Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-26, 16:41   #61
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

witam sie na nowym watku
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 16:52   #62
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Dotka90 - czy możesz dodać mnie do listy PM'ek pod 4 października?
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 16:59   #63
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

dzięki Dziewczyny macie rację, najważniejsze żebyśmy my się czuli dobrze w swojej "równości"
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 17:06   #64
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
Dotka90 - czy możesz dodać mnie do listy PM'ek pod 4 października?
Sunset info jest w pierwszym poście na czerwono i dosłownie na poprzedniej stronie o tym pisałam: żeby zostać dopisanym do kalendarza trzeba wysłać PW (prywatną wiadomość) do osoby zakładającej wątek.
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 17:12   #65
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Witam sie i ja
super tytul

Pieknie dziekuje za wszystkie komplementy dot. mojej fryzury i makijazu i oczu tez ! wszystko trzymalo sie super, wiec jestem zadowolona loki to nawet po zdjeciu spinek na noc, dzisiaj rano wygladaly calkiem, calkiem

Bardojra za buty!

Zly jez bransoletka bardzo mi sie podoba, na slub idealan

Elrosa masz absoultnie racje, ze sniadanie w takim wypdaku bez sensu, no i te wszystkie dodatki tez, zwlaszcza, ze bedziecie miec inne wydatki.. nie daj sie tesciowej!
Tort zapowiada sie bardzo ladnie,i numery stolikow wyszly swietnie to chyba najpopularniejsze ramki na stoly PM 2014

Enzunio kochana babcia!

Klaudyna dobrze, zes mi przymponiala o tych skarpetkach bo ja mam w domu, a jeszcze nie zrobilam dzis napewno musze!

Ad rem za protokol, w sumie dobra rada z tymi tubami, bo a noz ktos by sie przewrocil, zwlaszzca, ze tyle slubow w ten dzien!

Anusia4u za auto! porsche

Corn Wasz taniec bedzie napewno cudny! za uklad juz prawie dopracowany

zaklepalam sobie dzis termin na brwi i paznokcie przed slubem, ciesze sie bo jak dzwonilam to kiepsko bylo z dostepnoscia, no ale tak to jest jak sie robi na ostatnia chwile i kupilam sobie szlafroczek na przygotowania taki zwykly bialy w biale kropeczki
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 17:47   #66
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Hej dziewczyny . Nie było mnie 3 dni a Wy tu już nowy wątek rozpoczęłyście . Wczoraj byłam w galerii Handlowej w Koninie szukać butów i biustonosza. I nawet w Ryłko, Wojasie i Gino Rossi nie mieli mojego rozmiaru (35). Biustonoszy niestety w Trimphie kompletnie nie mieli z dużych rozmiarów, a w Esotiq mieli tylko jeden 65G i byl ciut za mały a większych nie maja. Wybrałam sie więc dziś w moim mieście po wszystkich sklepach obuwniczych i mam 2 pary na oku, jedne te same co wtedy za 369 zł http://www.baldowski.pl/pl/czolenka-d00660-1171.p.html i drugie za 245 zł http://www.hitobuwie.pl/katalog/czol...430,12867.html w sklepie do wyboru kolor beżowy lub pudrowy róż . W załącznikach dołączę zdjęcia obu kolorów z tych tańszych i te droższe . I proszę doradźcie które lepsze. Te tańsze są ciut niższe. A biustonosz Pani mi ma sprowadzić w jednym sklepie w moim rozmiarze z tym że miseczka nie będzie twarda tylko miękka. Ale ważne żeby był dopasowany. Za 2 Tygodnie dopiero będzie mieć i mam nadzieję że będzie pasować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0270a.jpg (136,9 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0271a.jpg (135,9 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0274a.jpg (80,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0276a.jpg (69,9 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0277a.jpg (79,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0279a.jpg (74,3 KB, 85 załadowań)

