale owoce słodycze ciasta alkohol i strojenie sali we własnym zakresie, ale mamy gratis do wyboru 10 pokoi lub limuzynę), prócz tego mamy już zaklepanego fotografa, kamerzystę i zespół muzyczny. Teraz rozglądamy się za naukami przedślubnymi bo w okresie wakacyjnym nie było. Ja już powoli rozglądam się za suknią chociaż prawdopodobnie będę szyć no i dzisiaj znalazłam śliczne bukiety (załączę zdjęcia). Jak na razie najbardziej mi się podoba 5 bukiet. Ale najlepsze jest to że jeszcze nie dostałam pierścionka zaręczynowego , bo musieliśmy wpłacić 2000 zaliczki na salę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet.jpg (117,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet2.jpg (27,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet3.jpg (86,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet4.jpg (7,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet5.jpg (24,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet6.jpg (26,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet7.jpg (25,7 KB, 9 załadowań)
xxxKiNiUsxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 16:28   #846
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez xxxKiNiUsxxx Pokaż wiadomość
Witam my na razie mamy salę "Pod Kasztanami" we Wyrach (165zł/2 dni ale owoce słodycze ciasta alkohol i strojenie sali we własnym zakresie, ale mamy gratis do wyboru 10 pokoi lub limuzynę), prócz tego mamy już zaklepanego fotografa, kamerzystę i zespół muzyczny. Teraz rozglądamy się za naukami przedślubnymi bo w okresie wakacyjnym nie było. Ja już powoli rozglądam się za suknią chociaż prawdopodobnie będę szyć no i dzisiaj znalazłam śliczne bukiety (załączę zdjęcia). Jak na razie najbardziej mi się podoba 5 bukiet. Ale najlepsze jest to że jeszcze nie dostałam pierścionka zaręczynowego , bo musieliśmy wpłacić 2000 zaliczki na salę
Witamy serdecznie Kiniu, a duże wesele robicie? Bo sporo sobie liczą u Ciebie za to wszystko Ale widzę, że macie załatwione tyle ile my, ja dodatkowo zdecydowałam się już na sukienkę i we wrześniu zamawiam, może jakiś upuścik będzie z racji tego, że od listopada wchodzą nowe kolekcje... A bukieciki piękne, również w moim stylu To pierścionek kiedy będzie? Nie wiem jak Wy kobietki, ale ja to bym już wiosnę chciała W ogóle postawiłam w kuchni skarbonkę weselną i zawsze jak ktoś jest to coś wrzuca, czy to drobniaki czy papierkowe pieniążki. Kaska się uzbiera i będzie na takie pierdoły przedślubne, o których się zapomina lub których za bardzo się nie liczy, choć najczęściej potem pokaźna suma wychodzi Mam już 220zł
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:05   #847
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez xxxKiNiUsxxx Pokaż wiadomość
Witam my na razie mamy salę "Pod Kasztanami" we Wyrach (165zł/2 dni ale owoce słodycze ciasta alkohol i strojenie sali we własnym zakresie, ale mamy gratis do wyboru 10 pokoi lub limuzynę), prócz tego mamy już zaklepanego fotografa, kamerzystę i zespół muzyczny. Teraz rozglądamy się za naukami przedślubnymi bo w okresie wakacyjnym nie było. Ja już powoli rozglądam się za suknią chociaż prawdopodobnie będę szyć no i dzisiaj znalazłam śliczne bukiety (załączę zdjęcia). Jak na razie najbardziej mi się podoba 5 bukiet. Ale najlepsze jest to że jeszcze nie dostałam pierścionka zaręczynowego , bo musieliśmy wpłacić 2000 zaliczki na salę
Mnie najbardziej podoba się pierwszy i drugi bukiet właśnie takie kolory mam w planach Jakiego typu suknie Ci się podobają? i czy masz może jakieś foty swojej sali? ech...masz rację, niech już ta wiosna nadchodzi
Jasiulek niezły pomysł z tą skarbonką:P
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 17:37   #848
xxxKiNiUsxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :*
Wiadomości: 75
Dot.: Majowe Panny Młode

