Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-18, 10:02   #61
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Aaaa zespół był bez nazwy. Był po prostu dopięty do lokalu. Smialismy sie ze znajomymi, ze najlepiej wychodzi im sto lat!!!!!! Autantycznie 20 min grali a 40 min jedli i pili i tak co godzine. Znali chyba tylko 10 piosenek i to polskich ii grali je w kółko - po prostu cyrk!!!

Co do czesania, to owszem czesałam sie w Joannie, czesała mnie właścielka Aska. Dobrze czesze tez Aneta. Troche sie zmartwiłam, bo chciałam miec wszystko w jednym miejscu a tu kicha. Kosmetyczka jest tam niestety jedna!!!!! Cenowo jest fajnie fryz 40, make-up 40 zł!!!!
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 10:25   #62
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

ale takimi kosmetykami Ruby Rose...???
moja koleżanka, u której byłam na panieńskim, zrobiła sobie tego dnia akurat próbny makijaż, bardzo ładny, i od razu przetestowała go w ekstremalnych warunkach, trzymał się świetnie
teraz zrobię test na weselu za tydzień, jeżeli mój makijaż się nie utrzyma, biorę namiary na wizażystkę....
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 11:21   #63
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Lenka dzięki za stronki, zaraz będę przeglądać
*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 11:25   #64
Ela1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 360
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
Co do czesania, to owszem czesałam sie w Joannie, czesała mnie właścielka Aska. Dobrze czesze tez Aneta. Cenowo jest fajnie fryz 40, make-up 40 zł!!!!
możesz przypomnieć gdzie jest ten fryzjer?
Ela1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 11:37   #65
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Na Pogodnej 34!!!! Kolorowy wieżowiec niedaleko Makro!
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 11:39   #66
eemila
Raczkowanie
 
Avatar eemila
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin & Edinburgh
Wiadomości: 158
GG do eemila
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
Dobra myśl Miss.hot! Czy moze któras z Was malowała sie i czesała w Babskim Swiecie? Eemila, zdaje mi się, ze Ty tam byłaś. Jak tam maluja i czeszą?
[tak ja byłam w Babskim Swiecie, czesała mnie Magda, to było tylko takie prowizoryczne upięcie bez lakieru itp.żeby tylko wobaczyc wizualnie jak mogłoby wyglądać upięcie. Dziewczyna wydała mi się profesjonalistką, pokazałam jej zdjęcia sukni, ona mi swój katalog fryzur, podpowiedziała co jej zdaniem najlepiej pasuje do mojej urody itp. Ta wizyta miała bardziej rodzaj konsultacji, bo tak jak ona mi mówiła to nigdy nie robi fryzur próbnych bo nigdy nie wyjdzie jej tak samo upiecie, ale ja się uparłam no i upieła mi tylko tak. A z makijażem to miałam iść, tylko pani makijażystka w czsie jak będzie mój ślub ma urlop no i poleciła mi podobno sprawdzoną i zaj..makijażystkę, zakład nazywa się "Ona i ON" pani Marta na ul.Armii Krajowej, no i dwa tyg.przed slubem mam próbny makijaż zobaczymy jak to wyjdzie. Więc w sumie to nie za bardzo wiem jak tam czeszą i malują, ale zapisałam się do tej Magdy i Marty, napewno dam znać.
A może któraś z was wie coś na temat zakładu kosmetycznego Ona i On???

nicky_1981 jak będziesz miała zdjęcia to ja bardzo poproszę bo znam ten zakład barzdo dobrze, Aska mieszkała w moim bloku, no i w sumie tam też mogłabym spróbować pójść do niej. Twoje upiecie to był kok czy włosy rozpuszczone??
__________________
eemila1@op.pl

21.07.2007 i już panienką nie bedę!!
www.przewodnikmp.pl/img-21072007018_eblwhahigajz. png
eemila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 11:49   #67
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

To było upięcie. Troche kosmyków miałam wypuszczonych.Wkleje jak odzyskam aparat! A co do tego salonu Ona i on to nie mam zielonego pojecia gdzie to jest. Czy ta p. Magda mówiła coś o ich kosmetyczce????
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 11:54   #68
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Hej dziewczynki
U mnie jakoś tak niemrawo, czuję się zmęczona i ogarnia mnie totalne lenistwo.... A jak na złość mnóstwo pracy przede mną ( w firmie full rzeczy do zrobienia na już, na studiach 3 egz, sprawdzenie 300 prac studentów i parapetówka na 20 osób z rodziny TŻ) Chyba potrzebuję solidnego Do ślubu mniej niż rok a przygotowania głęboko w lesie- tylko kościół, sala i fotograf W tym tygodniu muszę zaklepać zespół i kamerzystę, bo inaczej będzie kiepsko i zostaną tylko zespoły w stylu tego aaa
Oj ciężkie to życie...
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 11:55   #69
eemila
Raczkowanie
 
