Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 10:26   #61
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Moim zdaniem spódniczki są częstym widokiem na ulicy, i to niezależnie od pory roku I nie wydaje mi się, by robiły jakieś piorunujące wrażenie na facetach Co, oczywiście, nie zmienia faktu, że spódniczki fajne są
Oj,spytaj swoich znajomych mężczyzn czy dużo spódnic widzą na ulicach.
Może ogólnie rzecz biorąc nie są rzadkim widokiem spódnice maksi,Polki je lubią ale inne długości nie pojawiają się już tak często.A faceci lubią gdy spódnica coś niecoś odsłania.
Co do piorunującego wrażenia na facetach-też myślałam,że to niby nic a jednak robią wrażenie.Ze spódniczkami i widokiem gołych kobiecych nóg to jak z kobiecymi piersiami-niby nic a nigdy się facetom nie nudzą.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 10:37   #62
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Oj,spytaj swoich znajomych mężczyzn czy dużo spódnic widzą na ulicach.
Może ogólnie rzecz biorąc nie są rzadkim widokiem spódnice maksi,Polki je lubią ale inne długości nie pojawiają się już tak często.A faceci lubią gdy spódnica coś niecoś odsłania.
Co do piorunującego wrażenia na facetach-też myślałam,że to niby nic a jednak robią wrażenie.Ze spódniczkami i widokiem gołych kobiecych nóg to jak z kobiecymi piersiami-niby nic a nigdy się facetom nie nudzą.
We Wrocławiu widuję dziewczyny w krótkich spódnicach naprawdę często. Nawet zimą
Ja też chodzę w krótkich, a nawet bardzo krótkich spódnicach - nie dlatego, żeby robić wrażenie na facetach (poza jednym - moim ), ale dlatego, że głupio kisić się w długich spodniach, kiedy jest gorąco
Widzę, że OT się zrobił - dobrze by było, go zakończyć
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 23:19   #63
jestemtutylkonachwile
Zakorzenienie
 
Avatar jestemtutylkonachwile
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 745
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Cytat:
Napisane przez viorica23 Pokaż wiadomość
ale wiesz ze z takim podejsciem to naprawde mozesz zostac starą panna?? niezaleznie od tego czy jestes ladna czy nie
jak bedziesz sie cale zycie ogladac na rodzicow to nic nie osiagniesz - dzieci z gniazda wyfruwają i juz - takie jest zycie
a jak mu tak zalezalo to by wyjechal z Toba poza tym Carpe diem- masz dopiero 21 lat jeszcze 4 laat studiow przed Toba, a w ciagu tego czasu wiele rzeczy moze sie zmienic..
jestemtutylkonachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 18:31   #64
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

mam mroźny kasztan farbę castinga w domu i się nim potraktuję dzisiaj chyba zobaczymy, raz się żyje....a jak będzie źle to kupię jutro ciemną czekoladę hehe najwyżej wylecą wszystkie...teraz ładne peruki mają
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 22:26   #65
Lena 85
Raczkowanie
 
Avatar Lena 85
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 57
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Jestes sliczna!! To pierwsza rzecz Moim zdaniem super by Ci pasowala fryzura jak u Victorii Beckham, taki bob.
PS. GDZIE KUPILAS TE OKULARY, CO TO ZA FIRMA, JAKIES ZNAKI SZCZEGOLNE? SA SWIETNE I TEZ TAKIE CHCE NAPISZ PLEASE
Lena 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 14:38   #66
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

okulary u mnie u optyka, nie jakiegoś firmowego tylko zwyczajnego w małym mieście nie znam się na firmach ale na ramce z boku pisze:
airforce frame japan 5229 52_19-135 col.5 hehe
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 15:54   #67
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

a jak farbowanie?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 20:27   #68
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

nie pofarbowałam się w końcu
mam jakie mam i nie wiem: zapuszczać czy nie?
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:23   #69
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Hej

Zapuszczaj włosy ;P
A co do cieni, to moja koleżanka miała taki sam problem z tym rolowaniem na powiece, ale kupiła sobie paletke z Inglota i już się nic nie roluje. Ja też mam taką i mogę polecić - cienie nie są jakieś przesadnie drogie a trwałość dobra no i wydajne.

Ubieraj się kolorowo, w kolorowych ciuchach od razu wygląda się pogodniej i przyjaźniej. Zębami się nie przejmuj, ja sama jakichś białych nie mam a już dawno się wyleczyłam z kompleksów na ich punkcie. Ważne, żeby się po prostu uśmiechać bo naprawdę wygląda się wtedy korzystniej.

