gdzie trzymacie kosmetyki ??? :))) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-12, 21:27   #61
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Moje kosmetyki sa wszedzie
Troche jest w lazience razem z kosmetykami mamy (te ktorych sie tam uzywa: szampony, odzywki, zele pod prysznic itepe).
Reszta (balsamy, kremy itd) stoi u mnie w pokoju... Troche na odkrytej polce a troche w zamknietej szafce. A niektore sa wszedzie ale nie na swoim miejscu (np. krem do rak wlasnie stoi wsrod pokarmow i innych "gadżetów" dla moich myszek)
Z kolorowka jest troszke bardziej skomplikowana sprawa... Te najczesciej uzywane kosmetyki leza na biurkach... Bo tu sie maluje. Siedzac przed komputerem . Ewentualnie jak makijaz robie wieczorem to przy drugim biurku gdzie stoi lampka i mam dobre oswietlenie...
Reszta kolorowki stoi kolo lustra. Porobilam takie specjalne pudeleczka z podstawek pod piwo Warka strong . Nie mam cyfrowki bo bym wam pokazala jaka jestem pomyslowa
W jednym pudeleczku sa rzeczy do ust, w drugim do oczu a w trzecim do twarzy. Pudeleczka sa 3 i nie zajmuja wiele miejsca. I trudno do nich jeszcze cos wcisnac, ale kolejnych nie zrobie bo nie mam juz takim samych podkladek

Kuferek mam, ale taki nieduzy i nieprofesjonalny . Dostalam kiedys od przyjaciolki i nawet jakis czas z niego korzystalam... Pozniej moje skarby przestaly sie w nim miescic . Teraz sa w nim kosmetyki nieuzwane. Stoi tez kolo lustra ale na podlodze.
Ja lakiery do paznokci trzymam w szafce ale w mojej lodowce tez jest ich cala masa. Czasem jak nie moge sie zdecydowac na jakis z moich kolorow to zartuje ze ide poszukac czegos w lodowkowym sklepie z lakierami mojej mamy


Troszke sie rozpisalam ale caly dzien nie mialam internetu i musze nadrobic
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 21:39   #62
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Ilonko, widze ze sporo avonu w twoich zasobach
Fajna jest ta seria planet spa? Ciagle chce sie skusic ale jakos szkoda mi kasy :/


Dziewczyny, zastanawiam sie co wasi mężowie mowia na te polki zastawione kosmetykami
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 22:15   #63
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Ines1985 napisala:
> Ilonko, widze ze sporo avonu w twoich zasobach
Fajna jest ta seria planet spa? Ciagle chce sie skusic ale jakos szkoda mi kasy :/

Faktycznie Tak to jest jak się ma znajomą, która daje nieszcęśnikowi 30% upustu a ja w tym roku akademickim to odczuwam straszny brak gotówki. Jesli chodzi o Avon to generalnie, jak wszyscy wiemy, jest raczej kiepski. Ale serię SPA sobie chwalę. Bardzo lubię oczyszczająca maseczkę błotną z mineralami z Morza Martwego (średnnia ocen KWC 4,17) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6901
Przy regularnym stosowaniu naprawdę widać efekty. Niezly, ale niezwykle delikatny jest kremowy peeling do twarzy z białą herbatą: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3714 Jesli nie lubisz "mocnych wrażeń" to polecam, bo odżywia skórę i jej nie wysusza.
Moim numerem 1 jest scrub do ciala z maslem shea. Konsystencja idealna, zapach cudny, tylko to opakowanie.... Kto to wymyślił. Calkiem do rzeczy jest tez krem do rak z maslem shea, mam juz 2 pudeleczko i pomimo niesystematycznosci stan moich rak sie poprawil. Balsam do ust też udany, ale dziwne jest to szczypanie na początku.
Bardzo kiepskie wg mnie są:
- algowa kąpiel do ciała, cena w relacji do pojemności i jakości kosmiczna, zapach dziwny i jakoś cialo się po prysznicu lepi
- algowy napój do ciała, wodnista maż w twardej butelce o zapachu okropnym wręcz,
- maseczka z białą herbatą (typu peel-off)- o mało się nie upiłam oparami, jakie po zetknięciu z twarza zaczely sie wydzielac
Do kategorii "średniaki" - jak na Avon zaliczam:
- krem do ciała z masłem shea,
- krem do ciała z oliwą z oliwek
Więcej już nic chyba nie miałam w posiadaniu.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 22:23   #64
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

