Mandaryna rozstała się z Michałem? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-18, 12:17   #61
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Mandaryna rozstała się z Michałem?

Dziewczyny sorry, że odkopuję stary wątek, ale przeczytałam wczoraj wywiad z Katarzyną Kanclerz w najnowszej Gali i jestem zdumiona tym co ta kobieta powiedziała. Życiem Mandaryny i Michała sie nie interesuję (ale ploteczki z życia innych, znanych ludzi mają to do siebie, że sie mówi o nich, ale zastanawia mnie czy te opowieści pani Kanclerz o Michale są prawdziwe, czy to tylko plotki. Chociaż z drugiej strony nie sądzę, żeby taka kobieta kłamała w takich sprawach...Czy któraś z Was czytała ten artykuł?

Szczególnie mnie zaskoczył fakt, że pani Kanclerz przyznała, że to Michał jest winny tego, iż cała Polska mogła usłyszeć prawdziwy śpiew Marty. Nie podejrzewałam go...
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:25   #62
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Mandaryna rozstała się z Michałem?

a czytalas wywiad z Michalem? bodajze w poprzednim numerze? kazdy na drugiego zgania...eh... on mowi ze to kanclerzowa jest winna wszystkiemu a ona ze Michal... dajmy juz z tym sobie spokoj i tak prawdy nie dojdziemy
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:29   #63
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Mandaryna rozstała się z Michałem?

czytałam, ale tak pobierznie na necie. Zgadzam się z Tobą, że prawdy się nie dojdzie, ale wiesz to jak on niby sie zachował jak Marta rodziła córeczke to było coś oburzającego i jeśli to było kłamstawo pani Kanclerz to strasznie nieładne
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:39   #64
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mandaryna rozstała się z Michałem?

no dobra przyznaje sie ,przeczytałam

i potwierdzilo sie to co myslałam na ich temat.
sa siebie warci tylko dzieci szkoda.kolejny sztuczny cyc i czerwony włos dojrzewa

ale mysle ze jednak michal to jeden wielki chodzacy kompleks i szczeka mu opadla gdy zonka zaczela zdobywac nagrody,sprzedawac wiecej ply,wystepyitp ,myslal ze wyda plytke ,poskacze i wroci potulnie do domku a tu zonk.

i wyszlo szydlo z worka.

co prawda ona tez glupia nie jest ,chociaz tekst "o walce o przezycie " jednoczesnie placac ponad 10 tys. za mieszkanie to lekka przesada i chyba nigdy nie musial walczyc o przezycie a i o zyciu mało wie.

Fakt o Kanclerz chodza pogloski iz to twarda sztuka ale w koncu w takim fachu trudno byc miętkim

historia o porodzie rozsmieszyla mnie do łez (chociaz ogolnie nie jest smieszna),gdyby moj TŻ pil na chwile przed porodem to sama bym go zepchneła z tego parapetu.

Żałosni sa ale polska spragniona jest "gwiazd" to i je mamy
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:41   #65
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: Mandaryna rozstała się z Michałem?

To nie chwyt reklamowy.Naprawde się rozwodzą bo Mandaryna przestała kompletnie interesowac się mężem i wyprowadziła się z domu,a on zainteresował się Anią
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:54   #66
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Mandaryna rozstała się z Michałem?

Cytat:
Napisane przez paula78
no dobra przyznaje sie ,przeczytałam

i potwierdzilo sie to co myslałam na ich temat.
sa siebie warci tylko dzieci szkoda.kolejny sztuczny cyc i czerwony włos dojrzewa

ale mysle ze jednak michal to jeden wielki chodzacy kompleks i szczeka mu opadla gdy zonka zaczela zdobywac nagrody,sprzedawac wiecej ply,wystepyitp ,myslal ze wyda plytke ,poskacze i wroci potulnie do domku a tu zonk.

i wyszlo szydlo z worka.

co prawda ona tez glupia nie jest ,chociaz tekst "o walce o przezycie " jednoczesnie placac ponad 10 tys. za mieszkanie to lekka przesada i chyba nigdy nie musial walczyc o przezycie a i o zyciu mało wie.