Mam stronkę tylko nie ma zbytnio zdjęć z mojej sali, tylko z małej jest zdjęcie http://www.bizmir.pl/?page=zajazd_pod_kasztanami i pokoje też są ze starej części a my mamy w nowym budynku pokoje. Suknie mi się podobają skromne, delikatne ale na razie jeszcze nie mam żadnej upatrzonej choć ciągle szukam.. Wesele mamy na około 80 osób (z czego większość strony Pana Młodego jest z gór więc chcąc niechcąc wybieramy gratisowe pokoje)
__________________
22.05.2010 Nasz wielki dzień


22.08.2010 Nasz Skarb jest nareszcie z nami
Juleczka
xxxKiNiUsxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:09   #849
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Czesc laseczki Pisze, zeby sie pochwalic, ze kamerzysta i fotograf juz zaklepani! Jestem strasznie zadowolona, bo sa naprawde swietni A do tego znalazlam swoje wymarzone autko. Wklejam zdjecie Moze zaczniemy robic kolaże naszych przygotowan slubnych, tzn. takie zdjecia, na ktorych powklejane sa nasze bukiety, wymarzone suknie, fryzury, samochody, ja do jutra postaram sie taki zrobic Caluski dla wszystkich starych i nowych.

P.S. Przeczytalam cale nasze forum i chyba od jego istnienia nasz rocznik jest najliczniejszym gronem majowek. Oby tak dalej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg berliet.jpg (57,1 KB, 9 załadowań)
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:46   #850
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Czesc laseczki Pisze, zeby sie pochwalic, ze kamerzysta i fotograf juz zaklepani! Jestem strasznie zadowolona, bo sa naprawde swietni A do tego znalazlam swoje wymarzone autko. Wklejam zdjecie Moze zaczniemy robic kolaże naszych przygotowan slubnych, tzn. takie zdjecia, na ktorych powklejane sa nasze bukiety, wymarzone suknie, fryzury, samochody, ja do jutra postaram sie taki zrobic Caluski dla wszystkich starych i nowych.


P.S. Przeczytalam cale nasze forum i chyba od jego istnienia nasz rocznik jest najliczniejszym gronem majowek. Oby tak dalej
Autko superanckie Świetnie, że udało się załatwić kamerzystę i fotografa Fakt faktem, że na tym trzeba się znać i można to zrobić z prawdziwym "jajem" Potem będzie co wspominać
Co do kolażu-jestem za i wklejam swoje pomysły
W końcu się troszkę rozgadałyśmy i idzie nam całkiem nieźle!

Cytat:
Napisane przez pistacja125 Pokaż wiadomość
No a ja gólnie to tyle ostatnio myślę, ze mi to wszystko spokoju nie daje... i wariuje Ostatnio w ogóle zaczełam sie nad bukietem "poważnie"zastanawiać , choć jak już kiedyś pisałam chciałam polączenie białych tulipanów i konwalii z zielenią, a naszyjnik z odrobiną czerwieni, bo biały bukiet taki delikatny mi sie wydawał, ale teraz myślę, że kwiatki to powinny być kolorowe i myślalam o różu z bielą i zielenią ale wtedy mój naszyjnik odpada i sama już nie wiem, pozatym kwiatów jest tyle...i tyle mi się podoba... gerbery, tulipany, konwalie,kalie, frezje!!!! sama nie wiem, oczywiście dla TŻta wszystkie są takie same...

kurcze kila fot wstawiam. Ogólnie podoba mi się ten pierwszy z tulilpanów i ten z różowych gerberów. A myślicie że jakbym wzieła tulipany to mogę wystrój sali zrobić na taki lekki róż? czy lepiej wtedy wziąć gerbery żeby wszystko pasowało?? no i jeszcze jest ten różowo-zielono-biały, też ładny, taki wiosenny...pomóżcie
Mnie zauroczył ostatni bukiecik Jeśli chodzi o wystrój sali-mi się bardzo podoba połączenie bordo i ecru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21%255B1%255D[2].jpg (67,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Billede%252046.jpg (49,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ELERI_F.jpg (32,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ELERI_B.jpg (33,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg storczykhotel.jpg (54,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-269379.jpg (33,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz.jpg (20,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz1.jpg (15,3 KB, 8 załadowań)
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 23:15   #851
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Hej No fajnie ,ze sie rozkrecają majóweczki

