Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-14, 21:38   #61
Ararauna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Autorze, jesteś przewrażliwionym, zakochanym w sobie chłopaczkiem. *upa z Ciebie, nie facet, że tak powiem.
Ararauna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:50   #62
helterskelterwerter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 80
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Igneo,
Dyskusja polega na tym, że atakujecie (zupełnie słusznie) jakąś pozycję, a ja jej bronię. Kiedy wypalą mi się argumenty, doznam oświecenia i będę błogosławił te światłe wizażanki, które uświadomiły, że pobłądziłem. Problem w tym, że próbujecie załadować mnie w jakąś Freud'owską paczuszkę i nadać ją do Kobierzyna.

jesienny_lisciu,
Twoja rodzina jest na pewno tak szczęśliwa, jak ta z reklam proszku do prania. Jeżeli chcesz pochwalić się swoim siostrzeńcem, proszę bardzo. Niewiele można mu życzyć, skoro ma tak cudowną ciotkę. (zakładam, że nią jesteś).

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Problem w tym, że nic nie jest czarno-białe. Wielu ludzi zostało złamanych przez los. Czy przeszedłeś w życiu jakąś traumę? Czy w ogóle przeżyłeś coś dramatycznego? Kiedy całe życie przesiedziało się "u Pana Boga za w ogródku" łatwo innych oceniać, skreślać. Ludzie popełniają błędy. Szarpią się. Uciekają. Niszczą od środka. Dostrzegasz niewiele. Prawie nic.
Nie masz o mnie pojęcia Caroline. Nie jest to wątek dla przedyskutowania moich traum. Próbujesz mnie rozgryźć jak ja Ciebie. Każdy z piszących miał jakieś przykre doświadczenia. Jednego załamuje kalectwo a inny cieszy się bo jazda na wózku inwalidzkim to taka frajda...

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ararauna Pokaż wiadomość
Autorze, jesteś przewrażliwionym, zakochanym w sobie chłopaczkiem. *upa z Ciebie, nie facet, że tak powiem.
Araruna,
Masz rację w połowie. Zdecydowanie nie jestem w sobie zakochany. Zakochuję się w tym, co pozwala mi rosnąć i stawać się lepszym. Póki to nie są ludzie, to wyobrażenia.
helterskelterwerter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:52   #63
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Źle zakładasz. Niestety, nie jesteś panem nieomylnym
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:58   #64
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Śmiejcie się śmiejcie, a być może objawił się na forum drugi Manson .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:58   #65
helterskelterwerter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 80
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Źle zakładasz. Niestety, nie jesteś panem nieomylnym
A widzisz jesienny_lisciu! Mamy ze sobą coś wspólnego.
helterskelterwerter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:59   #66
ignea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 387
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez helterskelterwerter Pokaż wiadomość
Igneo,
Dyskusja polega na tym, że atakujecie (zupełnie słusznie) jakąś pozycję, a ja jej bronię. Kiedy wypalą mi się argumenty, doznam oświecenia i będę błogosławił te światłe wizażanki, które uświadomiły, że pobłądziłem. Problem w tym, że próbujecie załadować mnie w jakąś Freud'owską paczuszkę i nadać ją do Kobierzyna.
Aha. W takim razie nadeszła już chwila Twego pierwszego triumfu, bo jestem tak głupia, że nie widzę nigdzie ani jednego argumentu.
Fakt, że poszedłeś biegać, a sąsiad nie, jakoś nie przekonuje mnie do przyjęcia tezy o wyższości Twojego charakteru. Może sąsiad nie lubi biegać? A może nie lubi biegać z Tobą?

Wiem, czepiam się drobiazgu. Ale to przecież Ty uznałeś za celowe przedstawianie nam tutaj takich drobiazgów, oczekując w dodatku, że zawyjemy z zachwytu... O, a propos - czy Ty aby nie próbujesz się tu na forum zareklamować w celu poszukiwania tej swojej "złotej rybki"?
Jeśli tak, to wygląda na to, że oszałamiającego wrażenie nie zrobiłeś. No chyba, że ta podana w pierwszym poście skrzynka mailowa od wysyłanych przez wizażanki anonsów pęka już w swoich wirtualnych szwach
ignea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:01   #67
helterskelterwerter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 80
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Śmiejcie się śmiejcie, a być może objawił się na forum drugi Manson .
Dlaczego nie Mozart? ARAKSJEL, masz cudownie brzmiący nick.
helterskelterwerter jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 22:04   #68
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez helterskelterwerter Pokaż wiadomość
Igneo,
Dyskusja polega na tym, że atakujecie (zupełnie słusznie) jakąś pozycję, a ja jej bronię. Kiedy wypalą mi się argumenty, doznam oświecenia i będę błogosławił te światłe wizażanki, które uświadomiły, że pobłądziłem. Problem w tym, że próbujecie załadować mnie w jakąś Freud'owską paczuszkę i nadać ją do Kobierzyna.

