odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RADŹCIE! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-28, 18:16   #61
magdaaa12
Raczkowanie
 
Avatar magdaaa12
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Bardzo wspolczuje...

Moim zdaniem powinnas pomyslec nad rozwodem... Twoj maz mial zwiazek na boku, nie byla to jednorazowa znajomosc, jednak zwiazek dwuletni. Teraz on sie zakonczyl ale skad wiesz czy za pare lat znowu sie o czyms nie dowiesz??
Dla mnie jest to zdrada zarowno fizyczna jak i psychiczna, powinnas go skreslic. Po co masz zyc w takim zwiazku?? ciagle bedziesz myslec o tym czy znowu czegos "nie kreci" na boku. Zostaw gnoja, nie jest Ciebie wart.

Pozdrawiam i zycze powodzenia!!
magdaaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 19:03   #62
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

ja zapewne napisałabym do niej maila jako on... i zobaczyła co ona odpisze... no ale to ja

ja bym nie umiała wybaczyć zdrady z premedytacja i życ z kimś takim.

Życze dużo sił i powodzenia 3maj się
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 19:04   #63
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mnie też aż mrozi to, że nie było żadnych oznak tego, że facet ma romans na boku (a może były i się mylimy?). Aktorstwo godne Oscara. Nie chciałabym być z kimś takim właśnie z tego jednego powodu: że aż tak potrafi ukryć uczucia, że ma postawę pokerzysty, że jest aż tak wyrachowany. Takiej osobie nie można ufać i tu nie chodzi tylko o zdradę. Równie dobrze może kiedyś zaciągnąć długi, po cichu przygotować sobie drugie życie z kimś innym, wyjechać gdzieś nagle (i to zabierając dziecko). Po kimś kto z kamienną twarzą (a raczej "zakochaną" twarzą) potrafił kłamać przez dwa lata, ja spodziewałabym się wszystkiego.

Ale póki autorka wątku nie pogada ze swoim mężem, póty w sumie sobie gdybamy, bo nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi. Może facet ma rozdwojenie jaźni i pisał e-maile sam ze sobą?
są super aktorzy,i kobiety,ktore nie chcą wiedzieć.
nie raz słyszło się,że facet potrafił miec dwie rodziny,ktore o sobie nie wiedziały.
to chore,ja nie potrafiłabym zaufać takiemu facetowi.

sa argumenty,ktore może wzięłabym pod uwage-kryzys,separacja,jednoraz owy wyskok,ale nie długotrwały romans.facet kalkulował na zimno.dziś sex z kochanką jutro ślub z narzeczoną.
nie przekonuje mnie,że chciał dziecka.
poprostu chciał miec dwa życia.w jednym stabilizacje,a w drugim szaleńswto.
taki typ się nie zmieni.dziś "ola"jutro "basia",aż zona ciągle ta sama.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 19:34   #64
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Jak czytam takie historie, to aż mi się ściska w żołądku. Od razu wyobrażam sobie mnie i mojego TŻ. Ja w takiej sytuacji bym się rozstała (bo zdrada dla mnie to nie tylko seks)...Ale to ja...
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 19:43   #65
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Matko święta... To co Cię spotkało jest po prostu straszne!
Masz wiele spokoju mimo wszystko, ja bym tak nie mogła. Pierwsze co bym zrobiła to pewnie wielka awantura, po której zagroziłabym rozwodem. Nie mogłabym tak po prostu udawać, że nic się nie stało i nic nie wiem, kto by to zniósł?
Najgorsze jest to, że Twój mąż ma po prostu dwie twarze - musisz się zastanowić czy potrafisz wybaczyć po prostu oszustowi.
Może to radykalne, ale doradzam ostrą konfrontację, nie zastanawiaj się co będzie później, bo nie sądzę, żebyś przez całe życie była w stanie udawać, że nic nie wiedziałaś...Kiedy już facet zrozumie co zrobił, wtedy zobaczysz co się stanie - dacie sobie czas osobno, może nadejdzie wybaczenie, a może nie i będziesz musiała sie z tym pogodzić. Lepiej teraz niż po urodzeniu dziecka, wtedy rozstanie byłoby jeszcze trudniejsze.

W każdym razie życzę dużo siły i powodzenia
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:03   #66
Ancik
BAN stały
 
Avatar Ancik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 121
GG do Ancik
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

.

