Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 20:45   #61
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Twórcy zapowiedzieli jednak, że bez względu na wszystko, [spoiler]Meredith i Derek będą na końcu razem[/spoiler]. A, że Patrick Dempsey nie przedłużył kontraktu i stwierdził, że to jest jego ostatni sezon, a Ellen Pompeo do rozpoczęcia 8 sezonu również miała jeszcze niepodpisany kontrakt, można się spodziewać, że 8 sezon będzie ostatnim i tego by sobie chyba wszyscy życzyli. Zresztą House'a pewnie też skończą. I taką mam nadzieję po pierwszym odcinku... no i co to za House bez Lauriego ^^

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2011-09-28 o 21:01
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:50   #62
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Twórcy zapowiedzieli jednak, że bez względu na wszystko, Meredith i Derek będą na końcu razem. A, że Patrick Dempsey nie przedłużył kontraktu i stwierdził, że to jest jego ostatni sezon, a Ellen Pompeo do rozpoczęcia 8 sezonu również miała jeszcze niepodpisany kontrakt, można się spodziewać, że 8 sezon będzie ostatnim i tego by sobie chyba wszyscy życzyli. Zresztą House'a pewnie też skończą. I taką mam nadzieję po pierwszym odcinku... no i co to za House bez Lauriego ^^
czyli to ostatni sezon Greysów, House i Desperatek... Jak ja to przeżyję
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:59   #63
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Hah, ja mam to samo. Ledwo otrząsnęłam się po zakończeniu LOST, a tu kolejne seriale się kończą... Jedyna nadzieja, że pojawią się nowe, równie udane.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 21:01   #64
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Hah, ja mam to samo. Ledwo otrząsnęłam się po zakończeniu LOST, a tu kolejne seriale się kończą... Jedyna nadzieja, że pojawią się nowe, równie udane.
no właśnie tak średnio z tym jest... nie wiem jakie jeszcze premiery są w tym roku chociaż kilka obejrzałam i poziom nie powala w ogóle to już inne seriale, inna tematyka i klimat
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 21:24   #65
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Dołączam i ja Kocham Grejsów od początku
Odcinek mi się bardzo podobał i również ryczałam. Ale to taki szok po tęsknocie
Chociaż bomby nie było.


Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
Nie macie wrażenia, że Sandra Oh spała na zajęciach w szkole aktorskiej, kiedy uczyli płaczu? Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, że Christina zawsze tak sztucznie płacze... Nie chodzi o to, że płacz nie pasuje do tej postaci (bo C. tylko pozornie jest taka twarda, a czasem, kiedy właśnie emocje biorą górę to normalne jest, że wybucha), tylko po prostu o to, że ten płacz jest taki... dziwny.
Nie zgadzam się. Christina taka ma być - niby nie uczuciowa.
Polecam scenę płaczu Sandry Oh w "Pod słońcem Toskanii". Potrafi ryczeć przekonująco
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:50   #66
Reni_27
Przyczajenie
 
Avatar Reni_27
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 25
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Tu obejrzysz wszystkie sezony+2odcinki nowe z 8 z napisami
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/chirurdzy/
ja jestem obsesyjnie uzależniona

Edytowane przez Reni_27
Czas edycji: 2011-09-29 o 18:51
Reni_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 08:04   #67
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Cytat:
Napisane przez Reni_27 Pokaż wiadomość
ja jestem obsesyjnie uzależniona
Ja też
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 10:16   #68
MJ_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 82
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2971175 7]Ja też [/QUOTE]

I ja, i ja!