Edytowane przez monidot
Czas edycji: 2014-05-26 o 18:38
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 17:47   #67
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Witam sie w nowym watku!
Bylam dzis z mama u mojej makijazystki i fryzjerki na takim pakiecie z okazji dnia matki i zrobily mamie probny makijaz i fryzurke, wyszlo bosko! tylko jest ryzyko ze fryzjerki nie bedzir bo w lipcu ma miec jakies miedzynarodowe szkolenie.. Jakby co obiecala ze odda mnie w sprawdzone rece

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 17:48   #68
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Witam się w nowym wątku byłam dzisiaj na przymiarce sukni świetnie leży, mama uroniła nawet łezkę. Za miesiąc będzie już obszyta koronką, ale bez wiązania, w razie gdybym schudła
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 18:02   #69
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez monidot Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Nie było mnie 3 dni a Wy tu już nowy wątek rozpoczęłyście . Wczoraj byłam w galerii Handlowej w Koninie szukać butów i biustonosza. I nawet w Ryłko, Wojasie i Gino Rossi nie mieli mojego rozmiaru (35). Biustonoszy niestety w Trimphie kompletnie nie mieli z dużych rozmiarów, a w Esotiq mieli tylko jeden 65G i byl ciut za mały a większych nie maja. Wybrałam sie więc dziś w moim mieście po wszystkich sklepach obuwniczych i mam 2 pary na oku, jedne te same co wtedy za 369 zł http://www.baldowski.pl/pl/czolenka-d00660-1171.p.html i drugie za 245 zł http://www.hitobuwie.pl/katalog/czol...430,12867.html w sklepie do wyboru kolor beżowy lub pudrowy róż . W załącznikach dołączę zdjęcia obu kolorów z tych tańszych i te droższe . I proszę doradźcie które lepsze. Te tańsze są ciut niższe. A biustonosz Pani mi ma sprowadzić w jednym sklepie w moim rozmiarze z tym że miseczka nie będzie twarda tylko miękka. Ale ważne żeby był dopasowany. Za 2 Tygodnie dopiero będzie mieć i mam nadzieję że będzie pasować
te droższe lepsze

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku byłam dzisiaj na przymiarce sukni świetnie leży, mama uroniła nawet łezkę. Za miesiąc będzie już obszyta koronką, ale bez wiązania, w razie gdybym schudła
a gdzie foty? w przyszłym tygodniu od niedzieli do czwartku jestem w Wawie nie chce sie ze mną ktoś spotkać? bo chyba umre z nudów w niedziele i po szkoleniach w tygodniu
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 18:05   #70
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez monidot Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Nie było mnie 3 dni a Wy tu już nowy wątek rozpoczęłyście . Wczoraj byłam w galerii Handlowej w Koninie szukać butów i biustonosza. I nawet w Ryłko, Wojasie i Gino Rossi nie mieli mojego rozmiaru (35). Biustonoszy niestety w Trimphie kompletnie nie mieli z dużych rozmiarów, a w Esotiq mieli tylko jeden 65G i byl ciut za mały a większych nie maja. Wybrałam sie więc dziś w moim mieście po wszystkich sklepach obuwniczych i mam 2 pary na oku, jedne te same co wtedy za 369 zł http://www.baldowski.pl/pl/czolenka-d00660-1171.p.html i drugie za 245 zł http://www.hitobuwie.pl/katalog/czol...430,12867.html w sklepie do wyboru kolor beżowy lub pudrowy róż . W załącznikach dołączę zdjęcia obu kolorów z tych tańszych i te droższe . I proszę doradźcie które lepsze.
Mi się podobają te drugie ale masz małą stópkę
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 18:21   #71
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
chwalę się obrączkami
ta na palcu to prototyp jubilerski czyli za duża i nie złota
5 mm, moja będzie z brylancikiem, zapłacimy ok 400 zł już z diamencikiem i grawerem, bo daliśmy trochę złota
Śliczne obrączki