Edytowane przez Ancik
Czas edycji: 2008-10-30 o 13:09
Ancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:11   #67
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Cytat:
Napisane przez Ancik Pokaż wiadomość
Wkurzają mnie już te posty "nie umiałabymBYM, rozstałaBYM, zostawiłaBYM" itp itd jejku niech wypowiedzą się dziewczyny, które wybaczyły lub, które nie mogły wybaczyć, bo jejku jak to prosto dawać rady ...
A Tobie hmm nawet słowami nie potrafię określić jak Ci współczuję...
my nie dajemy rad ja ma żyć.mowimy jak my byśmy postąpiły na jej miejscu.

a może mało jest takich kobiet,ktore wybaczają?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 20:14   #68
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

bbkk współczuję bardzo.
Ja niepotrafiłabym szpiegować, kombinować, wysyłać meili do kochanki (jak ktoś tutaj proponował).
Skopiowałabym te meile lub wysłała do siebie. Doprowadziłabym do konfrontacji. Nie pytałabym czy mnie zdradził.
Powiedziałabym,że wiem o tym. Niech on się tłumaczy.
Na każdą nędzną opowiastkę np. pisałem reportaż i zbierałm materiały lub inne bzdury, reagowałabym jasno: prawda lub jego ewakuacja z mojego życia.
To byłby mój sposób na załatwienie spraw, Tobie życzę powodzenia.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:14   #69
Ancik
BAN stały
 
Avatar Ancik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 121
GG do Ancik
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

.

Edytowane przez Ancik
Czas edycji: 2008-10-30 o 13:10
Ancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:17   #70
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Cytat:
Napisane przez Ancik Pokaż wiadomość
N właśnie "mówimy jak BYŚMY postąpiły" a moim zdaniem takie doradzanie można sobie wsadzić, dopóki samemu się czegoś takiego nie przeżyje..
Można sobie wyobrazić Wystarczy,że wiem jak reaguję na kłamstwo
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:20   #71
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Cytat:
Napisane przez Ancik Pokaż wiadomość
N właśnie "mówimy jak BYŚMY postąpiły" a moim zdaniem takie doradzanie można sobie wsadzić, dopóki samemu się czegoś takiego nie przeżyje..
No, ale ona sama prosila o rady bez zadnego okreslenia, kto ma tych rad udzielac, wiec nie rozumiem o co ta burza Ja akurat przezylam podobna sytuacje, ale nie mowie, ze taka sama, wiec tez nie mam sie wypowiadac, bo to nie bylo w takich samych okolicznosciach
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 20:22   #72
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Cytat:
Napisane przez Ancik Pokaż wiadomość
Wkurzają mnie już te posty "nie umiałabymBYM, rozstałaBYM, zostawiłaBYM" itp itd jejku niech wypowiedzą się dziewczyny, które wybaczyły lub, które nie mogły wybaczyć, bo jejku jak to prosto dawać rady ...
A Tobie hmm nawet słowami nie potrafię określić jak Ci współczuję...
To może niech nikt nie pisze,bo nie miał takiej sytuacji.
Jak mi nikt nie umarł,to nie wolno mi pocieszać ?
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:26   #73
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Cytat:
Napisane przez Ancik Pokaż wiadomość
N właśnie "mówimy jak BYŚMY postąpiły" a moim zdaniem takie doradzanie można sobie wsadzić, dopóki samemu się czegoś takiego nie przeżyje..
jeśli masz coś mądrzejszego do powiedzenia to mów,a nie oburzaj się,jeśli ktoś chce podać ramę do wypłakania.
dla mnie to ważniejsze niż wymadrzanie się
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:26   #74
Ancik
BAN stały
 
Avatar Ancik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 121
GG do Ancik
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

.

Edytowane przez Ancik
Czas edycji: 2008-10-30 o 13:10
Ancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:28   #75
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Cytat:
Napisane przez Ancik Pokaż wiadomość
Naprawdę napisać coś na forum innego niż większość w poście to masakra.. nie napisałam przecież nic, żeby nie pocieszać, chodzi oto, że łatwo pisać jak się czegoś nie przeżyło, jak się nie było w takiej samej sytuacji a pisanie, ze możemy sobie to wyobrazić.. hm skoro nie przeżyłyście, to wierzcie, że nie można sobie tego wyobrazić.
Chodzi mi o łatwość pisania zostawiłabym itp itd takie mam zdanie, i również mam prawo wje na forum napisać.
nie jesteś mną,żeby wiedzieć co przeżyłam
chcesz coś innego doradzić/prosze bardzo piszm,ale nie krytykuj innych,że chcą pomóc,pocieszyć
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:28   #76
Ancik
BAN stały
 
Avatar Ancik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 121
GG do Ancik
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

.