Zgadzam się z tym, że Derek jest beznadziejny. Nie przepadam za parą MerDer, ale odkąd pojawiła się Zola jakoś złagodziłam swój stosunek do nich, a teraz Derek zachowuje się jak ostatni palant. Na miejscu Mer własnoręcznie bym go udusiła.
Co do Marka... Łomatkozcórkom, ja nie wiem jak z największego ciacha w Seattle Grace zrobili takiego zdziadziałego klucha... Tragedia.
Za Owenem jakoś specjalnie nie szalałam, ale jego postawa naprawdę mnie ujęła - taki facet, który stoi za swoją kobietą murem, nawet jeśli nie do końca podobają mu się jej decyzje to prawdziwy skarb. Mam nadzieję, że im się wszystko poukłada, obecnie to jedyne charakterne postaci, reszta jakoś sflaczała.
__________________
"You think that true love is the only thing that can crush your heart... The thing that will take your life and light it up or destroy it. Then you become a mother..."
MJ_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 10:28   #69
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Mark zdziadział, chyba chcą wysunąć Avery'ego na pierwsze miejsce. Mam nadzieję, że mu przywrócą zaszczytne pierwsze miejsce "największego ciacha" w szpitalu. W ogóle mało mi Marka - jego humoru (chociaż gnębienie Jacksona mi się podobało ), podrywania pielęgniarek itp. Chciałabym, żeby go odcięli trochę od trójcy rodzicielskiej: Mark - Callie - Arizona.

Dereka i Meredith nie cierpię od zawsze, im mniej ich, tym lepiej.

Kibicuję April, lubię ją. Mam nadzieję, że znajdzie w sobie tę moc, którą miała na tych szkoleniach Owena kiedyś
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 12:53   #70
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Napaliłam się na Marka i czekałam na kolejny sezon i co? Mark stetryczał.

Ale jak o tym myślę, to może być celowy zabieg Shondy. Facet dzieciaty, nie lata już za pielęgniarkami, zarośnięty i zaniedbany (moja interpretacja - brak czasu przy dziecku) i taki jakby niewyspany Mark jest w końcu tatusiem małego dziecka
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 13:03   #71
soleiasta
Zadomowienie
 
Avatar soleiasta
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 593
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Cytat:
Napisane przez MJ_86 Pokaż wiadomość

Zgadzam się z tym, że Derek jest beznadziejny. Nie przepadam za parą MerDer, ale odkąd pojawiła się Zola jakoś złagodziłam swój stosunek do nich, a teraz Derek zachowuje się jak ostatni palant. Na miejscu Mer własnoręcznie bym go udusiła.
Co do Marka... Łomatkozcórkom, ja nie wiem jak z największego ciacha w Seattle Grace zrobili takiego zdziadziałego klucha... Tragedia.
Za Owenem jakoś specjalnie nie szalałam, ale jego postawa naprawdę mnie ujęła - taki facet, który stoi za swoją kobietą murem, nawet jeśli nie do końca podobają mu się jej decyzje to prawdziwy skarb. Mam nadzieję, że im się wszystko poukłada, obecnie to jedyne charakterne postaci, reszta jakoś sflaczała.
mnie Derek od pierwszego sezonu denerwował - dla mnie on jest jak kluchy z olejem - do przewidzenia i do wyrzygania na sam koniec.
Mark mi się nigdy nie podobał, ale teraz wygląda jak żul spod mojego bloku, ludzie jak można zrobić z dość przystojnego faceta chłopa z roli??
Owen - lubiłam go od początku i okropnieee mi się podoba, uważam że jest hot
I tak słodko wygląda w garniaku jako szef chirurgii ;D
__________________
pick me, choose me, love me...

R.I.P Cristina's shoes!

Malcziki w kulturalnym świecie, seriously?! - więcej tu - mallcziki.blogspot.com
soleiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 13:31   #72
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Cytat:
Napisane przez soleiasta Pokaż wiadomość
Owen - lubiłam go od początku i okropnieee mi się podoba, uważam że jest hot
I tak słodko wygląda w garniaku jako szef chirurgii ;D
Yes
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 13:53   #73
soleiasta
Zadomowienie
 
Avatar soleiasta
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 593
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Yes
widzę że nie jestem sama bo większość fanów GA nie trawi Owena - choć ja sądzę że jest słodki
A ta scena z Krychą jak pojedli chińszczyzny i się obydwoje powymiotowali? Mimo wszystko widać że się kochają i choć Krycha usunęła ciążę to Owem stoi za nią murem niby o rzygach scena ale taka słodka



promo new episode
haha uwielbiam owena
przywalił ale krawacik poprawił
http://www.youtube.com/watch?v=NWm7G30xruQ
__________________
pick me, choose me, love me...

R.I.P Cristina's shoes!