jesienny_lisciu,
Twoja rodzina jest na pewno tak szczęśliwa, jak ta z reklam proszku do prania. Jeżeli chcesz pochwalić się swoim siostrzeńcem, proszę bardzo. Niewiele można mu życzyć, skoro ma tak cudowną ciotkę. (zakładam, że nią jesteś).

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------


Nie masz o mnie pojęcia Caroline. Nie jest to wątek dla przedyskutowania moich traum. Próbujesz mnie rozgryźć jak ja Ciebie. Każdy z piszących miał jakieś przykre doświadczenia. Jednego załamuje kalectwo a inny cieszy się bo jazda na wózku inwalidzkim to taka frajda...

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------


Araruna,
Masz rację w połowie. Zdecydowanie nie jestem w sobie zakochany. Zakochuję się w tym, co pozwala mi rosnąć i stawać się lepszym. Póki to nie są ludzie, to wyobrażenia.
Dobrze. Nie jesteś psychopatą, nie masz urojeń, Aspergera, schizofrenii. Jesteś zdrowym na umyśle człowiekiem. Z całkowicie dla mnie niejasnych powodów wszedłeś w rolę, którą sobie wymyśliłeś - zagubiony romantyk, bohater werteryczny. Tego, czego szukasz, NIE MA. Nigdy nie wygłosisz monologu na Mount Blanc
Swoją drogą - ciekawi mnie ta poezja. Kogo preferujesz? Zapewne nie Szymborską czy Pawlikowską-Jasnorzewską

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2014-08-14 o 22:07
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:10   #69
helterskelterwerter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 80
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez ignea Pokaż wiadomość
Aha. W takim razie nadeszła już chwila Twego pierwszego triumfu, bo jestem tak głupia, że nie widzę nigdzie ani jednego argumentu.
Fakt, że poszedłeś biegać, a sąsiad nie, jakoś nie przekonuje mnie do przyjęcia tezy o wyższości Twojego charakteru. Może sąsiad nie lubi biegać? A może nie lubi biegać z Tobą?

Wiem, czepiam się drobiazgu. Ale to przecież Ty uznałeś za celowe przedstawianie nam tutaj takich drobiazgów, oczekując w dodatku, że zawyjemy z zachwytu... O, a propos - czy Ty aby nie próbujesz się tu na forum zareklamować w celu poszukiwania tej swojej "złotej rybki"?
Jeśli tak, to wygląda na to, że oszałamiającego wrażenie nie zrobiłeś. No chyba, że ta podana w pierwszym poście skrzynka mailowa od wysyłanych przez wizażanki anonsów pęka już w swoich wirtualnych szwach
igneo(rantko) moja skrzynka mailowa nie pęka w szwach, ale jest już w niej kilka ciekawych wiadomości obok kilku mniej ciekawych. Żeby dorównać Ci drobiazgowości, zauważę, że tryumf nie piszemy "triumf", a co do mojego spaśonego sąsiada... To człowiek, który pierwszy zwrócił się do mnie o pomoc, ja zaś tylko podchwyciłem wątek.

