Makijaż do szkoły.... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-25, 21:15   #61
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

ja tez ide do pierwszej klasy LO az sie zdziwilam ze tyle tu przyszlych licealistek Ja ide do szkoly w ktorym jest zabronione malowanie farbowanie itp sprawy wiec nie wiem czy nie bede musiala zrezygnowac nawet z tuszu:/(przynajmniej w pierwszym roku)
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 07:57   #62
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

a u mnie właśnie na odwrót - wszystko dozwolone, i nie wiem, czy to jest dobrze... :/ właściwie to chyba nie jest dobre, bo szkoła wygląda jak pokaz mody a nie szkoła czyli mówicie, żeby kremu koloryzującego nie kupować, bo nic nie zakryje?
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 08:09   #63
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Ja też idę do 1 liceum.. brrr.. a makijaż nosze od 1 gim...
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 08:21   #64
AsIuNiA_1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 52
GG do AsIuNiA_1989
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Tez ide do 1 lo Jakie u mnie zasady to nie wiem ale raczej nie bedzie tak zle A co do makijazu to warto sie pierw rozejrzec na co pozwalja nauczyciele Dla zakrycia krostek tak jak juz tu pisali podlad.. ten Eris jest dobry i niedrogi wogule nie widac ze masz podlak tylko tuszuje krotstki I na to lekko puder pedzelkiem:P A oczka wedlug uznania, tusz ale lepiej nie jakis mocno pobrubiajacy i wydluzajacy..i cienie nie duzo widoczne:P Usta lekko blyszczykiem lyb pomadka:P
AsIuNiA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 08:30   #65
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

pudru Eris ani Sorayi u mnie w mieście nie ma powiedzieli w sklepach, że już wycofują to ze sprzedaży... to znaczy - jest jakiś nowy fluid eris, ale to nie ten w zielonym opakowaniu. Ma opakowanie takie bardziej niebieskie. Chodzi Wam o ten nowy? Jeśli tak, to zaraz lecę go kupić .
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 08:48   #66
przemyslanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Przemyśl/ Katowice / Jarosław
Wiadomości: 61
GG do przemyslanka
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

ehh...a co to jest henna na rzęsy i jak kto się robi ?
przemyslanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 09:00   #67
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Przemyslanko:

Cytat:
Henna rzęs i brwi sprawia, że oczy stają się wyraźniejsze, ładnie podkreślone. Kosmetyczka ma do dyspozycji różne rodzaje farb do brwi i rzęs (przeważnie w gabinetach używa się specjalnych farb a nie typowej henny). Ja najbardziej cenię farbę firmy REFECTOCIL. Farby dostępne są w kilku kolorach: czarna, czarno-granatowa, grafitowa, brązowa. Farby można ze sobą mieszać i otrzymać taki kolor, który najbardziej będzie pasował do naturalnej urody. Dla osób o bardzo jasnej oprawie oczu, jasnych włosach odradzam farbowanie brwi na kruczoczarny kolor - nie wygląda to naturalnie. Henna na rzęsach może być powtarzana raz na3-4 tygodnie, na brwiach można wykonywać ja częściej (brwi częściej wymagają poprawy koloru). Farba do brwi i rzęs nie niszczy włosków.


Lorinko : a może poszukaj na KWC odpowiednich pudrów dla nastolatki, ja znalazłam puder z Manhattanu - Clearface, kiedyś kupiłam i jestem zadowolona, chociaż nie używam na codzień. Ale poszukaj na stronie, może coś Ci "wpadnie w oko"
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 11:26   #68
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

tak to chodzi o ten matujacy , pisze na nim ze matuje 7 godzin.ja go uzywam
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 15:03   #69
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

anulka 262 - używasz tego fluidu? wstawiam linka do zdjęcia
http://www.sklep.eris.pl/foto/pudera...yjny_jasny.jpg
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 17:42   #70
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

nie, nie tego uzywam z lirene nuture matte, ten matujacy w niebiesko bezowym opakowaniu.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 17:45   #71
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