Mnie nie bedzie przez kilka dni.. bo za kilka godzin jade z Cork do Dublina a potem na kurs do Edynburga

A w pracy dzis bylam od 7 rano do 19 mimo,ze nie mialam żadnego dyzuru..;( grrrr

Trzymajcie się...
P.S. na allegro znalazlam dziewczyne sprzedajacą suknienkę, którą sama chciałabym miec( juz zamieszczalam jej zdjecie). Napisalam do niej,zeby mi jakies zdjecia podeslala i napisala jak sie w niej czula.
Więc suknia szyta byla przez krawcową.. dziewczyna pisze,ze byla lekka i wygodna jak dres( wiec moze oryginal tez wcale ciezki nei jest?)
No i na zdjeciach wyglada fajnie Tylko nie moj rozmiar i na pewno nie moja wzrost.. szkoda
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 07:19   #852
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

Kurcze dziewczyny jak ja wam zazdroszcze ja też jestem taka podjarana tym weselem ale szkoda że moj tz nie i troche stanelo znow przygotowanie bo nie umiem sie zdecydować na salę Zadna nie pasuje mi na tyle żeby ją wybrać a za niedługo bedzie za pozno


Cześć angatku zazdroszcze pracowitych dni ja tylko się męczę nudzeniem sie w domu

Ja skoro nie mam jeszcze sali to i nie myślę na razie o reszcie tak konkretnie jak wy, więc nie wkleje swojego kolażu ......choć muszę przyznać że kwiatki podobają mi sie takie stonowane w białych kolorach z cyrkoniami a o wystroju sali hmm teraz podobno srebrny szary z purpurą jest modny podoba mi się to połączenie


aaa i Jasulek!!!! S U P E R pomysł mi podsunęłaś z tą skarbonką!!! tylko nie wiem czy do mojej ktoś będzie coś wrzucał

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

hihihihi jakie fajne nowe emotki


: hahaha:
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 07:30   #853
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

peplasiam za post pod postem
Wkleje wam kilka propozycji moich sal....
1. Sala Eden...dość spora ale ciężko z wolnymi terminami...jesli potwierdza w sobote (inna para) na 03.07 to tylko wrzesien mi zostaje a ja nie chce we wrześniu

2. i 3 to dwie sale "Konesera" pierwsza mniejsza i może być gorąco a druga mam zarezerwowana wstepnie na 19.06 ....no i ona tak srednio do mnie przemawia bo to taki hangar muszę się dowiedzieć co z sala mniejsza...czy są terminy...bo taka bardziej przytulna jest....

:noniewiem : nie wiem co robic!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eden.jpg (43,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg phoca_thumb_l_img_0096_sale_bankietowe.jpg (37,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0022.jpg (101,2 KB, 24 załadowań)
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:06   #854
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja Wam salę już wklejałam Sukni upatrzonej nie wkleję, bo zwyczajnie nie posiadam takowej. Kupię albo uszyję, co mi się spodoba i tyle. Nie mam jakiś wielkich wymagań - chcę najprostszą jak się da... Jadę do domu w przyszłym tygodniu, to raz mamusię zaciągnę, a raz świadkową na szukanie sukni Nad bukietami w ogóle nie myślę - tak samo minimalistyczne podejście, byle coś było... Pewnie zrzucę to na mamusię, bo ja przed ślubem będę okropnie zabiegana dwiema sesjami i obronami... Też sobie datę wybrałam

Ale powoli już zaczynam szukać nauk przedmałżeńskich...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:21   #855
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

No wiec wklejam swoje pomysly na slub i wesele, zostalo mi duzo miejsca na rzeczy, nad ktorymi sie jeszcze nie zastanawialam: bizuteria, buty itd, itp...Bede na biezaco uzupelniac i moze cos zmieniac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (65,3 KB, 24 załadowań)
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 13:53   #856
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
peplasiam za post pod postem
Wkleje wam kilka propozycji moich sal....
1. Sala Eden...dość spora ale ciężko z wolnymi terminami...jesli potwierdza w sobote (inna para) na 03.07 to tylko wrzesien mi zostaje a ja nie chce we wrześniu

2. i 3 to dwie sale "Konesera" pierwsza mniejsza i może być gorąco a druga mam zarezerwowana wstepnie na 19.06 ....no i ona tak srednio do mnie przemawia bo to taki hangar muszę się dowiedzieć co z sala mniejsza...czy są terminy...bo taka bardziej przytulna jest....