Hehe byłam w piątek na onkologii, zapisuje się na następny termin. Pani w okienki do mnie mówi, że najbliższy wolny termin to piątek 12 września... a ja na to: "Wie Pani co, ""chyba"" jestem w ten dzień bardzo zajęta"
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 18:36   #72
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Witam się i ja w nowym wątku

mam już suknię w domu jestem w niej zakochana , chyba sobie ją jeszcze dziś przymierzę

jutro przyjeżdża Tż, stęskniłam się za nim, nie widzieliśmy się przeszło 2 tygodnie
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 18:39   #73
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
te droższe lepsze
Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Mi się podobają te drugie ale masz małą stópkę
Ale ze mnie gapa dziewczyny, zapomniałam wstawić zdjęć na moich stopach, Edytowałam post i proszę zerknijcie i doradźcie które lepiej na moich nogach wyglądają
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 18:50   #74
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

monidot te z odkrytymi palcami są piękne ! W tym kolorze pudroweg różu Choć te beżowe, takie klasyczne. Te na szpic jakoś nie bardzo mi pasują Ale ja takiego kroju po prostu nie lubię.
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 18:52   #75
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
monidot te z odkrytymi palcami są piękne ! W tym kolorze pudroweg różu Choć te beżowe, takie klasyczne. Te na szpic jakoś nie bardzo mi pasują Ale ja takiego kroju po prostu nie lubię.
Siostrze też się bardziej podobają te z odkrytymi palcami, mówi że sa bardziej klasyczne no i tańsze.ale ona tez nie przepada za spiczastymi butami
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 18:59   #76
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

monidot masz malutką stopę, więc na taki model wydłużający stopę możesz sobie pozwolić Ja mam stopę gigant i niecierpię modeli, które wydłużają stopę. Taki przypadek A które są wygodniejsze? Jaki kolor bardziej Ci odpowiada - beż, róż, czy połączenie beżu i srebra? Wg mnie modele z odkrytymi palcami są urocze, do tego kocham lakierki
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 19:09   #77
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez monidot Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Nie było mnie 3 dni a Wy tu już nowy wątek rozpoczęłyście . Wczoraj byłam w galerii Handlowej w Koninie szukać butów i biustonosza. I nawet w Ryłko, Wojasie i Gino Rossi nie mieli mojego rozmiaru (35). Biustonoszy niestety w Trimphie kompletnie nie mieli z dużych rozmiarów, a w Esotiq mieli tylko jeden 65G i byl ciut za mały a większych nie maja. Wybrałam sie więc dziś w moim mieście po wszystkich sklepach obuwniczych i mam 2 pary na oku
Buty Baldowski są megaśne nie dla mnie, bo nie lubię butów w szpic... ale w tych drugich też noga wygląda dobrze Wszystko zależy od tego ile jesteś w stanie za nie dać Jedne i drugie z pewnością później wykorzystasz. A które są wygodniejsze? Może któreś są takie, że aż zdejmować nie chciałaś?
Osobiście wolę buty z zakrytymi palcami Mam wrażliwe stopy, a buty odkryte często mi się "odbijają", stopa w większości przypadków leci mi do przodu i nieprzyjemnie uciska Te jednak nie są w moim typie... nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
Witam sie w nowym watku!
Bylam dzis z mama u mojej makijazystki i fryzjerki na takim pakiecie z okazji dnia matki i zrobily mamie probny makijaz i fryzurke, wyszlo bosko! tylko jest ryzyko ze fryzjerki nie bedzir bo w lipcu ma miec jakies miedzynarodowe szkolenie.. Jakby co obiecala ze odda mnie w sprawdzone rece
Odda mamę czy Ciebie? Super, że Wam się tak trafiło, a przede wszystkim że mama wygląda bosko

lexie42 - a gdzie zdjęcia?

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Witam się i ja w nowym wątku

mam już suknię w domu jestem w niej zakochana , chyba sobie ją jeszcze dziś przymierzę

jutro przyjeżdża Tż, stęskniłam się za nim, nie widzieliśmy się przeszło 2 tygodnie
Nie przymierzaj już Będziesz bardziej podekscytowana jeśli poczekasz te kilka dni
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 19:17   #78
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Ooo nie, sama marudziłam najwięcej a nie było mnie na otwarciu wątunia Ale już jestem i dziękuję za piękny tytuł, będę go godnie reprezentować

