Co wam rodzice do głowy nakładli? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-14, 17:39   #61
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ja pamietam, że mi mówili, że jak będę jeść pestki to mi drzewo w brzuchu wyrosnie.
O, to to
Też to często słyszałam, bo jak przystało na prawdziwego lenia i łasucha w jednym - nigdy nie wypluwałam pestek z wiśni, tylko je połykałam
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 18:00   #62
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

u mnie tradycyjnie :
Kopcące sie ucho od kłamania
nie patrz sie w lustro bo Ci sie diabel pokarze

A do tego "jedz zupke bo nie urosniesz" i biedna wytykalam palcami ludzi w okolicach 150 cm, i mowilam "trzeba bylo zupke jesc prosze pani"

Jak jeszcze dolozyc do tego duzy brzuch mojego taty, ktory zawsze mowil ze urodzi mi braciszka... to mozna bylo naprawde zgłupieć. ;D
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 18:00   #63
m@rusi@
Raczkowanie
 
Avatar m@rusi@
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 84
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

Jakoś nie potrafię sobie przypomnieć żadnych "ostrzeżeń" związanych z moimi rodzicami. Natomiast z moją siostrą miałam niezłe urwanie głowey. Zanim wyszłam gdziekolwiek musiałam wysłuchiwać uwagi pod tytułem "Nie bierz nic od nikogo". Wyglądało to mniej więcej tak: "Tylko pamiętaj, żebyś od nikogo nie brała nic. I wogóle się nie odzywaj. Jak cie ktoś obcy zawoła to nie podchodź, nie wdawaj się w rozmowy, tylko uciekaj! Uciekaj! Rozumiesz? To powtórz! Pamiętaj, nie bierz cukierków!". To były czasy.
m@rusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 18:30   #64
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

tez mnie straszono Cyganami-zeby nie iśc bez jedzenia spać...
nie patrzec na ogień- bo sie w nocy posikam...
pestki w brzuchu tez były....
i że kiedys będę gęsi paść - to miało chyba motywować do nauki.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 19:22   #65
czarna_232
Raczkowanie
 
Avatar czarna_232
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 158
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

u mnie zamiast cyganów były dziady. Jak kiedys moi rodzice pojechali gdzies na weekend a ja zostalam w domu to mowili ze jakies diably im droge zablokowali i skakala i machaly ogonami (dlatego mogli potem sobie sami jedzdzic bo ja sie juz balam) moja stiostra mowila mi ze ona jest ukochana coreczka mamy a mnie ktoc podrzucil. jak nie chcialam jesc to mowili ze nagraja mnie na kasete jak nie jem i wyślą do mikołaja a on mi wtedy rózge przyniesie. Jak oglądałam jakis film z mama i z tata i nie chcialam isc spac to mowili ze wtedy jakies duchy z tv przyjdą po mnie w nocy, a jak do przedszkola nie chcialam chodzic, bo siostra nastraszyla mnie ze tam kazdego dnia zbóje przychodza i zabierają dziewczynke co sie nazywa kasia i za kilka dni bedzie moja kolej to moja mama mowila ze bede krowy i swinie pasla i bede kible czysciła, a to wogóle nie wiadnomo czy tam mnie przyjma. Albo na Fluoryzacji kolezanki mowily mi ze od tego plynu zęby wypadaja i jezyk odpada (strasznie boli w dodatku) i ja zawsze jak mialbyc fluoryzacja mialam rozne napady ze zostawalam z pania przedszkolanką
czarna_232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 19:31   #66
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

mnie również cyganami straszono,pestki to norma ("nie połykaj pestek!!! chyba nie chcesz,aby coś ci w brzuchu zakiełkowało!" -swoją drogą...jak Obcy jakiś),o gumie nie słyszałam.jak była burza (jako dziecko prawie dostawałam histerii w czasie burzy,TAK BARDZO się bałam),to słyszałam,że to nic,tylko aniołowie w kręgle grają
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 20:26   #67
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

A więc jak byłam małą dziewczynką:

-Babcia mi wmówiła, że jak jest burza to pan Bóg jest na mnie zły, bo byłam niegrzeczna.

-Mama mnie nabrała mówiąc, że Britney Spears urodziła się w Pawłowicach, a ja uwierzyłam

-Moi rodzice zawsze mnie ostrzegali przed połykaniem gum do żucia (jeszcze sklei mi się żołądek )

-Dziadek mi mówił, abym nie jadła słodyczy, bo będe miała owsiki

-Straszono mnie Cygankami (jak byłam niegrzeczna to moja babcia mówiła mi, że mnie sprzeda Cyganom )

-Dowiedziałam się od rodziców, że dzieci biorą się z...kapusty lub bocian je przynosi
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 20:52   #68
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

Oj moja mama zawsze mówiła jak byłam mala i niechciało mi sie myc zabków ze jak nie bede myc to mi wszystkie wypadna i pamietam jak mi mleczny wypad jak ja ryczalam ze przeciez juz myje a wypadaja tragedia
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 20:59   #69
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

Cytat:
Napisane przez an-si:)
-nie pij za duzo wody bo ci sie zaby w brzuchu zalegna
Mnie rodzice straszyli żebym nie piła wody z kranu bo właśnie te żaby mi się zalęgną.
Że oddadzą mnie Cyganom, lub też sprzedadzą.
Tekstu o Ździchu nie znam, ale za to byłam straszona Paskudą. Paskuda mieszkała w bajorku (torfowisku) u cioci na wsi za domem. Była po to byśmy my dzieci nie szli tam czasem i się nie potopili. Do dzis mi się to bajorko strasznie kojarzy.
Kiedyś jeszcze z siostrą wmówiłyśmy młodszemu bratu, że jest niewidzialny, a on w to uwierzy. Aż się poryczał biedaczek.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 21:37   #70
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

