Rossman - część IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-18, 16:22   #61
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Rossman - część IV

na mnie Black Diamond są mega trwałe. i pięknie się rozwijają.
wczoraj byłam w zadymionym pubie przez dobre 5 godzin, a jak wróciłam do domu to nadal czułam ten zapach na skórze.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 16:58   #62
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Rossman - część IV

U mnie w Rossmannie jest promocja na te herbatki, są po jakieś 2.99.
Zastanawiałam się nad tymi owocami leśnymi, i w końcu ich i tak nie wzięłam...ale jeśli są pyszne to jutro się po nie wybiorę.
__________________
Tak, to ja.

Edytowane przez biala
Czas edycji: 2008-12-18 o 16:59
biala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 17:09   #63
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Rossman - część IV

to pewnie zalezy od skóry, bo na mnie np. c-thru wszystkie bez wyjątku bardzo krótko pachną

a herbatki polecam, są pycha . Mam ochotę spróbować, karmelowej, niestety nigdzie nie mogę jej dopaść
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 18:15   #64
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Rossman - część IV

Ja dzis bylam w rossie. W sumie powachac Black Diamonts ale nie bylo testera Zreszta niezbyt podobaly mi sie te zapachy... Sam ostry smrod (czyli to czego nie lubie) Perfumy dla mnie powinny byc slodkie, energetyczne a nie smierdzace.... Ale coz, gusta i gusciki...
Ale upatrzylam tanie perfumy, slodkie
A propo bizuteri: dzis sie przyjrzalam i naprawde troche tego jest
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 18:48   #65
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Rossman - część IV

A ja w Rossmanie najczęściej kupuję smakołyki dla moje go kota-takie kiełbaski i mleko kocie.Mrruu
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 18:51   #66
martyna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 118
Dot.: Rossman - część IV

Dziewczyny, orientujecie się czy w rossmanie są obecnie dostępne emulsje z filtrem, konkretnie chodzi mi o lirene 50?
Byłam dzisiaj i niestety nie znalazłam, ale może w innch
Mogłam zrobić sobie zapas latem, ale jak zwykle zapomniałam i teraz zastanawiam się gdzie to kupie
martyna05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 19:52   #67
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Rossman - część IV

Cytat:
Napisane przez martyna05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się czy w rossmanie są obecnie dostępne emulsje z filtrem, konkretnie chodzi mi o lirene 50?
Byłam dzisiaj i niestety nie znalazłam, ale może w innch
Mogłam zrobić sobie zapas latem, ale jak zwykle zapomniałam i teraz zastanawiam się gdzie to kupie
Ja widziałam w Intermarche. Btw. Jeszcze nie zdążyłam się przywitać

Edytowane przez 201707171013
Czas edycji: 2008-12-18 o 19:54
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 19:57   #68
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman - część IV

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
a jak już przy rossmanowych hitach jesteśmy..
ostatnio po lekcji idę zetrzeć tablicę, biorę do ręki gąbkę, patrzę.. a to nasza sławna Syrenka


sorry za mój zapłon, ale dopiero weszłam na nowy wątek.

mam ochotę coś sobie w R. kupić. tylko co.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:00   #69
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Rossman - część IV

tez chcialam sobie cos kupic, ale co? blyszczyki mam, cienie mam, tusze mam, pudry mam, balsamy mam, szampony mam
Teraz mi sie przypomnialo, ze nie mam bezowego cienia do powiek
I perfum jakis takich
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:02   #70
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Rossman - część IV

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
chodzi o to masełko? bo ja się na nie czaję http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11725

ogólnie to szukam jakiegoś kremu do rąk właśnie o słodkim, jadalnym zapachu -wanilia,czekolada itp. wiem,że Joanna ma takie kremy ale w Rossmannie nie ma a w Naturze ich nie widziałam.
Ja też mam na nie ochotę już od dłuższego czasu