henna to jakby farba( z tym ze naturalna, pozyskiwana z rosliny) do rzes i brwi, rzesy mozesz zrobic tlyko u kosmetyczki chyba ze masz jakas doswiadczona osobe ktora Ci zrobi w domu, ale radze wybrac sie do kosmetyczki, cena okolo 10 zl czasami mniej czasami wiecej, zalezy od salonu
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 18:00   #72
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Ja sobie już kilka razy robiłam hennę - sama w domu... i efekt /przynajmniej na moich rzęsach/ jest mizerny - ledwo zauważalny... nie ma porównania do tuszu
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 18:03   #73
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

ja robilam chyba 2 razu u kosmetyczki efekt super, dlugie rzesy i pieknie czarne.to po prostu zalezy od rzes. wiadomo ze henna nie da takiego efektu jak tusz ale mzoe wygladac rownie piekniej i naturalniej.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:00   #74
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Życze sukcesów w nowej szkole.I najlepiej używaj jak wspomniałaś fluidu antybakteryjnego.I najlepszy jest z Dr Ireny Eris są bardzo dobre.Ale najpierw jak dokonasz zakupu to w drogeriach są

testekrki i wypróbuj,który będzie najlepszy dla twojej cery.To bardzo ładnie zatuszuje cienie pod ooczami i krostki .Oczy możesz pomalować na jakis ładny,delikatny pastelowy kolorek.Będzie ładnie wyglą

dać i najlepiej jakiś błyszczyk to już sama powinnaś wybrać.i może muśnij się też różem na policzka Będzie jeszcze ładniej.Możesz też wytuszować rzęsy lub podkręcić je zalotką.I możesz zrobić sobie ładny manicure żebyś wyglą

dała jeszcze lepiej Pozdrawiam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:02   #75
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Hey ja teraz zdałam do 2 LO i zareczam wam ze w liceach nie ma juz tych przykrych zakazów panujacych w gimnazjach W wiekszosci szkol srednich kazdy chodzi umalowany jak chce Mozesz miec nawet dłuuugie czerwone paznokcie a nauczyciel i tak nie zwroci na nie uwagi Wiec ja radze sie malowac poprostu tak jak lubisz i nie bac sie o to czy belfry to zaakceptuja bo napewno tak bedzie
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 23:09   #76
n@ta
Rozeznanie
 
Avatar n@ta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dolina Zielonego Bakłażana
Wiadomości: 800
GG do n@ta
Post Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Ja aktualnie jestem w 3 gimn. a maluje się chyba od 1 gimn.Na dzień dzisiejszy do szkoły używam:korektora(jakies drobniutkie niedoskonałości bo nie mam szczególnych broblemów z cerą),tusz do rzęs(często jest to kolor brązowy-bardziej dyskretny a jednak rzęsy są podkręcone i ładnie wyglądają) i akcencik na usta-błyszczyk(zawsze bezbarwny z drobinkami).Nasze gimnazjum jest małe a nauczyciele znają wszystkich uczniów.Nigdy(przynajmnie j ja)nie miałam żadnych uwag ze strony wychowawców.I rzeczywiście nie popieram wyzywających makijaży i uwalowanych ciemno paznokci-szkoła to nie wybieg i drażni mnie widok umalowanych jak moja mama koleżanek;na wszystko przyjdzie odpowiednia pora.(ach nie wspomniałam o paznokciach-albo pokryte jakąś delikatną emalią albo frenszyk).Pozdrawiam
n@ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 23:17   #77
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Staram się nie malować zbytnio do szkoły, zazwyczaj tylko tusz na rzesy i jakiś błyszczyk i to wszystko
Nauczyciele w mojej szkole są strasznie namolni...
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 08:38   #78
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Cytat:
Napisane przez okretka
Do II LO