Fakt o Kanclerz chodza pogloski iz to twarda sztuka ale w koncu w takim fachu trudno byc miętkim

historia o porodzie rozsmieszyla mnie do łez (chociaz ogolnie nie jest smieszna),gdyby moj TŻ pil na chwile przed porodem to sama bym go zepchneła z tego parapetu.

Żałosni sa ale polska spragniona jest "gwiazd" to i je mamy

Zgadzam się z Tobą w 100%.

Ta historia z porodem utwierdziła mnie w przekonaniu, że ten człowiek jest sztuczny i nieprawdziwy. Nie wyobrażam sobie, żeby mój TŻ tak się zachował. Istna żenada...

Michał chciał mieć kobietę, która większość swojego czasu będzie spędzała w domu, a nie będzie chciała zdobywać popularność kosztem siedzenia z dziećmi w domu.

Dzieci szkoda jest mi również. Takie małe dzieciaczki, a juz takie sytuacje w ich życiu mają mniejsce. Obawiam się, że będzie to miało duży wpływ na ich rozwój.

Jak widzę nagłówki w gazetach "samotna matka walczy o przeżycie' itp. to mi się śmiać chce. Wynajęła dom za majątek, niektórzy nie zarabiaja w ciągu roku tyle ile ona płaci za miesięczny rachunek za wynajem. Poza tym nie jestem pewna czy dobrze pamiętam, ale w jednym z wywiadów Marta powiedziała, że miesięcznie potrafi wydać ok 20 tys. zł na inne "potrzeby" Taka ona biedna;-)
Ale faktem jest, że po porażce sopockiej potrafiła wyjść na scene i nadal śpiewać i siebie promować. Ja by wysiadła psychicznie...
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 13:12   #67
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Mandaryna rozstała się z Michałem?

Uff, widze ze nie tylko mnie wkurzaja opowiesci Marty o tym, jaka to jest biedna i jak walczy o przetrwanie. To po prostu...śmiechu warte.

Jeszcze gdzies mi sie obilo o uszy (albo o oczy) ze Mandaryna ma pretensje do Michala o alimenty bo "przeciez dzieci tez musza jesc i trzeba im kupić nowe buciki" a on nie daje na nie zadnych pieniedzy.

Myslałby kto ze ona jest taka biedna bez tych jego pieniedzy.
Brak słów.

W jakims wywiadzie przed wystepem w Sopocie chwalila sie, ze stroje ktore kupila na ten festiwal sa warte wiecej niz świetny samochód.

A na buciki dla dzieci jej nie stać?
Mogłaby przestac robic z siebie ofiare.
Bo o ile w innych kwestiach nic do niej nie mam (niech sobie żyje, wyje i tańczy), o tyle tego gadania o walce o przetrwanie nie moge znieść.
Jak niektorzy malo wiedza o życiu...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 13:23   #68
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Mandaryna rozstała się z Michałem?

No zaraz sie rozplacze!!! Dajcie ktos husteczki!!!
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 13:25   #69
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Mandaryna rozstała się z Michałem?

Dokładnie tak jak mówisz Ines. O tych bucikach też czytałam Zresztą nie ma co się dziwić, przecież co chwilką widzę w kiosku na wystawie gazetę z okładką, na której można zobaczyć Mandaryne z dziećmi.

Wydaje mi się, że ona poprostu się przyzwyczaiła bardzo do tych luksusów i dlatego teraz, kiedy utrzymuje się sama (czyt. bez pieniędzy Michała, czyli też nieco mniej niż wcześniej mieli) wydaje jej się, że takie ciężkie jest życie, mimo, że mnóstwo jest osób w Polsce, które chciałyby utrzymywać się z 1/5 tego co ona ma, żeby nawet nie powiedzieć z 1/10 (cięzko jest mi oszacować wartość jej majątku). Na każdym rroku spotyka się ludzi, którzy ledwo wiążą koniec z końcem....
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 13:56   #70
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Mandaryna rozstała się z Michałem?

Michał to niezłe ziółko... Chyba nawet 2 miesiące nie jest z Anią a już będą mieli dziecko hahahahahaha

Następna która poleciała na jego kase... Była już Mandrykiewicz (Mandaryna) a za niedługo będzie Świątczak pod ksywą "Święta"
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.