:noniewiem : nie wiem co robic!!!!
Ta 2. najbardziej mi się podoba. Zobacz, czy da się jakoś zrobić przewiew.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 15:04   #857
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
peplasiam za post pod postem
Wkleje wam kilka propozycji moich sal....
1. Sala Eden...dość spora ale ciężko z wolnymi terminami...jesli potwierdza w sobote (inna para) na 03.07 to tylko wrzesien mi zostaje a ja nie chce we wrześniu

2. i 3 to dwie sale "Konesera" pierwsza mniejsza i może być gorąco a druga mam zarezerwowana wstepnie na 19.06 ....no i ona tak srednio do mnie przemawia bo to taki hangar muszę się dowiedzieć co z sala mniejsza...czy są terminy...bo taka bardziej przytulna jest....

:noniewiem : nie wiem co robic!!!!
Agulka mi tez sie ta druga podoba. Jesli myslisz, ze tam moze byc za goraco to moze wypozycz sobie klimatyzator, kosztuje to 40zl za dzien+transport ok.100zl I niestety kochana, ale musze cie pogonic troszke, spiesz sie, bo niedlugo nic nie bedzie wolnego na przyszly rok, a widze, ze bardzo ci zalezy na 2010
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 09:21   #858
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

No to ja też wklejam swoje propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 659755c15c957884.jpg (39,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bb8d19f4b7ef74ca7db654f25e600472_m[1].jpg (28,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bukiet_5.jpg (53,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gladkie5.jpg (14,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NMC6805_mp.jpg (47,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10411.jpg (144,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6767713dacf8e1c4[2].jpg (27,6 KB, 14 załadowań)
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 09:24   #859
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
peplasiam za post pod postem
Wkleje wam kilka propozycji moich sal....
1. Sala Eden...dość spora ale ciężko z wolnymi terminami...jesli potwierdza w sobote (inna para) na 03.07 to tylko wrzesien mi zostaje a ja nie chce we wrześniu

2. i 3 to dwie sale "Konesera" pierwsza mniejsza i może być gorąco a druga mam zarezerwowana wstepnie na 19.06 ....no i ona tak srednio do mnie przemawia bo to taki hangar muszę się dowiedzieć co z sala mniejsza...czy są terminy...bo taka bardziej przytulna jest....

:noniewiem : nie wiem co robic!!!!
Agulkaa druga sala zdecydowanie najładniejsza
a ja mam kolejny problem, bo mi się moja orkiestra odwidziała i mimo, że zaliczka już wpłacona to szukam innej. Przecież od fajnej orkiestry cała zabawa weselna zależy ja chyba zwariuje mój Tż już ma dość heh...
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 09:42   #860
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
Ta 2. najbardziej mi się podoba. Zobacz, czy da się jakoś zrobić przewiew.
Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Agulka mi tez sie ta druga podoba. Jesli myslisz, ze tam moze byc za goraco to moze wypozycz sobie klimatyzator, kosztuje to 40zl za dzien+transport ok.100zl I niestety kochana, ale musze cie pogonic troszke, spiesz sie, bo niedlugo nic nie bedzie wolnego na przyszly rok, a widze, ze bardzo ci zalezy na 2010
Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
No to ja też wklejam swoje propozycje
suknia sliczna
kolczyki w moim stylu
makijaż śliczny i delikatny

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Agulkaa druga sala zdecydowanie najładniejsza
a ja mam kolejny problem, bo mi się moja orkiestra odwidziała i mimo, że zaliczka już wpłacona to szukam innej. Przecież od fajnej orkiestry cała zabawa weselna zależy ja chyba zwariuje mój Tż już ma dość heh...
Co do mojej sali to i tez najbardziej podobała sie druga propozycja....ale głównie dlatego że ładne oswietlenie jest i ładnie przystrojona....z reszta powiedzial mi szef ze juz nie zapisuja na tę salę w ogole bo naprawde jest niewygodna i za gorąco..będą ja reontowac....wiec ja zostaję przy swojej sali i przestaje się tym przejmowac....bedzie ślicznie wyglądała jak bedzie ładniej udekorowana, obniże troszke sufit, dam świeczki, podswietlane lampkami materiały i będzie git przynajmniej juz ją mam zarezerwowaną na mój kochany termin ale dziękuję za sugestie dziewuszki