Dziękuję za propozycje dot. win mus. - kupię albo Moscato albo Martini Royale, w zależności co dostanę/będzie tańsze Potrzebne mi to wino na przygotowania


Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
chwalę się obrączkami
Bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość


Hehe byłam w piątek na onkologii, zapisuje się na następny termin. Pani w okienki do mnie mówi, że najbliższy wolny termin to piątek 12 września... a ja na to: "Wie Pani co, ""chyba"" jestem w ten dzień bardzo zajęta"
Chyba bardzo

Ale się dziś napracowałam, zrobiłam plan stołów i nawet nie zrobiłam foty Ale jutro się nim pochwalę!
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 19:20   #79
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
monidot masz malutką stopę, więc na taki model wydłużający stopę możesz sobie pozwolić Ja mam stopę gigant i niecierpię modeli, które wydłużają stopę. Taki przypadek A które są wygodniejsze? Jaki kolor bardziej Ci odpowiada - beż, róż, czy połączenie beżu i srebra? Wg mnie modele z odkrytymi palcami są urocze, do tego kocham lakierki
W tej chwili cały czas myślę o tych butach koloru pudrowy róż i tych połączonych srebro z lekkim pudrowym różem. Nad tymi oarami sie zastanawiam. Odnośnie wygodności: te z odjrytymi placami odrobinke mnie cisneły w palce, natomiast te w szpic sa wyższe o ok 0,5-1cm i tą różnice jednak czuć i czasami mam wrażenie że ciut ciasne są. Tak więc oba modele bym musiała rozchodzic tak więc sama nie wiem.

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Buty Baldowski są megaśne nie dla mnie, bo nie lubię butów w szpic... ale w tych drugich też noga wygląda dobrze Wszystko zależy od tego ile jesteś w stanie za nie dać Jedne i drugie z pewnością później wykorzystasz. A które są wygodniejsze? Może któreś są takie, że aż zdejmować nie chciałaś?
Osobiście wolę buty z zakrytymi palcami Mam wrażliwe stopy, a buty odkryte często mi się "odbijają", stopa w większości przypadków leci mi do przodu i nieprzyjemnie uciska Te jednak nie są w moim typie... nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu
Mi stopy nie leciały do przodu, Jedynie troszkę buty uwierały w palce. Myśle że to kwestia rozchodzenia. A te w szpic sa troszkę wyższe o ok 0,5-1 cm no i ciut ciasne są i już sama nie wiem. Narzeczonemu oba modele sie podobają więc nie doradzi mi
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 19:24   #80
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
te droższe lepsze



a gdzie foty? w przyszłym tygodniu od niedzieli do czwartku jestem w Wawie nie chce sie ze mną ktoś spotkać? bo chyba umre z nudów w niedziele i po szkoleniach w tygodniu
Nie mam zdjęć, bo narazie suknia jest "goła", bez żadnych koronek itd
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 19:34   #81
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Top Gaduły cz. 26

1. Lusiija 252
2. activelifestyle 182
3. bardorja 175
4. enzunio 168
5. Lemon_Drop 115
ale, że ja????
no tak jak sie siedzi i nic nie robi to pozostaje wizaż i PM2014 :P

Czymogępoprosico dodanie mnie do kalendarza urodzinowego?
Urodzona 19lipca jestem.

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
Co do wzrostu - ja jestem równa z TŻtem a buty na ślub biorę 6,5 cm
Mi tam nic nie przeszkadza, TŻtowi też nie - on lubi mnie w szpilkach, więc ucieszył się że nie rezygnuję z obcasa a skoro my będziemy zadowoleni to już 100% sukcesu
mojprzytsojniak jest ode mnie wyzszy równo 20cm,mimo obcasai wysokiegokoka nie dam rady byc równa, aszkodabo w tancu toladniej wyg;lada.