Avatar eemila
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin & Edinburgh
Wiadomości: 158
GG do eemila
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
To było upięcie. Troche kosmyków miałam wypuszczonych.Wkleje jak odzyskam aparat! A co do tego salonu Ona i on to nie mam zielonego pojecia gdzie to jest. Czy ta p. Magda mówiła coś o ich kosmetyczce????
w sumie to ja nie pytałam, mówiła mi ze ta Marat jest naprawdę dobra, ale o tej kosmetyczce w Babskim Swiecie to nic nie wiem. Wiem, że nie warto iść do Casjopeji, tam na przeciwko!
__________________
eemila1@op.pl

21.07.2007 i już panienką nie bedę!!
www.przewodnikmp.pl/img-21072007018_eblwhahigajz. png
eemila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 11:56   #70
annabel_lee
Raczkowanie
 
Avatar annabel_lee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 407
GG do annabel_lee
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
Witam!!! Przyznaje, że ja równiez byłam w lekkim szoku jak zobaczyłam czesc II!!!!! W sobote byliśmy na weselu - była totalna kicha! Zespół do bani, wiec ludzie nie bawili sie dobrze tylko cały czas spacerowali po dworze. My sami zwialiśmy o 2 w nocy! Wczoraj rozwozilimy kolejne zaproszenia i jestem dzisiaj strasznie zmęczona!
Co do fryzjera to upiecie miałam super, bardzo jestem zadowolona, ale makijaż totalna porażka. Kobita malowała mnie kosmetykami, jakie ma moja młodsza siostra (Ruby Rose) i jak wróciłam do domu to już prawie go nie było. Zaczynam rozważać malowanie sie przez samą siebie.
Zdjątka upiecia wkleje jak wydębie aparat od mojego TŻ. Pozdro
A zdradzisz co to był za zespół??
__________________
Nasz ślub
Adaś
Dominisia
Emilka 2. 12. 2008 (*)
Lubelskie Żonki prywatnie
annabel_lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 12:00   #71
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

SELKA, nie wiem czy dobrze zrozumiałam co przeczytałam - na jakiej uczelni pracujesz?
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 12:02   #72
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
SELKA, nie wiem czy dobrze zrozumiałam co przeczytałam - na jakiej uczelni pracujesz?
W weekendy mam zajęcia na prywatnej uczelni, a poza tym normalną pracę gdzie indziej.
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 12:03   #73
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Annabell, ten zespół był bez nazwy, przynajmniej ja nie wiem jak sie nazywał. Dzisiaj bede widziała sie ze swiezo upieczonym małzenstwem to sie dowiem co to było. A było to straszne
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 12:09   #74
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
Annabell, ten zespół był bez nazwy, przynajmniej ja nie wiem jak sie nazywał. Dzisiaj bede widziała sie ze swiezo upieczonym małzenstwem to sie dowiem co to było. A było to straszne
I właśnie tego się obawiam, że u mnie na weselu będzie podobnie, bo trochę późno zabieram się za wybór zespołu
Niespełna miesiąc temu byłam na weselu u znajomych i zespół był również koszmarny. Nie pytalam się o jego nazwę, ale postaram się nadrobić to niedopatrzenie Panowie wykonywali tylko polskie piosenki, wszystko na jedną nutę, podkład z syntezatora, żadnej różnicy pomiędzy "Blondyneczką" a np. "Hej sokoły" Nie było żadnych dedykacji i piosenek na zamówienie, bo panowie na każdą prośbę odpowiadali "Nie wiemy, czy mamy ten utwór w repertuarze".... Tragedia!
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 12:13   #75
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

moze to ten sam zespół!!!!!!!!!!!!! Tylko w tym była jeszcze jedna dziewczyna. Ale ich teksty, repertuar to normalnie jakbys tam była!
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 12:24   #76
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
moze to ten sam zespół!!!!!!!!!!!!! Tylko w tym była jeszcze jedna dziewczyna. Ale ich teksty, repertuar to normalnie jakbys tam była!
W piątek widzę się z tymi znajomymi, więc popytam o nazwę rewelacyjnego zespołu i oczywiście dam Wam znać- ku przestrodze
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 12:39   #77
Neiti
Raczkowanie
 