Edytowane przez Ancik
Czas edycji: 2008-10-30 o 13:10
Ancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:29   #77
Ancik
BAN stały
 
Avatar Ancik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 121
GG do Ancik
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

.

Edytowane przez Ancik
Czas edycji: 2008-10-30 o 13:10
Ancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:31   #78
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Cytat:
Napisane przez Ancik Pokaż wiadomość
Naprawdę napisać coś na forum innego niż większość w poście to masakra.. nie napisałam przecież nic, żeby nie pocieszać, chodzi oto, że łatwo pisać jak się czegoś nie przeżyło, jak się nie było w takiej samej sytuacji a pisanie, ze możemy sobie to wyobrazić.. hm skoro nie przeżyłyście, to wierzę, że można sobie to wyobrazić od tak.
Chodzi mi o łatwość pisania zostawiłabym itp itd takie mam zdanie, i również mam prawo je na forum napisać.
dla mnie rto jasne co chciałaś nam przekazać.

szczególnie dobrze doradzasz w kwestiach damsko-męskich
Dziewczyno to się przyzwyczaj!! Trzeba umieć korzystać z tego co facet daje, będziesz starsza to do docenisz. Naprawdę nie wielu jest takich mężczyzn, a jeśli mu to sprawia przyjemność. Jak to się mówi, jak dają to bierz a jak biją to uciekaj
Korzystaj, korzystaj i jeszcze raz korzystaj!
Naucz się tego, każda kobieta powinna to umieć.
Lepiej umieć niż nie, takie życie
Niezależność + umiejętność korzystania=


Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2008-10-28 o 20:35 Powód: dopisek
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:32   #79
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Nie wiem nad czym się tu w ogóle zastanawiać. Koleś nie dość że robił w konia ukochaną przez szmat czasu to jeszcze miał czelność łgać przed ołtarzem. Ile jest wart? Odpowiedź jest chyba oczywista. Jak pomyślę że miałabym mieć z kimś takim DZIECKO to aż mną wzdryga. Radzę autorce tematu spojrzeć realnie i nie usprawiedliwiać go w żaden sposób.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 20:35   #80
Ancik
BAN stały
 
Avatar Ancik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 121
GG do Ancik
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

.

Edytowane przez Ancik
Czas edycji: 2008-10-30 o 13:11
Ancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:36   #81
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Kiedys, jako łasa na milosc istota, wybaczalam wszystko hurtem. Mysle, ze wtedy wybaczylabym i zdrade. Dzis jest inaczej. Nie chodzi tu o honor, dume czy szacunek do siebie - gdy czlowiek zwija sie z bolu nie mysli w tak gornolotnych kategoriach. Powodem jest pragmatyzm, logika. Kazda, naznaczona pietnem zdrady relacja staje sie toksyczna. Nieistotne, czy to ty zostalas zdradzona czy dla ciebie zdradzono. Gdy prawda zostaje odkryta, z czlowieka wychodza najgorsze rzeczy - skrywane wczesniej pod maska przyzwoitosci. Dopiero wtedy zaczyna sie pieklo i nie ma juz powrotu do normalnej relacji. Przemysl to.
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:38   #82
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Cytat:
Napisane przez Ancik Pokaż wiadomość
haha to jest chore, ile użytkowników tyle opinii hah
ale nie Tobie oceniać jak doradzam hah nie musisz zgadzać się ze mną a ja z Tobą, a to forum po to aby to wyrażać.
Więcej nie piszę bo to wychodzi już poza temat tego wątku.
możesz się nie zgadzać,ale wyraź swoją opinię,ale NIE-TY KRYTYKUJESZ.

nie widze twojej rady np.spróbuj wybaczyć,zastanów się,widze tylko krytyke osób,ktroe chcą Ją pocieszyć
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:43   #83
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Ancik, bronisz prawa do wlasnego zdania, wiec pozwól je mieć także innym.
Nie każdy musi mieć ochotę dzielić sie tak prywatnym doświadczeniem, więc - o ile sama nie masz nic lepszego do zaoferowania - nie najeżdżaj na osoby, które starają się pomóc najlepiej jak umieją. I pozwólmy autorce oceniać, co jest jej przydatne, a co nie. Z tego co czytałam, póki co była wdzięczna.

Proponuję koniec off topa.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:45   #84
Ancik
BAN stały
 
Avatar Ancik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 121
GG do Ancik
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

.