Oprawki naprawdę fajne, takie dodające charakteru Twojej buźce.

Życzę powodzenia w przemianie - żebyś w końcu dostrzegła jaka jesteś śliczna, zamiast porównywać się z siostrą. Każdy jest inny, wyjątkowy i jak już dziewczyny pisały wcześniej dużo zależy od tego, jak postrzegasz siebie. Trzymam za Ciebie kciuki
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 19:03   #70
noelemak
Raczkowanie
 
Avatar noelemak
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Po pierwsze jesteś naprawdę śliczną dziewczyną i świetnie się ubierasz! Dlatego więcej uśmiechu, bądź świadoma swojej kobiecości.

Co do makijazu... hm... proponowałabym przydymiony makijaż tzw. smoky eyes ale w wersji fioletowej, zielonej, granatowej

Poza tym, farbuj włosy! Mroźny kasztan bardzo ładnie wychodzi i ślicznie mieni się w słońcu.

Pozdrawiam
__________________
mimo najszybszych samolotów do wczoraj nie ma już powrotu
tiaa
noelemak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 00:08   #71
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Szara Myszko88 czytam twój wątek od początku. hmmmm...co mam ci odpisac? No dobra, zacznę od zdjęc. Spodobałaś mi się, nie dlatego,że jesteś cukerek-karmelek, a dlatego,że jestes subtelna i delikatna. I to jest super. Nie planuj tego, czy zostaniesz na wsi czy nie. Nie mów chlopakom "ja wracam na wies, więc wiedz co cie czeka". Poczekaj, popatrz, może wlasnie zostaniesz tu? Moze twoja siostra-sroczka zlapie jakiegos chlopaka i zostanie? Za duzo ciezkich materiałów, za duzo brokatu-tak jakby królowa Wiktoria. Załóż coś zwiewnego, może jakas sukienka do kolanka? I uciekaj od swojej siostry, bo taka laska to cie przytłoczy...Mialam taką współokatorkę, która była(wiem,że była) mniej atrakcyjna, ale musiala byc najlepsza za kazdym razem. Mialam Alicji dosc i chetnie bym uciekla od niej. WIem, ze przeczytalam od niej wiecej ksiazek i wiecej płyt znalam. Mimo tego siedzialam cicho i nie odzywalam sie. Po co sie klocic?na nasze stancyjne imprezy ona sie szykowala 3 godziny, a ja potrafilam przyjsc w dresie.- a to dlatego,że wlasnie ona sie tak stara i wiem,ze wlezie na kark mi,żeby byc lepsza. Pomalowalam kiedys tylko oczy i wyszlam w dresie-a laski mialy dyskotekowe bluzki... jaki byl koniec-4 kolesi z 6( piątyi szósty to bracia w tym jeden i drugi zajety) przysiadlo sie do mnie i chcialo wiedziec dlaczego tak zrobilam
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 10:22   #72
ZuZaNkAaAa16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

ja mam na włosach ten kolor co Ty chcialas, tej firmy wlasnie. jesli nie jestes przekona jak bedzie to wygladalo, bo sama wiem,ze to przewaznie nie wychodzi tak jak na opakowaniu to ja wrzuce swoje fotki, bo naturalny kolor mam bardzo podobny do Twojego
ZuZaNkAaAa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:17   #73
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

nie wiem czy te mahonie jej pasują
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 14:34   #74
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Jesteś ładna i zgrabna:P Podoba mi się ta Twoja fryzurka na pierwszych trzech fotkach- długość włosów i kształt grzywki( kolor też ok).Bardzo dobrze w niej wyglądasz. Jeśli jednak chcesz wyszczuplić trochę twarz to zapuść trochę włosy- przecież nie zaszkodzi, jak coś to obetniesz, a zobaczysz jak wyglądasz. Wydaje mi się, że też będzie ładnie. Ja bym na Twoim miejscu zostawiła taką grzywkę jak masz na tych zdjęciach( przynajmniej do czasu zapuszczenia włosów i zobaczenia czy do nich lepiej by Ci było z grzywką czy bez).
Chodzi mi o zapuszczenie włosów tak do 10 cm. maksimum i lekkiego ścieniowania, żeby Cię nie przytłoczyły za bardzo.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 19:42   #75
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Bardzo ładna jesteś, naprawde! Pokaż tą siostre,co taka piękna jest :P hmmm??? to ocenimy,co takiego ma ona ,czego ty NIBY nie masz
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:50   #76
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Twoim problemem nie jest duży rozmiar (bardzo ładnie się to rozkłada jak na 170 cm, wcale nie jesteś duża) ani brak urody. Chodzi o to, że wyglądasz jak polska, typowa nauczycielka a jesteś na tak iwygląd stanowczo zbyt młoda!

