Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-04-30, 22:16   #61
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 19 100
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)



hahah,przypomnialo mi sie jeszcze jak kiedys po ogladaniu programu `nieustraszeni` pokroilam usmazona watrobke na kawalki i bawilam sie ze niby to sa robaki i ze skwaszona mina i zatkanym nosem je jadlam
__________________
A dzi¶ ju¿ nie pamiêtam nic, czas uspokoiæ sny,
Uwolni³am siê by ¿yæ, by nie otruæ ¶wiata smutkiem ³ez,
Wiêc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-30, 22:17   #62
Martit85
Raczkowanie
 
Avatar Martit85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez coff3ina Poka¿ wiadomo¶æ
Hehehe co do rysowania po ¶cianach te¿ to przerabia³am tyle ¿e ja by³am na tyle oryginalna, ¿e u¿y³am do tego... Có¿... W³asnej kupy

Dodatkowo w piaskownicy za³atwia³y siê te¿ pieski i od czasu do czasu "znajdowa³am plastelinê" w piachu. Namiêtnie lepi±c z niej jakie¶ zwierz±tka i inne takie. Od tego czasu jak pokaza³am kolekcjê hmm gównianych zwierz±tek mamie nie zostawiano mnie samej
Moja przyjació³ka te¿ tak robi³a i to do spó³ki ze starszym bratem. Rêka w pieluchê-> kupa w ³apkê-> na ¶cianê ¯a³ujê, ¿e nie widzia³am miny jej mamy jak wróci³a do domu.

Bo¿e, zwierz±tka z kupy.... mistrzostwo ¶wiata!
Martit85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-01, 08:45   #63
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomo¶ci: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Ja pamietam ze od zawsze mialam duzo kotów w domu i przeogromnie lubilam sie z nimi bawic. Kiedys wykapalam sie , ladnie, jeszcze naga, z³apa³am kociaka i chcialam go wrzucic do wanny, w expresowym tempie wyskoczyl z tej wody i zawiesil mi sie na klatce pirsiowej do dzis mam lekka blizne jakk sie przyjze

Albo zamyka³am koty pod malymi krzeselkami, robilam im domki i zmusza³±m tam siedziec

Pamietam kiedys jak w przedszkolu bylam, moze z 6 lat, z³ama³am sobie rêke, poszlam bawic sie do kolegi w piaskownicy z ta zlamana rêk± w gipsie Bawilismy i nie chcacy przywalilam mu w zeby, niewiem czy zêby wybi³am czy z nosa krew leciala ale wiem ze ucieklam jak szalona jak mnie jego dziadek goni³. Kolega ma krzywe zêby

Poobcina³am drogi parasol (jeden z lepszych w domu) i nie widzialam w tym nic zlego Mama do dzis mi to wypomina.
__________________

Edytowane przez Renatka_2108
Czas edycji: 2009-05-01 o 08:59 Powód: dopisek
Renatka_2108 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-01, 16:07   #64
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomo¶ci: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Poka¿ wiadomo¶æ
ojj ja to bylam niegrzeczna
-kiedys z kolezanka dzwonilysmy do `Ziuty` z disco polo i pod numery 0700.. XD i pozniej rachunek byl niesamowity
Ja to samo, z tym ze dzwonilam do Big Brothera Ale jaki byl szpan na podworku, ze sie slyszalo Manuele albo Gulczasa

-sikanie kolo smietnikow pod blokiem
-proszenie pana kioskarza zeby dal za darmo gume shock albo turbo
-nie chcialo mi sie isc do domu na 3 pietro zrobic siusiu wiec szlam do sasiadki na parterze i mowilam, ze "mama ja zaprasza na kawe" przy okazji zrobilam co swoje Oj zdziwiona byla moja mama kiedy sasiadka na kawe przyszla
__________________
Za m±dra dla g³upich, a dla m±drych zbyt g³upia.
Zbyt ³adna dla brzydkich, a dla ³adnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za ³atwa dla trudnych, a dla ³atwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj siê domy¶liæ gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-06, 17:55   #65
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.¦l.
Wiadomo¶ci: 550
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