Ten temat nie jest ukrytym castingiem na dziewczynę dla w Waszym mniemaniu, psychola, a jest powodowany zwyczajną ciekawością, co kobiety mają do napisania w kwestii, którą wyłożyłem. Jak dotąd większość porad i postów, jest niemerytorycznym biadoleniem, więc jak sama widzisz, trudno mi liczyć, że zapiejesz z zachwytu. Chyba, że przytrzaśniesz sobie ogon w drzwiach.
helterskelterwerter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:12   #70
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez helterskelterwerter Pokaż wiadomość
Dlaczego nie Mozart? ARAKSJEL, masz cudownie brzmiący nick.
Cóż, Charles Manson wydaje się być odpowiedniejszy .
Dziękuje ,a mówią że kobiety są wrażliwsze ,a tu proszę...
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:14   #71
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez helterskelterwerter Pokaż wiadomość
A więc, będziecie wymieniać zespoły zaburzeń psychicznych, a ja będę musiał odhaczać, którego z zaburzeń nie posiadam... Nawet mnie to bawi. Nie mam schizofrenii wiekanko, ani aspergera Caroline. Nie mam w planie napisać "Mein Kampf 2". Mogę jednak przyznać się, że wiele lat sobą gardziłem, aż zmieniłem się na tyle, że obiektywnie wielu prześcignąłem. Widzę w ludziach chyba tego dawnego i żałosnego siebie, dlatego żywię do większości szczere obrzydzenie. Do dawnego siebie w ludziach, którzy nie dorównują kroku. Prowokujecie do myślenia, taki pożytek z tego wątku, że na Wasze zarzuty muszę wymyślać odpowiedzi.
Jasne jasne.

Jeśli to nie prowokacja, to jednak radziłabym poszukać porady psychiatry, bo to co piszesz jest dalekie od normalności.

Może to ta schizofrenia z odchyłem narcystycznym

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2014-08-14 o 22:16
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 22:16   #72
helterskelterwerter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 80
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Dobrze. Nie jesteś psychopatą, nie masz urojeń, Aspergera, schizofrenii. Jesteś zdrowym na umyśle człowiekiem. Z całkowicie dla mnie niejasnych powodów wszedłeś w rolę, którą sobie wymyśliłeś - zagubiony romantyk, bohater werteryczny. Tego, czego szukasz, NIE MA. Nigdy nie wygłosisz monologu na Mount Blanc
Swoją drogą - ciekawi mnie ta poezja. Kogo preferujesz? Zapewne nie Szymborską czy Pawlikowską-Jasnorzewską
Droga Caroline,
Zakładasz, że w gruncie ludzie są dobrzy. Ja zakładam, że ludzie to zadufane kutasy. Jestem też pewien, że rozczarowuję się rzadziej od Ciebie. Bycie Werterem jest seksowne i sądzę, że obok tego obrzydzenia doświadczam wielu innych uczuć w intensywności jakiej inni nigdy nie doznają. To nie rola a przybrana tożsamość, która nie pozwala mi zbliżyć się do poziomu, w którym przestanę lubić siebie. W którym powróci do mnie pogarda i stan, który zwalczałem latami.
helterskelterwerter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:16   #73
ignea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 387
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez helterskelterwerter Pokaż wiadomość
Żeby dorównać Ci drobiazgowości, zauważę, że tryumf nie piszemy "triumf"
Proponuję zajrzeć do słownika, ale może nie takiego z czasów Wertera.
ignea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:20   #74
Sorbet Malinowy
Przyczajenie
 
Avatar Sorbet Malinowy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 12
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Wyborne!
Cóż za doskonała gra!
Tak pięknie podchwycona.
Uznanie Panie Egzaltowany.
Musisz się doskonale bawić.
Sorbet Malinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:21   #75
helterskelterwerter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 80
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Cóż, Charles Manson wydaje się być odpowiedniejszy .
Dziękuje ,a mówią że kobiety są wrażliwsze ,a tu proszę...
Ach tak, teraz rozumiem. To jedna z chwil, gdy rozumiesz, że komplement, nie był komplementem.
helterskelterwerter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:23   #76
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez helterskelterwerter Pokaż wiadomość
Ach tak, teraz rozumiem. To jedna z chwil, gdy rozumiesz, że komplement, nie był komplementem.
A ja stawiałam na Kota

Nie zakładam, że ludzie są dobrzy. Uważam, że są CZARNO-BIALI. Nie AŻ tak zepsuci, jak sądzisz Ty.