Produkty z Joanny o zapachu kawowym, waniliowym i truskawkowym są przynajmniej u mnie w Super Pharmie - teraz dodatkowo jest promocja na koktajle do kąpieli i masła do ciała więc naprawdę warto się skusić, zwłaszcza że cena ich jest naprawdę zachęcająca
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:18   #71
Dyplomatka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: .
Wiadomości: 508
Dot.: Rossman - część IV

jak dla mnie C-THRU są dosyć trwałe i idealnie pasują jako zapach "na codzień"
wybrałam Pearl Garden, bo mam podobne do Black Diamonds i na razie mam potrzebę czegoś lekkiego chociaż powiem szczerze że mimo wszystko chętnie bym przygarnęła Ruby no i Black Diamonds ale na razie nie mam pieniędzy na takie szaleństwa :P
Dyplomatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 20:54   #72
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Rossman - część IV

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
chodzi o to masełko? bo ja się na nie czaję http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11725

ogólnie to szukam jakiegoś kremu do rąk właśnie o słodkim, jadalnym zapachu -wanilia,czekolada itp. wiem,że Joanna ma takie kremy ale w Rossmannie nie ma a w Naturze ich nie widziałam.
tak - właśnie to
super się rozprowadza, fajnie nawilża, zapach słodki,ale ciut chemiczny - białej czekolady nie czuję, ale zapach mi się podoba
też się czaję na te kremy joanny - czekolada - mniaaaaaaam i jeszcze na błyszczyk z tej serii, ale jeszcze nie widziałam ich
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 10:04   #73
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Rossman - część IV

no proszę, już czwarta częśc ja ostatnio często zaglądam do rossmanna, wpadłam w prezentowy szał wczoraj nawet udalo mi sie dorwac dla przyjaciolki czarny Colossal (chociaz obeszlam 3 rossy, bo wszedzie tylko brązowe).
tak na marginesie, to bardzo podobają mi się torebki na prezenty z rossa - ładne, solidnie wykonane i bardzo tanie


Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Witam w nowej części

wiecie co powinnyśmy zrobić taką listę hitów Rossmannomaniaczek, bo prawdę mówiąc to sama już zapomniałam co tam jeszcze było .

a i żeby była w pierwszym poście, coby każda nowa rossmannomaniaczka wiedziała czego trzeba spróbować
świetny pomysl, tylko jak to zrobic?
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:20   #74
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Rossman - część IV

Kupialam C-tru Pearl Garden dla mamy na prezent ...
No dobra i dla mamy i dla mnie
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:59   #75
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Rossman - część IV

dziewczyny, znajdę w rossmannie szczeteczkę do czyszczenia języka? bo nigdzie nie mogę znaleźć..
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 14:35   #76
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Rossman - część IV

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Ja też mam na nie ochotę już od dłuższego czasu

Produkty z Joanny o zapachu kawowym, waniliowym i truskawkowym są przynajmniej u mnie w Super Pharmie - teraz dodatkowo jest promocja na koktajle do kąpieli i masła do ciała więc naprawdę warto się skusić, zwłaszcza że cena ich jest naprawdę zachęcająca
Dziekuję za informacjeprzyda mi się bo jutro wybieram się do Poznania , w moim mieście super pharm nie ma niestety

ktoś pytał o herbatkę karmelową-ładnie pachnie ale smakuje nieciekawie,trochę jak zwykła herbata.


Ja szukałam świątecznego zapachu Ambi Pur..o zapachu właśnie świąteczno-karmelkowym(przynajmniej karmelki są na opakowaniu) niestety nie było za to dorwałam inny-o zapachu świątecznych ciasteczek, jeszcze nie wypróbowałam ale już nie mogę się doczekać bo uwielbiam takie jadalne zapachy
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 17:30   #77
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Rossman - część IV

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Dziekuję za informacjeprzyda mi się bo jutro wybieram się do Poznania , w moim mieście super pharm nie ma niestety

ktoś pytał o herbatkę karmelową-ładnie pachnie ale smakuje nieciekawie,trochę jak zwykła herbata.