Edytowane przez Ancik
Czas edycji: 2008-10-30 o 13:11
Ancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:46   #85
Ancik
BAN stały
 
Avatar Ancik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 121
GG do Ancik
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

.

Edytowane przez Ancik
Czas edycji: 2008-10-30 o 13:11
Ancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:52   #86
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Cytat:
Napisane przez Ancik Pokaż wiadomość
No rozumiem, mam inne zdanie ale ja go wyrazić nie mogę, bajka
Gdyby mnie parę osób zwórciło uwagę to zastanowiłąbym isę, czy aby to ja nie jestem w błędzie. nikt CI prawa głosu nie odbiera. jest tu na pewno sporo kobiet, które dały szansę i się na tym przejechały, więc teraz z całą mocą i siłą mówią, ze by rzuciły zdradzającego faceta. I po części sie nie dziwie, bo aktualnie sama czuję się jak naiwna kretynka. Nie rozumiem co CIę tak drażni, na Twoim miejscu zaczęłabym czytać ze zrozumieniem i udzielałabym bardziej wartościowych rad autorce wątku a nie dziewczynom, które próbują biedaczce pomóc.
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:57   #87
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Cytat:
Napisane przez Ancik Pokaż wiadomość
No rozumiem, mam inne zdanie ale ja go wyrazić nie mogę, bajka
możesz, ale nie oczekuj, że wszyscy Ci przyklasną, bo to by była hipokryzja. innym nie wolno krytykować Ciebie, ale Tobie innych wolno? każdy ma prawo kulturalnie wyrazić swoją opinię, ale to nie miejsce na dyskusję nt. tego, czyjaa racja jest najmojsza


autorko - ja bym pewnie spytała się go, co ma mi do powiedzenia na temat pani X i milczała, żadnego tłumaczenia. wtedy on nie wie, jak weszlaś w posiadanie tej wiedzy i mogą mu się 'wymknąć' inne kwiatki.
jak zacznie ściemniać i kręcić, krótka piłka - nie rób ze mnie idiotki, albo w tej chwili się pakuj.
bez łez i darcia szat.


tylko to bardzo trudne jest
no i również bym nie umiała już żyć z kimś i codziennie się zastanawiać, czy nie ma nowego romansu, nowego konta mailowego, nowej delegacji itp.
Nie ma wytłumaczenia na tak perfidną i z zimną krwią zorganizowaną 'poligamię'. Bezczelny po prostu jest.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:58   #88
Ancik
BAN stały
 
Avatar Ancik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 121
GG do Ancik
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

.

Edytowane przez Ancik
Czas edycji: 2008-10-30 o 13:12
Ancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 21:00   #89
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Ancik,ja nie wiem chyba jestes jasnowidzka ze wiesz ze wizazanki ktore doradzaja czegos takiego nieprzezyly.Nie kazdy chce wywlekac na forum,ze zostal zdradzony.
Ja i owszem przezylam zdrade,ale mialam to szczescie ze on sam odszedl,tak czy siak gdyby blagal nie wrocilabym do niego,brzydzilabym sie byc z takim czlowiekiem,ktory np jak maz autorki zdradzal ja przez tyle czasu.Ja bym odeszla,wziela rozwod,wiem jak bym zaregowala,bylabym w szoku i padly by ostre slowa.No,ale watek nie o moich uczuciach tylko autorki i to ona zrobi to od niej zalezy a nie od nas,my mozemy tylko doradzic.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 21:02   #90
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: odkryłam kilkuLETNIĄ Z D R A D Ę TŻ-a - RATUJCIE przed głupimi pomysłami! RAD

Cytat:
Napisane przez Ancik Pokaż wiadomość
A może sama przeżyłam coś podobnego, byłam oszukiwana wyszło na jaw, koleżanki zostaw zostaw, łatwo im było od tak udzielać rad i osądzać, dopóki same nie znalazły się w takiej sytuacji i postępowały inaczej. Nie odbieram racji dziewczynom, które to przeżyły.
to się podziel tą wiedzą. jasne, że łatwiej jest radzić, każdy to wie nie od dzisiaj. jednak wiele osób zna siebie i swoją psychikę na tyle dobrze, żeby przewidzieć określone skutki.

lekarz też nie powinien leczyc raka, jeśli go nie ma? zadowolony ze swojego zycia psycholog nie może radzić osobie z depresją? naprawdę bezsensowne dywagacje.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.