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2014-08-14 o 22:24
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:30   #77
helterskelterwerter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 80
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez Sorbet Malinowy Pokaż wiadomość
Wyborne!
Cóż za doskonała gra!
Tak pięknie podchwycona.
Uznanie Panie Egzaltowany.
Musisz się doskonale bawić.
Malinowa, to co chciałem otrzymać już dostałem. Teraz wystarczy zapamiętać i w realu być bardziej uważnym obserwatorem. Pamiętaj, że jeśli w rzeczywistości jestem kiepskim aktorem, z dużą dozą prawdopodobieństwa, to co napisałem, może być prawdą. Nie potrzebuję Waszej wiary. Jednak to, co za sobą zostawiacie, także uczy. Przeglądam często wieczorami fora kobiece i czasami jestem pod wrażeniem Waszej inteligencji.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
A ja stawiałam na Kota

Nie zakładam, że ludzie są dobrzy. Uważam, że są CZARNO-BIALI. Nie AŻ tak zepsuci, jak sądzisz Ty.
Wszystko co jest między młotem a kowadłem zostanie zmiażdżone. Między czernią a bielą nuda. Nie można w połowie się mylić. Albo mam rację, albo tkwię w błędzie i obym szybko to dostrzegł.
helterskelterwerter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:30   #78
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez helterskelterwerter Pokaż wiadomość
Ach tak, teraz rozumiem. To jedna z chwil, gdy rozumiesz, że komplement, nie był komplementem.
Ależ to był komplement ,możliwe że swoisty w danym kontekście ,ale jak mniemam nick był przemyślany .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:32   #79
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez helterskelterwerter Pokaż wiadomość
Malinowa, to co chciałem otrzymać już dostałem. Teraz wystarczy zapamiętać i w realu być bardziej uważnym obserwatorem. Pamiętaj, że jeśli w rzeczywistości jestem kiepskim aktorem, z dużą dozą prawdopodobieństwa, to co napisałem, może być prawdą. Nie potrzebuję Waszej wiary. Jednak to, co za sobą zostawiacie, także uczy. Przeglądam często wieczorami fora kobiece i czasami jestem pod wrażeniem Waszej inteligencji.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------


Wszystko co jest między młotem a kowadłem zostanie zmiażdżone. Między czernią a bielą nuda. Nie można w połowie się mylić. Albo mam rację, albo tkwię w błędzie i obym szybko to dostrzegł.
Człowieku, zejdź na ziemię...
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 22:34   #80
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Proszę moderatorów o nieusuwanie tego wątku, niezależnie od tego, w którą stronę się rozwinie, ponieważ bardzo chętnie przeczytam go jutro. Prośbę swą motywuję faktem, iż nie chce mi się wstawać, a zostawiłam okulary w łazience, więc czytanie dłuższych postów sprawia mi ból.
Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:41   #81
helterskelterwerter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 80
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Ależ to był komplement ,możliwe że swoisty w danym kontekście ,ale jak mniemam nick był przemyślany .
Ależ nie. Znam historię krwawego Karola. Oprócz HS czerpał inspirację z Rocky Rackoon i Piggies. Jednak moja inwencja to głęboki wpływ czwórki z Liverpool'u. Nick przemyślałem, by budził to skojarzenie, które rozszyfrowałaś bystra Araksjel. Czekałem, kto pierwszy krzyknie BINGO. Beatles'i i ta muzyka wiele dla mnie znaczy. Przy tych nutach wpakowałem się w mega tarapaty.

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Człowieku, zejdź na ziemię...
Dobrze, ale tylko z Tobą.
helterskelterwerter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:44   #82
undefined90
Raczkowanie
 