GummyKammy i coff3ina poleg³am : hahaha:
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, ¿e jestem szczê¶liwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-06, 17:50   #66
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 946
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez coff3ina Poka¿ wiadomo¶æ
Hehehe co do rysowania po ¶cianach te¿ to przerabia³am tyle ¿e ja by³am na tyle oryginalna, ¿e u¿y³am do tego... Có¿... W³asnej kupy

Dodatkowo w piaskownicy za³atwia³y siê te¿ pieski i od czasu do czasu "znajdowa³am plastelinê" w piachu. Namiêtnie lepi±c z niej jakie¶ zwierz±tka i inne takie. Od tego czasu jak pokaza³am kolekcjê hmm gównianych zwierz±tek mamie nie zostawiano mnie samej
Goshia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-06, 18:34   #67
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 7 808
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

1.Mia³am ze 3 latka jak wsadzi³am sobie watê do nosa hahaha mama czeka³a a¿ zasnê i dopiero j± wyci±gne³a

2. Ok 3-4 lat jak chyba wszystkie wsta³am w nocy i uciê³am sobie grzywkê

3. Te¿ w podobnym wieku by³am ciekawa jak wygl±da wnêtrze pralki a ¿e mia³am loczki zaczepi³am siê o guziki i nie mog³am wyj¶æ Dar³am siê a moja mama nie mog³a mnie znale¼æ

4. Wsadzi³am g³owê miêdzy szczebelki na klatce schodowej i nie da³o rady jej wyci±gn±æ - w efekcie mama biega³a po s±siadach i jeden mia³ pi³ê i jako¶ mnie uratowa³

5. Bawi³am siê z bratem w sklep i po³knê³am 20 gr. haha mama w panikê a ja nie wiedzia³am co w tym z³ego

6. Gdy mój brat mia³ kilka miesiêcy ja mia³am wtedy 4 lata i ogl±da³am z mam± encyklopediê (ksi±¿ka by³a do¶æ du¿a) Mama wysz³a na chwilê z pokoju i kaza³a mi popilnowaæ brata. A ja dobra siostra chcia³am z nim poogl±daæ t± ksi±¿kê i po³o¿y³am mu j± na twarz i kaza³am mu czytaæ Ma³o co siê nie udusi³ Ale by³a awantura ...

7. Znalaz³am z kole¿ankami na ¶mietniku buty i urz±dzi³y¶my rewiê mody ...

8. Chodzi³am do kuzynki i wybiera³y¶my jaki¶ numer i robi³y¶my sobie jaja
__________________
____________
,,To, co dzi¶ jest rzeczywisto¶ci±, wczoraj by³o nierealnym marzeniem ''







Edytowane przez Honey_Girl
Czas edycji: 2009-08-06 o 18:36 Powód: Dopisek
Honey_Girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 18:47   #68
201604200942
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 19 651
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

ja zamiast grzywki, obciê³am sobie w³osy z ty³u g³owy. Pó¼niej za karê mama obciê³a mnie na ch³opaka

kiedy¶ z kole¿ank± z podwórka i starsza siostr± wsypa³y¶my zwyk³y piasek do worka i wmawia³y¶my przechodniom, ¿e to najlepszy nawóz dla kwiatków.
Kiedy nikt nie chcia³ kupiæ tego, posz³am do mojej mamy, która o dziwo bardzo szybko kupi³a od nas ten piasek
201604200942 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-12, 15:46   #69
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 2 669
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Jak by³am ma³a pojecha³am z rodzin± na pla¿e, wesz³am do wody i zaczê³am ¶piewaæ " bara, bara, bara, riki tiki tak, je¶li masz ochotê, daj mi jaki¶ znak"

Albo zrobi³am z babola kulkê i da³am j± chrzestnemu (bo Go nie lubi³am)
Obie rzeczy znam z opowiadañ rodzinki
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciep³a.'
MrsCandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-12, 16:56   #70
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 9 732
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

no to mo¿e nie swoj± opowie¶æ ale kole¿anka jako dziecko zjad³a ¿yletkê (Czy tam pogryz³a, po³knê³a...) _-_ to ¶mieszne nie jest, mia³a bardzo tragiczn± sytuacje... teraz siê ¶mieje, a jêzyk ma tak porozcinany ¿e wygl±da jak jaka¶ jaszczurka ;p ale wszystkim go pokazuje, bo wygl±da... faktycznie oryginalnie.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-12, 19:11   #71
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez coff3ina Poka¿ wiadomo¶æ
Hehehe co do rysowania po ¶cianach te¿ to przerabia³am tyle ¿e ja by³am na tyle oryginalna, ¿e u¿y³am do tego... Có¿... W³asnej kupy