Malcziki w kulturalnym świecie, seriously?! - więcej tu - mallcziki.blogspot.com

Edytowane przez soleiasta
Czas edycji: 2011-09-30 o 14:48
soleiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 15:05   #74
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Mnie się Owen w ogóle nie podoba wizualnie. Hmm był już trzeci odcinek?
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 16:21   #75
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
Mnie się Owen w ogóle nie podoba wizualnie. Hmm był już trzeci odcinek?
Nie ma jeszcze napisów.
Ja też uważam, że Owen jest mega HOT A Owenstina to moja ulubiona para, bo Alexa i Izzie już nie ma
Myślałam, że świat mi się zawali jak uśmiercili Georga, ale uważam, że ciągle idą dalej i wątki są nadal wciągające.
białe:
Czytałam gdzieś, że April ma zajść w ciążę po swoim pierwszym razie (aktorka spodziewa się dziecka) i może tak rozwiąże się jej nieporadność jako szefa rezydentów - no Mirandzie do stóp nie dorasta. Jej miejsce mógłby zająć Avery - fajna postać
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 17:20   #76
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Bo Owen nie jest mega przystojny, tak samo jak Cristina,ale mają w sobie coś, są charakterystyczni i tacy nie do końca idealni (w przeciwieństwie do aż za słodkich MerDer),ale widać że się kochają i nie muszą tego ciągle pokazywać, mówić,tylko "czuć w powietrzu" Poza tym tak jak Blysk-w-oku pisze, po Alexie& Izzie to moja ulubiona para

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez soleiasta Pokaż wiadomość
promo new episode
haha uwielbiam owena
przywalił ale krawacik poprawił
http://www.youtube.com/watch?v=NWm7G30xruQ
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 17:38   #77
addatoniewypada
Rozeznanie
 
Avatar addatoniewypada
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 540
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

dolaczam
po 1. partick jeszcze odicjalnie nie potwierdzil, ze nie podpisal kontraktu
po2. ellen sklania sie ku podpisaniu
po3. sarah drew (april) bedzie krecona jak mer, od pasa w gore, nie beda pokazywali ciazy, to napewno ;P

we włoskim vanity fair powiedzial, ze to jego ostatni sezon, jednak poza kuluarami mowi sie, ze jezeli ABC odpowiednio mu zaplaci, to zostanie- proste

a i tez nie chce robic sobie wroga w postaci ABC I shondy, toc to krolowa amerykanskich seriali, a i mowi sie tez ze 9 bedzie ostatnim sezonem, to moze sie skusza

Edytowane przez addatoniewypada
Czas edycji: 2011-09-30 o 17:50
addatoniewypada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 18:36   #78
soleiasta
Zadomowienie
 
Avatar soleiasta
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 593
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Cytat:
Napisane przez addatoniewypada Pokaż wiadomość
dolaczam
po 1. partick jeszcze odicjalnie nie potwierdzil, ze nie podpisal kontraktu
po2. ellen sklania sie ku podpisaniu
po3. sarah drew (april) bedzie krecona jak mer, od pasa w gore, nie beda pokazywali ciazy, to napewno ;P

we włoskim vanity fair powiedzial, ze to jego ostatni sezon, jednak poza kuluarami mowi sie, ze jezeli ABC odpowiednio mu zaplaci, to zostanie- proste

a i tez nie chce robic sobie wroga w postaci ABC I shondy, toc to krolowa amerykanskich seriali, a i mowi sie tez ze 9 bedzie ostatnim sezonem, to moze sie skusza
po pierwsze primo twojego pirima - to pewne, dempsey nie podpisał kontraktu na kolejne sezony, bo jest 80% szans iż jest to ostatni sezon, jeśli będa dalsze to bez niego.
po drugie primo twojego prima - mer nie chciała podpisać kontraktu na sezon 7, chciała by jej postać została usunięta, ale namówiono ją i to też ma być jej ostatni sezon o ile będą kolejne. to też pewne.
po trzecie primo twojego prima - to prawda ale po części, bo jak mer była w ciąży to była przerwa pomiędzy III a IV sezonem więc nie kręcili jej od pasa w górę faktycznie w III sezonie była troszkę na twarzy opuchnięta jednak jej brzuszka jeszcze nie było widać bo pokazał się po zakończeniu kręcenia sezonu III

o pieniądzach to też plotka większość aktorów jest już zmęczona jedną i tą samą postacią, a serial traci oglądalność, nie jest tak popularny jak kiedyś i to jest powód dla którego ma to być ostatni sezon.
Jak pisałam kiedyś pamiętacie co zrobili ER? To było dno, tak zniszczyli fajny serial, mam nadzieję że z grey'sami tak nie będzie

adaatoniewypada - nie obrażaj się te prima to taki żarcik
__________________
pick me, choose me, love me...