Avatar Neiti
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Mam pytanie JAk sie przelicza ilosc ciasta na weselu Bo nie mam pojęcia ile zamówić blacszek dla 45 osób + żeby jeszcze dac paczuszki do domu ??? U mne wesele bedzie trawało z 6 godzinek tylko i nie ma poprawin no i Bedzie jeszcze tort to nie wiem czy dużo ciasta trzeba. Jak myślicie?
Prosze o pomoc !!!!!!
Słyszałam że 1 blacha ciasta na 10 osób to prawda? czyli u mnie wychodzi jakies 5 blaszek + 2 na rozdanie np ???
Neiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 13:59   #78
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Dziewczyny proszę was o radę. Mam problem: fotografa zamówiliśmy pół roku temu wstępinie na godzinę 20.00 i teraz zastanawiam się czy to nie za późna godzina, hm? Tak myślę, że jeśli będzie upał w dniu ślubu to do 20.00 makijaż dawno się rozpłynie, włosy zrobią się a la zmokła kura i w takiej kondycji chyba lepiej będzie w ogóle nie stawiać się przed aparatem bo i tak żaden fotoshop mnie nie uratuje Jeśli istniałaby taka możliwość to może przenieść fotografa na od razu po ślubie? Ślub mam o 14.00 w Lublinie, wesele w Niemcach a fotograf zamówiony w Lubartowie.
Anex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 15:12   #79
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Anex Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę was o radę. Mam problem: fotografa zamówiliśmy pół roku temu wstępinie na godzinę 20.00 i teraz zastanawiam się czy to nie za późna godzina, hm? Tak myślę, że jeśli będzie upał w dniu ślubu to do 20.00 makijaż dawno się rozpłynie, włosy zrobią się a la zmokła kura i w takiej kondycji chyba lepiej będzie w ogóle nie stawiać się przed aparatem bo i tak żaden fotoshop mnie nie uratuje Jeśli istniałaby taka możliwość to może przenieść fotografa na od razu po ślubie? Ślub mam o 14.00 w Lublinie, wesele w Niemcach a fotograf zamówiony w Lubartowie.
Hmmm no ja myślę, że najlepiej to się z fotografem skontaktować i zapytać co on o tym myśli.

Cytat:
Napisane przez Neiti Pokaż wiadomość
Mam pytanie JAk sie przelicza ilosc ciasta na weselu Bo nie mam pojęcia ile zamówić blacszek dla 45 osób + żeby jeszcze dac paczuszki do domu ??? U mne wesele bedzie trawało z 6 godzinek tylko i nie ma poprawin no i Bedzie jeszcze tort to nie wiem czy dużo ciasta trzeba. Jak myślicie?
Prosze o pomoc !!!!!!
Słyszałam że 1 blacha ciasta na 10 osób to prawda? czyli u mnie wychodzi jakies 5 blaszek + 2 na rozdanie np ???
Najlepiej zapytać się w cukierni, oni przecież nie raz ciasta piekli i się orientują czego ile Nasze mamy zaszalały i zamówiły 25 blach :wow: na 130 osób plus jakieś wisienki, rurki itp.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-16 o 16:59 Powód: post pod postem
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 15:48   #80
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

a u nas pani z naszego zespołu powiedziała ze jak chcemy to ona tez spiewa w kościele Ave Maryja, wiec jesli nic nie wykombinujemy to ją wezmiemy bo to juz w cenie opłaty za zespół będzie

bandola18 ja tez ide na weselicho 30 czerwca więc bede myslami z tobą

ps. Ja tez sie zdziwilam na wiesc o nowym wątku
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 16:01   #81
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
Najlepiej zapytać się w cukierni, oni przecież nie raz ciasta piekli i się orientują czego ile Nasze mamy zaszalały i zamówiły 25 blach :wow: na 130 osób plus jakieś wisienki, rurki itp.
no to koniecznie musicie rozdać potem, bo inaczej to będziecie mogli chyba zorganizować wojnę na ciasta
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 16:20   #82
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
no to koniecznie musicie rozdać potem, bo inaczej to będziecie mogli chyba zorganizować wojnę na ciasta
No właśnie Nasze Kochane mamy tylko po to wzięły tyle blaszek aby rozdać gościom
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 17:55   #83
Gosiaczek_27
Przyczajenie
 
Avatar Gosiaczek_27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Lublin/Dublin
Wiadomości: 3
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Dzieki za pocieszenie Dziewczyny, naprawdę zaczynam się trochę denerwować, bo wszystko będzie "na wariata" jak wrócę, ale co tam Damy radę

A z rzeczy, które mamy zaklepane, to
- sala - Szalony Kogut
- caterig
- fotograf - Z. Embinger
- zespół - nie pamiętam nazwy, ale raczej o nim jeszcze nie pisałyscie (jak mój TŻ wróci z pracy, to może mi przypomni )
- zaproszenia - prawie się drukują (będę zapraszać jak wrócę w szalonym tempie, po 10 minut u każdego , a rodzinę mojego TŻ zapraszają jego rodzice, bo on wraca jeszcze później - 3 tyg. przed ślubem )
- sukienka - zaklepana krawcowa, ale nadal nie wiem jaki fason, wprawdzie przymierzałam trochę na jesieni przed wyjazdem, ale ciągle mętlik w głowie
- samochód - zawiezie nas mój wujek swoim czarnym Volvo (zawsze marzyl mi się czarny samochód do ślubu ubrany białymi kwiatami)