Dodatkowo w piaskownicy za³atwia³y siê te¿ pieski i od czasu do czasu "znajdowa³am plastelinê" w piachu. Namiêtnie lepi±c z niej jakie¶ zwierz±tka i inne takie. Od tego czasu jak pokaza³am kolekcjê hmm gównianych zwierz±tek mamie nie zostawiano mnie samej
Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Poka¿ wiadomo¶æ
Pamietam kiedys jak w przedszkolu bylam, moze z 6 lat, z³ama³am sobie rêke, poszlam bawic sie do kolegi w piaskownicy z ta zlamana rêk± w gipsie Bawilismy i nie chcacy przywalilam mu w zeby, niewiem czy zêby wybi³am czy z nosa krew leciala ale wiem ze ucieklam jak szalona jak mnie jego dziadek goni³. Kolega ma krzywe zêby

Poobcina³am drogi parasol (jeden z lepszych w domu) i nie widzialam w tym nic zlego Mama do dzis mi to wypomina.
hahahahaha !!

Pamiêtam jak u mnie w pokoju bawi³am siê z s±siadk± we fryzjera. Obcina³y¶my w³osy i wk³ada³am je za kaloryfer. Oczywi¶cie ja by³am mózgiem w tej zabawie. Tylko dopiero jak mama znalaz³a je za kaloryferem to ze ³zami w oczach powiedzia³am, ¿e to kole¿anka i obciê³a i je tam wsadzi³a. No i jej siê dosta³o Nie muszê wspominaæ, ¿e wypomina mi to do dzi¶
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
w±tek
arkusz
czesterka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 19:28   #72
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

W II klasie podatawowski podpatrywalam jak moja mama maluje sie tuszem i zaciekawiona oczywiscie probowalam tez tego. Oczywiscie 'wymalowana' wybralam sie do szkoly. Dziwne bylo to, ze nikt nie zauwazyl oprocz mojego kolegi ktory stiwerdzil: 'Masz pomalowane rzesy- moja mama tez tak robi', a ja sie upieralam, ze zmysla.
__________________
'Lawina ruszy³a i za pó¼no jest na to, by kamyki robi³y g³osowanie.'
kyana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-12, 19:41   #73
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na koñcu ¶wiata
Wiadomo¶ci: 1 530
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

[1=6a7e0cf2eda2bda4316abe8 4f76a420338a84d81_65555cc f31198;12074330]Gdy mia³am trzy lata (s³ysza³am z opowie¶ci, bo nie pamiêtam) wziê³am krem do golenia, wysmarowa³am nim twarz i pozacina³am j± ¿yletk±, dobrze, ¿e nie mocno
A spytana dlaczego to zrobi³am, odpowiedzia³am, ¿e tato te¿ tak robi haha [/QUOTE]

mialam dokladnie taka sytuacje ale u babci i dziadk an wakacjach :d dziadek golil si eco wieczor i ktoregos razu ja tez postanowilam a mialam moze 5 lat, bardzo glupie to bylo

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Jak mialam 4 lata urodzila mi sie siostrzyczka, przyjechalam z wakacji poszlam do pokoju a jej nie ma ( myslalam ze bedzie mala ale ze bedzie hcodzic) w lozeczku lezalo takie malenstwo a ja myslslam ze to lalka i chcialam ja zlapac za nogi dobrze ze mam weszla do pokoju, zdziwiona bylam ez jest taka mala a si enawet rusza

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Gryzlam szklanki po wypiciu soku zawsze do 7 - 8 roku zycia

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

I pomalowalam sobie farbka pukiel wlosow na niebiesko , w strachu ze mama bedzie krzyczec ucielam ten pukiel przy samej skorze. Ale wygladalam
ewelline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-12, 19:41   #74
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.£odzi
Wiadomo¶ci: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

- w wieku chyba 4 czy 5 lat ( nie pamiêtam ju¿) by³am z mam± i jej znajomymi na biwaku podobno namiêtnie tam ¶piewa³am " kici kici miau miau miau,balanga balanga..."