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

hihihi kobzalko bo Ty za szybko wszystko później żebyś czasem więcej rzeczy nie żalowała ehh ale ja sie tez tego boje co chwilę zmieniam zdanie
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 10:18   #861
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Majowe Panny Młode

Czesc dziewczyny, ja tez bede majowa panna mloda Tak dokladniej to z 8 maja
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 10:29   #862
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, ja tez bede majowa panna mloda Tak dokladniej to z 8 maja
Witamy Opowiedz coś więcej o sobie!

Moja świadkowa ma przyszły weekend zajęty, więc nici z szukania z Nią sukni. Ale może mamusia któregoś dnia wcześniej kończy, więc może się z Nią wybiorę... Tylko jeszcze muszę się zdecydować, kiedy jechać do domu
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 10:52   #863
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, ja tez bede majowa panna mloda Tak dokladniej to z 8 maja
Helloł
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:06   #864
xxxKiNiUsxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :*
Wiadomości: 75
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, ja tez bede majowa panna mloda Tak dokladniej to z 8 maja
Witamy witamy
Jak tam przygotowania?


kobzalka przepiękne te Twoje kolczyki
__________________
22.05.2010 Nasz wielki dzień


22.08.2010 Nasz Skarb jest nareszcie z nami
Juleczka
xxxKiNiUsxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:08   #865
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Witamy Opowiedz coś więcej o sobie!

Moja świadkowa ma przyszły weekend zajęty, więc nici z szukania z Nią sukni. Ale może mamusia któregoś dnia wcześniej kończy, więc może się z Nią wybiorę... Tylko jeszcze muszę się zdecydować, kiedy jechać do domu
Ja w sumie to jestem i majowa i wrzesniowa panna mloda, ale na ten maj bardziej sie ciesze. Zawsze chcialam miec slub w maju Moj TZ jest Hiszpanem i najpierw bierzemy tutaj slub cywilny, a potem na poczatku wrzesnia koscielny w Barcelonie

Na razie jeszcze praktycznie nic nie mamy zalatwionego, bo nie bedziemy robic wesela, tylko obiad dla rodziny a potem wieczorem impreze dla znajomych w wynajetym pubie/klubie.

Teraz jestem na etapie szukania sukienki ze wzgledu na wyprzedaze. Co myslicie o tej z zalacznika? Bo do dzisiaj musze zdecydowac czy ja biore (a cena atrakcyjna, wyprzedazowa). To jest lejacy sie jedwab, tylko TZ nie podobaja sie takie udziwnienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pronovias_hiedra.jpg (27,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pronovias_hiedra2.jpg (77,0 KB, 25 załadowań)
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:04   #866
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, ja tez bede majowa panna mloda Tak dokladniej to z 8 maja
Nareszcie nie jestem jedyna majową panną młodą z 8 maja:ju pi: witamy Cie serdecznie sukienka nie w moim style za bardzo, ale wiadomo ilu ludzi, tyle opinii. Pewnie ją już mierzyłaś? jeśli czujesz się w niej dobrze to bierz bez zastanowienia heh

Agulkaa no wiem wiem, że szybko, bo nie chciałam wszystkiego zostawiać na ostatni moment to teraz mam zmienię tą orkiestrę i już nic nie ruszam :P
__________________


Edytowane przez kobzalka
Czas edycji: 2009-09-03 o 12:07
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:10   #867
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Ja w sumie to jestem i majowa i wrzesniowa panna mloda, ale na ten maj bardziej sie ciesze. Zawsze chcialam miec slub w maju Moj TZ jest Hiszpanem i najpierw bierzemy tutaj slub cywilny, a potem na poczatku wrzesnia koscielny w Barcelonie

Na razie jeszcze praktycznie nic nie mamy zalatwionego, bo nie bedziemy robic wesela, tylko obiad dla rodziny a potem wieczorem impreze dla znajomych w wynajetym pubie/klubie.