Ja szukałam świątecznego zapachu Ambi Pur..o zapachu właśnie świąteczno-karmelkowym(przynajmniej karmelki są na opakowaniu) niestety nie było za to dorwałam inny-o zapachu świątecznych ciasteczek, jeszcze nie wypróbowałam ale już nie mogę się doczekać bo uwielbiam takie jadalne zapachy
Nie ma za co
Ja dzisiaj zaszłam do siebie po masełko i koktajl do kąpieli o zapachu wanilii (truskawka jest dla mnie zbyt chemiczna, a za zapachem kawy w kosmetykach nie przepadam ), ale ostatecznie zrezygnowałam ze względu na straszną kolejkę. Ale mam zamiar kupić przy najbliższej zbliżającej się okazji
Niestety u siebie w Super Pharm nie widziałam kremów do rąk ani błyszczyków do ust z tej serii Ktoś może wie coś na ten temat?

A o jakie odświeżacze Ambi Pur chodzi, bo brzmi bardzo zachęcająco, ale ja ich niestety nie kojarzę
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 17:39   #78
soko88
Rozeznanie
 
Avatar soko88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: Rossman - część IV

Słuchajcie dziewczyny..
poszłam dziś do rossmanna po perfumy versace blue jeans. pani mi je wyjela z gablotki jak podalam nazwe <bylam zdecydowana na nie> patrze puszka jak tamta wiec szybko poszłam do kasy..po godzinie sprawdziłam i nazwa była versus a nie versace..wróciłam się i pani powiedziała że są to oryginalne perfumy versace tylko pod zmieniona nazwą bo versace ją zminiło.. zapewniała , że jest to produkt w 100% versace i w 100% oryginalny a nie odpowiednik..uwierzyłam i sobie poszłam..ale tak mnie to nurtuje...
wiecie coś na ten temat? zostałam wykiwana czy tak faktycznie jest?
no i wszystkie perfumy w gablotce versace blue jeans byly jako versus blue jeans..bez zmiany szaty graficznej .. chyba nawet te kobiece i dzieciece...
pomoże ktoś?

Edytowane przez soko88
Czas edycji: 2008-12-19 o 17:41 Powód: literówka..
soko88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 17:41   #79
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Rossman - część IV

Cytat:
Napisane przez soko88 Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny..
poszłam dziś do rossmanna po perfumy versace blue jeans. pani mi je wyjela z gablotki jak podalam nazwe <bylam zdecydowana na nie> patrze puszka jak tamta wiec szybko poszłam do kasy..po godzinie sprawdziłam i nazwa była versus a nie versace..wróciłam się i pani powiedziała że są to oryginalne perfumy versace tylko pod zmieniona nazwą bo vesace ją zminiło.. zapewniała , że jest to produkt w 100% versace i w 10% oryginalny a nie odpowiednik..uwierzyłam i sobie poszłam..ale tak mnie to nurtuje...
wiecie coś na ten temat? zostałam wykiwana czy tak faktycznie jest?
no i wszystkie perfumy w gablotce versace blue jeans byly jako versus blue jean..bez zmiany szaty graficznej .. chyba nawet te kobiece i dzieciece...
pomoże ktoś?


moim zdaniem to absolutne, perfidne oszustwo!
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 17:48   #80
soko88
Rozeznanie
 
Avatar soko88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: Rossman - część IV

już poszukałam.. okazuję sie ze jest to masówka versace..czyli produkt oryginalny faktycznie zmieniają nazwę..ale po co nie wiem..to stwarza niepotrzebne zamieszanie..
soko88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 19:45   #81
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Rossman - część IV

Dziewczyny tak się zastanawiam na co wydać 40 zł w R. Macie jakieś propozycje? Bo dostałam, żeby dołożyć sobie coś do prezentu .
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 20:08   #82
soko88
Rozeznanie
 
Avatar soko88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: Rossman - część IV

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak się zastanawiam na co wydać 40 zł w R. Macie jakieś propozycje? Bo dostałam, żeby dołożyć sobie coś do prezentu .
dołożysz jeszcze 10 zł i będzie można jakieś fajne perfumy chociażby 30 ml ale nawet niekoniecznie musisz dokładać bo są teraz taaaakie promocje

ja bym sobie kupiła np jakiś dodatkowy podkład - mino że mam i teoretycznie jest mi niepotrzebny
soko88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 20:10   #83
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Rossman - część IV