- w wieku 11 lat moj± "pasja" by³o dzwonienie na bezp³atne infolinie Pamiêtam ¿e dzwoni³am do jakiej¶ firmy oferuj±cej grzejniki i do firmy ubezpieczeniowej
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed dzia³aniem wykluczy³ Ciê z gry

90agnieszka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-12, 19:44   #75
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na koñcu ¶wiata
Wiadomo¶ci: 1 530
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Mialam moze 4 lata moze 5 i gdy mama zabronila mi za kare wyjsc z domu, stwierdzilam ze uciekne
Wzielam torebke, ktora mama dala mi kiedys do zabawy wlozylam szczotke do wlosow, lusterko, czekolade i... podpaske - bo mama tez nosila w torebce to stwierdzilam ze i ja powinnam.
Poczym wyparowalam z domu biegnac przed siebie przez pole z wysokim zytem Jak mnie juz mam dorwala, a latwo nie bylo mowilam ze chcialam isc do babci
ewelline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-12, 19:53   #76
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 7 808
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez rapifen Poka¿ wiadomo¶æ
no to mo¿e nie swoj± opowie¶æ ale kole¿anka jako dziecko zjad³a ¿yletkê (Czy tam pogryz³a, po³knê³a...) _-_ to ¶mieszne nie jest, mia³a bardzo tragiczn± sytuacje... teraz siê ¶mieje, a jêzyk ma tak porozcinany ¿e wygl±da jak jaka¶ jaszczurka ;p ale wszystkim go pokazuje, bo wygl±da... faktycznie oryginalnie.
__________________
____________
,,To, co dzi¶ jest rzeczywisto¶ci±, wczoraj by³o nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-12, 20:29   #77
201604200942
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 19 651
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez ewelline Poka¿ wiadomo¶æ
Mialam moze 4 lata moze 5 i gdy mama zabronila mi za kare wyjsc z domu, stwierdzilam ze uciekne
Wzielam torebke, ktora mama dala mi kiedys do zabawy wlozylam szczotke do wlosow, lusterko, czekolade i... podpaske - bo mama tez nosila w torebce to stwierdzilam ze i ja powinnam.
Poczym wyparowalam z domu biegnac przed siebie przez pole z wysokim zytem Jak mnie juz mam dorwala, a latwo nie bylo mowilam ze chcialam isc do babci
haha mia³am podobn± sytuacjê. Pok³óci³am siê ze starsz± siostr± i powiedzia³am, ¿e nie chcê ju¿ z ni± mieszkaæ i siê wynoszê. wziê³am teczkê (tak± na dokumenty) wsadzi³am do niej moje ulubione rajstopy, maskotkê pod pachê i posz³am do komórki pod schodami ;D
201604200942 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-12, 22:25   #78
ania z wzgórza marzeñ
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeñ
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 3 392
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

wiza¿anka od kupy i kolekcji g..... zwierz±tek to tu wygrywa na razie

my z kolezank± namiêtnie ale to naprawde namiêtnie znosilysmy rzeczy ze smietnika (na szczescie na jej podwórko) ale jej brat bluzga³, bo on zawsze to sprz±ta³ i wynosil, choc bez sensu bo my 15 min po jego wyjsciu znowu szlysmy na smietnik

- nozyczkami to tylko fredzelki w narzutach i obrusie oraz rzêsy (odrosly)
- karmienie kolegi "wyrobami" z blota (ta sam kolezanka od smieci)
grzechów na pewno bylo wiêcej
__________________
nale¿y kochac rzeczywisto¶æ, a nie urojenia...