R.I.P Cristina's shoes!

Malcziki w kulturalnym świecie, seriously?! - więcej tu - mallcziki.blogspot.com
soleiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 19:08   #79
BebeLilyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 48
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Hej nie wiecie kiedy moga byc napisy do trzciego odcinka?
BebeLilyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 19:15   #80
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

http://www.youtube.com/watch?v=Zgy2j...eature=related
świetna scena z ostatniego odcinka beep, beep, beep, beeeeeeep
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 19:30   #81
addatoniewypada
Rozeznanie
 
Avatar addatoniewypada
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 540
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

no ale skoro nie podpisal, a nie wydal oficjalnego oswiadczenia, to nix pewne nie jest
co do mer, to gdzeis czytalam jej wypowiedz, ze to niekoniecznie jej ostatni sezon

i naprawde wierzysz, ze nie skusza ich ogromnymi gazami?
jezeli jednak nie, to chcialabym zeby ten sezon byl ostatni
bo jezeli tak jak mowisz, zrobia to co z ER to nawet nie chce myslec

a co do drew, to naprawde tak pisala, na twitterze, moze celowo wprowadzila w blad, ale nie wydaje mi sie, bo waTEK jej ciazy bylby kompletnie bez sensu
addatoniewypada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:16   #82
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Wg mnie Owen to megaprzystojny facet. Wysoki, wysportowany, piękne oczy i naturalnie ognisty kolor włosów. W dodatku męski, niski głos, świetnie śpiewa. Skoro on nie jest przystojny, to co oznacza określenie "przystojny"? Może nie ma pięknej buźki, ale ma to "coś", co czyni go przystojnym Zresztą prywatnie to uroczy facet. Wolę oglądać jego, niż niezdecydowanego Dereka o nienagannej fryzurze
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:21   #83
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Wg mnie Owen to megaprzystojny facet. Wysoki, wysportowany, piękne oczy i naturalnie ognisty kolor włosów. W dodatku męski, niski głos, świetnie śpiewa. Skoro on nie jest przystojny, to co oznacza określenie "przystojny"? Może nie ma pięknej buźki, ale ma to "coś", co czyni go przystojnym Zresztą prywatnie to uroczy facet. Wolę oglądać jego, niż niezdecydowanego Dereka o nienagannej fryzurze
prawdziwy mężczyzna!
na dodatek taki dobry i kochający, ahhh ideał... rozmarzyłam się jak oglądałam scenę jak gładził Cristinę po włosach (po rzyganku )
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 22:47   #84
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=Zgy2j...eature=related
świetna scena z ostatniego odcinka beep, beep, beep, beeeeeeep
super
Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Wolę oglądać jego, niż niezdecydowanego Dereka o nienagannej fryzurze
nie wiem co oni widzą w tych jego włosach

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=fnED4wN3_NY&NR=1
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 08:30   #85
soleiasta
Zadomowienie
 
Avatar soleiasta
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 593
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Wg mnie Owen to megaprzystojny facet. Wysoki, wysportowany, piękne oczy i naturalnie ognisty kolor włosów. W dodatku męski, niski głos, świetnie śpiewa. Skoro on nie jest przystojny, to co oznacza określenie "przystojny"? Może nie ma pięknej buźki, ale ma to "coś", co czyni go przystojnym Zresztą prywatnie to uroczy facet. Wolę oglądać jego, niż niezdecydowanego Dereka o nienagannej fryzurze
genialne słowa!
dla mnie facet żeby był przystojny i mi się spodobał musi mieć to coś - a nie wycackany, wypucowany idealny z każdej strony.
Dla mnie też Owen to prawdziwy Hottttt mężczyzna prawdziwy, a taka ciota wymuskana jak Derek.
Owen wie czego chce - pomimo że nie zgadzał się z Krychą to stoi za nią murem, kocha ją i ma do niej zaufanie - scena z wymiocinami - sweet
A Derek - " jestem z toba przez kartkę!"[ chodziło o tą co podpisali w 5 sezonie] no Panie zlituj się! " nie ufam Ci" ale ciota!