Czyżbyś Ty także była licealistką?
Ja skonczylam 2 l.o w klasie o profilu j. ang rok temu. Fajna szkola, z pewnoscia bedziesz milo wspominac tak jak ja
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 08:45   #79
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Cytat:
Napisane przez nika135
dołanczam się
tez ide do 1 klasy liceum
Ja też do liceum idę we wrześniu Ale u mnie niestety jest zakazane malowanie się. Nawet bezbarwnym lakierem paznokci nie można malować Używam tylko lekkiego podkładu eris i bezbarwnego tuszu do rzęs nabłyszczającego. Mogę zaszaleć tylko na wakacjach bo włosów rozpuszczonych też nie można niestety
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 09:28   #80
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Cytat:
Napisane przez Guni
Ja skonczylam 2 l.o w klasie o profilu j. ang rok temu. Fajna szkola, z pewnoscia bedziesz milo wspominac tak jak ja
Ojej, dzięki za pocieszenie bo ostatnio nieciekawe rzeczy na temat II LO słyszę...
Aha, możesz mi napisać, jaki tam jest poziom j.angielskiego? Ja idę do klasy matematyczno-angielskiej, a mój poziom języka daleki jest od zaawansowanego
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 10:12   #81
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Post Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Cytat:
Napisane przez lorinka
pudru Eris ani Sorayi u mnie w mieście nie ma powiedzieli w sklepach, że już wycofują to ze sprzedaży... to znaczy - jest jakiś nowy fluid eris, ale to nie ten w zielonym opakowaniu. Ma opakowanie takie bardziej niebieskie. Chodzi Wam o ten nowy? Jeśli tak, to zaraz lecę go kupić .
Ten "nowy" Eris jest identyczny jak stary tylko sobie zmielnili opakowanie Polecam go bo jest świetny, sama używam go od 3 lat Ja idę teraz do rdugiej klasy LO i powiem Wam że przeżyłąm lekki szok jak zobaczyłam jak wyglądają niektóre dziewczyny Musiałabym chyba użyć jakiegoś niecenzuralnego wyrazu, żeby je określić...No cóż u mnie zatem jest wszystko dozwolone jeśłi chodzi o wygląd. Muszę powiedzieć, że jestem uzależniona od makijażu i przez pewien czas malowałam się bardzo mocno do szkoły. I nauczycieli nic, a nic to nie obeszło)Ale teraz z tego zrezygnowałam i mocnego makijażu używam tylko od "wielkiego dzwonu". Bo kto zauważy, że dziś chcę wyglądać wyjątkowo i inaczej, jeśli codziennie będę wyglądać tak samo?

Pozdrawiam i muszę powiedzieć, że podoba mi się ten wątek
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 10:15   #82
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Post Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Cytat:
Napisane przez justyna:)
Ja też do liceum idę we wrześniu Ale u mnie niestety jest zakazane malowanie się. Nawet bezbarwnym lakierem paznokci nie można malować Używam tylko lekkiego podkładu eris i bezbarwnego tuszu do rzęs nabłyszczającego. Mogę zaszaleć tylko na wakacjach bo włosów rozpuszczonych też nie można niestety
WOW! Ja bym nie wytrzymała...ech dla mnie to jest niepojęte, że dorośli, mądrzy ludzie mogą tak bardzo ingerować w życie nastolatków...I sami sobie tym szkodzą, bo co jeśli nastolatki się zbuntują, jak to mają zwyczaj czynić

Trzymam za Ciebie kciuki
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 11:08   #83
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Cytat:
Napisane przez .:aniah:.
WOW! Ja bym nie wytrzymała...ech dla mnie to jest niepojęte, że dorośli, mądrzy ludzie mogą tak bardzo ingerować w życie nastolatków...
widocznie nie są aż tacy mądrzy bo nie wierzę, że gdyby stare nauczycielki chodziły do szkoły w tych czasach z własnej nieprzymuszonej woli ubierały się skromnie, nie wymalowane, bez biżuterii aaaa nauczyciel ciężka istota.
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 11:47   #84
noisygirl
Raczkowanie
 
Avatar noisygirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 263
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Dziewczyny!! Nie ma co przejmować się takimi "zakazami"...Jakoś nie chce mi się wierzyć, że dziewczyny w waszych przyszłych szkołach się nie malują z powodu takich a nie innych zasad. Co do makijażu jesli umiesz równomiernie nałożyć podkład i pomalować rzęsy, żeby nie wygladaly jak jakaś zaslona to nie masz co sie bać. Nauczyciel na pewno sie nie doczepi. No chyba że używasz wyjątkowo ciemnego fluidu, który za mocno się odznacza .