Przerzuæ kartkê, zaryzykuj, b±d¼ dziwakiem
Nie id¼ ¶cie¿k±, w³asn± depcz, otwórz g³owê
Zanim powiesz, zrozum, b±d¼
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, my¶l i czuj
ania z wzgórza marzeñ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 01:20   #79
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na koñcu ¶wiata
Wiadomo¶ci: 1 530
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

W wieku 7 lat z kuzynka narzbieralysmy trujacych grzyow, rozpalilysmy ognisko, wrzucilysmy grzyby do garnka postawionego w ogniu, przynioslysmy z domu szklanke swierzo zaparzonej herbaty zalalysmy grzyby dodalysmy konserwe z puszki i nakarmilysmy tym mojego kota

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:15 ----------

Inna historyjka w wieku / lat zkuzynem i kuzynka Moj kuzyn zdeptal malego kurczaczka, postanowilismy zrobic mu pogrzeb. Wlozylismy kurczaka do kartonu w celu pochowania wnim go , a ze karton byl za duzy nie moglismy znalesc odpowiedniego mmiejsca. Ostatecznie pochowalismy go pod wycieraczka sasiadki bo po bokach byly ladne kwiatki. Sasiadki nie bylo w domu ale musiala miec mine jak zobaczyla ze pod wycieraczka ma zdechlego kurczaka sprasowanego na nalesnika
ewelline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 07:25   #80
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 876
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Hm...
No to tak - tradycyjnie - golenie Zaczê³am goliæ sobie miejsca intymne gdy tylko co¶ tam zaczê³o rosn±æ Na szczê¶cie nie maszynk± taty

Gdy mia³am jakie¶ 5-6 lat w³o¿y³am sobie ma³e metalowe kuleczki do nosa Efekt? Pogotowie^^

Powiedzia³am kiedy¶ do kolegi taty, ¿e siê z nim nie o¿eniê, bo jest za stary

Pewnego dnia znudzi³a mi siê moja grzywka wiêc j± po prostu..obciê³am. A krótke w³oski które zosta³y ogoli³am maszynk± Na szczê¶cie grzywka by³a cienka, wiêc nie wygoli³am sobie pó³ g³owy
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 08:14   #81
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomo¶ci: 1 859
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

a to moje wspomnienie:

-maj±c 5-6 lat goli³am nogi (bo mama tak robi) po cichu w ³azience maszynk± taty,ale mia³am wtedy krosty
-wo¿enie kota w wózku siostry,opatula³am go w koc wi±za³±m wst±¿ke na ¶rodku i srru na osiedle woziæ kota
-bêd±æ w przedszkolu wk³ada³am t³uste kawa³ki miêsa w szuflede pod stolikiem,i modli³am sie ¿eby by³a jaka¶ impreza w przedszkolu bo wtedy te stoliki by³y przenoszone i l±czone ze soba po czym za ka¿dym razem mia³am po takiej imprezie kto¶ mia³a w swoim stoliku resztki mojego jedzenie

-maj±c 3 lata zjad³am z kuzynk± najdro¿sz± szminke mojej mamy
-ok 6 roku ¿ycia mia³am zwyczaj wyci±gaæ wk³ad od d³ugopisa i wydmuchiwaæ zawarto¶æ,a raz tak sobie pomy¶la³am ¿eby poci±gn±æ do siebie,no i czyszczenie zo³±dka i niebieskie zêby przez tydzieñ mia³am.
-znoszenie wszystkich ¶mieci do domu kole¿anki to norma,czasem nawet mieli¶my wymiane,ja jej swoj± siatke po sprz±taniu pó³ek i szafek w pokoju,ona mi swoj±
__________________
Panna Zuzanna




Uzêbienie
ira21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 09:21   #82
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 9 668
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Z kole¿ank± zrzuca³y¶my z okna worki z wod± na ludzi id±cych chodnikiem

Bêd±c co roku na wakacjach z dziadkami wieczorami stawa³am na wersalce i dawa³am im swój recital - ¶piewa³am piosenkê do melodii, któr± pamiêtam do dzi¶, a tekst by³ mniej wiêcej taki: "cycki, duuupa, sisior, dupa, la la la la"
Claris jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 10:01   #83
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 2 669
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez Claris Poka¿ wiadomo¶æ
Z kole¿ank± zrzuca³y¶my z okna worki z wod± na ludzi id±cych chodnikiem
ja rzuca³am w nich jajkami xD
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciep³a.'
MrsCandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 10:44   #84
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomo¶ci: 492
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

B³êdem w mojej m³odo¶ci by³o to,¿e zaczê³am paliæ, mimo,¿e wcze¶niej nie chcia³am, zapiera³am siê i mówi³am,¿e nie muszê byæ taka jak inni. No có¿.... Doo teraz cholerstwa rzuciæ nie mogê...
__________________
"Wszyscy najm±drzejsi...
My¶l± chyba, ¿e s± wybrañcami..."