Avatar undefined90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 431
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Widzę, że wyciągasz strasznie dalekoidące wnioski, które pewnie zazwyczaj są błędne. To, że ktos jest gruby nie znaczy od razu, że jest zakompleksionym, życiowym nieudacznikiem - przynajmniej ja tak uważam. Sama miałam kolegę, który był gruby i nie wiedziec czemu nic z tym nie chciał zrobic. Ale był to bardzo inteligentny chłopak, można powiedziec, że wybitnie inteligentny i na pewno nie powiedziałabym, że nisko mierzył. Może był trochę zakompleksiony, ale poza tym reszta się nie zgadza.
To, że ktos jest gruby może oznaczac, że ma złą przemianę materii lub jakąs chorobę. Inny człowiek może byc chudy, a tak samo jak tamten nie cwiczy albo obżera się i w ogóle o siebie nie dba, tylko po prostu, miał farta i się taki urodził. Wiele rzeczy zależy od biologii a nie od czyjegoś charakteru.
Skoro oceniasz ludzi w taki sposób, to nie dziwię się, że zawsze znajdziesz argument, że ktoś jest głupi, pusty, zakompleksiony itp. Oceniasz ludzi po pozorach i nawet nie starasz się ich poznac lub zrozumiec.
Uważasz, że jesteś takim swietnym obserwatorem, a z tego co piszesz wynika, że oceniasz książkę po okładce, w ogóle nie starasz się wniknąc głębiej.
undefined90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:59   #83
helterskelterwerter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 80
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez undefined90 Pokaż wiadomość
Widzę, że wyciągasz strasznie dalekoidące wnioski, które pewnie zazwyczaj są błędne. To, że ktos jest gruby nie znaczy od razu, że jest zakompleksionym, życiowym nieudacznikiem - przynajmniej ja tak uważam. Sama miałam kolegę, który był gruby i nie wiedziec czemu nic z tym nie chciał zrobic. Ale był to bardzo inteligentny chłopak, można powiedziec, że wybitnie inteligentny i na pewno nie powiedziałabym, że nisko mierzył. Może był trochę zakompleksiony, ale poza tym reszta się nie zgadza.
To, że ktos jest gruby może oznaczac, że ma złą przemianę materii lub jakąs chorobę. Inny człowiek może byc chudy, a tak samo jak tamten nie cwiczy albo obżera się i w ogóle o siebie nie dba, tylko po prostu, miał farta i się taki urodził. Wiele rzeczy zależy od biologii a nie od czyjegoś charakteru.
Skoro oceniasz ludzi w taki sposób, to nie dziwię się, że zawsze znajdziesz argument, że ktoś jest głupi, pusty, zakompleksiony itp. Oceniasz ludzi po pozorach i nawet nie starasz się ich poznac lub zrozumiec.
Uważasz, że jesteś takim swietnym obserwatorem, a z tego co piszesz wynika, że oceniasz książkę po okładce, w ogóle nie starasz się wniknąc głębiej.
undefined
Podałem łańcuszek dedukcyjny, a Ty zatrzymałaś się na ogniwie zakompleksienia. To rzeczywiście rzuca się w oczy, jednak gdyby nie jego kształt, z którym "nie chciał nic zrobić", jakież to powody miał ku kompleksom? Może był zbyt inteligentny?
Czasami zauważasz tylko tyle, by świat Twoich przekonań przetrwał. Ja odważyłem się zburzyć świat swoich przekonań. To jest prawdziwe, co kłuje i boli. Co nie jest prawdą to tylko stoi.
---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------


---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

A nasze przekonania są złudzeniem. Życie większości polega na sumiennym wmawianiu sobie, że wszystko jest okey. Serca nie da się oszukać. Choćby Twój grubas mówił, że jest okey, w jego oczach szkli się smutek, targa nim bezsilność. Depresja. Stan, gdy pokazuje tylko tyle, żebyś uwierzyła mu, że postrzega świat w kolorowych barwach. Bo to jest takie poprawne. Bo dziś nie można przyznać się do czarnej wizji. Jeśli to zrobisz, posądzą Cię o: zespół aspergera, schizofrenię, depresję dwubiegunową, lub chęć wcielenia się w postać psychopatycznego rzeźnika. Posądzą Cię o to wszystko w ciągu kilku godzin. Tak więc, so sad.

Edytowane przez helterskelterwerter
Czas edycji: 2014-08-14 o 22:52
helterskelterwerter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 23:00   #84
undefined90
Raczkowanie
 
Avatar undefined90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 431
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Nawet jeśli był zakompleksiony i nie chciał biegac, nikt nie ma prawa nazywac takiego człowieka 'kupą gówna'. To jego sprawa, czy chce cos z tym zrobic czy nie chce. Może akurat bieganie mu nie pasowało, bo się bał, że by nie dał rady dużo przebiec i zostałby wyśmiany. Może chce schudnąc w inny sposób (dietetyk, inne cwiczenia niż bieganie). Nie bardzo rozumiem w jakim celu zareagowałeś w aż tak agresywny sposób, jakby co najmniej Ci mieszkanie okradł albo dziewczynę odbił.
undefined90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 23:08   #85
helterskelterwerter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 80
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez undefined90 Pokaż wiadomość
Nawet jeśli był zakompleksiony i nie chciał biegac, nikt nie ma prawa nazywac takiego człowieka 'kupą gówna'. To jego sprawa, czy chce cos z tym zrobic czy nie chce. Może akurat bieganie mu nie pasowało, bo się bał, że by nie dał rady dużo przebiec i zostałby wyśmiany. Może chce schudnąc w inny sposób (dietetyk, inne cwiczenia niż bieganie). Nie bardzo rozumiem w jakim celu zareagowałeś w aż tak agresywny sposób, jakby co najmniej Ci mieszkanie okradł albo dziewczynę odbił.
Usprawiedliwianie swojego upadku jest jedynym co nie pozwala wstać. Czasem więcej człowiekowi da najbardziej dotkliwa szczerość, niż klepanie go po ramieniu i wmuszanie w niego pokrzepiających sloganów. Każdy, kto chwali grubasa (akurat taki przykład), a nawet, każdy kto go nie krytykuje, jest odpowiedzialny osobiście za jego nieszczęście. Brak krytyki to akceptacja, droga niezdefiniowana.
helterskelterwerter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 23:57   #86
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Wyborny temat! Wręcz genialny! Chyba jeden z najlepszych trolli A jak skutecznie pogrywa! Dajcie mi chleb, bo igrzyska już są