ilonka napisał(a):
> Ines1985 napisala:
> > Ilonko, widze ze sporo avonu w twoich zasobach
> Fajna jest ta seria planet spa? Ciagle chce sie skusic ale jakos szkoda mi kasy :/
>
> Faktycznie Tak to jest jak się ma znajomą, która daje nieszcęśnikowi 30% upustu a ja w tym roku akademickim to odczuwam straszny brak gotówki. Jesli chodzi o Avon to generalnie, jak wszyscy wiemy, jest raczej kiepski. Ale serię SPA sobie chwalę.

Ja wlasnie za bardzo nie ufam Avonowi. Czasem sie trafi cos fajnego (plyn do kapieli albo krem do rak z silikonem ) ale wiekszosc rzeczy ktore mialam nie byly godne polecenia.
Ale scrub do ciala z planet spa gorąco chwalila moja kolezanka. Wiec pomyslalam ze moze cala seria jest dobra . Dzieki za informacje
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-13, 00:16   #65
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Jezuuuuu Dziewczyny!! Moja mama- zresztą wogóle wszyscy mówią, że mogłabym otworzyć sklep z kosmetykami. Ale po ogladnięcu tych zdjęć to dochodzę do wniosku, że jestem uboga krewna...

Ale nawiązując do tematu u mnie kosmetyki walają się wszędzie i myślę nad kupnem wieeeelkiego kuferka
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-13, 08:51   #66
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

U mnie maz(czasem i goscie) wchodzac do lazienki wypowiadaja pierwsze zdanie typu: Niezly masz tutaj sklepik kosmetyczny
Juz nie iwem co wymyslec,najgorsze jest tez wycieranie kurzu z tego wszystkiego dlatego mysle o jakims kufrze na kolorowke i zaciekawily mnie te koszyczki-nie pomyslalam,ze ikea moze miec cos takiego ciekawego.Szkoda,ze ikei nie ma w Gorzowie ale jak bede gdzies przejazdem to musze tam zajrzec i pobuszowac...
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 21:02   #67
toagusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 138
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Kolorowke do twarzy trzymam w kosmetyczce, lakiery i odzywki do paznokci w 2 kuferkach, perfumy obok nich na polce w pokoju, a kosmetyki pielegnacyjne w lazience.
toagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-15, 08:14   #68
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

U mnie większość kosmetyków króluje w łazience zajmując 3/4 jednej z półek (a są tylko dwie, ale za to duże). Stoi tam zatem pielęgnacja twarzy, ciała i włosów Kosmetyki kolorowe leżą w kosmetyczce w pokoju (już ledwo się tam mieszczą) na stoliku, przy którym się maluje. Kosmetyki aktualnie nieużywane zajmują jedną szufladkę pudełka z Ikei, w drugiej są lakiery do paznokci, zmywacze, pilniczki, cążki itp. Próbki zajmują kolejną kosmetyczkę i są schowane w szafce, a perfumy stoją w zacienionym miejscu - pomiędzy bokiem półki a wspomnianym pudełkiem z Ikei. Oprócz tego kosmetyki pierwszej potrzeby - typu balsam do ust, kremy do stóp, krem do rąk walają się gdzieś po pokoju. A gdzie dokładnie to zależy od tego, gdzie akurat je położę