Zastanów się jakie kolory ci służą, odradzałabym jaskrawe, trawiaste, zółte i tego typu wynalazki, jesteś na nie za blada, mogłabyś wyglądac na zmęczoną. Delikatna opalenizna też na pewno ci się przyda ( i mówię to ja zwolenniczka bledszej karnacji bynajmniej nie solary).

Co do fryzury szczrze mówiąc jest nijaka. Pocieniuj włosy, zapuśc troszkę. Twoja długośc jest taka ni w piec ni w dziesiec, zupełnie nietwarzowa.

A co do oprawek - te naprawdę dobrze ci służą. Nadają twojej twarzy charakteru choc i bez nich nie jest źle.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 22:55   #77
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
Twoim problemem nie jest duży rozmiar (bardzo ładnie się to rozkłada jak na 170 cm, wcale nie jesteś duża) ani brak urody. Chodzi o to, że wyglądasz jak polska, typowa nauczycielka a jesteś na tak iwygląd stanowczo zbyt młoda!

Zastanów się jakie kolory ci służą, odradzałabym jaskrawe, trawiaste, zółte i tego typu wynalazki, jesteś na nie za blada, mogłabyś wyglądac na zmęczoną. Delikatna opalenizna też na pewno ci się przyda ( i mówię to ja zwolenniczka bledszej karnacji bynajmniej nie solary).

Co do fryzury szczrze mówiąc jest nijaka. Pocieniuj włosy, zapuśc troszkę. Twoja długośc jest taka ni w piec ni w dziesiec, zupełnie nietwarzowa.

A co do oprawek - te naprawdę dobrze ci służą. Nadają twojej twarzy charakteru choc i bez nich nie jest źle.
dokladnie, przytloczona bibliotekarka
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 14:34   #78
Kamila116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

wspolczuje Ci ze masz taka siostre. Moja by za mna w ogien poszla i ja za nia tez. No coz widocznie Twoja siostra ma jakies kompleksy skoro zawsze musi byc na 1 miejscu i chce zeby ciagle ja podziwiano.

Ale zeby nie robic OT przechodze do rzeczy: Jestes bardzo ladna i nie wierz w glupie gadanie-na pewno nie zostaniesz stara panna Co do okularow to ladnie Ci w nich, pasuja do Twojej twarzy. Grzywka tez ok. i wydaje mi sie ze byloby Ci ladnie w dlugich wlosach. A co powiesz na jakis balejaz(czy jak tam to sie pisze)? Moze jakis miodowy blond badz braz z rudawym polyskiem?
Kamila116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 18:17   #79
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

a ja nie chcialabym byc taka glupia siostra- nasza szara myszka jest sliczna!!!
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 18:21   #80
Gezelle
Raczkowanie
 
Avatar Gezelle
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 67
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Według mnie jesteś sliczną dziewczyną. Jednak, zeby być ciastkiem, do którego lecą faceci brakuje mi w twoim stylu czegoś bardziej krzykliwego, pazurka, albo czegoś oryginalnego, lub dziewczęcego dla kontrastu.
Widzę, ze nie boisz się kolorów, to duży plus.

Spróbuj może trochę urozmaiciś fryzurkę - poczochrać ją trochę albo spryskać u podstaw lakierem, żeby nie był to taki chełmik. Ogólnie pasowałby mi do Ciebie nieco rozwiany włos,
Jakiś fajny " charakterny " zapach perfum (tylko nie jakieś konwalie czy róża, ale coś intrygującego np na bazie ogórka albo piżmowy.
Ubierasz się raczej fajnie, ale przemyśl jeszcze raz kwestię dodatków a mianowicie wszystko co ciężkie nie powinno być twoim przyjacielem. Mam na myśłi ciężkie, duże kule - korale, ciężkie swetry/ponczo. Co do tego jest prosta zasada - duże rzeczy do czegoś co jest małe, a małe do czegoś co duże ( kontrast to podstawa! )
( np: wielka , kolorowa chusta do czarnej , drobnej sylwetki; obcisłą bluzeczka do rozkloszowanej spódnicy itp)
Gezelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 12:17   #81
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Dzięki za miłe słowa i tyle porad aż się milej na sercu robi!