Cytat:
Napisane przez soko88 Pokaż wiadomość
dołożysz jeszcze 10 zł i będzie można jakieś fajne perfumy chociażby 30 ml ale nawet niekoniecznie musisz dokładać bo są teraz taaaakie promocje

ja bym sobie kupiła np jakiś dodatkowy podkład - mino że mam i teoretycznie jest mi niepotrzebny
Podkładów nie używam Z kolorówki zastanawiam się jedynie nad korektorem mineralnym z L'oreala, ale nie wiem czy warto. Z perfum to C-thru i zestaw różowy Adidasa za 30 i do tego masełko Farmony lub Bielendy. Chyba zobaczę na miejscu
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 20:17   #84
soko88
Rozeznanie
 
Avatar soko88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: Rossman - część IV

haha ja bym sobie waxa kupila tak mi na myśl przyszło..
soko88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 20:19   #85
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Rossman - część IV

Cytat:
Napisane przez soko88 Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny..
poszłam dziś do rossmanna po perfumy versace blue jeans. pani mi je wyjela z gablotki jak podalam nazwe <bylam zdecydowana na nie> patrze puszka jak tamta wiec szybko poszłam do kasy..po godzinie sprawdziłam i nazwa była versus a nie versace..wróciłam się i pani powiedziała że są to oryginalne perfumy versace tylko pod zmieniona nazwą bo versace ją zminiło.. zapewniała , że jest to produkt w 100% versace i w 100% oryginalny a nie odpowiednik..uwierzyłam i sobie poszłam..ale tak mnie to nurtuje...
wiecie coś na ten temat? zostałam wykiwana czy tak faktycznie jest?
no i wszystkie perfumy w gablotce versace blue jeans byly jako versus blue jeans..bez zmiany szaty graficznej .. chyba nawet te kobiece i dzieciece...
pomoże ktoś?
Ja też je kupiłam i byłam w domu mocno zdziwiona jak ujrzałam Versus.Versus to tańsza linia marki Versace także może to jakiś chwyt marketingowy by podnieść sprzedaż.Zapach napewno ten sam.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 20:30   #86
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Rossman - część IV

Ja dzisiaj kupiłam dla mamy zestaw tych kulek musujących do kąpieli,któraś z was może ich używała?
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 21:13   #87
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Rossman - część IV

dziewczyny, szukam na KWC recenzji tej maseczki i nie mogę nigdzie znaleźc pomóżcie, proszę - czy ona w ogole jest w KWC?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 38ad8791e9aafcc2001f7ea0aa4503d6.jpg (7,1 KB, 15 załadowań)
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 08:10   #88
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Rossman - część IV

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak się zastanawiam na co wydać 40 zł w R. Macie jakieś propozycje? Bo dostałam, żeby dołożyć sobie coś do prezentu .
Ja bym róż burżujka kupiła - gwarancja że starczy do następnej gwiazdki, albo jeszcze następnej i następnej... ale jakiś zapaszek to też dobry pomysł
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 09:59   #89
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Rossman - część IV

Ja byłam wczoraj w Rossmannie, bo postanowiłam kupić, jeśli się uda samoopalacz w sprayu, o którym wspominałyście kilka postów wzwyż, ale nie dostałam.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22538
Będę go jeszcze szukać, tylko podpowiedzcie mi, bo teraz nie jest sezon i jest bałagan - on powinien być wśród balsamów do ciała, prawda?

I też chciałam się skusić na Collosala, bo cena dobra, ale został wczoraj już tylko jeden - brązowy...
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 10:29   #90
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Rossman - część IV

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Podkładów nie używam Z kolorówki zastanawiam się jedynie nad korektorem mineralnym z L'oreala, ale nie wiem czy warto. Z perfum to C-thru i zestaw różowy Adidasa za 30 i do tego masełko Farmony lub Bielendy. Chyba zobaczę na miejscu
ja bym kupiła coś z kolorówki.
róż, cienie albo tusz.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.