Pieluszki bambino z tesco - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-09, 14:22   #61
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
A ja z ciekawosci sie zapytam-po co rzepy maja byc wielorazowe? Juz trzy miesiace mam dziecko i nadal. Nie wiem po co mialabym je kilka razy zapinac i rozpinac?
Mi sie kilka razy zdarzylo, ze zdjelam malej pieluche przed kapaniem i pielucha byla sucha wiec po kapaniu zakladalam ponownie.

Co do oryginalnych pampersow, to nie cierpie ich. Nie dosc, ze u nas ciekly, to w dodatku smierdza masakrycznie gdy dziecko sie zesika. Te dla noworodkow jeszcze uszly, ale wieksze rozmiary, to porazka.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 19:18   #62
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
A ja z ciekawosci sie zapytam-po co rzepy maja byc wielorazowe? Juz trzy miesiace mam dziecko i nadal. Nie wiem po co mialabym je kilka razy zapinac i rozpinac?
Ja zakładam pieluchę jak dziecko leży ale jak już wstanie to się czasem okazuje, że jest za ciasno, wtedy poprawiam. Poza tym córka latem jak miała na sobie tylko sukienkę to ją podnosiła i kombinowała z tymi rzepami aż odpięła, także zapinałam i po kilka razy.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 17:48   #63
czekoladka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Jakby ktoś chciał to pieluszki bambino są również w 2 packu w żabce, więc można za 2 złote je przetestować
czekoladka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 13:48   #64
nemesi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Ja zakładam pieluchę jak dziecko leży ale jak już wstanie to się czasem okazuje, że jest za ciasno, wtedy poprawiam. Poza tym córka latem jak miała na sobie tylko sukienkę to ją podnosiła i kombinowała z tymi rzepami aż odpięła, także zapinałam i po kilka razy.
Wiele mam jak uczy dzieciątko na nocnik to zapinają i rozpinają pieluszkę do siusiania inaczej się nie da, więc rzepy to bardzo istotna sprawa.
nemesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 20:37   #65
Kociaczek0904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

No to teraz ja się wypowiem na temat pieluszek bo dużo przetestowałam.

1) DADA z biedronki - jak dla mnie rewelacja NAJLEPSZE( lepsze od tych pampersów PAMPERS zielonych ) bardzo wygodne miękkie, nie przeciekają.
2) PAMPERS pomarańczowe - miękkie, cienkie, chłonne fajne obrazki TAKŻE POLECAM , te zielone jakoś nie przypadły mi do gustu.
3) PAMPERSY BAMBINO Z BIEDRONKI- niedawno wprowadzili do tego sklepu - myślałam że badziewie jakieś ( za 44 szt - 25 zł,) ale jednak dobre, jak dziecko nasika to nawet nie czuć że mokro jak się rękę położy na dłużej za to wielki + . ,no i nawet fajne obrazki króliczka
4) ODRADZAM pieluszki z LIDLA- Softino - najgorszy badziew jak dla mnie jaki tylko może być;/ ( inni chwalą)


---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

a i jeszcze jedno... HUGGISY porażka te od 7-18 czy jakos tak... twarde , mi sie wogle nie podobaja nie wiem jak takie mozna robic;/ te malutkie dla noworodkow byly rewelacyjne

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

happy -także porażka, krótkie, twarde nie rozumiem jak dziecko w czymś takim może czuć się oK.;/
Kociaczek0904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.