Ja pamiętam teksty typu:
# nie śpiewaj przy stole, bo bedziesz miałą głupiego męża / Bo twoj mąz bedize miał głupia żone
# dziewczynce nie wolno gwizdać, bo jak dziewczynka gwizda, to Matka Boska płacze
#Drzewo w brzuchu to standard Zawsze sobie wyobrażałam konary wyrastające mi z uszu
# mowili mi, żebym sie długo nie przeglądała w lustrze, bo diabła zobacze
# Straszyli mnie, że jak bede za długo spać, to mi oczy zgniją
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 08:02   #71
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

z tym głupim mężem to coś nie tak... Mi też tak mówili, ale mówi się też, że jak się siedzi na rogu stołu, to się będzie starą panną. A co się stanie, jeśli się śpiewa przy jedzeniu jednocześnie siedząc przy rogu? Coś się nie zgadza...
Mi jeszcze mówili, że komary piją krew, żeby nakarmić swoje młode...
I że jak się włoży fasolkę do ucha (jak to zrobiła moja siostra ), to ona pójdzie do żołądka i tam wyrośnie.
A jak się zabija pająka, to będzie padać deszcz. Nigdy mnie to nie odstraszyło. Boję się pająków i je tępię.
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 20:20   #72
thaitii
Rozeznanie
 
Avatar thaitii
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 932
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

Babcia nakładła mi, że jak będę spała z kotem to mi w nocy wyssie oddech, że jak jest burza to aniołki grają w kręgle, że jak będę patrzyła na płomień zapałki to się w nocy ssikam i tym podobne
thaitii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 10:28   #73
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

A mi sie przypomniało, że kiedys nabrałam kolegę mieszkającego piętro niżej od moich dziadków, że guzik (taki czerwony i wypukły, który wyglądał troche jak rubin) to jest takie urządzenie do wzywania mojego statku kosmicznego i że taki naprawdę jestem z innej planety. Pamietam, ze stalismy na podwórku i mu pokazywałam chmurę mówiąc, że za nią jest mój statek.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 11:03   #74
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

Mi dziadek zawsze mówił jak była połówka księżyca, że reszte kaczory zjadły A tato, że jak będę za długo siedziała w wannie to krew mi się w wode zamieni O zgrozo, uwierzyłam mu
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 10:44   #75
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

Miałam dziadków na wsi i zawsze jak u nich byłam to nie mogłam oderwać oczu od kuchenki węglowej. Ciągle wrzucałam do niej papierki, odsuwałam fajerki pogrzebaczem i patrzyłam się jak płoną a babacia zawsze mi wmawiała, że nie można tak długo patrzeć w ogień bo się posikam w nocy do łózka!

Jak będę kłamać to mi pypcie na języku urosną

Inna teoria dziadków, którą kontynuowali rodzice to, że podczas burzy wszystko wyłancza się z kontaktu, gasi światła i siedzi przy świecach. Tak tego niecierpiałam, nie rozumiałm dlaczego w dobie piorunochronów mam wyłanczać trelewizor, lodówkę etc. Jak tylko wyszłam za mąż postanowilam tak nie robić i..po pierwszej burzy nowy telewizor i wideo poszło...

Nie wolno było zabijać pająków bo będzie deszcz

Jak się kobiety na powitanie całują to będzie lało

Nie witać się przez próg

Jak słońce świeci i w tym samym czasie pada to będzie zaraza

A osobiście siostrę wpędziłam w wieczorną traumę tym, że wmówiłam jej, że wieczorem nie może wychodzić ze swojego łóżka i włazić do mojego bo nasza podłoga zamienia się nocą w bagno i ją jakiś potwór bagienny wciągnie jak tylko wyjmie noge z łóżka! tak się tego bała, że wolała zesikać się do łóżka niż z niego w nocy wyjść ale była twarda i nie chciała się przyznać dlaczego! Dopiero jak była już w liceum to mi się przyznała jak strasznie bała się tego bagna...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 10:52   #76
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

A mi rodzice zawsze powtarzali, że jak bede jadla w kosciele (obażanki) to mi zeby wypadna..
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 11:11   #77
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

Ja w dziecinstwie usłyszałam od mamy, ze człowiek moze tylko 2 razy brać ślub...
A teraz ona się tego wypiera i mówi, ze coś mi sie pomyliło
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 11:49   #78
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

Mnie babcia jak byłyśmy nad morzem trzymała za rękę,bo mówiła,że mnie wir wciągnie.Ona tyle w telewizji słyszała,że woli nie ryzykować.

Dodam,że szłyśmy BRZEGIEM morza,a woda nie sięgała do kostki nawet
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 11:58   #79
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

Ja wkręcałam moja siostrę że u nas w kiblu jest taki krecik i ja tam do niego chodze zawsze i on ma swój pałac i daje mi słodycze,napoje,zabawki-wszystko co chce,ale tylko ja moge do niego chodzić.Wystarczy,że zapukam w muszlę,a on wysyła mi "zmniejszacz",żebym mogła się zmieścić w klopiku i go odwiedzić O losie
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 12:11   #80
Chibusa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Chibusa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Co wam rodzice do głowy nakładli?

u mnie za fotelem w pokoju rodziców siedziała Buka, dlatego jak było ciemno a moja pizamka była na górze to albo czekalam az ktoś ze mną wyjdzie albo bieglam z krzykiem i piszczałam całą drogę

moją siostrę straszono Babą Jagą a jak i to nie pomagalo to ktoś zwykle chodził do drzwi,dzwonił dzwonkiem i mówil coś w stylu: "dzien dobry pani. Lenka?a jest, jest, nie chce jeść, nich ją pani zabiera"
Chibusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.