A propos kuferków, właśnie wczoraj widziałam w Biedronce całkiem pojemną plastikową skrzyneczkę na kosmetyki. Coś w typie tych dla facetów, na narzędzie tyle, że była kremowa i posiadała przegródki dostosowane do przechowywania kosmetyków. Myślę, że warta jest uwagi, jeśli ktoś szuka jakiegoś "pudła" do przechowywania kosmetyków w domu. W podróży chyba by się średnio sprawdzała. A ile kosztuje za bardzo nie pamiętam, bom sklerotyk, ale chyba coś koło 40zł
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 14:05   #69
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

koko, małe pytanko, co to za pudełko ikeowe, w którym można przemieszczać przegródki?
Sprzedają to jeszcze?
A masz może zdjęcie?
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 14:32   #70
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Akurat mam w domu aparat, więc zrobiłam fotkę. Pudło jest bardzo praktyczne.Ja akurat w taki sposób rozłożyłam sobie przegródki(część mi została, leży sobie z lewej strony przy podkładach), ale można sobie je rozłożyć dowolnie.Są takie specjalne dziurki, w które wsuwa się te plastikowe deseczki , tworząc przegródki.Ja akurat mam pudło turkusowe, bo mam kolorowy pokój i takie mi pasuje , ale wiem, że są też przezroczyste.Można wstawiać jedno w drugie, na wieczku są dziurki, a pod spodem wypukłości idealnie do nich pasujące.Jak to w ikea- wszystko bardzo praktyczne.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 14:35   #71
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Aha- pudło jest nadal dostępne i kosztuje ok. 15 zł.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-17, 15:18   #72
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Koko - a jakie to pudełko ma wymiary? BO na zdjęciu wydaje się dość pojemne.
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 15:55   #73
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Oto wymiary: szerokość 34 cm, głębokość 21 cm, wysokość 7 cm.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 15:59   #74
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 16:00   #75
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Coś mi posta zeżarło

Dziękuję za odpowiedź
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 16:02   #76
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Ja przechowuję kosmetyki w kilku miejsach. Trzy połki w łazience na kosmwtyki ktore z konieczności trzeba tam używać, szampony, odżywki, żele pod prysznic.... W pokoju trzymam zawsze drugi balsam do ciała, krem do stóp i coś do układania włosów (nie wiem czemu skoro układam je w lazience ) Perfumy trzymam na osobnej półce, lakiery do paznokci w wiklinowym koszyku a kolorówkę w kuferku (niestety jest trochę za mały i musze pomyśleć o wymianie na większy a szkoda bo kupiłam niedawno i źle obliczyłam objętośc mojej kolorówki 0. Zapasy trzymam w dużym kuferku avonu.
__________________
"Wszystko co robimy jest kwestią wyboru.
Czego tu żałować?
Jesteś taką osobą jaką decydujesz się być."
P. Arden

Mój blog: http://spinkowemazidla.blogspot.com/
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 16:02   #77
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Ja przechowuję kosmetyki w kilku miejsach. Trzy połki w łazience na kosmwtyki ktore z konieczności trzeba tam używać, szampony, odżywki, żele pod prysznic.... W pokoju trzymam zawsze drugi balsam do ciała, krem do stóp i coś do układania włosów (nie wiem czemu skoro układam je w lazience ) Perfumy trzymam na osobnej półce, lakiery do paznokci w wiklinowym koszyku a kolorówkę w kuferku (niestety jest trochę za mały i musze pomyśleć o wymianie na większy a szkoda bo kupiłam niedawno i źle obliczyłam objętośc mojej kolorówki 0. Zapasy trzymam w dużym kuferku avonu.
__________________
"Wszystko co robimy jest kwestią wyboru.
Czego tu żałować?
Jesteś taką osobą jaką decydujesz się być."
P. Arden

Mój blog: http://spinkowemazidla.blogspot.com/
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 16:02   #78
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Ja przechowuję kosmetyki w kilku miejsach. Trzy połki w łazience na kosmwtyki ktore z konieczności trzeba tam używać, szampony, odżywki, żele pod prysznic.... W pokoju trzymam zawsze drugi balsam do ciała, krem do stóp i coś do układania włosów (nie wiem czemu skoro układam je w lazience ) Perfumy trzymam na osobnej półce, lakiery do paznokci w wiklinowym koszyku a kolorówkę w kuferku (niestety jest trochę za mały i musze pomyśleć o wymianie na większy a szkoda bo kupiłam niedawno i źle obliczyłam objętośc mojej kolorówki ). Zapasy trzymam w dużym kuferku avonu.
__________________
"Wszystko co robimy jest kwestią wyboru.
Czego tu żałować?
Jesteś taką osobą jaką decydujesz się być."
P. Arden