A tak ciut poważniej, to rozwaliło mnie ocenianie grubszych osób automatycznie jako zajadających życie. Cóż za szczyt ignorancji autorze! Rozumiem, że te kilka osób które znam i są chore (przez co i okrąglejsze niż Ty, o idealny) też zasługują na pogardę, bo jak to tak, dostać od Matki Natury i Ojca Swaroga takie złe geny?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 00:03   #87
undefined90
Raczkowanie
 
Avatar undefined90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 431
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez helterskelterwerter Pokaż wiadomość
Usprawiedliwianie swojego upadku jest jedynym co nie pozwala wstać. Czasem więcej człowiekowi da najbardziej dotkliwa szczerość, niż klepanie go po ramieniu i wmuszanie w niego pokrzepiających sloganów. Każdy, kto chwali grubasa (akurat taki przykład), a nawet, każdy kto go nie krytykuje, jest odpowiedzialny osobiście za jego nieszczęście. Brak krytyki to akceptacja, droga niezdefiniowana.
Tylko czym innym jest krytyka, a czym innym chamski tekst w stylu 'jesteś kupą gówna'...
undefined90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 00:10   #88
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez helterskelterwerter Pokaż wiadomość
Ja potraktowałem siebie poważnie.
W tym tkwi główny problem. Traktujesz samego siebie zbyt poważnie.

Drugim problemem, moim zdaniem, jest Twój strach przed odrzuceniem.

Boisz się, że nie zostaniesz zaakceptowany, pokochany więc nie inicjujesz nowych znajomości, nie starasz się wejść w bliższe relacje. Nie starasz się poznać ludzi takimi jakimi oni są na prawdę. Narzucasz czy też przypisujesz nieznanym sobie ludziom cechy, których ci z wielkim prawdopodobieństwem nie posiadają. Obrzydzasz sobie ludzi, by mniej bolało, na wypadek gdybyś nie zyskał ich akceptacji.

Okopałeś się we własnej nienawiści i cały czas ją podsycasz bo nienawiść mniej boli niż poczucie odrzucenia. Wolisz sam na starcie odrzucić innych niż narazić się na ryzyko, że to Ty zostaniesz przez nich odrzucony.

Przyjdzie taki dzień gdy ta nienawiść skieruje się do wnętrza, wtedy maska pozornej samoakceptacji opadnie i ujrzysz samego siebie jako małe zaszczute, przerażone zwierzątko, które nie potrafi odnaleźć wyjścia z pułapki.

Tylko wtedy wiedz, że sam to sobie zrobiłeś.

Moja rada to otwórz się na ludzi i zrób to szczerze.
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 00:17   #89
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Wspaniałe! Subskrybuję!
Poziom egzaltacji i patosu wypowiedzi oceniam na 11,5/10
Treść niestety nieco sztampowa, więc tutaj z 6/10

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 00:27   #90
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Jestem totalnie wyobcowany społecznie i NIE UMIEM tego ukrywać

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Wspaniałe! Subskrybuję!
Poziom egzaltacji i patosu wypowiedzi oceniam na 11,5/10
Treść niestety nieco sztampowa, więc tutaj z 6/10

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja przygotowuję popcorn:



Rzucam zainteresowanym wizażankom:



A sam zasiadam wygodnie i czekam na rozwój wątku:



Chociaż nie oszukujmy się, i tak można skomentować ten temat tylko w jeden sposób:



P.S. Milion niczego, jak ktoś wie z jakiego filmu jest ostatni gif
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-15 18:04:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.