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
To jest Twój dzień Kochana i masz mieć na sobie to w czym czujesz się dobrze. A, że będziesz na równi z TŻ to przecież super - będziecie mogli patrzeć sobie prosto w oczy podczas przysięgi kiedy ja będę musiała patrzeć troszkę do góry
podpisujesie tym wsyztskimi rekamii nogami

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wracam jako żona

Dziękuję za wszystkie życzenia


To takie cudowne uczucie! Relację naskrobię później bo jeszcze nie odespałam 3-dniowej imprezy

Zero stresu i uśmiech na twarzy do rana. Goście zachwyceni salą, Djem i fotobudką. Ceremonia w kościele bardzo romantyczna - sporo osób płakało a ja nic. Płakałam na każdym ślubie poza swoim

Pierwszy taniec - znów goście się nam popłakali

Jedzenie bardzo dobre, prawie nic nie zostało. Najlepsza impreza w moim życiu. Goście mówili że ich też

Sukienka nie sprawiła żadnych kłopotów. Wszystkim się podobała i to, jak zachowywała się w tańcu - BAJKA!

Z minusów:
-pogoda - deszcz zaczął padać jak wyszliśmy z kościoła, a potem w drodze na salę weselną złapała nas burza
-dostałam zapalenie pęcherza więc często chodziłam do łazienki Ale nawet to nie popsuło mi zabawy
czekam na dłuzsze streszczenie z niecierpliwoscia

monidot
chyba wybralabym te drozsze, tedrugie takiesobie
i w tancu moze zjezdzac= palec grzebalec o podloge szuralec :P

pysia1987
kurde alesmoment wybrala sobie na Wawę :P akurat mam zapieprz ze sprzatniem,gotowaniemna chrzciny a chetnie bym wyszla z domu najakiegos drina eh
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%

Edytowane przez bardorja
Czas edycji: 2014-05-26 o 19:35
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 19:47   #82
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez monidot Pokaż wiadomość
Mi stopy nie leciały do przodu, Jedynie troszkę buty uwierały w palce. Myśle że to kwestia rozchodzenia. A te w szpic sa troszkę wyższe o ok 0,5-1 cm no i ciut ciasne są i już sama nie wiem. Narzeczonemu oba modele sie podobają więc nie doradzi mi
A może warto jeszcze poszukać? Nie wiem czy uwieranie to kwestia rozchodzenia... Ja bym nie ryzykowała
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 19:47   #83
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Czytam sobie wątek patrzę a tu już leci nowy
Wybączcie dziewczyny nie nadrobie,ćwiczyłam dzisiaj pierwszy raz z Mel B i padam

Z poprzedniego wątku miałam tylko napisać:

dziękuję jednej z Was która dała info o iglach w rossie- zakupiłam 2 opakowania (przepraszam nie pamiętam która to )

Rabbittka- jesteś piękna! Makijaż fryzura cudo

I chwalę się,mama jeszcze nie ma sukni ale córcia już ma

Wysłane z mojego ST23i przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kiss12550
Czas edycji: 2014-05-26 o 19:51
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 19:54   #84
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

monidot mi się te drugie bardziej podobają

Witam w klubie - też noszę rozmiar 35...
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 20:00   #85
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Ale macie malutkie stopki, jak Kopciuszek

Wysłane z mojego ST23i przy użyciu Tapatalka
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 20:04   #86
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

witam się w nowym wąciorze
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 20:05   #87
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Witam sie i ja w nowym wątku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 20:09   #88
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez monidot Pokaż wiadomość
Wybrałam sie więc dziś w moim mieście po wszystkich sklepach obuwniczych i mam 2 pary na oku, jedne te same co wtedy za 369 zł http://www.baldowski.pl/pl/czolenka-d00660-1171.p.html i drugie za 245 zł http://www.hitobuwie.pl/katalog/czol...430,12867.html w sklepie do wyboru kolor beżowy lub pudrowy róż .
Mi się podobają bardziej droższe
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 20:22   #89
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Sunset info jest w pierwszym poście na czerwono i dosłownie na poprzedniej stronie o tym pisałam: żeby zostać dopisanym do kalendarza trzeba wysłać PW (prywatną wiadomość) do osoby zakładającej wątek.
A jak to wygląda przy Klubie PM? Jak nie przyjmą to dostaje się jakąś wiadomość czy nie?
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 20:45   #90
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

monidot, te droższe ładniejsze
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 09:20:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.