Co do włosów to postanowiłam zapuszczać no i ostatnio zrobiłam po wierzchu blond pasemka u fryzjerki...ale wydaje mi się to takie jakieś tandetne i chyba przefarbuję się na jakiś ciemny brąz.
Nawet chłopak siostry powiedział: "nie obcinaj włosów, nie farbuj - no chyba że na jakiś ciemny..." a to mój dobry znajomy i chyba szczerze on akurat mówił

Co do ciuchów...chciałabym kupić coś na jakieś wyjście ze znajomymi czy randkę bo ostatnio taki jeden się uparł, że na lody ze mną chce iść i nei wiem co ubrać Pomożecie?

Jeśli chodzi o makijaż oczu, to smoky eyes wydaje mi się, że za bardzo zlewa mi się z grzywką, z ciemnymi włosami...
a jaki kształt brwi by pasował do mojej twarzy? bo mam ciągle takie same, jak na fotkach... z natury mam o wiele grubsze, normalnie krzaki ale nie dopuszczam, żeby zarosły tak jak miałam dawno temu naruralnie tylko ich w miarę pilnuję...
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 18:30   #82
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

dziewczyna sie pyta co zmienic w swoim wygladzie a wy jej doradzacie czy ma zostac na wsi czy nie :| nie rozumiem tego raczej prosi o pomoc innego rodzaju.......wiec odp na zadane pytania a nie na to co chcecie
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:00   #83
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

przefarbowałam włosy!!!
kolega mi powiedział, że fajnie, że już nie mam pasemek bo było tak jakoś nijako i teraz mu się bardziej podoba
Mam teraz włosy koloru naturalny brąz z colors&shine garniera
Są prawie czarne...
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:07   #84
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

dawaj zdj
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:12   #85
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

ja też poproszę o foty ciekawam tego nowego kolorku
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 08:34   #86
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Taki kolor wyszedł...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NATURALNYBRAZ.jpg (29,5 KB, 131 załadowań)
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 08:38   #87
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

sliczny kolorek,ale szkoda ze nie dodałas zdjecia buzi,zeby bylo widac jak w nim wygladasz...:cm ok:
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 20:58   #88
southie
Raczkowanie
 
Avatar southie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Pierwsze skojarzenie dotyczące Twojej osoby- "rozważna i romantyczna'' A do tego ładniutka!

Super wyglądasz w tych okularach, dodają Ci takiej zadziorności, noś je często

Co do ciuchów:
1. Na tym zdjęciu przy drzewach masz źle dobrane spodnie- takie kieszenie na udach pogrubiają. Kup sobie czarne proste jeansy.

2. Dekolty w serek sprawią, że Twoja szyja wyda się dłuższa, a twarz szczuplejsza(na wszystkich zdjęciach jesteś pozapinana pod samą szyję ;P)

3. Do tych okularów pasowałby taki styl elegancki ale z pazurem np. kolorowy top w serek, czarna dopasowana marynarka, jakaś fajna spódnica i obscasy. Taka klasyczna elegancja złamana wyrazistymi kolorami.
To na te okazje kiedy będziesz chciała poczuć się sexy

4. Myślę, że ładnie Ci będzie w czerwieni, fiolecie, a z nowym kolorem włosów fajnie będą kontrastowały ciuchy w kolorze chabrowym.
southie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 07:02   #89
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Myślę, że zdecydowanie powinnaś zapuścić włosy. Z tego co zauważyłam masz dosyć gęste i mocne włosy więc powinnaś je zapuścić - to duży atrybut kobiety, poza tym ładnie wysmuklą Ci twarz i będziesz mogła poszaleć z różnymi uczesaniami. Zrezygnowałabym z grzywki. Wiem z własnego doświadczenia, że dodaje lat, ale ja mam włosy średniej długości-przy długich włosach efekt może być całkiem do przyjęcia Możesz też spróbować jasnych pasemek dla ożywienia fryzury- ciemny kolor na całości wygląda ponuro i nieciekawie. Warto dodać trochę blasku. Co do Twojego rozmiaru powiem tak: KOBIETO masz bardzo ładną figurę! dbaj o nią, pielęgnuj skórę i ubieraj się tak, by wyeksponować to co masz najlepszego. Ja noszę 36 i bardzo chciałabym przytyć bo czuję się jak wieszak. Trzymam kciuki za Twoją metamorfozę. Powodzenia!
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 21:39   #90
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

a to ja z siostrą...obiecane zdjęcie
fota z dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg my2.jpg (14,6 KB, 334 załadowań)
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.