Teraz jestem na etapie szukania sukienki ze wzgledu na wyprzedaze. Co myslicie o tej z zalacznika? Bo do dzisiaj musze zdecydowac czy ja biore (a cena atrakcyjna, wyprzedazowa). To jest lejacy sie jedwab, tylko TZ nie podobaja sie takie udziwnienia
Jak to ładnie brzmi: ślub w Barcelonie
A sukienka naprawdę bardzo ładna....nie ma wcale za dużo udziwnień Jest bardzo subtelna....ale jeśli Tż sie nie podoba to coś z tym trzeba zrobić bo to wasz dzień i oboje musicie być zadowoleni...
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:20   #868
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
Jak to ładnie brzmi: ślub w Barcelonie
A sukienka naprawdę bardzo ładna....nie ma wcale za dużo udziwnień Jest bardzo subtelna....ale jeśli Tż sie nie podoba to coś z tym trzeba zrobić bo to wasz dzień i oboje musicie być zadowoleni...
Bo TZ to by chcial jeszcze bardziej prosta Gladka, bez zadnej ozdoby, itp. Ja lubie delikatne, ale chyba nie az tak, jak on by chcial
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:26   #869
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Ja w sumie to jestem i majowa i wrzesniowa panna mloda, ale na ten maj bardziej sie ciesze. Zawsze chcialam miec slub w maju Moj TZ jest Hiszpanem i najpierw bierzemy tutaj slub cywilny, a potem na poczatku wrzesnia koscielny w Barcelonie

Na razie jeszcze praktycznie nic nie mamy zalatwionego, bo nie bedziemy robic wesela, tylko obiad dla rodziny a potem wieczorem impreze dla znajomych w wynajetym pubie/klubie.

Teraz jestem na etapie szukania sukienki ze wzgledu na wyprzedaze. Co myslicie o tej z zalacznika? Bo do dzisiaj musze zdecydowac czy ja biore (a cena atrakcyjna, wyprzedazowa). To jest lejacy sie jedwab, tylko TZ nie podobaja sie takie udziwnienia

Oooooooooo! Rocki, jak ja ci zazdroszcze! Barcelona to moje absolutnie ulubione miasto na calym swiecie! Suknia piekna A jesli chodzi o te dwa sluby, to ta sukienka jest na cywilny czy na koscielny, a moze na oba? Ja z moim Tz-tem tez planujemy slub cywilny przed koscielnym, 12 stycznia przyszlego roku w Belfascie-w rocznice naszej pierwszej randki Ale planujemy tylko nas i swiadkow, nawet naszej rodzinki nie bedzie, bo chcemy tylko wszystkie formalnosci miec juz zalatwione, a potem pewnie pojdziemy do tego samego baru co trzy lata temu
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:32   #870
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Nareszcie nie jestem jedyna majową panną młodą z 8 maja:ju pi:
Też chciałam ślubować 8 maja (8 lutego się zaręczyliśmy i by tak "liczbowo" pasowało), ale niestety nie udało się z terminem, no i mam tydzień później. W sumie 15 też ładna liczba, bo 15 grudnia mam urodziny I generalnie 15 maja mam zjazd, więc i tydzień przed ślubem i tydzień po będę miała wolny weekend, więc jest dobrze

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Ja z moim Tz-tem tez planujemy slub cywilny przed koscielnym, 12 stycznia przyszlego roku w Belfascie-w rocznice naszej pierwszej randki Ale planujemy tylko nas i swiadkow, nawet naszej rodzinki nie bedzie, bo chcemy tylko wszystkie formalnosci miec juz zalatwione, a potem pewnie pojdziemy do tego samego baru co trzy lata temu
Nie podoba mi się instytucja brania tak dwóch ślubów (ale to tylko moje zdanie, nie bić!). Moja koleżanka też sobie cywilny wzięła w styczniu, kościelny ma po dwóch latach. Bo chciała być żoną (i żadnych innych powodów nie było). Dla mnie bezsensem jest ślub kościelny jak już się jest małżeństwem, ma te same nazwiska, obrączki się zdejmuje na chwilę, a potem znowu zakłada te same itp. itd.

No ale każdy robi, jak woli
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.