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
sweet
popatrzcie jak ona na niego patrzy i on na nią! normalnie widac że się kochają
__________________
pick me, choose me, love me...

R.I.P Cristina's shoes!

Malcziki w kulturalnym świecie, seriously?! - więcej tu - mallcziki.blogspot.com
soleiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 09:23   #86
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

i jeszcze jak Derek powiedział "I said I wouldn't run away" (jakoś tak?) tak jakby wcale nie uciekł teraz, fizycznie może nie w 100% ale psychicznie całkowicie uciekł od Mer, nie ma prawa tak mówić że on nie uciekł przez obietnicę na kartce tak jakby to respektował
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 14:29   #87
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

dziewczyny moje ja nie wierze!!! jak sie sprawdzaja ludowe przyslowia! nie ladne to co ladne, ale co sie komu podoba przysiegam, od kiedy sie owen pojawil, zastanwialam sie jak na litosc boska mozna byc tak brzydkim, haha za to na tle dereka mam fiola (o wygladzie ciagle mowie), a tutaj widze ile fanek urody owena!!! zachwycilyscie mnie
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 15:32   #88
soleiasta
Zadomowienie
 
Avatar soleiasta
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 593
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
dziewczyny moje ja nie wierze!!! jak sie sprawdzaja ludowe przyslowia! nie ladne to co ladne, ale co sie komu podoba przysiegam, od kiedy sie owen pojawil, zastanwialam sie jak na litosc boska mozna byc tak brzydkim, haha za to na tle dereka mam fiola (o wygladzie ciagle mowie), a tutaj widze ile fanek urody owena!!! zachwycilyscie mnie
heh widzisz
mnie się derek od samego początku nie podobał w pierwszych sezonach za hot ciacha uważałam alexa i chiefa
podobał mi się jeszcze weterynarz
potem pojawił się mark ale też jakoś szaleństwa we mnie nie było, po prostu stwierdziłam że dorzucę go do grona hot razem z szefem i alexem
ale owen - on mi się podoba w każdym calu uroda, głos, charakter -raczej charakter osoby jaką gra normalnie w całości kupuję go
na averego też jakiegoś bzika nie ma ot kolejny fajny facet do wora
Jak to się mówi są gusta i guściki
mnie takie pucusie w stylu dereka się nie podobają, wolę takiego faceta jak owen, taki zapuszczony trochę [ nie że brudny nie nie w sensie że kilkudniowy zarościk, taki męski]
Jakby mój mąż taki był jak derek to chyba rozwiodłabym się z nim po miesiącu - ba nawet bym się za niego nie wzięła
__________________
pick me, choose me, love me...

R.I.P Cristina's shoes!

Malcziki w kulturalnym świecie, seriously?! - więcej tu - mallcziki.blogspot.com
soleiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 16:10   #89
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

Cytat:
Napisane przez soleiasta Pokaż wiadomość
sweet
popatrzcie jak ona na niego patrzy i on na nią! normalnie widac że się kochają
no zawsze to mówiłam
Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
i jeszcze jak Derek powiedział "I said I wouldn't run away" (jakoś tak?) tak jakby wcale nie uciekł teraz, fizycznie może nie w 100% ale psychicznie całkowicie uciekł od Mer, nie ma prawa tak mówić że on nie uciekł przez obietnicę na kartce tak jakby to respektował
Na Dereku nie można polegać, tak ją kochał a kariera i badania były ważniejsze.. Ma swoje humory i ucieka jak są problemy.. A to on powinien przy niej stać i wspierać
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 19:47   #90
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 8

dopiero zauważyłam nowy wątek

Zgadzam się z Wami w pełnej rozciągłości...Co to za mąż który nie wspiera żony, beznadzieja i tyle i bardzo mi się nie podoba postawa Dereka

Czekam na napisy 3 odcinka.

A Owen mimo wszystko nadal jest dla mnie odpychający (mimo iż sama mam męża rudego )
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.