Pozdrawiam
noisygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 17:16   #85
aguuska
Raczkowanie
 
Avatar aguuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 180
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

.
__________________
bo ja i tak zawsze robie swoje...

Edytowane przez aguuska
Czas edycji: 2009-07-12 o 22:51
aguuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 17:22   #86
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Aguuska, na dodatek jestem od Ciebie starsza tylko o 8 dni
A skąd jesteś?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 18:40   #87
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Cytat:
Napisane przez justyna:)
włosów rozpuszczonych też nie można niestety
A to niby czym jest motywowane?
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:15   #88
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Cytat:
Napisane przez .:aniah:.
Ten "nowy" Eris jest identyczny jak stary tylko sobie zmielnili opakowanie Polecam go bo jest świetny, sama używam go od 3 lat Ja idę teraz do rdugiej klasy LO i powiem Wam że przeżyłąm lekki szok jak zobaczyłam jak wyglądają niektóre dziewczyny Musiałabym chyba użyć jakiegoś niecenzuralnego wyrazu, żeby je określić...No cóż u mnie zatem jest wszystko dozwolone jeśłi chodzi o wygląd. Muszę powiedzieć, że jestem uzależniona od makijażu i przez pewien czas malowałam się bardzo mocno do szkoły. I nauczycieli nic, a nic to nie obeszło)Ale teraz z tego zrezygnowałam i mocnego makijażu używam tylko od "wielkiego dzwonu". Bo kto zauważy, że dziś chcę wyglądać wyjątkowo i inaczej, jeśli codziennie będę wyglądać tak samo?

Pozdrawiam i muszę powiedzieć, że podoba mi się ten wątek
yeah, dzięki dzięki za informację, że ten nowy puder Eris to ten stary w nowym opakowaniu teraz na pewno go kupię
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:17   #89
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

rany, jakby w mojej szkole nie było można nosić rozpuszczonych włosów, to znalazłabym sobie inną szkołę chyba w związanych włosach wyglądam jak dziecko
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 20:31   #90
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lekki makijaż do szkoły :)))

Nie wiem jakie panuja zasady w Twojej szkole ale w wiekszosci LO juz nie ma najmniejszego problemu z makijazem przynajmniej w moim panuje totalna samowolka, jeszcze sie chyba nie zdarzylo zeby ktos zwrocil za to uwage a niektore panny chodza wymalowane jakby do latarnianej roboty szly to samo tyczy sie strojow, wiec mysle ze w Twojej szkole tez nie bedzie zbyt duzych zakazow, w koncu jestes juz powazna kobitka

moge polecic kilka kosmetykow, ktore moim zdaniem naprawde ladnie i subtelnie podkreslaja urode:
- podklad Max Factor Colour Adapt, po nalozeniu w ogole nie widoczny
- tusz do rzes Maybelline Sky High Curves, baaardzo naturalny efekt, jak sie dobrze nalozy to nie do poznania ze jest tusz
- cienie Manhattan dry&wet, mozna stosowac w dwojaki sposob: na suchu do szkoly, jesli jednak zalezaloby Ci na naturalnym efekcie, i na mokro, np na impressske, wtedy kolorek jest bardziej wyrazisty
- puder w kamieniu Astor, zmatuje zbyt blyszczacy krem
- puder brazujacy Astor, ma piekne blyszczace drobinki rozswietlajace twarz i daje subtelny, nienachalny i naturalny efekt zbrazowienia

no to by bylo na tyle, na pewno dasz sobie rade powodzenia w nowej szkole
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.