Krakoska87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 11:36   #85
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na koñcu ¶wiata
Wiadomo¶ci: 1 530
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

W wieku 6 lat wlozylamsobie do nosa niedojrzale sliwki, pol dnia spedzilam w krzakach by je wyjac z obawy ze mama zabierze mnie do lekarza.


W klasie "O" uciekalam na religi pod lawke lub gdy szlismy na cmentarz sprzatac zaniedbane groby ( ja myslalam ze coalo jest tylko obsypane piaskiem, nigdy wczesniej nie bylam na cmentarzu ) stalam tam wystraszona czekajac az nikt nie bedzie widzial jak sobie ide i gdy kazdy sie przyzwyczail ez ja nie sprzatm poedzilam niczym strus pedziwiatr uciekajac z cmentarz. W efekcie przez miejscowosc biegla cala klasa szesciolatkow z katechetka za mna
ewelline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 22:24   #86
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 2 337
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

ale siê usmia³am czytaj±c te historie!
wiza¿anka od malowide³ i zwierz±tek z kupy rz±dzi!

to teraz moje:
maj±c jakie¶ 6 lat zrobi³am kole¿ance cesarskie ciêcie- kolcem od ró¿y, takim wielkim, rozciê³am jej kawa³ek brzucha, a po zobaczeniu krwi uciek³am z placzem do domu.

w wieku kilku lat chcia³am zostac babci± klozetow±

skakanie z drzewa na kamienie... g³upota.

na lekcji przyrody w podstawówce pani pyta³a, gdzie wywozi siê ¶mieci, na co ja "no jak to nie wie pani? no do lasu"
chromonikielnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-15, 00:26   #87
izusiaa93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ..
Wiadomo¶ci: 965
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Hm jako¶ tak od razu na my¶l mi przysz³a sytuacja której ja nie pamiêtam (mia³am jakie¶ 3 latka) - opowiada³a mi kiedy¶ j± moja mama. Stoimy w sklepie w kolejce. Nagle ja drê sie na ca³y sklep ,,ja nie mogê d³u¿ej czekaæ, bo w ci±¿y jestem" pewnie miny wszyskich bezcenne by³y, szkoda ze nie pamietam tego
__________________

izusiaa93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-15, 00:45   #88
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 2 669
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Ooo teraz mi siê przypomnia³o, ¿e jak by³am ma³a podoba³ mi siê pewien ch³opak z tej samej ulicy, du¿o starszy i pewnie nie wiedzia³ o moim istnieniu, no i Jego mama pracowa³a w sklepie, do którego pewnego razu posz³am z ciotk± i krzyknê³am na ca³y g³os " to mama mojego ch³opaka".
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciep³a.'
MrsCandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-15, 01:01   #89
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomo¶ci: 241
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

obcielam sobie grzywke tuz przy skorze majac 4 lata,sama-nozyczkami!Potem chodzilam z wichrem an glowie.Do dzis wlosy mi sie ukladaja nie w ta strone.
MoniX24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-15, 08:16   #90
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 3 862
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

w wieku ok 5 lat sprzedawa³am z kole¿ank± jakie¶ pierdo³y z jej strychu, ustawi³y¶my to wszystko na stoliku przed domem, pamiêtam, ¿e kilka osób nawet co¶ kupi³o, najlepiej schodzi³y proporce

na wakacjach (ten sam wiek - ok 5 lat) mama zapisa³a mnie do nowego przedszkola które by³o czynne latem, pamiêtam ¿e bardzo nie lubi³am tam chodziæ, w ostatni dzieñ przysz³a po mnie babcia, czeka³a w poczekalni a mnie w tym czasie co¶ strzeli³o do g³owy - zrobi³am ma³± rozróbê w szatni wyrzuci³am wszystkie buty z pó³ek na ¶rodek szatni, niektóre schowa³am w jakie¶ zakamarki, kilka wyl±dowa³o za oknem dobrze, ¿e nikt akurat wtedy nie przechodzi³ ko³o szatni
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'

Edytowane przez laylaaa
Czas edycji: 2009-08-15 o 09:58
laylaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.