Mój blog: http://spinkowemazidla.blogspot.com/
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 16:05   #79
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Coś mi się za dużo razy wysłało, skutek całonocnej nauki do kolosa
__________________
"Wszystko co robimy jest kwestią wyboru.
Czego tu żałować?
Jesteś taką osobą jaką decydujesz się być."
P. Arden

Mój blog: http://spinkowemazidla.blogspot.com/
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-17, 16:54   #80
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Swietne to pudełko, akurat na łazienkową drobnicę z pralki (mamy taką malutką 3kilową i jak włącza przy wirowaniu te swoje obroty to wszystko z niej leci!!!)
Dzięki za tak szybki odzew i zdjęcie najlepiej zobaczyć przedmiot w "akcji" -
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 12:03   #81
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

A tak wyglada wlasnie moj bajzel z ktorym musze cos zrobic

Mam duzy kuferek-kosmetyczny na kolorowke,ale nie ma tam przegrodek wiec jak po cos siegam to wszystko musze wyjac ale ten z ikea pojemnik jest super Kurde jak go kupic,w gorzowie nie ma ikei
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 12:05   #82
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

c.d.
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 12:12   #83
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

O rany Alma ile ty tego masz
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 12:47   #84
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Tak sobie właśnie czytam i czytam ten wątek z przyjemnością Ale nachodzi mnie jedno pytanko - czy kosmetyki kolorowe lepiej jest trzymać np. w pokoju niż w łazience? Czy wilgoć bardzo im szkodzi? Bo ja swoją kolorówkę trzymam w szafce (zamykanej ) w łazience w koszyczku wiklinowym lub luzem stoją na półce i zastanawiam się po waszych postach czy nie lepiej kupić jakiś duuzy kuferek i przeniesc do pokoju... Jak myslicie?gdzie lepiej trzymac?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 20:16   #85
Puma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 16
GG do Puma
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Hej kochane kobitki

Ja płyny do kąpieli, żele, balsamy itd. trzymam na "wannowej półce" , lakiery do paznokci na komodzie w sypialni, i tam też trzymam kolorówkę i inne rzeczy.

Mam w łazience wielkie lustro, i jest tam taka szklana półka, tam trzymam perfumy.

Pozdrawiam Was serdecznie - pokazujcie dalej swoje pudełeczka i inne tego typu rzeczy
Puma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-19, 10:37   #86
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Mam jeszcze pare rzeczy na polkach przeznaczonych dla meza
Wiem,troszke przesada,ale zawsze sie wydaje,ze wszystko jest potrzebne.
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-19, 10:47   #87
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Koko to pudełko jest genialne Dzięki za pomysł muszę sobie takie sprawić bo kolorówka "wala" mi się po kosmetyczkach i nic nie mogę znaleźć Powiedz mi jeszcze proszę w jakim dziale znajdę takie pudła?

Gołąbek
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-19, 11:03   #88
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Gołąbku, cieszę się że Ci się podoba i że
Cię zainspirowałam. Na stronie ikei jest tu --> http://www.ikea.com/webapp/wcs/store...99&cattype=sub
Nazywa się "glis". A w samym sklepie to szczerze mówiąc nie pamiętam gdzie je znalazłam,bo to było ponad rok temu, ale raczej nie miałam problemu.Najpierw wypatrzyłam je na stronie interetowej,a potem pojechałam do ikei i tak sobie szłam, szłam, aż je znalazłam. Sprawdziłam dostępność-jest we wszystkich ikeach w całej Polsce.To naprawdę jest świetne rozwiązanie.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 08:27   #89
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Mam takie samo pudełko jak Koko w tym samym kolorze tylko, że trzymam w nim nitki, igły, wstążki, guziki Fajna sprawa
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 12:07   #90
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: Jak przechowujecie kosmetyki?

Dzięki Koko za namiary Już postanowiłam że kupię sobie to zgrabne pudełeczko i wreszcie będę miała porządek w kolorówce
za inspirację nie ma jak wizaż tyle się człowiek ciekawych rzeczy dowiaduje
Gołąbek
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-21 16:23:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.