Hmmm.... czyżby tylko tyle no nic jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę, aha, kwiaty, właśnie wczoraj dowiedziałam się, że prawdopodobnie zrobi mi je koleżanka i prawdopodobnie będzie to bukiet z kalii (już go któraś z Was umieszczała wcześniej ) ew. ze storczyków

No i jestem już umówiona u fryzjera u pani Asi z Pogodnej, bo zawsze u niej maluję i czeszę wlosy, ale prawdę mówiąc nigdy nie widziałam jak upina wlosy do ślubu...
Nicky_1981 co o niej sądzisz, możesz mi coś doradzić? Bo słyszałam też dużo pozytywów o Pani Ani z Fabrycznej, no i nie wiem co teraz zrobić?
__________________
Gosia
Gosiaczek_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 17:56   #84
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Szkoda że poprzedni wątek jest zamnięty, my chyba mogłysmy się we wszystkim połapać

U nas równe 2 miesiące, uuuuuuuuuuuu, coraz bardziej mnie stresik łapie jak to wszytsko sie odbedzie i ułoży. Jakoś nie mamy czasu pujść do urzedu, bo TZ pracuje na zmiany i jakos tak wychodzi, ale w tym tyg to już koniecznie.
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 17:56   #85
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
Hmmm no ja myślę, że najlepiej to się z fotografem skontaktować i zapytać co on o tym myśli.
Fotografowi to, że tak powiem, zwisa i jest obojętne

Nie pokazywałam jakie obrączki zamówiliśmy w "Iwonie": jednokolorowe z żółtego złota, 4,7 szerokości, krawędzie diamentowane. Za gram złota biorą tam 90 pln więc para obrączek będzie nas kosztować ok. 600 pln. Odbiór pod koniec czerwca

Dopisek: Dzisiaj, czyli 21 czerwca odebraliśmy obrączki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg nasze obrączki model 36.jpg.jpeg (14,1 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez Anex
Czas edycji: 2007-06-21 o 16:05 Powód: dopisek
Anex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 17:57   #86
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
Aaaa zespół był bez nazwy. Był po prostu dopięty do lokalu. Smialismy sie ze znajomymi, ze najlepiej wychodzi im sto lat!!!!!! Autantycznie 20 min grali a 40 min jedli i pili i tak co godzine. Znali chyba tylko 10 piosenek i to polskich ii grali je w kółko - po prostu cyrk!!!

Co do czesania, to owszem czesałam sie w Joannie, czesała mnie właścielka Aska. Dobrze czesze tez Aneta. Troche sie zmartwiłam, bo chciałam miec wszystko w jednym miejscu a tu kicha. Kosmetyczka jest tam niestety jedna!!!!! Cenowo jest fajnie fryz 40, make-up 40 zł!!!!
Ale własnie tam robiłaś tez makijaż? Bo ja się może skuszę na tę fryzjerkę, ale nie wiem czy na makijaż też, skoro nie polecasz.
__________________
Martynka
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 18:57   #87
czerwcowa lara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 73
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Dziękuję wszystkim za życzenia.
Było o wiele piękniej niż mogłabym sobie kiedykolwiek wymarzyć...
czerwcowa lara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 19:10   #88
mexx100
Raczkowanie
 
Avatar mexx100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 296
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
Annabell, ten zespół był bez nazwy, przynajmniej ja nie wiem jak sie nazywał. Dzisiaj bede widziała sie ze swiezo upieczonym małzenstwem to sie dowiem co to było. A było to straszne
A czy moze ten zespol grał w restauracji bossman???
mexx100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 19:34   #89
Sylwia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 206
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Już wczesniej prosiłam o to ale nikt tego niez robił a mianowicie czy mozecie mnie wpisac do listy panien młodych? ślubuje 21 czerwa 2008- wesele w Wilczopolu. Dzieki z góry.
Sylwia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:07   #90
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Lenka* Pokaż wiadomość
niestety nie wiem jak się używa tych wielocytatów
Lenko klikasz na cudzysłów ze znakiem + w poscie który chcesz zacytowac (znajduje sie między cytuj a odpowiedz) i potem cytuj i tak robisz w kazdym poście który chcesz zacytowac ale zakręciłam

Dzisiaj odebrałaliśmy obrączki jutro zrobię zdjęcie to sie pochwalę
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.